شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

آگواورین Depot (تستوسترون Isobutyrate)


ترکیب شیمیایی
پایه تستوسترون + Enanthate Ester
وزن مولکولی: 358.51
فرمول (پایه): C23H34O3
نقطه ذوب (پایه): 155
تولید کننده: انواع
دوز موثر (مردان): 300-2000 میلی گرم در هفته
دوز موثر (زنان): توصیه نمی شود
نیمه عمر: 15 روز
زمان تشخیص: 3 ماه
نسبت آنابولیک / آندروژنی: 100/100
alen@ok-biotech.com
شرح
Agovirin Depot، به غیر از تستوسترون ایزوبوتیرات، تستوسترون در تعلیق آب است (بدون استر به آن اضافه شده است) بنابراین آن نسبتا سریع عمل.
گرچه Agovirin Depot شبیه به تعلیق تستوسترون است و در آن استرس ندارد، فارماکوکینتیک این دو دارو بسیار متفاوت است. تعلیق هیچ ربطی به انتشار آن را در جریان خون ندارد و باید به طور روزانه یا دو بار در روز برای نتایج مطلوب شلیک شود. Depot Agovirin حاوی افزودنی های میکرو کریستالی است که اساسا املائات استر را تقلید می کند. کریستال ها دارای حلالیت آب بسیار کم هستند، که به طور موثر باعث آزاد شدن تستوسترون آزاد در جریان خون می شود. در نتیجه، انبار انقباضات آگوویرین پایین تر از تعلیق تستوسترون و پروپیونات است، اما کمی سریعتر از سایپنینت تستوسترون و آنانتات.
فرم استروئید
Depot Agovirin اغلب بسته بندی شده (5 آمپول در هر جعبه) و در 2 میلی لیتر آمپول بسته بندی شده، هر کدام شامل 25 میلی گرم / میلی لیتر تستوسترون مخلوط شده در یک محلول کریستالی بر اساس آب است. از آنجایی که Agovirin Depot آب است، استروئید (روغن) و آب به طور طبیعی وقتی که نشسته باقی می ماند جدا می شود و به تکان دادن نیاز دارد تا مجددا دارو را در داخل آب برای دوز مناسب به حالت تعلیق درآورد.
علائم / هدف و عوارض جانبی
برای نشانگرها / هدف و اثرات جانبی آن بر روی Agovirin Depot، مشخصات پروفسور تستوسترون را ببینید.
اطلاعات اضافی
Agovirin Depot دارای یک طراحی منحصر به فرد است که از تستوسترون سنتی با استرس های نفت متفاوت است. به طور خلاصه، هنگامی که سوسپانسیون میکرو کریستالی تزریق می شود، کریستال ها یک مخزن / رسوب (مانند تستوسترون معمولی) را درون عضله تشکیل می دهند که به آرامی در جریان خون حل می شوند. با این حال، به دلیل کریستال ها، این راه حل بسیار فشرده یا بزرگتر به نظر می رسد، و نیاز به تزریق بسیار آهسته است. سازنده واقعا توصیه کرده است که یک سوزن بزرگتر (تا 21 گانه) را که می تواند بسیار شدید باشد باعث قرمزی و سوزش عمومی می شود. بدیهی است که با استفاده از یک سوزن تزریق سنتی (23 یا 25 اندازه گیری) ترجیح داده می شود که میزان تزریق بیشتر ثابت باشد.
Agovirin Depot به عنوان یک پایه تستوسترون جامد برای چرخه های فشرده که شامل Deca-Durabolin، Dianabol، Equipoise و Trenbolone است، عمل می کند. این همچنین پایه چرخه برش قوی برای ترکیبات مانند Anavar، Winstrol، Primobolan و Oral Turinabol را ایجاد می کند.


اگر شما نیاز به خلوص بالا خالص استروئید خام، لطفا با آلن هائو تماس بگیرید


تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: