شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

Arimidex (Anastrozole)Arimidex (Anastrozole)توسط هائو Alen– مدیر فروش پودر خام استروئید– Arimidex)anastrozole) مهارکننده های آروماتاز انتخابی اول در بدنسازی استفاده می شد و هنوز هم محبوب ترین مواد مخدر کنترل استروژن است. معمولا در دسترس در قرص و فرم مایع برای استفاده خوراکی است. دوز به طور معمول 0.25 و 0.5 یا 1.0 میلی گرم در یک زمان در فرکانس یک بار در روز و یا در هر دو روز است.

استراديول قوی ترین فرم از استروژن، توسط عطر سازی هورمون تستوسترون در بدن تولید می شود. این اتفاق می افتد از طریق آنزیم آروماتاز. زیرا برخی سطوح استرادیول مردانه مورد نیاز، برخی از تبدیل تستوسترون به استرادیول مورد نیاز است. با این حال، در دو شرایط آروماتاز موثر مهار می دهد مزایای مهم.

اول، هنگامی که چرخه استروئیدی آنابولیک باعث سطح استروئید بسیار aromatizable و بدون کنترل آنزیم آروماتاز، تبدیل به استراديول بیش از حد می شود. استراديول بالا منجر می شود به سینهها و احتباس آب و افسردگی یا از دست دادن میل جنسی. این نیز دشوار است برای حفظ وضعیت لاغر ممکن است آن را.
alen@ok-biotech.com

و دوم، برخی از مردان استراديول بیش از حد حتی زمانی که هنوز در چرخه آنابولیک استروئید را دارا هستند. این کاهش تولید تستوسترون طبیعی خود را عمل می کنند و همچنین می تواند باعث عوارض جانبی نامطلوب بالا.

Arimidexبسیار مناسب برای حل هر مشکل است. با دوز صحیح انتخاب سطح استرادیول رایگان نسبتا دقیق به محدوده مورد نظر آورده می توانید. زمانی که استفاده نمی استروئیدها آنابولیک برای اکثر مردان مورد توصیه میکنم 20-29 pg/میلی لیتر برای بهترین اثر در روحیه و عملکرد و میل جنسی و بلند مدت سلامت و ارائه سود عالی به تولید تستوسترون طبیعی است. زیرا عمل سطح آندروژن بالا نسبت به مقابله با اقدامات نامطلوب استراديول در طی چرخه استروئیدی سطح کمی بالاتر است، افزایش اجازه می تواند. گاهی سطح عمدا بالاتر به عنوان کم ساخته شده است "خیس" می تواند بهبود عملکرد بلند کردن. با این حال، توصیه میکنم اگر دوز از استروئیدها aromatizable بالا است که حتی در طول چرخه آنابولیک قوی سطح استرادیول به بیش از حدود 40 pg/mL.This معمولا نیاز به مهار کننده های آروماتاز مانند Arimidex، نگه داشته شود.

بسیار aromatizing استروئیدها بیشتر تستوسترون methyltestosterone و Dianabol است اما Deca (ناندرولون) و تعادل (boldenone) نیز معطر.

اکثر مطالعات پزشکی اثر Arimidex در مردان آن در 1 mg/day با این دوز ظاهر مورد قضاوت مطلوب از اثر در سطح استرادیول استفاده کرده اند. با این حال، استفاده از دنیای واقعی برای چرخه استروئیدی و یا بهینه سازی سطح هورمون به طور کلی در دوز پایین تر از 0.25 میلی گرم در هر روز حدود 0.5 میلی گرم/روز است. به طور کلی 0.5 میلی گرم هر روز دیگر به عنوان نقطه شروع برای چرخه استروئیدی و نیمی توصیه می کنم که برای بهینه سازی هورمون اگر مشکل استروژن بالا وجود دارد.

از صورتArimidexمنجر به اثرات جانبی معمولی و سطح استرادیول غیر طبیعی کم درد مفاصل و کاهش میل جنسی یا ناراحتی های دستگاه گوارش. دو مورد اول به طور مستقیم استراديول کم ایجاد می شود. اگر دچار این عوارض دوز را کاهش دهد. اثر بر دستگاه گوارش اثر جانبی Arimidex خود را، اما یکی که خوشبختانه تنها چند به نظر می رسد. اگر دچار این اثر توصیه میکنم تعویض به لتروزول به عنوان جایگزین انتخاب آروماتاز inibitor.

Anastrozole نیمه عمر دو روز است. هنگامی که استفاده مداوم، به همین دلیل در مصرف دوز Arimidex کاربر در سیستم خود را نه تنها دوز که او فقط، بلکه مورد ارزش دو روز دیگر است که در سیستم خود را ساخته است در زمان داشته باشد. اگر فقط شروع به استفاده از, با این حال، هیچ چنین ایجاد می کند وجود دارد و اثر کمتر است.

به جای انتظار چند هفته برای تجمع اتفاق می افتد، من جای frontloading Arimidex توصیه. این است که با در نظر گرفتن دوز اول نه تنها مقدار منظم بلکه ارزش اضافی دو روزه انجام می شود. به عنوان مثال، اگر قصد به 0.5 میلی گرم هر روز، پس این اضافی 0.5 میلی گرم می شود. دوز frontloading بنابراین 1.0 میلی گرم باشد. تنها در روز اول استفاده گرفته شده است. با این روش اثر مناسب تقریبا بلافاصله به دست آورد.

استفاده از جنجال برانگیز ازArimidexدر PCT. برخی از مدافع رانندگی سطح استرادیول غیر طبیعی کم در PCT به منظور تحریک تولید تستوسترون; من مدافع قوی جای دسته دارویی SERM را مانند Nolvadex یا Clomid به جای استفاده از. اگر شخص Arimidex حتی کردن چرخه به دلیل خود را با این حال، داشتن عطر سازی به طور طبیعی بالا و سپس او کردن چرخه دوز در PCT هم به کار ممکن است.

Arimidex به بهترین با لتروزول در مقایسه با. هر دارو به طور موثر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل آروماتاز. انتخاب بین آنها را می توان کاملا در ترجیح شخصی، تجربه، و در دسترس ساخته شده است.


تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: