شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

پودر خام اورلیستات

Orlistat (Orlistat CAS: 96829-58-2)، یک نوع پودر سفید است که دارو برای از بین بردن چربی اورلیستات با استفاده از آنزیم ها (لیپاز ها) از شکستن چربی در روده مورد استفاده قرار می گیرد. تامین کنندگان بسیاری از محصولات کاهش چربی معمولا پودر اورلستات و آن را به قرص Orlistat، قرص Orlistat، Orlistat کپسول ... SZOB، ارائه دهنده پودر استروئید حرفه ای، تامین 99٪ Sibutamine، اصرار بر کیفیت بالا، با سیاست مجدد آزاد، شما سزاوار همکاری است.


orlistat دارو چیست؟


Orlistat، همچنین به عنوان xenical برای نام تجاری شناخته شده است، یک دارو طراحی شده برای درمان چاقی است. عملکرد اصلی آن جلوگیری از جذب چربی از رژیم غذایی انسان است، در نتیجه کاهش مصرف کالری، و سپس کمک به رسیدن به کاهش چربی است. از دست دادن آرتریت ناشی از مهار لیپاز پانکراس، آنزیمی است که تری گلیسیرید را در روده شکسته، روش کار است متفاوت از سیبوترامین و کلنبوترول است.
مشخصات Olistat در بازار چیست؟

         

سه Orlistat عمومی وجود دارد: Xenica، Alli، Orlistat powder.

Xenical توسط Roche تولید می شود و حاوی عنصر فعال Orlistat 120mg است.

Alli یک نام تجاری برای Orlistat 60mg است و بیش از داروهای ضد آن است. آلي نصف قدرت داروهاي تجويز شده تنها Orlistat 120mg، Alli و Xenical مي باشد. از نظر طبيعي بين آنها تفاوتي وجود ندارد.

اولین دو تخصص اورلستات معمولا توسط قرص های قرص، قرص، کپسول فروخته می شود. با این حال، پودر اورلستات یکی دیگر از اورلستات است، تمام داروهای اورلستات تمام شده توسط پودر اورلستات ساخته شده اند.
مواد آرایشی اورلستات چیست؟


پودر اورلستات پودر اورلیستات مواد خام است، یک نوع پودر سفید، خلوص 99٪، معمولا در دمای 2 تا 8 درجه سانتیگراد، CAS: 96829-58-2، فرمول مولکولی: C29H53NO5

وزن مولکولی: 495.7، نقطه ذوب: 50 درجه سانتیگراد. بسیاری از محصولات استروئیدها محصولات Orlistat را خام تهیه می کنند و آن را به تمام اشکال مختلف داروهای Orlistat مانند قرص Orlistat، قرص Orlistat، کپسول Orlistat ...
مزایای پودر استروئید ارلستات


مزایای ارلیستات Xenical به ویژه برای کاهش چربی مفید است. این دارو با تمرینات پزشکی تایید شده، تغییر رفتار و برنامه رژیم غذایی کم کالری برای کاهش وزن مفید است. این افراد بعضی از افراد دارای اضافه وزن مانند افرادی که چاق هستند یا دارای مشکلات مربوط به وزن هستند استفاده می شود. مصرف ارلیستات همچنین می تواند به شما کمک کند وزن خود را از دست بدهید. از دست دادن وزن و نگه داشتن آن می تواند خطرات بسیاری از سلامتی را که با چاقی همراه است، از جمله بیماری های قلبی، دیابت، فشار خون بالا و زندگی کوتاه تر، کاهش دهد.

سایر مزایای بهداشتی مرتبط با پودر Olistat

 بیماران مصرف Olistat یک قطره کلسترول تام و کلسترول پایین LDL (نوع بد) را کاهش می دهند.

 تجزیه و تحلیل مطالعات متعدد با بیماران که Olistat گرفتند، کاهش شدید فشار خون را نشان دادند.

 شرکت کنندگان در مطالعه 4 ساله سوئدی در مورد افرادی که از اورلستات استفاده می کنند، خطر ابتلا به دیابت نوع 2 را با 37٪

تغییرات مثبت در این نشانگرهای بهداشتی ممکن است منجر به بروز بیماری قلبی شود.
پودر اورلستیت چگونه کار می کند؟    


پودر اورلستات به صورت موضعی در روده (روده) عمل می کند. Orlistat با جلوگیری از آنزیم ها (لیپاز ها) از تجزیه چربی در روده و اجازه می دهد تا آن را از طریق بدن منتقل نمی کند. این به نوبه خود تعداد کالری جذب بدن را کاهش می دهد. در دوز توصیه شده 120 میلیگرم سه بار در روز، Orlistat 30 درصد جذب چربی را کاهش می دهد. اگرچه اورلستات یک ماده موثر در کاهش وزن است، ولی وزن معجزه آسایی اورلیستات نیست. ... Orlistat در جلوگیری از جذب چربی از رژیم غذایی شما موثر است که به کاهش کل کالری شما کمک می کند. توصیه می شود کالری غذایی خود را با حدود 500 کالری در روز کاهش دهید.
دوز معمول پودر اورلستات


اورلستات خوراکی به عنوان کپسول و یک کپسول تجویز نشده استفاده می شود. دوز توصیه شده از اورلستات 120 میلی گرم (یک کپسول) یک بار، سه بار در روز است. ارلستات را در یک وعده یا یک ساعت بعد از غذا مصرف کنید. اگر غذا از دست رفته یا چربی نداشته باشد، ممکن است دوز خود را از دست بدهید. به دقت از دستورالعملهای مربوط به برچسب تجویزی یا بسته بندی خود اطمینان حاصل کنید و از دکتر یا داروساز خود بخواهید که هر بخشی را که نمی دانید توضیح دهید. دقیقا به عنوان کارگردانی ارلیستات را بیابید. بیشتر یا کمتر از آن استفاده نکنید و یا آن را بیشتر از پزشک تجویز کرده و یا بر روی بسته بندی مشخص کنید.
قبل از استفاده از orlistat:


اطلاعات را بررسی کنید.اگر شما هر کدام از علائم زیر را داشته باشید، شما مجاز به آن نیستید:

شما به اورلستات یا سایر داروها حساسیت دارید.

شما داروهایی را مصرف می کنید که سیستم ایمنی مانند سیکلوسپورین (Neoral، Sandimmune) را سرکوب می کند.

شما یک پیوند عضو داشته اید یا شما دارای بیماری کلستازی هستید (وضعیتی که جریان خون صفرا از کبد مسدود می شود) یا سندرم مضر جذب (مشکلات جذب غذا)

اختلال خوردن یا اختلال خوردن مانند آنورکسیا عصبی یا بولیمیا، دیابت، سنگ کلیه، پانکراتیت (التهاب یا تورم پانکراس)، یا کیسه صفرا و یا بیماری تیروئید وجود دارد.

شما حامله هستید، قصد دارید باردار شوید یا شیرین کنید. اگر حاملگی یا شیردهی دارید، ارلیستات را مصرف نکنید.

اثر جانبی ارلیستات. پودر اورلستات
هنگامی که شما orlistat را دریافت می کنید:


مقدار چربی ها، کربوهیدرات ها و پروتئین روزانه را تقسیم کنید

در حالی که شما در حال مصرف وزن orlistat هستید، باید مواد غذایی با بیش از 30 درصد چربی مصرف کنید.

هنگام خوردن گوشت، مرغ (مرغ) یا ماهی فقط 2 یا 3 اونس (55 یا 85 گرم) برای غذا خوردن، نوشیدن گوشت خوب است. با دانه ها، میوه ها و سبزیجات بیشتر. جایگزین کالاهای شیر کامل با شیرهای غیر شیری یا 1٪ شیر و محصولات لبنی کم و یا کم چرب.

مصرف مولتی ویتامین روزانه حاوی ویتامین A، D، E، K و بتا کاروتن باشد

اورلستات جذب بدن شما برخی از ویتامین های محلول در چربی و بتا کاروتن را مسدود می کند. بنابراین، هنگامی که شما از orlistat استفاده می کنید، باید یک مولتی ویتامین روزانه مصرف کنید که شامل ویتامین A، D، E، K و بتا کاروتن است. برای پیدا کردن یک محصول مولتی ویتامین که حاوی این ویتامین ها است، برچسب را بخوانید. مولتی ویتامین را یکبار در روز، 2 ساعت قبل یا 2 ساعت بعد از مصرف ارلیستات مصرف کنید یا مولتی ویتامین را در وقت خواب بگیرید.

Orlistat، Orlistat دوز، Orlistat پودر، Orlistst خرید
پس از استفاده از آن:


نگه داشتن این دارو در ظرف، محکم بسته، از کجا خارج از دسترس کودکان است.

تاریخ انقضا Orlistat معمولا 2 سال است، شما بهتر است آن را در دمای اتاق و دور از گرما بیش از حد، رطوبت (در حمام) و نور نیست.

بهترین راه برای از بین بردن داروهایتان، به جای استفاده از این دارو در وان حمام، از طریق یک برنامه برداشتن دارو است.
چرخه پودر اورلستات


پودر اورلستات باید هر روز مصرف شود تا موثر باشد.

کاهش وزن به طور معمول در عرض 2 هفته شروع می شود و برای 6 تا 12 ماه در کاهش چربی اورلستات ادامه می یابد. پودر اورلستات سپس به شما کمک می کند تا این وزن کمتری را حفظ کنید و به جلوگیری از بازگشت وزن کمک کنید.

بهبودی در عوامل خطر (مانند کاهش فشار خون بالا، عادی شدن قند خون و کاهش سطح کلسترول) معمولا در طی یک ماه از شروع درمان مشاهده می شود و در طول دوره درمان اورلستات حفظ شده است.

اثر جانبی Orlistat   


اکثر داروها داراي عوارض جانبی هستند و اورلستات جزء نیست. عوارض جانبی احتمالی ممکن است عبارتند از:

 کاهش جذب ویتامین های محلول در چربی مانند ویتامین A، D، E و K

 درد همیشه در قسمت پایین پشت.

 در ادرار و ادرار مشکل است.

مشکلات لرزهای که می تواند از دست دادن اشتها، ادرار تیره، زرد شدن پوست و چشم و تهوع باشد.

 مشکلات کلیوی.

 شنیدن در مچ پا.

 ضعف تنفس و خستگی.

 مدفوع چربی یا چرب

 افزایش حرکات روده، مدفوع شل و عدم توانایی کنترل روده ها.
چگونه کپسول اورلستات را از Orlistat pwoder بردارید؟


عناصر کپسول اورلستات (120 میلی گرم)

عنصر فعال - orlistat

هر کپسول اورلستات حاوی 120 میلیگرم اورلیستات است.

عناصر غیرفعال -

کپسول همچنین حاوی:

سلولز های میکروکریستالی

نشاسته سدیم glycollate

povidone

سدیم لوریل سولفات

تالک

پوسته کپسول حاوی:

ژلاتین

کارمایه هندوانه

دی اکسید تیتانیوم.

جوهر چاپ شامل:

شلاک

لسیتین

دیستیکون

اکسید آهن سیاه و سفید.

کپسول اورلستات در بسته بندی های حاوی حاوی 42 و 84 کپسول موجود است
از کجا خرید Olistat پودر آنلاین؟


خرید پودر Olistat در فروشگاه سخت است، شما می توانید منبع پودر Olistat را به صورت آنلاین خریداری کنید.

کم خلوص الستولت پودر اثر کمتر، حتی خطرناک است، بنابراین خرید Olistast، Olistast 99٪ Olistat، انتخاب تامین کننده قابل اعتماد است باید باشد.

اگر شما در حال حاضر، شما می توانید خرید، آن را به راحتی. اگر شما نمی دانید، follwing من توصیه می کنید، شما می توانید امتحان کنید.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e