شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

ناندرولون فنیل پروپیونات (62-90-8)

Nandrolone phenylpropionate (NPP) یا phenpropionate ناندرولون که تحت نام تجاری Durabolin amomg دیگر به فروش می رسد، یک استروئید آندروژن و آنابولیک مصنوعی است و یک استر ناندرولون است. در بسیاری از کشورها در سراسر جهان، از جمله در انگلستان و کانادا، و در بازار عرضه می شود همراه با ناندرولون دكاناته (Deca-Durabolin)، يكي از استرهايي كه بيشترين استفاده را از ناندرولون دارند، است. ناندرولون استرهايي مانند NPP و ناندرولون كاكانوت، پيش داروي ناندرولون هستند.


1. آیا پودر خالص نانرولون فنیل پروپیونات خالص است؟

ناندرولون فنیل پروپیونات یک استروئید آنابولیک است که بسیار شبیه به ترکیب ناندرولون دکانوات محبوب است. با این حال، ناندرولون فنیل پروپیونات اولین ترکیب ناندرولون بود که تا کنون تجاری شده است. ناندرولون فنیل پروپیونات در سالهای 1950 به قفسه ها افتاد و توسط Organon تحت نام Durabolin به بازار آورده شد. به زودی پس از Organon، پسر عموی دكانا را تحت نام Deca Durabolin منتشر خواهد كرد.


ناندرولون فنیل پروپیونات استروئید آنابولیک پایه استر است و معمولا به عنوان NPP شناخته می شود. این محصول هرگز به عنوان نسخه بزرگتر Decanoate به عنوان محبوب به عنوان بخشی به دلیل در دسترس نیست. با این حال، در دوران مدرن، به دلیل آزمایشگاه های زیرزمینی، بخشی از رشد و شکوفایی در هر دو مورد استفاده و در دسترس بودن آغاز شده است.


تست 600 دقيقه ناندرولون فنيل پروپيونات با مزاياي متعدد درماني و عملکردي همراه است. هورمون ناندرولون معمولا استروئید آنابولیک است که به غیر از تستوسترون تجویز می شود، اما نسخه دكوانیات شایعترین نوع ناندرولون است. این یکی از بهترین استروئید ها در هر دو عملکرد و تنظیمات پزشکی است، اگر چه عوارض جانبی احتمالی قطعا وجود دارد.

2. چگونه پودر خالص فنیل پروپیونات ناندرولون کار می کند؟

NPP درست مثل برادر بزرگش deca durabolin کار می کند، اما در مدت زمان کوتاه تر آن را سریع تر و طولانی تر می کند. درست مانند تمام ناندرولون ها، این یک نورستاسترون 19 است، بنابراین هورمون تستوسترون در اتم کربن در موقعیت 19th گرفته شده است. پس از آن سازندگان این استروئید، به جای استر استرهای دکانوات، استر را به آن اضافه کردند.

 

از طریق درک کامل عملکرد و صفات ناندرولون فنیل پروپیونات، ما درک خوبی از اثرات مثبت این استروئید داریم. با این حال، به نظر می رسد که یک ورزشکار عملکرد می تواند قدردانی کند، ما می توانیم کمی بیشتر مشخص.

 

برای ورزشکار خارج از فصل، یک چرخه فشرده، ناندرولون فنیل پروپیونات یکی از بهترین استروئیدها است که می تواند به افزایش عضلات و اندازه آن کمک کند. این یکی از بهترین سازندگان جرم در دسترس است و برای بسیاری از بدنسازان در هر برنامه فله ای استفاده می شود. علیرغم رشد سریع فرم ناندرولون، به سرعت در حال رشد نیست، اما ثابت خواهد شد، حتی قابل توجه و قابل توجه است. این فرض است که شما به اندازه کافی در حال رشد هستید. به منظور رشد، شما باید کالری بیشتری مصرف کنید تا از سوزاندن خود بکاهید. هیچ استروئیدی در جهان نمی تواند این حقیقت را تغییر دهد. اما اگر به درستی کارهایتان را انجام دهید، رشد بیشتری از استروئید مانند ناندرولون فنیل پروپیونات دریافت خواهید کرد. همچنین باید توجه داشته باشید که در فصل زمستان شما به دلیل تأثیرات متابولیک مهم هورمون، در فصل بهار خود پایدارتر خواهید بود. و هنگامی که به بهبود از تمرین شدید می آید ناندرولون فنیل پروپیونات ضعیف می شود.

 

ناندرولون فینیل پروپیونات همچنین می تواند برای برش چرخه استفاده شود، اگر چه معمولا به عنوان یک استروئید برش فکر نمی شود. این استروئید به طور قابل توجهی از توده عضلانی لاغر بهتر از بسیاری از استروئیدها محافظت می کند. هنگامی که ما رژیم غذایی داریم، باید کالری بیشتری مصرف کنیم. این تنها راه چربی بدن می تواند از دست رفته باشد. متأسفانه، این موضوع خطر ابتلا به بافت عضلانی را کاهش می دهد. هنگامی که ما برخی از بافت های چربی رژیم غذایی خود را از دست می دهیم، اما رژیم غذایی موفق این آسیب را محدود می کند و ناندرولون می تواند این اقدام محافظتی را فراهم کند. و بار دیگر مزایای ریکاوری فوق العاده خواهد بود، به ویژه هنگامی که هنگام رژیم غذایی به دلیل کسری کالری، ریکاوری می تواند بسیار مشکل باشد.

 

مزایای نهایی برای عملکرد ورزشکار را احاطه کرده است. بسیاری از ورزشکاران از مقادیر کم ناندرولون فنیل پروپیونات برای بهبودی و مزایای تسکین مشترک استفاده می کنند. این ها مزایای پنهان نیستند، مانند داروهای ضد درد، اما تسکین واقعی. بعضی نیز ممکن است به درجه ای از قدرت برسند، اگر چه این استروئید شناخته شده برای خواص افزایش دهنده قدرت فوق العاده ای نیست. صرفنظر از این، این یکی از معمول ترین استروئیدها است که توسط ورزشکاران استفاده می شود.
 

3. نحوه استفاده از پودر خام ناندرولون فنیل پروپیونات ؟

ناندرولون فنیل پروپیونات در واقع اولین ترکیب ناندرولون بود که در سالهای 1950 توسط Organon فروخته شد. با این حال، برادری بزرگش deca durabolin به سرعت از آن خارج شد و در طول سالها در جامعه پرورش اندام تحت فرش قرار گرفت. دلیل این امر این بود که استروئیدها تزریق شده در آن زمان تابو محسوب می شود، زیرا هروئین به صحنه آمده است و اگر شما هر چیزی تزریق کردید، شما توسط یک عادت همسرتان در نظر گرفته می شوید. در نتیجه، چیزی شبیه ناندرولون فنیل پروپیونات، که نیاز به تزریق مکرر بیشتر از deca durabolin، برای ترکیب استفاده ایده آل نیست.

 

علاوه بر این، در جامعه پزشکی نیز آنها تصمیم گرفتند که استر را نیز ادامه دهند. در واقع، این یک کلاس بسیار سودمند استروئیدها برای استفاده در پزشکی است، زیرا در مطالعات بالینی ناندرولون نشان داده است که با کم خونی، پوکی استخوان مفید است و می تواند به عنوان یک پیشگیری از پروژسترون به کار رود. این به FDA منجر شد که استفاده از آن در اوایل دهه 80 تأیید شد، اما در زمان های مدرن ما به داروهای بهتر با عوارض جانبی کمتری دسترسی پیدا کردیم. با این وجود، در طول تاریخ، ناندرولون ها به دلیل ماهیت خفیف و اثربخشی قابل توجه آن هورمون های آنابولیک بیشترین تجویز شده اند.

 

گذشته از مزایایی که ما در گذشته به آن اشاره کردیم، فنیل پروپیونات ناندرولون نیز سایر استروئید ها را انجام می دهد: افزایش نیتروژن، افزایش قدرت و جرم، جلوگیری از عادت کردن عضلات و افزایش تعداد سلول های قرمز خون برای سرعت بخشیدن به بهبودی است. با این حال، خواص بیشتری نیز دارد که آن را خاص، مانند کمک به سنتز کلاژن حتی در دوزهای پایین. یکی دیگر از طرف های مثبت NPP این است که در اکثر کاربران اشتها را به شدت افزایش می دهد و باعث می شود که این دارو به اندازه ای بزرگ باشد.
 

4. مقدار مصرف ناندرولون فنیل پروپیونات پودر خام

ناندرولون فنیل پروپیونات خوب است برای استفاده از استرهای کوتاه دیگر اگر بخواهید یک پشته را که کمتر از یک دوره 10 هفته ای است، ایجاد کنید. چرخه ایده آل فشرده شامل استروئید سنتی NPP و پروتئین است. استفاده از 300 میلی گرم هر دو NPP و یک پرونده آزمایشی برای هفتگی برای یک دوره 10 هفته.

 

آیا متوجه شدید که من نمی توانم از هر چیزی برای تقویت چرخه استفاده کنم؟ این واقعا لازم نیست زیرا هر دو این استرس های کوتاه هستند. با این حال، شما هنوز هم نیاز به استفاده از یک مهار کننده آروماتاز ​​است. اثر ناخوشایند NPP مانع تولید آن است که باعث تولید طبیعی تستوسترون بدن پس از یک دوره می شود.

 

افسردگی گاهی از ناندرولون فنیل پروپیونات استفاده می شود. همچنین تاثیر منفی روی دردهای جنسی دارد و اختلال نعوظ را در دوزهای حداقل 30-60 میلی گرم در روز ایجاد می کند.

 

این اثر منفی جنبه جنسی افزایش می یابد زمانی که هیچ مکمل تستوسترون وجود ندارد و یا با Trenbolone، Masteron یا Dianabol انباشته نشده است.

شدت عوارض جانبي در هر فرد متفاوت خواهد بود.
 

5. هشدار o f ناندرولون phenylpropionate پودر خام

هنگامی که یک دوز در دوز بالاتر از دوزهای توصیه شده مصرف می شود، آن را Overdose نامیده می شود. Overdose همیشه نیاز به نظارت بالینی دارد. هر گونه دارو یا دارو در هنگام مصرف بیش از حد، عوارض جانبی نامطلوب بر روی یک یا چند عضو بدن ایجاد می کند. دارو در کلیه دفع می شود و یا متابولیزه می شود در اغلب موارد در کبد. این فرایند زمانی که در دوز معمولی انجام می شود بدون هیچ گونه مانعی مواجه می شود، اما هنگامی که در مصرف بیش از حد مصرف می شود، بدن قادر نیست آن را متابولیزه کند و یا آنرا درست کند که اثرات آنورودوز را ایجاد می کند. اطلاعات در مورد اثرات تجویز داروهای ناندرولون فنیل پروپیونات TongYong Pharm را در زیر بخوانید!

 

هشدارها ترکیبی از اقدامات احتیاطی است. درگیری ها و تعاملات و اثرات مضر جدی در ارتباط با مصرف دارو. یک بیمار دیابتی یا فشارخون باید درباره چندین تعامل داروها هشدار داده شود. یک بیمار حساس به حساسیت نیاز به مراقبت از واکنش یا شوک آنافیلاکتیک دارد. یک زن باردار یا زن شیرده باید از داروهای خاص هشدار داده شود. بیمار مبتلا به هپاتیت [بیماری کبد] یا یک بیمار قلبی باید چند دارو مصرف کند. هشدارهای داروی ناندرولون فنیل پروپیونات TongYong Pharm در زیر آورده شده است.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر خام ناندرولون فنیل پروپیونات ؟

این استروئید باعث ایجاد عوارض جانبی در برخی از کاربران می شود. با این حال، قطعا یکی از استروئیدها نیست که برای عوارض جانبی تند و زننده آن شناخته شده است. اگر می خواهید عوارض جانبی ناشی از NPP را کنترل کنید، باید بدانید که چگونه استروئید کار می کند. ما اطلاعات مفصلی را در بالا ارائه کردیم. در اکثر مردان، ممکن است از تمام عوارض جانبی این استروئید آنابولیک جلوگیری شود. در اینجا شایع ترین عوارض جانبی مرتبط با NPP است:

 

استروژن: از آنجایی که این استروئید استروژن است، ممکن است باعث ایجاد بافت پستان نر، نفخ و فشار خون بالا شود. برای اجتناب از این عوارض جانبی، ممکن است مردان از مهارکننده های آراماتاز ​​استفاده کنند.

 

آندروژنی: خطر عوارض جانبی آندروژنی پایین تر است، اما وجود ندارد. بعضی از عوارض جانبی آندروژنی شامل آکنه و ریزش مو (طاسی). در زنان، ویروزی شدن امکان پذیر است. اگر زنان مشکلات ویروزی شدن را متوجه شوند، باید بلافاصله از مصرف NPP جلوگیری کنند. به عنوان مثال، زنان ممکن است دریابند که clitoris او بزرگتر شده است، صدای او عمیق تر و به همین ترتیب است. مهم است که بلافاصله تزریق این استروئید را متوقف کنید، اگر این مشکلات شروع به آشکار شدن کنند.

 

عوارض جانبی زنان: هنگامی که یک زن متوقف از استفاده از NPP است، احتمال علائم virilization معکوس خواهد بود. اگر او در استفاده از استروئید همچنان باقی بماند، علیرغم علائم virilization، ممکن است نشانه ها معکوس نشوند.

 

 

کلسترول: این استروئید می تواند منجر به کاهش سطح کلسترول خوب شود.

 

مهار تستوسترون: این هورمون تولید تستوسترون طبیعی را مهار می کند. مردان مبتلا به استروئید باید با استفاده از تستوسترون بیحسی انجام دهند.
 

7. خرید ناندرولون فنیل پروپیونات پودر خام F ROM SZOB

  از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد اولیه ناندرولون فنیل پروپیونات را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e