شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر پروپانات ناندرولون (7207-92-3)

پودر پروپانات ناندرولون (7207-92-3)

پودر ناندرولون پروپیونات، خرید پودر پروپانات ناندرولون، پودر پروپانات ناندرولون خام، پودر پروپانیت ناندرولون، پودر پروپانات ناندرولون، پودر پروپانات ناندرولون،


1. پودر ناناندرولون پروپیونات خام چیست؟


Nandro (ناندرولون پروپیونات) برای درمان آنمی، سرطان پستان، آنژیوادم ارثی، کمبود آنتی ترومبین III، اضافه شدن فیبرینوژن، نارسایی رشدی و سندرم ترنر و پیشگیری از آنژیوادم ارثی نشان داده شده است.


ناندرو (ناندرولون پروپیونات) یکی از محبوب ترین استروئید های تزریقی است. این محبوبیت احتمالا به علت این واقعیت است که ناندرو ناندرولون پروپیونات اثرات آنابولیک قابل توجهی با اثرات جانبی کم اثر آندروژنی دارد.

 

ناندرو (ناندرولون پروپیونات) اغلب چهار تا پنج بار در هفته تزریق می شود. با این مقدار، تبدیل استروژن کمی است بنابراین gyno هیچ مشکلی نیست. همچنین عوارض ناشی از آنزیم های کبدی، فشار خون یا کلسترول است.


در دوزهای بالاتر، عوارض جانبی ممکن است به طور فزاینده ای افزایش یابد، اما این هنوز یک دارو بسیار مناسب است. همچنین لازم به ذکر است که در مطالعات اچ آی وی، ناندرولون نه تنها به معنای موثر بودن در آوردن وزن پایینی بیمار است بلکه برای سیستم ایمنی مفید است.

 

برای بدن سازی Nandro (ناندرولون پروپیونات) به طور موثر می تواند در چرخه های توده و برش گنجانیده شود. یک نکته مهم برای ناندرولون فنیل پروپیونات این است که می توان آن را تا یک سال پس از مصرف در یک صفحه نمایش مواد مخدر تشخیص داد. متاسفانه برای بسیاری از ورزشکاران رقابتی این باعث می شود محصولات ناندرولون فنیل پروپیونات از حد مجاز خارج شوند.

 

این در کبد آسان است و باعث افزایش اندازه و قدرتمندی می شود در حالیکه کاهش چربی بدن. ناندرولون می تواند توسط تقریبا تمام ورزشکاران مورد استفاده قرار گیرد، با نتایج مثبت و بسیار کم عوارض جانبی، ناندرولون شهرت را بعنوان کمکی از مفاصل درد و تاندون بدست آورده است. ورزشکاران گزارش می دهند که شانه ها، زانوها و / یا آرنج ها به نحوی بدون درد در چرخه ناندرولون هستند.

2. چگونه پودر پروندات خام ناندرولون کار می کند؟


از طریق درک کامل توابع و صفات ناندرولون پروپیونات، ما در حال حاضر درک خوبی از اثرات مثبت این استروئید داریم. با این حال، به نظر می رسد که یک ورزشکار عملکرد می تواند قدردانی کند، ما می توانیم کمی بیشتر مشخص.

 

برای ورزشکار خارج از فصل، یک چرخه فشرده، ناندرولون پروپیونات یکی از بهترین استروئیدها است که می تواند برای افزایش عضله و اندازه آن را انتخاب کند. این یکی از بهترین سازندگان جرم در دسترس است و برای بسیاری از بدنسازان در هر برنامه فله ای استفاده می شود. علیرغم رشد سریع فرم ناندرولون، به سرعت در حال رشد نیست، اما ثابت خواهد شد، حتی قابل توجه و قابل توجه است. این فرض است که شما به اندازه کافی در حال رشد هستید.


به منظور رشد، شما باید کالری بیشتری مصرف کنید تا از سوزاندن خود بکاهید. هیچ استروئیدی در جهان نمی تواند این حقیقت را تغییر دهد. اما اگر به درستی کارهایتان را انجام دهید، رشد بیشتری از یک استروئید مانند ناندرولون پروپیونات دریافت خواهید کرد. همچنین باید توجه داشته باشید که در فصل زمستان شما به دلیل تأثیرات متابولیک مهم هورمون، در فصل بهار خود پایدارتر خواهید بود. و هنگامی که برای بهبودی از تمرین شدید می آید، ناندرولون پروپیونات ضعیف می شود.

 

پروپیونات ناندرولون همچنین می تواند برای برش چرخه استفاده شود، اگر چه معمولا به عنوان استروئید برش فکر نمی شود. این استروئید به طور قابل توجهی از توده عضلانی لاغر بهتر از بسیاری از استروئیدها محافظت می کند. هنگامی که ما رژیم غذایی داریم، باید کالری بیشتری مصرف کنیم. این تنها راه چربی بدن می تواند از دست رفته باشد.


متأسفانه، این موضوع خطر ابتلا به بافت عضلانی را کاهش می دهد. هنگامی که ما برخی از بافت های چربی رژیم غذایی خود را از دست می دهیم، اما رژیم غذایی موفق این آسیب را محدود می کند و ناندرولون می تواند این اقدام محافظتی را فراهم کند. و بار دیگر مزایای ریکاوری فوق العاده خواهد بود، به ویژه هنگامی که هنگام رژیم غذایی به دلیل کسری کالری، ریکاوری می تواند بسیار مشکل باشد.

 

مزایای نهایی برای عملکرد ورزشکار را احاطه کرده است. بسیاری از ورزشکاران از مقادیر کم نانرولون پروپیونات برای بهبودی و فواید امداد مشترک استفاده می کنند. این ها مزایای پنهان نیستند، مانند داروهای ضد درد، اما تسکین واقعی. بعضی نیز ممکن است به درجه ای از قدرت برسند، اگر چه این استروئید شناخته شده برای خواص افزایش دهنده قدرت فوق العاده ای نیست. صرفنظر از این، این یکی از معمول ترین استروئیدها است که توسط ورزشکاران استفاده می شود.
 

3. چگونه از پودر نانرولون پروپیونات خام استفاده کنیم؟


رشد متوسط ​​اما پایدار توده عضلانی. ناندرولون یک رشد کیفی را فراهم می کند. پدیده عقبگرد یا پس از اتمام مصرف دارو یا به طور کلی ناچیز است.


سوزاندن یک لایه چربی. ناندرولون پروپیونات باعث تحریک بدن برای استفاده از ذخایر چربی به عنوان یک منبع انرژی می شود.

سنتز کلاژن. به دلیل افزایش تولید کلاژن یک داروی تقویت کننده رباط ها و مفاصل (تشکیل مایع مشترک) است.

افزایش سیستم ایمنی بدن.

اثر ضد التهابی


ناندرولون پروپیونات تغییر ساختاری آن است. ترکیب جدید با افزودن پروپیونات به ناندرونول از طریق گروه هیدروکسیل 17 بتا تشکیل شده است. از طریق خون، اتر جدا می شود و ناندرولون آزاد می شود. ناندرولون پروپیونات طراحی شده است به طوری که اوج اشباع ارگانیسم توسط ماده فعال می شود در یک یا دو روز پس از تزریق انجام می شود.

 

ناندرولون پروپیونات با افزایش سطح نگهداری نیتروژن در عضلات بر روی عضلات اثر می گذارد. تستوسترون همچنین سطح فاکتور رشد مانند انسولین، IGF- در عضله و کبد را افزایش می دهد. تستوسترون بدون توجه به اتر نیز توانایی تسریع در تقسیم سلول های ماهواره ای دارد که نقش مهمی در بهبود عضله آسیب دیده دارند.
 

4. مصرف پودر پروپانات خام ناندرولون خام


دوزهای: 40mg تا 100mg. دوز 4 میلی گرم در هر کیلوگرم (2 پوند) بدن محاسبه می شود.

 

فرکانس دوز: یک داروی نیاز به تزریق مکرر، به طور متوسط ​​2-3 بار در هفته، معمولا هر 3-4 روز است.

 

در مورد چگونگی مصرف نانرولون پروپیونات بحث های زیادی وجود دارد. اساسا آنها با فرکانس تزریق ارتباط دارند. برای مردان، دوز توصیه شده بین 100 تا 200 میلی گرم است، دوز روزانه متناوب.

 

دوره نان اندرولون پروپیونات 6 تا 8 هفته طول می کشد (حتی برای ورزشکاران پیشرفته برای ساخت عضله کافی است). توصیه نمی شود که دوره را گسترش دهید - عوارض جانبی ممکن است رخ دهد. فراموش نکنید که ناندرولون پروپیونات بیشتر از دهان تزریق می شود. ناندرولون F در مقادیر کم مصرف ممکن است حتی توسط زنان استفاده شود. حداکثر توصیه شده یک بار دوز تزریق ناندرولون F 100 میلیگرم است با مدت استراحت سه روز. پروپيونات ناندرولون بهتر از دكانويت است كه با توجه به مدت كوتاهي از خروج آن از بدن، اولين علائم virilization را كشف كرده و از مصرف آن جلوگيري مي كنند.

5. هشدار o f پودر پروپانات خام ناندرولون


شایع ترین عوارض جانبی ناندرولون پروپیونات - gynecomastia، افزایش چربی بدن و احتباس مایع اضافی. با استفاده طولانی مدت از پروپانات ناندرولون و دوزهای زیاد، توصیه می شود در طی دوره شامل ضد استروژن (مثلا Tamoksimed یا Klomed) باشد: این به خطر ابتلا به عوارض جانبی می رسد.


در مورد عوارض جانبی آندروژنی، آنها بسیار نادر هستند (فعالیت اندروژنیک استروئید تنها 30٪ از تستوسترون است). به علت اضافه وزن قابل توجهی از طاسی ممکن است رشد کند یا برعکس، افزایش رشد مو در صورت و بدن. همچنین ظاهر آکنه و کار غدد سباسه افزایش می یابد.

6. عوارض جانبی پودر ناندرولون پروپیونات چیست؟


پودر پروپانات ناندرولون اثرات جانبی برای مردان

عوارض جانبی ناندرولون پروپیونات برای استروئیدهای آنابولیک معمول است. مردان مبتلا به طاسی الگوی مردی افزایش یا شروع مشکل را مشاهده می کنند. ممکن است مننژیت بافت پستان (gynecomastia) ایجاد شود و ممکن است اختلال نعوظ را تجربه کند. استفاده از ناندرولون Deca ممکن است تعداد اسپرم را کاهش داده و فشار خون را در مردان افزایش دهد. مصرف کنندگان که از فشار خون بالا رنج می برند باید از ناندرولون یا استفاده از استروئید جلوگیری کنند یا حداقل فشار خونشان را کنترل کنند. ناندرولون می تواند خلق و خوی را تحریک کند و موجب تحریک پذیری در بعضی از "بدترین حالت" شود. همانطور که کبد به سختی کار می کند و موفق به شکست ناندرولون پروپیونات می شود، پس از ورود به سیستم غدد درون ریز، مصرف کنندگان ناندرولون پروپیونات ممکن است مشکلات کبدی را تجربه کنند و کاربران شدید ممکن است آسیب ببیند که نیاز به بازدید پزشک دارد.


پودر پروندات ناندرولون برای زنان

عوارض جانبی ناندرولون پروپیونات مو. زنان ورزشکار ممکن است به دلیل اعتبار خود به عنوان یک استروئید ضعیف از ناندرولون پروپیونات استفاده کنند اما این واقعا درست نیست.

پودر Anavar استروئید ضعیف است. با این حال، زنان ممکن است هنوز عوارض جانبی ناندرولون پروپیونات منفی را داشته باشند که همراه با مصرف این دارو است. زنان ممکن است موهای بیشتری بدن خود را رشد دهند، صدای عمیقتری داشته باشند، صدای بلند را نشان دهند و یک بالستیک بزرگ تولید کنند.


داروهای مورد استفاده برای درمان پس از دوره ای به معنای کاهش تولید استروژن است که به عنوان یک عارضه جانبی از استفاده از استروئیدها اتفاق می افتد؛ اما دارویی نیست که بتواند در درمان پس از دوره درمان کمک کند. پژوهشگران زنانی را که از ایدز رنج می برند، رنج می برند. 50 میلی گرم در هفته دوز پریونات ناندرولون در یک مطالعه بالینی. در این محیط کنترل شده، زنان دستاوردهای توده ای را تجربه کردند و برخی از عوارض جانبی را تجربه کردند که پس از درمان معکوس شده است. این نتیجه، مفهومی را که ناندرولون کمتر سمی و کمتر قدرتمند است از سایر استروئید ها پشتیبانی می کند. ممکن است در این دوز کمتر سمی باشد. با این حال، اکثر ورزشکاران قدرت، مردان و زنان، احتمالا مقدار بیشتری از دوزهای بالای 50 میلی گرم در هفته دریافت می کنند.


بعضی از ورزشکاران تلاش می کنند تا از عوارض جانبی به دنبال پرو هورمون های دکا بپردازند. با این حال، بسیاری از prohormones در بازار مانند Deccabolan مطالعات کافی برای نشان دادن اثربخشی و یا مزایای ایمنی خود را ندارد.

7. خرید ناندرولون پروپیونات پودر F ROM SZOB


  از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد اولیه نانرولون پروپیونات را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: