شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر RAD140 (Testolone) (1182367-47-0)

پودر Testolone، پودر Testolone، پودر Testolone، پودر Testolone برای فروش، پودر RAD140، پودر RAD140، پودر RAD140 خام، پودر RAD140 خام، پودر RAD140 برای فروش،


1. پودر RAD140 (Testolone) خالص چیست؟


Testolone (RAD140) جدیدترین ترکیب در خانواده مولکول های گیرنده ی آندروژن انتخابی است یا همان SARMS شناخته شده تر است. بنابراین، مزیت اصلی آن در برابر استروئیدهای آنابولیک این است که آن نتایج مثبت و مثبتی را ارائه می دهد که به هیچ وجه هیچ عارضه جانبی ندارد. در واقع، این کاملا یک ترکیب منحصر به فرد است، حتی زمانی که آن را با دیگر SARMS مقایسه کنید.

 

در مطالعات RAD140 که همچنین به عنوان Testolone شناخته می شود، آزمایش بیشتر روی موش و میمون انجام شد. با این حال، نتایج این مطالعات نشان داده است که بسیار امیدوار کننده است. به عنوان مثال، ثابت شده است که RAD140 دارای ویژگی منحصر به فرد مبارزه با بزرگ شدن پروستات ناشی از استفاده از تستوسترون است، که باعث می شود آن یک عامل انباشته کامل برای استروئیدهای بسیار آندروژنی است که می تواند این اثر ناخواسته را ایجاد کند.

 

علاوه بر این، هنگامی که Testolone به میمون ها داده شد، در طول دوره مصرف افزایش شدیدی در وزن بدن داشت. این افزایش در توده لاغر وابسته به دوز بود، بنابراین با دوزهای بزرگتر افزایش بیشتر در وزن بدون چربی و از دست دادن بافت چربی وجود داشت. از این رو testolone SARM واقعی با تمام خواصی است که از ترکیبات این نوع - ایمنی و اثربخشی انتظار می رود.

 

از SARM های موجود، RAD 140 اخیرا توسعه یافته است. اگر شما تازه به دنیای SARM ها هستید، ممکن است متوجه شوید که بسیاری از نامهای غیر معمول شامل یک سری از حروف و اعداد هستند. این مواد شیمیایی تحقیقاتی برای استفاده رسمی در زمینه پزشکی تایید نشده است. به همین دلیل است که آنها هنوز هم با اختصارات نام های توسعه دهندگان خود شناسایی می شوند. RAD 140 در حال حاضر توسط یک شرکت به نام Radius Health توسعه داده شده است، که بخشی از نام RAD را توضیح می دهد. بسیاری از این ترکیبات نیز دارای نام های غیر رسمی هستند که شبیه به نام استروئیدها هستند - به عنوان مثال، به همان اندازه که RAD 140 نیز به عنوان testolone شناخته می شود، LGD-4033 به عنوان لیگاندنرول شناخته می شود.

 

SARM های غیر استروئیدی در طی دهه ها (و SARM های استروئیدی حتی طولانی تر) بوده است. این مکمل در سال 2010 به جهان تحقیق اعلام شد، و این در مقایسه با بعضی از SARM ها بسیار قدیمی تر است. به علت نوآوری عمومی آن، مطالعات بسیار کمتر در مورد آن انجام شده است که در SARM های قدیمی تر، مانند ستارین محبوب وجود دارد. استارین و SARM های قدیمی تر به طور گسترده ای مورد آزمایش قرار گرفته اند. بیشتر مطالعات RAD 140 روی حیوانات انجام شده است، اما نتایج هنوز هم امیدوار کننده است. تحقیقات بیشتری در زمینه حیوانات احتمالا منجر به مطالعات بالینی در انسان می شود که به نوبه خود جامعه ی بدنسازی را با اطلاعات ارزشمندی در مورد دوز و سایر متغیرها ارائه می دهد.

 

در حالی که بسیاری از تحقیقات عمومی SARM بر روی مکانیسم عمل و اثرات آنها به طور کلی تمرکز می کنند، کاربران SARM با تجربه خاطرنشان کرده اند که SARM های مختلف در برخی مناطق دارای منافعی اند. به عنوان مثال، استارین به طور کلی شناخته شده به عنوان مفید به عنوان یک برش و recomp دارو. Ligandrol (همچنین به نام LGD 4033) مناسب برای انبساط است.

 

کمترین اختلاف نظر در مورد RAD 140 وجود دارد، به این دلیل که این یک مکمل جدید است. اما با یک نسبت آنابولیک نسبت به آندروژن 90: 1، آن را بالقوه برای ایجاد رشد ماهیچه ای مشابه تستوسترون است. بعضی از کاربران اشاره کرده اند که RAD 140 به نظر می رسد سرعت و استقامت را نیز بهبود بخشد. این مکمل پتانسیل را به عنوان یک تقویت کننده همه جانبه و همچنین توانایی ساخت عضلات نشان می دهد.

2. چگونه پودر خام RAD140 (Testolone) کار می کند؟


درست مثل بقیه SARMS، تستوولون دارای یک روش انتخابی است که به آن امکان می دهد تا اثرات آنابولیک را بدون عوارض جانبی که معمولا با استروئیدهای آنابولیک آندروژنی (AAS) دیده می شود، داشته باشد. این عوارض جانبی شامل افزایش پروستات، سرکوب تولید طبیعی تستوسترون، سر موی سر و بسیاری دیگر است.


این به این معنی است که RAD140 تقریبا به طور انحصاری با گیرنده های آندروژنی در بافت ها و استخوان های عضلانی ارتباط دارد، اما این گیرنده ها را در سایر قسمت های بدن فعال نمی کند. در نتیجه، ما اثرات آنابولیک را بیان می کنیم، اما بدون عوارض جانبی و سرکوب، که فرصت های جدیدی را برای کاربردهای پزشکی این ترکیب به جای تستوسترون باز می کند. علاوه بر این، با توجه به حالت انتخابی، RAD140 برای خانم ها نیز ایمن است، زیرا این امر موجب افزایش ویتامین و یا کلریت نمی شود.

 

از آنجا که این بخشی از کلاس modulators گیرنده های آندروژن انتخابی است، RAD 140 به همان شکل با اکثر SARM کار می کند. همانند دیگر ترکیبات این کلاس، RAD 140 با گیرنده های آندروژن ارتباط دارد، اما تقریبا منحصرا با گیرنده های عضله و استخوان تعامل دارد. تحقیقات تایید کرده است که SARM ها، از جمله RAD 140، به روش انتخابی بافت عمل می کنند.


با این حال، مکانیزم دقیق این خاصیت بافت به خوبی درک نمی شود. تحقیقات کنونی نشان می دهد که هنگامی که SARM به گیرنده های آندروژن متصل می شود، شکل گیرنده را تغییر می دهد، که به نوبه خود باعث ایجاد اثرات آنابولیک شده که SARM ها شناخته می شوند.

 

این ایده کلی از این که چگونه تستولون و دیگر SARM ها کار می کنند، نام " مولد گیرنده گیرنده انتخابی آندروژن " را توضیح می دهد. این کلاس ترکیبات انتخابی است (به این دلیل که فقط گیرنده های آندروژن در عضلات و استخوان هدف قرار می دهد) و باعث می شود که گیرنده گیرنده (به نظر می رسد تغییر شکل گیرنده آندروژن زمانی که آن را به آن متصل شود).
 

3. چگونه از پودر RAD140 خالص (Testolone) استفاده کنید؟


اثراتی در عضله، استخوان، طاووس، و لیگامانها

Testolone، به دلیل تاثیر آن در گیرنده های آندروژن، همچنین می تواند پاسخ کاربر به آموزش را افزایش دهد. این بدان معنی است که اگر از رژیم آموزش و رژیم غذایی یکسان بدون testolone استفاده کرده و سپس از رژیم مشابهی با آن استفاده کنید، testolone نتایج شما را تقویت خواهد کرد. همه چیزهای دیگر برابر است، زمانی که شما آن را با یک چرخه تفصیلی این مکمل جفت کردید، رژیم غذایی و تمرین بیشتری را شکل می دهید.


بدیهی است، بیشتر بدنسازان تفریحی در حال تمرکز بر پتانسیل ساخت عضله testolone در هنگام نگاه کردن به چگونگی کمک به آنها برای بهبود فیزیکی خود هستند. با این حال، مانند دیگر ترکیبات در این کلاس، تستولون همچنین می تواند قدرت تاندون ها و رباط ها را بهبود بخشد. برای هر کسی که نیروی قطار دارد، این یک اثر ارزشمند است. همانطور که بدنسازان در مقیاس و قدرت عضلانی سود می برند، بسیار مهم است که تاندون ها و رباط ها قدرت را نیز به دست آورند. هر فردی که دچار آسیب تاندون یا رباط شده است می داند که درمان می تواند یک روند طولانی باشد. همچنین می تواند منجر به آسیب دائمی شود و به شدت مانع آموزش شود.

 

Testolone، مانند بسیاری از SARM ها، باعث کاهش جذب استخوان نیز می شود. این به این معنی است که شکستگی استخوان را کاهش می دهد، که ممکن است در طول زمان تراکم استخوان افزایش یابد. در واقع، بسیاری از مطالعات بالینی SARM بر روی استفاده بالقوه خود در درمان پوکی استخوان تمرکز دارند. در بدنسازی این مزیت کاهش ریسک شکست را به همراه دارد. شکستها لزوما آسیب دیدگی بدنسازی نیستند. اما با توجه به آسیب های رباط و تاندون، شکست ممکن است به طور قابل توجهی به تمرین بازگردد. همچنین مزایای ورزشکاران استقامتی وجود دارد. برای کسانی که مقدار قابل ملاحظه ای از کاردیوانی با اثر بسیار بالا را دارند، مکمل های هوشمند ممکن است خطر شکستگی های استرس از سوء مصرف را کاهش دهند.

 

تأثیر آموزش و عملکرد

RAD 140 دارای مزایای متعددی در افزایش سرعت و قدرت است. در نگاه اول، ممکن است به نظر می رسد که این برای بدن سازی مهم نیست. اما افزایش انرژی و استقامت می تواند به افزایش شدت آموزش کمک کند. این برای کسانی است که در کاهش برداشت کالری تمرین می کنند. Testolone می تواند به کاربران کمک کند تا توده عضلانی موجود را در حالی که برش داده می شود، حفظ کند. ترکیبی از این اثرات آن را برای بدنسازان در فاز برش ایده آل است.

 

این قابلیت مکمل برای حمایت از تولید قدرت انفجاری نیز برای بدنسازان بالقوه است. به طور کلی می توان به این نکته اشاره کرد که تمرینات با شدت شدید و یا HIIT منجر به از دست دادن چربی بیشتر در زمان کمتری نسبت به قلب عضلانی پایدار می شود. آموزش HIIT متکی بر انفجار قدرت است. همچنین ممکن است عضله موجود را به طور موثر تر از آموزش پایدار کشور حفظ کند. بنابراین، توانایی Testolone برای حمایت از قدرت انفجاری ممکن است کیفیت آموزش HIIT را بهبود بخشد، که منجر به بهبود چربی و حفاظت بهتر ماهیچه می شود.

 

البته قدرت انفجاری نیز برای آموزش نیروهای خود ضروری است. این که آیا شما نیاز به فشار از نقطه چسبندگی در مطبوعات نیمکت خود و یا کار می کنند برای به دست آوردن آخرین نهایی در آخرین مجموعه خود را از OHP ها، داشتن انرژی ذخیره برای استفاده از مواد منفجره زمانی که شما به آن نیاز دارید ارزشمند است، زمانی که شما می خواهید به آموزش به عنوان سخت شما احتمالا می توانید.

 

در حالی که اثرات آن بالقوه به طور چشمگیری افزایش یافته است، این مکمل عملا هیچ اثر جانبی ندارد. این بخشی از آن چیزی است که باعث جذابیت آن برای ورزشکاران می شود. و، همانطور که در بخش زیر مشاهده خواهیم کرد، testolone نیز دارای مزایای دیگری است.

 

استفاده در پزشکی

بدیهی است، درست مثل بقیه SARMS، testolone فرصت های بسیار خوبی را برای کسانی که با بیماری های عضلانی، سارکوفنیا (از دست دادن عضلات مربوط به سن) و کمبود آندروژنیک است، ارائه می دهد. بر خلاف استروئیدهای آنابولیک که برای اهداف مشابه مورد استفاده قرار می گیرند، بیماران قادر خواهند بود از اثرات مثبت مثبت بهره مند شوند، در حالی که اجتناب از بیشتر اثرات ناخواسته.

 

در بدن سازی استفاده می شود

به لحاظ منطقی، testolone می تواند مزایای باور نکردنی را برای یک ورزشکار بدون هزینه عوارض جانبی برجسته با استروئیدهای آندروژنی آنابولیک به ارمغان بیاورد. به خصوص، testolone به شدت به بهبود استقامت و بهبود خود را، که بیشتر منجر به افزایش قابل توجهی در توده عضلانی و قدرت است. در نتیجه، RAD140 علاوه بر سایر انواع چرخه، جایی است که تمام این ویژگی ها را بدون عوارض جانبی اضافی به ارمغان می آورد. علاوه بر این، آن را می توان با استفاده از انفرادی در یک چرخه طولانی، از آن است که باعث هیچ سرکوب.

4. مقدار مصرف RAD140 خالص (Testolone) پودر


دوز توصیه شده RAD140 از 20 تا 30 میلی گرم (mgs) در روز متغیر است و طول دوره سیگنال بهینه 12 تا 14 هفته است.

 

به عنوان یک ماده شیمیایی تحقیقاتی، RAD140 باید به صورت مایع به صورت خوراکی مصرف شود. مهم است که مایع را مستقیما به داخل دهان رها کنید، زیرا ممکن است در صورت مخلوط شدن با مایعات، به دیواره های شیشه ای برسد. پس از رها کردن آن به دهان، می توانید آن را با آب یا آب انگور فرار کنید. با توجه به نیمه عمر طولانی مدت، RAD140 تنها یک بار در روز تجویز می شود و نیازی به مصرف آن چندین بار در روز نیست.
 

5. خلوص RAD140 (Testolone) پودر اثرات مثبت


در حالی که مزایای testolone اغلب مورد بحث شامل افزایش توده عضلانی، کاهش خطر شکستگی و بهبود قدرت تاندون ها و لیگامان ها (و انجام این کار با چند عارضه جانبی)، این ترکیب مزایای شگفت آور را ارائه می دهد. تاکنون Testolone یکی از بهترین SARM ها برای پشتیبانی انرژی، استقامت و قدرت انفجاری است. این به این معنی است که می تواند برای ورزش استقامتی و همچنین کاهش چربی و تمرینات شدید قلبی مفید باشد.

 

یکی از این مزایای برای کاربران مردانه این واقعیت است که درمان پس از دوره یا PCT به طور کلی مورد نیاز نیست. هنگامی که یک بدنساز یا دیگر ورزشکار از استروئیدهای آنابولیک استفاده می کند، غلظت آندروژن ها تستوسترون طبیعی را سرکوب می کند. درمان پس از سیکل به منظور کاهش استروژن در بدن کار می کند و تولید طبیعی تستوسترون را بهبود می بخشد. با این حال، خرید مهار کننده های آروماتاز و / یا تعدیل کننده های گیرنده گاستروژن انتخابی (SERM) برای PCT، هزینه و هزینه های اضافی است که اکثر کاربران SARM ها می توانند از آن اجتناب کنند. مهم است که توجه داشته باشیم که برخی از کاربران از testolone و دیگر SARM ها تصمیم می گیرند تا PCT را اجرا کنند. با این حال، این طور نیست.

 

با استفاده از testolone، بر خلاف استفاده از استروئیدهای آنابولیک، افزایش پروستات و یا اثرات خطرناک بر سلامت قلب را باعث نمی شود. این تشدید تستوسترون را باعث نمی شود و همچنین باعث ایجاد سینوزیت می شود. این به این دلیل است که به استروژن تبدیل نشده است. این مزیت کلید برای بدنسازان مرد است، به عنوان یک بار gynecomastia شدید می شود، به درمان جراحی نیاز دارد. این جراحی می تواند باعث خراب شدن شود و همچنین می تواند گران باشد.

 

همانطور که در بالا ذکر شد، testolone بدنسازان زن بدنبال چندین مزیت است. یکی این واقعیت است که در حالی که رشد عضله را پشتیبانی می کند و بسیار آنابولیک است، باعث ایجاد آکنه، بزرگ شدن دلبستگی، رشد موی صورت و یا عمیق شدن صدا نمی شود. اثرات محافظتی Testolone در استخوان ممکن است برای زنان خاص باشد. این به این دلیل است که زنان عموما بیشتر از پوکی استخوان نسبت به مردان پوشیده هستند.

 

Testolone موفق به از دست دادن کاربران خود تقریبا تمام اثرات منفی استروئیدهای آنابولیک است. اما یکی از مهمترین اثراتی که آن را اجتناب می کند، مسمومیت کبدی است. استروئیدها یک گروه متیل متصل دارند که برای کبد سمی است. از سوی دیگر Testolone و دیگر SARM ها غیر متيل هستند، بدين معنی که آنها به طور کلي سمی نيستند. به همین ترتیب، تستولون باعث عدم تعادل کلسترول می شود که استروئید ها می توانند ایجاد کنند.

 

مطالعات در موش صحرایی نشان داده است که تستولون ممکن است از بافت عصبی در برابر بیماری های نوروژنیک محافظت کند. این نشان می دهد که ممکن است آن را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر بیماری های آلزایمر و بیماری های مشابه مورد استفاده قرار دهد. در حالی که این مزیت مستقیما به بدن سازی یا عملکرد ورزشی دیگر مرتبط نیست، اما نشان می دهد که RAD 140 توانایی محافظت از سلامت عمومی را دارد.

 

Testolone دارای مزایای سلامتی متعددی است، اما مزایای استفاده از چندین مزیت نیز دارد. برای یک، آن را به صورت خوراکی گرفته شده است. مانند بسیاری از مواد شیمیایی تحقیقاتی، RAD 140 به طور کلی طعم ناخوشایند دارد. با این حال، مصرف آن به صورت خوراکی درد بالقوه و دردسر تزریق را از بین می برد. همانطور که در بالا ذکر شد، آن را نیز می توان به صورت قانونی خریداری شده است.


در حالی که تستولون و سایر SARM ها ممکن است نتایج مشابهی را که کاربران با دوز بالا از ترنبولون یا سایر آنتیبادی های بسیار آنابولیک دریافت می کنند، به دست نیاورند، نتایج به طور کلی تا حدودی قابل مقایسه است. نتایج RAD 140 نیز به طور کلی از عوارض جانبی خالی است. آنها حتی ممکن است اثرات محافظتی را در برابر انواع مختلفی از شرایط بالقوه آسیب برسانند.

 

برش دادن

RAD140 مناسب برای برش است زیرا باعث از بین رفتن بافت چربی می شود. دوز بالاتر، بیشتر چربی است که احتمال دارد از دست بدهید. این یک مجوز رایگان برای خوردن هر چیزی که می خواهید نیست، اما اگر شما انضباط دارید، نتایج عالی خواهید یافت.

 

این نیز در طول یک دوره برش مفید است، زمانی که شما در مصرف کالری محدود هستید. از آنجا که RAD140 برای برش همچنین باعث افزایش دستاوردهای بافتی می شود، می تواند به شما کمک کند که به عضله خود برسید و همچنین کاتابولیسم را کم کنید.

 

انباشتگی

شما نمی توانید RAD140 را به عنوان اولین گزینه خود انتخاب کنید زیرا مواد مخدر دیگر وجود دارد که در اضافه کردن توده عضلانی بهتر است.

 

RAD140 به شما دستاورد عظیمی ندهد و ماهیچه های خود را پف کند، اما شما متوجه خواهید شد که به شما کمک می کند تا در ماهیچه خالص بدون چربی اضافه کنید. این می تواند یک عنصر مفید برای یک چرخه فشرده باشد، و کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که توده ای با کیفیت و نه فقط آب به دست آورید.

6. آیا ممکن است عوارض جانبی RAD140 خالص (Testolone) پودر ؟


یکی از جذاب ترین جنبه های RAD140 و همه SARMS به طور کلی، فقدان عوارض جانبی است و بعضی از این داروها را بعنوان مطمئن ترین داروهای افزایش دهنده عملکرد می دانند. همانطور که در بالا ذکر شد، RAD140 سبب سرکوب نمی شود و هیچ عوارضی را که معمولا به استروئید ها مربوط می شود، ایجاد نمی کند.


به علاوه، به رغم ترکیبات خوراکی، SARMS سمی نیست و به همین ترتیب RAD140 نیز هست. در نهایت، testolone با آنزیم آروماتاز ارتباط برقرار نمی کند، بنابراین در هنگام استفاده از آن به عنوان PED مستقل و یا با سایر ترکیبات غیر آروماتیز، عوارض جانبی استروژنیک وجود نخواهد داشت.

 

به طور مشابه، به SARM های دیگر، یکی از بزرگترین مزایای RAD140 این است که تقریبا هیچ عارضه جانبی وجود ندارد. لازم به ذکر است که این دارو بسیار جدید است و اطلاعات بیشتری در مورد اثرات طولانی مدت ممکن است به عنوان گذر زمان شناخته شود.

 

آنچه که شناخته شده این است که RAD140 آروماتیک ندارد و هیچ عوارض جانبی آندروژنی را که با تستوسترون و سایر استروئید آنابولیک مشاهده می شود، ایجاد نمی کند. شما RAD140 را نمیشناسید و باعث خفگی یا نفخ می شود.

 

هیچ ارتباطی بین RAD140 و ریزش مو و یا هیچ تاثیری بر میل جنسی و یا خلق و خوی نشان داده نشده است.

7. خرید پودر Testolone خرید RAD140 پودر F ROM SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه Testolone (RAD140) را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: