شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
Categories

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تنها چرخه درمان

توسطهائو Alen– مدیر فروش پودر خام استروئید


PCT)
تنها چرخه درمان و یا PCT دوره درمان دارو است که استفاده از استروئید آنابولیک است. تنها چرخه درمان نیز یکی از گیج کننده ترین موضوعات برای بسیاری از کاربران استروئید است; این عمدتا به دلیل تصورات غلط است. زمانی که شروع بهPCT، meds که برای استفاده، چه مدت استفاده از آنها و آنچه شما باید انتظار این همه پرسش های رایج و آنهایی که ما را به اینجا آدرس هستند.
هدف PCT
هنگامی که ما با استروئیدها آنابولیک مکمل ما ما تولید طبیعی تستوسترون سرکوب. تستوسترون اولیه هورمون مردانه به ما خیلی خوب بودن است. بسیاری از مردان که مکمل با استروئیدها آنابولیک همیشه شامل حداقل حداقل مقدار تستوسترون در چرخه خود را با توجه به این عامل سرکوب.
تستوسترون در بیضه ها تولید شده است. برای تستوسترون به هیپوفیز وجود انتشار گونادوتروپین دو هورمون لوتئینی (LH) و هورمون تحریک کننده فولیکول (FHS); این بیضه ها هورمون تستوسترون را می گوید. هنگامی که ما آنابولیک استروئیدها می تواند سیگنال است که می گوید هیپوفیز LH و FSH را کاهش می یابد و بنابراین کمتر تستوسترون تولید می شود. اگر ما با تستوسترون مکمل هستند که ما در حال ارائه بدن ما با آنچه به آن نیاز دارد از طریق یک منبع خارج از این سرکوب نتیجه بسیار کوچک است. با این حال، هنگامی که استفاده از استروئید به پایان میرسد ما مسئله سیگنال سرکوب است که باید با آن برخورد است. است که هدف ازPCT، برای تحریک تولید تستوسترون طبیعی که ما هنوز در حالت تستوسترون پایین سمت چپ.
Anabol د 25
اسطوره سرکوب
آن اغلب گفته است که اگر شما هر گونه استروئید آنابولیک شما در حال حاضر تولید تستوسترون ندارد اما این دقیقا درست نیست. همه استروئیدها آنابولیک تولید طبیعی تستوسترون سرکوب می کنند، اما میزان سرکوب وابسته به استروئید است. استروئیدی مانند ناندرولون (دکا Durabolin) منجر به سرکوب 100٪ طبیعی تولید پس از یک دوز واحد ميلي گرم خواهد شد. با این حال، استروئیدی مانند Oxandrolone (Anavar) در سرکوب کامل منجر شود. با استروئید خفیف تر مانند Anavar وجود دارد چقدر سرکوب وابسته به دوز، مدت زمان استفاده و ژنتیک می باشد. حتی اگر سرکوب ممکن است 100 ٪ با این حال، آن هنوز به اندازه کافی در هر صورت برای آنجا می شود نیاز به مصرف مکمل تستوسترون در طول استفاده خواهد شد. حتی اگر یک استروئید سرکوب کامل ایجاد نمی کند آن به اندازه کافی برای قرار دادن خود تستوسترون به حالت سطح پایین باشد.
نکته مهم: نیاز به مصرف مکمل تستوسترون در طول استفاده از استروئید آنابولیک به زنان صدق نمی کند و نه نشانی از نیاز به PCT.
چه انتظار از PCT
بزرگترین مشکل با اکثر برنامه های PCT فرد است توضیحات غیر واقعی داشتن. اکثر برنامه های PCT 4-6 هفته گذشته خواهد شد و بسیاری از مردان انتظار همه چیز می شود بازگشت به حالت عادی پس از این مدت 4-6 هفته کامل است. PCT این راه کار نمی کند. بسیاری از مردان نیز انتظار برای تمام منافع خود آنها وزن یا دستاوردهای مقاومت به پست PCT حفظ شود اگر برنامه PCT مناسب و مناسب است. باز هم، PCT این راه کار کند.
برنامه PCT خوب شما محافظت و نگهداری برخی از پیشرفت های ساخته شده به شما کمک خواهد کرد اما اگر هجوم بالا هورمون دیگر (بالا هجوم هورمون است که شما سود خود را کمک کرد)، بدون سیستم پشتیبانی که شما برخی از دستاوردهای خود را از دست خواهد داد. یک راه خوب برای نگاه است که ما نگاهی به غذا – مواد غذایی که می خورید شما ایجاد می کند بدن شما کمک. مواد غذایی که می خورید سیستم پشتیبانی می شوند. بردن مواد مغذی و پشتیبانی سیستم با آن رود و "ساختمان" به سقوط آغاز می شود. به همین دلیل آن است که نه غیر معمول برای برخی از مردان به شروع به مصرف کالری اضافی در PCT به منظور حفاظت از دستاوردهای خود را – در شرایط ساده آنها را در مواد مغذی برای هورمونهای که دور گرفته شده اند جایگزین کنید. این می تواند کمک به حفظ وزن اما همیشه یک ایده خوب نیست. وزن است فقط وزن و اگر وزن است که بافت ماهیچه ای است نه بی فایده نیست. برای برخی از مردان را در بدن چربی مناسبی در این مرحله با توجه به نا امیدی آنها خود را آویزان بر روی سود غیر معمول نیست.
هدف اول PCT برای تحریک تولید تستوسترون طبیعی است. برخی از سود ممکن است از دست رفته در طول این دوره اما پایان جهان نیست. برای کاربر استروئید او می خواهد در چرخه دوباره یک روز. ادامه اين دوره او در بارسلون هورمون تمرکز باید به آموزش و خوردن به درستی حفاظت از دستاوردهای او می تواند بدون قرار دادن در چربی اضافی بدن. این واقعا تنها منطقی رویکرد طولانی مدت است.
زمان اجرای PCT
اگر شما یک کاربر هاردکور استروئید، معنی شما در چرخه بیش از شما خاموش، در حال اجرا استPCTمقابله با توان تولیدی. به عنوان مثال، یک مرد کامل چرخه، PCT را اجرا می کند و سپس جهش در چرخه پس از و یا بلافاصله پس از PCT. این عمل بسیار سخت است و وحشتناک برای بدن شما. شما تولید تستوسترون طبیعی خود, آن را از طریق PCT تحریک کننده خاموش کنند و سپس حق خاموش عقب نشینی. شما خودتان را در rollercoaster هرگز پایان با سطوح هورمون که به انتقام ویران در بدن شما قرار داده ایم. برای چنین فردی او خواهد بود بهتر است دوز پایین تستوسترون، در حال اجرا در سطوح درمانی، مدت زمان بین چرخه. این روش باید اکثر مردان نیست. بسیاری از مردان که از استروئیدها استفاده باید آمد و اقامت اگر سلامت طولانی مدت برای آنها مهم است بعد از PCT برای بار کردن.
یکی دیگر از زمان به اجرا PCT این است اگر شما بیمار تستوسترون پایین است. بیمار کم تستوسترون هیچ توانایی طبیعی برای تولید تستوسترون به اندازه کافی در خود، به همین دلیل است که او نیاز به مصرف مکمل تستوسترون است. در ادامه با او قبلی تستوسترون درمان جایگزینی (تی آر تی) اگر او اتفاق می افتد باید برای پیاده سازی چرخه در برخی از نقطه در طول درمان خود پس از چرخه بیش از او به سادگی. اگر شما پیاده سازی طرح PCT تنها شما در حال تلاش برای تحریک چه به طور طبیعی سطح پایین است و آن هدف خدمت می کنند.
داروها PCT
بسیاری از داروها که به لحاظ نظری می تواند برای PCT استفاده می شود اما تنها دو که اولیه، باید تاموکسیفن (Nolvadex) و کلومیفن (نقل قول) وجود دارد. Nolvadex و Clomid در کلاس داروهای شناخته شده به عنوان انتخابی گیرنده استروژن مدلترس (SERMs) قرار می گیرند. همانطور که با تمام SERMs 'Nolva' و Clomid تحریک آزادی LH و FSH موجب افزایش تولید تستوسترون طبیعی است. برای اکثر برنامه های PCT این داروها تنها دو مورد نیاز باشد.
گونادوتروپین جفتی انسان (انسان جفتی Gonadatropin) است که گاهی اوقات در طول فاز PCT استفاده می شود. هنگامی که مکمل با تستوسترون، به خصوص در دوران مدرن, بسیاری از مردان شامل دوزهای پایین از گونادوتروپین جفتی انسان در دوره های استروئیدی خود را، به طور معمول 250-350 واحد دو بار در هفته. تقلید HCG LH و بنابراین، واقع نگه می دارد بیضه ها تولید تستوسترون را حتی زمانی که استروئید آنابولیک دارند. با این حال، آن تولید واقعی LH را وادار. پست چرخه بازیابی آسان تر است که استفاده از گونادوتروپین جفتی انسان در چرخه، این درجه اول انجام می شود (تئوری). گونادوتروپین جفتی انسان نیز در چرخه برای جلوگیری یا حداقل به حداقل رساندن آتروفی بیضه است که به دلیل استفاده از استروئید آنابولیک رخ می دهد استفاده می شود. آتروفی بیضه رخ می دهد که دائم نیست بلکه معکوس هنگامی که استفاده از استروئید قطع می شود و تولید طبیعی تستوسترون دوباره آغاز می شود.
اگر HCG در چرخه وجود دارد استفاده می شود بدون نیاز به استفاده از آن تنها چرخه. با این حال، برخی از مردان گونادوتروپین جفتی انسان در طول چرخه خود را برای به دلایل مختلف استفاده نمی کند. اگر چه آن بسیار معمول است، گونادوتروپین جفتی انسان استراديول سطوح قابل توجهی در بعضی از مردان حتی با استفاده از مهارکننده های آروماتاز (AI) افزایش می دهد. هوش مصنوعی است به طور منظم برای مبارزه با استروژن مسائل در طول چرخه استفاده می شود اما به طور کلی بهتر است آنها را به حداقل ممکن است. اگر HCG در چرخه ممکن است مقدمه به طرح PCT در برخی از موارد استفاده نمی شود. ما بیش از این بعد بروید.
هوش مصنوعی است گاهی اوقات در PCT به دلیل توانایی خود را به تحریک LH و FSH استفاده می شود. با این حال، آنها همچنین کاهش سطح استروژن و اغلب بیش از حد در این مرحله. بخشی از برنامه PCT این است که اجازه می دهد بدن به عادی سازی و بخشی از آن است حفظ سطح طبیعی استروژن. استروژن هورمون شر بسیاری از مردان به خصوص کاربران استروئید اغلب بر این باورند آن است نیست. استروژن بسیار مهم برای عضلات ساختمان سلامت جنسی، سلامت روانی و میزبان از دیگر مناطق است. سطوح استروژن است که بیش از حد بالا یا خیلی پایین، هر دو بسیار مشکل می باشد.
زمان شروع PCT
آید به PCT. زمان عامل مهمی است اگر همه استر پایه کوتاه استروئیدها استفاده می شود، مانند تستوسترون پروپیونات Trenbolone استات، و غیره. PCT باید 3-4 روز بعد از آخرین تزریق خود را آغاز خواهد شد. اگر هر استر های طولانی و یا بزرگ پایه استروئید، مانند Cypionate تستوسترون ناندرولون ناندرولون استفاده می شود با این حال، و غیره شما صبر کنید حداقل 14 روز قبل از PCT. شروع خواهم اگر ناندرولون ناندرولون استفاده می شود ممکن است این ایده های بد را به صبر کنید کامل 21 روز قبل از شروع PCT.
اگر همه استر کوتاه پایه استروئید استفاده می شود اگر گونادوتروپین جفتی انسان به عنوان بخشی از برنامه PCT (به طور کلی توصیه نمی شود اگر مورد استفاده در چرخه) استفاده می شود استفاده از گونادوتروپین جفتی انسان آغاز خواهد شد حدود 3 روز پس از آخرین تزریق خود را و برای آخرین بار 10 روز از درمان. اگر هر استر بزرگ پایه استروئید استفاده می گونادوتروپین جفتی انسان آغاز خواهد شد حدود 10 روز پس از آخرین تزریق خود را و برای آخرین بار 10 روز از درمان. پس استفاده از گونادوتروپین جفتی انسان کامل است در هر صورت استفاده از SERMs بلافاصله آغاز خواهد شد.
طرح دسته دارویی SERM
Nolvadex و Clomid تحریک LH و FSH اما Nolvadex کند بیشتر برای نقل قول بیشتر از FSH و LH. طرح PCT جامد به طور کلی هر دو SERMs را شامل می شود. 4-6 هفته پس از درمان به طور معمول کافی است. برنامه خوب به دنبال 100 mg از Clomid در روز به مدت دو هفته با 40 mg Nolvadex در روز به مدت دو هفته خواهد بود. این توسط 50 میلی گرم از Clomid در هر روز برای دو هفته و 20 میلی گرم از Nolvadex در روز به مدت دو هفته به دنبال خواهد شد. هفته دو دیگر از Nolvadex در 20 میلی گرم در روز ممکن است لازم باشد اگر اضافه شده.
هفته 1 و 2:نقل قول100 میلی گرم در روز
هفته 1-2: Nolvadex 40mg در روز
هفته 3-4: Clomid 50 میلی گرم در روز
هفته 3-4: Nolvadex 20 میلی گرم در روز
(اختیاری) هفته 5-6: Nolvadex 20 میلی گرم در روز
زمان شروع چرخه بعدی خود
برای سلامت مطلوب قاعده کلی به دنبال زمان در برابر زمان خاموش است. اگر شما چرخه هفته گذشته 10 و PCT خود برنامه 4 هفته گذشته شما 14 هفته قبل از شروع یک چرخه جدید صبر کنید. اشتباه را بسیاری از مردان سطح تستوسترون بازیافت و در حال حاضر خیلی خوب برای شروع یک چرخه جدید گفته باشد. اگر شما وقت های بدن خود را برای عادی سازی مجاز نیست این کار را انجام.
تنها چرخه درمان
کار خون
همیشه یک ایده خوب برای دریافت کار خون بعد از PCT برای دیدن جایی که بدن شما در انجام است. با این حال، این داستان کامل خواهد بود. هنگامی که ما اجرا PCT هستیم مصنوعی تحریک تولید تستوسترون طبیعی – تحریک می وجود بدون اجرای SERMs. داستان واقعی از نوار است که در آن شماره خود را پس از گذشت زمان مناسبی هستند; چند ماه می گویند.
افسانه رایج ترین
آن چند ماه برای شما سطح تستوسترون برای بازیابی و نگهداری پست استفاده از استروئید و پست PCT. بکشد افسانه های رایج برخی نگه دارید که پس PCT کامل و سطوح هستند تا این همه چیز خوب است به این معنی است. همانطور که در بالا گفته شد، بازیابی واقعی یعنی سطح را بدون هر نوع مکمل با نگهداشتن، اگر نه پس از آن بهبودی کامل هنوز نرسيده است.
خطر
اگر می خواهید با استروئیدها آنابولیک است یک حقیقت واحد درک نیاز به مکمل خطرات وجود دارد. یکی از این خطرات برای همیشه کاهش تولید تستوسترون طبیعی خود را و برای همیشه بودن نیاز به تی آر تی. حتی با بهترین برنامه PCT در جهان به این خطر وجود دارد. نقطه PCT این است که کمک و به حداقل رساندن این خطر; آن کاملا حذف کنید آن. اگر این چیزی است و سپس استفاده از استروئید آنابولیک برای شما نیست شما را قبول نمی کند.


تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e