شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

خوراکی استروئید آنابولیک

خوراکی استروئید آنابولیک

توسطهائو Alen– مدیر فروش پودر خام استروئید


دهان و دنداناستروئیدهای آنابولیکمی ترین معمولا استفاده استروئیدهای همه هم به دلیل راحتی خود اما عمدتا به دلیل آنها به طور کلی سریع کار طبیعت. هیچ راز آن مردم بی حوصله هستند و اگر شما در عجله برای دیدن سریع برخی از استروئید آنابولیک خوراکی دستاوردهای آنها برای شما وجه چشمگیر ارائه می کنند. در حالی که خوراکی استروئید آنابولیک بسیار به سرعت کار می تواند به عنوان بسیاری از طبیعت بسیار سمی حمل آنها متاسفانه بی خطر ترین استروئید آنابولیک به طور کلی نیست; این مورد با همه ولی اکثریت قوی است. در عین حال استروئید آنابولیک خوراکی می تواند بسیار مفید برای ورزشکاران زن به عنوان برخی هنوز گرايشات virilization قوی دارای.
صفت مشترک:
همانطور که ذکر شد اکثر خوراکی های آنابولیک استروئیدها می تواند کمی سمی با توجه به ماهیت بسیار کبدی. با بسیاری از استروئید آنابولیک خوراکی ارزش آنزيم هاي كبدي با استفاده به طور چشمگیری افزایش می دهد اما اجازه ندهید که قلب شما فقط رتبهدهی نشده است مشکل دار باشد; خوب توضیح می دهد که ما. دلایل این طبیعت کبدی به سادگی به راه بسیاری از این استروئید وجود دارد است. همانطور که شما به سادگی خوردن چیزی خوراکی همیشه وسیله کارآمد ترین دولت نیست. برای مثال، اگر شما به یک بطریEnanthate تستوسترونو شما به نوشیدن آن بدن خود را قبل از آن تا کنون آن را به خون؛ ساخته شده بیشتر از آن از بین بردن در حقیقت امر یود خوب اگر حتی 10 درصد هورمون فعال ساخته شده آن را به جریان خون خود را انجام. به همین دلیل بسیاری از استروئید آنابولیک خوراکی اغلب به اشاره به سادگی به عنوان استروئید آنابولیک 17 aa C17 آلفا Alkylated است. این بدان معنی است هورمون در موضع کربن 17 به منظور آن را به زنده ماندن تغییر داده شده است; بدون تغییر این هورمون در اولین گذر خود را از طریق کبد نابود خواهد بود.
alen@ok-biotech.com

این تغییر ساختاری 17 aa هورمون به بدن قابل استفاده است اما متاسفانه اثر سمی با توجه به تعامل آن با کبد را ایجاد می کند و در نتیجه سطح آنزيم هاي كبدي بالا برود. سمی است؟ این غیر ممکن است پاسخ کاملا سطح سمیت را با هر استروئید آنابولیک متفاوت و دوز و کل مدت زمان را به بازی آمده است. با این حال، مصرف منظم الکل بسیار سمی به کبد از هر گونه هورمون آنابولیک خوراکی است و بسیاری از داروهای ضد با آنها حمل طبیعت کبدی بالاتر از اکثر استروئید آنابولیک خوراکی. علاوه بر این، کبد خواص درمانی شگفت انگیز است و اگر فرد به مکمل مسئولانه هیچ صدمه دائمی انجام خواهد شد. هنگامی که او را discontinues برای کاربر مسئول استفاده فرض هیچ دیگر خوراکی استروئید آنابولیک استفاده می شود و هیچ کبد صدمه زدن به عوامل در بازی، مانند مصرف الکل سنگین کبد جریمه خواهد شد و سطح آنزیم بازگشت به حالت عادی بسیار سریع هستند.

بی خطر و ملایم:
در حالی که بسیاری از دهاناستروئیدهای آنابولیکبسیار سمی است کسانی هستند که به حمل طبیعت کبدی بسیار پایین و در اکثر موارد عوارض بسیار دوستانه است. به عنوان استروئید آنابولیک آندروژنی تواند بسیار مشکل ساز برای ورزشکار زن در بسیاری از موارد چنین استروئید بسیار محبوب در میان بسیاری از ورزشکاران زن هستند. بسیاری از استروئیدها آنابولیک باعث virilization در زنان ايجاد اثرات است که نابود کردن زنانگی های زن بسیار اما خوشبختانه برخی از استروئیدها که می تواند مورد استفاده قرار گیرد با زن منهای این اثر وجود دارد. از آنهایی که می تواند مورد استفاده خوراکی استروئید آنابولیک در این رده شامل عمدتا Anavar و Primobolan با Anavar محبوب و موثر. در حالی که دهان اولین را به عنوان اغلب معلوم خواهد شد کار موثر از نسخه تزریقی Primobolan انبار و بسیاری از زنان می خواهد بهترین نیست خدمت چسبیده با Anavar.

خط پایین:
خوراکی استروئید آنابولیک می تواند بسیار مفید و بسیار موثر باشد اما با توجه به ماهیت کبدی عمومی خود را مسئول استفاده implored باید. استروئیدهای آنابولیک خوراکی مانندDianabolو Anadrol توده در قاب خود را سریع تر از هر استروئید در زمین و خوراکی استروئیدهای آنابولیک مانند Halotestin قدرت به طور چشمگیری افزایش می دهد و سریع تر از استفاده از اکثر اما مسئول است باید شمع می تواند. در اغلب موارد بدون استروئید خوراکی برای بیش از 6 هفته در یک زمان استفاده باید و با استروئیدهای خوراکی مانند Halotestin با توجه به آن بسیار کبدی ما را ببرید باید این چارچوب زمانی به 4 هفته حداکثر. به یاد داشته باشید آن است که کسانی که مسئولانه استفاده نکنید که استروئید آنابولیک آندروژنی بد نام آنها مشکل است و اگر مسئول استفاده همیشه به عنوان استفاده مشروع لطفا به خاطر ما همه خودتان یکی از این افراد اجازه به رسمیت شناخته شده است.


تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: