شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چرخه کلنبوترولراه های زیادی برای برنامه ریزی یک چرخه کلنبوترول وجود دارد که سه مورد آن بسیار رایج است و دو مورد مؤثر هستند. بله، از این دو یکی است که واقعا بهترین است. برای یک چرخه کلنبوترول، گزینه ها معمولا به صورت 2 روز در روز / 2 روز، 2 هفته در 2 هفته و استفاده مداوم با افزایش دوزهای مختلف است. ما در مورد هر سه روش بحث خواهیم کرد و در نهایت شما می توانید انتخاب کنید که برای شما مناسب است، اما درک نمی کنید، صرفنظر از اینکه تصمیم بگیرید تنها یک پادشاه می تواند وجود داشته باشد؛ به این معنی که تنها یک روش واقعا 100٪ کارآمد است.
چرخه کلنبوترول انفجاری:
روش 2 روزه / 2 روزه ما ممکن است به طور واضح یک چرخه کلنبوترول را در معرض خطر قرار دهیم؛ همانطور که دقیقا همان چیزی است که فرد با این روش انجام می دهد. ایده ساده است؛ انفجار 2 روزه با دوز نسبتا بالا و 2 روز بعد انجام دهید و سپس تکرار کنید. چنین استفاده ای اغلب برای دوره های طولانی، حتی ماه ها و از سه روش استفاده می شود که ما این را بسیار ناکارآمیز و شدید برای بدن می دانیم. چنین روش زیادی باعث استرس شدید و فعالیت های بالا و پایین در بدن می شود. علاوه بر این، این روش به طور کامل از پتانسیل سوختن چربی این مولکول بتا-2 استفاده نمی کند. به واسطه بسیاری از اشکال مختلف این چرخه Clenbuterol خاص در حالی که نتایج را ارائه می دهد، حداقل مورد علاقه ما است.
922693_193469314361791_2307479959905319248_n.jpg
چرخه کلینبوترول رایج ترین:
سال ها 2 هفته در هفته / 2 هفته از کلنبوترول چرخه محبوب ترین در میان بهبود عملکرد به طور عمده به لطف تابلوهای اینترنتی. این یک وسیله بسیار موثر برای تکمیل این دارو برای سوزاندن چربی است که بسیار بیشتر از روش مخرب مورد بحث است. به طور کلی، این نوع چرخه کلنبوترول بسیار ساده است و با دوز پایین به طور معمول در محدوده 20mcg-40mcg شروع می شود. فرد این دوز را هر روز یا دو بار افزایش می دهد تا حداکثر دوز مورد نظر خود را که معمولا در محدوده 100mcg-140mcg قرار می گیرد به حداکثر رسانده و سپس مصرف را در نشست 2 هفته ای قطع کند. در این مرحله، 2 هفته دیگر بدون کلنبوترول در سیستم پیروی می شود و در پایان این قطع استفاده دوباره شروع می شود، به طور معمول در پایان دوز آخر هفته؛ برای مثال، اگر دو هفته اول با 100 میکروگرم به پایان رسید، دوره بعدی استفاده از 100 میکروگرم شروع می شود. به طور معمول فرد با این دوز نگهداری می شود و با روش 2 هفته ای / 2 هفته ای شروع می شود که با حداکثر دوز مورد نظر هر 2 هفته بعد از دوره 2 هفته اول شروع می شود.
کلن
افزایش کلنبوترول چرخه:
در حالی که به عنوان روش 2 هفته ای / 2 هفته به عنوان محبوب نیست، افزایش چرخه کلنبوترول در سال های اخیر به سرعت افزایش یافت و به دلایل خوب؛ آن را بیشتر معنی می دهد و تا حد زیادی کارآمد و همچنین موثر است. طرح بسیار ساده است؛ شروع با دوز کم، به طور کلی در محدوده 20mcg-40mcg فرد فردا دوز 20mcg را هر 2-3 هفته در صورت نیاز افزایش می دهد. این روش اجازه می دهد تا کلنبوترول برای رفع کامل رژیم غذایی استفاده شود بنابراین متابولیسم را از طریق دوره کل مدت نگهداری می کند.
نگرانی مشترک:
دلایل بسیاری برای انتخاب 2 هفته در هفته / 2 هفته چرخه کلنبوترول ساده است؛ بدن با دارو سازگار است و با در نظر گرفتن یک استراحت از استفاده شما قادر به حفظ خروجی مثبت متابولیک هر و هر زمان استفاده از آغاز می شود. با این وجود، این روش دارای یک مشکل است، زیرا وقتی مصرف قطع شود، متابولیسم به دلیل عدم وجود چربی سوز که دمای بدن شما را افزایش می دهد، کاهش می یابد؛ بدون وجود دمای بدن، به علت وجود میتوکندری که حرارت کمتری تولید می کند، متابولیسم کاهش می یابد. از طریق چرخه افزایشی Clenbuterol این یک مشکل نیست زیرا دارو در طول دوره فاکتور رژیم غذایی در سیستم باقی می ماند؛ اما در مورد سازگاری بدن شما چه می شود؟ با به آرامی و به طور پیوسته افزایش دوز در هر 2-3 هفته شما اجازه نمی دهید بدنتان عادت کند؛ این درست است که احساس ترسناکی که اغلب با این برونکودیلاتور مرتبط است ممکن است کمتر، اما تند و تیز است یا هیچ ارتباطی با دارو ندارد.


تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: