شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر لاوره ناندرولون (26490-31-3)

پودر لاوره ناندرولون (26490-31-3)

پودر ناندرولون laurate، ناندرولون laurate پودر خام، خرید پودر ناندرولون laurate، پودر ناندرولون خام خالص، پودر laward ناندرولون برای فروش، ناندرولون laurate powder supplie،


1. پودر لاندار ناندرولون چیست؟


لاراد ناندرولون یک فرم تزریقی از ناندرولون استروئید آنابولیک است. استرالياي لاراستر در اينجا دو اتم كربن طولاني تر از دكانوئات است و در نتيجه اين ماده يك ذخاير دارويي اندك طولاني مدت را در اطراف ناحيه تزريق نسبت به دكوآرآبولين ايجاد مي كند. با توجه به ویژگی های قوی آن با تاخیر انتشار، می توان ناندرولون لاوره را یکبار در هر 3 تا 4 هفته در محیط پزشکی کنترل کرد.


به عنوان یک تزریق ناندرولون، این دارو یک اثر آنابولیک نسبتا قوی دارد که با سطح پایین خواص استروژنیک و آندروژنی همراه است. اگرچه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار نگرفته است، ناندرولون لاورات توسط ورزشکاران و بدنسازان مورد توجه قرار گرفته است، زیرا توانایی آن در افزایش تدابیر آهسته و پایدار در توده لاغر با حداقل عوارض جانبی است.


لاورات ناندرولون در دهه 1960، زمانیکه بسیاری از استرات های جدید ناندرولون سنتز شده و مورد بررسی قرار گرفتند، توسعه یافت. این استر استراز ناندرولون طولانی مدت معمولا به عنوان یک دارو دامپزشکی شناخته می شود، اما قبل از مصرف آن برای استفاده از حیوانات، انسان ها تجویز می شوند.


تنها نام تجاری مرجع Clinibolin است که برای مدت کوتاهی در بازار دارو آلمان در حدود سالهای 1960 فروخته شد. ناندرولون لاورات در نهایت به عنوان یک داروی انسانی کوتاه مدت بود، با این حال و از این نقطه به طور انحصاری در آماده سازی دامپزشکی استفاده می شود. هیچ چیز خاصی وجود ندارد که مواد مخدر را برای استفاده انسانی مناسب بداند و قطع آن احتمالا بیشتر با غلبه Deca-Durabolin Organon، که ناندرولون را به عنوان یک داروی تجویزی نسبتا غیر ضروری می داند، نسبت به هر گونه گسل های دارو خود .

 

به عنوان یک داروی دامپزشکی، ناندرولون لورای اغلب با نام تجاری Laurabolin شناخته می شود. Laurabolin توسط Intervet ساخته شده است و در کشورهای مختلف از جمله مکزیک، شیلی، هلند، استرالیا و کلمبیا یافت می شود. آن را با گربه ها، سگ ها، اسب ها، خوک ها و گاو ها، معمولا برای مقابله با سوء تغذیه ناشی از بیماری ویروسی یا انگلی، برای درمان کم خونی، مقابله با اثرات کاتابولیک کورتیکواستروئیدها و بهبود وضعیت کلی فیزیکی حیوانات بسیار فعال یا سالمندان استفاده می شود.


مارک Laurabolin نیز در یک زمان توسط Werfft-Chemie در اتریش و Vemie در آلمان فروخته شده است، اما این محصولات تا کنون متوقف شده است. علاوه بر نام تجاری Laurabolin، دارو نیز در گذشته تحت نام تجاری Fortalex (Hydro، آلمان)، Fortabol (Parfam، مکزیک) و Lauradrol 250 (Loeffler، مکزیک) فروخته شده است. امروزه تنها محصولات Intervet شناخته شده هستند.

2. چگونه پودر ناندرولون لوران پودر کار می کند؟


اساسا، همان طور که قبلا گفته شد، Laurabolin هر کاری را که Deca انجام خواهد داد انجام خواهد داد. این مواد به شما کمک می کند تا از ورزش (3) از طریق تجویز گلیکوژن عضلانی به سرعت بهبود یابید؛ افزایش سنتز پروتئین، و غیره و تنها تفاوت واقعی، مدت اثر آن است. Laurabolin می تواند تا چند روز پس از تزریق موثر باشد، اما فقط کمی بیشتر از Deca. ساختار ناندرولون بسیار مشابه تستوسترون است.


تنها تفاوت این است که اگر اتم کربن محلول 19 را نداشته باشد، این باعث می شود که خواص آندروژنی بسیار پایین تر و سپس تستوسترون باشد. علت اصلی عوارض جانبی کم آندروژنیک در ارتباط با ناندرولون این است که اگر چه آنزیم 5a-reduktaz مثل تستوسترون تغییر یافته است، محصول تغییر یافته دی هیدرواندرلون است که در عمل بسیار ضعیف و سپس دی هیدروتستوسترون است. همه این کلمات بزرگ برای شما چیست؟ خوب و هیچ کدام از آنها به خصوص مهم نیستند و فقط برای اطلاع از اینکه ناندرولون عوارض جانبی کمتری نسبت به تستوسترون ایجاد می کند، صحبت می کنند.


این مورد همچنین تمایل بسیار پایین تر برای تبدیل استروژن دارد، میزان که ناندرولون به استروژن تبدیل می شود در حدود 20٪ از تستوسترون تخمین زده می شود (به یاد داشته باشید که لتروزول من توصیه می کنم که شما استفاده کنید؟). ضرر Laurabolin بیش از Deca-Durabolin است آن معمولا در یک غلظت بسیار پایین 25-50 میلی گرم در هر cc / ml یافت می شود. این به نوبه خود باعث می شود ورزشکار تزریق چند و حجمی داشته باشد، و آن را کمی ارزان تر و سپس Deca.


با این حال قیمت Laurabolin به طور کلی بسیار پایین تر از Deca-Durabolin تا حدودی برای تزریق حجم و مکرر تشکیل شده است. متأسفانه، در حالی که قیمت Laurabolin پایین تر از Deca است، حفظ آب از آن تجربه است اگر نه بیشتر است. با استفاده از لتروزول (که من قبلا توصیه کردم برای کمک به عوارض جانبی پروژستیک / استروژنیک) با این مبارزه، اما من هنوز هم فکر می کنم که Laurabolin را به استفاده از در چرخه فشرده

 

دستاوردهای این ترکیب بسیار تندتر از تستوسترون هستند، با این حال آنها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و هنگامی که استفاده از Laurabolin قطع شد، راحت تر است. و البته، همانطور که با هر ناندرولون، رژیم درمان مناسب Post Cycle Therapy باید در انتهای دوره هایی که شامل Laurabolin است تشکیل شود.

 

دوباره، مانند تمام ناندرولون ها، بدن خود را افزایش می دهد، FFM و قدرت را افزایش می دهد (7). دوز متوسط برای ورزشکاران مرد در محدوده 200-400 میلی گرم در هفته است (که سبب اضافه شدن روغن بیشتر در بدن شما میشود). ورزشکاران زن همچنین می توانند این آیتم را مفید بدست آورند زیرا دارای خواص آندروژنی کم و خواص آنابولیک بالا است که اثرات واریته کردن را محدود می کند (اثراتی که زن را بر ویژگی های مردانه می گذارد).


دوز متوسط برای یک ورزشکار زن در محدوده 50-100 میلی گرم در هفته می باشد. Laurabolin یک انتخاب خوب برای ورزشکاران زن است، زیرا معمولا در غلظت بسیار کم (Mg / Ml) فروخته می شود، به ندرت تقلبی می شود و در تقاضای زیاد نیست و بنابراین ارزان می شود (هرگز نباید بیش از 2 تا 4 دلار در هر میلی لیتر) متأسفانه، این دارو هرگز برای مردان بسیار مفید نخواهد بود، مگر اینکه شاید برای اثرات آن بر محتوای مواد معدنی استخوان و کلاژن، که می تواند در 50mgs / week داشته باشد، زیرا تنها در غلظت های پایین در دسترس است.
 

3. نحوه استفاده از پودر لارا ناندرولون خام


لورابولین یک استروئید دامپزشکی تزریقی است که حاوی ناندرولون لاورات است. لاراد ناندرولون اساسا Deca Durabolin طولانی عمل است، ماندن فعال تا یک ماه در بدن. با این حال ورزشکاران معمولا این دارو را به صورت هفتگی تزریق می کنند.

 

به عنوان یک ناندرولون، لورابولین اثرات آنابولیک قابل توجهی را با عوارض جانبی آندروژنی ضعیف نشان می دهد. اگر چه بسیاری از زنان از ناندرولون استفاده می کنند، لورابولین ممکن است یکی از اجتناب ناپذیر باشد. اثرات آندروژنی در زنان با ناندرولون ظاهر می شود، به ویژه اگر سطح خون با چنین داروهای طولانی مدت بیش از حد بالا باشد. Durabolin می تواند انتخاب خوبی باشد.

 

برای مردان، دوزهای 200-400 میلی گرم در هفته به نظر می رسد کار خوب است. با قدرت 50 میلی گرم، دشوار است که از دوز بسیار بالاتری استفاده کنید، اگر چه بعضی از آنها ممکن است. محصولات Intervet مکزیکی در سراسر ایالات متحده یافت می شود و معمولا برای قیمت عادلانه به فروش می رسند. این میوه در 50 میلی لیتر فنجان، 50 میلی گرم در هر میلی لیتر. اخیرا Intervet بسته بندی خود را تغییر داده است.

 

25mg یا 50mg در هر cc 50 cc / vial. این یک استروئید دامپزشک است که عمدتا در کانادا و اروپا یافت می شود. این را می توان به یک نسخه بسیار طولانی از دکا فکر کرد. در حالی که Deca می تواند در سیستم فعال در دو هفته، این محصول معمولا از سه تا چهار فعال است. چیز بدی در مورد Nandrabolin این است که آن را فقط در دوزهای میلی گرم کم در دسترس است. این محصول در حال حاضر جعلی نیست و ارزان است.
 

4. مصرف پودر لارا ناندرولون خام


لاراد ناندرولون در بازار دامپزشکی کشورهای خاص به میزان 20 یا 50 میلی گرم بر میلی لیتر فروخته می شود. مردان باید حدود 30-70 میلی گرم در روز مصرف کنند و تزریق فقط یک بار در هفته ضروری است.


زنان با توجه به طبیعت خفیف و گرایش های اندروژن کم می توانند با ناندرولون آزمایش کنند. با این حال، آنها هنوز تا حدودی آندروژنی هستند، بنابراین بیش از 50 میلی گرم در هفته برای زنان توصیه می شود، و اگر مشکالت ویرولیزی رخ دهد، استفاده از لورپولین باید بلافاصله متوقف شود.


نیمه عمر ناندرولون لاورات (Laurabolin) در حدود 18 روز طول می کشد. توجه داشته باشید که نیمه عمر زندگی فعال نیست، به این معنی است که اگر شما 200 میلی گرم (mgs) تزریق کنید، پس از نیمه عمر تنها نیمی این مقدار در سیستم شما باقی خواهد ماند، و غیره. از این رو، همانطور که می توانید تصور کنید، این ترکیب برای مدت 6 هفته پس از توقف متوقف خواهد شد.


ورزشکاران می توانند از استفاده از ناندرولون لوراتا از نتایج بسیار آهسته و پایدار انتظار داشته باشند. در مقایسه با "سریعتر" استروئیدها، مانند ترنبولون یا دیانابول، افزایش توده و قدرت Laurabolin بسیار آسان تر خواهد بود.


بدیهی است، با نیمه عمر طولانی تر، استر به مدت طولانی تر از ترکیبات دیگر گسترش می یابد، بنابراین برای رسیدن به بهترین نتیجه، انباشته شدن مهم خواهد بود. درست مثل تمام ناندرولون ها، من توصیه می کنم که لورابولین را با یک ترکیب مشتق شده از DHT مانند استرانون یا پرویرون، همراه با یک ترکیب آندروژنیک به آن ضربه بزنید (مثلا تستوسترون). همچنین تصمیم هوشمندانه ای برای استفاده از استروئید خوراکی برای شروع سریع این چرخه خواهد بود، زیرا ممکن است چند هفته طول بکشد تا لورابولین را به علت استرئیک بلند متوجه شود.

5. هشدار o f پودر ناندرولون خالص


هشدارها ترکیبی از اقدامات احتیاطی است. درگیری ها و تعاملات و اثرات مضر جدی در ارتباط با مصرف دارو. یک بیمار دیابتی یا فشارخون باید درباره چندین تعامل داروها هشدار داده شود. یک بیمار حساس به حساسیت نیاز به مراقبت از واکنش یا شوک آنافیلاکتیک دارد. یک زن باردار یا زن شیرده باید از داروهای خاص هشدار داده شود. بیمار مبتلا به هپاتیت [بیماری کبد] یا یک بیمار قلبی باید چند دارو مصرف کند. هشدارهای داروهای ناندرولون لوراتی در زیر آورده شده است.

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر ناندرولون laurate؟


ناندرولون تمایل کمتری برای تبدیل استروژن دارد، تخمین زده می شود که فقط حدود 20 درصد از آن را با تستوسترون دیده می شود. این به این دلیل است که در حالی که کبد می تواند ناندرولون را به استرادیول تبدیل کند، در سایر سایت های فعال تر مانند آروماتیزه کردن استروئید مانند ناندرولون بافت چربی بسیار دور است در نتیجه این عوارض ناشی از استروژن نسبت به تستوسترون بسیار نگران کننده تر از این دارو است.


با این حال، افزایش سطوح استروژن ممکن است با دوزهای بالاتر مشاهده شود و ممکن است عوارض جانبی مانند افزایش احتباس آب، افزایش چربی بدن و سینوزیت را ایجاد کند. ضد استروژن مانند کلومیفن سیترات یا تاموکسیفن سیترات ممکن است برای جلوگیری از عوارض جانبی استروژنیک در صورت وقوع باشد. یکی ممکن است به طور متناوب از مهار کننده آروماتاز مثل Arimidex® (آناستازول) استفاده کند که با جلوگیری از سنتز آن، استروژن را کنترل می کند. مهار کننده های آراماتاز در مقایسه با ضد استروژن ها می توانند بسیار گران باشند، و همچنین ممکن است اثرات منفی روی لیپیدهای خون داشته باشند.

 

توجه داشته باشید که ناندرولون دارای فعالیت پروژسترون در بدن است. 518 اگرچه پروژسترون یک استروئید C-19 است، اما حذف این گروه به همان اندازه که در 19-هورمون پروژسترون ایجاد می شود، باعث ایجاد هورمون ایده آل برای گیرنده های مربوطه می شود. به اشتراک گذاشتن این صفات، بسیاری از استروئید 19-nor آنابولیک نشان می دهد برخی از میل به گیرنده پروژسترون نیز دارد. اثرات جانبی مرتبط با پروژسترون شبیه به استروژن است، از جمله مهار بازخورد منفی تولید تستوسترون و افزایش میزان ذخیره چربی .


پروژستین ها همچنین اثر تحریک کننده استروژن ها را بر رشد بافت پستان افزوده می کنند. به نظر می رسد که این دو هورمون در اینجا هماهنگی قوی دارند، به طوری که حتی ممکن است با استفاده از پروژستین ها، بدون سطح استروژن بیش از حد، گنیشدنایی رخ دهد. استفاده از ضد استروژن، که مهار عنصر استروژنی این اختلال، اغلب کافی است برای کاهش gynecomastia ناشی از ناندرولون.

 

اگرچه به عنوان استروئید آنابولیک طبقه بندی شده است، اما با این ماده، به خصوص با دوزهای بالاتر، ممکن است عوارض جانبی آندروژنی نیز وجود داشته باشد. این ممکن است شامل موارد زیر پوست چرب، آکنه، و رشد موی صورت / بدن باشد. استروئیدهای آنابولیک / آندروژنی نیز ممکن است موجب ریزش موی مردانه شود. زنان از اثرات بالقوه آنتی بادی های استروئیدی آنابولیک / آندروژنی هشدار می دهند.


این ممکن است شامل تقویت صدا، بی نظمی قاعدگی، تغییرات در بافت پوست، رشد مو صورت و بزرگ شدن دلبستگی باشد. ناندرولون استروئیدی است که فعالیت نسبتا کم آندروژنیک نسبت به فعالیت های ساختاری بافت دارد و آستانه اثرات جانبی قوی آندروژنیک را نسبت به سایر عوامل آندروژنی مانند تستوسترون، متاندروستنولون یا فلوکسمایسترون بالاتر می برد. همچنین لازم به ذکر است که با توجه به ماهیت خفیف آندروژنی و توانایی سرکوب تستوسترون درون زا، ناندرولون در هنگام استفاده از و بدون آندروژن دیگر مستعد ابتلا به میل جنسی در مردان است.

 

توجه داشته باشید که در بافت های هدف آدرنر مانند پوست، پوست سر و پروستات، آندروژن نسبی و نسبی از طریق کاهش آن به دی هیدرواندرلون (DHN) کاهش می یابد. 522 521 آنزیم 5 آلفا ردوکتاز مسئول این متابولیسم ناندرولون است.


استفاده همزمان از یک مهار کننده 5-آلفا ردوکتاز مانند فیناستراید یا دوتاسترید، باعث کاهش فعالیت ناندرولون در محل خاص می شود و باعث افزایش گرایش ناندرولون به تولید عوارض جانبی آندروژنی می شود. اگر ناندرولون داروی مهارکننده های ردوکتاز را داشته باشد، اگر کمبود آندروژن مورد نظر باشد، باید از آن اجتناب شود.

ناندرولون C-17 آلفا آلکیل شده نیست و شناخته شده به اثرات hepatotoxic. سمیت کبدی بعید است.
استروئید آنابولیک / آندروژنی می تواند اثرات زیان آور بر روی کلسترول سرم داشته باشد. این شامل تمایل به کاهش ارزش های کلسترول HDL (خوب) و افزایش ارزش LDL (بد) کلسترول است که ممکن است HDL را به تعادل LDL در جهت که باعث افزایش خطر ابتلا به آرتروسکلروز می شود، تغییر دهد. اثر نسبی استروئید آنابولیک / آندروژنی بر روی لیپید های سرم وابسته به دوز، مسیر تزریق (خوراکی و تزریقی)، نوع استروئیدی (معطر و یا غیر معطر) و سطح مقاومت به سوخت و ساز بدن است.


مطالعاتی که 600 میلیگرم نانو دی کلسترول ناندرولون در هر هفته برای 10 هفته انجام می شود، کاهش 26 درصدی در میزان کلسترول HDL را نشان می دهد. این سرکوب کمی بیشتر از مقدار مجاز آناستاتیک تستوسترون گزارش شده و با مطالعات قبلی نشان داده شده است که کمی قوی تر است تأثیر منفی بر نسبت HDL / LDL به نانرولون دکانوات نسبت به سایپیتون تستوسترون 5 .23. تزریق ناندرولون، با این حال، باید اثر قابل ملاحظه ای ضعیف بر روی لیپید های سرم نسبت به عوامل C-17 آلفا آلکالین داشته باشد. استروئید آنابولیک / آندروژنی همچنین ممکن است بر فشار خون و تری گلیسیرید ها تاثیر بگذارد، باعث کاهش آرام سازی اندوتلیال و حمایت از هیپرتروفی بطن چپ می شود که به طور بالقوه خطر بیماری قلبی عروقی و انفارکتوس میوکارد را افزایش می دهد.

 

برای کمک به کاهش فشار قلبی عروقی توصیه می شود که یک برنامه ورزشی فعال قلبی عروقی را حفظ کرده و میزان مصرف چربی های اشباع، کلسترول و کربوهیدراتهای ساده را در طول زمان در طول زمان فعال AAS فعال کنید. همچنین با روغن ماهی (4 گرم در روز) و یک فرمول طبیعی کلسترول / آنتی اکسیدان مانند لیپید تابییل یا یک محصول با مواد قابل مقایسه نیز توصیه می شود.

 

انتظار می رود همه استروئید های آنابولیک / آندروژنی که در دوزهای کافی برای افزایش رشد ماهیچه ای مصرف می شوند، سرکوب تولید تستوسترون درون تولیدی شوند. برای مقایسه، مطالعاتی که 100 هفته در هفته تزریق ناندرولون دکانوات به مدت 6 هفته انجام می شود، حدود 57٪ کاهش سطح تستوسترون سرم در طول درمان را نشان می دهد. در صورت مصرف 300 میلی گرم در هفته، این کاهش به 70٪ رسیده است.


524 اعتقاد بر این است که فعالیت پروژسترون ناندرولون به طور قابل توجهی در سرکوب سنتز تستوسترون در طول درمان تاثیر می گذارد، که علیرغم تمایل کمتری برای تبدیل استروژن می تواند مشخص شود. بدون استفاده از مواد محرک تستوسترون، سطوح تستوسترون باید به طبیعی در عرض 2-6 ماه از جدایی مواد مخدر. توجه داشته باشید که هیپوگنادیستی هیپوگنادوتروپیک طولانی مدت می تواند به سوء مصرف استروئید ثانویه کمک کند و به مداخله پزشکی نیاز دارد.

 

عوارض جانبی فوق شامل نمی شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد عوارض جانبی بالقوه، بخش عوارض جانبی استروئید این سایت را ببینید.

7. خرید ناندرولون laurate پودر F ROM SZOB


  از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد خام ناندرولون لاوره را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: