شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

اکساندرولون / آنوا (53-39-4)

Anavar نشان دهنده یکی از محبوب ترین استروئید های آنابولیک خوراکی در تمام دوران است و این به طور عمده به دلیل طبیعت قابل تحمل است. این یکی از چند استروئیدهای آنابولیک است که می تواند توسط مردان و زنان به طور ایمن مورد استفاده قرار گیرد و همچنین یکی از عوارض جانبی است. با این حال، در برخی از محافل، Anavar به دلیل طبیعت خفیف آن بسیار کم ارزش است، اما به طور کلی به دلیل انتظارات غیرواقعی است. بسیاری معتقدند استروئیدهای آنابولیک باید مجموعه ای از اثرات خاص را با نرخ خاصی از قدرت تولید کنند، اما واقعیت به ما می گوید که استروئید های مختلف دارای نتایج و اهداف متفاوت هستند. Anavar بدون استثنا استروئید آنابولیک بسیار سودمند است، اما برای درک مزایای آن ما باید آن را درک کنیم ...


1. پودر خام اگزاندرولون / آناور ؟

اگزاندرولون، مشتق شده از 17 هیدروتستوسترون (DHT) است که یک جایگزین کربن در جایگاه 2 دارد. یک استروئید آنابولیک آندروژنی خوراکی فعال است که ابتدا در سال 1964 به عنوان یک داروی تجویزی در ایالات متحده در دسترس قرار گرفت.


اسم اصلی اکساندرولون Anavar بود که در ایالات متحده و هلند عرضه شد. این محصول در نهایت متوقف شد و در ایالات متحده با یک محصول جدید به نام Oxandrin جایگزین شد که نام تجاری با نام تجاری Oxandrolone در ایالات متحده است. ایالات متحده. اکساندرولون نیز تحت نام های تجاری Antitriol (اسپانیا)، Anatrophill (فرانسه)، Lipidex (برزیل)، Lonavar (آرژانتین، استرالیا، ایتالیا)، Protivar و Vasorome (ژاپن) در میان دیگران فروخته شده است. نام تجاری اضافی برای محصولاتی که برای بازار سیاه استروئید تولید می شوند. در میان افرادی که از اگزاندرولون برای اهداف غیر پزشکی استفاده می کنند، اغلب به عنوان "Var"، یک فرم کوتاه نام تجاری Anavar نامیده می شود. Oxandrolone / Anavar نشان دهنده یکی از محبوب ترین استروئید های آنابولیک خوراکی در تمام دوران است و این به طور عمده به دلیل طبیعت تحمل پذیر است. این یکی از چند استروئیدهای آنابولیک است که می تواند توسط مردان و زنان به طور ایمن مورد استفاده قرار گیرد و همچنین یکی از عوارض جانبی است. با این حال، در برخی از محافل، Anavar به دلیل طبیعت خفیف آن بسیار کم ارزش است، اما به طور کلی به دلیل انتظارات غیرواقعی است.


بسیاری معتقدند استروئیدهای آنابولیک باید مجموعه ای از اثرات خاص را با نرخ خاصی از قدرت تولید کنند، اما واقعیت به ما می گوید که استروئید های مختلف دارای نتایج و اهداف متفاوت هستند. Anavar بدون استثنا استروئید آنابولیک بسیار مفید است، اما برای درک مزایای آن ما باید آن را درک کنیم. Anavar نام تجاری معروف است که با دی هیدروتستوسترون ساخته شده از آنابولیک استروئید اکساندرولون است.


هورمون Oxandrolone برای اولین بار در اوایل دهه 1960 تحت نام تجاری Anavar توسط GD Searle & Co منتشر شد. و به عنوان حمل چندین ویژگی های درمانی مورد حمایت قرار گرفت. با این حال، در سال 1989، سیرل ترکیب را متوقف کرد؛ این امر عمدتا ناشی از فشار FDA بود که تسریع آن در بازار استروئید آنابولیک بود. یادداشت مهم سیرل همچنین دارای حقوق صدور مجوز اکثریت محصولات اکساندرولون در بازار جهانی است که در این زمان منجر به این استروئید می شود. در سال 1995 هورمون اکساندرولون به لطف Bio-Technology General CORP (BTG) دوباره ظاهر شد.


در حال حاضر Savient، تحت نام تجاری Oxandrin. BTG در این زمان یک انحصار بر محصول خواهد داشت و هزینه آن را از طریق سقف هزینه می کند. خوشبختانه، چند داروخانه در ایالات متحده مانند واتسون در سالهای اخیر تولید عدسی اکساندرولون را آغاز می کند که باعث کاهش قیمت می شود. با این حال، این یکی از استروئیدهای آنابولیک گران قیمت در بازار باقی مانده است، از جمله زمانی که از بیشتر آزمایشگاه های زیرزمینی خریداری شده است. یک یادداشت مهم برای خرید آینده؛ در حالی که Anavar نام مشترک نامیده می شود برای هورمون Oxandrolone باقی می ماند، نام Anavar خود را توسط هر شرکت داروسازی رده ای که Oxandrolone تولید می کند استفاده نمی کند.

2. چگونه Oxandrolone / Anavar کار می کند پودر خام؟

Oxandrolone برای درمان انواع اختلالات فراوان استفاده می شود که شامل کوتاهی قد ایدیوپاتیک، سندرم ترنر، از دست دادن توده بدن از بیماری کاتابولیک یا درمان طولانی مدت کورتیکواستروئید، سوختگی شدید، ترومای جراحی یا کلی، پوکی استخوان، کم خونی، آنژیو ادمی ارثی، اسهال ناشی از ایدز، هپاتیت الکل و هیپوگنادیسم. برخی از بدنسازان همچنین از Oxandrolone برای خواص ساخت عضله خود استفاده می کنند. Oxandrolone به عنوان یک درمان مطمئن برای افرادی که از سوختگی های شدید رنج می برند، به خوبی پیش می رود. تحقیقات پزشکی همچنین اثربخشی اگزاندرولون را در کمک به توسعه دختران با سندرم ترنر اثبات کرده است. اگر چه اكستندرولون براي پيشگيري از رشد در كودكان با كوتاه قد ايديوپاتيك استفاده شده است، بعيد است كه اين افزايش قد را افزايش دهد و در بعضي موارد ممكن است آن را كاهش دهد. بنابراین اکسیاندرولون به دلیل استفاده از این هورمون رشد به طور عمده جایگزین شده است. Oxandrolone مورد بررسی و تجویز قرار گرفته است که برای درمان انواع مختلف بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد. FDA برای درمان پوکی استخوان، کمک به افزایش وزن، و مقابله با اثر کاتابولیک درمان طولانی مدت کورتیکواستروئید تأیید شده است. از سال 2016، اغلب به منظور بهبود بخشیدن به سوختگی از سوختگی های شدید، کمک به توسعه دختران با سندرم ترنر و جلوگیری از هدر رفتن اچ آی وی / ایدز است.
 

3. نحوه استفاده از پودر خام اکساندرولون / آنوار؟

Oxandrolone / Anavar معمولا فقط برای چند هفته داده می شود، این دارو را در مقادیر بزرگتر یا کوچکتر و یا طولانی تر از توصیه توصیه نمی شود. قرصهای اگزاندرولون خوراکی حاوی 2.5 میلی گرم یا 10 میلیگرم اکساندرولون استروئید آنابولیک هستند. این داروها را معمولا به صورت روتین 2 تا 4 بار در روز یا با توجه به پزشک خود انجام دهید. در صورت ناراحتی معده ممکن است با غذا یا شیر مصرف شود. دوز دارو بر اساس وضعیت پزشکی شما و پاسخ به درمان است.


به طور مرتب از این دارو استفاده کنید تا بیشتر از آن سود ببرید. برای کمک به شما به یاد داشته باشید، هر روز آن را در همان زمان ببرید. این دارو معمولا فقط برای درمان کوتاه مدت استفاده می شود. سوءاستفاده یا سوء استفاده از استروئید آنابولیک می تواند عوارض جانبی جدی مانند بیماری قلبی (از جمله حمله قلبی)، سکته مغزی، بیماری کبد، مشکلات ذهنی / روحی، رفتارهای ناخواسته مصرف مواد مخدر یا رشد نامناسب استخوان (در نوجوانان) ایجاد کند. دوز خود را افزایش ندهید و یا این دارو را بیشتر یا بیشتر از دارو تجویز نکنید. هنگامی که استروئید آنابولیک مورد سوء استفاده یا سوء استفاده قرار می گیرد، هنگامی که به طور ناگهانی مصرف دارو را متوقف می کنید ممکن است علائم ترک (مثل افسردگی، تحریک پذیری، خستگی) داشته باشید. این علائم ممکن است از هفته ها تا ماه ها ادامه داشته باشد.

 

Oxandrolone / Anavar اغلب به عنوان یک استروئید ضعیف نامیده می شود. بخشی از دلایل این امر این است که استفاده از استروئید کلاس I تنها هرگز حداکثر موثر نیست. دلیل دیگر این است که بدنسازان و نویسندگان در این زمینه گاه گاه مقایسه های ناگوار و غیر منطقی را در مورد قضاوت در مورد استروئیدهای آنابولیک می سنجند. اگر 8 تکرار در روز بدست بیاورند، دارو کمتری مصرف می شود. به طور سنتی، اگزاندرولون در قرص های 2.5 میلی گرم Anavar در دسترس بود که فقط 20 میلی گرم در روز با استفاده از این دارو تجویز می شود که بالغ بر 140 میلی گرم در هفته می شود. برای مقایسه، تستوسترون در آن دوز همچنین نتایج کمی به دست می دهد. در واقع، چندین استروئید آنابولیک نتایجی چشمگیر در آن دوز دریافت می کنند، اما در این حساب ضعیف نیستند. نتیجه گیری درست این است که قرص های Anavar به طور جداگانه ضعیف هستند، اما نه این که مواد مخدر توانایی ندارند.

 

Anavar آروماتیزه نمی کند و به DHT تبدیل نمی کند و نیمه عمر 8 ساعته دارد. بنابراین، یک دوز متوسط ​​که در صبح مصرف می شود، عمدتا از شبانه روز خارج می شود، اما در طول روز و اوایل شب، میزان مناسب آندروژن را تامین می کند .

 

در یک مطالعه اگزادندرول به منظور کاهش چربی شکم در مردان و یا حداقل در مردان چاق سالخورده که در دوزهای پایین مطالعه مورد مطالعه قرار داشتند، لزوما منحصر به فرد نیستند، اگزاندرولون را برتر از تستوسترون و Deca (ناندرولون) می دانند. از این، بعضی از مفاهیم گسترده ای را برای بدن سازی ایجاد کرده اند. با این حال، این لزوما به سیکل های استروئید آنابولیک در دوزهای معمولی که در بدن سازی استفاده می شود، نیست. در مورد مطالعه موردی، من انتظار دارم که تفاوت در نتایج با دوز مرتبط باشد.


در عمل، در مجموع دوزهای آندروژن به طور معمول استفاده می شود، می تواند به همان اندازه به طور موثر بدون اگزا اندرولون به عنوان با، با توجه به هر یک از جایگزین های مختلف برای oxandrolone کاهش می یابد. این بدان معنا نیست که این دارو بی اثر است، بلکه این که آندروژن های دیگر از جمله تستوسترون نیز در دوز بالا برای از دست رفتن چربی شکم موثر هستند.
 

4. مصرف دوز اگزاندرولون / پودر خام Ananvar

Oxandrolone به عنوان درمان اضافی برای جبران کاتابولیسم پروتئین همراه با تجویز طولانی مدت کورتیکواستروئیدها و برای کاهش درد استخوانی است که اغلب همراه با پوکی استخوان است. Dosage بر اساس وضعیت پزشکی شما و پاسخ به درمان است. 5 تا 10 میلی گرم در روز با 20 میلی گرم در روز به طور معمول حداکثر دوز


این استفاده معمولا 2 تا 4 هفته طول می کشد و بعد از استفاده از قبل قبل از اجرای چرخه 2-4 هفته آینده ادامه می یابد.


برای ورزشکارانی که عملکرد ورزشکار دارند، روزانه 20 تا 30 میلی گرم در روز، ورزش را بهبود می بخشد، اما اکثر اوقات 40 تا 50 میلی گرم در روز می تواند بسیار موثر باشد. 80mg / day غیر معمول نیست، اما این خطر عوارض جانبی را افزایش می دهد.


با این حال، در مورد استفاده از دوزهای پایین، من فکر می کنم نتیجه گیری درستی است که برای بیشتر، استفاده از دوز پایین Anavar برای برش نسبت به دوزهای مساوی از اکثر استروئیدهای آنابولیک بیشتر موثر است. این ممکن است تا حدی یا کاملا از اثر افزایشی با تستوسترون طبیعی باشد: استفاده از اگزاندرولون ممکن است چنین تولیدی را سرکوب نکند، کاربر میتواند از اثر کامل تستوسترون طبیعی و اثر اکساندرولون لذت ببرد. در مقابل، تستوسترون با دوزهای پایین یا استفاده ناندرولون موجب سرکوب شدید تستوسترون می شود و بنابراین اثرات کمتری دارد.

 
5. هشدار o f oxandrolone / Anavar پودر خام

اگر به آن حساسیت دارید یا اگر علائم زیر را دارید، نباید از اگزاندرولون / آنوار استفاده کنید:

پیشرفت بیماری کلیه

سرطان پستان (در مردان یا زنان دارای هیپرکلسمی)

اگر باردار هستید

-سرطان پروستات

سطح بالای کلسیم در خون شما (هیپرکلسمی)

- بارداری، به علت ممکن masculinization جنین. Oxandrolone نشان داده شده است که باعث ایجاد سمیت جنینی، سمیت فتوتوکسی، ناباروری و masculinization پسران ماده حیوانی هنگامی که در دوزهای 9 برابر دوز انسانی داده می شود .


اگزاندرولون مانند سایر AAS ها ممکن است با افزایش جذب استخوان پوکی استخوان، هیپرکلسمی را بدتر کند. اگزاندرولون هنگامی که توسط زنان باردار مصرف می شود، ممکن است اثرات ناخواسته مانند مردانگی در جنین داشته باشد. Oxandrolone تا حد زیادی اثر خونریزی وارفارین را افزایش می دهد، گاهی اوقات خطرناک است. در آوریل سال 2004، Savient Pharmaceuticals یک هشدار ایمنی را از طریق FDA هشدار دهنده خدمات بهداشتی درمانی از این منتشر کرد. اگزاندرولون همچنین می تواند متابولیسم عوامل هیپوگلیسمی دهانی را مهار کند. کورتیکواستروئیدها یا هورمون آدرنوکورتیکوتروپیک.


استروئیدهای آنابولیک مشتقات مصنوعی تستوسترون هستند. بعضی از اثرات بالینی و واکنش های جانبی اثرات آندروژنی این کلاس داروها را نشان می دهد. جدایی کامل از اثرات آنابولیک و آندروژنیک به دست نیامده است. بنابراین، اقدامات استروئیدهای آنابولیک شبیه به هورمونهای جنسی مردانه است و احتمالا باعث ایجاد اختلالات جدی در رشد و رشد جنسی در کودکان می شود. استروئیدهای آنابولیک عملکردهای گنادوتروپیک هیپوفیز را سرکوب می کنند و ممکن است اثر مستقیم بر روی بثورات داشته باشند.

 

زنان باید برای علائم virilization (عمیق شدن صدای، هیرسوتیسم، آکنه، clitoromegaly) مشاهده شوند. قطع دارو درمانی در زمان شواهدی از ویلیسم خفیف برای جلوگیری از ویروزی شدن غیرقابل برگشت ضروری است. برخی از تغییرات ویرولیز در زنان حتی بعد از قطع سریع درمان غیر قابل برگشت هستند و با استفاده همزمان از استروژن ها جلوگیری نمی شوند. ناهنجاری های قاعدگی نیز ممکن است رخ دهد.

 

هپاتیت کولاستاتیک و زردی ممکن است با اندروژن های 17-alpha-alkylated در یک دوز نسبتا پایین رخ دهد. اگر هپاتیت کولاستاتیک با زردی ظاهر شود یا اگر آزمایشات عملکرد کبدی غیرطبیعی شود، باید اگزاندرولون قطع شود و علت تشخیص داده شود. زردی ناشی از مواد مخدر زمانی معکوس است که دارو قطع شود.

در کودکان، آندروژن درمانی می تواند بلوغ استخوان را بدون افزایش تولید جبرانی در رشد خطی، تسریع کند. این اثر نامطلوب منجر به افزایش قد بالغ می شود. کودک جوانتر، خطر ابتلا به بالغ بالغ نهایی را بالا می برد. اثر بر بلوغ استخوان باید با ارزیابی سن استخوان مچ دست و دست هر 6 ماه یکبار بررسی شود
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی o f octandrolone / Anavar پودر خام ؟

اکستندرولون یکی از مطمئن ترین استروئید ها، تقریبا کامل بودن عوارض جانبی را ایجاد می کند. این عطر نیست و در هر دوز تولید تستوسترون اندوژن را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

عوارض جانبی معمول Oxandrolone عبارتند از: تهوع، استفراغ، سردرد، تغییرات رنگ پوست، افزایش / کاهش علاقه جنسی، پوست روغنی، ریزش مو و آکنه. کارسینوم شناخته شده یا مشکوک پروستات یا سینه مردانه.

سرطان پستان در زنان مبتلا به هیپرکلسمی (استروئیدهای آنابولیک آندروژنی ممکن است باعث تحریک استخوان پوکی استخوان شود). پیش از بارداری، به علت ممکن masculinization جنین. Oxandrolone نشان داده شده است که باعث ایجاد سمیت جنینی، سمیت فتوتوکسی، ناباروری و masculinization پسران ماده حیوانی هنگامی که در دوزهای 9 برابر دوز انسانی داده می شود. Nephrosis، فاز نفروتیک نفریت. هیپرکلسمی یکی دیگر از اثرات جانبی احتمالی اسهال است. با این حال، این اثر در تعداد بسیار کمی از ورزشکاران و تنها در دوزهای بالا مشاهده شد.
 

7. خرید اکساندرولون / آنوار   پودر خام F rom SZOB

  از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد خام Oxandrolone / Anavar را پر کنید .

تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد .
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share: