شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

Ropivacaine HCL (132112-35-7)

روپيواکائين يک بيهوش کننده است که داروهاي عصبي را که علامت درد را به مغز شما مي فرستد، مسدود مي کند. روپيواکائين به عنوان يک موضع بيهوشي در ناحيه ستون فقرات (که به عنوان اپيدورال ناميده مي شود) نيز استفاده مي شود. دارو برای بیهوشی در حین عمل جراحی یا بخش C استفاده می شود و یا به منظور کاهش درد زایمان استفاده می شود. همچنین روپیواکائین ممکن است برای اهدافی که در این راهنمای دارویی ذکر نشده است استفاده شود.


پودر خالص بیهوشی Ropivacaine HCl چیست؟

تزریق Naropin حاوی روپیفاکائین HCl است که عضو کلاس آمینو آمید بی حس کننده های موضعی است. ناروپین (ropivacaine hcl) تزریق یک راه حل استریل، استاتیک است که حاوی مواد دارویی enantiomerically خالص، کلرید سدیم برای ایزوتونیک و آب برای تزریق است. هیدروکسید سدیم و / یا اسید هیدروکلریک می تواند برای تنظیم pH استفاده شود. این دارو به صورت تزریقی تزریق می شود.
چگونه R Opivacaine HCL بیهوشی خالص بیهوشی کار می کند؟

Ropivacaine باعث مهار برگشت پذیری یون سدیم می شود و از این طریق مانع انتقال امواج در فیبرهای عصبی می شود. این اقدام با مهار کانال های پتاسیم وابسته به دوز، تقویت می شود. روپوویکائین کمتر از بوپیواکایین لیپوفیل است و کمتر به پروتئین های حرکتی بزرگ میلین نفوذ می کند؛ بنابراین، آن را بر روی اعصاب A و C منتقل درد به جای A fibers، که در عملکرد حرکت دخالت دارند، عمل می کند.
پودر خالص بیهوشی ROPIVACAIN HCL چگونه (Naropin، Naropin Polyamp، Naropin SDV) چگونه است؟

Ropivacaine به عنوان یک تزریق از طریق یک سوزن قرار داده شده به یک منطقه از وسط یا پایین پشت در نزدیکی ستون فقرات شما داده می شود. این تزریق را در یک بیمارستان یا جراحی دریافت خواهید کرد.

تنفس، فشار خون، سطوح اکسیژن و سایر نشانه های حیاتی، در حالی که شما روپویواکائین را دریافت می کنید، از نزدیک مشاهده می شود.

بعضی از داروهای خفیف می توانند اثرات طولانی مدت یا تاخیر داشته باشند. اگر نگران این خطر باشید، با پزشک خود صحبت کنید. اگر حتی چند ماه بعد از عمل جراحی، درد و یا سفتی مفصلی یا ضعف در هر بخشی از بدن شما به وجود آید، با پزشک خود تماس بگیرید.
D osage از R opivacaine HCl پودر خالص بیهوشی و تزریق

تزریق سریع حجم زیادی از محلول بی حس کننده موضعی باید اجتناب شود و همیشه باید دوزهای کسری (افزایشی) استفاده شود. کوچکترین دوز و غلظت لازم برای تولید نتیجه مطلوب باید تجویز شود.


گزارش های حاد ناشی از کندریازی در بیمارانی که تزریق داخل مفصلی بیهوشی موضعی به دنبال آرتروسکوپیک و سایر روش های جراحی دریافت می کنند، گزارش شده است. Naropin برای این استفاده تایید نشده است.


دوز هر نوع بی حسی موضعی با روش های بیهوشی، منطقه ای که بیهوش می شود، عروق کشی بافت ها، تعداد قسمت های عضلانی مسدود شده، عمق بیهوشی و درجه آرام سازی عضلات مورد نیاز، طول مدت بیهوشی مورد نظر متفاوت است، متفاوت است. ، تحمل فردی و وضعیت فیزیکی بیمار. بیمارانی که به علت پیری یا سایر عوامل خطر ساز مانند بلوک هدایت بخشی جزئی یا کامل، بیماری پیشرفته کبد یا اختلال عملکرد کلیوی شدید، به ویژه با توجه به اینکه بیهوشی منطقه ای اغلب در این بیماران نشان داده می شود، نیاز به توجه دارد. برای کاهش خطر واکنش های بالقوه جدی ناخواسته باید تلاش کرد تا شرایط بیمار را قبل از انجام بلوک های بزرگ بهینه سازی کرده و دوز آن به ترتیب تنظیم شود.


قبل از تزریق بلوک کامل، یک دوز آزمایش کافی (3 تا 5 میلی لیتر از محلول بی حس کننده موضعی کوتاه مدت حاوی اپی نفرین) استفاده کنید. این دوز تست باید تکرار شود، در صورتی که بیمار به گونه ای حرکت کند که کاتتر اپیدورال جایگزین شود. پس از هر دوز آزمایشی، زمان کافی برای شروع بیهوشی را بگذارید.


هر بار که محلول و ظرف مجاز می شود، باید داروهای تزریقی داخل وریدی را قبل از تزریق تجویز نماید تا به صورت ذرات و تغییر رنگ تغییر کند. راه حل هایی که رنگ آمیزی شده اند یا حاوی مواد مغذی نباید استفاده شوند.
هشدار از Ropivacaine HCl پودر خالص بیهوشی

در انجام بلوک های ناروپین (ropivacaine hcl)، تزریق داخل وریدی ناخواسته امکان پذیر است و ممکن است منجر به آریتمی قلبی یا قلب شود. پتانسیل احیاء موفق در انسان مورد بررسی قرار نگرفته است. گزارش های نادر از دستگیری قلب در هنگام استفاده از ناروپین (ropivacaine hcl) برای بیهوشی اپیدورال یا محرک عصبی محیطی وجود دارد، که اکثر آنها پس از تجویز تصادفی درون عروقی ناخواسته در بیماران سالمند و بیماران مبتلا به بیماری قلبی همراه است. در برخی موارد احیاء مشکل بوده است. باید توقف قلبی رخ دهد، ممکن است تلاش های طولانی مدت احیاء برای بهبود احتمال موفقیت یک نتیجه ضروری باشد.


Naropin (ropivacaine hcl) باید در دوزهای افزایشی تجویز شود. این در شرایط اضطراری توصیه نمی شود، جایی که شروع سریع بیهوشی جراحی ضروری است. از لحاظ تاریخی، بیماران باردار در معرض خطر ابتلا به آریتمی قلبی، دستگیری قلبی / گردش خون و مرگ و میر قرار می گیرند، در حالی که 0.75٪ بوپیواکائین (یکی دیگر از اعضای گروه آمینو آمید بی حسی موضعی) به طور تصادفی به سرعت به صورت داخل وریدی تزریق می شود.


قبل از دریافت بلوک های اصلی، وضعیت کلی بیمار باید بهینه شود و بیمار باید یک خط iv وارد کند. لازم است همه اقدامات احتیاطی لازم جهت جلوگیری از تزریق داخل عروقی صورت گیرد. بیهوشی موضعی تنها باید توسط پزشکانی که به تشخیص و مدیریت سمیت مرتبط با دوز و سایر موارد اضطراری حاد که ممکن است از بلوک مورد استفاده قرار گیرد و تنها پس از بیمه در دسترس بودن فوری (بدون تاخیر) در دسترس بودن اکسیژن ، سایر داروهای احیا کننده، تجهیزات احیاء قلب و عروق، و منابع انسانی مورد نیاز برای مدیریت مناسب واکنش های سمی و موارد اضطراری مرتبط (همچنین به موارد زیر مراجعه کنید: واکنش های ناخواسته،


پیشگیری و مدیریت اضطراری بیهوشی محلی). تاخیر در مدیریت مناسب سمیت مرتبط با دوز، عدم اطمینان از هر علتی و / یا حساسیت تغییری ممکن است منجر به توسعه اسیدوز، توقف قلب و احتمالا مرگ شود. راه حل های ناروپین (ropivacaine hcl) نباید برای تولید بیهوشی بلوک پاراسروکیکی، بلوک رتروبولاربار یا بیهوشی نخاعی (بلوک سوباراکونوئید) به علت ناکافی بودن داده ها برای حمایت از این استفاده استفاده شود. با توجه به عدم تجربه بالینی و خطر بروز سطح خون سمی روپیوواکرین، بیهوشی ناحیه داخل وریدی (بلوک بییر) نباید انجام شود.


تزریقات داخل مفصلی بیهوشی موضعی به دنبال آرتروسکوپیک و سایر روشهای جراحی یک استفاده غیرقابل تایید است و گزارشات پس از بازاریابی کاناندرولیز در بیماران دریافت شده از این تزریقات وجود دارد. اکثر موارد گزارش شده از کندرولیز، مفصل شانه را درگیر کرده اند. موارد انترولیز گلنو-هومرال در بیماران کودکان و بزرگسالان پس از تزریق داخل مفصلی بیهوشی موضعی با و بدون اپینفرین برای 48 تا 72 ساعت توصیف شده است. اطلاعات کافی برای تعیین اینکه آیا دورههای تزریق کوتاهتر با این یافتهها ارتباطی ندارد، وجود دارد. زمان شروع علائم، مانند درد مفصلی، سفتی و از دست دادن حرکت، می تواند متغیر باشد، اما ممکن است در ابتدای ماه دوم بعد از جراحی شروع شود. در حال حاضر هیچ درمان موثر برای کندرولیز وجود ندارد. بیماران مبتلا به کندرولیز، روشهای تشخیصی و درمانی بیشتری را مورد نیاز قرار داده و برخی از نیاز به آرتروپلاستی یا جایگزینی شانه دارند.


برای جلوگیری از تزریق داخل عروقی و یا سوارآکاوندی، قبل از تزریق هر بیهوشی موضعی، دوز اصلی و تمام دوزهای بعدی، آسپیراسیون برای خون یا مایع مغزی نخاعی (در صورت لزوم) انجام می شود. با این حال، یک آسپیراسیون منفی در برابر تزریق داخل عروقی یا سوارآکاوندی مطمئن نیست .


یک خطر شناخته شده بیهوشی اپیدورال ممکن است یک تزریق سوپراخنوودی ناخواسته بی حسی موضعی باشد. دو مورد از مطالعات بالینی برای تایید ایمنی ناروپین (ropivacaine hcl) با حجم 3 میلی لیتر تزریق شده به فضای زیرافرآنووییدی انجام شده است، زیرا این دوز نشان دهنده حجم اپیدورال افزایشی است که می تواند ناخواسته تزریق شود. دوزهای 15 و 22.5 میلی گرم باعث تزریق حسی به میزان T5 و T4 شد. بیهوشی به دندانی در 2 تا 3 دقیقه در درماتوم های ساکروم شروع شده و در 10 تا 13 دقیقه به سطح T10 ادامه می یابد و تقریبا 2 ساعت طول می کشد. نتایج این دو مطالعه بالینی نشان داد که دوز 3 میلی لیتر هیچ عوارض جانبی جدی ای را در هنگام بلوکه شدن بیهوشی نخاعی ایجاد نکرد.


Naropin (ropivacaine hcl) باید با احتیاط در بیمارانی که سایر داروهای بی حس کننده موضعی یا عوامل ساختاری مرتبط با آنزیم های موضعی آمید را دریافت می کنند، استفاده شود زیرا اثرات سمی این داروها افزایشی است.


بیماران تحت درمان با داروهای ضد آرتریت III کلاس (به عنوان مثال آمیودارون) باید تحت نظارت نزدیک قرار گیرند و نظارت بر ECG در نظر گرفته می شود، از آنجا که اثرات قلبی ممکن است افزایشی باشد.عوارض جانبی احتمالی Ropivacaine (Naropin، Naropin Polyamp، Naropin SDV) چیست؟

در صورت وجود هر یک از این علائم یک واکنش آلرژیک، به کمک اورژانسی کمک کنید: کندوها یا خارش پوست قرمز؛ سرگیجه؛ عطسه دشوار تنفس تهوع یا استفراغ؛ تعریق؛ تورم چهره، لبها، زبان یا گلو.


اگر هر یک از این عوارض جانبی جدی دارید، یکبار به پزشکان خود بگویید:

 1. احساس اضطراب، بی قرار، اشتباه، و یا مانند شما ممکن است عبور؛

 2. مشکلات با گفتار یا بینایی؛

 3. زنگ زدن در گوش، طعم فلزی، بی حسی یا سوزن شدن در اطراف دهان و یا لرزش؛

 4. تشنج (تشنج)

 5. تنفس ضعیف یا کم عمق؛

 6. ضربان قلب آهسته، ضربان ضعیف؛ یا

 7. سرعت ضربان قلب، گاز گرفتن، احساس غیرعادی داغ است.


عوارض جانبی کمتر عبارتند از:

 1. تهوع، استفراغ؛

 2. سردرد، درد پشت؛

 3. تب؛

 4. خارش

 5. بی حسی یا احساس تلخی یا

 6. مشکلات ادراری یا عملکرد جنسی.


این لیست کاملی از عوارض جانبی نیست و ممکن است دیگران رخ دهند. در مورد عوارض جانبی با پزشک خود مشورت کنید. شما ممکن است عوارض جانبی را به FDA در 1-800-FDA-1088 گزارش دهید.


R Opivacaine HCl پودر خالص بیهوشی از SZOB

از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل Ropivacaine HCl را خالی بگذارید. محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید. در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد. این ظرف 2 روز کاری تحویل خواهد شد .

Hot Tags: Ropivacaine HCL خام، خرید Ropivacaine HCL خام، Ropivacaine HCL، تولید کننده، تامین کننده، کارخانه، خرید Ropivacaine HCL، Ropivacaine HCL کار می کند، دوز Ropivacaine HCL، هشدار از، Ropivacaine HCL، عوارض جانبی Ropivacaine HCL، خرید Ropivacaine HCL، پودر خالص بیهوشی، بیهوشی خام، خرید بیهوشی بیهوشی خام، خرید بیهوشی خام، Ropivacaine HCL بیهوشی خام پودر، Ropivacaine HCL بی حس کننده خام، خرید Ropivacaine HCL بیهوشی خام، Ropivacaine HCL بیهوشی خام پودر،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: