شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

تاموکسیفن سیترات (Nolvadex) پودر

پودر تاموکسيفن سيترات، پودر تاموکسيفن سيترات، پودر تاموکسيفن سيترات، پودر تاموکسيفن سيترات، خرید پودر سيترات تاموکسيفن، پودر Nolvadex، خرید پودر Nolvadex، پودر Nolvadex خام،


1. پودر تاموکسیفن سیترات (Nolvadex) چیست؟

پودر تاموسیفن سیترات (Nolvadex) یک مولکول گیرنده گیرنده استروژن انتخابی (SERM) محبوب و قدرتمند است که اغلب به عنوان ضد استروژن نامیده می شود. با این حال، در حالی که آنتاگونیست بودن آن نیز یک آگونیست است، در واقع در بعضی قسمت های بدن به عنوان استروژن عمل می کند در حالی که به عنوان ضد استروژن در مناطق دیگر عمل می کند. به عنوان یکی از قدیمی ترین SERM در بازار است که هنوز هم به طور منظم پزشکی استفاده می شود، در حالی که Nolvadex نیز توسط کاربران آنابولیک استروئید استفاده می شود این استروئید آنابولیک نیست. این یک یادداشت مهم است زیرا بعضی از آنها اغلب با استفاده از آن در چرخه استروئید اشتباه گرفته می شوند. Nolvadex به سادگی SERM است.

 

Nolvadex، به طور رسمی به عنوان تاموکسیفن سیترات شناخته می شود، در سال 1961 توسط ICI در حال حاضر AstraZeneca تحت نام Nolvadex توسعه یافته است. SERM برای درمان سرطان پستان، به ویژه سرطان سینه پاسخگو هورمون توسعه داده شد. با این حال، آن را نیز به طور موثر در پیشگیری از سرطان سینه استفاده می شود. سپس ما از کاربران آنابولیک استروئید استفاده می کنیم، و آن را قدری پیش کشف کرد که Nolvadex در میان چنین افرادی قرار داشت. Nolva، به طور معمول شناخته شده است، می تواند به عنوان یک ضد استروژن در طول چرخه استروئید آنابولیک به منظور جلوگیری از عوارض جانبی استروژن مرتبط است. همچنین به عنوان بخشی از یک برنامه بهبود چرخه پس از پست (PCT) استفاده می شود که رایج ترین و سودمندترین کاربرد آن برای کاربر استروئید است.

 

چندین SERM در دسترس وجود دارد، Nolvadex و Clomid رایج ترین، اما از همه Nolvadex SERM ممکن است بسیار مفید باشد. این بی تردید برای بیماران مبتلا به سرطان مفید است و شما می توانید بسیاری از آنها را تضمین کنید. در یک ظرفیت عملکرد، فرد نباید انتظار داشته باشد که هر نوع افزایش کارایی واقعی را داشته باشد. تسكین دهنده آن می تواند تولید طبیعی تستوسترون را تحریک كند، اما استفاده از آن به سادگی به شما كمك خواهد كرد تا شما را به حالت عادی بازگردانید. با این حال، کسانی که Nolvadex را در PCT در مقایسه با افرادی که PCT را نادیده می گیرند و یا آن را نادیده می گیرند، کاربر نولوادکس را به شدت از بافت لاغر خود محافظت می کند. کاربر Nolvadex بافت عضلانی و قدرت بیشتری را حفظ خواهد کرد. و پس از آن ما در محافظت از چرخه باقی مانده، و در حالی که آن قوی ترین protectant نیست، زمانی که ما در نظر گرفتن سود قلبی عروقی آن یکی از ارزشمند است. بسیاری از مصرف کنندگان استروئید آنابولیک به طور منظم در مورد احتباس آب، آکنه کمی و چیزهای طبیعت بصری نگران هستند، اما حفظ سلامت قلب و عروق ما واقعا مهمترین عامل است.
 

2. چگونه پودر تاموکسیفن سیترات (Nolvadex) کار می کند؟

تاموسیفن سیترات SERM با هر دو ویژگی آگونیست و آنتاگونیست استروژن است. به عنوان یک ضد استروژن، Nolvadex با اتصال به گیرنده های استروژن در محل استروژن عمل می کند. این اتصال از هورمون استروژن جلوگیری می کند تا عمل خود را در بخش های خاصی از بدن انجام دهد، به همین دلیل است که برای بیماران سرطانی مفید است. بسیاری از اشکال سرطان پستان در حال تغذیه استروژن است که به گیرنده های قفسه سینه متصل می شود. با جلوگیری از اتصال در چنین گیرنده ها، این همچنین محافظت از کاربران استروئید آنابولیک از gynecomastia، که می تواند به علت استروئیدهای آنابولیک که از جمله تستوسترون، Dianabol، و ناندرولون و Boldenone آروماتیک ایجاد می شود.

 

در حالی که در ابتدا به عنوان یک ضد استروژن شناخته می شود، Nolvadex نیز دارای توانایی عمل استروژن، به ویژه در کبد است. این مزایا را به عنوان فعالیت استروژنیک در کبد به سطح کلسترول سالم مرتبط می کند. برای کاربر استروئید، این می تواند بسیار سودمند باشد زیرا بسیاری از استروئید آنابولیک تمایل دارند تا اثرات نامطلوب بر کلسترول داشته باشند. بیشتر در مورد این که ما در مورد اثرات مستقیم Nolvadex در آینده نگاه کنیم.

 

گرچه اساسا ضد استروژن است، Nolvadex نیز دارای ویژگی های تحریک کننده قوی تستوسترون است. Nolvadex توانایی جلوگیری از بازخورد منفی است که توسط استروژن در هیپوتالاموس و هیپوفیز آورده شده است. در نتیجه، این افزایش انتشار توسط هیپوفیز هورمون لوتئینیزه (LH) و هورمون تحریک کننده فولیکول (FSH) را تحریک می کند. هر دو LH و FSH برای تولید طبیعی تستوسترون ضروری هستند. بدون LH و FSH، با تأکید بیشتر بر LH، تولید طبیعی تستوسترون طبیعی نیست.
 

3. چگونگی استفاده از تاموکسیفن سیترات (Nolvadex) پودر؟

برای بیمار مبتلا به سرطان پستان، اثرات Nolvadex بسیار ساده است. با مسدود کردن هورمون استروژن از اتصال سرطان قادر به تغذیه بر روی هورمون لازم برای بقا نیست. در حالی که موثر است، همیشه تنها ترکیب استفاده شده یا حتی اول نیست. اغلب مهار کننده های Aromatase (AI) در اوایل استفاده می شود، زیرا آنها توانایی کاهش سطح سرمی استروژن را دارند. در زمان، سوئیچ از AI به SERM مانند Nolvadex ساخته خواهد شد. در یک وضعیت پیشگیرانه، افرادی که سابقه خانوادگی سرطان سینه را دارند، ممکن است از زود هنگام از Nolvadex جلوگیری کنند.


برای استفاده از استروئید آنابولیک، اثر اولیه Nolvadex در چرخه در جلوگیری از gynecomastia است. به نظر نمی رسد Nolvadex اثر مهمی در پیشگیری از دیگر اثرات استروژن موجود در احتباس آب داشته باشد، اما اغلب می توان با روش های دیگر کنترل کرد. همانطور که برای محافظت از زگیل می باشد، این می تواند برای بسیاری از مردان کافی باشد و اگر بتواند این کار را انجام دهد باید اولین انتخاب شما باشد.


اگر نه، شما به AI مانند Arimidex (Anastrozole) یا Femara (Letrozole) نیاز خواهید داشت. با این حال، AI می تواند تاثیر منفی بر کلسترول داشته باشد. به نظر می رسد تنها AI یک اثر قوی و منفی نداشته باشد، اما هنگامی که همراه با استروئید معطر به نظر می رسد این اثر خسته کننده می شود. کلسترول را می توان با استفاده از AI کنترل کرد، اما اگر می تواند کار را انجام دهد SERM مانند Nolvadex باید اولین انتخاب شما باشد. به عنوان یک جایزه اضافه شده، به یاد داشته باشید این SERM تاثیر مثبتی بر سطح کلسترول شما خواهد داشت.


اثر نهایی Nolvadex ارزشمند ترین برای کاربر استروئید آنابولیک است. استفاده از استروئیدهای آنابولیک تولید تستوسترون طبیعی را مهار می کند. میزان سرکوب بستگی به استروئید (ها) مورد استفاده دارد، اما در بیشتر موارد، قابل توجه خواهد بود. هنگامی که استفاده از استروئیدهای آنابولیک به پایان می رسد، فرض بر این است که فرد از یک وضعیت پایین تستوسترون پایین رنج می برد و از طریق اقدامات نادرست هیپوتالاموس-هیپوفیز مغلوب محور (HPTA) آسیب نخواهد گذاشت، تولید طبیعی تستوسترون دوباره آغاز خواهد شد. این تولید طبیعی به تنهایی آغاز می شود، اما یک مشکل وجود دارد. هنگامی که شما از چرخه خود خارج می شوید سطح طبیعی تستوسترون بسیار پایین خواهد بود و در حالی که تولید دوباره شروع می شود، مدت زمان بسیار کم آن باقی می ماند.


این ماهها و ماهها برای بدن لازم است تا سطح طبیعی تستوسترون طبیعی خود را بالا ببرد. در واقع، بسته به شدت چرخه و اختلافات عمومی فرد می تواند تا یک سال یا بیشتر طول بکشد . این بدان معنی است که فرد در مدت زمان بسیار زیادی در وضعیت تستوسترون کم قرار دارد و می تواند با یک علامت مزمن همراه باشد.


این وضعیت می تواند تمام علائم مرتبط با تستوسترون پایین را شامل شود. علاوه بر این، با سطوح پایین تستوسترون، فرد ممکن است به میزان زیادی از عضلات تولید شده توسط استروئید از دست بدهد زیرا کورتیزول هورمون غالب در بدن است.

 

با توجه به مسائل کم تستوسترون پس از یک دوره استروئیدهای آنابولیک، اکثر مردان تشویق به پیاده سازی یک برنامه PCT شامل استفاده از استروئید پس از آنابولیک Nolvadex می شوند. برنامه های جامد PCT معمولا شامل Nolvadex و SERM Clomid (Clomiphene Citrate) و هورمون پپتیدی قوی HCG (Chorionic Gonadotropin Human) می باشد.


با اجرای این برنامه PCT، شما به میزان زیادی تستوسترون طبیعی را تحریک می کنید، سرعت بخشیدن به روند بازیابی را افزایش می دهد و به شدت از سلامتی خود محافظت می کند. هنگامی که برنامه PCT به پایان می رسد، بر خلاف باور عمومی، سطح تستوسترون شما در حالت نرمال سالم شما پایدار نخواهد ماند. بازیابی کامل هنوز هم زمان زیادی خواهد برد. با این حال، یک برنامه PCT که Nolvadex را شامل می شود تضمین می کند که تستوسترون کافی برای عملکرد بدنی مناسب دارد، در حالی که سطح خود را به طور طبیعی افزایش می دهد.


ورزشکاران زیادی در حال پیشرفت هستند که برنامه های PCT را از بین می برند و وقت آن رسیده است. اگر فقط برای یک دوره کوتاه مدت از چرخه استفاده می کنید، 4-6 هفته می گوئید و یا در دوز پایین تستوسترون بین دوره های کامل خسته می شوید، دلیل منطقی برای برنامه PCT وجود ندارد. چنین سناریوهای زیادی در محافل بدنسازی هاردکور رایج هستند اما برای اکثر کاربران استروئیدی آنابولیک واقع گرایانه نیستند.


اکثر کاربران استروئیدی مقدار مناسبی از چرخه زمان را می گیرند و به نام سلامتی و سلامتی این بهترین روش است. در صورتی که این مورد باشد، هیچ دلیل منطقی برای از بین بردن PCT وجود ندارد و ما می توانیم کسانی را که پیاده سازی می کنند، تضمین کنند.
 

 

4. مقدار مصرف تاموکسیفن سیترات (Nolvadex) پودر

Nolvadex در برنامه های متعدد سرطان پستان استفاده می شود. شش طرح خاص برای درمان سرطان پستان وجود دارد که می تواند شامل درمان های مردانه و زنانه باشد. صرف نظر از سناریوی خاص سرطان سینه، دوزهای استاندارد Nolvadex معمولا در دوزهای 10-20mg دو بار در روز کاهش می یابد. دوز اولیه 40mg در روز بسیار رایج است. هنگامی که سرطان پستان از بین رفته است، غلظت 10-20mg در روز برای مدت نامحدود ادامه پیدا نمی کند.


به منظور محافظت از عوارض استروژنی در طول استفاده از استروئید آنابولیک، 10 تا 20 میلی گرم در روز شایع است. اگر 20mg در روز از شما از gynecomastia محافظت نمی کند، شما به AI نیاز دارید. اگر شما نمیتوانید با این دوز نگهداری آب را کنترل کنید، ممکن است لازم باشد که AI را نیز در نظر بگیرید، اما با رژیم غذایی صحیح که در کالریها، به ویژه کربوهیدراتها بیش از حد نیست، باید کنترل احتباس آب را کنترل کنید.


بسیاری از ورزشکاران عملکرد اغلب به اشتباه استروئیدها را برای رفع احتباس آب خود سرزنش می کنند، در حقیقت زمان زیادی را صرف غذا می کنند. پرخوری باعث می شود شما آب را نگه دارید، استروئیدهای معطر آن اضافه کنید و این بدتر خواهد شد. رژیم غذایی خود را کنترل کنید و استروژن را از طریق SERM کنترل کنید و بیشتر آن باید خوب باشد. اگر AI مورد نیاز است و در چرخه های سنگین و دوره های مسابقه آنها به طور معمول، کنترل کلسترول تبدیل خواهد شد حتی بیشتر مهم است.

 

به منظور PCT، مقدار استاندارد Nolvadex به طور معمول با 40mg در روز شروع می شود. دوز به طور معمول در هفته های 40mg در روز برای چند هفته نگهداری می شود، به مدت چند هفته به 20mg در روز کاهش می یابد و سپس با یک هفته اختیاری یا دو بار در روز 10mg به پایان برسد. چگونگی پایان چرخه خود را تعیین خواهد کرد هنگامی که شما شروع به درمان Nolvadex خود را. اگر HCG گنجانده شود، این نیز بر زمان بندی تاثیر می گذارد.


اگر چرخه شما با هر استروئیدهای آنابولیک پایه استر به پایان برسد، Nolvadex 2 هفته پس از آخرین تزریق شما شروع خواهد شد.

 

اگر چرخه خود را با تمام استروئیدهای آنابولیک پایه استر کوچک به پایان برساند، Nolvadex شما 3 روز پس از آخرین تزریق شما شروع خواهد شد.

 

اگر چرخه شما با هر استروئیدهای آنابولیک پایه استر به پایان رسیده باشد، شما HCG را 10 روز پس از آخرین تزریق خود شروع خواهید کرد و Nolvadex را بعد از درمان HCG کامل کنید.

 

اگر چرخه خود را با تمام استروئیدهای آنابولیک پایه استر کوچک به پایان برساند، شما 3 روز پس از آخرین تزریق HCG را شروع خواهید کرد و پس از درمان HCG، Nolvadex را شروع خواهید کرد. 

 

5. هشدار دهنده o f تاموکسیفن سیترات (Nolvadex) پودر

Nolvadex به طور گسترده ای در دسترس است و یکی از ساده ترین اقلام در زمین برای به دست آوردن. در ایالات متحده آن را به عنوان مواد کنترل شده طبقه بندی نشده است؛ با این حال، داشتن حق قانونی حق نسخهبرداری است. در بازار سیاه، تقریبا همه تامین کنندگان آنابولیک استروئید SERM و تقلبی را حمل می کنند، در حالی که ممکن است به نظر می رسد بسیار نادر است. SERM به عنوان بسیاری از موارد مرتبط نیز از طریق آزمایشگاه های آزمایشگاهی شیمیایی (RCL's) در دسترس است. این RCL یک قانون گریز در قانون پیدا کرده است که به آنها اجازه می دهد تا به صورت قانونی ساخت و فروش SERM، AI، Peptides و بسیاری از موارد دیگر را تا آنجا که فقط برای تحقیق است.


این اجازه می دهد تا هر کسی را به خرید خرید بدون نسخه و به طور قانونی تا. با این حال، بسیاری از این RCL ها بسیار پایین هستند. شایان ذکر است که محصولاتشان توانایی سریع را از دست می دهند، به ندرت از بین می روند، و در بعضی موارد، بنابراین به شدت متمرکز شده اند و دشوار است. در حالی که مقدار زیادی زباله وجود دارد، تعداد زیادی RCL بسیار خوب در بازار وجود دارد. کمی حفر و شما به راحتی یکی را پیدا کنید.

6. عوارض جانبی احتمالی تاموکسیفن سیترات (Nolvadex) پودر

اثرات جانبی احتمالی استفاده از Nolvadex وجود دارد، اما ما این را SERM بسیار تحمل پذیر برای اغلب مردان و زنان پیدا می کنیم. با این حال عوارض جانبی احتمالی وجود دارد اما معمولا نادر هستند. اکثر مردان اولین مشکل را ندارند. عوارض جانبی Nolvadex در زنان کمی شایع تر خواهد بود، اما حتی پس از آن هم همه چیز معمول نیست. عوارض جانبی احتمالی استفاده از Nolvadex عبارتند از:


خارش، خونریزی، تخلیه یا ناراحتی واژن

فلاش های داغ

ناراحتی معده

سردرد

موارد فوق شایع ترین عوارض جانبی Nolvadex هستند. دیگر عوارض جانبی احتمالی Nolvadex، اگر چه کمتر از موارد بالا، شامل موارد زیر است:


راش

تعداد سلول های سفید خون کاهش یافته است

تغییر اندومتر

افزایش سطح تری گلیسیرید

Embolism ریه


هنگامی که آن را به عوارض جانبی Nolvadex می آید که واقعا همه چیز وجود دارد. بدون شک برخی از این اثرات به نظر نمی رسد که دلپذیر، اما دوباره، بیشتر از همه عوارض جانبی Nolvadex نسبتا نادر هستند. به عنوان یک نکته نهایی، زنان که باردار هستند و یا ممکن است باردار شوند، نباید هیچ دلیل دیگری را از Nolvadex بگیرند. چنین کاربردی به طور بالقوه می تواند به کودک در حال رشد آسیب بزند.
 

7. خرید پودر تاموکسیفن سیترات (Nolvadex) f rom SZOB

  از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل Ropivacaine HCL را تهیه کنید.

تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
Hot Tags: پودر تاموکسیفن سیترات، پودر تاموکسیفن سیترات، پودر تاموکسیفن سیترات، پودر تاموکسیفن سیترات، خرید پودر سیترات تاموکسیفن، پودر Nolvadex، خرید پودر Nolvadex، پودر Nolvadex خام
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: