شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories

  شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)

  هنگ کنگ اضافه کنید: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F، ساختمان Fuxuan، شماره 46، شرق Heping Rd، Longhua منطقه جدید، شنژن، PRC چین

  ایمیل: nicole@ok-biotech.com

  smile@ok-biotech.com

  وب: www.ok-biotech.com

  تلفن: +852 6679 4580

شما در اینجا: صفحه اصلی > اخبار > محتوای

ارسال چرخه درمان

Edit: شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)    Date: May 05, 2017

توسط آلن هائو -Sales مدیر استروئید پودر خام


PCT)
ارسال چرخه درمان و یا PCT از یک دوره درمان دارو را برای دنبال استفاده از استروئیدهای آنابولیک است. ارسال چرخه درمان نیز یکی از موضوعات گیج کننده ترین برای بسیاری از کاربران استروئید؛ این است تا حد زیادی به تصورات غلط به علت. هنگامی که شروع به PCT ، که MEDS برای استفاده، چه مدت از آنها استفاده کنید و آنچه شما باید انتظار میرود، این همه سوالات رایج و آنهایی را که ما در اینجا به آنها اشاره می شود.
هدف از PCT
هنگامی که ما با استروئیدهای آنابولیک مکمل ما تولید طبیعی هورمون تستوسترون ما سرکوب می کنند. تستوسترون، هورمون مردانه اولیه، به ما خیلی خوب بودن ضروری است. اکثر مردانی که با استروئیدهای آنابولیک مکمل همیشه به دلیل این عامل سرکوب خواهد شد عبارتند از حداقل یک مقدار حداقل از هورمون تستوسترون در دوره خود را.
تستوسترون در بیضه ها تولید شده است. برای تستوسترون به وجود هیپوفیز انتشار دو گنادوتروپین جسم زرد هورمون (LH) و هورمون تحریک کننده فولیکول (FHS)؛ این می گوید بیضه به تستوسترون. هنگامی که ما را استروئیدهای آنابولیک سیگنال که غده هیپوفیز می گوید به تولید LH و FSH کاهش می یابد و در نتیجه تستوسترون کمتر تولید می شود. اگر ما در حال استفاده از مکمل تستوسترون این سرکوب است نتیجه بسیار کمی که ما در حال ارائه بدن ما با آنچه آن را از طریق یک منبع خارج نیاز دارد. با این حال، پس از آن که استفاده از استروئید به پایان می آید ما باید این موضوع را از یک سیگنال سرکوب است که باید با آن برخورد شود. که هدف از است PCT ، برای تحریک تولید طبیعی هورمون تستوسترون به طوری که ما در حالت کم تستوسترون باقی نمانده است.
D-از anabol 25
افسانه سرکوب
اغلب گفته که اگر شما هر گونه استروئید آنابولیک شما در حال حاضر تولید هیچ تستوسترون اما این دقیقا درست نیست. همه استروئیدهای آنابولیک خواهد تولید طبیعی هورمون تستوسترون، سرکوب، اما نرخ سرکوب وابسته به استروئید می باشد. استروئید مانند ناندرولون (دکا Durabolin) در 100٪ سرکوب تولید طبیعی پس از تک دوز 100mg منجر خواهد شد. با این حال، استروئیدی مانند اکساندرولون (Anavar را) نمی خواهد در سرکوب کامل شود. با استروئیدها خفیف تر مانند Anavar را چگونه سرکوب بسیار وجود دارد وابسته به دوز، مدت زمان استفاده و ژنتیک خواهد بود. با این حال، حتی اگر سرکوب ممکن است 100٪ نیست آن را به هنوز به اندازه کافی در هر مورد برای وجود دارد به یک نیاز به مکمل های تستوسترون در طول استفاده از. حتی اگر یک استروئید کند سرکوب کامل ایجاد نمی آن را به اندازه کافی برای قرار دادن تستوسترون خود را به حالت سطح پایین خواهد بود.
نکته مهم: نیاز به مکمل های تستوسترون در طول استفاده از استروئید آنابولیک به زنان اعمال نمی کند و نه نیاز به PCT.
چه انتظاراتی از PCT
بزرگترین مشکل با اکثر برنامه های PCT فرد داشتن توضیحات غیر واقعی است. بسیاری از برنامه های PCT خواهد 4-6 هفته گذشته و بسیاری از مردان انتظار می رود همه چیز را به حالت عادی در این دوره 4-6 هفته کامل است. PCT این راه کار نمی کند. بسیاری از مردان نیز انتظار برای همه دستاوردهای خود را به آنها وزن یا دستاوردهای مقاومت برای حفظ شود پس از PCT اگر طرح PCT را مناسب و مناسب بود. باز هم، PCT این راه کار نمی کند.
طرح PCT خوب کمک خواهد کرد شما را حفظ کند و حفظ برخی از پیشرفت شما را ساخته است، اما اگر هجوم بالایی از هورمون های دیگر وجود ندارد (هجوم بالای هورمون که کمک شما را سود خود را)، بدون که سیستم پشتیبانی شما خواهد شد برخی از دست دادن از سود خود را. یک راه خوب برای نگاه است که ما در مواد غذایی نگاه کنید - مواد مغذی که می خورید کمک شما بدن خود را ایجاد می کند. مواد مغذی که شما می خورید تبدیل سیستم پشتیبانی. نگاهی به دور مواد مغذی و سیستم پشتیبانی دور با آن و "ساختمان" شروع به سقوط می رود. به همین دلیل آن را غیر معمول نیست برای برخی از مردان به شروع مصرف کالری اضافی در PCT به منظور محافظت از دستاوردهای خود را - در شرایط ساده آنها را جایگزین مواد مغذی برای هورمون که از دور گرفته شده است. این می تواند کمک به حفظ وزن اما همیشه ایده خوبی نیست. وزن فقط وزن است و اگر آن را وزن است که بافت عضله نیست آن را به جای بی فایده است. این غیر معمول نیست برای برخی از مردان برای قرار دادن در کمی از چربی بدن در این مرحله با توجه به نا امیدی آنها خود به چسبیدن به بر روی سود.
هدف اصلی از PCT است برای تحریک تولید تستوسترون طبیعی است. برخی از دستاوردهای ممکن است در طول این مدت از دست داده، اما آن را به پایان جهان نیست. برای کاربر استروئید او را در چرخه دوباره یک روز باشد. برای دوره کنونی او باید در بهبود هورمون خود تمرکز، همچنان به تمرین و تغذیه مناسب برای حفاظت از دستاوردهای او می تواند بدون قرار دادن در چربی اضافی بدن. این است که واقعا تنها رویکرد بلند مدت منطقی است.
هنگامی که به اجرا PCT
اگر شما یک کاربر استروئید هاردکور، به این معنی که شما را در چرخه بیش از شما خاموش هستید، در حال اجرا یک PCT می تواند معکوس. به عنوان مثال، یک مرد کامل یک چرخه، پیاده سازی PCT و پس از آن در چرخه جهش درست پس از یا به زودی پس از PCT. این یک عمل بسیار سخت و وحشتناک برای بدن شما است. شما می بستن تولید طبیعی هورمون تستوسترون خود را، تحریک آن را از طریق PCT و سپس بستن آن راست به پایین. شما خود را در یک ترن پایان دادن به هرگز با سطح هورمون خود را که رفتن به انتقام ویران در بدن شما قرار داده ام. برای چنین فردی او بهتر خواهد بود خاموش در حال اجرا یک دوز کم از تستوسترون، سطوح درمانی، در طول زمان خود میان چرخه. این یک رویکرد ترین مردان باید را ندارد. اکثر مردان که از استروئیدها استفاده نیاز به آمده و اقامت بعد از PCT کامل برای یک مدت اگر سلامت طولانی مدت برای آنها مهم است.
یکی دیگر از زمان را به اجرا نمی PCT است اگر شما یک بیمار تستوسترون کم است. بیمار کم تستوسترون است که هیچ توانایی طبیعی به تولید تستوسترون به اندازه کافی در خود را، که به همین دلیل او نیاز مکمل های تستوسترون. اگر او اتفاق برای پیاده سازی یک چرخه در برخی از نقطه در طول درمان خود، یک بار چرخه است که بیش از او به سادگی باید در ادامه با درمان جایگزین تستوسترون قبلی خود (TRT). اگر شما یک طرح PCT شما فقط تلاش برای تحریک آنچه که به طور طبیعی سطح پایین پیاده سازی، و آن را به هیچ هدف خدمت می کنند.
PCT داروها
بسیاری از داروها که می تواند از لحاظ نظری برای PCT استفاده می شود اما تنها دو که باید اولیه باشد وجود دارد، تاموکسی فن (Nolvadex) و کلومیفن (Clomid). تاموکسیفن و کلومید سقوط در کلاس از مواد مخدر شناخته شده به عنوان انتخابی گیرنده استروژن تعدیل (داروهای انتخابی گیرنده استروژن). همانطور که با تمام داروهای انتخابی گیرنده استروژن، nolva را، و Clomid تحریک آزادسازی LH و FSH در نتیجه افزایش تولید طبیعی تستوسترون. برای بسیاری از PCT قصد دارد این خواهد بود که تنها دو دارو مورد نیاز است.
HCG (جفتی انسانی Gonadatropin) همچنین گاهی اوقات در طول فاز PCT استفاده می شود. هنگامی که از مکمل تستوسترون، به ویژه در دوران مدرن، بسیاری از مردان شامل دوزهای پایین HCG در چرخه استروئیدی خود، به طور معمول 250-350iu چند بار در هفته. بنابراین تقلید HCG LH و در واقع نگه می دارد بیضه تولید هورمون تستوسترون حتی زمانی که استروئیدهای آنابولیک وجود دارند. با این حال، تولید LH واقعی را القا نکرد. استفاده از HCG در چرخه، این است که در درجه اول انجام می شود تا بهبود پس چرخه آسان تر است (از لحاظ نظری). HCG نیز در چرخه مورد استفاده برای جلوگیری و یا حداقل به حداقل رساندن آتروفی بیضه که با توجه به استفاده از استروئیدهای آنابولیک رخ می دهد. آتروفی بیضه رخ می دهد که دائمی نیست اما یک بار استفاده از استروئید قطع شود و تولید طبیعی هورمون تستوسترون دوباره آغاز می شود معکوس خواهد شد.
اگر HCG است که در چرخه استفاده بدون نیاز به استفاده از آن چرخه پست وجود دارد. با این حال، برخی از مردان خواهد HCG در طول چرخه خود را برای به دلایل مختلف استفاده کنید. هر چند که بسیار شایع است، استفاده از HCG می تواند سطوح استرادیول به طور قابل توجهی در برخی از مردان حتی با استفاده از بازدارنده آروماتاز (AI) را افزایش دهد. هوش مصنوعی به طور منظم استفاده برای مقابله با مسائل استروژن در طول چرخه، اما به طور کلی بهترین آنها را نگه دارید به عنوان حداقل ممکن است. اگر HCG است که در چرخه استفاده نمی شود ممکن است در مقدمه به طرح PCT در برخی موارد. ما بیش از این بعد بیشتر بروید.
هوش مصنوعی نیز گاهی اوقات در PCT به دلیل توانایی خود برای تحریک LH و FSH استفاده می شود. با این حال، آنها نیز به کاهش سطح استروژن و اغلب بیش از حد در این مرحله است. بخشی از طرح PCT است که اجازه می دهد تا بدن به حالت طبیعی و بخشی از است که حفظ سطح استروژن طبیعی است. استروژن است یک هورمون شر بسیاری از مردان، به خصوص کاربران استروئید اغلب بر این باورند که است. استروژن برای عضله سازی، بهداشت جنسی، بهداشت روان و یک میزبان از مناطق دیگر بسیار مهم است. سطح استروژن که بیش از حد بالا یا خیلی پایین هستند، هر دو می تواند بسیار مشکل ساز است.
هنگامی که شروع به PCT
زمان بندی یک عامل بسیار مهم است که آن را به PCT می آید. اگر همه استروئید پایه استر کوتاه استفاده می شود، مانند تستوسترون propionate، Trenbolone استات، و غیره PCT باید 3-4 روز پس از آخرین تزریق خود را آغاز خواهد شد. با این حال اگر هر استروئید پایه بلند استر یا بزرگ استفاده می شود، مانند تستوسترون Cypionate، ناندرولون ناندرولون، و غیره شما می خواهید به حداقل 14 روز قبل از شروع PCT صبر کنید. اگر ناندرولون ناندرولون استفاده شده است ممکن است یک ایده بد به کامل 21 روز قبل از شروع PCT منتظر نیست.
اگر HCG است که به عنوان بخشی از طرح PCT را استفاده می شود (به طور کلی توصیه می شود اگر در چرخه استفاده می شود) اگر تمام استروئیدها پایه استر کوتاه استفاده می شود و استفاده از hCG در حدود 3 روز بعد از آخرین تزریق خود را آغاز خواهد شد و برای آخرین بار 10 روز از شروع درمان. اگر هر استروئید پایه استر بزرگ استفاده می شود HCG حدود 10 روز بعد از آخرین تزریق خود را آغاز خواهد شد و برای آخرین بار 10 روز از شروع درمان. در هر صورت، یک بار استفاده از HCG کامل استفاده از داروهای انتخابی گیرنده استروژن بلافاصله آغاز خواهد شد.
طرح SERM
تاموکسیفن و کلومید تحریک LH و FSH، اما از Nolvadex چه بیشتر برای LH و Clomid بیشتر از FSH. طرح PCT جامد به طور کلی شامل دو SERM. 4-6 هفته درمان به طور معمول کافی است. طرح خوب، به دنبال خواهد 100mg از کلومید در روز به مدت دو هفته با 40mg از Nolvadex در روز به مدت دو هفته. این امر از طریق دارو با دوز 50mg از Clomid در روز به مدت دو هفته و 20mg از Nolvadex در روز به مدت دو هفته است. حدود دو هفته دیگر از Nolvadex در 20mg در هر روز ممکن است در صورت نیاز اضافه
هفته 1/2: کلومید 100mg در روز
هفته 1/2: 40mg از Nolvadex در روز
هفته 3/4: کلومید 50mg در هر روز
هفته 3/4: دوز 20mg از Nolvadex در روز
(اختیاری) هفته 5/6: دوز 20mg از Nolvadex در روز
هنگامی که شروع به سیکل بعدی شما
برای حفظ سلامتی قاعده کلی به دنبال زمان را در برابر زمان است. اگر چرخه خود را 10 هفته گذشته و طرح PCT شما آخرین 4 هفته شما 14 هفته قبل از شروع یک چرخه جدید صبر کنید. یک اشتباه در بسیاری از مردان را می گوید سطح تستوسترون بهبود یافته اند و در حال حاضر خوب برای شروع یک چرخه جدید. اگر شما این کار شما هم بدن خود را به حالت طبیعی اند مجاز نیست.
ارسال چرخه درمان
کار خون
این همیشه یک ایده خوب به کار خون پس از PCT برای دیدن جایی که بدن شما در انجام می شود. با این حال، این خواهد بود که داستان کامل. هنگامی که ما یک PCT ما مصنوعی تحریک تولید طبیعی هورمون تستوسترون را اجرا کنید - تحریک نمی خواهد بدون اجرای داروهای انتخابی گیرنده استروژن وجود داشته باشد. داستان واقعی از نوار است که در آن تعداد خود را پس از یک بیت خوب از زمان گذشته است. می گویند چند ماه.
ترین افسانه های مشترک
این می تواند چندین ماه را برای شما تستوسترون برای بازیابی و استفاده پس استروئید نگه دارید و ارسال PCT. اسطوره مشترک برخی نگه دارید به این است که یک بار PCT کامل است و سطح این یعنی همه چیز خوب رفتن است. همانطور که در بالا مورد بحث قرار گرفته، بهبود واقعی به معنی سطح خود می توانید بدون هیچ نوع مکمل نگه دارید، اگر نه پس از بهبودی کامل رسیده نشده است.
خطر
اگر قصد دارید به عنوان مکمل با استروئیدهای آنابولیک است یک حقیقت واحد شما نیاز به درک وجود دارد، خطرات وجود دارد. یکی از این خطرات به طور دائم کاهش تولید تستوسترون طبیعی خود را و برای همیشه در نیاز TRT است. حتی با بهترین طرح PCT در جهان این خطر وجود دارد. نقطه PCT است برای کمک به و به حداقل رساندن این خطر؛ آن به طور کامل آن را حذف کنید. اگر این چیزی است که شما نمی تواند بپذیرد سپس استفاده از استروئید آنابولیک برای شما نیست.


تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen، PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: