شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

ناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر

ناندرولون Phenylpropionate پودر، پودر npp خرید پودر ناندرولون Phenylpropionate ناندرولون Phenylpropionate پودر تامین کنندگان، ناندرولون Phenylpropionate پودر برای فروش


1. پودر ناندرولون Phenylpropionate(npp) چیست؟

پودر Phenylpropionate(npp) ناندرولون استروئید آنابولیک است که بسیار شبیه به محبوب ناندرولون ناندرولون در ترکیب است. با این حال، Powderwas Phenylpropionate(npp) ناندرولون ناندرولون اول ترکیب تا کنون به صورت تجاری فروخته می شود. ناندرولون Phenylpropionate ضربه قفسه در سال 1950 و به بازار توسط وسیله کسب معرفت تحت نام Durabolin آورده بود. به زودی پس از وسیله کسب معرفت خواهد بود آن پسر عموی ناندرولون تحت نام دکا Durabolin انتشار.


ناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر استر کوچک پایه استروئید آنابولیک است و معمولا به عنوان NPP است. این محصول به عنوان مردمی به عنوان استر ناندرولون نسخه بزرگتر، به دلیل در دسترس نبوده است; با این حال، در دوران مدرن آن را تجدید حیات در استفاده و در دسترس بودن تشکر در بخش با توجه به آزمایشگاه های زیرزمینی آغاز کرده است.


آزمون 600 x Nandrolone Phenylpropionate(npp) پودر را با آن حمل متعدد درمانی و مزایای عملکرد. هورمون ناندرولون استروئید آنابولیک اغلب تجویز غیر از تستوسترون است اما نسخه ناندرولون ناندرولون فرم معمول تجویز می شوند. اگرچه عوارض جانبی به وجود بی گمان یکی از استروئیدها تحمل خوبی در عملکرد و تنظیمات پزشکی است.

2. چگونه ناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر کار می کند?

NPP با این نسخهها کار درست مانند آن برادر بزرگ دکا durabolin، اما آن سریعتر عمل می کند و در بدن برای زمانی کوتاه میزان lingers. بنابراین هورمون تستوسترون در اتم کربن در جایگاه 19 گرفته شده است دارای رتبهٔ درست مثل nandrolones تمام آن 19-نورتستسترون است. پس از آن سازندگان این استروئید به سادگی متصل به آن استر phenylpropionate به جای استر ناندرولون.

 

از طریق درک کاملی از عملکرد و صفات ناندرولون پودر Phenylpropionate(npp) ما در حال حاضر درک خوبی از اثرات مثبت این استروئید است. با این حال، برای قرار دادن آن در واژه های عملکرد ورزشکار می تواند درک ما را می توان کمی مشخص تر.

 

برای ورزشکاران خارج از فصل چرخه حجیم، ناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر است یکی از بهترین استروئید او می تواند به منظور افزایش muscularity و اندازه را انتخاب کنید. این یکی از بهترین سازندگان انبوه در دسترس است و برای بسیاری از بدنسازان در هر برنامه حجیم استفاده می شود. با وجود اینکه سریع اقدام ناندرولون شکل رشد نمی به سرعت رخ می دهد، اما آن قابل توجه و حتی ثابت شود. این فرض است که شما به اندازه کافی برای رشد به غذا خوردن. به منظور رشد شما باید کالری بیشتری می سوزانید از مصرف. هیچ استروئید در جهان نمی تواند این حقیقت را تغییر دهید. اما اگر شما درست در حال انجام کارهای شما بیشتر از رشد خود را با استروئید مانند ناندرولون Phenylpropionate دریافت کنید. شما همچنین باید متوجه شما در خارج از فصل خود را به علت اثرات متابولیک قابل توجهی هورمون لاغر ماندن. و برای بازیابی از آموزش های شدید بسیار چند چیز ناندرولون Phenylpropionate ضرب خواهد شد.

 

اگر چه آن نیست معمولا به عنوان استروئید برش فکر است ناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر می تواند همچنین برای برش چرخه، استفاده شود. این استروئید قابل توجهی بهتر از بسیاری از استروئیدها توده عضلانی را محافظت می کند. هنگامی که ما رژیم غذایی ما باید سوزاندن کالری بیشتر از مصرف ما. این تنها راهی است که چربی بدن را می توان از دست رفته است. متاسفانه، این بافت عضلانی در خطر قرار می دهد. هنگامی که ما برخی از بدون چربی رژیم غذایی بافت خواهد شد از دست رفته، اما موفق رژیم غذایی از دست دادن این محدودیت و ناندرولون این اندازه گیری محافظ را تامین می کنند. و به ویژه هنگامی که بازیابی در حال حاضر به علت کمبود کالری رژیم غذایی فوق العاده دشوار می تواند باشد که یک بار دیگر مزایای بهبود فوق العاده ای، خواهد بود.

 

مزایای نهایی برای عملکرد ورزشکار را احاطه کرده. بسیاری از ورزشکاران دوزهای پایین ناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر را برای بازیابی و مزایای تسکین مشترک استفاده کنید. مانند مسکن ها تسکین درست است اما این مزایای پوشش هستند. اگر چه این استروئید برای قدرت فوق العاده ای افزایش خواص شناخته شده نیست برخی نیز ممکن است یافتن به قدرت را افزایش می دهد به درجه. با این وجود، این یکی از شایع تر استروئید استفاده شده توسط ورزشکاران است.
 

3. نحوه استفاده ازناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر?

ناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر واقع اولین ناندرولون ترکیب تا کنون توسط وسیله کسب معرفت در سال 1950 فروش خواهد بود. با این حال، آن به سرعت بود از راه شانه پهن توسط برادر بزرگ خود دکا durabolin و راندند سرپوش را برای سالهای زیادی را در جامعه پرورش اندام. دلیل این است که تزریق استروئید تابو در آن زمان که هروئین را بر روی صحنه آمد و اگر شما هر چیزی تزریق شما توسط همسالان خود معتادی در نظر گرفته شد در نظر گرفته شد. در نتیجه، چیزی مانند ناندرولون phenylpropionate که نیاز به تزریق مکرر از دکا durabolin، ترکیب ایده آل برای استفاده نخواهد بود.

 

علاوه بر این، در جامعه پزشکی آنها نیز به دنبال استر دیگر نیز انتخاب. از آنجا که در مطالعات بالینی ناندرولون نشان داده است با کم خونی شود پوکی استخوان، و علاوه بر این به عنوان قرص پروژسترون بر اساس عمل می کنند در واقع، این کلاس بسیار مفید از استروئید برای استفاده های پزشکی باشد. این امر منجر به FDA تصویب استفاده از آن در اوایل دهه 80 است، اما در عصر ما که دسترسی به داروهای بهتر با عوارض جانبی کمتر. با این حال، در طول تاریخ nandrolones ترین تجویز هورمون های آنابولیک به علت طبیعت ملایم و اثر قابل توجه آنها بوده است.

 

گذشته از منافع ما در لمس در حال حاضر است، ناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر همچنین استروئیدها دیگر چکار کند: آن نیتروژن را افزایش می دهد، افزایش قدرت و توده، جلوگیری از هدر رفتن عضله و تعداد سلول های قرمز خون برای سرعت بخشیدن به بهبودی را افزایش می دهد. با این حال، همچنین ویژگی های بیشتر است که ویژه مانند کمک به سنتز کلاژن حتی در دوزهای کم است. یکی دیگر از جنبه های مثبت از NPP است که این افزایش اشتها فوق العاده در اکثر کاربران است که باعث بزرگ مواد مخدر حجیم است.
 

4. دوزoدكتر ناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر

ناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر خوب با دیگر استرهای کوتاه استفاده کنید اگر شما می خواهید برای ایجاد پشته است که کمتر از یک هفته 10 چرخه است. چرخه فله ایده آل می باشد استروئید NPP سنتی و سرپا نگه داشتن. 300 میلی گرم از NPP و سرپا نگه داشتن test بارگیری در این هفته برای یک دوره ده هفته استفاده کنید.

 

شما نگاه کنید که من بگو آیا استفاده از خوراکی هر چیزی را برای تقویت چرخه از آنجا که هر دو از این استرها کوتاه آن واقعا لازم نیست. با این حال، شما هنوز هم نیاز به استفاده از مهار کننده های آروماتاز. یک اثر تاسف NPP است مانعی بر سر راه آن را به تولید تستوسترون طبیعی بدن بعد از چرخه بازگرداندن باعث می شود.

 

افسردگی گاهی از استفاده ناندرولون پودر Phenylpropionate(npp) اشاره کرد. نیز منفی تاثیر می گذارد میل جنسی و اختلال نعوظ را در دوز حداقل 30-60 میلی گرم در هر روز باعث می شود.

 

این اثر جانبی منفی جنسی را افزایش می دهد که بدون مکمل های تستوسترون و یا اگر با Trenbolone Masteron یا Dianabol انباشته.

شدت عارضه جانبی در هر فرد متفاوت است.
 

5. هشدارoدكتر ناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر

هنگامی که یک دوز در دوز بالاتر از دوز توصیه شده است به آن مصرف بیش از حد می نامند. مصرف بیش از حد همیشه نیاز به نظارت باليني. قرص یا دارو هنگام مصرف در مصرف بیش از حد عوارض نامطلوب در ارگان های مختلف و یا یک در بدن تولید می کند. پزشکی در کلیه دفع یا در کبد متابولیزه بسیاری از زمان. می رود این روند بدون هر گونه موانع است که گرفته شده در دوز عادی اما هنگامی که در مصرف بیش از حد گرفته بدن قادر به متابولیسم آن و یا ارسال آن را از درستی که باعث می شود اثر anoverdose است. خواندن اطلاعات در مورد اثرناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر

-TongYong داروسازی مصرف بیش از حد زیر!

 

هشدار ترکیبی از اقدامات احتیاطی هستند. موارد منع مصرف و تداخلات و جدی اثرات مضر مربوط به مصرف دارو. دیابت یا فشار خون بیمار نیاز به مورد تداخلات چند هشدار داده می شود. بیمار افزایش حساسیت شناخته شده باید دقیق در مورد واکنش یا شوک anaphylactic. زن باردار یا زن تغذیه با شیر مادر باید از برخی از داروها هشدار داده می شود. هپاتیت [کبدی] بیمار یا بیمار قلبی باید چند داروهای جلوگیری از. هشدارهایناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر-TongYong داروسازی دارو به شرح زیر است.
 

6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیofناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر

?

این استروئید عوارض جانبی در برخی از کاربران ایجاد می کند. با این حال، آن قطعا نه یکی از استروئید که عوارض جانبی تند و زننده آن شناخته شده است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری و یا عوارض جانبی از NPP مدیریت، شما نیاز به درک چگونه کار می کند استروئید. ما جزئیات بالا ارائه شده است. در اکثر مردان ممکن است برای جلوگیری از تمام عوارض این استروئید آنابولیک است. شایع ترین عوارض جانبی مربوط به NPP اینجا هستید:

 

استروژن: از این استروئید به استروژن، آن توسعه بافت پستان مردان، نفخ و بالاتر از فشار خون باعث ممکن است. برای جلوگیری از این عوارض جانبی مردان ممکن است مایل به استفاده از مهارکننده های آروماتاز.

 

مردانه: خطر عوارض آندروژنی پایین تر، اما هنوز غیر موجود است. نمونه هایی از عوارض آندروژنی شامل از دست دادن مو و آکنه (طاسی الگوی مردانه). در زنان virilization امکان است. اگر زنان متوجه مشکلات virilization، آنها باید متوقف NPP فورا. به عنوان مثال، زنان ممکن است دریابید که چوچوله او بزرگتر رشد می کند, که صدای او و عمیق تر. اگر این مشکلات شروع به آشکار مهم تزریق از این استروئید را بلافاصله متوقف است.

 

عوارض جانبی زن: زمانی که زن با استفاده از NPP فورا متوقف شد، شانس علائم virilization معکوس بودن بزرگ خواهد بود. ممکن است که نمی معکوس علائم است اگر او را در استفاده از استروئید با وجود علائم virilization، همچنان ادامه دارد.

 

 

کلسترول: این استروئید منفی کلسترول خوب تاثیر ممکن است.

 

مهار هورمون تستوسترون: این هورمون مهار تولید طبیعی تستوسترون. مردانی که استفاده از استروئید باید هنگام استفاده از تستوسترون اگزوژن انجام.
 

7. فروشناندرولون Phenylpropionate(npp) پودرfرامSZOB

 داروخانه آنلاین ما مراجعه و سفارش را پر کنیدناندرولون Phenylpropionate(npp) پودر

.

 محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت را تعریف کنیم.

 در مدت 30 دقیقه شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

 آن خواهد شد در عرض 12 ساعت فرستاده شده.

 
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: