شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر ناندرولون Undecanoate (862-89-5)

پودر ناندرولون Undecanoate (862-89-5)

پودر Undecanoate ناندرولون، پودر خالص ناندرولون Undecanoate، پودر ناندرولون Undecanoate، پودر Undecanoate نانودرلون خام، پودر Undecanoate ناندرولون برای فروش، Nandrolone undecanoate powder supplie،


1. پودر Undecanoate نانرولون خام چیست؟  


Undecanoate ناندرولون یک استروئید آنابولیک معمولی است که از هورمون استروئیدی فعال ناندرولون متصل به استر بسیار بزرگ Undecanoate تشکیل شده است. بسیار شبیه به ناندرولون دکانو (Deca Durabolin) است، Undecanoate استر Dynabolon است کمی بزرگتر ارائه یک پنجره درمانی حتی طولانی تر است. با این حال، در حالی که یک استروئید محبوب در درمان های درمانی و در میان ورزشکاران بهبود عملکرد، Nandrolone undecanoate دیگر در بازار نیست. در واقع، مارک های دارویی ناندرولون Undecanoate در حال حاضر تولید نمی شود و در بازار سیاه هم نادر است.

 

Undecanoate ناندرولون در ابتدا در اوایل دهه 1960 ظاهر شد و از لحاظ نسبتا قوی در بسیاری از اروپا از آن استفاده کرد. این ترکیب همچنین در برخی از بازارها بعنوان روان بولان فروخته شد، اما ناندرولون undecanoate با نام تجاری غالب باقی مانده بود. این استروئید آنابولیک ثابت کرد که دارای مزایای درمانی متعدد است و برای استفاده در درمان پوکی استخوان، سوء تغذیه و هر شرایط کاتابولیک کلی مورد تایید قرار گرفت. با این حال، با وجود یک رکورد بسیار خوب در زمینه ایمنی، در سال 1990 ناندرولون undecanoate و تمام ترکیبات ناندرولون Undecanoate به آرامی از بازار ناپدید می شوند.

 

D-Anabol 25 Undecanoate ناندرولون نیز در طی بیش از سی سال حیوانات، آنابولیک استروئیدی نسبتا محبوب را در میان ورزشکاران افزایش دهنده عملکرد نشان داد. با این حال، هر چند که به اندازه ناندرولون Decanoate موثر است، هرگز به علت نسخه دكانوته كه به راحتی در دسترس نبود، هیچگاه توده ای نداشت. در بعضی از بازارها، در حالی که در بسیاری از اروپا در دسترس است، ناندرولون undecanoate سخت بود برای پیدا کردن بسیاری از ورزشکاران افزایش عملکرد، همیشه انتخاب ناندرولون Decanoate و یا ترکیب سریع تر ناندرولون در ناندرولون فنیل پروپیونات (Durabolin یا NPP). صرفنظر از این، این استروئید عالی برای به دست آوردن توده های عظیم در فصل زمستان و افزایش کلی ورزش بود، اما در حالیکه دیگر موجود نیست، فرد هنوز می تواند مزایای ناندرولون اندکانوئات را با دیگر فرم های ناندرولون موجود در نظر بگیرد.

2. چگونه خمیر پودر ناندرولون Undecanoate کار می کند؟


اثرات ناندرولون اندکانوئات بر آنابولیسم عمدتا باعث می شود این استروئید به عنوان یک فاکتور فیزیکی غیرفعال و بیشتر مشاهده شود. بدون شک، این یکی از بهترین استروئید های بزرگ بر روی زمین است، اما مزایای آن در برابر افزایش ورزش ممکن است از همه مفید باشد. هورمون های ناندرولون در بین بسیاری از ورزشکاران بسیار محبوب هستند، از جمله افرادی که تمایل به رشد رشد بافت چربی ندارند. این به دلیل اثر ناندرولون اندکانو و سایر هورمون های ناندرولون یکی از بهترین ها برای افزایش استقامت عضلانی و بهبودی است. بهبودی است که در آن واقعا درخشان است.


با توجه به اثرات ناندرولون undecanoate، شما را به سرعت از تیراندازی نیست. عضلات شما قادر خواهند بود در اوج عملکرد خود را برای مدت زمان بیشتری تحت استرس. سپس ما شفا می دهیم، و تمرین سخت و عملکرد می تواند بدن را به ضرب و شتم تبدیل کند. وقتی که ما بهبود می یابیم، و در این مورد ما در مورد بهبودی واقعی صحبت می کنیم، می توانیم در سطح بالاتری انجام دهیم. علاوه بر این، هنگامی که به درمان می آید، جایی است که پیشرفت واقعی انجام می شود. پیشرفت در واقع انجام نمی شود زمانی که ما آموزش. آموزش در واقع بافت ماهیچه را پاره می کند، اما شفا چیزی است که آن را قوی تر می کند و آن را رشد می دهد. صرف نظر از هدف مورد استفاده شما، اثرات ناندرولون اندکانوئات بر استقامت عضلانی و بهبودی خواهد بود توسط کسانی که از این استروئید آنابولیک مکمل استفاده می کنند.

 

در حالی که برای عملکرد به طور کلی به عنوان شرح مفصلی مفید است، هیچ کس نمی تواند اثرات ناندرولون undecanoate را در رابطه با رشد بافت چربی غیرممکن می داند. این استروئید باعث افزایش سریع وزن نخواهد شد، اما با کالری کافی، باعث افزایش قابل ملاحظه ای در توده عضلانی می شود. برخی از وزن ممکن است وزن آب، اما این را می توان با استفاده مناسب کنترل کرد.


بیشتر در این مورد وقتی که ما به عوارض جانبی ناندرولون Undecanoate نگاه می کنیم. به عنوان یک پروموتر جرم بزرگ، اثرات Nandrolone undecanoate در این زمینه باید در مقایسه با بسیاری از استروئید آنابولیک در مقایسه با بسیاری از استروئیدهای آنابولیک آسان تر از زمانی که استفاده از آن متوقف شود. فرد همچنین باید در طول فصل مصرف خود به دلیل افزایش میزان متابولیسم، کمبود چربی را به دست آورد. این به این معنی نیست که شما در طول فصل خود چربی به دست نمی آورید، رشد هنوز نیاز به کالری بیش از حد دارد، اما شما باید قادر به استفاده بهتر از مواد مغذی مصرف شده خود باشید.

 

اثرات ناندرولون undecanoate همچنین می تواند در طول یک دوره برش سودمند باشد. این برای بسیاری سخت است که سر خود را به اطراف بچرخانند زیرا استروئید اثرات تهویه قوی مانند Trenbolone یا Winstrol را تبلیغ نخواهد کرد. با این حال، این یک نگهدارنده بافت چربی عالی است، و به عنوان یک بافت ناز همیشه در معرض خطر است که در کسری از کالری، که لازم است برای از دست دادن چربی، این می تواند ناندرولون مفید باشد. با توجه به افزایش استقامت ارائه شده توسط اثرات ناندرولون undecanoate، فرد باید قادر به حفظ استقامت بیشتر در طول اغلب مرحله تخلیه انرژی آموزش است. جنبه بهبودی نیز فوق العاده مفید خواهد بود زیرا بهبودی در طول کسری کالری کمی مشکل تر می شود.

3. چگونه از پودر ناندرولون Undecanoate خام استفاده کنیم؟


در بدنسازی، ناندرولون undecanoate اغلب برای افزایش توده بدن استفاده می شود، زیرا آنزیم آنابولیک قوی و اندروژن قوی دارد. با توجه به اختلال شدید تولید تستوسترون بدن، اغلب با تستوسترون تزریق می شود. در مقایسه با ناندرولون دکانوات، قیمت و نیاز به تزریق مکرر یک نقص مهم است. برای مبتدیان و زنان، تعداد تزریقات لازم هنوز در حوزه است. بدنسازان حرفه ای از ناندرولون Undecanoate استفاده نمی کنند، زیرا هیچ کس نمی خواهد تزریق چندین تزریق را در یک روز انجام دهد. Undecanoate ناندرولون یکی از استروئیدها است که توسط زنان نیز استفاده می شود.
 

4. Dosage o f پودر Undecanoate نانرولون خام


افراد متعدد از نتایج احتمالی استفاده از برخی از دوزهای خاص ناندرولون اندکانوات اطلاع ندارند. بسیاری از بدنسازان از این استروئید در دوره های انبساطی خارج از فصل استفاده می کنند تا میزان رشد و رشد عضله را افزایش دهند. در صورتی که انبوه سازی هدف اصلی بدنساز نیست، دوز ناندرولون Undecanoate واقعا می تواند مفید باشد.

 

کافی است که 40-70 میلی گرم ناندرولون undecanoate در روز در خارج از فصل. برای این کار، شما باید یک تزریق را هر هفته مصرف کنید. برای افزایش کارآیی استروئید، اکثر بدنسازان تزریق را به 2 تزریق کوچک در هر هفته تقسیم می کنند. این کار حجم کل تزریق را کاهش می دهد. شما می توانید دوز خود را افزایش دهید در صورتی که بدون هیچ مشکلی 300-400 میلیگرم را تحمل کنید. حتی اگر نیاز به دوزهای بالا وجود نداشته باشید، باید بدانید که اکثر مردان 60 میلی گرم در هفته بدون هیچ مشکلی بزرگ هستند. برای 400mg . در مواردی که میزان دوز را افزایش می دهید بیشتر احتمال دارد عوارض جانبی منفی داشته باشد. در برخی موارد، اثرات منفی ممکن است اثرات مثبت را بیشتر از آنچه انتظار می رود، داشته باشد، حتی اگر این ممکن است از یک فرد متفاوت باشد.

5. هشدار o f پودر Undecanoate نانرولون خام


شما ممکن است قادر به خرید ناندرولون undecanoate آنلاین اگر شما پیدا کنید یک متخصص آزمایشگاه زیرزمینی آزمایشگاه که حمل آن، اما دوباره آن معمول نیست. با استفاده از Nandrolone Decanoate و Nandrolone Phenylpropionate در دسترس، شما هنوز هم قادر به خرید تمام ناندرولون می خواهید.

 

اگر شما قادر به خرید ناندرولون undecanoate آنلاین هستید، به یاد داشته باشید هیچ راهی برای اندازه گیری کیفیت این استروئید وجود ندارد. علاوه بر این، اگر شما در ایالات متحده زندگی می کنید، قانون را شکست می دهید. استروئیدهای آندروژنی آنابولیک در ایالات متحده به عنوان مواد کنترل شده در فهرست III طبقه بندی می شوند. هر گونه خرید یا داشتن هر استروئید آنابولیک به منظور داشتن قانونی، بر اساس نیاز پزشکی مورد تایید دولت مورد نیاز است.


در حالی که نسخه های استروئیدی را می توان به دست آورد، شما نمی توانید یک نسخه از Nandrolone undecanoate یا هر ترکیب ناندرولون Undecanoate دریافت کنید. با این وجود، در بسیاری از کشورها، قانون اغلب مرموزتر است. در برخی از کشورها شما می توانید به صورت قانونی استروئیدهای آنابولیک را برای استفاده شخصی خریداری کنید تا زمانی که خرید در داروخانه انجام شود. برعکس، بعضی از کشورها به همان اندازه دقیق هستند که ایالات متحده در درک قوانین در مورد آنکه جایی است که قبل از خرید هر استروئید آنابولیک ضروری است، زندگی می کند.

 

با توجه به قوانین استروئیدی ایالات متحده و سایر نقاط جهان، برای جلوگیری از مشکالت قانونی و خرید محصولات ضعیف، شما تشویق میشوید که از شرکای Steroid.com در اینجا بازدید کنید. حامیان اینجا در Steroid.com می توانند به طور قانونی شما را بدون آنکه از تجویز و یا ترس از عواقب قانونی با آنابولیک های با کیفیت بالا ارائه دهند.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر Undecanoate نانرولون خام ؟


ناندرولون اندکانوئات تمایل کمتری برای تبدیل استروژن دارد، که تخمین زده می شود فقط حدود 20 درصد از آن را با تستوسترون دیده می شود. این به این دلیل است که در حالی که کبد می تواند ناندرولون را به استرادیول تبدیل کند، در سایر سایت های فعال تر مانند آروماتیزه کردن استروئید مانند ناندرولون بافت چربی به این ترتیب، عوارض جانبی استروژن وابسته به مواد مخدر نسبت به تستوسترون بسیار پایین تر است. با این وجود، ممکن است سطح بالای استروژن با دوز بالا بیشتر متوجه شود و ممکن است عوارض جانبی نظیر افزایش احتباس آب، بدن افزایش چربی و کم کاری تیروئید.


ضد استروژن مانند کلومیفن سیترات یا تاموکسیفن سیترات ممکن است برای جلوگیری از عوارض جانبی استروژنیک در صورت وقوع باشد. ممکن است به طور متناوب از یک مهار کننده آروماتاز مانند Arimidex® (آناستازول) استفاده کنید که از طریق جلوگیری از سنتز آن، از مهار کننده های آن جلوگیری می کند. مهار کننده های آراماتاز می توانند نسبت به ضد استروژن نسبت به ضد استروژن نسبتا گران باشند، و همچنین ممکن است اثرات منفی روی چربی های خون داشته باشند. توجه داشته باشید که ناندرولون دارای فعالیت پروژستین در بدن است.


493 اگر چه پروژسترون یک استروئید c-19 است، حذف این گروه به عنوان در 19-norprogesterone، هورمون ای را ایجاد می کند که وابستگی بیشتری نسبت به گیرنده دارد. به اشتراک گذاری این صفات، بسیاری از استروئید 19-nor آنابولیک نشان می دهد برخی از میل به گیرنده پروژسترون نیز دارند.494 عوارض جانبی مرتبط با پروژسترون شبیه به استروژن، از جمله مهار بازخورد منفی تولید تستوسترون و افزایش میزان ذخیره چربی پروستاتینها همچنین اثر محرک استروژن بر رشد بافت پستان را تقویت می کنند.


به نظر می رسد که این دو هورمون در اینجا هماهنگی قوی دارند، به طوری که حتی ممکن است با استفاده از پروژستین ها، بدون سطح استروژن بیش از حد، گنیشدنایی رخ دهد. استفاده از یک آنتی استروژن، که مهار عنصر استروژنی این اختلال را دارد، اغلب برای کاهش زگیل های پوستی ناشی از ناندرولون کافی است.

 

اگرچه به عنوان استروئید آنابولیک طبقه بندی شده است، اما با این ماده، به خصوص با دوزهای بالاتر، ممکن است عوارض جانبی آندروژنی نیز وجود داشته باشد. این ممکن است شامل موارد زیر پوست چرب، آکنه، و رشد موی صورت / بدن باشد. استروئیدهای آنابولیک / آندروژنی نیز ممکن است موجب ریزش موی مردانه شود. زنان از اثرات بالقوه آنتی بادی های استروئیدی آنابولیک / آندروژنی هشدار می دهند.


این ممکن است شامل تقویت صدا، بی نظمی قاعدگی، تغییرات در بافت پوست، رشد مو صورت و بزرگ شدن دلبستگی باشد. ناندرولون استروئیدی است که فعالیت نسبتا کم آندروژنیک نسبت به فعالیت های ساختاری آن ایجاد می کند و آستانه اثرات جانبی قوی آن آندروژنی را نسبت به سایر عوامل آندروژنی مانند تستوسترون، متاندروستنولون یا فلوکسمایسترون افزایش می دهد. همچنین لازم به ذکر است که با توجه به ماهیت خفیف آندروژنی و توانایی سرکوب تستوسترون درون زا، ناندرولون در هنگام استفاده از و بدون آندروژن دیگر مستعد ابتلا به میل جنسی در مردان است.


توجه داشته باشید که در بافت های هدف پاسخ دهنده آندروژنی مانند

پوست، پوست سر و پروستات، نسبت نسبی و آندروژنی ناندرولون با کاهش آن به دی هیدرواندرلون (DHN) کاهش می یابد. 495 496 آنزیم 5-آلفا ردوکتاز مسئول این متابولیسم ناندرولون است.
استفاده همزمان از یک مهارکننده 5-آلفا ردوکتاز مانند فیناستراید یا دوتاسترید، باعث کاهش فعالیت ناندرولون در محل خاص می شود و گندم ناندرولون را به شدت افزایش می دهد تا عوارض جانبی آندروژنی ایجاد کند. اگر ناندرولون داروی مهارکننده های ردوکتاز را داشته باشد، اگر کمبود آندروژن مورد نظر باشد، باید از آن اجتناب شود.

 

استروئید آنابولیک / آندروژنی می تواند اثرات زیان آور بر روی کلسترول سرم داشته باشد. این شامل تمایل به کاهش ارزش های کلسترول HDL (خوب) و افزایش ارزش LDL (بد) کلسترول است که ممکن است HDL را به تعادل LDL در جهت که باعث افزایش خطر ابتلا به آرتروسکلروز می شود، تغییر دهد.


اثر نسبی استروئید آنابولیک / آندروژنی بر روی لیپید سرم وابسته به دوز، مسیر تزریق (خوراکی و تزریقی)، نوع استروئید (معطر و غیر معطر) و سطح مقاومت به سوخت و ساز بدن است. مطالعات 600 میلی گرم از ناندرولون دکانوات در هفته به مدت 10 هفته کاهش 26 درصدی در میزان کلسترول HDL را نشان می دهد. این کاهش در مقادیری نسبت به دوزهای مساوی تستوسترون انتانات گزارش شده است و با مطالعات قبلی تأثیر منفی بر HDL دارد / LDL نسبت به نانرولون ككانات در مقايسه با سايپيونات تستوسترون 499. تزريق ناندرولون، با اين حال، همچنان بايد تاثير قابل ملاحظه اي ضعيفي بر ليپيدها سرم نسبت به عوامل آلكالي C-17 داشته باشد.


استروئید آنابولیک / آندروژنی همچنین ممکن است بر فشار خون و تری گلیسیرید تاثیر بگذارد، آرام سازی اندوتلیال را کاهش می دهد و از هیپرتروفی بطن چپ پشتیبانی می کند که به طور بالقوه خطر بیماری قلبی عروقی و انفارکتوس میوکارد را افزایش می دهد. برای کمک به کاهش فشار قلبی عروقی توصیه می شود یک برنامه ورزشی فعال قلبی عروقی و به حداقل رساندن مصرف چربی های اشباع شده، کلسترول و کربوهیدرات ساده در تمام زمان ها در زمان استفاده از AAS فعال. با استفاده از روغن ماهی (4 گرم در روز) و یک فرمول طبیعی کلسترول / آنتی اکسیدان مانند لیپید ثبات یا محصول با مواد قابل مقایسه است نیز توصیه شده.

 

انتظار می رود همه استروئید های آنابولیک / آندروژنی که در دوزهای کافی برای افزایش رشد ماهیچه ای مصرف می شوند، سرکوب تولید تستوسترون درون تولیدی شوند. برای مقایسه، مطالعات تجویز 100 میلی گرم در هفته از ناندرولون دکانوات برای 6 هفته، تقریبا 57 درصد کاهش سطح سرمی تستوسترون را در طول درمان نشان داده اند. در صورت مصرف 300 میلی گرم در هفته، این کاهش به 70 درصد می رسد. 499 بر این باورند که فعالیت پروژسترون ناندرولون به طور قابل توجهی در سرکوب سنتز تستوسترون در طول درمان تاثیر می گذارد، که علیرغم تمایل کمتری برای تبدیل استروژن می تواند مشخص شود. بدون تداخل مواد محرک تستوسترون، سطوح تستوسترون باید در طول 2- 6 ماه جداسازی مواد مخدر. توجه داشته باشید که هیپوگنادیستی هیپوگنادوتروپیک طولانی مدت می تواند به سوء مصرف استروئید ثانویه کمک کند و به مداخله پزشکی نیاز دارد.
 

7. خرید ناندرولون undecanoate پودر F ROM SZOB


  از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد اولیه ناندرولون undecanoate را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
Hot Tags: SZOB، ok-biotech.com، Nandrolone Undecanoate، 862-89-5، پودر ناندرولون Undecanoate، پودر خالص ناندرولون Undecanoate، پودر ناندرولون Undecanoate، پودر Undecanoate ناندرلن خام، پودر Undecanoate ناندرولون، فروش Nandrolone undecanoate powder،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: