شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر Oxymetholone (Anadrol) (434-07-1)

پودر Oxymetholone، پودر خام Oxymetholone، پودر Oxymetholone پودر، پودر Oxymetholone، پودر Oxymetholone خام، پودر Oxymetholone برای فروش، پودر Oxymetholone پودر، پودر Anadrol برای فروش، پودر Anadrol پودر، خرید پودر Anadrol،


1. پودر Oxymetholone / Anadrol خام چیست؟


Oxymetholone، همچنین به عنوان 2-hydroxymethylene-17α-methyl-4،5α-dihydrotestosterone (2-hydroxymethylene-17α-methyl-DHT) و یا به عنوان 2-hydroxymethylene-17α-methylandrostan-17β-ol-3-one، یک مصنوعی استروئید اندروستاین و یک مشتق از آلکالین 17α DHT. Oxymetholone در ابتدا در مقاله 1959 توسط دانشمندان Syntex مورد استفاده قرار گرفت. برای استفاده پزشکی در ایالات متحده در اوایل دهه 1960 معرفی شد. Oxymetholone یک ترکیب استروئیدی آنابولیک آندروژنی (AAS) و متابولیسم 17α دی هیدروتستوسترون (DHT) است که در درمان کم خونی و تعدادی از سایر شرایط استفاده می شود. این کار با افزایش میزان هورمون (اریتروپویتین ) درگیر تولید گلبول های قرمز است. تحت نام تجاری Anadrol و Anapolon در میان دیگران فروخته می شود. Oxymetholone تحت نام های مختلف از جمله اندروید، Anadrol، Anapolon، Anasteronal، Androlic، Hemogenin، Oxitoland، Oxitosona، Oxyanabolic، Oxybolone، Roboral، Synasteron و Zenalosyn عرضه شده است. Oxymetholone یکی از معدود AAS است که برای استفاده پزشکی در ایالات متحده در دسترس قرار می گیرد. دیگر (از نوامبر 2017) تستوسترون، تستوسترون سایپایانات، تستوسترون انتانات، تستوسترون undecanoate، methyltestosterone، fluoxymesterone، nandrolone decanoate و oxandrolone است.

 

اکسی متولون به عنوان یک قرص 50 میلی گرم بیشتر به عنوان یکی از قوی ترین و قوی ترین AAS برای استفاده در پزشکی در نظر گرفته شده است. به طور مشابه، خطر عوارض جانبی وجود دارد. Oxymetholone در ارتقاء دستاوردهای گسترده بسیار موثر است در توده بدن، عمدتا به طور قابل توجهی بهبود سنتز پروتئین. به همین دلیل، آن را اغلب توسط بدنسازان و ورزشکاران استفاده می شود.

2. چگونه Oxymetholone / Anadrol خمیر را کار می کند پودر؟


برنامه های بالینی اصلی oxymetholone شامل درمان پوکی استخوان و کم خونی، و همچنین تحریک رشد ماهیچه در بیماران مبتلا به سوء تغذیه و یا توسعه نیافته است. Oxymetholone در ارتقاء دستاوردهای گسترده در توده بدن بسیار موثر است، که عمدتا با افزایش سنتز پروتئین، به عنوان این ریزون، Oxymetholone نیز برای ورزشکاران رقابتی، بدنسازان، و نیروهای قدرتمند مورد استفاده قرار می گیرد.

پس از معرفی اکسیمیتولون، داروهای ناسازگار از قبیل اپوئین الف توسعه یافتند و نشان دادند که به عنوان درمان کم خونی و پوکی استخوان بدون عوارض جانبی اکسی متولون موثرتر هستند. دارو با وجود این در دسترس بود و در نهایت، استفاده جدید در درمان عفونت HIV یافت شد سندرم

 

کسانی که مکمل Oxymetholone می توانند انتظار داشته باشند وزن خود را به طور چشمگیری افزایش دهد؛ با این حال، میزان تا حد زیادی توسط مقدار غذا که آنها می خورند دیکته می شود. افرادی که رژیم غذایی مناسب را دنبال می کنند می توانند در عرض چند هفته و حتی 30 کیلوگرم در همان زمان به میزان 20 کیلوگرم برسند. با این حال، اگر کالری هایی برای حمایت از چنین رشدی وجود نداشته باشند، مانند کمبود کالری، اکسی متولون در جهان چنین سود زیادی به دست نخواهد آورد. 

3. چگونه از پودر اکسیمیتولون / آناتولول استفاده کنید؟


Oxymetholone / Anadrol استروئیدهای آنابولیک خوراکی، قرص Oxymetholone، این دارو را به صورت دهان مصرف می کند، در صورت ناراحتی معده ممکن است با غذا یا شیر مصرف شود. برای به دست آوردن بیشترین سود از این دارو به طور مرتب از این دارو استفاده کنید. به یاد داشته باشید که هر روز در همان زمان استفاده کنید. مصرف دارو بر اساس وضعیت پزشکی و پاسخ به درمان است. دوز خود را افزایش ندهید و یا این را بیشتر از حد مورد استفاده قرار دهید از آنجا که ممکن است عوارض جانبی افزایش یابد. ممکن است بین 3-6 ماه طول بکشد تا از این دارو استفاده شود.

 

Oxymetholone همانطور که اشاره شد بسیار کبدی و آنزیم های کبدی لزوما به طور چشمگیری با استفاده از آن افزایش می یابد. به همین دلیل اکثر مصرف Oxymetholone به طور کلی باید با حداکثر 6 هفته نگهداری شود و بسیاری از آنها هرگز نیازی به فراتر از 4 هفته استفاده کامل نداشته باشند. در حالی که این دوره بسیار طولانی مدت است که مهم است توجه داشته باشید، Oxymetholone به نظر می رسد یکی از استروئیدهای چند است که واقعا کاهش می یابد پس از استفاده گسترش یافته است؛ به این معنی، حتی اگر شما علامت 6 هفته گذشته را گذرانده اید، احتمالا نمیتوانید خیلی از آن خارج شوید به جز آسیب رساندن به کبد. این بسیار راحت است که توجه داشته باشید، در حالی که برای کبد سمی است، زمانی که به طور مسئولیتی مورد استفاده قرار گیرد، هر اثر سمی نگران کننده خواهد بود زیرا کبد به سرعت به حالت طبیعی بازگردانده می شود. مهم است که توجه داشته باشید، زیرا این استروئید کبدی است که در مقایسه با بسیاری از داروهای مخدر و مصرف الکل منظم، سطح سمیت کبدی را در بر نمی گیرد.

 

Oxymetholone بیشتر مناسب برای ارائه حتی افزایش قدرت است، اما این بیشتر از ویژگی های ثانویه است به عنوان اندازه خود را به عنوان نقش اصلی آن است. با این حال، استروئید نقش مهمی در هر دو قدرت و اندازه دارد، زیرا می تواند یک اثر سینرژیک عالی همراه با سایر استروئیدهای آنابولیک در یک پشته را فراهم کند؛ به عنوان آن باید، به عنوان آن است که مناسب نیست به تنهایی استفاده می شود. در حالی که این بزرگترین مزایا، افزایش اندازه و ایجاد هم افزایی استروئید است، Oxymetholone می تواند و بسیاری از استفاده های موفقیت آمیز در چرخه برش استفاده می شود؛ به طور معمول در محافل بدنسازی رقابتی. در حالی که Oxymetholone اغلب شناخته شده است برای حمایت از حفظ آب می تواند تا حد زیادی کنترل می شود و بسیاری از بدنسازان رقابتی از خواص استروئید در هفته های آخر آمادگی مسابقه خود را به منظور ارائه بدن به صورت کامل تر به عنوان استروئید پاسخ به خوبی به کربوهیدرات و اغلب اغلب در این مرحله مصرف می شود. این یک یادداشت مهم است؛ کسانی که نسبت به احتباس آب حساس هستند توصیه می شود که از این عمل دور بمانند، زیرا بدن شما را از بین می برد اگر شما دقیقا چگونگی ارتباط رژیم غذایی با استفاده از آن را بدانید.


به دنبال همه برچسب ها در برچسب تجویزی خود باشید. پزشک ممکن است گاهی اوقات دوز خود را تغییر دهد تا مطمئن شود بهترین نتایج را دریافت می کنید. این دارو را در مقادیر بزرگتر یا کوچکتر و یا طولانی تر از توصیه توصیه نکنید. برای اطمینان از این که این دارو به بیماری شما کمک می کند، ممکن است نیاز به آزمایش های خون مکرر داشته باشید. ممکن است هیچ تغییری در علائم شما مشاهده نکنید، اما کار خون شما به پزشک شما کمک خواهد کرد که چه مدت برای درمان با اکسیمیتولون تجویز شود.
 

4. استفاده از پودر Oxymetholone / Anadrol


دوز Oxymetholone بر اساس وضعیت پزشکی شما و پاسخ به درمان است. مصرف معمول 50-150 میلی گرم در روز است. در بعضی موارد دوزهای بزرگ مانند 300 میلی گرم در روز مورد استفاده قرار می گیرند، اما هنگامی که به طور مناسب با یک یا چند استروئید آنابولیک دیگر انباشته می شوند، اغلب بیش از 150 میلی گرم در روز مفید است. اضافه کردن Anadrol به 50 میلی گرم در روز Dianabol می دهد سود کمی به یک چرخه استروئید؛ در مقابل، اضافه کردن آنادرول به 50-100 میلی گرم در روز ترنبولون استات یا 60-80 میلی گرم در روز آنوار (اکساندرولون) به طور چشمگیری بهبود می یابد.


اگر دوز دریافت کردید، به محض این که به یاد داشته باشید، دوز از دست رفته را انجام دهید. اگر تقریبا زمان برای دوز بعدی شما باشد، صبر کنید تا زمانی که دارو مصرف شود و دوز از دست رفته را از دست بدهید. داروهای اضافی برای تشکیل دوزهای نادرست مصرف نکنید.


اگر بیش از دوز، اگر فکر می کنید بیش از حد این دارو را دریافت کرده اید، به پزشکان اورژانس مراجعه کنید. انتظار می رود که بیش از حد اکسی متولون علائم تهدید کننده زندگی را ایجاد نکنید.

 

داروهای زیر می توانند با اکسی متولون ارتباط برقرار کنند. اگر از هر کدام از اینها استفاده می کنید، به پزشک خود بگویید:


یک نوشیدنی از قبیل وارفارین (Coumadin)؛ یا داروهای انسولین یا دیابت که به صورت دهان مصرف می کنید.

 

برای اطمینان از اینکه اکسی متولون به بیماری شما کمک می کند و اثرات مضر روی کبد شما را ندارد، باید خون خود را به صورت منظم آزمایش کنید. قرار ملاقات های برنامه ریزی شده را از دست ندهید

 

این دارو می تواند شما را به نتایج غیر معمول با آزمایش های پزشکی خاصی منجر شود. به هرکسی که به شما در مورد استفاده از oxymetholone مراجعه می کند بگویید.

 

ممکن است قبل از بهبود علائم شما این دارو را تا 6 ماه طول بکشد. برای بهترین نتایج، استفاده از دارو را طبق دستورالعمل ادامه دهید. اگر علائم شما بعد از 3 ماه درمان بهبود نیافت، با پزشک خود صحبت کنید.
 

5. اخطار O f خام Oxymetholone / پودر Anadrol


قرص اکسی متولون / آنآدرول نباید سایر اقدامات حمایتی مانند انتقال خون، اصلاح آهن، اسید فولیک، ویتامین B12 یا کمبود پیریدوکسین، درمان ضد باکتری و استفاده مناسب از کورتیکواستروئیدها را جایگزین کند.

 

این دارو را با دیگران به اشتراک نگذارید. این قانون علیه قانون است. رژیم غذایی متعادل که حاوی آهن و اسید فولیک است، ممکن است به بهبود وضعیت شما کمک کند. آزمایشات آزمایشگاهی و / یا آزمایشات پزشکی (مانند شمارش خون، سطح آهن، سطح کلسترول، سطح معدنی خون / ادرار، آزمایش های عملکرد کبدی، آزمایش پروستات) باید به صورت دوره ای انجام شود تا مانع پیشرفت شما شود و یا برای بررسی اثرات جانبی

 

قرص Oxymetholone را در دمای اتاق بین 59-86 درجه فارنهایت (15-30 درجه سانتیگراد) از نور و رطوبت نگهداری کنید. در حمام ذخیره نکنید. تمام داروها را از اطفال و حیوانات خانگی دور نگه دارید. داروها را از توالت نپاشید و یا آنها را به یک تخلیه نزنید، مگر اینکه این کار را انجام دهید. پس از پایان دادن به آن، دیگر نیازی به این محصول نداشته باشید.

 

پزشک یا داروساز ممکن است از هر گونه درگیری احتمالی دارو مطلع باشد و ممکن است شما را برای آنها نظارت کند. قبل از بررسی با آنها ابتدا قبل از بررسی با آنها ابتدا، متوقف یا تغییر مقدار دوز دارو. قبل از استفاده از این دارو، به پزشک یا داروساز خود در مورد تمام داروهای تجویزی و تجویز نشده / داروهای گیاهی که ممکن است از آن استفاده کنید، به ویژه دارو وارفارین مصرف کنید. این دارو ممکن است تحت تاثیر قرار گیرد نتایج آزمایشات آزمایشگاهی خاص. اطمینان حاصل کنید که پرسنل آزمایشگاهی و پزشکان شما می دانند که شما از این دارو استفاده می کنید. این سند شامل تمام تعاملات احتمالی نمی شود. بنابراین، قبل از استفاده از این محصول، به پزشک یا داروساز خود بگویید تمام محصولاتی که استفاده می کنید. فهرستی از تمام داروهای خود را با شما نگه دارید و لیست را با دکتر و داروساز خود به اشتراک بگذارید.


عوارض جانبی عضلانی اسکلتی شامل تعطیلی مراحل رشد اپیفیسیال با خاتمه رشد استخوان خطی می شود. نظارت مناسب بر روی سن استخوان هنگام استفاده در بیماران مبتلا به پروپوتر دریافت توصیه می شود.

 

این دارو می تواند نقایص مادرزادی را ایجاد کند. اگر باردار هستید استفاده نکنید. از کنترل موثر زایمان استفاده کنید و اگر در طول درمان باردار شوید، به پزشک خود اطلاع دهید.

 

شما نباید از این دارو استفاده کنید در صورتی که حساسیت به اکسیمیتولون دارید، یا اگر سرطان پروستات، سرطان سینه مرد، سرطان سینه زن با میزان بالایی از کلسیم در خون، بیماری شدید کبد یا کلیه، و یا اگر شما حامله باشید.

 

قبل از استفاده از oxymetholone، اگر بیماری کبد یا کلیه، بیماری قلبی، نارسایی احتقانی قلب، کلسترول بالا یا تری گلیسیرید، بیماری عروق کرونر یا پروستات بزرگ شود، به پزشک اطلاع دهید.

6. آیا ممکن است اثرات جانبی o f oxymetholone / آناتولول پودر ؟


عوارض جانبی معمول oxymetholone عبارتند از: افسردگی، بی حسی، سردرد، تورم، افزایش سریع وزن، پریپیسم، تغییر رنگ پوست، مشکلات ادراری، تهوع، استفراغ، درد معده (در صورت استفاده از معده خالی)، از دست دادن اشتها، زردی، تورم پستان در مردان، احساس بی قرار یا هیجان، بی خوابی و اسهال. در زنان، عوارض جانبی نیز شامل آکنه، تغییرات در دوره قاعدگی، عمق صدا، رشد مو در چانه یا قفسه سینه، ریزش مو، کلوتری بزرگ و تغییرات در درایو جنس. با توجه به ساختار آن 17α-alkylated، oxymetholone است hepatotoxic. طول مدت استفاده از این دارو می تواند انواع بیماری های جدی، از جمله هپاتیت، سرطان کبد و سیروز ایجاد کند؛ بنابراین تست های عملکرد کبدی دوره ای برای کسانی که مصرف oxymetholone توصیه می شود.


اثرات تنبلی شامل الیگوسپرمی و کاهش میزان انسداد مجاری ادراری است. بیماران سالمند ممکن است بزرگ شدن پروستات را تجربه کنند که منجر به انسداد ادراری می شود. پریاپیسم و تحریک بیش از حد ممکن است توسعه یابد. زنان مبتلا به سرگیجه، شامل صدای عمیق، هیرسوتیسم، آکنه، کولیتومگالی (غیر قابل برگشت) و اختلالات قاعدگی می شوند. قطع استروئیدهای آنابولیک در علائم virilization خفیف ممکن است مانع ورید شدن غیر قابل برگشت شود. تغییرات در میل جنسی ممکن است رخ دهد (افزایش / کاهش یابد).

 

زنان دریافت کننده اکسی متولون ممکن است ویژگی های مردانه ای ایجاد کنند که اگر درمان ادامه یابد، می تواند غیر قابل برگشت باشد. اگر در معرض هر کدام از این عوارض جانبی، در اسرع وقت با پزشک خود تماس بگیرید:

 

آکنه؛

تغییرات در دوره قاعدگی شما؛

صدای خنک و یا عمیق تر

رشد موهای مردانه (مانند چانه یا سینه)؛

طاسی الگوی مردانه

clitoris بزرگ؛ یا

افزایش یا کاهش در درایو جنسی.

 

عوارض جانبی کمتر ممکن است عبارتند از:

تورم سینه در مردان؛

احساس بی قرار یا هیجان زده

مشکلات خواب (بی خوابی)؛ یا

اسهال

این لیست کاملی از عوارض جانبی نیست و ممکن است دیگران رخ دهند. در مورد عوارض جانبی غیر معمول یا مزمن به پزشک خود بگویید.
 

7. خرید Oxymetholone / Anadrol پودر F ROM SZOB


  از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و سفارشات مواد اولیه Oxymetholone / Anadrol را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: