شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر سایپونات ناندرولون (601-63-8)

پودر سایپونات ناندرولون (601-63-8)

پودر ساندویچ پودر ناندرولون، پودر خام نان اندرولون cypionate، پودر سینتیا ناندرولون، پودر سایز پودر ناندرولون خام، پودر سایز پودر ناندرولون برای فروش، پودر ناندرولون پودر سیپینات،


1. آیا پودر سینتیک ناندرولون خام است؟


ناندرولون Cypionate یکی از ترکیبات ناندرولون متعدد در بازار است. با این حال، آن را به عنوان عادی به عنوان بسیار محبوب و بسیار قابل دسترس Nandrolone-Decanoate (Deca-Durabolin) نیست. Deca-Durabolin توسط هر تامین کننده روی زمین و هر داروخانه در سراسر جهان انجام می شود و پس از آن ما دارای ناندرولون-فنیل پروپیونات (Durabolin یا NPP)، و سپس ما ناندرولون Cypionate؛ شما ممکن است آن را به عنوان Dynabol بهتر بدانید.


Dynabol یک فرم پایین تر از ناندرولون در مقایسه با دیگر فرم های محبوب دیگر نیست. این به سادگی به طور گسترده ای در دسترس نیست و شباهت های بسیاری با Deca-Durabolin دارد که اکثر تامین کنندگان احساس نیاز به حمل هر دو را نمی کنند. به هر حال، همانطور که ما در جریان بحث ما در این صفحات حرکت می کنیم، شما ناندرولون Cypionate و Nandrolone-Decanoate را برای همه اهداف شدید یکسان پیدا خواهید کرد.


Cypionate ناندرولون یک فرم اصلاح ناندرولون است که در آن یک استر اسید کربوکسیلیک (سیکلوپنتیل پروپیونیک اسید) به گروه هیدروکسیل 17 بتا متصل شده است. استروئیدهای استروئیدی نسبت به استروئیدهای آزاد کمتر قطبی هستند و از محل تزریق آهسته تر جذب می شوند.


هنگامی که در جریان خون، استر برای آزاد کردن (فعال) ناندرولون حذف می شود. استروئید استروئیدی برای طولانی شدن پنجره ای از اثر درمانی پس از تزریق طراحی شده است، که اجازه می دهد برنامه تزریق کمتر مکرر نسبت به تزریق استروئید آزاد (unesterified) است. سایپنینت ناندرولون یک تکه تیز در آزمودن ناندرولون 24-48 ساعت پس از تزریق داخل عضلانی عمیق ایجاد می کند و حدود هشت هفته به طور قابل توجهی آزاد می شود.
 

2. چگونه پودر سینتیک ناندرولون خام کار می کند؟


سیناپی ناندرولون ناشی از استروئید شناخته شده ناندرولون است. تفاوت اصلی این است که این یک فرم تزریقی استروئید ذکر شده است. الگوی انتشار هورمون همانند تستوسترون است. اوج یا بالاترین سطوح 24 تا 48 ساعت پس از تجویز قرار گرفتند. با این حال، بخش مهمی از هورمون هنوز برای یک هفته دیگر منتشر می شود. ماده فعال آشکارا ناندرولون است. دومی دارای خواص آندروژنی و ائروژنی است.

 

آنچه که به طور مشخص باید مورد توجه قرار گیرد این واقعیت است که ناندرولون Cypionate در واقع یک نسخه اصلاح شده از پیش ساز آن است. تفاوت این است که، بر خلاف ناندرولون، نسخه تزریقی دارای یک اسید کربوکسیلیک اسید است که به گروه هیدروکسیل 17 بتا متصل است. این باعث کاهش قطر استروئید می شود که باعث جذب بیشتر بدن توسط بدن می شود.

 

پس از فراخواني تمام موارد فوق، ما در حال حاضر به بحث در مورد عوارض جانبی برویم. در مرحله اول، ائستروژن است که به این معنی است که Dynabol در تبدیل تستوسترون به استروژن کمک می کند. این را می توان به سادگی با این واقعیت توضیح داد که کبد نمی تواند ناندرولون را به استرادیول تبدیل کند.

 

ثانیا، استروئید آنابولیک نیز می تواند به عنوان آندروژنی اثبات شود. علت اصلی این اثر مربوط به overdosing است. این خواص آندروژنی شامل رشد مو و صورت است.

 

علاوه بر این، این می تواند منجر به ریزش مو در مردان و ویروزی شدن در زنان شود.

 

در نهایت، ناندرولون ممکن است به علت افزایش سطح کلسترول بد به مشکلات قلبی عروقی منجر شود.
 

3. چگونگی استفاده از پودر سینپیون ناندرولون ؟


برای این بدنسازان، یک ترکیب جدید به نام ناندرولون Cypionate شناخته می شود که ممکن است پاسخ درست باشد. ناندرولون Cypionate در پایگاه های اصلی به عنوان Anabolic DN عرضه می شود. این استر از ناندرولون است که بسیار شبیه به استروئیدهای دکا است، به استثنای یک اصلاح است که اجازه می دهد تا قدرت بیشتری و فعال سازی سریع تر در بدن است.

 

مزایای ترکیب سریعتر عمل چیست؟ گذشته از این واقعیت آشکار است که بدنسازان افراد بی تجربه هستند و این نتایج را سرعت می بخشد، طول دوچرخه مورد نیاز را محدود می کند. بیشترین زمان، به منظور حداکثر کارایی، یک چرخه Deca نیاز به مدت 16 هفته دارد.


با استفاده از ناندرولون Cypionate، بدنساز می تواند همان نتایج را در 8 تا 10 هفته ببینید. این بدان معنی است که بدن به مدت طولانی در معرض همان سمیت قرار نگرفته است که می تواند بسیار مفید باشد نه تنها بهبود گیرنده عضله، بلکه سلامتی شما نیز باشد. این ترکیب همچنین ایده آل برای بدنسازان رقابت در فدراسیون های آزمایش شده است، به این معنی است که زمان تشخیص بسیار کمتر است.

 

زنان از نحوه استفاده از ناندرولون Cypionate بهره می برند. زنان اغلب عوارض جانبی virilization، رشد مو، آکنه و عمق برگشت ناپذیر صدا را می بینند، زمانی که از دکا برای یک دوره 16 هفته ای استاندارد استفاده می کنند. استفاده از ناندرولون Cypionate اجازه می دهد تا آنها را به یک چرخه برای نیمی به مدت طولانی، همانطور که تقریبا همان نتایج را مشاهده کنید. آنها پس از آن آزاد می شوند تا از هرگونه عوارض جانبي خنثی شوند و مانع از عواقب عضلات شوند.

 

هنگامی که برای اهداف تقویت کننده یا بهبود عملکرد استفاده می شود، دوز 200 تا 400 میلی گرم در هفته شایع است، در دوره ای 8 تا 12 هفته طول می کشد. این سطح کافی است که بیشتر کاربران متوجه افزایش قابل توجهی در توده عضلانی و قدرت عضلانی شوند، که باید با سطح پایین فعالیت استروژنیک و آندروژنی همراه باشد. اگر چه دوزهای بالاتر (450 تا 600 میلی گرم) ممکن است یک اثر آنابولیک قویتری ایجاد کنند،


با توجه به غلظت نسبتا پایین که در این دارو یافت می شود (50 میلی گرم بر میلی لیتر)، دوز بالای 400 میلی گرم به طور معمول استفاده نمی شود. در عوض، این دارو اغلب با یک عامل دیگر، معمولا یک آندروژن مانند تستوسترون تزریقی، که همچنین سطح بسیار اندروژنیک ناندرولون را خنثی می کند، انباشته می شود. استروئید خوراکی با آندروژنیک، مانند methandrostenolone یا oxymetholone، گاهی نیز مورد استفاده قرار می گیرد، اما همچنین برخی از سمیت کبد را نشان می دهد و اثر قویتری بر ليپيدهای سرم (منفی) دارد.

 

در صورت استفاده از اهداف تقویت کننده یا بهبود عملکرد، دوز 50 میلی گرم در هفته شایع است. گرچه تنها کمی آندروژنیک است، زنان هنگام مصرف این ترکیب گاهی اوقات با علائم virilization مواجه می شوند. باید عوارض جانبی وییرلیز را به یک نگرانی تبدیل کند، سینسیا ناندرولون باید بلافاصله قطع شود تا از ظاهر دائمی آنها جلوگیری شود. پس از دوره کافی دوره خروج، ناباروری کوتاه مدت Durabolin® ممکن است گزینه ای امن تر (قابل کنترل تر) باشد. این دارو تنها برای چند روز فعال است، در صورت نشان دادن، زمان برداشت را تا حد زیادی کاهش می دهد.
 

4. مصرف پودر سیریونات ناندرولون خام


کاربران ناندرولون Cypionate می خواهند چرخه های خود را در محدوده مشابه با Deca نگه دارند. یک چرخه 45 تا 80 میلی گرم در روز توصیه می شود. اگر انباشته شدن با تستوسترون (خرید مکمل تستوسترون)، قطعا نیازی به افزایش بیشتر ندارد، به خصوص اگر شما با 800 میلی گرم به یک گرم کامل در هفته از تستوسترون و هر نوع خوراکی بروید. ناندرولون Cypionate بسیار موثر است، و شما لازم نیست که آن را بر روی اندازه دوز اضافه کنید تا نتایج را ببینید. بسیاری از بدنسازان بیش از حد ترکیبات را مصرف می کنند و به زودی متوجه می شوند که عوارض جانبی بیشتری نسبت به میزان به دست آوردن آنها از آستانه 600 میلی گرم عبور می کنند. آیا به استفاده از این تله ناندرولون Cypionate و تمام استروئید ها پاسخ ندهید.
 

5. هشدار o f پودر سیریونات ناندرولون خام


بیماران زن ممکن است ویلییزاسیون شامل صدای عمیق، هیرسوتیسم، آکنه، کولیتومگالی (غیر قابل برگشت) و اختلالات قاعدگی را تجربه کنند. از بین بردن استروئیدهای آنابولیک در علائم virilization خفیف ممکن است مانع ورید شدن غیر قابل برگشت شود. اثرات اسکلتی عضلانی استروئیدهای آنابولیک شامل بستن مراحل رشد اپیفیسیال با خاتمه رشد استخوان خطی می شود. نظارت مناسب بر روی سن استخوان هنگام استفاده در بیماران مبتلا به پروپوتر دریافت توصیه می شود.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر خالص نان اندرولون سایپنینات خنثی شود ؟

اثرات قلبی عروقی ممکن است در بیماران مبتلا به احتباس مایع تأثیر بگذارد. ادم، با و بدون نارسایی احتقانی قلب، در حین استروئید آنابولیک درمان شده است.

 

اثرات جنسیت پس از مداوای مزمن و / یا مقدار زیادی از استروئید آنابولیک می تواند منجر به الیگوسپرمی و کاهش حجم انزال شود. بیماران سالمند ممکن است بزرگ شدن پروستات را تجربه کنند که منجر به انسداد ادراری می شود. پریاپیسم و ​​تحریک بیش از حد ممکن است توسعه یابد. بیماران زن ممکن است ویلییزاسیون شامل صدای عمیق، هیرسوتیسم، آکنه، کولیتومگالی (غیر قابل برگشت) و اختلالات قاعدگی را تجربه کنند. قطع دارو در نشانه های ویرولیز خفیف ممکن است مانع ورید شدن غیر قابل برگشت شود. تغییرات در میل جنسی ممکن است رخ دهد (افزایش / کاهش یابد).

 

هپاتیت پیلوزیس تهدید کننده حیات و اختلالات کبدی مانند نئوپلاسم های کبدی و کارسینوم های هپاتوسلولار پس از درمان طولانی با دوزهای بالا از استروئیدهای آنابولیک رخ داده است. رگرسيون تومور در همه موارد پس از خارج شدن از دارو رخ نداد. هپاتیت کولاستاتیک، زردی و آزمایشهای غیر طبیعی عملکرد کبد ممکن است در دوزهای نسبتا کم رخ دهد. تومورهای هپاتیک مرتبط با استفاده از استروئید آنابولیک عروقی بیشتری نسبت به سایر تومورهای کبدی دارند و ممکن است تا زمانی که خونریزی حیاتی تهدید کننده زندگی شان ایجاد می شود، سکوت نشود. Hepatitis Peliosis ممکن است به عنوان اختلال کبدی خفیف، اما منجر به شکستگی کبد

 

بیماران زن ممکن است ویلییزاسیون شامل صدای عمیق، هیرسوتیسم، آکنه، کولیتومگالی (غیر قابل برگشت) و اختلالات قاعدگی را تجربه کنند. از بین بردن استروئیدهای آنابولیک در علائم virilization خفیف ممکن است مانع ورید شدن غیر قابل برگشت شود. اثرات اسکلتی عضلانی استروئیدهای آنابولیک شامل بستن مراحل رشد اپیفیسیال با خاتمه رشد استخوان خطی می شود. نظارت مناسب بر روی سن استخوان هنگام استفاده در بیماران مبتلا به پروپوتر دریافت توصیه می شود.

 

اثرات آنکولوژیک پس از درمان طولانی مدت با دوزهای بزرگ استروئیدهای آنابولیک شامل نئوپلاسم های کبدی و کارسینوم های هپاتوسلولار می باشد. اثرات هاتولوژیک در حین استروئید آنابولیک شامل تغییرات در عوامل لخته شدن II، V، VII و X، مدت زمان پروترومبین (PT) و افزایش میزان قرمز تولید

 

اثرات جانبی غدد درون ریز ناشی از تجویز استروئیدهای آنابولیک از طریق تجویز بیرونی حاوی مهار انتشار هورمون تستوسترون است که از طریق مهار بازخورد هورمون لوتئینیزه هیپوفیز (LH) می شود. دوزهای بالایی از استروئید آنابولیک خارجی میتواند از طریق مهار هورمون تحریک فولیکول (FSH) باعث اسپرماتوژنز شود. فعالیت آندروژنی استروئیدهای آنابولیک ممکن است سطح گلوبولین اتصال دهنده تیروکسین را کاهش دهد و موجب کاهش کل T4 سرم و افزایش جذب رزین های T3 و T4 شود. سطح هورمون آزاد تیروئید بدون تغییر باقی می ماند و هیچ شواهد بالینی در مورد اختلال عملکرد تیروئید وجود ندارد.

 

اثرات متابولیک ناشی از استروئید آنابولیک درمان در بیماران متوقف شده یا افراد مبتلا به سکته متاستاتیک شامل هیپرکلسمی ناشی از استئولیتیک است. استروئیدهای آنابولیک بر تعادل الکترولیتی، نگهداری نیتروژن و دفع کلسیم ادراری تأثیر می گذارد. ادم، با و بدون نارسایی احتقانی قلب، رخ داده است. کاهش میزان تحمل گلوکز نیاز به تنظیم در کنترل هیپرگلیسمی در بیماران دیابتی دیده شده است. افزایش قابل توجهی در لیپوپروتئین های چگالی کم (LDL) و کاهش چربی های لیپوپروتئین (HDL) وجود دارد.

 

اثرات روانپزشکی استروئیدهای آنابولیک شامل عادت، تحریک، بی خوابی، افسردگی و تغییرات میل جنسی است. Acne اغلب گزارش شده از عوارض پوستی است. بیشترین شیوع این موارد در زنان و مردان پیش دبستانی دیده می شود. اثرات دستگاه گوارش در طی درمان ناندرولون عبارتند از تهوع، استفراغ و اسهال.
 

7. خرید ناندرولون Cypionate   پودر فریزر SZOB

→ از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد اولیه ناندرولون Cypionate را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: