شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

ناندرولون پروپیونات پودر (7207-92-3)

ناندرولون پروپیونات پودر (7207-92-3)

پروپیونات ناندرولون ناندرولون پروپیونات پودر خام ناندرولون پروپیونات پودر پودر پروپیونات ناندرولون ناندرولون پروپیونات suppl پودر، پودر پروپیونات ناندرولون برای فروش, خرید


1. ناندرولون خام پروپیونات پودر چیست؟?


Nandro (ناندرولون پروپیونات) نشان داد برای درمان کم خونی، پستان سرطان، آنژیوادم ارثی، ترومبين III کمبود، فیبرینوژن بیش از حد، عدم رشد و سندرم ترنر و پیشگیری آنژیوادم ارثی.


Nandro (ناندرولون پروپیونات) یکی از محبوب ترین استروئیدهای تزریقی است. توجه به این واقعیت است که Nandro ناندرولون پروپیونات نمایشگاه مهم اثرات آنابولیک با حداقل عوارض آندروژنی آن محبوبیت محتمل است.

 

توسط بسیاری از بهترین استروئید های کلی برای مرد استفاده از (عوارض در مقابل نتایج) در نظر گرفته Nandro (ناندرولون پروپیونات) معمولا چهار تا پنج بار در هفته تزریق می شود. Gyno هیچ مشکلی با این مقدار استروژن تبدیل اندک است. همچنین مشکلات با آنزیم های کبدی، فشار خون یا کلسترول غیر معمول هستند.


در دوزهای بالاتر, عوارض جانبی ممکن است بیشتر اما این دارو به خوبی تحمل هست. همچنین باید توجه داشت که در مطالعات HIV، ناندرولون نه تنها موثر در آوردن با خیال راحت تا وزن بدن بدون چربی بیمار باشد بلکه باید به سیستم ایمنی بدن مفید نشان داده شده است.

 

پرورش Nandro (ناندرولون پروپیونات) به طور موثر در چرخه برش و توده گنجانیده می تواند. 1 اشکال بزرگ به ناندرولون phenylpropionate است که آن در صفحه مواد مخدر تا زمانی که یک سال پس از استفاده می توان تعریف نمود. متاسفانه بسیاری از ورزشکاران رقابتی این ناندرولون phenylpropionate محصولات از حد می کند.

 

آسان بر روی کبد و ترویج خوب اندازه و قدرت در حالی که کاهش چربی بدن. ناندرولون می توان با تقریبا همه ورزشکاران با نتایج مثبت و عوارض جانبی بسیار کمی استفاده می شود، ناندرولون به دست اورد شهرت به عنوان تا حدودی از alleviator از درد مفاصل و تاندون ها. گزارش ورزشکاران که درد شانه و زانو یا آرنج نوعی بدون درد در چرخه ناندرولون.

2. نمی خام ناندرولون پروپیونات پودر چگونه است؟


از طریق درک کاملی از عملکرد و صفات ناندرولون پروپیونات ما در حال حاضر درک خوبی از اثرات مثبت این استروئید است. با این حال، برای قرار دادن آن در واژه های عملکرد ورزشکار می تواند درک ما را می توان کمی مشخص تر.

 

برای ورزشکاران خارج از فصل چرخه حجیم، ناندرولون Propionate است یکی از بهترین استروئید او می تواند به منظور افزایش muscularity و اندازه را انتخاب کنید. این یکی از بهترین سازندگان انبوه در دسترس است و برای بسیاری از بدنسازان در هر برنامه حجیم استفاده می شود. با وجود اینکه سریع اقدام ناندرولون شکل رشد نمی به سرعت رخ می دهد، اما آن قابل توجه و حتی ثابت شود. این فرض است که شما به اندازه کافی برای رشد به غذا خوردن.


به منظور رشد شما باید کالری بیشتری می سوزانید از مصرف. هیچ استروئید در جهان نمی تواند این حقیقت را تغییر دهید. اما اگر شما درست در حال انجام کارهای شما بیشتر از رشد خود را با استروئید مانند ناندرولون Propionate خواهد شد. شما همچنین باید متوجه شما در خارج از فصل خود را به علت اثرات متابولیک قابل توجهی هورمون لاغر ماندن. و برای بازیابی از آموزش های شدید بسیار چند چیز به ناندرولون پروپیونات ضرب.

 

اگر چه آن نیست معمولا به عنوان استروئید برش فکر است پروپیونات ناندرولون همچنین برای برش چرخه، می توان. این استروئید قابل توجهی بهتر از بسیاری از استروئیدها توده عضلانی را محافظت می کند. هنگامی که ما رژیم غذایی ما باید سوزاندن کالری بیشتر از مصرف ما. این تنها راهی است که چربی بدن را می توان از دست رفته است.


متاسفانه، این بافت عضلانی در خطر قرار می دهد. هنگامی که ما برخی از بدون چربی رژیم غذایی بافت خواهد شد از دست رفته، اما موفق رژیم غذایی از دست دادن این محدودیت و ناندرولون این اندازه گیری محافظ را تامین می کنند. و به ویژه هنگامی که بازیابی در حال حاضر به علت کمبود کالری رژیم غذایی فوق العاده دشوار می تواند باشد که یک بار دیگر مزایای بهبود فوق العاده ای، خواهد بود.

 

مزایای نهایی برای عملکرد ورزشکار را احاطه کرده. بسیاری از ورزشکاران دوزهای پایین ناندرولون پروپیونات را برای بازیابی و مزایای تسکین مشترک استفاده کنید. مانند مسکن ها تسکین درست است اما این مزایای پوشش هستند. اگر چه این استروئید برای قدرت فوق العاده ای افزایش خواص شناخته شده نیست برخی نیز ممکن است یافتن به قدرت را افزایش می دهد به درجه. با این وجود، این یکی از شایع تر استروئید استفاده شده توسط ورزشکاران است.
 

3. نحوه استفاده ازپودر خام ناندرولون پروپیونات?


اما ثابت رشد عضلانی متوسط توده. ناندرولون رشد كيفي را فراهم می کند. پدیده عقبگرد است یا وجود ندارد پس از اتمام مصرف دارو و یا کاملا ناچیز است.


سوزاندن لایه چربی.ناندرولون پروپیوناتتحریک بدن به ذخایر چربی را به عنوان منبع انرژی استفاده کنید.

سنتز کلاژن. به دلیل افزایش تولید کلاژن دارو تقویت رباط ها و مفاصل (مایع مفصلی تشکیل).

تقویت سیستم ایمنی بدن.

اثر ضد التهابی.


پروپیونات ناندرولون اصلاح ساختاری آن است. ترکیب جدید با اضافه کردن Propionate به nandronole از طریق گروه هیدروکسیل 17 بتا تشکیل شده است. به خون گرفتن، گیرافتاده اتر و ناندرولون باقی می ماند رایگان. طوری که اشباع اوج ارگانیسم توسط عنصر فعال می گیرد از طریق یک یا دو روز پس از تزریق ناندرولون پروپیونات طراحی شده است.

 

ناندرولون پروپیونات در عضلات با افزايش ميزان احتباس نیتروژن در عضلات است. تستوسترون همچنین سطح شبه انسولین عامل رشد, IGF-در عضلات و کبد را افزایش می دهد. تستوسترون، بدون در نظر گرفتن اتر همچنین دارای توانایی به سرعت تقسيم سلول های ماهواره ای که نقش مهمی در بهبود عضلات آسیب دیده.
 

4. دوزoدكتر ناندرولون خام پودر پروپیونات


دوز: 40 ميلي گرم به 100 mg. دوز به عنوان 4 میلی گرم در هر کیلوگرم 1 (2 پوند) از بدن محاسبه می شود.

 

فرکانس دوزهای: مواد مخدر نیاز به تزریق مداوم متوسط 2 - 3 بار در هفته، معمولا هر 3-4 روز.

 

مقدار زیادی از بحث در مورد چگونگی ناندرولون پروپیونات وجود دارد. در واقع آنها مربوط به فرکانس تزریق. برای مردان دوز توصیه شده محدوده 100-200 میلی گرم دوز در روز متناوب.

 

ناندرولون پروپیونات دوره از 6 تا 8 هفته (آن به اندازه کافی حتی برای ورزشکاران پیشرفته برای ساخت عضله است) طول می کشد. گسترش دوره توصيه مي - عوارض جانبی ممکن است رخ دهد. فراموش نکنید که ناندرولون Propionate اغلب از ناندرولون تزریق می شود. ناندرولون F در مقدار کمی از مقادیر حتی توسط زنان اجرا گردد. حداکثر دوز یک بار توصیه می شود تزریق ناندرولون F 100 میلی گرم با بقیه مدت سه روز است.  پروپیونات ناندرولون ناندرولون توسط این واقعیت است که به علت خروج خود از بدن کوتاه، ردیابی اولین نشانه هایی از virilization و قطع مصرف آن می توان بهتر است.

5. هشدارoدكتر ناندرولون خام پودر پروپیونات


شایع ترین عوارض جانبی از ناندرولون پروپیونات--سینهها، افزایش چربی های بدن و احتباس مایعات بیش از حد. با استفاده طولانی مدت از ناندرولون پروپیونات و مقدار بزرگ، آن را ضد استروژن (به عنوان مثال Tamoksimed یا Klomed) در دوره توصیه می شود: این به حداقل رساندن خطر بروز عوارض جانبی.


همانطور که برای عوارض آندروژنی بسیار نادر است (فعالیت استروئید آندروژنی است تنها 30% از تستوسترون). به دلیل قابل توجهی بیش از دوز طاسی توسعه معاون یا ممکن است عکس افزایش رشد مو در صورت و بدن. همچنین، ظاهر آکنه و کار غدد سباسه را افزایش می دهد.

6. عوارض جانبی احتمالی ناندرولون پروپیونات پودر چیست؟


ناندرولون پروپیونات پودر عوارض جانبی برای مردان

ناندرولون پروپیونات عوارض جانبی معمولی برای استروئیدهای آنابولیک هستند. مردانی که به طاسی الگوی مردانه افزایش و یا شروع مشکل دید. مردان ممکن است به توسعه بافت پستان (سینهها) و اختلال در نعوظ تجربه ممکن است. استفاده از ناندرولون Deca ممکن است کاهش تعداد اسپرم و افزایش فشار خون در مردان. کاربرانی که در حال حاضر از فشار خون بالا رنج می برند باید اجتناب از ناندرولون و یا هر گونه استفاده از استروئید یا حداقل از نزدیک نظارت بر فشار خون خود را. ناندرولون می تواند بر روحیه و باعث تحریک پذیری در برخی dreaded "roid خشم" در بدترین. به عنوان کبد سخت با موفقيت به تفکیک ناندرولون پروپیونات پس از آن وارد سیستم غدد درون ریز ناندرولون پروپیونات کاربران ممکن است به مشکلات کبدی و کاربران شدید رنج می برند آسیب است که نیاز به دکتر ممکن است کار به آدرس مراجعه کنید.


ناندرولون پروپیونات پودر برای زنان

ناندرولون پروپیونات عوارض hairWomen ورزشکاران ممکن است در نظر با استفاده از ناندرولون پروپیونات به دلیل شهرت خود را به عنوان استروئید ضعیف تر اما این واقعا درست نیست.

پودر Anavar استروئید ضعیف تر است. با این حال، زنان هنوز هم ممکن است تجربه ناندرولون پروپیونات عوارض جانبی منفی که همراه با استفاده از مواد مخدر. زنان ممکن است رشد موهای بدن بیشتر، توسعه صدای عمیق تر، ریزش مو نشان می دهد و چوچوله بزرگ توسعه.


داروهای مورد استفاده برای بعد از دوره درمان به سرعت تولید استروژن به عنوان عوارض شایع استفاده از استروئید، مواد مخدر است که می تواند کمک وجود دارد نه در بعد از دوره درمان رخ می دهد که منظور شده است. محققان زنان مبتلا به ایدز مربوط هدر رفتن 50 میلی گرم در هفته دوز پروپیونات ناندرولون در یک مطالعه بالینی داد. در این محیط کنترل شده زنان منافع جمعی را تجربه کرده و برخی از عوارض جانبی است که پس از درمان معکوس را تجربه کرده. نتیجه این مفهوم است که ناندرولون استروئید کمتر سمی – و قدرت کمتری – نسبت به دیگر را پشتیبانی می کند. کمتر در این دوز سمی باشد. با این حال، اکثر ورزشکاران قدرت، نر و ماده، احتمال به مقدار دوز بالاتر از 50 میلی گرم در هفته را دارد.


برخی از ورزشکاران تلاش برای فرار از عوارض جانبی با نگاه به Deca prohormones. با این حال، بسیاری از prohormones در بازار مانند Deccabolan لازم نیست مطالعات کافی برای نشان دادن اثر خود را و یا مزیت های ایمنی خود را.

7. خرید ناندرولون پروپیوناتپودر fرامSZOB


 داروخانه آنلاین ما شده و منظور از ناندرولون پروپیونات خام را پر کنید.

 محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت را تعریف کنیم.

 در مدت 30 دقیقه شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

 آن خواهد شد در عرض 12 ساعت فرستاده شده.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: