شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

Prilocaine HCL (1786-81-8)

Prilocaine بی حسی موضعی از نوع آمینو آمید اول توسط Claes Tegner و نیلز Löfgren آماده است. در آن فرم تزریقی (نام تجاری: Citanest)، آن اغلب در دندانپزشکی استفاده می شود. آن اغلب با ليدوكايين به عنوان آماده سازی موضعی برای درم بي حسي (ليدوكايين/prilocaine یا املا) برای درمان بیماریهای مانند پارستزی ترکیب شده است. سمیت قلبی کم است, معمول است برای بی حسی منطقه ای داخل وریدی استفاده می شود.


Prilocaine

Prilocaine بی حسی موضعی از نوع آمینو آمید اول توسط Claes Tegner و نیلز Löfgren آماده است. در آن فرم تزریقی (نام تجاری: Citanest)، آن اغلب در دندانپزشکی استفاده می شود. آن اغلب با ليدوكايين به عنوان آماده سازی موضعی برای درم بي حسي (ليدوكايين/prilocaine یا املا) برای درمان بیماریهای مانند پارستزی ترکیب شده است. سمیت قلبی کم است, معمول است برای بی حسی منطقه ای داخل وریدی استفاده می شود.
تزریق پودر خام بیهوشی Prilocaine هیدروکلراید

تزریق Prilocaine هیدروکلراید (Prilocaine هیدروکلراید)، خارش، شامل 4% prilocaine هیدروکلراید که شیمیایی تعیین شده به عنوان propanamide N-(2-methyl-phenyl) -2 - (propylamino) -، monohydrochloride، استریل، غیر pyrogenic محلول ایزوتونیک حاوی عامل بی حسی موضعی و parenterally تجویز توسط تزریق.
Prlicaine HCL پودر خام بیهوشی تزریق مکانیسم عمل

Prilocaine تثبیت غشاي نورون با مهار شار یونی لازم برای شروع و هدایت انگیزه، نتیجه آن بی حسی موضعی عمل.
Prilocaine HCL پودر خام بیهوشی تزریق دوز

بزرگسالان:

نفوذ فک بالا: ابتدا 1 – 2mL; دوز توصیه می شود حداکثر ظرف مدت 2 ساعت:<70kg: 8mg/kg;="" ≥70kg:="" 600mg.="" elderly,="" debilitated,="" acutely="" ill:="" reduce="">

کودکان:

<10yrs: use="" clarks="" rule="" to="" calculate="">
Prilocaine HCL تزریق پودر خام هوشي شروع

وقتی برای تزریق نفوذ در بيماران دندانپزشکی استفاده می شود، زمان شروع بيهوشي به طور متوسط کمتر از 2 دقیقه با مدت زمان متوسط از بي حسي بافت نرم از حدود 2 ساعت.
Prilocaine HCL تزریق پودر خام بیهوشی موارد منع مصرف

در برخی از بیماران ارتو-رنگ آميزی تولوئيدين، متابوليت prilocaine، ممکن است باعث methemoglobinemia که ممکن است تحت درمان با متیلن آبی. Prilocaine همچنین ممکن است در افراد مبتلا به کم خوني و کم خونی یا علامتی هیپوکسی منع مصرف. افراد مبتلا به کمبود pseudocholinesterase ممکن است مشکل metabolizing این بی حسی.
Prilocaine HCL بیهوشی خام پودر تزریق سوخت و ساز بدن

اطلاعات برگرفته از فرمولاسیون های متنوع، غلظت و کاربرد را نشان می دهد که prilocaine است کاملا جذب شود پس از دولت تزریقی نرخ جذب بسته، به عنوان مثال، بر عوامل مانند سایت دولت و وجود یا عدم وجود عامل تنگ کننده عروق. Prilocaine در کبد و کلیه متابولیزه و از طریق کلیه دفع. آن توسط پلاسما esterases متابولیزه است. هيدروليز prilocaine توسط amidases بازده رنگ آميزی تولوئيدين ارتو و N proylalanine. هر دوی این ترکیبات ممکن است تحت hydroxylation حلقه.
Prilocaine HCL پودر خام بیهوشی تزریق عوارض

تورم و مداوم پارستزی لب ها، بافت دهان و دندان; عوارض CNS (به عنوان مثال، تحریک، افسردگی، بی قراری، اضطراب، سرگیجه، لرزش) عوارض قلبی و عروقی (به عنوان مثال، برادی کاردی، افت فشار خون، قلب و عروق سقوط) واکنش های آلرژیک نوع, عوارض عصبی, فسفوکیناز افزایش.
هشدار تزریق پودر خام بیهوشی Prilocaine هیدروکلراید

قبل از اینکه راه حل بی حسی موضعی تزریق می شود برای به حداقل رساندن احتمال تزریق درون رگی آرمان بايد انجام شود. اگر خون در آسپيره شد، تا اینقدر بدون بازگشت خون توسط آسپیراسیون سوزن قرار گیرند باید. توجه داشته باشید، با این حال، که فقدان خون در سرنگ تزریق درون رگی که اطمینان اجتناب شود.
کرم موضعی ليدوكائين Prilocaine

کرم موضعی ليدوكائين و prilocaine بر روی پوست و یا در ناحیه تناسلی به علت بی حسی و یا از دست دادن احساس قبل از برخی روش های پزشکی استفاده می شود. این است که برای جلوگیری از درد ناشی از تزریق رسم خون از ورید یا اعمال جراحي مانند از بین بردن زگیل استفاده می شود. این دارو شامل مخلوطی از دو موضعی بی حسی های موضعی (داروهای بیحس کننده). پایانه های عصبی در پوست deadens.
نحوه استفاده از کرم های موضعی ليدوكائين Prilocaine

این دارو تنها در پوست نرمال و ناحیه تناسلی استفاده کنید. زخم های باز یا پوست شکسته/تحریک مگر کارگردانی دکتر شما اعمال شود. دستهای خود را قبل از استفاده از این محصول.

برای اعمال فشار مقدار تجویز کرم به طور مستقیم بر روی پوست. شما همچنین می توانید آن را بر روی راهنمای اندازه گیری برای اطمینان از دریافت دوز مناسب و سپس آن را به اعمال شود فشار.

مقدار مصرف و طول زمان برنامه در سن و وضعیت پزشکی و روش شما با داشتن است. در کودکان، دوز نیز بر وزن اساس ممکن است. استفاده از مقادیر بزرگتر از تجویز می شوند. هنوز در مناطق وسیعی از پوست استفاده کنید، اعمال حرارت و یا ترک آن را در جای دیگر از کارگردانی یا جدی عوارض جانبی ممکن است رخ دهد.

کرم لیدوکائین و prilocaine با دهان را. در تنها پوست خود استفاده کنید. نگه داشتن از دهان، بینی و چشم (رایت ممکن است).

اگر این دارو را در هر یک از این مناطق را خوب با آب شسته.

پاک از قسمت های آسیب دیده قبل از استفاده. حاصل خشک هست.

با استفاده از دستکش لاستیکی قرار داده.

قرار دادن لایه ضخیم در منطقه به درمان می شود. نه مالش.
وقتی که من استفاده از کرم های موضعی ليدوكائين Prilocaine دانید 

همه از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را بگویید که شما را به کرم لیدوکائین و prilocaine. این شامل پزشکان پرستاران داروسازان و دندانپزشکان.

این دارو ممکن است باعث آسیب اگر بلعیده. اگر این دارو بلعیده دکتر یا مرکز مسمومين تماس بگیرید.

در زخم های باز، بریدگی ها، قرار دادن و یا پوست تحریک شده.

مراقبت در هنگام قرار دادن در بخش بزرگی از پوست یا زخم های باز هستند که در آن استفاده کنید. با پزشک صحبت کنید.

کرم لیدوکائین و prilocaine برای طولانی تر از شما توسط پزشک گفته شد استفاده کنید.

خراش یا مالش پوست بی حس است. اجازه ندهید که آن را بسیار گرم یا بسیار سرد.

اگر شما 65 ساله یا مسن تر، این دارو را با دقت استفاده کنید. شما می تواند عوارض جانبی بیشتری داشته باشد.

با دقت در کودکان استفاده کنید. با پزشک صحبت کنید.

دکترتان بگویید اگر شما حامله هستید و یا در حامله شدن برنامه ریزی. شما نیاز به بحث در مورد فواید و خطرات ناشی از استفاده از ليدوكائين و prilocaine کرم در حالی که شما حامله هستید.

دکتر شما بگویید اگر شما شیردهی. شما نیاز به صحبت راجع به هیچ خطری برای کودک شما.

ذخیره کرم موضعی ليدوكائين Prilocaine

ذخیره در دمای اتاق. یخ.

تمام داروهای در جای امنی نگه دارید. نگه داشتن تمام داروهای خارج از دسترس کودکان و حیوانات خانگی.

با داروساز خود درباره نحوه پرتاب از مواد مخدر استفاده نشده را بررسی کنید.
خلاصه

این اطلاعات نمی باید مورد استفاده قرار گیرد به تصمیم گیری یا نه به این دارو یا هر داروی دیگری را. تنها ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دانش و آموزش به تصمیم می گیرید که داروهای مناسب برای یک بیمار خاص است. این اطلاعات از هر دارو به عنوان بی خطر و موثر یا تایید شده برای درمان هر گونه شرایط بیمار یا بهداشت تایید نمی کند. این تنها خلاصه ای از اطلاعات عمومی aboutprilocaine است. تمام اطلاعات مربوط به استفاده احتمالی، جهت، هشدار، هشدارها، تعامل، عوارض جانبی یا خطرات ممکن است که به این دارو را شامل نمی شود.

Hot Tags: 1786-81-8, Prilocaine هیدروکلراید خام, خرید Prilocaine HCL خام Prilocaine هیدروکلراید, تولید کننده و تامین کننده، کارخانه، خرید Prilocaine Prilocaine HCL Prilocaine HCL تزریق Prilocaine تزریق دوز، Prilocaine هیدروکلراید شروع تزریق Prilocaine هیدروکلراید طرف تزریق اثر، Prilocaine HCL تزریق هشدار، کرم موضعی ليدوكائين prilocaine، Prilocaine HCL بیهوشی خام پودر، پودر خام بیهوشی، Prilocaine HCL بیهوشی خام،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: