شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

سیلدنافیل (139755-83-2)

سیلدنافیل استراحت عضلات در دیواره های رگ های خونی را افزایش می دهد و جریان خون را به مناطق خاصی از بدن افزایش می دهد. سیلدنافیل برای درمان فشار خون شریانی ریوی و بهبود تمرینات در مردان و زنان استفاده می شود. ویگارا نام تجاری دیگری از سیلدنافیل است که برای درمان اختلال نعوظ ناتوانی جنسی در مردان. سیلدنافیل را در حالی که همچنین ویاگرا مصرف می کنید، مگر اینکه دکتر شما به شما بگوید،


1. پودر خام سیلدنافیل چیست؟

سیلدنافیل (Revatio) یک دارو ارزان قیمت است که در اصل برای درمان فشار خون شریانی ریوی، یک بیماری جدی قلب و ریه استفاده می شود. این کمی محبوب تر از داروهای قابل مقایسه است.

سیلدنافیل برای درمان فشار خون بالا در شریان ریوی و بهبود تمرینات ورزشی در مردان و زنان استفاده می شود.

ویاگرا یکی دیگر از نام تجاری sildenafil است که برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) در مردان استفاده می شود. Revatio (sildenafil) عضلات را در دیواره عروق خونی پیدا می کند و جریان خون را به مناطق خاصی از بدن افزایش می دهد.

سیلدنافیل را هنگام مصرف ویاگرا مصرف نکنید، مگر اینکه پزشک شما به شما بگوید.

Revatio همچنین می تواند برای مقاصد مورد استفاده در این راهنمای دارو استفاده شود.

 

پودر سیلدنافیل

پودر خام سیلدنافیل، ماده سیلدنافیل، یک نوع پودر سفید، بسیاری از محصولات استروئیدها، معمولا خلوص بالایی از سیلدنافیل را به صورت آنلاین خریداری می کنند، آن را به تمام انواع برند Sildenafil به پایان می رسانند، جزئیات Sildenafil خام در SZOB به شرح زیر است:

نام: سیلدنافیل

CAS: 139755-83-2

فرمول مولکولی: C22H30N6O4S

وزن مولکولی: 474.58

ذوب نقطه: 187-189 ℃

زمان ذخیره سازی: RT

رنگ: پودر سفید

2. چگونه پودر خام سیلدنافیل چگونه است   آثار؟  

سیلدنافیل یک دارو تجویز شده است که معمولا درمان اختلال نعوظ (ED) مورد استفاده قرار می گیرد. در دهه 1990، یک داروساز این دارو را به عنوان درمان برای مردان مبتلا به ED معرفی کرد. با این حال، ابتدا برای درمان چنین وضعیتی ایجاد نشد اما برای درمان فشارخون شریان ریوی، یک بیماری جدی قلب و ریه.

 

سیلدنافیل، یک ماده فعال برای افزایش جریان خون در قسمت های خاص بدن، در مورد مردان مبتلا به ED، در آلت تناسلی مرد. برای مردان برای دریافت و حفظ نعوظ در طول فعالیت جنسی، آلت تناسلی نیاز به نیتریک اکسید (NO). اما مردان سن و وضعیت خاصی به طور طبیعی و به طور طبیعی اکسید نیتریک تولید نمی کنند، بنابراین جریان خون کاهش می یابد.


وقتی این اتفاق می افتد، آلت تناسلی در طول فعالیت کاهش می یابد. سیلدنافیل که عنصر اصلی رتیو است، به بدن کمک می کند تا جریان خون را تنظیم کرده و به شما در تولید اکسید نیتریک کمک کند تا به شما ادامه دهد.

 

پس از استفاده از سیلدنافیل، و پس از رابطه جنسی در هنگام استفاده از سیلدنافیل - نعوظ خود را به طور معمول از بین برود. شما نباید نگران نباشید که "با چه چیزی این کار را انجام خواهم داد؟" یا "چگونه می توانم به او بگویم که من خوشحال هستم اگر این فرار نخواهد کرد!" سیلدنافیل با بدن شما کار می کند تا تعادل را که در شیمی شما لازم است به شما بدهد تا به شما اجازه می دهد که نعوظ را هنگام تحریک جنسی تحریک کنید. بدن شما شانس جذب مواد شیمیایی که بدن شما برای بدست آوردن نعوظ کم است، انتخاب آسان است! - فقط آن را انجام دهید
 

3. چگونه از پودر خام سیلدنافیل استفاده کنید؟

سیلدنافیل به عنوان قرص و تعلیق (مایع، Revatio تنها) به دهان می آید. چطور باید از این دارو استفاده کرد؟ این سوالی است که همه از آن متاثر می شوند، حالا بگذارید راتویو را به عنوان مثال:

 

اگر سیلدنافیل را برای درمان اختلال نعوظ مصرف می کنید، از دستورالعمل پزشکان و دستورالعمل های این بند پیروی کنید. قبل از فعالیت جنسی، سیلدنافیل را در صورت نیاز بخورید. بهترین زمان برای مصرف sildenafil حدود 1 ساعت قبل از فعالیت جنسی است، اما شما می توانید هر بار از 4 ساعت تا 30 دقیقه قبل از فعالیت جنسی مصرف کنید.


سیلدنافیل معمولا نباید بیش از یک بار در هر 24 ساعت مصرف شود. اگر وضعیت سلامتی خاصی دارید یا داروهای خاصی مصرف می کنید، پزشک ممکن است به شما بگوید که سیلدنافیل را کمتر مصرف کنید. شما می توانید sildenafil با یا بدون غذا مصرف کنید. با این حال، اگر سیلدنافیل را با یک وعده غذایی با چربی بالا بیاورید، شروع به مصرف دارو برای مدت طولانی طول می کشد.

 

اگر سیلدنافیل را برای درمان PAH مصرف می کنید، از دستورالعمل پزشکان و دستورالعمل های این بند پیروی کنید. شما احتمالا سیلدنافیل را سه بار در روز با یا بدون غذا می گیرید. سیلدنافیل را در حدود روزهای یکبار مصرف کنید و دوزهای خود را از فاصله 4 تا 6 ساعت جدا کنید. دستورالعمل های مربوط به نسخه تجویزی را با دقت بخوانید و از دکتر یا داروساز بخواهید که هر بخشی را که نمی دانید توضیح دهید. سیلدنافیل را دقیقا همانطور که کارگردانی می کنید، مصرف کنید. بیشتر یا کمتر از آن استفاده نکنید یا آن را بیشتر از پزشک تجویز کنید.

 

مایع را به مدت 10 ثانیه قبل از هر بار استفاده کنید تا به طور مساوی با هم مخلوط شود. برای اندازه گیری و مصرف دوز از سرنگ خوراکی با داروی خود استفاده کنید. جهت استفاده و تمیز کردن سرنگ دهان به دستورالعمل سازنده مراجعه کنید. مایع را با داروهای دیگر مخلوط نکنید و یا هیچ چیز را به طعم دارو ندهید.

 

اگر سیلدنافیل را برای اختلال نعوظ مصرف می کنید، پزشک شما احتمالا شما را به مقدار متوسط ​​دوز sildenafil شروع می کند و دوز خود را افزایش می دهد یا کاهش می دهد بسته به پاسخ شما به دارو. اگر sildenafil به خوبی کار نکند یا اگر عوارض جانبی داشته اید، به پزشک خود بگویید.

 


اگر شما سیلدنافیل را برای PAH مصرف می کنید، باید بدانید که سیلدنافیل کنترل PAH را انجام می دهد اما آن را درمان نمی کند. حتی اگر احساس خوبی داشته باشید، سیلدنافیل را ادامه دهید. سیلدنافیل را بدون صحبت کردن با پزشک خود متوقف نکنید.

 

از یک داروساز یا پزشک خود بخواهید یک کپی از اطلاعات تولید کننده برای بیمار بسازد.

 

چه اتفاقی می افتد اگر من دوز دارم؟

اگر دوز سیلدنافیل را از دست ندهید، به زودی به یاد داشته باشید که دوز نادرست را مصرف کنید. دوز از دست رفته را بردارید اگر تقریبا زمان برای دوز برنامه ریزی شده بعدی شما باشد. داروهای اضافی برای تشکیل دوزهای نادرست مصرف نکنید.

 

چه اتفاقی می افتد اگر من بیش از حد مصرف کنم؟

به پزشکان اورژانسی مراجعه کنید یا خط راهنما سم را با شماره 1-800-222-1222 تماس بگیرید.

 

هنگام مصرف سیلدنافیل چه باید بکنم؟

نوشیدن الکل با این دارو می تواند عوارض جانبی ایجاد کند.

گریپ فروت و آب گریپ فروت ممکن است با سیلدنافیل ارتباط برقرار کنند و منجر به عوارض جانبی ناخواسته شود. در هنگام مصرف سیلدنافیل از مصرف گریپ فروت اجتناب کنید.

بدون استفاده از داروهای دیگر برای درمان ناتوانی جنسی، مانند آلپرستادیل یا یوهیمبین، بدون صحبت با پزشک خود، از مصرف دارو جلوگیری کنید.

 

چگونه پودر خام سیلدنافیل موثرتر می شود؟

مصرف قرص به تنهایی یک تجربه جنسی هیجان انگیز برای شما و شریک زندگی شما را تضمین نمی کند. داروهای سیلدنافیل این کار را انجام نمی دهند. برای اینکه آن را موثرتر و هیجان انگیزتر کنید، باید حداقل یک یا دو مورد زیر را انجام دهید:

 

خودت را به خلق و خوی تبدیل کن.

برای این قرص، شما نیاز به یک محرک، معمولا به عنوان "روشن" نامیده می شود. بهتر است اگر این کار را با شریک زندگی تان انجام دهید. ذهن شما نیز باید از استرس، اضطراب و چیزهای دیگر که ممکن است در طول فرآیند مانند کار به شما آسیب برساند، آزاد باشد.

 

به زمان دقیق وارد شوید

سیلدنافیل 30 تا 60 دقیقه پس از مصرف دارد. این را می توان با یا بدون غذا مصرف کرد. با این حال، توصیه می شود که رژیم غذایی خوبی و متعادل داشته باشید، زمانی که قصد دارید فعالیت جنسی و طولانی مدت داشته باشید. شما نمیخواهید وقتی دست به کار شوید دست خشک شود. همچنین توصیه می شود که یک قرص را قبل از رابطه جنسی مصرف کنید، زیرا ممکن است اثر طولانی مدت داشته باشد، بنابراین لازم نیست که عجله داشته باشید.

 

سالم ماندن.

به طور منظم جریان خون و فعالیت جنسی را می توان به طور طبیعی با ماندن مناسب و سالم به دست آورد. شما می توانید این شرایط را بدست آورید اگر زندگی یک سبک زندگی سالم داشته باشید. ترک سیگار. گه گاه بنوشید و ورزش منظم داشته باشید. همچنین اگر بخورید خوب است.

 

تست کنید

با پزشک خود مشورت کنید که آیا شما دارای کلسترول بالا، فشار خون بالا و درد قفسه سینه هستید. بهتر است قبل از مصرف یک قرص برای جلوگیری از خطرات بهداشتی، با پزشک مشورت کنید.
 

4. مصرف پودر خام سیلدنافیل

همانطور که قبلا گفتیم، سیلدنافیل معمولا به عنوان نام تجاری Revatio نامیده می شود، در اینجا بعضی از توصیه های دوز Revatio:

قرص (Revatio)

20 میلی گرم

راه حل تزریقی (Revatio)

10mg / 12.5mL

واکسن دهانی (Revatio)

10 میلی گرم / میلی لیتر (هنگام بازسازی)

اختلال نعوظ

 

رتیو

PO: 5 میلی گرم یا 20 میلی گرم 3 بار در روز، 4-6 ساعت از هم جدا شدن

IV: 2.5 میلی گرم یا 10 میلیگرم بولوس 3 بار در روز اگر بیمار موقتا نتواند PO را دریافت کند

توصیه می شود نباید بیش از دوز PO / IV تجویز شود

اضافه کردن Revatio به بوسنتان هیچ تاثیر مثبتی بر ظرفیت ورزش ندارد

تغییرات دوز

اختلال کبدی یا اختلال شدید کلیوی: از دوز اولیه 25 میلی گرم استفاده کنید

دوز Geriatric

 

اختلال نعوظ

رتیو

PO: 5 میلی گرم یا 20 میلی گرم 3 بار در روز، 4-6 ساعت از هم جدا شدن

IV: 2.5 میلی گرم یا 10 میلیگرم بولوس 3 بار در روز اگر بیمار موقتا نتواند PO را دریافت کند

توصیه می شود نباید بیش از دوز PO / IV تجویز شود

اضافه کردن Revatio به بوسنتان هیچ تاثیر مثبتی بر ظرفیت ورزش ندارد

آزمایشات بالینی در پاسخگویی بین سالمندان و بزرگسالان جوان تفاوت معنیداری را نشان ندادند؛ با این حال، انتخاب دوز محتاطانه در سالمندان به دلیل فرکانس بیشتر کاهش عملکرد کبدی، کلیوی و قلب، و همچنین شرایط همراه و دارویی همراه

در مقایسه با داوطلبان جوان سالم، داوطلبان سالم سالم (65 سال) كلیه سیلدنافیل را كاهش دادند و در نتیجه میزان انسولین بالقوه سیلدنافیل و متابولیت N-دیسمتیك فعال آن حدودا 84 و 107 درصد بود
 

5. هشدار o f پودر خام سیلدنافیل

شما باید از سیلدنافیل استفاده نکنید اگر به سیلدنافیل آلرژی دارید، یا:

 

از بین بردن سیلدنافیل استفاده کنید و اگر به طور ناگهانی از بین بردن ناگهانی چشم خود داری، کمک های پزشکی اضطراری دریافت می کنید.

اگر داروهای دیگری برای پرفشاری خون شریانی ریوی مثل ریبوسیگوات (Adempas) مصرف کنید.

سیلدنافیل را در صورت استفاده از داروهای نیترات برای درد قفسه سینه یا مشکلات قلبی استفاده نکنید. این شامل نیتروگلیسیرین، ایزوسوربید دینیترات و مونونیترات ایزوسوربید است. نیترات همچنین در برخی از داروهای تسکین دهنده مانند آمیل نیترات یا نیتریت ("پاپرز") یافت می شود. مصرف سیلدنافیل با یک دارو نیترات باعث کاهش ناگهانی و شدید فشار خون می شود.

 

برای اطمینان از اینکه سیلدنافیل برای شما امن است، اگر تا به حال داشته باشید، به پزشک خود بگویید:

بیماری قلب یا مشکلات ریتم قلب، بیماری عروق کرونر؛

حمله قلبی، سکته مغزی یا نارسایی احتقانی قلب؛

فشار خون بالا یا پایین؛

بیماری کبد یا کلیه؛

یک اختلال در سلول های خونی مانند کمخونی سلول داسی شکل، چندین میلوما یا لوسمی؛

اختلال خونریزی مانند هموفیلی؛

زخم معده؛

رتینیت pigmentosa (وضعیت ارثی چشم)؛

ناتوانی فیزیکی آلت تناسلی (مانند بیماری Peyronie)؛ یا

اگر به شما گفته شده است که نباید رابطه جنسی را به دلایل بهداشتی داشته باشید.

سیلدنافیل می تواند جریان خون را به عصب بینایی چشم کاهش دهد، باعث کاهش ناگهانی دید می شود. این در تعداد کمی از افراد مبتلا به سیلدنافیل مصرف می شود که اکثر آنها بیماری قلبی، دیابت، فشار خون بالا، کلسترول بالا یا مشکلات خاصی از قبیل چشم و همچنین افرادی که سیگار می کشند یا بیش از 50 سال دارند، رخ داده است. مشخص نیست که آیا سیلدنافیل عامل اصلی از بین رفتن دید است.

 

انتظار نمی رود که سیلدنافیل به نوزاد متولد نشده آسیب برساند. اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید، به پزشک خود بگویید.

مشخص نیست که آیا سیلدنافیل به شیر مادر منتقل می شود و یا می تواند به یک کودک پرستار آسیب برساند. در صورتی که شیردهی کنید، به پزشک خود بگویید.

 

بعضی از داروها هنگام استفاده با سیلدنافیل می توانند اثرات ناخواسته یا خطرناکی داشته باشند. در مورد تمام داروهای فعلی خود، به ویژه ریفیگوات (Adempas)، به پزشک خود اطلاع دهید.

سیلدنافیل را در صورت استفاده از داروهای نیترات برای درد قفسه سینه یا مشکلات قلبی، از جمله نیتروگلیسیرین، ایزوسوربید دینیترات، ایزوسوربید مونونیترات و بعضی از داروهای تسکین دهنده مانند "پاپرز" استفاده نکنید. مصرف سیلدنافیل با یک دارو نیترات باعث کاهش ناگهانی و شدید فشار خون می شود.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر خام سیلدنافیل؟

عوارض جانبی رایج سیلدنافیل ممکن است شامل موارد زیر باشد:

سوزش (گرما، قرمزی، یا احساس تنهایی)؛

سردرد، سرگیجه؛

بینایی غیر طبیعی (تاری دید، تغییر در دید رنگی)

آبریزش بینی یا گرفتگی بینی، خونریزی بینی

مشکلات خواب (بی خوابی)؛

درد عضلانی، درد پشتی؛ یا

ناراحتی معده

 

در صورتی که نشانه هایی از واکنش آلرژیک به سیلدنافیل دارید، به کمک پزشکی اورژانسی مراجعه کنید: کندو؛ دشوار تنفس تورم چهره، لبها، زبان یا گلو.

 

در صورت استفاده از سیلدنافیل سیلدنافیل را قطع کنید و در صورت داشتن کمک های اورژانسی

علائم حمله قلبی - درد قفسه سینه یا فشار، درد گسترش به فک و شانه خود، حالت تهوع، عرق کردن؛

تغییر بینایی یا از دست دادن ناگهانی ناگهانی؛ یا

نصب و راه اندازی دردناک است یا طول می کشد بیش از 4 ساعت (نعوظ طولانی می تواند آلت تناسلی آسیب برساند).

 

در صورتی که:

زنگ زدن در گوش شما و یا افت شنوایی ناگهانی؛

ضربان قلب نامنظم؛

تورم در دستان، مچ پا یا پاها؛

تنگی نفس؛

تشنج (تشنج) یا

یک احساس سرگیجه، مانند شما ممکن است از بین برود.

 

این لیست کاملی از عوارض جانبی نیست و ممکن است دیگران رخ دهند. در مورد عوارض جانبی با پزشک خود مشورت کنید.  
 

7. خرید سیلدنافیل پودر خام F REM SZOB

چگونه می توان پودر سیلدنافیل درجه دارویی را از شرکت SZOB خام خریداری کرد؟

→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و سفارشات مواد اولیه سیلدنافیل را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e