شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پریلوکائین (721-50-6)

پریلوکائین یک بیهوشی موضعی (دارو خفیف) است. همچنین برای درمان شرایطی مانند پارستزی، اغلب با لیدوکائین به عنوان آماده سازی بیهوشی پوستی (لیدوکایین / پریلوکائین یا EMLA) ترکیب می شود. ... در بعضی از بیماران، متابولیت پریلوکائین ممکن است عارضه غیرمعمول متهموگلوبینمی را ایجاد کند که ممکن است با متيلن آبی درمان شود.کلمات کلیدی: Prilocaine، Prilocaine چیست؟ نام تجاری Prilocaine، پریلوکائین چیست؟ مواد اولیه Prilocaine، Prilocainera، Prilocaine چیست؟ Prilocaine چیست؟ تجویز مقدار Prilocaine، دوز Prilocaine، Prilocaine، How to use Prilocaine، عوارض جانبی از مواد موضعی پریلوكائین، تعاملات دارویی پریلوكائین، استفاده و نگهداری از پریلوكائین، از كجا خلوص بالا پودر پریلوكائین آنلاین را خریداری كنید.
پودر خالص بیهوشی Prilocaine چیست؟

Prilocaine یک بیهوشی موضعی (دارو خفیف) است. همچنین برای درمان شرایطی مانند پارستزی، اغلب با لیدوکائین به عنوان آماده سازی برای بیهوشی پوستی (لیدوکایین / پریلوکائین یا EMLA) ترکیب می شود. ... در بعضی از بیماران، متابولیت پریلوکائین ممکن است عارضه غیرمعمول متهموگلوبینمی را ایجاد کند که ممکن است با متيلن آبی درمان شود.

 نام تجاری پودر خالص بیهوشی Prilocaine در بازار چیست؟

Prilocaine معمولا به عنوان EMLA در بازار شناخته شده است، این نوع کرمی از پریلوکائین است. به علاوه، نامهای دیگری مانند آلکایین، پراکائین، DermacinRx Prizopak، لیوکسیل پک، Relador Pak، LP Lite Pak، Anodyne LPT، Medolor Pak ، Dolotranz، AgonEaze، Lido-Prilo Caine Pack، DermacinRx Empricaine.
پودر خالص بیهوشی Prilocaine چیست؟

پودر پریلوکائین مواد اولیه پریلوکائین است، پودر پریلوکائین خام نوعی پودر کریستالی سفید، CAS: 721-50-6، MolecularFormula: C13H20N2O، وزن مولکولی: 220.31، Melt Poin t: 37-38 ℃، ذخیره سازی Temp: RT .

 پودر خالص بیهوشی Prilocaine چیست؟

به عنوان یک داروی ضد بیهوشی نوعی آمید، پریلوکائین در پوست طبیعی یا ناخوشی یا در ناحیه بیرونی ناحیه بیرونی برای جلوگیری از درد قبل از اعمال روشهای خاص مانند قرار دادن سوزن، پیوند پوست یا عمل جراحی لیزر پوست استفاده می شود. پریلوکائین به طور موقت پوست را خراشیده کرده و منطقه اطراف.

 تجویز داروهای ضد بارداری Prilocaine پودر خالص (فرم کرم)

دوز این دارو برای بیماران مختلف متفاوت خواهد بود. دستورالعمل پزشک یا دستورالعملهای مربوط به برچسب را دنبال کنید. اطلاعات زیر شامل تنها دوز متوسط پریلوکائین می باشد. اگر دوز شما متفاوت باشد، آن را تغییر ندهید مگر اینکه پزشک شما به شما این کار را انجام دهد.

مقدار دارو که شما مصرف می کنید بستگی به قدرت دارو دارد. همچنین، تعداد دوزهای که هر روز مصرف میکنید، زمان مجاز بین دوزها و طول مدت مصرف دارو بستگی به مشکل پزشکی است که برای آن دارو مصرف میکنید.
برای فرم دوز موضعی (کرم):

برای جلوگیری از درد ناشی از روش های پزشکی:

بزرگسالان و نوجوانان - 1 تا 2.5 گرم در یک لایه ضخیم به قسمت پوست اضافه کنید. اندازه مساحت پوشش داده شده و مدت زمان نگهداری دارو در این روش بستگی دارد. منطقه را با یک باند پوشش دهید. این دارو ممکن است برای مدت 2 ساعت در پوست بماند. دکتر شما باند را برداشته و دارو را قبل از عمل جراحی پنهان می کند.

کودکان دز بر اساس وزن بدن هستند و باید توسط پزشک تعیین شوند. کرم در یک لایه ضخیم به ناحیه پوست اعمال می شود. اندازه مساحت پوشش داده شده و مدت زمان نگهداری دارو در این روش بستگی دارد. منطقه را با یک باند پوشش دهید. دکتر شما باند را برداشته و دارو را قبل از عمل جراحی پنهان می کند

 قبل از مصرف پودر خالص بیهوشی Prilocaine چه باید بگویم دکترم ؟

اگر آلرژی به پریلوکائین یا هر بخش دیگری از پریلوکائین دارید، حساسیت دارید.

اگر به مواد مخدر مانند این یکی حساسیت دارید، هر گونه دارو، غذا یا سایر مواد دیگر. در مورد آلرژی و علائم شما مانند بثورات به پزشک خود بگویید. کندوها؛ خارش تنگی نفس؛ خستگی؛ سرفه کردن؛ تورم صورت، لبها، زبان یا گلو؛ یا هر علائمی دیگر.

اگر شما متهموگلوبینمی دارید.

این یک لیست از تمام داروها یا مشکلات بهداشتی است که با این دارو ارتباط دارد.
در حالی که من پودر خالص بیهوشی Prilocaine را می گیرم، چه چیزهایی را باید بدانم یا انجام دهم؟

به تمام متخصصان مراقبت های بهداشتی خود بگویید که این دارو را مصرف می کنید. این شامل پزشکان، پرستاران، داروسازان و دندانپزشکان شما می شود.

خوردن غذا در حالی که دهان شما احساس خجالت می کند. شما زبان خود را می توانید بخرید.

اگر باردار یا باردار هستید، به پزشک خود بگویید. شما باید در مورد مزایا و خطرات استفاده از پریلوکائین در حین بارداری صحبت کنید.

در صورت تغذیه با شیر مادر، به پزشک خود اطلاع دهید. شما باید در مورد هر گونه خطری برای کودک خود صحبت کنید.

 نحوه استفاده از پودر خالص بیهوشی Prilocaine:

قبل و بعد از استفاده از دارو دست ها را با صابون و آب بشویید.

یک لایه ضخیم از دارو را به ناحیه که نیازی به آن نیاز است اعمال کنید. دارو را بر روی پوست گسترش ندهید.


دارو را با یک باند ویژه ای به نام پانسمان انحصاری پوشش دهید. این دارو را در محل نگهداری خواهد کرد. پزشکتان به شما باند را می دهد یا به شما می گوید که چه باید بکنید.

لبه های باند را برای نگه داشتن دارو از نشت ببندید. باند را بلند نکنید و یا آن را خراب نکنید. نگه داشتن دارو به شدت تحت پوشش کمک می کند تا به درستی کار کند.

برای نوزادان و یا کودکان جوان، پوشش دوم ممکن است برای جلوگیری از دست زدن به دارو مورد استفاده قرار گیرد.


در حالی که دارو در جای خود دقت داشته باشید، کودک یا کودک خود را تماشا کنید. اجازه ندهید که باند را بشوئید یا برداشته، دارو را لمس کنید، آن را در دهان، چشم، بینی یا گوش قرار دهید.

باند را در محل نگه دارید تا زمانی که شما یا فرزندتان به بیمارستان یا کلینیک وارد نشوید.

دکتر شما باند را برداشته و دارو را قبل از عمل جراحی پنهان می کند.


این دارو را برای باز کردن زخم، سوختگی، و یا پوست شکسته یا ملتحمه اعمال نکنید، مگر این که دکتر شما به روش دیگری دستور دهد.

مراقب باشید که هیچ کدام از این داروها را در چشم نیاورید زیرا ممکن است موجب تحریک شدید چشم شود. اگر هیچ کدام از داروها به چشم شما نمی آیند، چشم هایتان را مالش نکنید و حتی چشم هایتان را پاک نکنید. چشم را با آب بشوئید و بلافاصله با دکتر خود تماس بگیرید.

مراقب باشید که هیچ یک از این داروها را در گوش نداشته باشید زیرا ممکن است باعث مشکلات شنوایی شدید شود. اگر هر کدام از داروها به گوش شما برسد، گوش را با آب بشوئید و بلافاصله با پزشک خود مشورت کنید.
عوارض جانبی احتمالی پریولاكائین بطری خام خالص موضعی (Emla) چیست؟

در صورت وجود هر یک از این علائم یک واکنش آلرژیک، به کمک اورژانسی کمک کنید: کندو؛ دشوار تنفس تورم چهره، لبها، زبان یا گلو.

از مصرف لیدوکائین و پریلوکائین موضعی متوقف کنید و اگر یک یا چند مورد از این عوارض جانبی جدی دارید، یکبار با پزشک خود تماس بگیرید:

سوزش شدید، خارش یا حساسیت که در آن دارو استفاده می شود.

تورم یا قرمزی؛

سرگیجه ناگهانی یا خواب آلودگی پس از دارو اعمال می شود

کبودی یا ظاهر بنفش پوست یا

احساسات غیرمعمول
تعاملات دارویی پریستال خالص بی حس کننده پریلوکائین

اگر چه داروهای خاصی نباید با هم در همه جا استفاده شوند، در موارد دیگر حتی ممکن است دو نوع دارو با یکدیگر ترکیب شوند. در این موارد، پزشک ممکن است بخواهد دوز را تغییر دهد یا ممکن است احتیاط های دیگر لازم باشد. هنگامی که شما این دارو را مصرف می کنید، بسیار مهم است که متخصصان مراقبت های بهداشتی خود را در صورت استفاده از هر یک از داروهای ذکر شده در زیر ذکر کنید. تعاملات زیر براساس اهمیت بالقوه آنها انتخاب شده اند و لزوما شامل همه چیز نیستند.

استفاده از این دارو با هر یک از داروهای زیر توصیه نمی شود، اما در برخی موارد ممکن است لازم باشد. اگر هر دو دارو با هم تجویز شوند، پزشک ممکن است دوز خود را تغییر دهد یا چقدر از یک یا هر دو دارو استفاده کنید.

Acecainide

آمیودارون

برتیلیوم

دوفتیدید

Ibutilide

سوتولول
استفاده و نگهداری از پودر خالص بیهوشی Prilocaine

دارو را در یک ظرف بسته در دمای اتاق، دور از گرما، رطوبت و نور مستقیم ذخیره کنید. از انجماد نگه دارید

دور از دسترس اطفال نگه دارید.

دارو و داروهای دیگر که نیازی به مصرف ندارند را حفظ نکنید.

از متخصص مراقبت بهداشتی خود بپرسید چگونه باید از داروهایی استفاده نکنید که باید از آنها استفاده کنید.
از کجا بخرید خلوص خلوص Prilocaine بیهوشی خالص خالص آنلاین از شرکت SZOB؟

SZOB 99٪ پودر خالص استروئید خالص با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی، تحویل سریع و پرداخت امن. محصولات اصلی: پودر خالص استروئیدهای آنابولیک، بدن سازی، تناسب اندام، کاهش چربی، هورمون های جنسی، SARMS، داروهای PCT، HGH، homebrew، ugl . مانند تستوسترون enanthate 90USD / 100g، Clen HCL با کیفیت بالا، sibutramine، ECT.

1. با ما تماس بگیرید از طریق سیستم ایمیل ما، و یا نماینده خدمات آنلاین مشتری اسکایپ (CSR).

2. برای ما مقدار و آدرس مورد نظر خود را ارائه دهید.

3. ما CSR شما نقل قول، مدت پرداخت، شماره ردیابی، روش های تحویل و تاریخ ورود تخمین زده (ETA) را به شما ارائه می دهد.

4. پرداخت انجام شده و کالا در عرض 12 ساعت ارسال می شود (برای سفارش در ظرف 10 کیلوگرم).

5. محصولات دریافت شده و به نظرات
Hot Tags: 721-50-6، کلید واژه ها: Prilocaine، Prilocaine چیست، Prilocaine، نام تجاری Prilocaine، Prilocaine چیست، Prilocaine، پودر، مواد خام Prilocaine، Prilocaine خام، Prilocaine چیست؟ Prilocaine چیست؟ Prilocaine چیست؟ Prilocaine، Prilocaine خریداری کنید، Prilocaine خریداری کنید استفاده از Prilocaine، استفاده از Prilocaine، عوارض جانبی موضعی پریلوکائین، تعاملات دارویی Prilocaine، استفاده و نگهداری Prilocaine، از کجا بخرم پودر پریلوکائین خالص آنلاین.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: