شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

Methyltrienolone پودر (965-93-5)

Methyltrienolone پودر (965-93-5)

Methyltrienolone پودر Methyltrienolone پودر خام فروش پودر Methyltrienolone خام Methyltrienolone پودر، پودر Methyltrienolone برای فروش Methyltrienolone پودر supplie،

1. Methyltrienolone خام پودر چیست؟


Methyltrienolone ممکن است به عنوان 17b-hydroxy-17a-methyl-estra-4,9,11-triene-3-one یا 17a-متیل-trenbolone ذکر شده و تحت نام Metribolone فروش می رسد. Methyltrienolone استروئید خوراکی است که هرگز به عنوان داروهای تجویزی و یا مکمل غذایی فروخته شده است. هر چند آن را برخی از در دسترس بودن محدود در بازار سیاه تنها استفاده از آن در این مرحله به عنوان ماده شیمیایی تحقیقاتی بوده است. Methyltrienolone اساسا trenbolone با گروه متیل C-17 ساخت آن به صورت خوراکی زیستی است.

 

اگر چه آنها بسیار مشابه در ساختار methyltrienolone در اثر از trenbolone بسیار متفاوت است. این آنابولیک آندروژنی نسبت 12000/6000 نسبت تستوسترون متیل احتمالا قوی ترین استروئید در وجود ساخت. Methyltrienolone همچنین ممکن است قوی ترین چسب گیرنده آندروژن از همه استروئید. Methyltrienolone مورد نیاز مقادیر بسیار کم به دستاوردهای بزرگ در اندازه و قدرت را مشاهده کنید. Methyltrienolone به استروژن تبدیل نیست اما آیا باید فعالیت های progestational است که ممکن است اثرات استروژن را افزایش دهد. این ترکیب "خشک" است که هنوز بسیاری اگر هر چیزی برای حفظ و نگهداری آب زیر جلدی (زیر پوست) باعث می شود در نظر گرفته شود می تواند.


پودر خام Methyltrienolone

Methyltrienolone پودر های خام، مواد Methyltrienolone، یک پودر کریستالی نوع زرد، بسیاری از استروئیدها تامین کننده محصولات معمولا خلوص بالا Methyltrienolone پودر را آنلاین، آن را به همه نوع مارک به پایان رسید Methyltrienolone جزئیات از خرید Methyltrienolone خام در SZOB به شرح زیر است.

2. چه کندپودر خام Methyltrienoloneکار می کند?


Methyltrienolone یک استروئید خوراکی قابل اجرا است که در حال حاضر در دهه برای استفاده در آزمایش های حیوانی و همراه است. سنتز اول در آثار 1963.Methyltrienolone با افزایش پرخاشگری و در نتیجه انگیزه های رفتن به محدودیت های خود را در آموزش شرح داده شد. همچنین کاهش زمان بازسازی. یک ورزشکار نیاز به وقفه های کوتاه تر و اغلب می توانند آموزش. از آنجا که methyltrienolone نمی تواند به استروژن تبدیل شده توسط آنزیم آروماتاز به دلیل ساختار آن در بدن، ذخیره آب ناخواسته حذف شده است. به همین دلیل methyltrienolone برای آماده سازی رقابت و یا رژیم غذایی استفاده می شود.


گیرنده های آندروژن در هر دو سلول های چربی و همچنین سلول های عضلانی در بر داشت. آندروژن ها عمل علیرضا در سلول های عضلانی برای ترویج رشد و در سلول های چربی به سوزاندن چربی تاثیر می گذارد. قوی تر آندروژن متصل به علیرضا، بالاتر lipolytic (سوزاندن چربی) اثر در بافت چربی (چربی). متاسفانه، که قوی اتصال نیز به طور خودکار که آن قوی ترین پاسخ آنابولیک ممکن است استنباط خواهد شد و نه که ضعیف ترین اتصال به پاسخ ضعیف آنابولیک استنباط معنا نیست. آنادرول (oxymetholone به) است ضعیف ترین اتصال به ممکن علیرضا (کم اندازه گیری می شود)، و آن را به تولید پاسخ عميق آنابولیک. Dianabol است میل اتصال به همین کم و نیز تولید پاسخ آنابولیک بسیار خوب.


به یاد داشته باشید، گیرنده های آندروژن در هر دو بافت عضله و همچنین بافت های چربی در بر داشت. وقتی علیرضا عضله تحریک آن هیپرتروفی کننده می شود. وقتی علیرضا بافت چربی شده است، از طریق مکانیسمهای مختلف مرتبط با چربی از دست داده است. این ساده گیری ناخالص، اما همه ما نیاز به دانستن این است که هنگامی که شما یک استروئید است که متصل به علیرضا آن ساخت عضله و چربی می سوزاند. و استروئید است که بسیار محکم متصل به علیرضا تحریک بسیاری از سنتز عضله و سوزاندن مقدار زیادی چربی.


در حالی که مهم تا تحریک و اتصال علیرضا پایان همه، همه از آنابولیسم نیست. با نسبت آنابولیک/مردانه از این و یا هر گونه استروئید یا fooled نمی. آنابولیک/مردانه نسبت تن نشان می دهد که آن را به تولید 120 + بار 60 + بار آندروژنی و آنابولیک اثر تستوسترون (که نمره 100 و 100 مي باشد).
3.چگونه به استفاده از Methyltrienolone خام پودر


در بازار، بسیاری از methyltrienolone می آید به شکل قرص، معمولا 250mcg یک قرص، بسیاری از کاربران که استفاده از دارو قبل از چرخه عادی anddosage گفت:

هفته 1-250 میکروگرم

هفته 2 500 میکروگرم

هفته 3 750 میکروگرم

هفته 4 1 میلی گرم


برای چرخه، آن مختلف خود استقامت فیزیکی بستگی دارد و یا برخی دیگر وجود دارد چرخه شما می توانید انتخاب کنید:

دهان چرخه تنها 1: Tren دهان توسط پارس Geneza.

1 – 3 (500mcg) پست چرخه Clomid به مدت 8 روز در هفته. و Nolva برای 2 هفته.

چرخه 2

1-3 (750mcg) پست چرخه همان چرخه 1 هفته.

چرخه 3

هفته تست 1 تا 3 (500mcg) P 6 هفته 75mg EOD.  Nolva 2 هفته برای pct.


هنگامی که چرخه های در حال اجرا شما می خواهید به استفاده از محافظ کبد.  خار شیر و یا liv52 محصولات بزرگ و بسیار توصیه می شود برای هر چرخه.


هنگام مصرف استروئید خوراکی Tren امن با آن باشد.  نه آن سوء استفاده.  برخی از حفاظت از کبد را 2 هفته قبل از شروع چرخه drinka گالن یا 2 روز آب و چرخه محصول با خیال راحت.  اجرای PCT.   این به شما احساس بهتری, و همچنین شما سود بهتر کمک خواهد کرد.  شما راضی که در آن شما لازم باشد، و اگر شما این مراحل را دنبال ساده مورد طرف نگران.  اگر قادر به نوشیدن گالن آب در روز، و سپس شما چرخه باید، نه، اگر شما نمی تواند حق و تمرین برای آن رژیم غذایی خوب پس شما خود را برای یک مشکل بزرگ بزرگ راه اندازی هستند اگر شما خودتان را از عوارض محافظت نمی کند، چرخه نیست.   فقط وقت و امن است. 


4.دوزofپودر خام Methyltrienolone


توصیه مقدار مصرف:

ما توصیه می کنیم که مردم نگه داشتن دوزهای از این محصول بسیار کم، معمولا 250 500mcg/روز یا 500-750mcgs/روز بستگی به خود استقامت بدنی بهتر نیست خیلی طولانی تر از 3-4 هفته).


برخی از آزمایشگاه تحقیق و توسعه انجام داده, آنها همه نگهداری سوابق و کردم bloodwork منظم انجام می شود. این را نشان می دهد که افرادی که در حدود 2 میلی گرم در روز توسعه یافته بسیار افزایش آنزیم های کبدی و یرقان (زرد شدن چشم و پوست). همه آنها را بازیافت و از طریق آزمون و خطا، دوز 500 750mcg است یافت می شود (* نسبتا) امن، و (* تقریبا) به 150-225mgs از زن Trenbolone Acetate.For موثر، ما برای استفاده از این توصیه نمی.
 

5. هشدارofپودر خام Methyltrienolone


عوارض Methyltrienolone می تواند یک مشکل برای برخی از کاربران اما در دیگر مواد مخدر نیست در همه باید گرفته شود.


هر کسی با تاریخ هر یک از شرایط زیر باید خودداری از مصرف tren سحر و جادو بدون اخذ اولین توصیه های پزشکی:

• آتروفی بیضه

• اختلال عملکرد کبد

• بیماری های کلیوی یا اختلال در

• سکته مغزی

• بیماری های قلبی عروقی

• مشکلات تنفسی


Methyltrienolone بسیار آندروژنی است و به احتمال زیاد به علت از دست دادن مو و آکنه های شدید در کسانی که مستعد ابتلا به این عوارض است. برخی از خطر برای ژنیکوماستی با توجه به اثرات progestational methyltrienolone وجود دارد. بزرگترین نگرانی با Methyltrienolone احتمالا دارای سمیت کبدی است. Methyltrienolone برای استفاده در زنان در هر دوز بسیار بالا خطر virilization توصیه نمی شود. این است دلیل این واقعیت است که parabolan استروئید آندروژنی بسیار است.
6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیofپودر خام Methyltrienolone?


عوارض جانبی (مردانه):

اگر چه طبقه بندی به عنوان یک استروئید آنابولیک، عوارض آندروژنی هنوز مشترک با این ماده هستند. این ممکن است شامل حملات پوست چرب و آکنه و بدن/رشد موی صورت. آنابولیک/مردانه استروئیدها نیز ممکن است ریزش موی را تشدید کنند. زنان همچنین پتانسیل اثرات مردنمایی آنابولیک/استروئید آندروژنی هشدار داد. این ممکن است شامل عمیق تر از صدا، بی نظمی های قاعدگی، تغییر در بافت پوست و رشد مو صورت و بزرگ شدن کلیتوریس. پس از آن androgenicity نسبی تحت دارو یا دوتاستراید تأثير است علاوه بر این، آنزيم 5-آلفا ردوکتاز نمی methyltrienolone، متابولیسم.


عوارض جانبی (کبدی):

Methyltrienolone ترکیب c17-آلفا alkylated است. این تغییر مواد مخدر محافظت از بی اثر سازی توسط کبد، درصد بسیار بالایی از ورود دارو به جریان خون پس از خوراكي اجازه می دهد. C17-آلفا alkylated استروئیدها آنابولیک/مردانه می تواند hepatotoxic. قرار گرفتن در معرض طولانی مدت و یا بالا منجر به آسیب کبدی ممکن است. در موارد نادر اختلال کشنده توسعه ممکن است. بهتر است به پزشک مراجعه دوره ای در هر چرخه برای نظارت بر عملکرد کبد و سلامت کلی است. مصرف c17-آلفا alkylated استروئیدها معمولا محدود به 6-8 هفته در تلاش برای جلوگیری از افزایش فشار کبد است.


Methyltrienolone استروئید خوراکی بسیار قوی با سطح بسیار بالا در برابر متابولیسم کبدی است. این باعث می شود methyltrienolone بسیار کبد سمی، استفاده از آن به عنوان عامل تجویزی در این زمان در هر نقطه از جهان precluding. مطالعات منتشر شده از دانشگاه بن آلمان در سال 1966 این clear.539 بسیار در واقع، در این زمان محققان این استروئید بیشتر کبد سمی همیشه در انسان مورد نظر تلقی کرده بود،


تا یافته های خود را جمع و زمانی که بیان کرد:

"به عنوان یک عامل آنابولیک در دوز کمتر از 1.0 میلی گرم در روز در بزرگسالان سالم با توجه به تأثير آن بر عملکرد کبد آزمایش شده Methyltrienolone.which خوراکی فعال است. به عنوان اندازه گیری توسط چند پارامتر (احتباس BSP; بيلي روبين توتال; فعاليت آنزيم كلسيم، و كولين­استراز سرم فعالیت proaccelerin در پلاسما) methyltrienolone بسیار فعال که باعث بیوشیمیایی معلوم علائم از داخل cholestasis. ... .thus methyltrienolone در حال حاضر حال ترین hepatotoxic استروئید. "


استفاده از مکمل های غذایی سم زدایی کبد مانند کبد Stabil لیو-52 یا Essentiale بلند در حالی که مصرف هر استروئید آنابولیک/آندروژنی hepatotoxic توصیه شده است.


عوارض جانبی (قلب و عروق):

استروئید آنابولیک/آندروژنی اثر سوئي بر کلسترول سرم را داشته باشند. این تمایل به کاهش ارزش (خوب) کلسترول HDL و افزایش مقادیر کلسترول (بد) LDL که HDL به LDL تعادل در جهت است که نعمت بیشتر خطر ابتلا به تصلب شرایین تغییر ممکن است شامل. تاثیر نسبی یک استروئید آنابولیک/آندروژنی در لیپیدهای سرم است وابسته به دوز، مسیر دولت (دهان در مقابل تزریقی)، نوع استروئید (aromatizable یا غیر aromatizable)، و سطح مقاومت به متابولیسم کبدی. اگر چه هنوز به طور گسترده مورد مطالعه در انسان، راه دهان بالا قدرت نسبی و ماهیت غیر aromatizable methyltrienolone پیشنهاد میکنم این عامل منفی تغییر مقادیر چربی و افزایش خطر غيرمستقيم در آتروژنز نقش بسیار مستعد است. استروئید آنابولیک/آندروژنی ممکن است همچنین منفی بر فشار خون و تری گلیسرید، کاهش آرامش اندوتلیال و هیپرتروفی بطن چپ تمام بالقوه افزایش خطر بیماری های قلبی عروقی و سکته قلبی را پشتیبانی.


برای کمک به کاهش فشار قلبی عروقی توصیه می شود برای حفظ برنامه تمرين فعال و به حداقل رساندن مصرف چربی های اشباع شده و کلسترول و کربوهیدرات های ساده در تمام بار در طول فعال دولت AAS. مکمل روغن ماهی (4 گرم در روز) و فرمول طبیعی کلسترول در آنتی اکسیدان مانند چربی Stabil و یا محصول با مواد قابل مقایسه نیز توصیه می شود.


عوارض جانبی (تستوسترون سرکوب):

انتظار می رود که همه استروئید آنابولیک/آندروژنی که گرفته شده در دوز کافی برای بدست آوردن عضلات تولید تستوسترون آندوژن سرکوب. بدون دخالت مواد تحریک کننده تستوسترون، سطح هورمون تستوسترون به حالت عادی بازگشت باید 1 تا 4 ماه پس از تجزیه مواد مخدر. توجه داشته باشید که طولانی مدت hypogonadotrophic هیپوگنادیسم ثانویه به استروئید سوء استفاده و نیاز به مداخله پزشکی می تواند توسعه.


برای زنان، عوارض احتمالی از Tren متیل است Virilization (توسعه از ویژگی های جنسی مردان) است که عمیق با این دارو (9)، پس از آن باید کاملا از حد برای زنان به استفاده از. شما نیاز به پشته چرخه پشتیبانی بسیار خوب با این ترکیب شما باید تصمیم به آن را امتحان کنید. حداقل شما مطلقا باید TUDCA برای جلوگیری از استروئیدهای آنابولیک استفاده ناشی از cholestasis. شما نیاز به گرفتن خون کار انجام شده، اجتناب از orals دیگر، جلوگیری از نوشیدن الکل و یا هر چیز دیگری که می تواند مالیات کبد شما و سلامتی شما را از نزدیک نظارت بر هنوز. MethylTren مواد مخدر برای تازه کار نیست! شاید بهترین توسط بدنسازان که قبل از مسابقه مورد استفاده است.
 

7. فروشMethyltrienoloneپودر fرامSZOB

در بازار، انواع خلوص پودر Methyltrienolone، معمولا محدوده از 60% - 99%، پودر hexahydrobenzylcarbonate trenbolone با خلوص بالا مثل 98% معمولا در کلاس دارویی که بیشتر امن برای استفاده، عوارض جانبی کمتر است وجود دارد، می تواند به تولید بیشتر مواد مخدر hexahydrobenzylcarbonate trenbolone، جایی که برای خرید پودر hexahydrobenzylcarbonate دارویی درجه trenbolone، شاید این سوال. اگر شما در حال حاضر


بدانید که خوب است. اگر شما هنوز هم هنوز نمی دانند، و شما فروشنده محصولات استروئید است که نیاز به این, سپس SZOB شرکت شاید یکی از انتخاب های خوب شما.


مزیت شرکت SZOB چیست؟

1 با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص: > 99%

3) ما تولید کننده و محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه ارائه می کنند.


2 تحویل سریع و امن:

1) بسته در 24 ساعت پس از پرداخت فرستاده شده باشد می تواند. ردیابی شماره های موجود

2) امن و با احتیاط حمل و نقل. انواع روش های حمل و نقل برای انتخاب شما.


3 ما را به مشتریان در سراسر جهان:

1) سرویس حرفه ای و غنی تجربه را احساس مشتریان خيال، دیدار با تمایل خود را به سهام مناسب و تحویل سریع.

2) بازخورد بازار و کالا بازخورد قدردانی خواهد شد، نیاز مشتری مسئولیت ما است.

3) مرغوب قیمت رقابتی تحویل سریع، کلاس اول خدمات افزایش اعتماد و ستایش از مشتریان.


4 سه اصل:

تحویل 1) امن: تنوع کانال, حفاظت از حریم خصوصی مشتریان. و در این شرایط به کشتی دوباره باشد.

2) هرگز تغییر: محصول همیشه حفظ خلوص بالا، نمی تغییر، بالا کیفیت فرهنگ شرکت ما است.

خدمات خوب 3): سرعت ممکن برای حل مشکلات مشتری به طوری که مشتریان دریافت کالا با خیال راحت.
نحوه خرید پودر Methyltrienolone از شرکت خام SZOB


→ شده داروخانه آنلاین ما و سفارش مواد اولیه Trenbolone Enanthate را پر کنید.

→ تعریف محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه به شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

→ آن در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: