شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چگونه از Phentermine استفاده کنید


توسط آلن هاو مدیر فروش پودر استروئید خام

استفاده کنید

Phentermine با یک تمرین پزشکی تایید شده، تغییر رفتار و برنامه رژیم غذایی کم کالری برای کمک به کاهش وزن شما استفاده می شود. این افراد بعضی از افراد دارای اضافه وزن مانند افرادی که چاق هستند یا دارای مشکلات مربوط به وزن هستند استفاده می شود. از دست دادن وزن و نگه داشتن آن می تواند خطرات بسیاری از سلامتی را که با چاقی همراه است، از جمله بیماری های قلبی، دیابت، فشار خون بالا و زندگی کوتاه تر، کاهش دهد.

شناخته شده نیست که چگونه این دارو به مردم کمک می کند وزن کم کنند. این ممکن است با کاهش اشتها، افزایش میزان انرژی مورد استفاده بدن شما یا تحت تاثیر قرار دادن برخی قسمت های مغز کار کند. این دارو یک سرکوبگر اشتها و متعلق به یک نوع داروهایی است که به نام آمین های سمپاتومیمتیک شناخته می شوند.

چگونه از phentermine استفاده کنیم
این دارو را به صورت دهان به طور مستقیم توسط پزشک خود انجام دهید، معمولا یک بار در روز، یک ساعت قبل از صبحانه یا 1 تا 2 ساعت بعد از صبحانه. در صورت نیاز، دکتر شما ممکن است دوز خود را برای دوز کوچکی تا 3 بار در روز تنظیم کند. دقت دستورالعمل های دکتر خود را دنبال کنید. مصرف این دارو در اواخر روز ممکن است باعث خواب آلودگی (بی خوابی) شود.

اگر از کپسول های پایدار استفاده می کنید، دوز معمولا یکبار در روز قبل از صبحانه یا حداقل 10 تا 14 ساعت قبل از خواب مصرف می شود. کلسترول را ببلعید. کپسول های پایدار را نوشیدنی ندهید. انجام این کار می تواند تمام مواد مخدر را در یک زمان آزاد کند و خطر عوارض جانبی را افزایش دهد.
alen@ok-biotech.com

اگر از قرص های ساخته شده برای حل شدن در دهان استفاده می کنید، معمولا دوز یک بار در روز با صبحانه یا بدون غذا مصرف می شود. ابتدا دستان خود را قبل از برخورد با قرص خشک کنید. دوز خود را در بالای زبان قرار دهید تا آن را حل کند، سپس آن را با آب یا بدون آن فرو برد.

دوز بر اساس وضعیت پزشکی شما و پاسخ به درمان است. پزشک شما دوز را برای یافتن بهترین دوز برای شما تنظیم خواهد کرد. از این داروها به طور مرتب و دقیق استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بدست آورید. برای کمک به شما به یاد داشته باشید، هر روز آن را در همان زمان (ها) ببرید.

این دارو معمولا فقط چند هفته طول می کشد. این نباید با سایر مهار کننده های اشتها استفاده شود (همچنین در بخش تعاملات مواد مخدر). احتمال عوارض جانبی جدی با استفاده طولانی مدت از این دارو و استفاده از این دارو همراه با سایر داروهای رژیمی دیگر افزایش می یابد.

این دارو ممکن است واکنش های احتمالی را به وجود آورد، به خصوص اگر به طور منظم برای مدت زمان طولانی یا در دوزهای بالا استفاده شود. در چنین مواردی، اگر ناگهان مصرف این دارو را قطع کنید، علائم ترک (مانند افسردگی، خستگی شدید) ممکن است اتفاق بیفتد. برای جلوگیری از واکنش های خروج، پزشک ممکن است دز دوز را به تدریج کاهش دهد. برای جزئیات بیشتر با پزشک یا داروساز مشورت کنید و هر زمان که واکنش های خروج را گزارش دهید گزارش دهید.

به ندرت، رفتار غیر طبیعی با مواد مخدر (اعتیاد) با این دارو ممکن است. دوز خود را افزایش ندهید، آن را بیشتر و یا استفاده از آن را برای مدت زمان طولانی تر از تجویز. درست زمانی که دارو کار می کند، دارو را متوقف کنید.

این دارو ممکن است پس از چند هفته مصرف آن، خوب کار کند. اگر این دارو به خوبی کار می کند با پزشک خود صحبت کنید. دوز خود را افزایش ندهید، مگر اینکه توسط پزشک تعیین شود. پزشک شما ممکن است شما را متوقف کند که مصرف این دارو را متوقف کند.تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: