شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

مادافینیل (68693-11-8)

Modafinil در ابتدا به عنوان درمان برای نارکولپسی توسعه یافته و تأثیر مثبتی بر شناختی و توانایی های شناختی دارد و همچنین تمرکز و تمرکز را بهبود می بخشد. دانشمندان بر این باورند که مادافینیل مؤثر است زیرا باعث افزایش انتقال نورونهای آدرنالین و دوپامین به اندازه کافی برای این مزایای شناختی می شود، اما برای ایجاد اشتیاق و اعتیاد کافی نیست،

1. پودر خام مادافینیل چیست؟

مادافینیل یک دارو تبلیغاتی بیداری است که برای درمان اختلالاتی نظیر نارکولپسی، اختلال خواب شغلی و خواب آلودگی روزانه همراه با آپنه انسداد خواب استفاده می شود. همچنین دیده شده است استفاده گسترده از برچسب به عنوان یک تقویت کننده شناختی معتبر است.


در کشورهای انگلیسی زبان تحت نام های تجاری Alertec، Modavigil و Provigil فروخته می شود. در ایالات متحده، مدافینیل به عنوان یک ماده کنترل شده به عنوان برنامه IV محسوب می شود و در دسترس بودن و استفاده محدود است، به دلیل نگرانی در مورد احتمال احتمالی اعتیاد. در اکثر کشورهای دیگر، این یک دارو تجویزی است اما در غیر این صورت از نظر قانونی محدود شده است.

 

مودافینیل به عنوان یک مهارکننده بازدارنده دوپامین آتیپیک، انتخابی و ضعیف عمل می کند که به طور غیر مستقیم فعال سازی نوروپپتید های اورکسین و هیستامین از هسته هیپوتالاموس جانبی و سلول توبرماماییلار را به ترتیب با مکانیزم های ناشناخته فعال می کند که همگی موجب برانگیختگی شدید می شوند.
 

2. چگونه پودر خام مادافینیل کار می کند؟  

Modafinil اهداف نورون های دوپامینرژیک در هیپوتالاموس مغز است که باعث ایجاد آرکسین، هیپوكورتین و دوپامین می شود، در نتیجه باعث افزایش خلق و خوی، هشدار و سطوح انرژی می شود. مطالعات نشان داده است که وقتی آزادی دوپامین توسط ورزش، هیجان و رژیم تحریک می شود، افراد دارای افزایش شادی، غلظت بیشتر و حساسیت بالایی از تحقق می باشند. با این حال، با توجه به اختلالات شناختی مختلف،


بسیاری از افراد به طور طبیعی نمیتوانند مقادیر کافی دوپامین تولید کنند که منجر به کمبودهای و اختلالاتی می شود که با دوز مناسب مودفینیل بهبود می یابد. برای به حداکثر رساندن اثربخشی مودفینیل و جلوگیری از ایجاد جراحی برای مصرف دارو، باید مدافینیل را فقط دو تا سه بار در هفته مصرف کنید. در شرایط عادی، بیماران پس از چندین بار اول، احساس بهبودی کمتری خواهند داشت، در حالیکه اثرات مثبت در بدنشان افزایش می یابد. اثرات کوتاه مدت (و اثرات مطلوب افراد توسط مودافینیل برای بهبود عملکرد) پس از حدود ده ساعت خیس می شوند.

 

مزایای مدافینیل چند برابر هستند و طی دهه گذشته به طور گسترده مورد بررسی قرار گرفته اند. به طور جزئی، این به خاطر علاقه نظامی و دولت به مدافینیل به عنوان یک ابزار برای سربازان و خلبانانی است که در معرض شرایط خواب محبوس در فعالیت های مبارزه قرار دارند.

 

با توجه به مطالعات متعدد، در هنگام استفاده از ماداوفینیل، خستگی قابل توجهی کاهش می یابد. کاربران مبتلا به محرومیت از خواب و یا hyperinsomnia متوجه شده اند که عملکرد ذهنی خود را پس از استفاده از ماداوفینیل (یا منفی) منفی افزایش یافته است.

 

یکی دیگر از مزایای مدافینیل با توجه به توانایی های شناختی عمومی است. مدافینیل می تواند توانایی های شناختی را بهبود بخشد که با زمان واکنش، حافظه کاری و سایر آزمون ها اندازه گیری می شود. در حالی که این مزایا برای افراد محروم غیر خواب کمتر است، واضح است که بزرگسالان سالم هنوز می توانند از مزایای شناختی استفاده کنند از استفاده از ماداوفینیل.

 

یکی از کاربردهای مورد علاقه برای مدافینیل، توجه، هشیاری و تمرکز است. در حالیکه همه اینها در مکانیسم هایشان به عنوان " بیداری" مشابه هستند، آنها کمی متفاوت از دیدگاه علمی هستند. مقدار ادبیات تحقیقاتی نشان می دهد که مدافینیل تأثیر مثبتی بر همه این عوامل دارد.
 

3. چگونه از پودر خام مادافینیل استفاده کنید؟

به لحاظ فنی، مادافینیل به عنوان یک عامل تحریک کننده به عنوان یک عامل تحریک کننده شناخته می شود، اما بسیاری از افراد جامعه نوتروپیک آن را به عنوان یک ابزار قدرتمند برای تمرکز و تمرکز استفاده می کنند. این یکی از مشهورترین و شدیدترین نوتروپیکها است که به محافل کارآفرین دره سیلیکون، معامله گران وال استریت و انواع دیگر افراد با کارآیی بالا تبدیل شده است.

 

Modafinil در ابتدا به عنوان درمان برای نارکولپسی توسعه یافته و تأثیر مثبتی بر شناختی و توانایی های شناختی دارد و همچنین تمرکز و تمرکز را بهبود می بخشد. دانشمندان بر این باورند که مادافینیل موثر است زیرا باعث افزایش انتقال نورونهای آدرنالین و دوپامین به اندازه کافی برای این مزایای شناختی می شود، اما برای ایجاد اشتیاق و اعتیاد کافی نیست.

 

به دلیل مکالمات بین بینندگان مشهور Dave Asprey و نویسنده Tim Ferriss، مدافینیل به عنوان یک دارو هوشمند محبوبیت فراوانی یافته است. فراتر از مصرف عمومی، توسط نظامی نیز به عنوان جایگزینی برای Adderall و عامل بیداری برای سربازان محروم از خواب استفاده می شود.

 

اگرچه بعضی از افراد به مآآ فینیل پاسخ نداده اند، اکثر مردم احساس تمرکز و پیشرفت شناختی می کنند
 

4. مصرف پودر خام مادافینیل

مطالعات بسیاری در مورد مدافینیل وجود دارد، دوز به میزان قابل توجهی بسته به هدف متفاوت است. در برخي مطالعات با مقادير آمفتامين، تا 400 ميليگرم دارو مصرف مي شود


مطالعات ILE با کودکان و ADHD به اندازه 170 میلی گرم مصرف می شود. دوز استاندارد (تولید شده توسط شرکت های دارویی) بین 100 تا 200 میلی گرم است.

 

اغلب شروع دوز توصیه شده 200 میلی گرم است، اما مدافینیل یک داروی قوی است و ممکن است نصف دوز (100 میلیگرم) را برای آزمایش آب گواهی کند.

 

از آنجا که Modafinil طراحی شده است تا کاربران را از خواب بیدار و هشداردهنده در طول دوره 9-10 ساعت، زمان مناسب برای مصرف مدافینیل در صبح روز قبل و یا 2-3 ساعت قبل از شروع تغییر است. این دارو را می توان با یا بدون غذا مصرف کرد و معمولا با یک نسخه 12 هفته یا کمتر شروع می شود که به طور منظم قبل از حرکت به جلو بررسی می شود.


با توجه به تعاملات آن با داروهای دیگر، مادافینیل نباید با دوستان و خانواده ای که نسخه را ندارند به اشتراک گذاشته شود. و اگر تصمیم بگیرید آن را به جای رفتن از طریق ارائه دهنده خدمات پزشکی خود به صورت آنلاین، قبل از مصرف سایر داروهای تجویزی مشورت کنید. می توان آن را در دمای اتاق در یک مکان خشک نگهداری کرد و باید در دسترس کودکان قرار گیرد. صرف نظر از شرایط آنها تقریبا تمام بیماران بزرگسال دوز 200 میلی گرم در روز تجویز می شوند. این دارو بعنوان آخرین گزینه برای کودکان محسوب می شود، زیرا اثبات شده است که اثرات روانپزشکی و پوستی ناخوشایندی ایجاد می شود.
 

5. هشدار دهنده پودر خام مادافینیل

اگر این داروها را به مدافینیل یا آرودوفینیل (Nuvigil) حساسیت دارید، نباید از این دارو استفاده کنید.

 

قبل از مصرف ماداوفینیل، اگر داروهای فشار خون دارید یا اگر اخیرا دچار حمله قلبی شده اید، به پزشک خود بگویید اگر آنژیوگرافی (درد قفسه سینه)، بیماری کبد یا کلیه، مشکل قلبی، سابقه اعتیاد به مواد مخدر، داروهای فشار خون دارید.

 

مادافینیل سیستم عصبی مرکزی را تحت تاثیر قرار می دهد. این دارو ممکن است تفکر یا واکنش شما را مختل کند. مراقب باشید اگر شما رانندگی یا انجام هر کاری که نیاز به هشدار شما باشد. از فعالیت های خطرناک دیگر اجتناب کنید تا بدانید که چگونه این دارو بر میزان خواب شما تاثیر می گذارد.

 

متافینیل را متوقف کنید و اگر بثور پوستی دارید، مهم نیست که چقدر خفیف است. داروی مشابه مدافینیل باعث ایجاد واکنش های شدید پوست به طور جدی برای نیاز به بستری شدن است. سایر علائم یک واکنش شدید عبارتند از تب، گلودرد، سردرد، استفراغ و ضعف شدید، پوست و پوستی قرمز پوست.

 

داروهای دیگری وجود دارد که می توانند با مادافینیل ارتباط برقرار کنند. به دکتر خودت در مورد داروهایی که مصرف می کنی بگو. این شامل تجویز، داروهای بدون نسخه، ویتامین و محصولات گیاهی است. داروهای جدید را بدون صحبت کردن با پزشک خود شروع نکنید. 


6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر خام مادافینیل ؟

نوتروپیک های قدرتمند و داروهای هوشمند اغلب دارای عوارض جانبی هستند. عوارض جانبی مدافینیل اغلب به اشتها وابسته است. بسیاری از افراد وقتی که مدافینیل را مصرف می کنند، اشتهای کمتری را تجربه می کنند، که به کاهش وزن کمک می کند. در حالی که این ممکن است منافعی مثبت از بعضی از داروهای مدافینیل در نظر گرفته شود، اما در عین حال عوارض جانبی دارو است.

 

دیگر اثرات جانبی مدافینیل شامل سردرد، سرگیجه و تحریک پذیری است که نادر هستند و می توانند به بسیاری از عوامل بستگی داشته باشند. گاهی اوقات آنها در نتیجه افزایش ضربان قلب و فشار خون است که یکی دیگر از اثرات جانبی مدافینیل است. به ندرت، افراد تهوع، خشکی دهان و درد شکمی را تجربه می کنند.

 

به طور طبیعی، به دلیل اینکه مدافینیل یک عامل بیداری است، مصرف دارو در دیر وقت شب تاثیر منفی بر خواب دارد. در بعضی افراد ممکن است بی خوابی ایجاد کند.

 

در حالی که اثبات اثرات جانبی شدید مدافینیل در برخی از افراد، بسیار نادر است. اگر یک واکنش آلرژیک با علائمی که شامل بثورات پوستی، تاول، لایه برداری، زخم دهان، تب، ضعف نفس، تورم پا و یا زردی باشد، متوقف کنید و بلافاصله با پزشک خود مشورت کنید.


از آنجایی که این دارو چربی مغز را کنترل می کند، عوارض دیگری نیز وجود دارد که اگر در صورت وجود باشد، باید یک پرچم فوری قرمز برای جلوگیری از مصرف آن باشد. این شامل توهم، افسردگی، اضطراب، درد قفسه سینه، تنفس مشکل، افکار غیر معمول و رفتار تهاجمی، و افکار خودکشی است. در حالی که عوارض جانبی فوق کم است، تعدادی عوارض جانبی شایع تر وجود دارد که ممکن است هنگام استفاده از مودفینیل برای چندین بار تجربه کنید. عوارض جانبی کمتر شامل سردرد،


درد پشت، سرگیجه، حالت تهوع، ناراحتی معده، اسهال، بی خوابی، گرفتگی بینی. این عوارض جانبی ممکن است نیاز به تجویز دوز شما داشته باشد یا اینکه به داروهای دیگر تغییر دهید. همانطور که قبلا ذکر شد، مادافینیل شیمی مغز شما را تغییر می دهد که می تواند احتمالا شایع ترین "عارضه جانبی" همه، یک حالت ربات مانند کاراخالیزم باشد. یکی از دوستان من، نسخه ای برای مدافینیل، یک بار به من گفت که او اغلب خود را پیدا می کند "... در حالت تمرکز بدون احساس.


من نمی خواستم کاری انجام دهم جز کار. اشتهای من، میل جنسی و تمایل به از بین بردن، ناپدید شد و با تمرکز ثابت جایگزین شد. "در حالی که برخی از شما ممکن است به دارو به منظور تمرکز مانند ربات گرفته شده، من تا به حال تعدادی از آشنایان گزارش می دهند که در هنگام استفاده از مادافینیل احساس تهوع، عواطف و دوست داشتنی داشته باشید، قبل از شروع دوزهای خود، این را در نظر داشته باشید.مزایا و اثرات

مزایای مصرف مودافینیل در هنگام استفاده از دارو بستگی به علائم یا اهداف فردی شما دارد. در حالی که بعضی از بیماران عوارض جانبي و عوارض جانبي خود را از دست می دهند، مصرف کنندگان دیگر اثراتی را که کمتر قابل توجه است اما هنوز مفید هستند، تجربه می کنند. مزایای ضبط شده معمولا برای بیماران "Normal": در اینجا برخی از مزایای ثبت شده توسط بیماران مصرف کننده Modafinil برای مبارزه با اختلالات خواب مخرب هستند .

 

رضایت شغلی بهبود یافته: دشوار است که برای کار بیش از چند لحظه در یک زمان بیدار شوید. این به ویژه در اقتصاد دانش امروز ، که در آن توجه ما ارزشمند است، صادق است. مصرف مدافینیل شما را بیدار نگه می دارد و قادر به انجام آن به طور معمول است و شما را قادر به زندگی کاری کارآمد می کند.


همکاری کردن: روابط ما به زندگی ما معنی می دهد، اما همیشه آسان نیست که مراقبت و آرام باشد حتی در اطراف دوستان. مشارکت در محافل اجتماعی سالم ضروری است. متأسفانه، زمانی که شما بیش از حد خسته هستید، مشارکت در هر رویداد اجتماعی غیرممکن است. مصرف مادفینیل به شما امکان می دهد که بیشتر در دیگر جنبه های زندگی درگیر شوید که ممکن است از دست برود و در نتیجه بیشتر اجتماعی شوید.

 

زندگی خانوادگی: پرورش یک خانواده سالم و تجربه زندگی پر از زندگی، کار را می کند و زمانی که شما به طور مداوم خسته یا افسرده هستید، می تواند احساس غرور کند، حتی غیر ممکن است که همه چیز را انجام دهد و هم زمان برای فرزندان و همسرتان وقت بگذارد .. مدافینیل به افسردگی کمک می کند و افزایش سطح انرژی خود را به طوری که شما می توانید با کسانی که شما را دوست دارند در یک ترتیب سالم و سازگار تر.


مزایای لینوکس مودفینیل را می توان به یک عبارت تقسیم کرد: ... Homostasis فیزیکی. به عبارت دیگر، آن کمک می کند تا تعادل و تعویض مغز و بدن خود را تغییر داده و از بروز اختلالات خواب های ناخوشایند جلوگیری کنید و به شما اجازه دهید دوباره یا برای اولین بار زندگی عادی زندگی کنید .

 

مزایای ضبط شده معمولا برای بیماران متمرکز بر عملکرد

 

فقط به این دلیل که شما نیاز به تجویز قانونی داروی مودفینیل دارید ، لزوما بدان معنی نیست که سیگار کشیدن دلیل اصلی برای درخواست تجویز است. از آنجا که Modafinil دارای تعداد زیادی از برنامه های کاربردی است، تا زمانی که شما نیاز به مشروع داشته اید، در حقیقت بسیار آسان است که نسخه پزشک را دریافت کنید. به عنوان مثال، من از تعدادی از افرادی که با مشتریان خارج از کشور کار می کنند می دانم و از Modafinil استفاده می کنند تا به آنها بیدار بمانند و در طول ساعات غیرعادی خود هشدار دهند.


من همچنین از بسیاری از کارآفرینان و کارکنان راه اندازی می دانم که پزشک محلی خود را قانع می کنند که نسخه ای برای کمک به بارهای کاری مضحک که با آنها روبرو هستند، به آنها بدهند. از آنجا که این افراد از اختلال خواب رنج نمی برند، من می خواستم درباره مزایای مربوط به عملکرد جدا از مزایای بالینی صحبت کنم.

 

افزایش بهره وری: یکی از مزایای شایع من که از انواع وسیعی از افرادی که دارای اهداف بالا هستند گزارش شده است، افزایش بهره وری است. بعضی از ادعا می کنند که به آنها لیزر را تمرکز می دهد، بعضی دیگر آن را صرفا تعادل انرژی خود را، اما تقریبا همه کسانی که از Modafinil استفاده می کنند، نوعی افزایش انگیزه و بهره وری را گزارش می کنند.

 

افزایش استقامت ذهنی: یکی از سخت ترین بخش هایی که در مورد داشتن یک دانشمند کار می کند تلاش می کند تا ساعت ها در پایان کار خود را با ظرفیت کامل انجام دهد. به نظر می رسد که مادافینیل یک راه حل سریع را فراهم می کند. تقریبا همه می دانم که کدام ادعا می کند که ادعا می کند که آنها توانستند طولانی تر از حد طبیعی کار کنند و در طول ساعت ها بهره وری خود را حفظ کنند.


بهبود تصمیم گیری: یکی دیگر از مزایای گزارش شده این است که مدافینیل به انسان کمک می کند مردم تصمیم خود را بهبود بخشد. یا به جای آن، به آنها کمک می کند تا تمایل خود را برای تصمیم گیری های غیرمنتظره یا غیرقابل «بد» کاهش دهند.

 

در حالی که بسیاری از مطالعات مربوط به ادعای این مزایا مربوط به اندازه های کوچکتر نمونه و نیاز به تحقیق بیشتر، شواهد کافی علمی و عقلایی وجود دارد که نشان می دهد مدافینیل در واقع یک ماده موثر برای افزایش کارایی شخصی است.

7. خرید مدافینیل   پودر خام F rom SZOB

→ از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و سفارش مواد خام مادافینیل را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: