شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر ناندرولون (Durabolin) (434-22-0)

پودر ناندرولون، پودر خالص ناندرولون، پودر ناندرولون، پودر ناندرولون، پودر ناندرولون خام، پودر ناندرولون خام، پودر ناندرولون برای فروش، پودر ناندرولون پودر، پودر Durabolin، پودر Durabolin، پودر Durabolin، پودر Durabolin خام، پودر Durabolin، Durabolin powder supplie،


1. پودر ناندرولون خام (Durabolin) چیست؟


ناندرولون یکی از محبوب ترین استروئید های آنابولیک است که تا کنون ایجاد شده است و از زمان آغاز فعالیت، به عنوان یکی از اصلی ترین ورزشکارانی است که از همه مهمتر در این زمینه هستند. همچنین یکی از اندک استروئیدهای آنابولیک است که در محافل پزشکی برجسته است و در بسیاری از زمینه های درمانی بسیار ارزشمند است.

 

ناندرولون برای اولین بار در سال 1960 توسعه یافت و در سال 1962 توسط Organon به شکل ناندرولون فنیل پروپیونات تحت نام تجاری Durabolin در سراسر جهان در دسترس قرار گرفت. با این حال، این نام تجاری Deca Durabolin است که می تواند نگه داشتن در مواد مخدر ناندرولون. از آن زمان نسخه های متعددی از ناندرولون به قفسه ها برخورد کرده اند، اما Deca Durabolin به خوبی شناخته شده است. در حقیقت، برای همه نسخه های ناندرولون به عنوان Deca، حتی اگر آنها نیستند، معمول نیست.

 

Deca 200 هورمون ناندرولون را می توان به هر استریلی متصل کرد، اما اغلب به پروتئین Decanoate و phenylpropionate و در برخی موارد استر Cypionate متصل می شود. ناندرولون به خوبی شناخته شده است که یکی از بهترین داروهای کمپلکس فصلی برای مصرف کنندگان استروئید است. این همچنین برای ورزشکاران مورد علاقه خود برای بهبود و بهبود است. از آنجا که مزایای درمانی بسیار بالایی دارد، ناندرولون در بسیاری از زمینه های پزشکی استفاده می شود. با این حال، به علت اختلاف نظر استروئیدی آنابولیک، مصرف آن تا حدودی در ایالات متحده کاهش یافته اما هنوز در سایر نقاط جهان باقی مانده است.

2. چگونه خمیر پودر ناندرولون (Durabolin) پودر کار می کند؟


به سادگی با درک توابع و صفات ناندرولون، اثرات مثبت این ترکیب 19 و نه به ویژه از مزایای پزشکی مثبت، آسان است. برای افزایش عملکرد فرد، بدنساز یا ورزشکار، اگر چه مدت طولانی مورد علاقه آن نیز یکی از بدفهمی ترین است. ایده مشترک این است که ناندرولون یک استروئید بزرگ و بزرگ است و حقیقت این است که یک استروئید پر حجم فوق العاده است. اما برای بسیاری از کاربران استروئید این جایی است که به پایان می رسد، و حقیقت این نیست که باید و اغلب نباید باشد. نکته کلیدی که هر کاربر استروئیدی باید درک کند این است که کیفیت استروئید نه صرفا براساس مقدار جرمی است که می تواند به شما کمک کند. اثرات مثبت متعددی وجود دارد که استروئید می تواند به ارمغان بیاورد و اگر ارتقاء جرم تنها کسی باشد که شما برای شما شلیک می کنید، ممکن است به خوبی خود را از بین ببرد.

 

برای ورزشکار خارج از فصل، ناندرولون اغلب یک اساسی و یکی از بهترین گزینه هایی است که او می تواند انجام دهد. افزایش جرم در نرخ سریع رخ نمی دهد و حتی اگر با استفاده از یک نسخه کوتاه استر، درست عمل شود. شما نمی خواهید در طول 4 هفته به میزان 20-30 لیتر برسید زیرا ممکن است Oxymetholone باشد، اما توده ای با کیفیتی به دست می آورید و به مرور زمان کم می شود، نه این که توده های انباشته شده اغلب در سازندگان سرعتی عمل می کنند. قدرت نیز باید به درجه افزایش یابد، اگر چه این استروئید به خوبی شناخته شده نیست به عنوان یک پروموتر قدرت قوی است. برای ورزشکار خارج از فصل، او همچنین از بازیابی و مزایای درمانی ارائه شده لذت خواهد برد. این مهم است زیرا آموزش خارج از فصل معمولا زمانی است که وزن سنگین تر مورد استفاده قرار می گیرد. کاربر همچنین می تواند پیدا کند که او باید بتواند با کمترین میزان چربی بدن از میزان مصرف ناندرولون برخوردار شود زیرا اثر مثبت استروئید بر متابولیسم دارد.

 

ما پس از آن خود را با ورزشکار پیدا می کنیم، او به دنبال انبوه یا برش نیست، اما به هر حال نیاز به افزایش عملکرد دارد. ناندرولون یکی از بهترین گزینه ها است اگر بهترین انتخاب مطلق را در مورد استروئید برای رسیدن به این هدف نپردازد. دوزهای بسیار کم از ناندرولون امداد و بهبودی را که نیاز دارند فراهم می کنند و دوز کمی بیشتر این را همراه با افزایش سطح استقامت عضلانی فراهم می کند. به همان اندازه اهمیت دارد، به خصوص در مورد امداد، این امداد نادرست یا اثر منعکس کننده نیست - ما درباره کمردرد صحبت نمیکنیم، اما امیدواریم.

 

پس از آن ما با مرحله برش باقی می ماند، زمانی که بسیاری از کاربران استروئید از ناندرولون دور هستند، اما برای چندین دهه بسیاری از بدنسازان رقابتی به خصوص نخبگان این اهمیت و مزایای استروئید را به یک برنامه برش شناخته اند. برای دوزهای کم برای استفاده از مزایای درمانی غیر معمول نیست. هیچ زمانی وجود ندارد که بدن در طول مرحله برش صدمه دیده و آسیب ببیند و ناندرولون یک درمان بزرگ است. اما دیگران از آن به عنوان یک محافظ مستقیم استروئیدی استفاده می کنند، چیزی برای کمک به محافظت از بافت چربی که در غیر این صورت به دلیل محدودیت های کالری مورد نیاز از بین می رود. شایان ذکر است که بدنسازان از ناندرولون در نیمه اول آمادگی مسابقات خود استفاده می کنند و سپس نیمه دوم را برای استروئیدها که برای سخت شدن مناسب تر است، رها می کنند، هرچند او می تواند به مقدار کمی به پایان برسد تا از مزایای درمانی .
 

3. چگونه از پودر ناندرولون خام (Durabolin) استفاده کنید ؟


ناندرولون هورمون پایه است، اما بهتر است تحت نام تجاری Deca Durabolin شناخته شده است که شامل ناندرولون دکتونات است. این آماده سازی مردمی هورمون ناندرولون را می گیرد و یک زنجیره ای از نانوذرات را اضافه می کند. این زنجیره ای است که در طول فرآیند تولید متصل می شود و اهداف دوگانه ای دارد. هدف اصلی این است که محلول هورمون محلول باشد، بنابراین می توان آن را در یک آمپول یا دوزهای چند دوز قرار داد. هدف دوم این زنجیره ای است که به آرامی آزاد کردن استروئید با نگه داشتن دهان از ارتباط با گیرنده های آندروژیک تا زمانی که زنجیره ای از آنزیم ها در بدن شما شکسته شود. از آنجایی که ناندرولون دکانوات نمی تواند به گیرنده آندروژن متصل شود تا زمانی که آنزیم های موجود در بدن شما از استرهای دكانوات جدا نشوند، باعث می شود كه استروئید به مدت چند روز به سیستم شما كمك كند. برای استفاده در پزشکی، عملکرد اصلی استر است که اجازه می دهد هورمون تزریق تنها یک بار در هر 3 هفته. با این حال، بدنسازان ممکن است deca durabolin را به صورت هفتگی یا اغلب هر سه روز تزریق کنند.
 

4. مصرف پودر ناندرولون خام (Durabolin)


تزریق ناندرولون دکانوات فقط برای تزریق داخل عضلانی عمیق به عضله پیشانی توصیه می شود. دوز دارو باید بر اساس پاسخ درمانی و در نظر گرفتن نسبت سود به ریسک باشد. مدت زمان درمان بستگی به پاسخ وضعیت و ظهور واکنش های جانبی دارد. در صورت امکان، درمان باید متناوب باشد. Nandrolone decanoate باید به عنوان درمان کمکی محسوب شود و مقدار کافی مواد مغذی باید به منظور به حداکثر رساندن اثرات درمانی مصرف شود. برای مثال، هنگامی که آن را در درمان کم خونی مقاوم استفاده می شود، مصرف آهن مناسب برای پاسخ حداکثر ضروری است.

 

دوز 50 تا 100 میلی گرم در هفته برای زنان توصیه می شود و 100 تا 200 میلی گرم در هفته برای مردان است. اگر در طی شش ماه اول بهبودی هماتولوژیک دیده نشود، درمان دارویی باید قطع شود. برای کودکان 2 تا 13 ساله، متوسط ​​دوز 25 تا 50 میلیگرم هر 3 تا 4 هفته است. هر بار که محلول و ظرف اجازه می دهد، باید داروهای تزریقی داخل وریدی را قبل از تزریق تجدید نماید تا به صورت ذرات و رنگ آمیزی بررسی شود.
 

5. هشدار از پودر ناندرولون خام (Durabolin)


ناندرولون تقلید از استروئید های طبیعی است که به شیوه ای مشابه با هورمون تستوسترون عمل می کنند.

تستوسترون یک هورمون جنسی مرد است که توسط بیضه تولید می شود. این نیز در زنان به مقدار کمی یافت می شود و توسط تخمدان و غده فوق کلیه تولید می شود.

سوءاستفاده از استروئید های آنابولیک می تواند با تعادل هورمون های طبیعی که تقلید می کنند، دخالت کنند. این تداخل باعث ایجاد عوارض جانبی می شود: -

الف) توسعه ویژگی های مرد در زنان، از دست دادن باروری و ناتوانی جنسی در مردان

ب) آسیب کلیه

ج) افزایش فشار خون، تشدید عروق و افزایش خطر بیماری قلبی و بیماری کبد

د) نوسانات خلق و خوی وحشی، به نام "خشم استروئید"
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی از پودر ناندرولون خام (Durabolin) چیست؟


ناندرولون تنها زمانی می تواند عوارض جانبی ناخواسته ای ایجاد کند که در صورت استفاده از آن، یا وقتی که مقدار آن برای مقدار تستوسترون مورد استفاده بسیار زیاد است. یک قاعده خوب استفاده از نسبت 3: 2 - تستوسترون به ناندرولون است. بنابراین، اگر شما در هفته 600mg تستوسترون را انجام دادید، مقدار دهانتان دیرا نباید بیش از 400mg باشد. با این حال، مشکل اصلی با deca این است که در غیاب تستوسترون کافی برای عمل به عنوان زیروره برای دی هیدروتستوسترون (DHT)، بخش مهمی از نعوظ شما، بدن با متابولیت های ناندرولون بسیار ضعیف روبرو می شود که بدن شما را خارج از بدن رقابت می کند تولید خود DHT. تزریق تزریق به خودی خود سبب سیل گیرنده هایی برای DHT می شود که هورمون ضعیفی دارند که سیگنال مناسب را برای تأیید صحت نداشته باشد. این "دکا دیک" نام دارد.

 

عوارض جانبی هنگام جمع کردن دهان دوابولین کمی متفاوت است. همانطور که همه ما می دانیم، deca معمولا با آزمون و dbol انباشته می شود. مشکل این است که تستوسترون و دیانابول باعث ایجاد عوارض جانبی عمده نظیر احتباس آب و رشد سینه ها در مردان (gyno) می شوند. این اثرات ناشی از این استروئید ها توسط آنزیم آروماتاز ​​به استروژن (از تستوسترون) و 17-methylestradiol (از dianabol) تبدیل می شود. سایر عوارض جانبی این دو استروئید نشان دهنده ریزش مو و بزرگ شدن پروستات است، که عمدتا به دلیل تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون از طریق تعامل اجتناب ناپذیر آن با آنزیم 5-ردوکتاز است. اگرچه ناندرولون دارای برخی از محدودیت های متقابل هر دو آنزیم های آروماتاز ​​و 5-ردوکتاز است، متابولیت های ناشی از این تعاملات همان عوارض جانبی شدید را به عنوان آزمون و dbol ایجاد نمی کنند. بنابراین، deca durabolin اساسا یک استروئید سینرژیک است که به خوبی با تمام استروئید های زیادی کار می کند. به شما اجازه می دهد بدون نیاز به عوارض جانبی بیشتر به انبوه برسید.
 

7. خرید ناندرولون (Durabolin) پودر F ROM SZOB


از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه ناندرولون را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

Hot Tags: پودر ناندرولون، پودر خالص ناندرولون، پودر ناندرولون، پودر ناندرولون خام، پودر ناندرولون برای فروش، پودر پودر ناندرولون، پودر دوبلین، خرید پودر دوبلین، خام پودر Durabolin، پودر Durabolin برای فروش، Durabolin پودر supplie،
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: