شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر MK 2866 (استارین) (1202044-20-9)

پودر MK 2866 (استارین) (1202044-20-9)

پودر خام MK 2866، پودر خام سیلدنافیل، پودر خام سیلدنافیل، پودر MK 2866، پودر MK 2866، پودر MK 2866، پودر MK 2866 برای فروش، پودر MK 2866 پودر، پودر Ostarine، خرید پودر Ostarine، پودر Ostarine خام، پودر Ostarine برای فروش، پودر Ostarine پودر،


1. پودر خام MK 2866 (استارین) چیست؟


Enobosarm، که بیشتر به عنوان استارین یا MK 2866 شناخته می شود، یک مولکول گیرنده گیرنده آندروژن انتخابی (SARM) است که توسط GTx (GTx-024) برای مبارزه با اتلاف عضلات و پوکی استخوان طراحی شده است. بسیاری از گمانه زنی های استارین ممکن است در برنامه های درمان جایگزینی هورمون، و همچنین در درمان sarcopenia، cachexia و آتروفی عضلانی استفاده شود. این یک مزیت بسیار ارزشمند برای افرادی است که از بیماری های عضلانی رنج می برند، بیشتر از آن چیزی است که SARM بر روی عضلات غیر اسکلتی اثر نمی گذارد.

 

استاراین، همچنین به عنوان MK-2866 شناخته می شود، یک SARM (ماژول گیرنده آندروژن انتخابی) است که توسط GTx ساخته شده است تا مانع از عود کردن و درمان آن شود. بعدها می توان آن را برای جلوگیری از آتروفی (از بین بردن تمام قسمت های بدن)، کششی، سرکوپنی و هورمون یا جایگزین تستوسترون استفاده کرد.

 

این نوع SARM نه تنها می تواند حجم توده بدن را حفظ کند بلکه همچنین باعث افزایش آن می شود. استارتین اغلب به عنوان S1 اشتباه است، اما S1 زودتر ایجاد شده و دیگر از طریق گسترش بیشتر ادامه نمی یابد.
 

2. چگونه پودر خام MK 2866 (استارین) کار می کند؟


استارین به عنوان یک SARM مستقیما به گیرنده های آندروژن متصل می شود. در حالی که استروئید های آنابولیک نیز به گیرنده های آندروژن مرتبط هستند، SARM نمی تواند به DHT یا استروژن تبدیل شود. به طور رسمی متعلق به یک گروه از مواد مخدر، لیگاند، تنها هدف MK 2866 فعالیت آنابولیک مستقیم است. این SARM را می توان برای رشد عضلات یا حفظ ماهیچه (رژیم غذایی) استفاده می شود.

 

آزمایش 600x استارتین، مانند استروئید آنابولیک، سنتز پروتئین و همچنین حفظ نیتروژن را افزایش خواهد داد. با این حال، بر خلاف استروئیدهای آنابولیک، بدون DHT (dihydrotestosterone) و یا تبدیل استروژن انجام خواهد شد. در حالی که هیچ گونه تغییر استروژن مستقیم از لحاظ فعالیت آروماتاز وجود ندارد،


افزایش های شدید در سطوح استروژن نشان داده شده است. این است که شاید استارین به خوبی نشان داده شده است که برای سلامتی مشترک و بهبودی خوب است. استروژن اغلب بسته بندی بد را می گیرد، اما برای حفظ سلامتی و عملکرد جسمی لازم است. با این حال، اتصال مستقیم به گیرنده مهم است زیرا نه تنها آنابولیسم را ترویج می کند، بلکه ژن های ژن را مستقیما در محل گیرنده تغییر می دهد؛ در واقع، آن بسیار بافت ویژه، عضله و استخوان است.

 

MK 2866 طول عمر حدود 24 ساعت را دارد.

 

SARMS اتصال به گیرنده آندروژن (AR) و نشان می دهد استئوتوم (استخوان) و میگو (عضله سازی) فعالیت آنابولیک انتخابی است. پیوند و تحریک، سنتز پروتئین را تقویت می کند و عضله را تولید می کند.

 

استارین باعث رشد عضلانی مثل استروئید می شود، اما این عوارض جانبی منفی را که معمولا در استروئید های آنابولیک و پرو هورمون ها مانند پروستات و سایر اندام های جنین ثانویه یافت نمی شود.

 

MK-2866 از اثرات آنابولیک بر روی بافت عضلانی به طور کامل استفاده می کند، به طوری که این نه تنها یک پتانسیل برای درمان بیماری های عضلانی است، بلکه دارای توانایی بالایی برای ساخت عضلات برای ورزشکاران، بدنسازان و متخصصان تناسب اندام است. این عامل همچنین باعث کاهش انحطاط در طی دوره های بهبودی از جراحی جدی یا شرایط مشابه می شود.

 

* استارین 8 آزمایش علمی را با GTX با حدود 600 موضوع و 3 مطالعه کارآزمایی انجام داده است. یک آزمایش 4 ماهه فاز IIb از جمله 159 بیمار، افزایش کامل در مجموع توده عضلانی نازک را در مقایسه با دارونما و هدف ثانویه افزایش قدرت عضلانی نشان داده است.

 

از نظر بدنسازی، کاربران Ostarine ثابت کرده اند که MK-2866 می تواند به بهبود میزان توده و قدرت قوای عضلانی کمک کند.
 

3. چگونه از پودر خام MK 2866 (استارین) استفاده کنید؟


برای حجم زیاد

 

هنگامی که برای به دست آوردن عضلات بیچاره (انباشتگی) استفاده می شود، بهترین استفاده را از بین می برد، زیرا آنابولیک ترین SARMS است. دوز پیشنهاد شده 25 میلی گرم برای 4-6 هفته است. PCT لازم نیست افزایش 6 پوند. از دستاوردهای ناب، قابل نگهداری می تواند در طول این دوره مشاهده شود.

 

شما می توانید Ostarine به عنوان 36 میلی گرم به مدت 8 هفته، اما فقط اگر شما وزن 210 پوند است. غلظت در دوزهای بالاتر انتظار می رود بنابراین PCT بعد از یک دوره ضروری است.

 

برای کمپین

 

بخاطر نتایج غلظت مواد مغذی خود، Ostarine در تجدید نظر می کند. کالری برای ساخت عضله استفاده می شود که به کاهش وزن و افزایش توده عضلانی و قدرت کمک می کند. دوز پیشنهاد شده 25 تا 25 میلیگرم به مدت 4 تا 8 هفته است.

 

* رژیم غذایی شما باید 30 درصد از منابع نابالغ پروتئین را برای رسیدن به بهترین نتیجه مجدد داشته باشد.

 

برای برش

 

MK-2866 می تواند به کاهش بروز عوارض و کاهش کالری کمک کند. دوز پیشنهاد شده 15 تا 15 میلیگرمی برای 4-6 هفته است.

 

استارتین برای جلوگیری از صدمات

 

اثرات MK-2866 به آنابولیسم در بافت عضلانی استخوانی و اسکلتی تبدیل می شود که بدین معنی است که می تواند در آینده برای اهداف مختلف مانند پوکی استخوان و به عنوان درمان همزمان با داروهایی که تراکم استخوان را کاهش می دهند استفاده شود. بنابراین، آن را به عنوان یک ترکیب برای بهبود آسیب، به طور خاص آسیب های مربوط به استخوان و تاندون استفاده می کند.

 

دوز پیشنهاد شده 12.5 میلی گرم در روز است.
 

4. مصرف پودر خام MK 2866 (استارین)


MK 2866 SARM به صورت خوراکی است. برای حفظ حفظ عضلات هنگام رژیم غذایی، حداقل 15 میلی گرم در روز به طور معمول مصرف می شود. برای افزایش رشد، بیشتر کاربران 20 تا 25 میلی گرم در روز پیدا خواهند کرد تا محل خوبی برای شروع باشند. بعضی افراد سنگین تر ممکن است 30 میلی گرم در روز نیاز داشته باشند، اما اکثر داده ها نشان می دهد که این دوزها اغلب تفاوت کمی در مقایسه با محدوده های 20-25mg در اکثر مردان دارند.


استفاده معمولی معمولا 6-8 هفته طول می کشد و 4 هفته بدون SARM استفاده می شود یک بار یک چرخه Ostarine کامل است. اگر چه سرکوب تستوسترون ممکن است سنگین نباشد، ممکن است PCT مورد نیاز باشد یا ممکن است. با این حال، برخی از سرکوب وجود خواهد داشت و بهتر است بدن خود را به یک عادت تبدیل کند. MK 2866 نیمه عمر حدود 24 ساعت را دارد دوز روزانه کافی است. هیچ مزیتی برای چندین دوز در روز وجود ندارد.
 

5. خام MK 2866 (Ostarine) پودر اثرات مثبت


استارین می تواند برای به دست آوردن و همچنین حفظ توده عضلانی استفاده شود. برای ورزشکار، این بدان معنی است که می توان آن را در فاز های برش و فشرده استفاده کرد. کاربر می تواند انتظارات قابل توجهی در جرم بدن بدون چربی داشته باشد بدون احتباس ناخواسته آب و یا ترس از سینوزیتی که اغلب در ارتباط با استروئید آنابولیک باشد.


فرد بعید است وزن خود را از چرخه ای از Dianabol یا Anadrol به دست آورد. با این حال، دستاوردهای پاک و آسان تر برای حفظ استفاده از پست خواهد بود. برای افرادی که در طول استفاده از استروئید های خاص خاصیت خاصی را به دست می آورند، افزایش وزن به طور مثبت و سود مثبت بسیار رایج است، اما افزایش سود ماهیچه ای تنها کسانی هستند که شمارش می کنند.

 

استارین همچنین می تواند در طول مرحله برش یا رژیم غذایی مفید باشد. این ممکن است بهترین زمان برای استفاده از SARM برای کیفیت حفاظت از عضلات باشد. برای از دست دادن چربی بدن، باید کالری بیشتری مصرف کنید. در حالیکه کمبود کالری باعث کاهش خطر توده عضلانی می شود، برخی از این آسیب ها رخ می دهد. اگر ما بتوانیم توده عضلانی خود را در طول رژیم محافظت کنیم، ما نه تنها بهتر نگاه می کنیم، بلکه در واقع ادامه می دهیم که چربی را بخوریم.


از دست دادن توده عضلانی متابولیسم باعث ایجاد مشکلاتی در کاهش چربی می شود. از توده عضلانی محافظت کنید و از سوخت و ساز بدن محافظت کنید. استارین همچنین درمان و ترمیم مفصل قابل توجهی را ارائه می دهد که در هنگام رژیم غذایی ارزشمند است. رژیم غذایی سخت یا سخت ممکن است اغلب منجر به ناراحتی مشترک شود. اگر ما بتوانیم مفاصلمان را حفظ کنیم، همچنین افزایش تاندون و قدرت لجن، سنتز کلاژن و افزایش محتوای مواد معدنی استخوان، ما می توانیم به تربیت و آموزش بیشتر ادامه دهیم.


اثرات MK 2866 به این ترتیب واقعا در مرحله فشرده سازی یا برش مفید است، اما معمولا در مرحله برش بیشتر می شود. اثرات استارین در این زمینه داده های بسیار قوی نشان داده است که ممکن است به طور مستقیم آسیب ها را درمان کند و نه یک سناریوی ماساژ با داروهای درد، بلکه درمان واقعی مفاصل، رباط ها، تاندون ها و استخوان ها باشد.

 

MK-2866 می تواند به شما بدهد:

افزایش دستاوردهای انبوه توده ای

قدرت بهتر

بیشتر استقامت

توانایی های مشترک شفا

آنابولیک (حتی با دوز کمتر از 3 میلی گرم)
 

6. آیا ممکن است عوارض جانبی اوپارین (MK-2866) پودر خام ؟


عوارض جانبی Ostarine محدود است زیرا به نظر می رسد مواد مخدر دوستانه نسبتا جانبی است. بسیاری از عوارض جانبی ناشی از استروئید آنابولیک با این SARM وجود ندارد؛ با این حال، بعضی از آنها، اگر چه خفیف است.

 

استروژن: عوارض جانبی Ostarine نباید از طبیعت استروژنی به عنوان SARM آروماتیک کند. هیچ گونه تبدیل تستوسترون به استروژن مرتبط با این دارو وجود ندارد. احتباس آب، نفخ کردن، سینه زدن یا فشار خون بالا به علت احتباس آب نمی تواند رخ دهد. با این حال، داده ها نشان می دهد که برخی از افزایش در استروژن موجود ممکن است رخ دهد، اما باید بسیار ملایم و به اندازه کافی برای اثبات استفاده از ضد استروژن. اگر این افزایش بسیار کمی در مورد آن باشد، اگر از ضد استروژن استفاده شود، شما ممکن است به راحتی سطح استروژن خود را پایین بیاورید، که می تواند منجر به اختلالات زیادی هورمون و اثرات مرتبط آن شود.

 

آندروژنی: عوارض جانبی اندروژنیک استارین، به رغم تاثیر مستقیم بر گیرنده آندروژن، نباید وجود داشته باشد. این ترکیب به DHT تبدیل نمی شود؛ آکنه و ریزش مو نمی تواند رخ دهد. عوارض آندروژنی ناشی از virilization در زنان نیز غیر ممکن است. همانطور که هیچ فعالیت مستمر آندروژنیک مربوط به DHT وجود ندارد، مسائل مربوط به پروستات نیز باید وجود نداشته باشند.

 

قلب و عروق: عوارض جانبی استارین باید حداقل خطر ابتلا به بیماری قلبی عروقی را نشان دهد. هر دو سطح HDL و LDL ممکن است کاهش یابد، اما تمام داده ها نشان می دهد که حداقل به کاهش ناچیز.

 

سرکوب تستوسترون: اغلب گفته می شود که سرم تولید تستوسترون طبیعی را سرکوب نمی کند و درست است که آنها به استروئیدهای آنابولیک مقایسه نمی شوند. با این حال، برخی از سرکوب ممکن است، اما سرکوب کامل است. مکمل افزایش تستوسترون ممکن است در هنگام استفاده از MK 2866 حقیقت باشد. داده های دوره چرخه پس از (Post Cycle Therapy) (PCT) تا حدودی غیر قابل اطمینان است که در صورت نیاز باشد. بعضی از مردان به نظر می رسد سطح سرکوب تستوسترون بیشتری نسبت به دیگران دارند.

 

سمیت کلسیم: اگرچه به صورت خوراکی، عوارض جانبی Ostarine شامل سمیت کبدی نیست. MK 2866 متعلق به کلاس C17-آلفا آلکالین (C17-aa) از داروها مانند بسیاری از استروئید های آنابولیک خوراکی نیست. این متابولیت MI در ارتباط با SARM S4 را نشان نمی دهد که برخی از SARM خاص فعالیت کبدی را نشان می دهد.

7. خرید Ostarine (MK-2866) پودر F ROM SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل Ostarine (MK-2866) را تهیه کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: