شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

Stanozolol Winstrol Winny

Stanozolol Winstrol Winny

Stanozolol، معمولا تحت نام ذخیره (خوراکی) و ذخیره انبار (عضلانی) به فروش می رسد یک استروئید آنابولیک ترکیبی مشتق شده از دی هیدروتستوسترون است. توسعه یافته توسط شرکت داروسازی آمریکایی آزمایشگاه های وینتروپ (استرلینگ مواد مخدر) در سال 1962 و توسط FDA برای استفاده انسان تایید شده است. بر خلاف اکثر استروئید آنابولیک تزریقی، stanozolol esterified نیست و به عنوان یک سیستم تعلیق آبی و یا به شکل قرص های خوراکی به فروش می رسد. اگر علاقمند به پودر winstrol دارید، لطفا شما تماس با ما دریغ نکنید.


توضیحات در مورد Stanozolol Winstrol Winny CAS:10418-03-8:


بر خلاف اکثر استروئید آنابولیک تزریقی پودر خام، stanozolol esterified نیست و به عنوان یک سیستم تعلیق آبی و یا به شکل قرص های خوراکی به فروش می رسد. مواد مخدر فراهمی زیستی خوراکی بالا، به دلیل C17 α-الکیل دار کردن که اجازه می دهد تا هورمون برای زنده ماندن عبور اول متابولیسم کبدی هنگام مصرف است. این که دلیل stanozolol است نیز به شکل قرص به فروش می رسد.

Winstrol یکی از محبوب ترین و معروف ترین استروئیدهای آنابولیک خام پودر بر روی زمین است. طراحی و توسعه آزمایشگاه های وینتروپ در اواخر سال 1950 این استروئید آنابولیک است که بدست زیادی از توجه رسانه ها در طول سال است. اگر آنها می تواند به نام استروئید در واقع کسانی که هرگز استروئیدهای آنابولیک استفاده می شود معمولا Winstrol یا Stanozolol است. Winstrol نام در واقع نام تجاری اغلب همراه هورمون Stanozolol است. این یک استروئید آنابولیک است که توجه به دلیل رسوایی های متعدد ورزشی دست آورد تا به بیش از سال است. وقتی ورزشکاران مختلف گرفتار شده اند با استفاده از استروئیدها آنابولیک، Winstrol در صف مقدم رسوایی بار بی شماری بوده است. در واقع مربوط به مهم ترین رسوایی استروئید ورزشی در تاریخ است.
برنامه های کاربردی:

این ترکیب مشتق شده از دی هیدروتستوسترون، اگر چه فعالیت آن بسیار خفیف تر از این آندروژن در طبیعت است.     مشخصات فنی طبقه بندی شده به عنوان استروئید آنابولیک خام پودر به نمایشگاه بیشتر تمایل کمی برای رشد عضلات از فعالیت آندروژنی در مطالعات اولیه نشان داده شده. در حالی که دی هیدروتستوسترون واقعا تنها عوارض آندروژنی فراهم می کند زمانی که اجرا، جای stanozolol رشد عضلانی با کیفیت فراهم. مسلما خواص آنابولیک از این ماده هنوز خفیف در مقایسه با بسیاری از ترکیبات قوی تر هستند، اما هنوز هم ساز قابل اعتماد. با این حال Winstrol® با آن گرایش همان احتباس آب حمل نیست اثر خود را به عنوان آنابولیک حتی قابل مقایسه با Dianabol، می تواند.     Stanozolol نیز حاوی همان methylation c17 با Dianabol تغییر استفاده خوراکی ممکن است که می بینیم. به علی رغم این طرح در این حال، بسیاری از نسخه های تزریقی این استروئید تولید وجود دارد.

مزیت های رقابتی:


1 با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص: > 99%

3) ما تولید کننده و محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه ارائه می کنند.


2 تحویل سریع و امن:

1) بسته در 24 ساعت پس از پرداخت فرستاده شده باشد می تواند. ردیابی شماره های موجود

2) امن و با احتیاط حمل و نقل. انواع روش های حمل و نقل برای انتخاب شما.


3 ما را به مشتریان در سراسر جهان:

1) سرویس حرفه ای و غنی تجربه را احساس مشتریان خيال، دیدار با تمایل خود را به سهام مناسب و تحویل سریع.

2) بازخورد بازار و کالا بازخورد قدردانی خواهد شد، نیاز مشتری مسئولیت ما است.

3) مرغوب قیمت رقابتی تحویل سریع، کلاس اول خدمات افزایش اعتماد و ستایش از مشتریان.


4 سه اصل:

تحویل 1) امن: تنوع کانال, حفاظت از حریم خصوصی مشتریان. و در این شرایط به کشتی دوباره باشد.

2) هرگز تغییر: محصول همیشه حفظ خلوص بالا، نمی تغییر، بالا کیفیت فرهنگ شرکت ما است.

خدمات خوب 3): سرعت ممکن برای حل مشکلات مشتری به طوری که مشتریان دریافت کالا با خیال راحت.
مشکل کیفیت محصول

پرسش و پاسخ

بر چسب ها:Sustanon 250

محصولات مرتبط

ميانجی


API


Prohormone


SARMS Raws
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e