شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

استروئیدهای بزرگ کننده


توسط آلن هاو مدیر فروش پودر استروئید خام
استروئید های بزرگ کننده ممکن است در اغلب موارد استروئیدهای آنابولیک مورد نظر بر روی زمین باشند، زیرا تمرکز بر عضله، نگرانی اصلی اکثر افزایش دهنده های عملکرد است. بیایید بسیار روشن بمانیم، استروئید های فشرده می توانند در مورد هر استروئیدی آنابولیک استروئیدی روی زمین حداقل تا یک درجه، اما استروئیدهای آنابولیک خاصی که در انجام این هدف بسیار کارآمد هستند وجود دارد. علاوه بر این، شما همچنین می توانید برخی از استروئید های سنگین را پیدا کنید که در چرخه برش موثر باشند، زیرا طبیعت آنها بسیار متنوع است و از نظر فیزیکی و برش بسیار متنوع است. هنگامی که به دنبال بهترین استروئید های بزرگ است، چند چیز وجود دارد که باید در ذهن داشته باشید؛ اول و مهمتر از همه درک چیزی است که باید جستجو کنید و در عین حال ممکن است صدایی ساده باشد، آن ساده نیست که شما فکر می کنید. هنگامی که یک درک خوب ایجاد می شود، وقت آن است که اهداف شخصی خود را بررسی کنیم، شما ممکن است یک قهرمان تنیس روی میز و یا بدنسازان رقابتی هستید که به دنبال توده های انبوه می گردند، ممکن است یک ورزشکار در میدان باشد که فقط نیاز به یک افزایش جزئی در فصل زمستان دارد یا شما می تواند جایی در میان باشد. در هر صورت همان هورمون های آنابولیک برای هر کسی کار می کنند، به طور عمده غذا و کل دوز تعیین می کند که چقدر توده ای به دست می آورید و همچنین واکنش های ژنتیکی فردی. برای فردی که فقط به دنبال یک پیشرفت بی نظیری است، این مقاله ممکن است برای او باشد؛ زیرا او بهترین کار را با هورمون های آنابولیک ملایم مانند Anavar و Primobolan می کند؛ در اینجا ما تمرکز بر روی استروئید های واقعی حجیم است.
دنبال چه چیزی میگردی:
وقت آن رسیدن به فله، وقت آن است که اندازه را اضافه کنی، این بدون قید و شرط است، اما ما به سادگی نمی خواهیم اندازه ای که می خواهیم اندازه کافی داشته باشیم. دوباره، شاید این بدون گفتن است. با این حال، یک مشکل رایج که بسیاری از افراد به آن فکر می کنند، افزایش قدرت و افزایش وزن هستند، شاخصی از اندازه کیفی است و هیچ چیز نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد. به عنوان مثال استروئید آنابولیک Halotestin را ببینید، چندین استروئید آنابولیک روی زمین وجود دارد که به طور چشمگیری و به سرعت به عنوان Halotestin قدرت را افزایش می دهد در حالیکه هیچ اندازه ای برای قاب خود اضافه نمی کند. سپس به عنوان مثال، استروئیدهای متعدد را می توانید که باعث شود آب اضافی نگه دارید و اگر شما در حال حاضر بیش از حد غذا بخورید، به علاوه مکمل های این استروئیدها که بیش از حد پف کرده اند، در حالی که آن را به اضافه وزن به دست آورده است ترجمه نمی شود. باز هم، بسیاری از این ممکن است ابتدایی صدا، اما حقیقت این است که شما می توانید به هر ورزشگاه راه رفتن و در ثانیه ثانیه ببینید بیشتر آنها را درک نمی کنند و بیشتر از احتمالا شما نیز نیست.
alen@ok-biotech.com
در اینجا یک مثال ساده از مشکل ما در بالا بحث می کنیم. بیایید بگوئیم که شما با بهترین استروئید های بزرگ بر روی زمین مکمل می باشید و در عرض چند هفته میزان آن 20 یا حتی 30 پوند افزایش می یابد؛ با ارکان قوی مانند Dianabol و Anadrol، با غذای کافی این کار سخت نیست. بسیاری از افراد می بینند که مقیاس بالا می رود و قدرتشان قطعا همینطور است و شما ادعا می کنید که "من فقط 20 لیتر عضله را به دست آوردم" متاسفیم حباب شما را پشت سر گذاشتیم اما هیچوقت ندیدید؛ 20 لیتر بافت چربی بسیار عظیم است و در سالهای بسیاری ممکن است سالها طول بکشد حتی یک مرد چاق برای به دست آوردن آن. هنگامی که استروئید های زیادی را انتخاب می کنید و به عنوان هفته ها و ماه ها یک چیز وجود دارد و تنها چیزی که نیاز دارید بروید و آن آینه است. چقدر وزن را به دست آورده اید شاخص خوبی برای موفقیت نیست، چقدر قوی است که شاخص خوبی برای موفقیت نیست. آینه و تنها آینه، آنچه در مقابل آن می گوید، تنها شاخص ارزشمند شماست.
بهترین استروئیدهای فشرده:
هنگام انتخاب استروئید های با کیفیت بالا، شما مطمئنا بهترین استروئید های بزرگ را می خواهید. آنهایی که توده کیفی را در موثرترین و موثرترین روشها ممکن می سازند. البته شما قصد دارید که ایمن باقی بمانید و هر استروئید آنابولیک می تواند عوارض جانبی مختلف خود و نیز احتمال احتمال عوارض جانبی را به همراه داشته باشد و شما تشویق می شوید به دنبال جزئیات هر یک از آنها باشید. برای یک چرخه فشردگی خوب، همه مردان تستوسترون را پادشاه خواهند یافت؛ نه تنها به طور کلی در بسیاری از مردان بالغ سالم به خوبی قابل تحمل است و همچنین از نظر کارآمدترین استروئید آنابولیک در تمام دوران است. مهم نیست که کدام فرم تستوسترون را استفاده می کنید؛ هورمون خود در هر و هر فرم یکسان است. برای یک چرخه فشردگی خوب، شما تشویق می شوید همیشه تستوسترون خود را پایه بگذارید و برای بسیاری از اینها تنها استروئید مورد نیاز است، اما البته بعضی ها بیشتر می خواهند. با توجه به این که ما می توانیم با اطمینان بگوییم بهترین استروئید های فشرده در تمام دوران عبارتند از:
در حالی که این بهترین استروئید های بزرگ است، دیگران وجود دارد که می تواند مفید باشد در یک فصل خارج از فصل، اما بالاتر از آن موثر خواهد بود. استروئیدها مانند Equipoise و حتی Winstrol می توانند به مقدار اضافی مفید باشند، اما برای حجم واقعی، شما می توانید با لمس کردن به لیست بالا، بهترین استفاده را ببرید.


تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: