شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

Noopept (157115-85-0)

Noopept (157115-85-0)

مزایای نوئوپتت در انسان به طور کامل مورد مطالعه نیست، اما حیوانات وعده های فراوان دارند. Noopept فوق العاده سریع عمل در مقایسه با داروهای مشابه هوشمند مانند پریاستام است. این می تواند از مانع مغزی خون مغزی عبور کند و حتی سریعتر از رکتوم های قوی مانند آنیرکتامام و اکسیرکتام در نظر گرفته می شود.


1. پودر خام Noopept چیست؟


Noopept یکی از قوی ترین نوتروپیک ها در بازار امروز است. این باعث تقویت شناخت عمومی می شود و اثرات روانشناختی کمی دارد. بر خلاف اکثر نوتروپیک ها، اثرات Noopept در عرض چند دقیقه از نوازش شروع می شود و این انتخاب بسیار عالی است قبل از انجام وظایف ذهنی.

 

Noopept یک مکمل نوتروپیک است که اخیرا توجه زیادی به خود جلب کرده است. این ارتباطات نزدیکی به خانواده رایتامای محبوب نوتروپیک ها است که به نفع آنها در توانایی شناختی و نیز خواص ضد عفونی آنها شناخته شده است. چه چیزی باعث می شود Noopept به ویژه نوتروپیک منحصر به فرد در جعبه ابزار خود را این است که اثرات آن تقریبا بلافاصله پس از مصرف احساس می شود.

 

بسیاری از نوتروپیک ها می توانند روزها، هفته ها یا حتی ماه ها را برای اثرات کامل خود به پا کنند اما Noopept یک داستان دیگر است. نوتروپیک دیگری که در مقایسه با اثرات فوری Noopept است، فنیل پیازاتام است.

 

در حال حاضر Noopept تجویز و توزیع شده در روسیه و کشورهای اطراف آن برای خواص نوتروپیک آن است. محبوبیت آن به شدت افزایش یافته است و اکنون در سراسر جهان توزیع شده است.

 

Noopept به عنوان نئوتروپیک به طور معمول در مقایسه با پریاستام و آنیرکتامم است. این کار از طریق مکانیسم مشابهی به عنوان پریاستام انجام می شود اما تخمین زده می شود که 1000 تا 5000 برابر قدرتمندتر است. قدرت چشمگیر آن به این معنی نیست که اثر آن عمیق تر است؛ به سادگی خود را به گیرنده های مغز متصل می کند، و در نتیجه Noopept می تواند در دوزهای نسبتا کوچکتر تولید شود تا اثرات مشابهی مانند Piracetam تولید کند.

 

Noopept نیز در مقایسه با سایر نوتروپیک ها بسیار ارزان است زیرا به هر میلی گرم آنقدر قوی است. اثربخشی آن و هزینه مقرون به صرفه در هر دوز آن را در میان جامعه نوتروپیک مورد علاقه قرار داده است.
 

2. چگونه خمیر پودر Noopept کار می کند؟


حافظه و یادگیری

بیشتر مزایای تأکید شده Noopept این است که چگونه می تواند حافظه را بهبود بخشد و فرآیند یادگیری را بهبود بخشد. Noopept مانند Piracetam به شکل گیری حافظه کمک می کند، اما مزایای دیگری که در دومی وجود ندارد، که شامل تثبیت حافظه و بازیابی حافظه است. Noopept مدیریت مناسب تمامی اشکال محرک ها را تسهیل می کند زیرا آنها توسط مغز پردازش می شوند که اجازه می دهد تا بازیابی حافظه بهتر انجام شود. به عبارت دیگر، سیگنال هایی که توسط حواس ما پردازش می شود، ساده تر هستند، زیرا آنها به شکل حافظه به مغز ما منتقل می شوند.

 

از طریق استفاده مداوم از Noopept، احتمالا متوجه خواهید شد که می توانید اطلاعات بیشتری را هضم کنید و به راحتی برای استفاده در فعالیت های روزانه خود پردازش کنید. ممکن است حتی نام ها، مکان ها، شاید یک کلمه ای که در یک فرصت شگفت انگیز صحبت می کنید را یادآوری کنید، یک عنوان آهنگ که فکر می کرد قبل از آن فراموش کرده اید و غیره.

 

خواص ضد عفونی

مطالعات نشان می دهد که Noopept داراي خواص ضد عفونی بالا است. تحریک عصبی ناشی از مکمل سلامت از آسیب اکسیداتیو و آپوپتوز در مغز انسان جلوگیری می کند. بسیاری از بیماران مبتلا به اختلال شناختی به طور منظم می توانند از دوز منظم Noopept برای جلوگیری از توزیع بیشتر توابع شناختی استفاده کنند.

 

افزایش سطح NGF

NGF (عامل رشد عصبی) یک پروتئین منحصر به فرد در بدن است که در رشد، نگهداری و بقا سلول های عصبی، از جمله سلول های مغزی دخیل است. NGF نیز در نظر گرفته شده است که یک بازیکن کلیدی در neurogenesis، توانایی بدن شما برای ایجاد سلول های جدید است.

 

با افزایش سطح NGF در مغز، ما از مکانیسم های مرتبط با نوروژنز حمایت می کنیم که عملکرد شبکه های عصبی در داخل مغز را بهبود می بخشد و امکان ارتباطات عصبی جدید را فراهم می کند. نتیجه به معنای توانایی های ذهنی بالقوه بهبود یافته در تقریبا در تمام زمینه های شناخت است.

 

افزایش سطح BDNF

BDNF (Factor Neurotrophic Derived Neurotrophic) پروتئین دیگری در بدن است که دارای نقش مشابهی به NGF ذکر شده است. BDNF یکی از مهمترین مولکول های درگیر در حافظه است که نقش مهمی در شکل گیری حافظه کوتاه مدت و بلند مدت ایفا می کند.

 

بهبود ارتباطات بین نیمکره مغز

هر دو نیمکره راست و چپ مغز دارای توابع محلی خود هستند. از طریق استفاده از Noopept، هر یک از این توابع می تواند از طریق سنتز خاطرات، ایده ها و محرک های مختلف افزایش یابد. در میان این توابع تفاوت های ظاهری وجود دارد که باعث افزایش شیوه ای فکر می شود. به همین دلیل است که بسیاری از مردم ادعا می کنند که کیفیت زندگی آنها به طور منظم بهبود قابل توجهی از Noopept دارد.
 

3. نحوه استفاده از پودر خام Noopept؟


کاربران Noopept نتایج گزارش از وضوح بهبود یافته، حافظه بهتر و تمرکز. مطالعات بیشتر برای تعیین دقیق اینکه چگونه Noopept مزایای خود را به مغز انسان ارائه می دهد. مطالعات انجام شده روی حیوانات نشان داده است که Noopept فعالیت آلفا / بتا را در تمام مناطق مغز افزایش می دهد.

 

در انسان، براساس مطالعات مشاهده شده و کنترل نشده، Noopept مزایای بازتوانی را برای بیماران مبتلا به اختلالات شناختی خفیف ارائه داد. در حال حاضر، قرص Noopept در معرض ارزیابی بالینی به عنوان راهی برای درمان کمبود شناختی منشا پس از ضربه و علت مغزی-عروقی است. مزایای مغز از اثر آنتی اکسیدانی، خواص ضد التهابی و مهار سمیت با حذف گلوتامات و کلسیم اضافی حاصل می شود. همچنین مشاهده شد که ترکیب خون و جریان بهبود یافته است.

 

Noopept به صورت خوراکی به وسیله سیستم گوارش جذب می شود و به راحتی از مانع خون مغزی عبور می کند. هنگامی که در دوزهای مناسب تجویز می شود، آن تقریبا به طور کامل توسط مغز مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار کم مصرف می شود. Noopept اهداف سایت های گیرنده گلوتامات را هدف قرار می دهد که گمان می رود با گلوتامات متصل شده و مانع از تجزیه می شود. گلوتامات، که یکی از قویترین نوروترانسمیترها است، عملکرد شناختی را پشتیبانی و گسترش می دهد.

 

Noopept هنگامی که در جریان خون قرار دارد سریع عمل می کند و بعد از 15 تا 20 دقیقه حداکثر تمرکز می کند. طرفداران این مکمل گزارش سیلاب وضوح را که از طریق فوری استفاده از اکسیژن اضافی به مغز و بهبود استفاده از گلوکز به ارمغان آورده است، ارائه می دهد. بسیاری از افراد چشم انداز بهبود یافته و واضح تر و رنگ های پر جنب و جوشتری را ارائه می دهند. دیگران حتی گزارش دادند که فقط یک دوره کوتاه استفاده از دادرسی افزایش یافته است.
 

4. مصرف پودر خام Noopept


با توجه به توانایی باور نکردنی، دوز توصیه شده Noopept نسبتا کوچک است، معمولا 10 تا 20 میلی گرم به طور معمول سه بار در روز مصرف می شود. دوز دارو نباید بیش از 40 میلی گرم در یک دوره 24 ساعته تجویز شود.

 

از آنجا که بدن Noopept به سرعت متابولیزه می شود و نیمه عمر آن در بدن انسان بسیار کوتاه است، بهتر است چندین دوز کوچک را در مقایسه با یک دوز بزرگ برای اثرات حاد نئوپتت تجویز کرد.

 

هنگام شروع با Noopept، توصیه می کنیم ابتدا با حداقل دوز موثر، با مراقبت دقیق، قبل از افزایش دوز، شروع کنید. هر فرد باید دوز مناسب خود را تعیین کند.

 

در شکل پودر، Noopept معمولا تحت زبان یا مخلوط با آب و مست قرار می گیرد. پس از مداخله، به سرعت به مدت 15 دقیقه احساس سریع می شود.

 

با توجه به برچسب دوز که در بسته بندی در روسیه قرار دارد، توصیه می شود Noopept را برای 1.5 تا 3 هفته و سپس، در صورت لزوم، برای شروع یک دوره دیگر بعد از یک ماه، بگذرانید. به جای آن، بسیاری از کاربران نوتروپیک یک دوره 56 روزه و 4 روزه را دنبال می کنند.

 

توصیه نمی شود که Noopept در شب ظاهر شود، زیرا تأثیرات انرژی آن ممکن است در خواب دخالت کند.
 

5. هشدار o f Noopept پودر خام


برای همه اثرات مثبت که Noopept ممکن است بر روی سلامت شناختی خود داشته باشد، تنها چند مورد گاهی اوقات عوارض جانبی جزئی را گزارش می دهد که باید از جمله سردرد، بی حوصلگی، سرگیجه و تحریک پذیری اشاره کرد. این موارد شایع ترین زمانی است که Noopept در دوزهای بالا مصرف می شود.

 

شواهد دیگری نیز نشان می دهد که Noopept می تواند اثرات محرک هایی نظیر آمفتامین را افزایش دهد، بنابراین توصیه می شود احتیاط شود.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر خام Noopept استفاده شود ؟


با توجه به قدرت نئوپتپ در مقایسه با سایر نوتروپیکها (به ویژه پریاستام)، در واقع اثرات جانبی بسیار کمی وجود دارد. بعضی از افراد عوارض جانبی noopept را به عنوان تحریک پذیری، حالت تهوع و اضطراب ثبت می کنند. دیگران متوجه میشوند که noopept احساس بیخوابی را ایجاد می کند اگر در شب خیلی دیر شود.

 

اگر چه داستان های از جوامع مانند Reddit و Longecity ارزشمند هستند، ادبیات علمی نشان می دهد تقریبا هیچ عوارض جانبی noopept. در واقع، اکثر تحقیقات هیچ اشاره ای به عوارض جانبی noopept ندارند و مسائل مربوط به مسمومیت مشکل نیست. کمبود عوارض جانبی بدون عوارض جانبی یکی از دلایل اصلی استفاده دارو در محیط های پزشکی است.

 

به طور کلی، noopept حتی با مقایسه مستقیم پریاستام قابل تحمل است. محققان دوزهای عادی نئوپتپ و پیتراستام (با تأثیر آن بر شناخت را اندازه گیری کردند) و 1.8 برابر عوارض جانبی ناوپتپ را نسبت به پیتراستوم مشاهده کردند.
 

7. خرید Noopept   پودر خام F rom SZOB

  از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و یک سفارش خام خام Noopept را پر کنید .

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
Hot Tags: Noopept، 157115-85-0، تولید کننده، تامین کننده، کارخانه، خرید Noopept، Nootropics، Noopept پودر خام، مکمل نوتروپیک، افزایش حافظه، بهبود فرایند یادگیری، دوز Noopept،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: