شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

درمان چرخه پست

توسط آلن هاو مدیر فروش پودر استروئید خام


PCT)
درمان چرخه پس از یا PCT یک دوره درمان دارویی است که به دنبال استفاده از استروئیدهای آنابولیک است. درمان چرخه پست نیز یکی از موضوعات بسیار گیج کننده برای بسیاری از کاربران استروئید است. این عمدتا به دلیل تصورات غلط است. هنگامی که برای شروع PCT ، چه مدرس استفاده، چه مدت از آنها استفاده کنید و چه چیزی باید انتظار داشته باشید، اینها همه سوالات رایج و مواردی هستند که ما در اینجا به آن اشاره خواهیم کرد.
هدف PCT
هنگامی که ما با استروئیدهای آنابولیک تکمیل می کنیم، تولید تستوسترون طبیعی ما را سرکوب می کنیم. تستوسترون، هورمون اولیه مردان، برای سلامتی ما بسیار ضروری است. اکثر مردان که با استروئیدهای آنابولیک مکمل هستند، همیشه حداقل مقدار حداقل تستوسترون در چرخه خود را با توجه به این عامل سرکوب شامل می شوند.
تستوسترون در بیضه تولید می شود. برای تستوسترون وجود هیپوفیز منتشر دو گنادوتروپین هورمون لوتئینیزه (LH) و هورمون تحریک کننده فولیکول (FHS)؛ این نشان می دهد که بیضه ها باعث تستوسترون می شوند. هنگامی که استروئیدهای آنابولیک را مصرف می کنیم سیگنال است که به هیپوفیز می گوید تولید LH و FSH کاهش می یابد و بنابراین تستوسترون کمتر تولید می شود. اگر ما با تستوسترون مکمل است، این سرکوب نتیجه بسیار کمی است؛ زیرا ما بدنمان را با آنچه که از طریق یک منبع خارجی نیاز دارد فراهم می کنیم. با این حال، هنگامی که استفاده از استروئید به پایان می رسد، ما مسئله سیگنال سرکوب شده است که باید مورد رسیدگی قرار گیرد. این هدف PCT است ، برای تحریک تولید طبیعی تستوسترون به طوری که ما در حالت کم تستوسترون باقی نمانده است.
D-Anabol 25
افسانه سرکوب
اغلب گفته می شود که اگر هر استروئیدی آنابولیک را مصرف می کنید، اکنون هیچ تستوسترون تولید نمی کنید، اما این درست نیست. تمام استروئیدهای آنابولیک تولید تستوسترون طبیعی را سرکوب می کنند، اما میزان سرکوب بستگی به استروئید ها دارد. یک استروئید مانند ناندرولون (Deca Durabolin) منجر به سرکوب 100٪ تولید طبیعی پس از یک دوز 100 میلی گرم می شود. با این حال، یک استروئید مانند Oxandrolone (Anavar) سرکوب کامل نخواهد داشت. با استروئیدهای خفیف مانند Anavar، میزان سرکوب آن بستگی به دوز، مدت استفاده و ژنتیک دارد. با این وجود، هرچند ممکن است سرکوب 100٪ نباشد، در هر صورت، در هر صورت برای داشتن مکمل تستوسترون در طول استفاده، کافی خواهد بود. حتی اگر یک استروئید باعث سرکوب کامل نشود، به اندازه کافی برای قرار دادن تستوسترون در سطح پایین بدن کافی خواهد بود.
نکته مهم: نیاز به مکمل تستوسترون در هنگام مصرف استروئید آنابولیک به زنان اعمال نمی شود و نیازی به PCT نیست.
چه انتظار از PCT
بزرگترین مشکل با بسیاری از برنامه های PCT فردی با توضیحات غیر واقعی است. اکثر برنامه های PCT 4-6 هفته طول خواهد کشید و بسیاری از مردان انتظار دارند همه چیز به حالت عادی بازگردد و این دوره 4-6 هفته کامل شود. PCT این کار را انجام نمیدهد. بسیاری از مردان همچنین انتظار می رود که تمام دستاوردهای خود را به دست آورند، اگر برنامه PCT مناسب و مناسب باشد، پس از PCT، وزن و قدرت خود را حفظ خواهند کرد. باز هم PCT این کار را انجام نمیدهد.
یک برنامه PCT خوب به شما در محافظت و حفظ برخی از پیشرفت هایی که شما انجام می دهید کمک می کند، اما اگر هورمون بیش از حد وجود نداشته باشد (هجوم زیاد هورمون هایی که به شما کمک می کند دستاوردهای خود را به دست آورید)، بدون این سیستم پشتیبانی، برخی از آنها را از دست خواهید داد از دستاوردهای شما یک راه خوب برای نگاه کردن به این است که ما به غذا نگاه می کنیم - مواد مغذی که می خورید، به بدن کمک می کنند تا بدن خود را بسازید. مواد مغذی که می خورید تبدیل به سیستم پشتیبانی می شوند. مواد مغذی را از بین ببرید و سیستم پشتیبانی از آن دور می شود و "ساختمان" شروع به فروپاشی می کند. به همین دلیل برای برخی از مردان مصرف کالری اضافی را در طول PCT برای محافظت از دستاوردهای خود برای برخی از مردان غیر معمول نیست - در شرایط ساده آنها جایگزین مواد مغذی برای هورمون هایی که گرفته شده اند. این می تواند به حفظ وزن کمک کند اما همیشه این ایده خوب نیست. وزن فقط وزن است و اگر وزن آن عضله نیست، آن بی فایده است. بعضی از مردان در طول این مرحله به دلیل ناتوانی خود در دستیابی به دستاوردهای خود، به ندرت از چربی بدن خود استفاده می کنند.
هدف اصلی PCT، تحریک تولید طبیعی تستوسترون است. برخی از دستاوردهای ممکن است در این دوره از دست داده باشند، اما این پایان جهان نیست. برای یک کاربر استروئیدی او یک روز دوباره در چرخه قرار خواهد گرفت. برای این دوره او باید بر روی بازیابی هورمون خود تمرکز کند، همچنان به آموزش و خوردن صحیح از مقادیری که می تواند بدون اضافه کردن چربی بیش از حد بدن محافظت کند، ادامه دهد. این واقعا یک رویکرد منطقی درازمدت است.
هنگامی که برای اجرای PCT نیستید
اگر شما یک کاربر هاردکور استروئیدی هستید، به این معنی است که شما بیش از اینکه از شما خسته شده اید، چرخه کار PCT را می توانید مقابله کنید. به عنوان مثال، یک مرد یک چرخه را تکمیل می کند، PCT را اجرا می کند و سپس بعد از یا بعد از PCT به عقب بر می گردد. این یک عمل بسیار خشن و وحشتناک برای بدن شما است. شما تولید تستوسترون طبیعی خود را خنثی می کنید، آن را از طریق PCT تحریک می کنید و سپس آن را به عقب رها کنید. شما خود را بر روی یک غواصی که هیچ وقت پایان نیافته است با سطوح هورمون خود که قرار است بر روی بدن تان تحمیل کنید، قرار دهید. برای چنین فردی، بهتر است دوز کم تستوسترون، سطوح درمانی را در طول زمان خود بین دو دوره تمرین کنید. این رویکردی نیست که اکثر مردان باید انجام دهند. اکثر مردان که از استروئیدها استفاده می کنند باید زمانی که وضعیت سلامت دراز مدت برای آنها مهم است پس از اتمام کامل PCT، از بین بروند و از کار بیفتند.
دیگر زمان برای اجرای PCT این نیست که شما یک بیمار تستوسترون کم هستید. بیمار تستوسترون کم توانایی طبیعی خود را برای تولید تستوسترون کافی ندارد، به همین دلیل است که او نیاز به تستوسترون دارد. اگر او در طی درمان خود به یک چرخه پی ببرد، پس از اتمام چرخه، او باید با قبلی تستوسترون جایگزین درمان خود (TRT) ادامه دهد. اگر شما یک برنامه PCT را پیاده سازی کنید، شما فقط تلاش می کنید که به طور طبیعی سطح پایین را تحریک کنید، و هیچ هدف خاصی نخواهد داشت.
داروهای PCT
داروهای بسیاری وجود دارد که می تواند به صورت تئوری برای PCT استفاده شود، اما فقط دو مورد باید اولیه باشند، تاموسیفن (Nolvadex) و کلومیفن (Clomid). هر دو Nolvadex و Clomid در رده داروهای شناخته شده به عنوان Modulators گیرنده های استروژن انتخابی (SERM) سقوط می کنند. همانطور که با تمام SERMs Nolva و Clomid تحریک انتشار LH و FSH در نتیجه افزایش تولید طبیعی تستوسترون. برای اکثر برنامه های PCT این تنها دو دارو مورد نیاز خواهد بود.
HCG (کورونی گوناداتروپین انسانی) نیز گاهی در مرحله PCT استفاده می شود. هنگام تکمیل با تستوسترون، به ویژه در دوران مدرن، بسیاری از مردان دارای دوزهای کم HCG در دوره های استروئید هستند، معمولا 250 تا 350 لیتر در هر بار چند بار مصرف می شوند. HCG تقلید LH و در نتیجه باعث حفظ بیضه ها تولید تستوسترون حتی زمانی که استروئیدهای آنابولیک وجود دارد. با این حال، تولید LH واقعی را تحریک نمی کند. استفاده از HCG در چرخه، این است که عمدتا انجام می شود به طوری که پس از بازیابی چرخه ساده (به لحاظ نظری). HCG نیز در چرخه برای جلوگیری و یا حداقل به حداقل رساندن آتروفی بیضه است که به دلیل استفاده از استروئیدهای آنابولیک رخ می دهد استفاده می شود. آتروفی بیضه ای که اتفاق می افتد، دائمی نیست اما بعد از آنکه استفاده از استروئید قطع شد و تولید طبیعی تستوسترون شروع می شود، معکوس می شود.
اگر HCG در چرخه استفاده شود نیازی به استفاده از چرخه پست نیست. با این حال، بعضی از مردان به دلایل مختلف از HCG در طول چرخه خود استفاده نمی کنند. اگر چه بسیار معمول نیست، استفاده از HCG می تواند سطوح ادراری را به میزان قابل توجهی در برخی از مردان حتی با استفاده از مهار کننده Aromatase (AI) افزایش دهد. AI ها به طور مرتب برای مبارزه با مسائل استروژنیک در طول یک دوره استفاده می شوند، اما معمولا بهتر است که حداقل آنها را نگه دارید. اگر HCG در چرخه استفاده نشود ممکن است مقررات برنامه PCT در بعضی موارد باشد. ما این را بعدا خواهیم گرفت.
به علت توانایی آنها برای تحریک LH و FSH، AI ها نیز گاهی در طول PCT استفاده می شوند. با این حال، آنها همچنین سطوح استروژن را کاهش می دهند و اغلب در طول این مرحله بیش از حد. بخشی از برنامه PCT اجازه می دهد که بدن طبیعی شود و بخشی از آن حفظ سطح استروژن طبیعی است. استروژن هورمون شرور بسیاری از مردان نیست، به ویژه مصرف کنندگان استروئید اغلب آن را باور دارند. استروژن برای ساخت عضلات، سلامت جنسی، سلامت روانی و بسیاری از مناطق دیگر بسیار مهم است. سطوح استروژن که بیش از حد بالا یا پایین هستند، هر دو می تواند بسیار مشکل ساز باشد.
زمان شروع PCT
زمانی که PCT می آید، زمان بندی بسیار مهم است. اگر تمام استروئید های پایه ای استر استفاده می شود، مانند تستوسترون پروپیونات، ترانابون استات، و غیره، PCT باید 3-4 روز بعد از آخرین تزریق شما شروع شود. با این حال، اگر استروئیدهای پایه استر و بلند مدت مانند تستوسترون Cypionate، Nandrolone Decanoate و غیره استفاده شود، می بایست حداقل 14 روز قبل از شروع PCT صبر کنید. اگر ناندرولون دكوونات استفاده شود ممكن است بدي نباشد كه 21 روز قبل از شروع PCT صبر كند.
اگر HCG به عنوان بخشی از برنامه PCT مورد استفاده قرار گیرد (به طور کلی در صورت استفاده در چرخه توصیه نمی شود) اگر تمام استروئید های پایه استر استفاده شود، استفاده از HCG حدود 3 روز پس از آخرین تزریق خود شروع می شود و برای 10 روز درمان ادامه می یابد. اگر هر استروئیدی با استروئید پایدار استر استفاده می شود، HCG حدود 10 روز پس از آخرین تزریق شما شروع می شود و برای 10 روز درمان ادامه می یابد. در هر صورت، بعد از استفاده از HCG، استفاده از SERM بلافاصله آغاز خواهد شد.
برنامه SERM
Both Nolvadex و Clomid باعث تحریک LH و FSH می شوند، اما Nolvadex برای LH و Clomid بیشتر FSH را افزایش می دهد. یک برنامه جامع PCT معمولا شامل هر دو SERM می شود. 4-6 هفته درمان معمولا کافی است. یک برنامه خوب برای پیگیری 100mg Clomid در روز به مدت دو هفته با 40mg Nolvadex در روز به مدت دو هفته است. این به دنبال 50 میلی گرم کلوم در روز برای دو هفته و 20 میلی گرم Nolvadex در روز به مدت دو هفته است. دو هفته اضافی از Nolvadex به میزان 20 میلی گرم در روز ممکن است در صورت نیاز اضافه شود.
هفته 1-2: Clomid 100mg در روز
هفته 1-2: Nolvadex 40mg در روز
هفته 3-4: Clomid 50mg در روز
هفته 3-4: Nolvadex 20mg در روز
(اختیاری) 5-6 هفته: Nolvadex 20mg در روز
چه زمانی برای شروع چرخه بعدی خود را
برای حفظ سلامت مطلوب، قاعده کلی پیروی از زمان برابری برابر است. اگر چرخه شما 10 هفته گذشته باشد و برنامه PCT شما 4 هفته گذشته ادامه داشته باشد، 14 هفته قبل از شروع یک چرخه جدید صبر کنید. اشتباه بسیاری از مردان باعث می شود که سطح تستوسترون بهبود پیدا کرده و در حال حاضر برای شروع یک چرخه جدید است. اگر شما این کار را انجام نداده اید، زمان خود را به حالت عادی بازگردانید.
درمان چرخه پست
کار خون
همیشه یک کار خوب برای انجام کار خون بعد از PCT است تا جایی که بدن شما باشد؛ با این حال، این داستان کامل نخواهد بود. وقتی ما یک PCT را اجرا می کنیم، ما مصنوعی تولید تستوسترون طبیعی را تحریک می کنیم - تحریک بدون اجرای SERM وجود نخواهد داشت. داستان واقعی نوار است که در آن تعداد شما پس از کمی زمان کمی گذشت؛ چند ماه بگو
افسانه رایج ترین
این می تواند چندین ماه برای تستوسترون شما برای بهبود و نگهداری پس از استروئید و پس از PCT استفاده کند. اسطوره مشترک برخی از آن را حفظ می کند این است که هنگامی که PCT کامل می شود و سطوح بالا می رود این بدان معنی است که همه چیز خوب است. همان طور که در بالا ذکر شد، بازیابی واقعی به این معنی است که سطوح شما بدون هیچ نوع مکمل نگهداری می شود، در صورتی که پس از آن کامل نشده است.
خطر
اگر قصد دارید با استروئیدهای آنابولیک مکمل باشد، یک حقیقت واحد که باید درک کنید، خطر وجود دارد. یکی از این خطرات، تولید طبیعی تستوسترون شما را به طور دائم کاهش می دهد و برای همیشه نیاز به TRT دارد. این خطر حتی با بهترین برنامه PCT در جهان وجود دارد. نقطه PCT این است که این خطر را کمک و به حداقل برساند؛ آن را به طور کامل آن را حذف نمی کند. اگر این چیزی است که شما نمی توانید قبول کنید، استفاده استروئید آنابولیک برای شما نیست.


تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: