شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر پرگابالین (148553-50-8)

پودر پودر پودر، پودر پودر پرگابالین، پودر پودر پرفال گابالین برای فروش، پودر پودر پودر پگگال، پودر پودر پودر گرا،

پودر بیهوشی Pregabalin چیست؟

Pregabalin، که تحت نام تجاری Lyrica به بازار عرضه شده است، داروهایی است که برای درمان صرع، درد نوروپاتیک، فیبرومیالژیا و اختلال اضطراب عمومی به کار می رود. استفاده از آن برای صرع به عنوان یک درمان اضافی برای تشنج های جزئی با یا بدون تعمیم ثانویه در بزرگسالان است. برخی از موارد استفاده از پیشگابالین عبارتند از: سندرم پای بی قرار، پیشگیری از میگرن، اختلال اضطراب اجتماعی و ترک الکل. هنگامی که قبل از جراحی استفاده می شود، به نظر نمی رسد که درد بعد از جراحی را تحت تاثیر قرار دهد اما ممکن است استفاده از مواد مخدر کاهش یابد.


استفاده از پودر خام بیهوشی Pregabalin

تشنج

پره گابالین زمانی مفید است که به سایر تداخلات اضافه شود، زمانی که این درمان های دیگر کنترل صرع جزئی نیست. تنها استفاده از آن کمتر از سایر داروهای ضد تشنج است. مشخص نیست که چگونه با این روش برای gabapentin مقایسه می شود.

درد عصبی

فدراسیون اروپایی انجمن های اعصاب و روان پیشگابالین را به عنوان عامل اولیه برای درمان درد ناشی از نوروپاتی دیابتی، نورالژی بعد از هرپس و درد نوروپاتی مرکزی توصیه می کند. اقلیت منافع قابل توجهی به دست می آورد و تعداد بیشتری به نفع متوسط می شود. دیگر عوامل خط اول، از جمله گاباپنتین و داروهای ضد افسردگی سه حلقه ای، به عنوان عوامل خط اول به همان اندازه وزن داده می شوند و بر خلاف پره گابالین، به عنوان داروهای ارزان قیمت در دسترس هستند.

پیشگبالین برای بعضی انواع دیگر درد نوروپاتیک مانند نورالژی تریمینال توصیه نمی شود و استفاده از آن در درد نوروپاتیک مرتبط با سرطان بحث انگیز است. هیچ مدرکی برای استفاده از آن در پیشگیری از میگرن وجود ندارد و گاباپنتین مفید نبوده است. برای پیشگیری از درد مزمن پس از جراحی مورد بررسی قرار گرفته است، اما کاربرد آن برای این هدف بحث برانگیز است.

Pregabalin به طور کلی در درمان درد حاد به عنوان موثر نیست. آزمایشات در مورد استفاده از پره گابالین برای درمان درد حاد بعد از جراحی، هیچ تاثیری بر میزان کلی درد مشاهده نشد، اما افراد نیاز به مورفین کمتری داشتند و عوارض جانبی مرتبط با مواد افیونی کمتری داشتند. چندین روش ممکن برای بهبود درد مورد بحث قرار گرفته است.


اختلالات اضطرابی

فدراسیون جهانی روانپزشکی زیست شناسی پیشگابالین را به عنوان یکی از عوامل خط اول برای درمان اختلال اضطراب عمومی تشویق می کند، اما سایر عوامل مانند SSRI را به عنوان خط اول درمان اختلال وسواس فکری و اختلال استرس پس از سانحه توصیه می کند. به نظر می رسد اثرات آنکسیولیتیک مشابه بنزودیازپین ها با خطر کمتر وابستگی داشته باشد.

اثرات پره گابالین بعد از یک هفته استفاده می شود و در مقایسه با لورازپام، آلپرازولام و ونلافاکسین اثر مشابهی دارد، اما پره گابالین با ایجاد اثرات درمان پایدار تر برای علائم اضطراب روانی، اثبات شده است. آزمایشهای طولانی مدت بدون توسعه تحمل نشان دادهاند و علاوه بر آن، بر خلاف بنزودیازپینها، تأثیر مثبتی بر معماری خواب و خواب دارد که با افزایش خواب آهسته مشخص میشود. این اختلالات شناختی و روان شناختی کمتری نسبت به آن داروها ایجاد می کند؛ این نیز دارای پتانسیل کم برای سوء استفاده و وابستگی است و ممکن است بر این اساس به بنزودیازپین ها ترجیح داده شود.


عوارض جانبی پودر خام بیهوشی Pregabalin

پیشگابالین اثرات درماني شبیه به سایر مواد کنترل شده را تولید می کند. در مطالعه ای که با مصرف کنندگان تفریحی داروهای آرامبخش و هیپنوتیزم انجام شد، دوز 450 میلی گرم پره گابالین منجر به ارزیابی های ذهنی یک اثر "خوب دارو" و "بالا" و "میل" مشابه 30 میلیگرم دیازپام شد. در مطالعات بالینی، پری گابالین یک اثر جانبی جانبی مشابه سایر افسردگی های سیستم عصبی مرکزی داشت.


واکنشهای جانبی جانبی مرتبط با استفاده از پودر خام بیهوشی پره گابالین عبارتند از:

بسیار شایع (> 10٪ از بیماران): سرگیجه، خواب آلودگی.


مشترک (1 و 10٪ از بیماران): بینایی تیره، دیالوپیا، افزایش اشتها و افزایش وزن بعد از آن، ناخوشایند، سردرگمی، رویاهای زنده، تغییرات در میل جنسی (افزایش یا کاهش)، تحریک پذیری، آتاکسی، تغییرات توجه، احساس بالا، هماهنگی غیر طبیعی اختلال در حافظه، لرزش، دیسارتیا، پاراستایش، سرگیجه، خشکی دهان و یبوست، استفراغ و استفراغ، اختلال نعوظ، خستگی، ادم محیطی، احساسات ناشی از مستی، راه رفتن غیرطبیعی، آستنیا، نازوفارنژیت، افزایش سطح کراتین کیناز.


کم خونی (0.1٪ و 1٪ از بیماران): افسردگی، بیحسی، آرامش، انورگاسمی، توهم، میوکالونوس، هیپوستازی، hyperesthesia، تاکی کاردی، بزاق بیش از حد، هیپوگلیسمی، عرق کردن، فلاشینگ، بثورات، انسداد عضلانی، میلان، آرترالژی، بی اختیاری ادرار، دیسوری، ترومبوسیتوپنی، حسابداری کلیه
نادر (<0.1٪ از="" بیماران):="" نوتروپنی،="" بلوک="" قلب="" درجه="" اول،="" فشار="" خون،="" فشار="" خون="" بالا،="" پانکراتیت،="" دیسفاژی،="" الیگواریا،="" رابدومیولیز،="" افکار="" خودکشی="" یا="">


دوز پودر خالص بیهوشی Pregabalin

مصرف روزمره بزرگسالان برای نوروپاتی دیابتی:

دوز اولیه: 50 میلی گرم خوراکی 3 بار در روز
زمان: دوز ممکن است به میزان 100 میلی گرم خوراکی 3 بار در روز در عرض 1 هفته بر اساس اثر و تحمل


حداکثر دوز: 100 میلی گرم خوراکی 3 بار در روز در بیمارانی که یک کراتینین کرونری حداقل 60 میلی لیتر در دقیقه دارند

اظهار نظر:

این دارو ممکن است با یا بدون غذا مصرف شود.

استفاده: مدیریت درد نوروپاتیک همراه با نوروپاتی محیطی دیابتی

دوز بزرگسالان معمولی برای نورالژی پسا گرا:

دوز ابتدائی: 75 میلی گرم خوراکی 2 بار در روز OR 50 میلی گرم خوراکی 3 بار در روز
زمان: دوز ممکن است به میزان 100 میلی گرم خوراکی 3 بار در روز در عرض 1 هفته بر اساس اثر و تحمل


- دوز نگهدارنده: 75 تا 150 میلی گرم خوراکی 2 بار در روز OR 50 تا 100 میلی گرم خوراکی 3 بار در روز (150 تا 300 میلی گرم در روز) در بیماران با ترخیص کراتینین حداقل 60 میلی لیتر در دقیقه
حداکثر دوز: بیمارانی که پس از 2 تا 4 هفته درمان با 300 میلی گرم در روز تحت درمان کمکی قرار نگیرند و قادر به تحمل این دارو هستند، ممکن است به میزان 300 میلی گرم خوراکی 2 بار در روز یا 200 میلی گرم خوراکی درمان شوند. 3 بار در روز (به علت اثرات نامطلوب وابسته به دوز و افزایش میزان قطع مصرف دارو به علت عوارض جانبی، مصرف بیش از 300 میلی گرم در روز باید فقط برای کسانی که درد ماندگار دارند و 300 میلی گرم در روز تحمل کنند)


اظهار نظر:
این دارو ممکن است با یا بدون غذا مصرف شود.

استفاده از: درمان نورالژی پس از خون

معمولا بزرگسالان برای صرع:

دوز ابتدائی: 75 میلی گرم خوراکی 2 بار در روز یا 50 میلی گرم خوراکی 3 بار در روز
- دوز نگهدارنده: 150 میلی گرم در روز به 600 میلی گرم در روز (کل دوز روزانه باید تقسیم شود و دو یا سه بار در روز به آنها داده شود)


حداکثر دوز: 600 میلی گرم در روز در دو یا سه دوز تقسیم بر اساس پاسخ فرد بیمار و تحمل

نظرات:
این دارو ممکن است با یا بدون غذا مصرف شود.
اثربخشی درمان افزودنی در بیماران مصرف گاباپنتین در آزمایشهای کنترل شده مورد بررسی قرار نگرفته است؛ بنابراین توصیه های دوز برای استفاده از این ترکیب را نمی توان ارائه داد.

استفاده: درمان اضافی برای بزرگسالان مبتلا به تشنج ناشی از قاعدگی

دوز بزرگسالان معمولی برای فیبرومیالژیا:

دوز ابتدایی: 75 میلی گرم خوراکی 2 بار در روز (150 میلی گرم در روز)
زمان: دوز ممکن است در عرض 1 هفته به میزان 150 میلی گرم خوراکی 2 بار در روز (300 میلی گرم در روز) بر اساس اثر و تحمل


دوز نگهدارنده: 300 تا 450 میلی گرم در روز در دو دوز تقسیم شده است
حداکثر دوز: بیماران که سود کافی را با 300 میلی گرم در روز تجربه نکنند، ممکن است به میزان 225 میلی گرم خوراکی 2 بار در روز (450 میلی گرم در روز) افزایش یابد.

نظرات:
این دارو ممکن است با یا بدون غذا مصرف شود.

استفاده از: مدیریت فیبرومیالژیا

گرچه pregabalin نیز در 600 میلی گرم در روز مورد مطالعه قرار گرفت، هیچ شواهدی وجود ندارد که این دوز مزایای بیشتری را به همراه داشته باشد و این دوز کمتر تحمل می شود. با توجه به اثرات جانبی ناشی از دوز، درمان با دوزهای بالای 450 میلی گرم در روز توصیه نمی شود.

مصرف روزانه بزرگسالان برای درد نوروپاتیک:

دوز ابتدائی: 75 میلی گرم خوراکی 2 بار در روز
زمان: دوز ممکن است به میزان 150 میلی گرم خوراکی 2 بار در روز در عرض 1 هفته بر اساس اثر و تحمل


- دوز نگهداری: 150 تا 600 میلی گرم در روز در دوزهای تقسیم شده


حداکثر دوز: بیماران که پس از 2 تا 3 هفته درمان با 150 میلی گرم خوراکی 2 بار در روز و کسانی که این دارو را تحمل می کنند، نمی توانند با کاهش میزان درد از 300 تا 300 میلی گرم خوراکی 2 بار در روز

نظرات:
این دارو ممکن است با یا بدون غذا مصرف شود.

استفاده: درد نوروپاتیک با آسیب نخاعی مرتبط است


Hot Tags: پودر پودر پودر، پودر پودر پرگابالین، پودر پودر پرفال گابالین برای فروش، پودر پودر پودر پگگال، پودر پودر پودر گرا،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: