شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

MK-677(Ibutamoren) powder(159752-10-0)

MK-677 پودر MK-677 خام پودر پودر فروش MK-677 خام MK-677 پودر، پودر MK-677 فروش MK-677 supplie پودر، پودر Ibutamoren فروش پودر Ibutamoren خام Ibutamoren پودر، پودر Ibutamoren برای فروش Ibutamoren پودر supplie،


1. MK-677(Ibutamoren) خام پودر چیست؟


Ibutamoren Mk-677 نوع درمان است که می تواند کمک به شما برای بهبود سوخت و ساز بدن خود را استحکام استخوان, بهداشت و درمان و همچنین روز خود را در این جهان است. محصول کار می کند با ترویج رشد هورمون ضروری و انسولین مانند فاکتور رشد 1، IGF-1 همچنین به عنوان شناخته شده. همچنین ترویج رشد ترشح IGFBP-3.

 

677 مهدی خان بابا 5 مزایای عمده ای که دارد:

شکل بدن را بهبود می بخشد

استحکام استخوان را افزایش می دهد

استقامت را افزایش می دهد

جلوگیری از رشد تومور

طول عمر را افزایش می دهد


بدنسازان و ورزشکاران و مربیان قدرت همیشه راه هایی است که می تواند کمک به آنها برای بهبود عملکرد خود و به دست آوردن عضلات بیشتر دنبال. البته، بسیاری از محصولات وجود دارد که می تواند کمک به شما در رسیدن به هر آنچه می خواهید وجود دارد، با این حال بسیاری از این محصولات که عوارض جانبی است که شما قطعا نمی خواهید به بخشی از.


برخی از شایع ترین عوارض جانبی شامل فشار خون بالا و طاسی الگوی مردانه و ناباروری و بسیاری از بهداشت و سلامت دیگر مشکلات مربوط. خوش شانس برای شما، ibutamoren Mk-677 است آزمایش شده است و ایده آل برای بدنسازی و هر قدرت فعالیت آموزش ثابت کرده. مطمئن شوید برای اتمام بررسی محصول ما در دیگر محبوب SARMS Ligandrol و Ostarine، که به نتایج بزرگ بیش از حد.

2. چه کندپودر خام MK-677(Ibutamoren)کار می کند? 


این محصول با افزایش انتشار هورمون رشد از جمله هورمون IGF-1 کار گفته است. عاقلانه است که توجه داشته باشید که محصول کار می کند به طور موثر بدون تاثیر سطح کورتیزول در بدن شما است. کورتیزول هورمون رشد قوی است که تحریک آزادی گرلين یکی از ضروری ترین هورمون در بدن شما است. بنابراین، چگونه کار این محصول?

 

عملکرد محصول به عنوان هورمون رشد بوستر پالس، که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به افزایش رشد هورمون ضروری از طریق مکانیسم های زیر:

 

تشویق انتشار هورمون رشد هورمون آزاد GHRH شده

انتشار GHRH به افزایش نمایی نیز سیگنال در somatotrophs هیپوفیز قدامی تقویت


با این نسخهها کار با کاهش انتشار سوماتواستاتین که میکند و یا هورمون رشد از آزاد بودن را متوقف می کند


در نهایت، Ibutamoren Mk-677 جلوگیری و یا متوقف کردن علامت گیرنده سوماتواستاتین آثار


عاقلانه است که توجه داشته باشید که این محصول شد تست شده و ثابت به کار از طریق تمام مکانیسم فوق است. افرادی که استفاده از این دارو افزایش قابل توجهی در هورمون رشد خود را نشان می دهد. پس از مصرف، هورمون رشد به افزایش بسته به مقدار دوز مصرف نشان داده شد. توصیه می شود دوز 5 میلی گرم در روز بود. با این حال این مقدار حداقل بود.

 

همانطور که قبلا ذکر شد, بسیاری از مردم از جمله ورزشکاران، کشتی گیران، مبارزان بدن سازان و مربیان قدرت راه است که می تواند کمک به آنها برای بهبود عملکرد خود و به دست آوردن عضلات بیشتر به دنبال. امروزه تعداد زیادی از ورزشکاران و بدن سازان در سراسر جهان کشف است که Mk-677 Ibutamoren ایده آل و بسیار توصیه شده است که آن را برای بهبود عملکرد خود را می آید.

 

این محصول شامل یک ترکیب است که مناسب برای بهبود بدنسازsعملکرد خوبی از خود استقامت را افزایش می دهد. اگر می خواهید به توان رقابتی و ماندن در بالای بازی خود را به عنوان یک ورزشکار شما به اندازه کافی قوی نیاز شود. نه فقط ورزشکاران، بدنسازان که می خواهند برای افزایش قدرت خود را با بلند کردن وزنه های بیشتر و بیشتر تمرینات قلبی یکنواختی نیز برخی نیاز به کمک در بالای. این محصول دقیقا آنچه که نیاز به بهبود عملکرد خود و بهترین در آنها است.

 

Ibutamoren Mk-677 به سادگی یک داروی هورمون رشد است که به صورت خوراکی تجویز می شود. سیگنالینگ غدد هیپوفیز خود به تولید بیشتر هورمون رشد (هورمون رشد) کار می کند. جالب ترین و احتمالا دلیل چرا بسیاری از مردم ترجیح می دهند این محصول بیش از رقبای خود است که doesnt نیاز به هر گونه تزریق و یا نمایشگاه عوارض جانبی جدی. استروئیدها تجاری به نمایشگاه عوارض جانبی بسیار شدید برخی از شناخته شده و بسیاری از آنها معمولا نیاز به تزریق.

 

این محصول به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما دست آوردن عضلات و افزایش قدرت خود را. در حال حاضر، برخی از مطالعات رفتن برای پیدا کردن اگر این محصول می تواند به کمک به افراد چاق و یا دچار پوکی استخوان استفاده می شود وجود دارد. علاوه بر این، بزرگسالان که از شکستگی لگن رنج می برند به زودی اگر این محصول می توانید آنها را کمک خواهند کرد. تحقیقات هنوز برای پیدا کردن اگر مواد شیمیایی در این محصول می تواند کار در برابر شکستگی های لگن در بزرگسالان به ویژه ارشد بزرگسالان رفتن است.
 

3. نحوه استفاده از MK-677(Ibutamoren) خام پودر است؟


با توجه به خاص مطالعه که به منظور تعيين اثرات وابسته به فروساخت این محصول انجام شد، شرکت کنندگان دوز 25 میلی گرم در روز برای مدت 7 روز داده شد. پس از هفت روز طول بود، شرکت کنندگان ادامه داد: افزايش غلظت سرمی هورمون رشد و IGF-1 نشان داد.

 

مطالعه دادگاه دیگری در بدن دسته جمعی به خصوص در افرادی که به چاق افزايش. افراد در این مطالعه 25 میلی گرم از Ibutamoren MK-677 در هر روز به مدت هشت هفته داده شد. پس از دو هفته شرکت کنندگان نشان داد افزایش قابل توجهی در میزان سوخت وساز پایه و همچنین افزایش سطح سرم IGF-1، هورمون رشد و IGF-1 اتصال پروتئین 3.

 

مزایای مستند دیگر از این محصول شامل

 

شکل بدن بهبود یافته

حقیقت این است که بسیاری از مردم وجود دارد که راضی به راه آنها نگاه وجود دارد. در این راستا، آنها همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود شکل بدن خود را. بسیاری از آنها در آنجا که انجام عمل جراحی برای حذف چربی اضافی را از بدن خود رفته اند.

 

خبر خوب MK-677 شما تحت عمل جراحی و یا تزریق خود ندارد. افزایش سطح هورمون رشد و متابولیسم محصول کار می کند. طول می کشد کنترل عملکرد انسولین و آن مانع از انجام هر گونه صدمه به ترکیب بدن. در نتیجه، چربی کمتر در بدن شما ذخیره شده است و این کمک می کند تا بهبود شکل بدن خود را.

 

مطالعات نشان می دهد که MK-677 در بردن رژیم غذایی نیتروژن ناشی از زباله و پشتیبانی از تعادل مناسب نیتروژن در بدن شما کمک می کند. در اصل، این محصول را برای مقابله با بیماری مانند پوکی استخوان چاقی و هدر رفتن عضله طراحی شده است.

 

بنابراین، به جای کاهش میزان چربی ذخیره شده در بدن شما به طور مستقیم محصول کاهش اشتها و رسوب کالری به عضلات خود کار می کند. به موثر در افزایش سطح IGF-1 توسط حدود 39% به 89%، که به نوبه خود باعث افزایش عضله انبوه و در نهایت بهبود شکل بدن گفته می شود.

 

استحکام استخوان را افزایش می دهد

با توجه به مطالعه انجام شده برای درمان تراکم مواد معدنی استخوان و وضعیت معروف به پوکی استخوان، MK-677 موثر در افزایش استحکام استخوان یافت نشد. این به این معنی است که اثر مستقیم بر روی تراکم مواد معدنی استخوان.

 

در واقع مطالعه رفتن برای پیدا کردن اگر این محصول می تواند برای جلوگیری یا درمان شکستگی لگن در ارشد بزرگسالان استفاده می شود وجود دارد. تا کنون آن را به ایده آل در جلوگیری از شکستگی لگن ثابت است.

 

یاد داشته باشید که MK-677 تولید هورمون رشد که تحریک استئوبلاست ها و افزایش استحکام استخوان در افراد مسن را افزایش می دهد.

 

اگر شما فرد بزرگسال ارشد از حدود 60 سال و بالاتر از Ibutamoren می تواند کمک به شما برای کاهش خطر ابتلا به کاهش عملکرد با عملکرد فیزیکی خود را افزایش و توده عضلانی. محصول همچنین می تواند شما را برای افزایش سرعت و قدرت برای بالا رفتن از پله ها بدون هر گونه مشکلات پیاده روی خود را کمک.

 

هنگامی که آن را به زنان می آید, MK-677 خانمها بعد از یائسگی به افزایش تراکم مواد معدنی استخوان خود کمک می کند. این بسیار مهم است اگر شما می خواهید به ماندن روشن از پوکی استخوان است.

 

افزایش استقامت

بسیاری از مردم وجود دارد که به دنبال برای محصولات است که می تواند کمک به آنها افزایش جلسات وزنه خود و یا افزایش خود را در حال اجرا وجود دارد اگر شما یکی از این مردمی بار در تردمیل, MK-677 Ibutamoren آنچه شما دنبال آن هستید است. آید به استقامت این محصول تقویت کننده موثر و قابل اعتماد است. در رابطه با افزایش استقامت MK-677 همان اثر به عنوان Cardarine است.

 

بهبود سطح انرژی و افزایش قدرت خود کار می کند. این دقیقا همان است که آنچه شما نیاز دارید اگر می خواهید به خارج کردن بهترین خود را در هر آنچه شما انجام می دهند. به عنوان مثال، اگر بدنساز هستید و می خواهید به ماندن در بالای بازی خود را افزایش سطح انرژی و قدرت است آنچه شما نیاز دارید و MK-677 شما می دهد که فقط. چیز خوب در مورد این محصول است که doesnباید هر گونه عوارض جانبی جدی. بنابراین، شما آن را بدون ترس از هر چیزی استفاده کنید.

 

جلوگیری از رشد تومور

با توجه به تحقیقاتی که در ارشد موش انجام شد Ibutamoren MK-677 در متوقف کردن رشد تومور موثر داشت. بنابراین چه آثار موس نیز در انسان می تواند کار علمی، انسان ها و موش ها مربوط است. در این راستا این محصول قابل اعتماد و موثر برای جلوگیری از بیشتر تومورهای در حال ظهور و افزایش طول عمر اعتقاد بر این است.

 

طول عمر را افزایش می دهد

برای افزایش طول عمر ذکر شده در بالا، Ibutamoren بسیار می تواند موثر باشد. این محصول با افزایش هورمون رشد، هورمون رشد شده کار می کند. دانشمندان سراسر جهان با شما موافقم که افزایش هورمون رشد بسیار مفید است و می تواند کمک به معکوس پیری. غلامرضا همچنین کمک می کند تا در بهبود سیستم ایمنی بدن، کاهش خطر سن مربوط به شرایط، آهسته روند پیری و مهمتر از همه افزایش طول عمر. MK-677 تولید هورمون رشد است که ممکن است کمک به شما را نگاه جوان و زنده دیگر را افزایش می دهد.

 

اگر شما برای افزایش طول عمر خود را در یک راه طبیعی حیاتی قرمز یکی از بهترین فروش طبیعی محصولات موجود در بازار هستند.
 

4. دوزofپودر خام MK-677(Ibutamoren)


با توجه به مطالعات متعدد دوز Ibutamoren MK-677 بین پنج میلی گرم به (5-25mgs) بیست و پنج میلی گرم در هر روز واقعا نتایج قابل توجهی نشان داده اند. وجود دارد چند از افرادی است که به نتایج بزرگ با دوزهای بالاتر نشان داده اند اما 5 25 mgs است چه توصیه می شود. اگر شما یک مبتدی در واقع آن را بسیار توصیه است که شما شروع با دوز 5 میلی گرم است.

 

5. هشدارofپودر خام MK-677(Ibutamoren)


وجود دارد بسیاری از نقاط که در آن شما می توانید خرید Mk 677 Ibutamoren مکمل و تن از شرکت های فروش آنلاین انواع مختلف این محصول به صورت مکمل وجود دارد. مهم است که شما نیاز به زمان خود و انجام بسیاری از تحقیقات قبل از بیرون رفتن و خرید هر محصول Mk 677 Ibutamoren از همه آنها یکسان نیستند است. به آموزش خود را در دوزهای هورمون رشد مکانیسم و فواید آن مطمئن شوید.


6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیofپودر خام MK-677(Ibutamoren)?


افزایش سطح هورمون رشد معمولا همراه با دست بی حس پوست مشکلات اضافه وزن ضعف عضلانی پایین حساسیت انسولین و کمی افزایش اشتها است. همانطور که می بینید، هیچ عوارض جانبی جدی در اینجا وجود دارد.

 

چه چیزدر این واقعیت است که طولانی مدت حتی جالب تر است تجويز هورمون رشد و IGF-1 هورمون نمی افزایش تولید هورمون کورتيزول.

 

بنابراین، MK-677 Ibutamoren بسیار امن و بسیار توصیه شده است اگر شما می خواهید برای ساخت عضلات، افزایش سطح انرژی شما را و دیگر در این جهان زندگی می کنند.

7. فروشIbutamoren Mk-677پودر fرامSZOB


→ شده داروخانه آنلاین ما و سفارش مواد اولیه Ibutamoren Mk-677 را پر کنید.

→ تعریف محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه به شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

→ آن در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: