شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories

  شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)

  هنگ کنگ اضافه کنید: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F، ساختمان Fuxuan، شماره 46، شرق Heping Rd، Longhua منطقه جدید، شنژن، PRC چین

  ایمیل: nicole@ok-biotech.com

  smile@ok-biotech.com

  وب: www.ok-biotech.com

  تلفن: +852 6679 4580

شما در اینجا: صفحه اصلی > اخبار > محتوای

Clenbuterol چرخه

Edit: شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)    Date: May 04, 2017راه های بسیاری برای برنامه ریزی یک چرخه عوارض جانبی Clenbuterol با سه بودن دور ترین مشترک با دو بودن موثر ترین وجود دارد؛ بله، این دو یکی است که واقعا بهترین است. برای چرخه عوارض جانبی Clenbuterol گزینه های به طور کلی خواهد بود، 2 روز در / 2 روز خاموش، 2 هفته روشن / 2 هفته و استفاده مداوم با افزایش دوز در سراسر. ما هر سه روش بحث خواهیم کرد و در پایان شما می توانید انتخاب برای شما بهتر است که اما می دانم، صرف نظر از آنچه شما تصمیم می گیرید تنها می تواند وجود یک پادشاه باشد. معنی تنها یک روش است که واقعا 100٪ کارآمد می باشد.
سرشار Clenbuterol چرخه:
2 روز روشن / 2 روز مرخصی روش ممکن است ما به درستی پاسخ یک چرخه عوارض جانبی Clenbuterol سرشار به عنوان این دقیقا همان چیزی فردی است که از طریق این روش انجام می دهند. ایده ساده است؛ انفجار به مدت 2 روز با دوز نسبتا بالا و به دنبال با هیچ چیز به مدت 2 روز و سپس تکرار کنید. چنین استفاده است که اغلب برای مدت زمان طولانی، حتی ماه ها استفاده می شود و از سه روش پیدا کنیم و این به تا حد زیادی بی اثر ترین و شدید به بدن باشد. این روش باعث می شود بسیاری از استرس غیر ضروری و بسیاری از فعالیت های بالا و پایین در بدن است. علاوه بر این، این روش استفاده کامل از پتانسیل چربی سوز از این بتا 2 تحریک کننده نیست. و توسط بزرگ از اشکال مختلف این چرخه عوارض جانبی Clenbuterol خاص در حالی که آن را به نتایج ارائه حداقل های مورد علاقه ما است.
922693_193469314361791_2307479959905319248_n.jpg
چرخه شایع ترین عوارض جانبی Clenbuterol:
برای سال های 2 هفته روشن / 2 هفته چرخه عوارض جانبی Clenbuterol است محبوب ترین در میان افزایش دهنده عملکرد حد زیادی به لطف تابلوهای پیام اینترنت. این وسیله بسیار موثر مکمل با این دارو برای چربی سوزی، به مراتب بیشتر از آن از روش ترکیدن بحث شده در بالا است. به طور کلی این نوع از چرخه عوارض جانبی Clenbuterol بسیار ساده است و با دوز کم در محدوده 20mcg-40mcg آغاز می شود به طور معمول. فرد خواهد دوز هر روز یا دو تا زمانی که حداکثر دوز مورد نظر که به طور معمول در محدوده 100mcg-140mcg می افتد می رسد و سپس قطع مصرف در علامت 2 هفته افزایش می دهد. در این مرحله 2 هفته دیگر را بدون عوارض جانبی Clenbuterol در سیستم و در پایان این استفاده استراحت دوباره آغاز خواهد شد، به طور معمول در دوز پایان از آخرین اجرا به دنبال خواهد داشت. برای مثال، اگر در 2 هفته اول با 100mcg از پایان دوره بعدی استفاده در 100mcg آغاز خواهد شد. به طور معمول فرد خواهد بود در این دوز را نگه دارید و ادامه با 2 هفته روشن / 2 هفته روش شروع با حداکثر دوز مورد نظر هر 2 هفته در دوره پس از دوره اولیه 2 هفته.
Clen می
افزایش Clenbuterol چرخه:
در حالی که به عنوان محبوب نیست به عنوان 2 هفته روشن / 2 هفته روش چرخه عوارض جانبی Clenbuterol افزایش سریع شده است به دست آوردن محبوبیت در سال های اخیر و دلیل خوب؛ آن باعث می شود بیشتر حس و تا حد کارآمد ترین و موثر. طرح بسیار ساده است؛ شروع با دوز پایین، به طور کلی در 20mcg-40mcg محدوده فرد خواهد 20mcg دوز به عنوان مورد نیاز افزایش هر 2-3 هفته است. این روش اجازه می دهد تا برای عوارض جانبی Clenbuterol می شود برای به حد کامل از رژیم غذایی نتیجه نگه داشتن سوخت و ساز بدن از طریق این دوره از مدت زمان کل revved تا استفاده می شود.
نگرانی مشترک:
دلیل انتخاب های زیادی را برای 2 هفته روشن / 2 هفته چرخه عوارض جانبی Clenbuterol ساده است؛ بدن سازگار به دارو و با در نظر گرفتن یک استراحت از استفاده شما قادر به حفظ یک خروجی سوخت و ساز بدن مثبت هر زمان استفاده می شود. اما، این روش دارای یک مشکل، برای زمانی که استفاده قطع سوخت و ساز بدن را کند می کند با توجه به شرایطی که چربی سوز است که گرم کردن دمای بدن خود را. بدون حضور آن درجه حرارت بدن بعلت میتوکندری در حال حاضر تولید گرمای کمتر و سوخت و ساز بدن را کند میکند. از طریق چرخه عوارض جانبی Clenbuterol افزایشی این یک مشکل نیست، زیرا این دارو را در سیستم را از طریق طول مدت فاز رژیم غذایی باقی مانده است؛ اما آنچه در مورد سازگاری بدن خود را؟ به آرامی و به طور پیوسته افزایش دوز به سمت بالا هر 2-3 هفته شما اجازه نمی دهد بدن خود را به تبدیل شدن به عادت؛ درست است، احساس وحشت زده و عصبی اغلب با این برونکودیلاتور همراه ممکن است کمتر اما وحشت زده و عصبی یا نه هیچ ربطی به با کار دارو.


تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen، PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: