شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

ClenbuterolClenbuterol


توسطهائو Alen– رئیس فروش پودر خام استروئید.

Clenbuterol (Spiropent) beta-receptor مواد مخدر آگونیست مورد استفاده در درمان آسم و در بدنسازی برای از دست دادن چربی است. در برخی از موارد آن نیز به منظور افزایش عملکرد در ورزش استقامتی استفاده می شود می تواند.


زمانی که نیاز به استفاده از clenbuterol

زمانی که از دست دادن چربی به ویژه طی یک دوره نسبتا کوتاه از زمان شتاب Clenbuterol فقط باید استفاده شود. به عنوان مثال، برای انجام این کار نسبت به استفاده از clenbuterol معنی اگر نیاز یا هدف است به از دست دادن تنها £ 1 از چربی در هر هفته، بهتر وجود دارد. که در آن از دست دادن چربی تلاش در حال حاضر بزرگ یا نزدیکی حداکثر، با این حال، استفاده clenbuterol شاید دیگر 1 پوند در هفته به میزان ریزش اضافه کنید.

دوز و دوچرخه سواری از clenbuterol

محدوده دوز clenbuterol از 20 میکروگرم در روز به عنوان حد اقل به 40-140 میکروگرم در روز به عنوان ارزش های شایع تر گسترش می دهد. من آن بهترین در 40 میکروگرم در روز شروع و ارزیابی نتایج به طور مداوم افزایش دوز 20 میکروگرم در زمان لازم فکر می کنم. بسیاری از کاربران تنظیم دوز به سطح که در آن دست شروع به لرزش، اما از دست دادن چربی می تواند شاخصی با دوز بسیار پایین تر نقطه این بهبود.

Clenbuterol باید شود حدودا به جای استفاده مداوم و یا برای مدت طولانی از زمان است، اما هیچ الگوی دوچرخه سواری دقیق لازم است. دوره استفاده به طور معمول از 2 تا 8 هفته است.دوره استفاده مانند 2 هفته یا بیشتر در دوزهای بسیار بیش از 40 میکروگرم/روز نتایج در زدایی منظم. این می تواند با در نظر گرفتن ketotifen 1 میلی گرم در هر روز، ترجیحا قبل از بازنشستگی اجتناب شود.

به عنوان clenbuterol بدن را به آرامی پاک، الگوی دوچرخه سواری سریع clenbuterol هرگز پاکسازی سیستم منجر خواهد شد.

به منظور افزایش عملکرد در ورزش استقامتی clenbuterol باید فقط در دوز پایین مانند 20 تا 40 میکروگرم قبل از یک رویداد استفاده می شود. دوزهای بالاتر clenbuterol ممکن است عملکرد را کاهش دهد.

مکانیسم عمل clenbuterol و داروهای مشابه

Clenbuterol تحریک گیرنده های بتا 2, که به نوبه خود باعث افزایش متابولیسم و تجزیه و تحلیل چربی را افزایش می دهد. Albuterol و salbuterol داروهای دیگر که کار مشابه است. افدرین نیز به همین ترتیب کار می کند. Clenbuterol متفاوت از این ترکیبات دیگر با داشتن عمر طولانی است که می توانید آن را بیشتر موثر برای از دست دادن چربی – را به عنوان چند افدرین را به طور مستقیم قبل از رفتن به رختخواب, به عنوان مثال--اما همچنین ممکن است برای بیشتر تمایل به را انتخاب کنید زدایی منظم.

عوارض جانبی clenbuterol

Clenbuterol استفاده به طور معمول احساس "وحشت" و تکان دادن از دست می دهد. ضربان قلب و فشار خون بالا ممکن است. علم ادبیات دلیلی برای نگرانی که استفاده مزمن ممکن است به علت هیپرتروفی قلب می دهد.

جدی ترین این نگرانی افزایش فشار خون و ضربان قلب یا هستند; هر دو این مقدار باید هنگام استفاده از clenbuterol مانیتور شده است.

خلاصه

Clenbuterol می تواند کمک بسیار موثر برای از دست دادن چربی. روش ارجح از دولت برای استفاده با 40 میکروگرم در روز شروع و دوز افزایش 20 میکروگرم/روز فقط به عنوان لازم است، با دوز به بیش از 140 میکروگرم در روز است.تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: