شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

استرسون (پروتئین دورتانسانون)توسط آلن هاو مدیر فروش پودر استروئید خام
پروتئین Drostanolone استروئید آندروژنی آنابولیک است که اولین بار در سال 1970 تحت نام تجاری Masteron تولید شده توسط Syntex به بازار عرضه شد. با این حال، این ترکیب در واقع توسط Syntex در سال 1959 همراه با Oxymetholone (Anadrol) توسعه یافته است، اما پس از آنادرول، پس از آن آزاد نخواهد شد. Syntex همچنین این ترکیب را تحت نام های متعدد دیگری همچون Masteril و Metormon و همچنین Drolban تحت مجوز Syntext به Lilly ارائه می دهد. با این حال، Masteron نام تجاری شناخته شده ترین باقی مانده است.
تست 600x به عنوان یک عامل درمانی، Masteron از دو دهه موفقیت در مبارزه با سرطان پستان نابالغ پیشرفته در زنان یائسه استفاده کرد. این نیز می تواند به عنوان یک استروئید برداشت کننده ای در بین بدنسازان تبدیل شود، در حالیکه Masteron در حال حاضر بیشتر از آن پیدا شده است. با این حال، نام اصلی Masteron دیگر در دسترس نیست؛ در واقع، تقریبا هر نام تجاری دارویی روی زمین قطع شده است. این ترکیب هنوز توسط FDA ایالات متحده تأیید شده است، اما در درمان سرطان سینه به ندرت در مورد سایر گزینه ها استفاده می شود. استروئید، با این حال، در چرخه های بدنسازی رقابتی بسیار محبوب است و اغلب در آماده سازی مسابقه ضروری است.
توابع و ویژگی های Masteron :
پروتئینات Drostanolone دی هیدروتستوسترون (DHT) استروئید آنابولیک مشتق شده است. به طور خاص، Masteron هورمون DHT است که به شکل ساختاری توسط اضافه کردن یک گروه متیل در موقعیت کربن 2 تغییر یافته است، این هورمون را از تجزیه متابولیک توسط آنزیم 3-hydroxysteroid dehydrogenase که در عضله اسکلت یافت می شود محافظت می کند. همچنین باعث افزایش میزان آنابولیک هورمون می شود. این تغییر ساختاری ساده همه چیزهایی است که برای ساخت Drostanolone لازم است، و از این جا استر استرین کوچک / کوتاه به منظور کنترل زمان آزاد شدن هورمون متصل می شود. Enanthate Drostanolone نیز می تواند از طریق برخی از آزمایشگاه های زیرزمینی پیدا شود که نباید به صورت اغلب تزریق شود، اما نسبت به نسخه پروپیونات نسبتا کمی است. اکثریت تمام Masteron در بازار Drostanolone Propionate خواهد بود.
بر اساس کارکردی، Masteron به عنوان یکی از تنها استروئید آنابولیک با خواص قوی ضد استروژن شناخته می شود. نه تنها این استروئید هیچ فعالیت استروژنیک ندارد، بلکه می تواند به عنوان یک ضد استروژن در بدن عمل کند. به همین دلیل است که در درمان سرطان پستان موثر است. در واقع، ترکیبی از Masteron و Nolvadex (تاموکسیفن سیترات) اثبات شده است که بسیار موثرتر از شیمی درمانی در درمان سرطان غیر قابل استفاده در سرطان در زنان یائسه است. این باعث می شود که آن را یک استروئید مردمی در بین بدنسازان ایجاد کند، زیرا در حقیقت ممكن است نیاز به ضد استروژن در هنگام استفاده در چرخه مناسب ممنوع شود. این نیز در طول مرحله برش به دلیل اثرات سخت گیری آن می تواند سودمند باشد.
Masteron دارای رتبه های آنابولیک و آندروژنیک نسبتا کم است. با این حال، این رتبه بندی تا حدودی گمراه کننده است. مهم است که به یاد داشته باشید DHT، اساس Masteron، پنج برابر بیشتر از آندروژنی است که نسبت به تستوسترون با اتصال گیرنده های آندروژنی بسیار قوی تر است. این دوباره باعث می شود نگاه سخت تر و همچنین می تواند از دست دادن چربی را افزایش دهد. اکثر استروئید های آنابولیک برای افزایش میزان متابولیسم خوب است، اما اندروژن های قوی تمایل دارند به طور مستقیم لیپولیز را ترویج کنند.
Masteron به عنوان یک آنابولیک شناخته شده برای افزایش سود در توده عضلانی بدون چربی است. هرگز برای عضله سازی به معنای درمانی استفاده نشده است و تقریبا همیشه در برنامه های برش در میان ورزشکاران عملکرد وجود دارد. با این وجود، می تواند موجب تقویت قابل توجهی در قدرت شود که می تواند برای یک ورزشکار سودمند باشد که ممکن است لزوما به دنبال جرم خام نیست.
اثرات Masteron:
بدون شک، اثرات Masteron در بیشترین کارایی در طی یک دوره برش نمایش داده خواهد شد. با این حال، برای اثرات واقعا قدردانی فرد باید بسیار لاغر باشد. به همین دلیل است که هورمون اغلب در پایان دوره های آمادگی مسابقات بدنسازی برگزار می شود زیرا فرد در این مرحله باید نسبتا پایدار باشد. Masteron اضافه شده به او کمک خواهد کرد که آخرین بیت چربی را که اغلب در پایان زندگی یک حیوان زندگی می کند، از دست بدهد. این نیز اطمینان حاصل می کند که جسمی او به اندازه سختی دیده می شود. البته، اثر ضد استروژن به سادگی این نگاه کلی را بهبود می بخشد. برای کسانی که بدنساز نیست رقابت پذیر نیست، ممکن است که اثرات Masteron ممکن است همه چیز قابل توجه است. فردی که کمتر از 10 درصد چربی بدن دارد باید بتواند برخی نتایج را متوجه شود و یک تصویر سخت تر و خشک کن را تولید کند اما بیش از 10 درصد آن را تأمین می کند و اثرات ممکن نیست.
به عنوان آندروژن قوی، Masteron می تواند به نفع ورزشکار به دنبال افزایش قدرت. این می تواند یک استروئید بسیار سودمند برای یک ورزشکار باشد که در رژیم محدود کالری قرار دارد و تلاش می کند تا وزن بدن خاصی را که برای پیگیری او لازم است حفظ کند. فرد به راحتی می تواند از افزایش شدید قدرت و بهبودی جزئی در بهبود و استقامت عضلانی بدون افزایش وزن ناخواسته لذت ببرد.
پاداش: این راهنمای تحقیق نهایی رایگان را دانلود کنید
به استروئیدهای آنابولیک که شما را به انتخاب بهترین استروئیدها برای اهداف خود، بهترین چرخه و بیشتر نشان می دهد. این 396 صفحه دانش در نوک انگشتان شما است.
به عنوان یک عامل بزرگ، اثرات Masteron اثبات خواهد شد و نه هفته. ممکن است هورمون بتواند مقادیری را در جرمی شبیه به Primobolan Depot فراهم کند که اگر مقدار کل آن به اندازه کافی بالا نباشد، قوی نخواهد بود. با این حال، افزایش نسبی در اندازه بسیار متوسط خواهد بود زیرا بسیاری از استروئیدهای آنابولیک برای این دوره مکمل استروئیدی بسیار مناسب هستند. کسانی هستند که ممکن است بخواهند Masteron را در یک برنامه انبوه برای اثرات ضد استروژن و چربی از دست بدهند. این امر اطمینان حاصل می کند که افزایش چربی بدن آنها در فازهای فشرده سازی خارج از فصل به حداقل برسد، اما این به اندازه کافی برای استفاده در این فاز نیست. چربی بدن باید بدون آن کنترل شود. همانطور که برای اثرات ضد استروژن، دوره های خارج از فصل به طور معمول شامل مقدار زیادی از فعالیت آروماتاز با توجه به دوزهای بالا تستوسترون. فعالیت پروژسترون نیز با افزودن ترکیبات ناندرولون و ترنبولون امکان پذیر است. آنادرول یا دیانابول اضافی را در نظر بگیرید و این فعالیت استروژنیک می تواند بسیار مشهود باشد. متاسفانه، در حالی که دارای اثرات ضد استروژن است، Masteron به اندازه کافی قوی برای مقابله با این سطح فعالیت استروژنیک نخواهد بود.
اثرات جانبی Masteron:
به طرق مختلف، استاستون یک عارضه جانبی نسبتا استروئید آنابولیک است. عوارض جانبی Masteron مطمئنا وجود دارد، اما اکثر مردان این استروئید را بسیار قابل تحمل پیدا می کنند. همانطور که برای زنان، علائم virilization می تواند با این استروئید قوی باشد، اما ما همچنین می توانیم آنها را با طرح درست مدیریت کنیم. برای درک عوارض جانبی Masteron، ما آنها را به دسته های جداگانه خود اضافه کردیم و همه چیزهایی که باید بدانید.
استروژن:
استرانون عطر نیست و هیچ گونه عوارض پروژستین را انجام نمی دهد و عوارض جانبی استروژنی را با این استروئید غیر ممکن نمی سازد. این به این معنی است که gynecomastia و احتباس آب نگرانی نیست. همچنین به این معنی است که فشار خون بالا که گاهی ناشی از احتباس آب اضافی است، نگرانی نیست. به دلیل استفاده از این استروئید، ضد استروژن لازم نیست. همانطور که گفته شد، می تواند اثرات ضد استروژن خود را داشته باشد. با این حال، بسته به نوع چرخه / پشته خاصی که اجرا می شود، ممکن است نیاز به ضد استروژن باشد.
آندروژنی:
عوارض جانبی Masteron میتواند شامل مواردی از طبیعت آندروژنی باشد. عوارض جانبی آندروژنی شامل آکنه، ریزش موی شتابزده در افراد مبتلا به التهاب قلب و رشد مو بدن است. خوشبختانه این هورمون دارای سطح متوسط فعالیت کل آندروژنیک است، با وجود اینکه مشتق مستقیم DHT قوی آندروژن است. با این حال، حساسیت فردی نقش مهمی ایفا می کند، این استروئید به علت افزایش شدید طاسی در مردان حساس بسیار بیشتر از بسیاری از استروئیدهای آنابولیک شناخته شده است.
یادداشت مهم هورمون Drostanolone توسط آنزیم 5-آلفا ردوکتاز متابولیزه نمی شود. این آنزیم مسئول کاهش تستوسترون به دی هیدروتستوسترون است. در مورد Masteron، در حال حاضر DHT؛ هیچ کاهشی وجود ندارد. همانطور که هیچ کاهش نیست، هیچ متابولیسم وجود دارد و هیچ چیزی برای مهار وجود ندارد. این بدان معنی است که طبیعت آندروژنی Masteron به شدت تحت تاثیر مهار کننده 5-آلفا ردوکتاز مانند فیناستراید قرار نخواهد گرفت.
با توجه به ماهیت آندروژنی آن، Masteron می تواند علائم ویرولیزی را در زنان ایجاد کند. علائم Virilization می تواند شامل رشد مو بدن، عمق شدن آکورد های صوتی و بزرگ شدن دلقک باشد. علائم Virilization در برنامه های درمان سرطان پستان به خوبی شناخته شده است، اما این به طور معمول به علت دوزهای بالا مورد نیاز برای درمان چنین شرایطی است. در ظرفیت عملکرد، باید از این استروئید بدون علائم مرتبط با دوز کم استفاده شود. با این حال، در حالی که واکنش فرد نسبتا کمی اتفاق می افتد، این یک استروئید است که برای ورزشکاران زن توصیه نمی شود. اگر از آن استفاده می شود و نشانه های مرتبط شروع به نشان دادن می کنند، بلافاصله استفاده از آنها را قطع کنید و از بین بروند. اگر علائم نادیده گرفته شود، ممکن است که آنها ممکن است در آن قرار بگیرند و تبدیل به برگشت ناپذیر شوند.
قلبی عروقی:
Masteron می تواند تأثیر قابل توجهی بر کلسترول داشته باشد. این می تواند باعث افزایش کلسترول LDL و همچنین کاهش کلسترول HDL با بیشترین تأکید بر آن شود. کل تاثیر کلسترول بر میزان استروئیدهای خوراکی، بویژه استروئید های آلکالین C17، بسیار قوی نیست. با این حال، کل تاثیر بر روی کلسترول مدیریت قوی تر از مقایسه با ترکیبات ناندرولون و یا هورمون تستوسترون است. همچنین ممکن است که Masteron تاثیر منفی منفی بر فشار خون داشته باشد، اما برای اکثر موارد این مسئله غیرممکن است.
با توجه به اثرات کلسترول Drostanolone، مدیریت کلسترول با این استروئید بسیار مهم است. مهمتر از چرخه های اساسی تستوسترون و یا پشته ها از جمله 19 نان پایه است. اگر شما از کلسترول بالا رنج می برید، نباید از این استروئید آنابولیک استفاده کنید. اگر به اندازه کافی سالم برای استفاده دارید، حفظ سبک زندگی دوستانه کلسترول بسیار مهم است. نه تنها این به معنای رژیم سالم است، بلکه باید یکی از آن ها باشد که شامل مقدار زیادی اسیدهای چرب امگا است، در چربی های اشباع شده و قندهای ساده محدود است. فعالیت های قلبی عروقی نیز بسیار توصیه می شود.
تستوسترون:
Masteron به طور قابل ملاحظه ای باعث کاهش تولید طبیعی تستوسترون خواهد شد و تستوسترون خارجی در هنگام استفاده از این استروئید مهم خواهد بود. عدم وجود تستوسترون خارجی باعث می شود اکثر مردان به شرایط کم تستوسترون منجر شوند که نه تنها نشانه هایی از علائم متعددی را به همراه دارد بلکه بسیار ناسالم است.
همانطور که اکثر ماستون را در یک چرخه برش استفاده می کنند، بسیار شایع نیست که بخواهید از مقدار زیادی تستوسترون استفاده کنید زیرا سطح بالای فعالیت استروژنیک آن می تواند فراهم کند. اگر این مورد باشد، دوز کم 100 تا 200 میلی گرم در هفته تستوسترون را برای مقابله با سرکوب و تستوسترون مورد نیاز خود خواهید یافت.
پس از پایان Masteron و تمام هورمون های استروئیدی خارجی که سیستم شما را پاک کرده اند، تولید طبیعی تستوسترون دوباره آغاز خواهد شد. سطوح پیشین در طول شب به حالت عادی بر نمی گردد، چند ماه طول خواهد کشید. با توجه به بهبودی آهسته، برنامه های پیاده روی چرخه درمان (PCT) اغلب توصیه می شود. این به سرعت بهبود می یابند؛ با این وجود، سطح خود را به بالاترین حد خود برساند، این هنوز هم زمان نیاز دارد. یک برنامه PCT تضمین می کند که تستوسترون کافی برای عملکرد بدنی مناسب دارد، در حالی که سطح شما همچنان به طور طبیعی افزایش می یابد و به طور کلی در زمان بازسازی کاهش می یابد. این بهبود طبیعی به هیچ وجه تستوسترون پایین تلقی نمی شود. همچنين هيچگونه خسارتي در قاعده هيپوتالاموس-هيپوفيو-تستيکالي-محور (HPTA) وجود ندارد که از طريق اقدامات غيرمستقيم مکمل انجام شود.
سمیت کبد:
استرانون استروئید آنابولیک آندروژنی هپاتوسیکسی نیست و هیچ استرس یا آسیب به کبد را نشان نمی دهد.
اداره Masteron:
دوز استاندارد Masteron برای مردان بالغ به طور معمول در محدوده 300-400 میلی گرم در هفته کاهش می یابد. به طور معمول، این به معنای تزریق 100 میلی گرم هر روز در مجموع 6-8 هفته خواهد بود. این به این معنا نیست که 6-8 هفته نشان دهنده کل چرخه است، اما این یک فریم زمان معمول برای بخش Masteron یک پشته است. برخی ممکن است به طور متناوب، دوز خود را به یک برنامه تزریق روزانه تقسیم کنند، اما هر روز باید کافی باشد. اگر نسخه Drostanolone Enanthate یافت شود، 1-2 تزریق در هفته کار خواهد کرد، اما چنین نسخه تا حدودی نادر است.
برای درمان سرطان پستان زن، دوز استاندارد برای هر 12 تا 12 هفته 100 میلی گرم 3 بار در هفته توصیه می شود. این معمولا منجر به علائم virilization می شود که ممکن است دشوار باشد که معکوس شود. با این حال، هیچ کس نمی تواند انکار کند که هنوز بهتر از سرطان است. برای ورزشکار زن 50mg در هفته باید بیش از اندازه به اندازه کافی برای مجموع 4-6 هفته باشد. برخی از زنان ممکن است دوزهای نزدیک به 100 میلی گرم در هفته را پیدا کنند تا در صورت تحمل هورمون خوب عمل کنند. دوزهای این محدوده باید برای اکثر زنان کنترل شود، اما حساسیت فرد باید در ذهن داشته باشد. دوزهای بالای 100mg در هر هفته و یا فراتر از 4-6 هفته مصرف بیش از حد احتمالا علائم virilization را در برخی از سطوح تولید می کنند.
در دسترس بودن Masteron:
نام تجاری Masteron Drostanolone Propionate دیگر تولید نمی شود. هر کسی که تمایل دارد Syntex Masteron یک محصول تقلبی را ارائه کند. هیچ یک از شرکت های دارویی ایالات متحده وجود ندارد که Drostanolone را به هیچ وجه تولید کند و در بازار جهانی بسیار کم است. با این حال، این ترکیب هورمونی به طور گسترده در بازار سیاه در دسترس است. مارک Mastabolin توسط Alpha Pharma باید در اکثر بازارها در عرضه زیاد باشد. آزمایشگاه های زیرزمینی مانند Geneza، Biomex، آزمایشگاه QD و آزمایشگاههای عمومی همه عرضه کنندگان بزرگ این ترکیب هستند. هنگام برخورد با هر آزمایشگاه زیرزمینی، بسیار مهم است قبل از خرید یک آزمایشگاه و تامین کننده مورد بررسی قرار دهید. صرف نظر از آزمایشگاه مورد نظر شما باید Masteron را در بازار فعلی مقرون به صرفه کنید. این یک جایزه است زیرا مدتها پیش آن یک استروئید آنابولیک نسبتا گران بود.
خرید Masteron Online - اخطار:
اگر تصمیم به خرید Masteron آنلاین دارید، این روش ساده ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه برای خرید محصول است. به طور ظاهرا تامین کنندگان بزرگ بی نظیر استروئیدهای آنابولیک به صورت آنلاین، اما متاسفانه، همه آنها به طور یکسان ایجاد نمی شوند. از پول خود از پول خود منفجر می شود، خرید یک محصول با تقلبی یا تقلبی یا یک آلوده، همه امکانات هستند. این باعث می شود تا تامین کننده خود را از نظر ضروری بررسی کنید. فقط به این دلیل که کسی پیشنهاد فروش شما را می دهد Masteron به این معنا نیست که شما باید آن را خریداری کنید. چندین تامین کننده کیفیت در اینترنت وجود دارد، اما درک می کنند که احتمالا تامین کنندگان پایین تر از این نیستند.
اگر شما Masteron آنلاین را خریداری کنید، خطر قانونی نیز وجود دارد که قابل نادیده گرفتن نیست. استروئیدهای آندروژنی آنابولیک در ایالات متحده به عنوان مواد کنترل شده در فهرست III طبقه بندی می شوند. اگر شما Masteron آنلاین یا از طریق یک معامله روبرو می شوید، شما قانون را شکست و می توانید با عواقب وحشتناکی روبرو شوید. قوانین استروئیدی کشورهای مختلف می توانند به شدت تفاوت داشته باشند، برخی از آنها مشابه ایالات متحده هستند، در حالی که دیگران بسیار مرطوب هستند؛ با این حال، اغلب در خرید آنلاین به شدت خفه شد. به همین دلیل، اگر شما به دنبال آنابولیک های با کیفیت بالا بدون ترس از عواقب قانونی هستید، شما تشویق می شود که از Sponsors در اینجا در Steroid.com بازدید کنید. حامیان مالی اینجا در Steroid.com می توانند شما را قانونی از طبیعت با کیفیت بالا بدون نسخه یا ترس از مجازات قانونی ارائه دهند.
نظرات Masteron:
در برخی از حلقه های افزایش عملکرد، Masteron به عنوان استروئید آنابولیک نسبتا ضعیف دیده می شود. این امر عمدتا به دلیل استروئید با توانایی های ارتقاء جسمی کم است و بسیاری از این افراد تمایل دارند که استروئید های با کیفیت را به ویژگی های ارتقاء انبوه خود تقسیم کنند. بعضی نیز تمایل دارند فراموش کنند که در حالی که یک استروئید ممکن است یک کیفیت باشد، مزایای قابل توجهی در آن وجود نخواهد داشت، مگر اینکه بسیار لاغر باشد. این به دلیل این تفکر نامناسب، بسیاری را به داشتن ادراک متضاد از استادون هدایت می کند. این یک استروئید آنابولیک بسیار ارزشمند است، اما شما باید از هدف استفاده و مزایایی که می توانید آن را در صورت تحقق چنین پاداش های مفیدی بدست آورید، درک کنید. درک کنید که ارتقاء جرم خام پایان ناپذیر نیست؛ درک هدف کل استفاده از استروئید و زمانی که برای استفاده از آن و شما می خواهید Masteron به عنوان یک استروئید آنابولیک بسیار ارزشمند است.
مشخصات Masteron:
(Drostanolone Propionate)
[17 بتا هیدروکسی 2 آلفا متیل-5 آلتا-اندروستون 3-یک پروپیونات]
وزن مولکولی: 360.5356
فرمول: C23H36O3
نقطه ذوب: N / A
تولید کننده: Syntex (در اصل)، آزمایشگاه های مختلف زیرزمینی
دوز موثر (مردان): 350mgs / week (100mgs هر روز) تا 500mgs / week
دوز موثر (زنان): 50-100mg / week
زندگی فعال: 2-3 روز
زمان تشخیص: 3 هفته
نسبت آنابولیک / آندروژنی: 62:25


تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: