شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

سیلدنافیل سیترات (ویاگرا) (171599-83-0)

سیلدنافیل سیترات (CAS: 171599-83-0) تحت نام «ویاگرا» برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) در مردان استفاده می شود. یکی دیگر از مارک های سیلدنافیل Revatio است که برای درمان فشار خون شریانی ریوی و بهبود تمرینات در مردان و زنان استفاده می شود. SZOB خلوص خلوص خلوص سیلدنافیل سیترات خالص خام پودر خالص و سیاست مجدد آزاد است. کیفیت کاملا تضمین شده است، کیفیت فرهنگ ما است. انتظار برای سفارش شما


پودر خام سیلدنافیل سیترات (ویاگرا) چیست؟


سیلدنافیل سیترات ماهیچه ها را آرام می کند و جریان خون را به مناطق خاص بدن افزایش می دهد.

سیلدنافیل سیترات تحت نام ویاگرا برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) در مردان استفاده می شود. یکی دیگر از برند sildenafil Revatio است، که برای درمان فشار خون بالا در شریان ریوی و بهبود تمرینات در مردان و زنان استفاده می شود.

در صورت مصرف ویاگرا نیز Revatio مصرف نکنید، مگر اینکه پزشک شما به شما بگوید.

سیلدنافیل سیترات همچنین می تواند برای اهداف مورد استفاده در این راهنمای دارو استفاده شود.

چه مدت طول می کشد سیلدنافیل سیترات (ویاگرا) پودر خام برای کار؟


اثرات ویاگرا از فرد به فرد متفاوت خواهد بود. به عنوان یک قاعده کلی، ویاگرا در بیشتر افراد از حدود 30 دقیقه پس از مصرف دارو شروع به کار می کند.

مهم است که بدانیم که استفاده از قرص های ویاگرا به تنهایی باعث ایجاد نعوظ نمی شود. ویاگرا باید به صورت ترکیبی با نوعی تحریک جنسی (بصری، لمسی یا غیره) به منظور ایجاد نعوظ انجام شود.

مدت زمان طولانی سیلدنافیل سیترات (ویاگرا) پودر خام؟


مدت زمان ویاگرا برای مدت زمان نیز متفاوت است از فرد به فرد، اما شناخته شده است که تا 5 ساعت در یک زمان، زمانی که در کنار تحریک جنسی استفاده می شود. با این حال، اکثر مردان پیدا خواهند کرد که اثرات قرص 2-3 ساعت پس از اولین مصرف آن شروع به پوکیده می کنند.

عوامل خاصی وجود دارد که به مدت زمان طولانی ویاگرا در وضعیت فردی شما بستگی دارد و قبل از شروع دوره درمان با ویاگرا، باید همیشه درباره تاریخچه کامل بیماری و جزئیات هر دارو که در حال حاضر مصرف می کنید صحبت کنید.
سیلدنافیل سیترات (ویاگرا) دوز پودر خام


برای اکثر بیماران، دوز توصیه شده 50 میلی گرم در صورت نیاز تقریبا 1 ساعت قبل از فعالیت جنسی است. با این حال، VIAGRA ممکن است هرجا از 30 دقیقه تا 4 ساعت قبل از فعالیت جنسی گرفته شود. حداکثر فرکانس توصیه شده دوز یکبار در روز است.

بر اساس اثربخشی و تحمل پذیری، دوز ممکن است به مقدار حداکثر توصیه شده 100 میلی گرم افزایش یابد یا به 25 میلی گرم کاهش یابد.

چگونه باید سیلدنافیل سیترات (ویاگرا) پودر خام را مصرف کنم؟


سیلدنافیل سیترات را دقیقا همانطور که برای شما تجویز شده است، دنبال کنید. همه دستورالعمل ها را در برچسب تجویزی خود دنبال کنید. این دارو را در مقادیر بزرگتر یا کوچکتر و یا طولانی تر از توصیه توصیه نکنید.

Revatio معمولا سه بار در روز، حدود 4 تا 6 ساعت از هم جدا می شود.

ویاگرا معمولا هنگامی که مورد نیاز است، 30 دقیقه تا 1 ساعت قبل از فعالیت جنسی گرفته می شود. شما می توانید آن را تا 4 ساعت قبل از فعالیت جنسی ببرید. ویاگرا را بیش از یک بار در روز مصرف نکنید.

درست قبل از اندازه گیری یک دوز، سوسپانسیون دهانی (مایع) را لکه کنید. دارو مایع را با دوز سرنگ، یا با یک قاشق مخصوص دوز مخصوص یا فنجان دارویی، تهیه کنید. اگر دستگاه اندازه گیری دوز نداشته باشید، از داروساز خود بخواهید برای یکی.

ویاگرا می تواند به شما کمک کند که هنگام تحریک جنسی تحریک شود. یک نعوظ فقط با مصرف یک قرص ایجاد نمی شود. دستورالعمل های دکتر خود را دنبال کنید.

در طول فعالیت جنسی، اگر دچار سرگیجه یا تهوع شدید یا درد، سوزش یا سوزش سینه در قفسه سینه، دستها، گردن یا فک شود، متوقف شوید و از پزشک خود مطلع شوید. شما می توانید یک اثر جانبی جدی از سیلدنافیل سیترات داشته باشید.

در دمای اتاقی به دور از گرما و رطوبت، نگهداری شود.

سیلدنافیل سیترات (ویاگرا) عوارض جانبی پودر خام و اقدامات احتیاطی

با توجه به نتایج آزمایش های بالینی، شایع ترین عوارض جانبی عبارتند از:

 1. سردرد

 2. گرفتگی بینی

 3. اختلال بینایی

 4. فتوفوبیا (حساسیت به نور)

 5. دیسپپسی (سوء هاضمه)

به طور معمول، برخی از کاربران سینوپسی را تجربه کرده اند (همه چیز به نظر می رسد دارای رنگ آبی رنگی).

در موارد بسیار نادر، استفاده از سیلدنافیل سیترات می تواند به نوروپاتی بینایی عروق کرونر قلب (آسیب به عصب بینایی) منجر شود.

سایر عوارض جانبی بالقوه عبارتند از:

 1. پریاپیسم (بسیار نادر) - یک نعوظ دردناک و طولانی مدت است

 2. حمله قلبی

 3. افت شنوایی ناگهانی

 4. افزایش فشار داخل چشم

 5. آریتمی های بطنی

از سال 2007، برچسب زدن سیلدنافیل سیترات در ایالات متحده هشدار دهنده خطر احتمالی کاهش شنوایی ناگهانی شده است.

خرید سیلدنافیل سیترات (ویاگرا) پودر خام آنلاین


از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل پودر سیلدنافیل سیترات را پر کنید. محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید. در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد. این ظرف 10 روز کاری تحویل خواهد شد.

شما باید از انتخاب منبع تامین کننده سیلدنافیل سیترات آگاه باشید.

 1. توجه به خلوص پودر سیلدنافیل سیترات

 2. این که آیا ارائه سیاست رایگان reship.

 3. تضمین پس از پرداخت چیست؟

 4. آیا در انتخاب روش های تحویل وجود دارد؟

 5. اگر هیچ مشکلی با کیفیت محصول یا خلوص نداشته باشد، فروشنده چه کاری انجام خواهد داد.

پنج سوال مهم در مورد انتخاب یک تامین کننده قابل اعتماد است.

به ویژه هنگامی که با تامین کنندگان ارتباط برقرار کنید، این جزئیات باید به تدریج کاشته شود تا بتوانید با تامین کننده با خوشحالی همکاری کنید.

I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e