شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

متانستروستولون (دیانابول)

توسط آلن هاو مدیر فروش پودر استروئید خام، ایمیل: alen@ok-biotech.com

(Methandrostenolone)
Dianabol یکی از محبوب ترین و یکی از مهمترین استروئیدهای آنابولیک در تمام دوران است. بدون تردید، این استروئید ترین خوراکی است که به بازار عرضه می شود و یکی از محبوب ترین استروئیدها در هر فرم است. در حالی که تقریبا همیشه به عنوان یک قرص خوراکی یافت می شود، Dianabol را می توان به عنوان یک راه حل تزریقی پیدا کرد، اما قرص نشان دهنده راه اصلی تزریق است. چرا این استروئید بسیار مهم است؟ به طرق مختلف به سن پیشرفت عملکرد مدرن منجر شد. این نخستین استروئید آنابولیک که برای این منظور استفاده شده بود، متعلق به تستوسترون نبود، اما Dianabol درب را به موج جدیدی از استفاده از استروئید باز کرد که فراتر از آن چیزی است که هر کسی انتظار داشت.
D-Anabol 25 Dianabol نشان دهنده یکی از تنها استروئیدهای آنابولیک است که برای تنها هدف بهبود عملکرد طراحی شده است. این ترکیب یک بار مصرف داروهای مورد استفاده را ذکر کرد، اما عملکرد آن دلیل واقعی این استروئید بود. از طریق دهه 1940 و 50 اتحاد جماهیر شوروی شروع به تسلط بر بازی های المپیک کرد و استفاده از تستوسترون توسط بسیاری از ورزشکاران آن، بقیه جهان را عقب مانده بود. در طی این مدت، دکتر جان زیلر، تیم المپیک آمریکا، از استفاده استروئیدی از اتحاد جماهیر شوروی یاد می گیرد و به سرعت به اطمینان می بخشد که ورزشکاران خود را مطابقت می دهند. در سال 1958، با کمک دکتر Ziegler، Ciba Pharmaceuticals اولین گروه Methandrostenolone را تحت نام تجاری Dianabol منتشر کرد. این ترکیب در تلاش برای حفظ خواص آنابولیک تستوسترون با اندروژنیک کمتر در یک روش سریع و قدرتمند طراحی شده است. ظاهرا استروئید یک شبه یک موفقیت بزرگ بود، و به بسیاری از ورزشکاران آمریکایی مزیت متمایز نسبت به رقبای شوروی خود می داد.
پس از آغاز آن، Dianabol به سرعت در حال نزدیک شدن به هر ورزش رقابتی قابل تصور است. در رابطه با تستوسترون خارجی، این امر به سن ازدواج برمیخیزد، بر خلاف جهان که تاکنون دیده شده است. استروئید نیز به سرعت در حال تبدیل شدن به یک عضوی از بدنسازی رقابتی است که در آن تا به امروز مورد علاقه بوده است. با این حال، در مدت کوتاهی پس از انتشار آن، FDA ایالات متحده شروع به فشار زیادی بر Ciba خواهد کرد تا این شرکت را مجبور کند لیست مزایای پزشکی واقعی این استروئید را نشان دهد. FDA برای استفاده از پوکی استخوان درمان در زنان بعد از یائسگی و همچنین نقص ایمنی کمبود هیپوفیز تأیید می کند، اما در اوائل دهه 1980، آن را حذف کرد. مجددا FDA برای اطلاعات بیشتر Ciba را فشار داده، اما در سال 1983 تحت فشار نصب Ciba قطع تب Dianabol را قطع کرد. چند سال بعد، FDA تمام مارک های Methandrostenolone را از قفسه کشید. از آن زمان Dianabol به طور قانونی در ایالات متحده تولید نشده است، اما هنوز هم به شدت در سراسر جهان تولید می شود.
توابع و ویژگی های Dianabol:
متاندروستونولون یک استروئید آندروژنی است که به وسیله تستوسترون تولید می شود. به طور رسمی، این یک شکل ساختاری از تستوسترون آندروژن مرد است. Dianabol هورمون تستوسترون است که دارای دو باند اضافه در سمت کربن و دو موقعیت است. این تغییر جزئی باعث کاهش میزان هورمونهای آندروژنی می شود. همچنین یک گروه متیل افزوده را در موقعیت 17 کربن قرار می دهد که به هورمون اجازه می دهد تا از خوردن خوراکی زنده بماند و به طور رسمی Dianabol را به عنوان استروئید آلکالین C17 طبقه بندی کند. یک یادداشت مهم، Dianabol تزریقی نیز C17-آلفا آلکیل شده است. نتیجه نهایی، ما یک استروئید آنابولیک با رتبه آندروژنی 40-60 را با ارتباط بسیار کمتری نسبت به گیرنده آندروژن نسبت به تستوسترون به ما می دهد. با این حال، آن نیز یک رابطه بسیار ضعیف برای پروتئین اتصال دهنده سرم را به اشتراک می گذارد که نتیجه آن یک استروئید بسیار قوی آنابولیک است. اگر شک داشته باشید، این یک استروئید آنابولیک بسیار قدرتمند است که دارای طبیعت آنابولیک قوی است.
دایانابول بر مبنای کاربردی، یکی از استروئید های آنابولیک ساده تر برای درک است. این استروئید تا حد زیادی مزایای آنابولیک خود را با افزایش سنتز پروتئین، احتباس نیتروژن و گلیکوژنولیز فراهم می کند. سنتز پروتئین نشان دهنده نرخی است که سلولها پروتئین را تشکیل می دهند، بلوک های ساختمانی عضله. احتباس نیتروژن، این مهم است زیرا تمام بافت عضلانی تقریبا 16٪ نیتروژن است. نیتروژن بیشتر ما را حفظ می کند، آنابولیک بیشتر ما باقی می ماند. برعکس، کمبود نیتروژن منجر به تخریب کاتابولیک یا عضلانی می شود. سپس ما با گلیکوژنولیز باقی مانده ایم، که به رابطه و تبدیل بین گلیکوژن و گلوکز اشاره دارد. از طریق افزایش گلیکوژنولیز، ما قادر به استفاده بهتر از کل مصرف کربوهیدرات است. در حالی که از بسیاری جهات این صفات کاملا ساده هستند، آنها به اندازه کافی قوی هستند تا دایانابول را به عنوان یک استروئید آنابولیک بسیار قدرتمند قوی بسازند.
یکی دیگر از ویژگی های مهم Dianabol و شاید یکی از مهم ترین موارد ارتباط آن با دیگر استروئیدهای آنابولیک است. Dbol همانطور که اغلب نامیده می شود، چیزی است که ما به عنوان یک استروئید پایه نامگذاری می کنیم. این یک استروئید آنابولیک نیست که ما چرخه ای را در آن ایجاد می کنیم، بلکه یکی از آن ها را به یک پشته به خوبی طراحی شده اضافه می کنیم. Dianabol توانایی ایجاد هم افزایی باورنکردنی در هنگام اتصال با دیگر استروئیدهای آنابولیک دارد. به عنوان مثال، شما می توانید با 100mg Trenbolone، Masteron یا Equipoise در روز مکمل (دوز و استروئید به سادگی به عنوان مثال، توصیه های واقعی نیست) و نتایج شما از 50mg در روز از Trenbolone، Masteron یا Equipoise همراه طرف 50 میلی گرم دیانابول در روز بسیار چشمگیر خواهد بود. شما مقدار یک میلیگرم کل استروئیدهای آنابولیک با دیانابول یا بدون آن را یکسان می کنید، اما Dianabol اضافه شده باعث افزایش بیشتر خواهد شد.
اثرات Dianabol:
اثرات Dianabol را می توان به عنوان سریع عمل و چشمگیر. در حقیقت، این فرد بیش از حد ممکن است در طول چند هفته استفاده از دیانابول به میزان 20 لیتر جرم برسد. مقدار کل دوز نقش مهمی ایفا خواهد کرد، همانطور که کل مصرف کالری است، اما افزایش 20lb بسیار واقعی است. این باعث می شود دیانبول یک استروئید بی نظیر در فصل اول باشد و این هدف مشترک آن برای استفاده است. در طول این مرحله استفاده، فرد نیز باید انتظار داشته باشد که قدرت خود را به طور قابل توجهی افزایش دهد. Dbol در واقع یکی از بهترین استروئید های افزایش دهنده استروئیدها در بازار است و همراه با توده می تواند این نتیجه را به سرعت تولید کند.
اثرات Dianabol نیز توسط بسیاری از ورزشکاران بسیار قدردانی می شود؛ با این حال، آن را به عنوان معمول نیست که آن را یک بار در محافل ورزشی افزایش یافته است. با توجه به افزایش سریع جرم ممکن است، بسیاری از ورزشکاران از استروئیدها مانند Anavar یا Winstrol استفاده می کنند، اما معمولا به هدف استفاده بستگی دارد. با توجه به افزایش سریع و شدید قدرت، که می تواند به قدرت و سرعت بیشتری تبدیل شود، این می تواند یک تقویت کننده ورزشی محکم باشد. فرد نیز باید سطح بهبودی و استقامت را تجربه کند. هنگامی که به افزایش وزن می آید، مهم است که به یاد داشته باشید که این امر عمدتا در اطراف مصرف کل کالری است. در حالی که استروئید می تواند مقادیر بسیار زیادی از توده را تحریک کند، شما باید به اندازه کافی کالری مصرف کنید تا به این هدف برسید. ما این را به عنوان بهترین استروئید تقویت کننده ورزشی با توجه به گزینه های دیگر نمی نامیم، اما اگر قدرت تنها نگرانی واقعی باشد، می تواند یک گزینه مناسب باشد.
سپس ما با چرخه برش باقی مانده و دیانبول را در چنین برنامه هایی بیش از حد پیدا نمی کنیم. بعضی از بدنسازان رقابتی از آن در اوایل فاز برش استفاده می کنند تا حفظ کامل شوند و حفاظت از بافت لاغر را تامین کنند؛ با این حال، گزینه های بهتر وجود دارد. یک مشکل با استفاده از چرخه برش می تواند سطح احتباس آب این استروئید باشد، که به طور معمول آخرین چیزی است که شما می خواهید هنگام برش. چنین احتبتی را می توان کنترل کرد، و توانایی این استروئید برای حفظ قدرت را می توان قدردانی کرد، اما گزینه های بهتر وجود دارد.
عوارض جانبی Dianabol:
چند عارضه جانبی احتمالی استفاده از دیانابول وجود دارد. این خطرناکترین استروئید آنابولیک در تمام دوران نیست، اما میتواند منجر به مشکلات زیادی شود. یک مرد بالغ سالم می تواند عوارض جانبی Dianabol را مدیریت کند، اما شما باید آنها را درک کنید و با آنها مبارزه کنید تا آنها را از بین ببرید. برای به دست آوردن مکمل موفقیت آمیز، عوارض جانبی احتمالی Dianabol را به دسته های مربوطه همراه با همه چیزهایی که لازم است بدانید را از بین ببرید.
استروژن:
دیانابول استروئید آنابولیک نسبتا قوی استروژنی به علت میزان متوسط فعالیت آروماتاز که حمل آن است. در حالیکه فعالیت آروماتاز آن فقط متوسط است، این تبدیل واقعا باعث می شود متانسترسنتولون به متیل استرایدیول تبدیل شود، نه به استراستول، که بسیار قدرتمندتر از استرادیول است. این می تواند عوارض جانبی مانند gynecomastia و احتباس آب را با این استروئید بسیار ممکن است؛ در حقیقت، آنها ظاهرا می توانند یک شبه ظاهر شوند. احتباس آب سنگین همچنین می تواند فشار خون بالا را افزایش دهد که Dianabol بدنام است. چنین اثراتی را می توان کنترل کرد و هنگامی که فشار خون بالا می رود این چیزی است که شما نیاز دارید تا تلاش کنید تا اطمینان حاصل شود که مشکلی ایجاد نمی کند.
به منظور مبارزه با عوارض جانبی استروژنی Dianabol، ضد استروژن معمولا هنگام مصرف این استروئید توصیه می شود. شما دو گزینه در ضد استروژن، Modulators گیرنده های استروژن انتخابی (SERM) مانند Nolvadex (تاموکسیفن سیترات) و مهار کننده های Aromatase (AI) مانند Femara (Letrozole). SERM می تواند برای برخی از مردان کافی باشد و اگر بتوانند کار را انجام دهند باید اولین انتخاب شما باشند. با این حال، AI به مراتب موثرتر خواهد بود زیرا آنها مستقیما اسفناج را مهار و سطح سرمی استروژن را کاهش می دهند. متاسفانه، AI میتواند کلسترول را تحت تاثیر قرار دهد، همانطور که Dianabol می تواند باشد، و زمانی که این اتصال به طور بالقوه مشکل ساز باشد. اگر یک AI از کلسترول استفاده شود، مدیریت یک اولویت خواهد بود و ممکن است. با این حال، SERM، در حالی که نه همیشه به عنوان موثر، در واقع باعث افزایش سطح کلسترول سالم می شود، به دلیل فعالیت استروژنیک آنها مانند کبد.
آندروژنی:
Dianabol استروئید بسیار آندروژنی نیست، آن آندروژنیک بودن آن به صورت ساختاری کاهش یافته است، اما عوارض جانبی آندروژنی هنوز هم ممکن است. از جمله عوارض جانبی استفاده از دیانابول عبارتند از آکنه، ریزش موی سریع در افرادی که به علت طاسی الگوی مردانه و رشد مو بدن هستند. اکثر مردان نباید با چنین اثراتی مواجه باشند، پاسخ دیکتاتور نهایی خواهد بود، اما اکثریت باقی خواهند ماند. گرچه احتمال این امر به نفع شماست، چنین اثراتی توسط Methandrostenolone متابولیزه شده توسط آنزیم 5-آلفا ردوکتاز به ارمغان می آورد. این همان آنزیم است که مسئول کاهش تستوسترون به دی هیدروتستوسترون می باشد، اما تبدیل کلی در اینجا منجر به مقدار بسیار کم دی هیدرومتاندستستونولون می شود. این به ما می گوید که مهار کننده های 5-آلفا ردوکتاز مانند فیناستراید که اغلب برای مبارزه با عوارض جانبی آندروژنی استفاده می شود بسیار کم خواهد بود اگر تاثیری روی دیانابول داشته باشد.
علیرغم اندروژنیک بودن آن، دیانابول می تواند علائم virilization در زنان را تقویت کند. این علائم عبارتند از رشد مو بدن، عمق شدن آکورد های صوتی و بزرگ شدن دلهره. برخی از زنان ممکن است از این استروئید بدون علائم virilization با دوزهای بسیار کم استفاده کنند اما شانس آنها مطلوب نیست. اکثر همه زنان باید استروئیدهای آنابولیک را انتخاب کنند و فعالیت های اندروژنیک کمتری برای پاسخگویی به نیازهایشان انتخاب کنند.
قلبی عروقی:
دیانابول می تواند تاثیر منفی بر کلسترول داشته باشد. این شامل سرکوب کلسترول HDL و افزایش کلسترول LDL است و تغییرات کل می تواند قابل توجه باشد. ممکن است سطح کلی کلسترول در یک محدوده سالم باقی بماند، اما اگر این HDL سرکوب شد، ممکن است این خواندن سالم هم گمراه کننده باشد. کلسترول را در طول استفاده از دیانابول بسیار مهم خواهد بود. استفاده مجدد از این استروئید و همچنین بسیاری از استروئید های آنابولیک می تواند به طور بالقوه منجر به ایجاد پلاک در اضافه کاری شریان ها شود. همچنین بسیار مهم است که به خاطر داشته باشید که فشارخون اضافی کلسترول با استفاده از AI در هنگام تکمیل با دیانابول به عنوان کلسترول همراه با کاهش کلسترول اثر منفی دارد. باز هم حفظ کلسترول بسیار مهم خواهد بود.
همانطور که گفته شد، دیانابول همچنین می تواند نقش منفی در فشار خون داشته باشد که می تواند با کنترل احتباس آب در اکثر موارد کنترل شود. هنگامی که به فشار خون و مسائل کلسترول می آید، کلید نهایی موفقیت به شیوه زندگی شما خواهد بود. شما نباید با این استروئید مکمل باشد اگر شما از فشار خون بالا و یا کلسترول رنج می برید. اگر به اندازه کافی سالم برای استفاده دارید، باید اطمینان حاصل کنید که شیوه زندگی شما برای نگهداری آنها مفید است. این باید شامل یک رژیم غذایی سالم باشد که دارای اسیدهای چرب امگا است، مقدار زیادی فعالیت قلبی عروقی و اجتناب از هر گونه فعالیتی را که منعکس کننده و مخالف است، منع کند. حفظ و کنترل مناسب استروژن نیز مهم خواهد بود زیرا استروژن نقش مهمی در مدیریت کلسترول دارد. بله، بیش از حد ممکن است با Dianabol بدون فشار خون بالا و کلسترول مکمل باشد، اما شما باید تلاش کنید.
تستوسترون:
تمام استروئید های آنابولیک تولید تستوسترون طبیعی را سرکوب می کنند. در حالی که کل میزان سرکوب از یک استروئید به بعد متفاوت است، با Dianabol بسیار برجسته است. به همین دلیل اکثر مردان تشویق می شوند تا برخی از انواع تستوسترون خارجی را با استفاده از دیانابول خود در نظر بگیرند. عدم وجود تستوسترون خارجی، صرفنظر از ژنتیک یا شایعاتی که شنیده اید، منجر به تستوسترون پایین می شود. چنین شرایطی همراه با عظیمی از علائم ممکن است و بسیار ناسالم است. حتی اگر علائم در بهترین حالت نشان داده نمیشود یا در حد متوسط هستند، وضعیت پایین سطح یک فرد ناسالم باقی خواهد ماند. اگر تستوسترون بیرونی را شامل می کنید، این مشکل حل می شود زیرا بدن تمام تستوسترون مورد نیاز خود را دارد.
هنگامی که استفاده از دیانابول کامل است و تمام هورمون های استروئیدی خارجی که سیستم شما را پاک کرده اند، بهبود طبیعی تستوسترون دوباره شروع می شود. بهبود طبیعی به هیچ وجه تستوسترون پایین تلقی نمی شود. همچنین فرض بر این است که به علت استفاده نادرست از استروئید آنابولیک به Hypothalamic-Pituitary-Testicular-Axis (HPTA) آسیب نرسیده است. در حالی که بهبود طبیعی به صورت خود شروع خواهد شد، آن را کند خواهد شد. به همین علت، اکثر آنها تشویق به پیاده سازی برنامه چرخه پس از (Post Cycle Therapy) (PCT) بعد از استفاده از استروئید آنابولیک می شوند. چنین برنامه ای معمولا شامل Nolvadex SERM و Clomid و اغلب HCG اضافی است. این به طرز چشمگیری سرعت فرایند بازیابی و همچنین بهره وری کلی آن را سرعت می بخشد. این تستوسترون طبیعی خود را به صورت طبیعی به ارمغان نخواهد آورد، اگر این چیزی است که شما گفته شده است این یک افسانه است. با این حال، آن را تضمین خواهد کرد که تستوسترون کافی برای عملکرد مناسب بدن را در حالی که سطح خود را به طور طبیعی افزایش می یابد. بازیابی کامل هنوز چند ماه طول خواهد کشید، اما این به طور کل زمان را به طور چشمگیری کاهش می دهد و از بازیابی صحیح اطمینان حاصل می کند.
سمیت کبد:
دیانابول یک استروئید آنابولیک alkylated C17-alpha است و به عنوان یک نتیجه، دارای طبیعت خونسردی است. میزان سمیت کبد می تواند به شدت از یک استروئید C17-aa به بعد متفاوت باشد و در حالی که Dbol بسیار مؤثر است، ما نمی توانیم آن را خفیف بدانیم. با این حال، مسمومیت کل آن نباید منجر به آسیب کبدی در صورت استفاده از مسئولیت پذیری و کبد برای شروع سالم باشد. در طول مصرف، ارزش آنزیم های کبدی افزایش می یابد، اما مهم است که به یاد داشته باشید افزایش میزان ارزش به معایب آسیب نمی رساند بلکه استرس و آسیب بالقوه است. برای جلوگیری از آسیب، استفاده باید به مدت 6 هفته از کل استفاده محدود شود. همچنین قبل از شروع یک دوره جدید، باید حداقل 6 هفته بدون استفاده از C17-aa استفاده کنید. با این حال، اکثر دوره های جدید را تا چرخه بعدی خود آغاز نخواهند کرد.
به منظور ارائه حفاظت، فراتر از مدت زمان استفاده از توصیه های مختلفی وجود دارد. هنگام استفاده از استروئید C17-aa مانند Dianabol بسیار مهم است که از مصرف بیش از حد الکل جلوگیری کنید، زیرا بیش از حد استرس شدید کبد را ترویج می کند. در واقع، اجتناب از همه الکل، یک ایده بد نیست. اگر این جذاب نیست، به یاد داشته باشید که الکل، شاید بیشترین عامل ضد عملکردی است که می توانیم در بدنمان قرار دهیم، و هدف کل شما برای استفاده از دیانابول، بهبود عملکرد است.
فراتر از الکل، شما همچنین باید در صورت لزوم از داروهای ضد OTC (OTC) اجتناب کنید. بسیاری از داروهای OTC دارای کبد طبیعی هستند و در بعضی موارد بسیار بیشتر از بسیاری از استروئید آنابولیک است. استفاده باید محدود به زمانی که کاملا ضروری است. هنگامی که تمام استفاده از استروئید C17-aa به پایان رسید، مکمل های سم زدایی کبد نیز توصیه می شود.
اداره Dianabol:
دوزهای استاندارد Dianabol به شدت متفاوت خواهد بود بسته به تجربه و خواسته های فردی. با وجود اینترنت شایعه و افسانه، یک تبلت Dbol با کیفیت خوب، نتایج قابل توجهی را به میزان 15 میلی گرم در روز تولید خواهد کرد. با این حال، اکثر اوقات با دوز 20-25mg در روز رضایت بیشتری خواهید داشت. به یاد داشته باشید، هر بار که دوز را افزایش می دهیم، این احتمال عوارض جانبی منفی را افزایش می دهد و آنها را کنترل می کند. اگر یک تجربه مثبت در محدوده 20-25mg لذت ببرید، در صورت تمایل می توانید 30-35mg در روز را انجام دهید. 50 میلی گرم در روز، گام بعدی است، و این دوز بزرگ Dianabol است، اما قابل کنترل برای کاربر استروئید آنابولیک با تجربه است. با این حال، بسیاری از این دوز نیاز ندارند. دوزهای بالاتر در برخی محافل هاردکور غیر معمول نیستند، شما به آسانی می توانید فردی را که مصرف می کنید تا 100 میلی گرم در روز پیدا کنید، اما توصیه نمی شود. دوزهای این طبیعت عوارض جانبی ایجاد می کند و برای سلامت شما سخت است. حتی اگر شما می توانید اثرات جانبی بصری با چنین دوز را کنترل کنید، اثرات داخلی می توانند یک داستان بسیار متفاوت باشند.
Dianabol نیمه عمر 3-5 ساعت را در بر می گیرد و اغلب توصیه می شود که دوز روزانه را به 2-3 دوز کوچک در روز تقسیم کنید تا بتوانید سطح بالای خون را حفظ کنید. با این حال، حتی با سه دوز مساوی در روز، شما هنوز هم می توانید میزان بالاتری و پایین در سطح خون داشته باشید. علاوه بر این، حداکثر سطح خون پائین خواهد بود بسیار پایین تر از آن می تواند بود اگر کل دوز گرفته شده بود همه در یک بار. با در نظر گرفتن دوز کل روزانه در یک بار، این به شما می دهد سطح پیک بالاتر که شما می توانید در طول تمرینات خود را و حداکثر رساندن در طول پنجره زمان بسیار مهم است که به دنبال آموزش. بدون در نظر گرفتن روش انتخابی شما Dianabol را برای تولید نتایج عالی پیدا خواهید کرد.
یادداشت نهایی در مورد دولت دیانابول زمانی است که آن را در طول یک چرخه بگیرد. رایج ترین نقطه استفاده به عنوان یک شروع به شروع یک چرخه به دست آوردن توده جدید در خارج از فصل است. این به موقع در صورتی که استروئید های تزریقی که در سیستم خود ساخته شده اند سریعتر و قابل توجه تر به نظر برسند. این نوع استفاده نیز باعث افزایش چشمگیر در وزن خواهد شد. یکی دیگر از گزینه استفاده می شود در اواسط دوره ای است که اغلب به عنوان فرسایش باران شناخته می شود. در طول هر چرخه شما یک دیوار ضربه بزنید و دستاوردهای آن آهسته یا به حالت تعلیق درآید. معرفی Dianabol در این مرحله شما را از طریق فلات و یا چسبندگی شکستن، و پیشرفت شما ادامه خواهد داد. به علت سمیت کبد Dbol و به این دلیل که اکثر دوره ها در محدوده 8 تا 12 هفته سقوط خواهند کرد، اکثر آنها تنها برای یک هدف از Dianabol در یک چرخه واحد استفاده خواهند کرد. با این حال، در چرخه هکری بدن سازی که اغلب بعد از نشانه 12 هفته طول می کشد، ممکن است هر دو مرحله استفاده را با ضرورت های C17-aa به اجرا درآورند. صرف نظر از نوع استفاده، دوز یا زمانبندی مورد استفاده شما، Dianabol را با تمام استروئیدهای آنابولیک به خوبی خواهید دید. اما نباید با سایر استروئید آنابولیک C17-aa استفاده شود.
در دسترس بودن Dianabol:
Dianabol یکی از استروئید های آنابولیک در جهان است. شما یک تامین کننده استروئیدی پیدا نمی کنید که این محصول را حمل کند. این شامل همه تأمین کنندگان استروئیدهای آنلاین می شود و باید شامل هر فروشنده باشگاه ورزشی باشد. به عنوان جایزه اضافه شده، این یکی از استروئید ارزان ترین روی زمین است. تقاضا بالا است، اما عرضه و رقابت نیز وجود دارد، و این قیمت را پایین می آورد. در واقع، شما به راحتی می توانید 1،000 5 میلی گرم قرص Anabol درمانگاه بریتانیا، یکی از شایع ترین و مشهور برندهای روی زمین را برای 100 دلار خریداری کنید. سایر علامت های تجاری محبوب عبارتند از روسیه Dbol METAAPHOTOHOROH توسط Akrikhin (Akpnxnh)، Naposim توسط Terapia و Anahexia توسط Jinan Pharmaceuticals. شما همچنین آزمایشگاههای زیرزمینی متعددی را به کپسول های Dianabol دوز بالا می دهید. اکثر قرصهای Dbol به طور معمول در 5mg و 10mg strength یافت می شوند، اما کپسول ها در قدرت 25-50mg رایج هستند. متاسفانه، در حالی که برخی از کپسول های خوب وجود دارد، بسیاری از آنها زباله هستند. تند شدن با قرص به طور معمول بهترین راه برای رفتن است، و آنها نباید هزینه زیادی داشته باشند.
یادداشت نهایی در دسترس بودن Dianabol، در حالی که مقدار زیادی از Dbol با کیفیت بالا وجود دارد، تقلبی وجود دارد. قبل از خرید، تحقیق در مورد تامین کننده شما ضروری است. این تحقیق همچنین باید قبل از انجام خرید، تمام اطلاعات مربوط به نام تجاری Dbol انتخاب شما را استخراج کند.
خرید Dianabol Online - اخطار:
خرید Dianabol آنلاین ساده ترین راه برای خرید استروئید است، و تا حد زیادی مقرون به صرفه ترین. در حالی که یک فروشنده باشگاه مناسب است، در بیشتر موارد قیمت هایش بسیار بالاتر خواهد بود. بیشتر نمایندگان فروش سالنهای بدنسازی Dianabol آنلاین خود را خرید و سپس آن را به شما. در حالی که خرید آنلاین رایج است، با مشکلات بالقوه نیز همراه است. شما می توانید مورد تقلب قرار دهید، شما می توانید یک محصول با کیفیت پایین خریداری کنید یا شما می توانید با یک تقلبی آشکار به پایان برسید. این باعث می شود تا اولویت های خود را با اولویت بندی خود بررسی کنید. با این حال، یک نگرانی بیشتر وجود دارد که به مراتب بیشتر است و بدون توجه به تحقیقات شما انجام می شود. در مکان هایی مانند ایالات متحده، خرید آنلاین دیانابول علیه قانون و نقض قانون فدرال است. در ایالات متحده استروئیدهای آنابولیک به عنوان مواد کنترل شده در برنامه III طبقه بندی می شوند. شما باید به صورت قانونی خریداری کنید و داروی استروئیدهای آنابولیک داشته باشید و یک نسخه فقط بر اساس نیاز پزشکی قانونی مورد توجه قرار گیرد. حتی اگر شما برای یک نسخه واجد شرایط هستید، یکی برای Dianabol را دریافت نخواهید کرد.
قوانین مربوط به استروئیدهای آنابولیک می تواند به شدت متفاوت باشد بسته به کشور مورد نظر. چندین کشور وجود دارد که به طور مشابه به ایالات متحده آمریکا است اما ایالات متحده در مورد آنقدر سخت است که می شود. در عین حال، بسیاری از کشورها وجود دارند که در مورد استروئیدهای آنابولیک بسیار راحت هستند. با این حال، اکثر کشورها در خرید آنلاین شگفت زده خواهند شد. صرف نظر از جایی که شما زندگی میکنید، درک قانون این است که به چه جایی زندگی میکنید مهم است. اما اگر شما به دنبال آنابولیک های با کیفیت بالا هستید و می خواهید ایمنی قانونی خود را تضمین کنید، شما تشویق می شوید که از حمایت کنندگان اینجا در Steroid.com بازدید کنید. حامیان اینجا در Steroid.com می توانند به طور قانونی شما را با کیفیت بالا باکتری های بدون نسخه و یا نیاز به نگرانی قانونی ارائه دهد.
نظرات Dianabol:
D-Anabol 25 Dianabol به سادگی یک استروئید فوق العاده است، واقعا هیچ راهی برای قرار دادن آن وجود ندارد. این استروئید آنابولیک ساده بسیار ساده است، اما مانند بسیاری از چیزهایی که در زندگی وجود دارد گاهی اوقات اساسی می تواند بسیار زیاد باشد. اگر شما به دنبال دستاوردهای سریع در اندازه هستید که به شما نگاه کامل می دهد، این استروئید برای شما است. اگر شما در یک گودال گیر کرده اید و پیشرفت شما به یک دیوار برخورد کرده است، دوباره این استروئید است. استروئیدها وجود دارند که می توانند نتایج مشابهی را به سرعت انجام دهند. استروئید آنابولیک آنادرول (اکسی متولون) بیشتر در مقایسه با دیانابول در این رابطه است. با این حال، پتانسیل آن برای عوارض جانبی منفی بیشتر از Dianabol است. بسیاری معتقدند که Anadrol قوی تر است، اما اغلب از دوزهای Anadrol بسیار بالاتر از Dbol استفاده می کنند. بعضی از داده ها نشان می دهد که دیانابول در یک میلیگرم به ازای هر میلی گرم، استروئید قوی تر است.
صرف نظر از سطح بالایی از قدرت، که همه با آن موافق هستند، جایگاه داینابول در تاریخ استروئیدهای آنابولیک مهم است. ورزشکاران همیشه تلاش می کنند که بهترین باشند، و افزایش عملکرد همواره پیگیری بوده است. تزریق عصاره بیضه به خوردن بیضه حیوان خانگی خام خود را همه بخشی از ورزش بوده است؛ دومی از ورزش وجود داشته است. با این حال، Dianabol خواهد شد که سن مدرن بهبود عملکرد و تحقق آنچه که استفاده از استروئید آنابولیک می تواند در ظرفیت عملکرد انجام دهد. به اندازه کافی عجیب و غریب، برای چندین دهه کسانی که از استروئید حمایت کرده اند، هیچ گونه اثبات وجود ندارد. دیانابول در واقع عملکرد را افزایش می دهد. در واقع، این ادعا نوشته شده است. هر کس که از استروئید استفاده می کند می داند که چطور مضحک است و اگر چنین نشد، بیش از 50 سال است که از استروئیدهای آنابولیک در جهان نمی شود.
مشخصات دایانابول:
[17a-methyl-17b-hydroxy-1،4-androstadiene-3-one]
وزن مولکولی: 300.44
فرمول: C20H28O2
نقطه ذوب: N / A
سازنده: Ciba (در اصل)
دوز موثر: 15-50 میلی گرم در روز
زندگی فعال: 5 ساعت
زمان تشخیص: تا 6 هفته
نسبت آنابولیک / آندروژنی (محدوده): 90-210: 40-60


تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: