شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

Clenbuterol چرخهراههای زیادی برای برنامه ریزی یک چرخه Clenbuterol با سه بودن دور ترین مشترک با دو حال موثر ترین وجود دارد; بله، این دو وجود دارد که واقعا بهترین است. برای چرخه Clenbuterol گزینه ها به طور کلی خواهد بود، روز 2/2 روز خاموش 2 هفته/2 هفته خاموش و مستمر با افزایش دوز در طول استفاده از. ما همه سه روش را مورد بحث و در پایان شما می توانید انتخاب کنید که برای شما بهتر است اما درک، تصمیم صرف نظر از آنچه شما می توانید فقط یک پادشاه وجود داشته باشد. معنای تنها یک روش واقعا 100% موثر است.
ترکیدن Clenbuterol چرخه:
روز 2/2 روز کردن روش هست که دقیقا آنچه فرد در حال انجام از طریق این روش ما درستی چرخه Clenbuterol ایمن، تماس بگیرید. ایده ساده است. انفجار 2 روز با دوز نسبتا بالا و دنبال با هیچ چیز برای 2 روز و پس از آن تکرار. استفاده از چنین است که اغلب استفاده می شود برای مدت زمان طولانی، حتی ماه و سه روش ما این را از بی اثر و شدید به بدن را پیدا کنید. چنین روش بسیاری از استرس بی مورد و زیادی بالا و پایین فعالیت در بدن می شود. علاوه بر این، این روش استفاده کامل از پتانسیل چربی سوز این تحریک کننده بتا 2 را ندارد. عمدتا از اشکال مختلف این چرخه Clenbuterol خاص در حالی که این از نتایج ارائه می کنند ما حداقل های مورد علاقه است.
922693_193469314361791_2307479959905319248_n.jpg
چرخه Clenbuterol شایع ترین:
سال 2 هفته/2 هفته خاموش Clenbuterol چرخه محبوب ترین در میان عملکرد بدن تا حد زیادی به تابلوهای پیام اینترنت است. این وسیله بسیار موثر مکمل با این دارو را برای سوزاندن چربی بیشتری پس از روش ایمن، بحث شده در بالا است. به طور کلی این نوع Clenbuterol چرخه بسیار ساده است و با دوز کم به طور معمول در حدود 20mcg 40mcg آغاز می شود. فرد را افزایش دوز هر روز یا دو تا او حداکثر دوز مورد نظر که به طور معمول می رسد در محدوده 100mcg 140mcg می افتد و سپس قطع استفاده در مارک 2 هفته. در این مرحله 2 هفته بدون Clenbuterol در سیستم پیگیری خواهد شد و در پایان این شکستن استفاده دوباره، به طور معمول در پایان دوز آخرین اجرا آغاز خواهد شد. اگر 2 هفته اول به پایان رسید با 100mcg به عنوان مثال، دوره بعدی استفاده در 100mcg آغاز خواهد شد. به طور معمول فرد را نگه دارید در این دوز و هفته 2/2 هفته خاموش روش شروع با دوز حداکثر مورد نظر هر هفته 2 در دوره پس از دوره اولیه 2 هفته ادامه دهید.
Clen
چرخه Clenbuterol افزایش:
در حالی که هنوز به عنوان محبوب هفته 2/2 هفته خاموش روش چرخه Clenbuterol افزایش سریع کسب محبوبیت بیش از سال های اخیر و به دلیل خوب شده است; منطقی ترین و دور ترین کارآمد موثر است. این طرح بسیار ساده است. در دوز پايين معمولا در محدوده 20mcg-40mcg فرد شروع 20mcg دوز هر 2-3 هفته مورد نیاز افزایش می دهد. این روش اجازه می دهد تا برای Clenbuterol برای حد کامل رژیم غذایی موجب حفظ متابولیسم revved از طریق البته کل مدت زمان مورد استفاده قرار گیرد.
نگرانی مشترک:
دلایل بسیاری را برای 2 هفته هفته/2 چرخه Clenbuterol انتخاب کردن ساده است. سازگار بدن به دارو و با در نظر گرفتن یک استراحت از استفاده شما را قادر به حفظ خروجی مثبت متابولیک هر زمان شروع استفاده است. هنگام استفاده از قطع است برای سوخت و ساز بدن به علت فقدان چربی سوز که تا دمای بدن خود را گرم میکند و با این حال، این روش مشکل است; بدون حضور آن قطره دمای بدن با توجه به میتوکندری در حال حاضر تولید حرارت کمتر و سوخت و ساز بدن را کند می کند. چون دارو در سیستم از طریق طول مدت فاز رژیم باقی مانده است از طریق چرخه Clenbuterol افزایشی این مشکل نیست. اما آنچه در مورد سازگاری بدن? با به آرامی و به طور پیوسته دوز بالا افزایش هر 2-3 هفته شما نمی بدن خود را به خو گرفته اجازه می دهد; درست است، احساس وحشت زده و عصبی اغلب مربوط به این گشاد کننده برونش ممکن است کمتر اما وحشت زده و عصبی یا ندارد هیچ ارتباطی با کار دارو است.


تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: