شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر سیلدنافیل (139755-83-2)

سیلدنافیل پودر، پودر خام سیلدنافیل خرید سیلدنافیل پودر خام سیلدنافیل پودر، پودر سیلدنافیل برای فروش سیلدنافیل پودر supplie،


1. چه خام پودر سیلدنافیل?


سیلدنافیل (Revatio) داروی ارزان اصل مورد استفاده برای درمان فشار خون شریانی ریوی، قلبی جدی و وضعیت ریه است. کمی بیشتر محبوب از داروهای قابل مقایسه است.

سیلدنافیل برای درمان فشار خون شریانی ریوی و بهبود ظرفیت ورزش در مردان و زنان استفاده می شود.

ویاگرا نام تجاری یکی دیگر از سیلدنافیل برای درمان اختلال در نعوظ (ضعف جنسی) در مردان است. Revatio (سیلدنافیل) شل شدن عضلات در دیواره رگ های خونی و افزایش جریان خون به مناطق خاص از بدن.

مگر اینکه پزشک به شما می گوید سیلدنافیل در حالی که همچنین مصرف ویاگرا، را.

Revatio نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد در این راهنما دارو.

 

سیلدنافیل پودر

پودر خام سیلدنافیل مواد سیلدنافیل نوع پودر سفید، بسیاری از استروئیدها تامین کننده محصولات معمولا خرید خلوص بالا سیلدنافیل پودر را آنلاین، آن را به انواع برند سیلدنافیل جزئیات سیلدنافیل خام در SZOB به عنوان زیر به پایان رسید:

نام: سیلدنافیل

CAS: 139755-83-2

فرمول مولکولی: C22H30N6O4S

وزن مولکولی: 474.58

نقطه ذوب: 187-189℃

Temp ذخیره سازی: RT

رنگ: پودر سفید

2. چگونه به سیلدنافیل خام پودر کار می کند?


سیلدنافیل یک داروی تجویز شده معمولا استفاده می شود درمان اختلال عملکرد نعوظ (ED) است. در در 1990s، تولید کننده مواد مخدر این دارو به بازار به عنوان یک درمان برای مردانی که تجربه اد آورده. با این حال، آن ابتدا به درمان چنین بیماری اما برای درمان فشار خون شریانی ریوی جدی قلب و ریه شرایط ایجاد نشد.

 

سیلدنافیل یک عنصر فعال مورد استفاده برای افزایش جریان خون در نقاط خاص بدن در صورت مردان با اد، در آلت تناسلی مرد. برای مردان برای بدست آوردن و حفظ نعوظ در هنگام فعالیت جنسی آلت تناسلی مرد نیاز به اکسید نیتریک (شماره). اما مردان از سن و شرایط خاص به طور طبیعی ندارند و به طور معمول تولید اکسید نیتریک به اندازه کافی بنابراین کم کردن جریان خون سرعت.


در چنین حالتی صاف آلت تناسلی مرد در طول فعالیت. سیلدنافیل است که عنصر اصلی Revatio بدن تنظیم جریان خون کمک می کند و شما کمک می کند در تولید اکسید نیتریک به روز نگه دارید در رفتن.

 

پس از سیلدنافیل استفاده می شود و پس از شما تا به حال روابط جنسی در حالی که با استفاده از سیلدنافیل - نعوظ خود را به طور معمول برطرف شود. شما را مجبور به نگرانی در مورد ' آنچه من انجام خواهد داد با این حال حاضر?' یا 'چگونه می تواند من بهش بگو من خوشحال است اگر این نمی خواهد برود!'. سیلدنافیل را با بدن خود را به شما می دهد تعادل لازم در شیمی شما اجازه می دهد تا شما را به نصب پس از تحریک جنسی کار می کند. بدن شما فرصت جذب مواد شیمیایی که در بدن شما به دست آوردن نعوظ بدون دادن انتخاب آسان است! -فقط آن را انجام دهد.
 

3. نحوه استفاده از پودر سیلدنافیل خام


سیلدنافیل می آید به عنوان یک قرص و سیستم تعلیق (مایع; Revatio تنها) به دهان. چگونه باید این طب استفاده می شود? این سوالی است که هر کس، حالا بیایید نگرانی است نگاهی Revatio به عنوان مثال:

 

اگر شما مصرف سیلدنافیل برای درمان اختلال در نعوظ، پزشک شما دستورالعمل ها و دستورالعمل ها در این بند را دنبال کنید. سیلدنافیل را به عنوان مورد نیاز قبل از فعالیت جنسی. بهترین زمان برای سیلدنافیل را حدود 1 ساعت قبل از فعالیت جنسی است، اما شما می توانید هر زمان از 4 ساعت 30 دقیقه قبل از فعالیت جنسی دارو را.


سیلدنافیل معمولا نه بیشتر از یک بار در هر 24 ساعت باید انجام شود. اگر شما شرایط بهداشتی خاص و یا برخی از داروها در حال بدست گرفتن، پزشک شما را سیلدنافیل کمتر ممکن است بگویید. سیلدنافیل با یا بدون غذا را بکشد. با این حال، اگر شما نگاهی به سیلدنافیل با یک وعده غذایی پر چرب، آن را طولانی تر برای دارو برای شروع به کار.

 

اگر شما مصرف سیلدنافیل برای درمان PAH، پزشک شما دستورالعمل ها و دستورالعمل ها در این بند را دنبال کنید. شما احتمالا سیلدنافیل سه بار در روز با یا بدون غذا را. نگاهی به سیلدنافیل در اطراف همان بار هر روز و دوز خود فضای حدود 4 تا 6 ساعت از هم جدا. جهت های روی برچسب نسخه خود را به دقت مطالعه کرده و درخواست پزشک و یا داروساز خود به توضیح هر قسمت شما را درک. سیلدنافیل را دقیقا به عنوان کارگردان. را بیشتر یا کمتر از آن و یا آن را به بیشتر از توسط پزشک تجویز می شوند.

 

لرزش و مایع برای 10 ثانیه قبل از استفاده هر دارو به طور مساوی مخلوط. با استفاده از سرنگ دهان با دارو را برای اندازه گیری و دوز خود را. دستورات سازنده و استفاده از سرنگ به خوراکی تمیز. مایع مخلوط با سایر داروها یا اضافه کردن هر چیزی به طعم دارو.

 

اگر شما مصرف سیلدنافیل برای اختلال نعوظ، پزشک خواهد شد احتمالا شما در دوز متوسط سیلدنافیل شروع و دوز خود را بسته به پاسخ شما به دارو تغییرات. دکترتان بگویید اگر سیلدنافیل به خوبی کار نمی کند و یا اگر شما در حال تجربه عوارض جانبی.

 اگر شما مصرف سیلدنافیل برای PAH، شما باید بدانید که سیلدنافیل کنترل PAH اما آن را درمان. ادامه به سیلدنافیل حتی اگر شما احساس خوبی. قطع مصرف سیلدنافیل بدون صحبت با دکتر خود.

 

پزشک یا داروساز خود بخواهید برای کپی اطلاعات سازنده برای بیمار.

 

چه اتفاقی می افتد اگر من از دست دوز

اگر دست دوز سیلدنافیل به محض به یاد داشته باشید شما را به دوز از دست رفته. پرش دوز از دست رفته اگر تقریبا زمان خود دوز بعدی برنامه ریزی شده است. داروی اضافی به دوز از دست رفته را تشکیل می دهند را ندارد.

 

چه اتفاقی می افتد اگر من مصرف بیش از حد

پزشک اورژانس یا خط کمک سم در 1-800-222-1222 تماس بگیرید.

 

آنچه من باید در حالی که مصرف سیلدنافیل اجتناب

نوشیدن الکل با این دارو می تواند عوارض جانبی ایجاد.

گریپ فروت و آب گریپ فروت با سیلدنافیل تداخل می کنند ممکن است و منجر به عوارض جانبی ناخواسته. اجتناب از استفاده از محصولات گریپ فروت در حالی که مصرف سیلدنافیل.

اجتناب از استفاده از هر داروی دیگری برای درمان ناتوانی جنسی، مانند alprostadil یا α2-بدون صحبت کردن دکتر خود.

 

چگونه سیلدنافیل خام پودر موثرتر است؟

مصرف قرص به تنهایی تجربه جنسی هیجان انگیز برای شما و همسرتان را تضمین نمی کند. داروهای سیلدنافیل که راه کار نمی کند. به آن را موثر تر و هیجان انگیز، شما باید حداقل یک یا دو تا از موارد زیر را انجام دهید:

 

خودتان را به خلق و خوی.

برای این قرص به شما نیاز به یک محرک معمولا به عنوان 'روشن' نامیده می شوند. اگر شما این شریک زندگی خود را کار کردن با آن بسیار بهتر است. ذهن شما نیز باید عاری از استرس، اضطراب، و دیگر چیزهایی است که شما ممکن است در طول فرآیند زحمت مانند کار.

 

به زمان مناسبی دریافت کنید.

سیلدنافیل 30 تا 60 دقیقه پس از مصرف می کند. این با و یا بدون غذا می تواند گرفته شود. با این حال، آن را به رژیم غذایی خوب و متعادل خوردن هنگامی که شما برنامه در طولانی و خسته کننده فعالیت جنسی توصیه می شود. شما نمی خواهید به دست خشک هنگامی که شما را به عمل. همچنین توصیه می شود بنابراین شما نمی توان در عجله زیرا می تواند اثر طولانی را به یک قرص 4 ساعت قبل از رابطه جنسی.

 

سالم ماندن.

جریان خون منظم و activeness جنسی می تواند دست به طور طبیعی توسط اقامت مناسب و سالم باشد. اگر شما زندگی می کنند سبک زندگی سالم می تواند این وضعیت را دست یابد. ترک سیگار. گاهی نوشیدن و ورزش منظم است. اگر شما خوردن آن هم بسیار کمک می کند.

 

آزمایش کنید.

دکتر خود مشورت شما تجربه کلسترول بالا و فشار خون بالا و درد قفسه سینه است. بهتر است به یک پزشک مشورت قبل از مصرف قرص برای جلوگیری از خطرات بهداشتی است.
 

4. دوزoدكتر خام سیلدنافیل پودر


چه گفت: ما قبل از سیلدنافیل معمولا به عنوان نام تجاری Revatio، اینجا می آید به عنوان برخی از دوز توصیه می Revatio:

قرص (Revatio)

20 میلی گرم

محلول استريل تزريقي (Revatio)

10 میلی گرم/میلی لیتر 12.5

تعلیق دهان (Revatio)

10mg/mL (وقتی زیاد)

اختلال نعوظ

 

Revatio

صندوق: 5 میلی گرم و 20 میلی گرم 3 بار روزانه، اداره 4-6 ساعت از هم جدا

چهارم: لقمه 2.5 میلی گرم و یا 10 میلی گرم 3 بار در روز اگر بيمار موقتاً قادر به صندوق

توصیه می شود دوز پو/چهارم به بیش از حد مجاز باشد

اضافه کردن Revatio به bosentan هر اثر مفید در ورزش ظرفیت ندارد

اندازه گیری تغییرات

Heaptic اختلال یا اختلال کلیوی شدید: استفاده از دوز اولیه 25 mg

دوز سالمندان

 

اختلال نعوظ

Revatio

صندوق: 5 میلی گرم و 20 میلی گرم 3 بار روزانه، اداره 4-6 ساعت از هم جدا

چهارم: لقمه 2.5 میلی گرم و یا 10 میلی گرم 3 بار در روز اگر بيمار موقتاً قادر به صندوق

توصیه می شود دوز پو/چهارم به بیش از حد مجاز باشد

اضافه کردن Revatio به bosentan هر اثر مفید در ورزش ظرفیت ندارد

آزمایش های بالینی اختلاف معنی دار در پاسخ سالمندان و بزرگسالان جوان در بر داشت; با این حال، انتخاب محتاط دوز در سالمندان به دلیل کاهش کبدی، کلیوی، مكرر ذكر و عملکرد قلب، و همچنین شرایط همراه و همزمان دارودرماني

در مقایسه با داوطلبان جوان سالم داوطلب های سالم سالمند (≥65 سال) ترخیص سیلدنافیل، منجر به ترتيب حدود 84 و 107 درصد پلاسما غلظت بالاتر از سیلدنافیل و آن متابولیت فعال N-desmethyl کاهش داده بود
 

5. هشدارoدكتر سیلدنافیل خامپودر


اگر شما آلرژی به سیلدنافیل، شما باید سیلدنافیل استفاده کنید و یا:

 

توقف استفاده از سیلدنافیل و اگر شما از دست دادن ناگهانی بینایی کمک پزشکی اورژانس کنید.

اگر داروهای دیگر برای درمان پرفشاری خون ریوی شریانی، مانند riociguat (Adempas).

اگر شما نیز مواد مخدر نیترات برای مشکلات قلبی یا درد قفسه سینه با استفاده از سیلدنافیل را. این شامل نیتروگلیسرین ایزوسورباید دی نیترات و ایزوسورباید mononitrate. نیترات همچنین در برخی از داروهای مانند اميل نیترات یا نیتریت ("poppers") در بر داشت. مصرف سیلدنافیل با دارو نیترات کاهش ناگهانی و جدی در فشار خون می شود.

 

مطمئن سیلدنافیل برای شما بی خطر است را به دکترتان بگویید اگر شما تا به حال:

بیماری های قلبی یا مشکلات قلبی ریتم, بیماری عروق کرونر.

حمله قلبی، سکته مغزی یا نارسایی احتقانی قلب.

بالا و یا پایین فشار خون;

کبد و یا کلیه بیماری.

اختلال سلولهای خونی مانند کم خونی سلول داسی شکل، میلوم مولتیپل یا سرطان خون;

اختلال خونریزی مانند هموفيلي;

زخم معده;

بيماران ديده (موروثی وضعیت چشم)؛

ناهنجاری های فیزیکی از آلت تناسلی مرد (مانند بیماری Peyronie است)؛ یا

اگر شما گفته شده است شما باید دخول دلایل پزشکی را داشته باشد.

سیلدنافیل قادر به کاهش جریان خون به عصب بینایی چشم باعث از دست دادن ناگهانی بینایی می تواند. این است که در تعداد کمی از مردم مصرف سیلدنافیل, بسیاری از آنها نیز بيماري ديابت فشار خون کلسترول بالا یا برخی از مشکلات چشم از قبل موجود بود، و در کسانی که بیش از 50 سال سن یا دودی رخ داده است. این مشخص نیست که آیا سیلدنافیل علت واقعی از دست دادن بینایی است.

 

سیلدنافیل به جنین آسیب انتظار می رود. دکترتان بگویید اگر شما حامله هستید و یا قصد باردار شدن.

معلوم نیست چه سیلدنافیل به شیر مادر عبور می کند و یا اگر آن می تواند پرستاری کودک آسیب برساند. دکترتان بگویید اگر شما کودک تغذیه با شیر مادر است.

 

بعضی از داروها می تواند باعث عوارض ناخواسته و یا خطرناک که استفاده می شود با سیلدنافیل. دکتر شما درباره فعلی همه داروهای خود را، به خصوص riociguat (Adempas).

اگر شما نیز مواد مخدر نیترات برای سینه درد و یا قلب مشکلات نیتروگلیسرین ایزوسورباید دی نیترات ایزوسورباید mononitrate و برخی از داروهای مانند "poppers" از جمله با استفاده از سیلدنافیل را. مصرف سیلدنافیل با دارو نیترات کاهش ناگهانی و جدی در فشار خون می شود.
 

6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیoدكتر خام پودر سیلدنافیل?

سیلدنافیل عوارض جانبی ممکن است شامل:

گرگرفتگی (گرمی, قرمزی یا احساس tingly);

سردرد و سرگیجه;

دیدگاه های غیر (تاری دید، تغییر در دید رنگی)

محافظه کار یا آبریزش بینی، خون دماغ؛

مشکلات خواب (بی خوابی);

درد عضلانی و کمر درد; یا

ناراحتی معده.

 

اگر شما نشانه واکنش آلرژی به سیلدنافیل دریافت کمک های اضطراری پزشکی: کهیر; دشواری در تنفس؛ تورم صورت، لب زبان یا گلو.

 

قطع مصرف سیلدنافیل و اگر شما از دریافت کمک های اضطراری پزشکی:

علائم حمله قلبی - درد قفسه سینه یا فشار, درد فک یا شانه، تهوع، عرق کردن گسترش;

تغییرات بینایی و یا از دست دادن ناگهانی بینایی. یا

نعوظ دردناک است یا بیش از 4 ساعت (سیخ بودن طولانی مدت می تواند آسیب آلت تناسلی مرد) به طول می انجامد.

 

اگر شما پزشک در یک بار تماس بگیرید:

زنگ در گوش خود را، و یا از دست دادن ناگهانی شنوایی;

ضربان قلب نامنظم؛

تورم در دست مچ پا یا پاهای خود را;

تنگی نفس;

تشنج (تشنج)؛ یا

احساس light-headed مثل شما تصویب ممکن است.

 

این لیست کاملی از عوارض جانبی است و دیگران ممکن است رخ دهد. برای توصیه های پزشکی در مورد عوارض جانبی از دکتر خود تماس بگیرید. 
 

7. خرید سیلدنافیلپودر fرامSZOB

نحوه خرید سیلدنافیل درجه دارویی پودر از شرکت خام SZOB

→ شده داروخانه آنلاین ما و سفارش مواد اولیه سیلدنافیل را پر کنید.

→ تعریف محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه به شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

→ آن در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: