شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

عوارض جانبی پودر کلنبوترول

clenbuterol powder side effects

عوارض جانبی پودر کلنبوترول وابسته به دوز است. هنگام استفاده از پودر کلنبوترول در ترکیب با سایر مواد آدرنرژیک، احتیاط توصیه می شود زیرا ممکن است عوارض جانبی تجمعی ایجاد شود. به همین دلیل معمولا استفاده از افدرین یا پشته ECA (افدرین-کافئین-آسپرین) در هنگام استفاده از پودر کلنبوترول توصیه نمی شود.

عوارض جانبی شایع پودر کلنبوترول ممکن است شامل موارد زیر باشد: سردرد، گرفتگی عضلانی، لرز، بیخوابی، فشار خون بالا، تهوع، هیپرتروفی قلبی ممکن است. نکروز عضلانی قلب در مطالعات حیوانی نیز نشان داده شده است.

در نظر گرفتن عوارض جانبی فوق، واضح است که فرض بر این باشد که هر کسی که با مشکلات قلبی و / یا فشار خون بالا باشد، نباید از محرک هایی نظیر پودر کلنبوترول استفاده کند و باید از کسانی که از ترکیبات مشابه در درمان بیماری های موجود استفاده می کنند، احتیاط کنند. علاوه بر این، دانش بسیار قطعی در مورد اثرات قلبی دوزهای سوپر فیزیولوژیک در انسان وجود دارد. همچنین ما باید بدانیم که بدن سازی کولنبوترول برای ما بسیار مهم است، این دارو است نه طبیعی.

پودر Clenbuterol نیز به عنوان "پودر گوشت بدون چربی" شناخته می شود، که به خوراک حیوان اضافه می شود تا میزان چربی گوشت را کاهش دهد. دلیل آن این است که ساخت و ساز عضلات حیوانات و سوزاندن چربی را افزایش می دهد و منجر به گوشت لاغر می شود. به عنوان مثال، زمانی که آن را به خوک تغذیه می شود، آن را نیز تولید گوشت صورتی، منجر به مصرف کنندگان به باور گوشت خوک آنها در حال خرید تازه تر از آن است که واقعا وجود دارد.

به عنوان مثال در چین هر سال تقریبا 50 میلیون تن گوشت خوک تولید و مصرف می شود. با وجود ممنوعیت دولت، پودر کلنبوترول هنوز هم به طور گسترده ای توسط کشاورزان خوک چینی استفاده می شود. همچنین گفته شده است که آنها برای افزودن آن به چند هفته قبل از اینکه حیوانات کشته شوند، برای جلوگیری از تشخیص آن متوقف شوند

تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: