شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

تستوسترون Cypionate CAS: 58-20-8

تستوسترون Cypionate CAS: 58-20-8

شنژن OK Biotech Technology Co، .Ltd حرفه ای تستوسترون cypionate 58-20-8 تولید کننده و تامین کننده با کارخانه است، خوش آمدید برای خرید سیتیپیتر تست، چی cypionate، چرخه تستوسترون، چرخه تستوسترون cypionate، تزریق تستوسترون cypionate از ما است. نام محصول:...

شرح درباره تستوسترون Cypionate CAS: 58-20-8:

تستوسترون Cypionate یک نسخه مصنوعی از هورمون تستوسترون به طور طبیعی تولید شده است. این هورمون مسئول بسیاری از ویژگی های مختلف فیزیکی و روانی در مردان است. این باعث افزایش میل جنسی، کاهش چربی، کمک به جلب و حفظ توده عضلانی بدون چربی، افزایش تراکم استخوان می شود و حتی ممکن است در برابر بیماری های قلبی محافظت کند. این طبیعی است که تولید می شود و یا از طریق استفاده از تستوسترون Cypionate، این صفات تغییر نمی کند. تمام استروئید های دیگر در واقع مولکول تستوسترون است که برای تغییر خواص هورمون تغییر کرده است. تستوسترون Cypionate دارای رتبه 100 در اندازه گیری ساختار آنابولیک / آندروژنی آن است و این رتبه برای اندازه گیری تمام استروئید دیگر استفاده می شود. این تستوسترون "پدر" استروئیدهای آنابولیک است که امروزه توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرد. باید توجه داشت؛ تمام ترکیبات تستوسترون، از جمله تستوسترون Cypionate حمل این آنابولیک / نمره آندروژنی از 100، به عنوان آنها همه صرفا تستوسترون .

تستوسترون Cypionate یک هورمون بسیار آنابولیک و آندروژنی است و آن را یک استروئید بزرگ برای استفاده در صورتی که یکی در جستجوی اندازه و قدرت بیشتر است. تستوسترون Cypionate تجمع نیتروژن را در عضله افزایش می دهد و بیشتر نیتروژن عضلات پروتئین بیشتری را در مغز نگه می دارد. تستوسترون Cypionate همچنین می تواند سطوح دیگری از هورمون آنابولیک، IGF-1 را در بافت عضله افزایش دهد که فعالیت آنابولیک بیشتری را به وجود می آورد. تستوسترون Cypionate نیز دارای توانایی شگفت انگیز برای افزایش فعالیت سلول های ماهواره ای است. این سلول ها نقش مهمی در ترمیم عضلات آسیب دیده ایفا می کنند. تستوسترون همچنین به گیرنده آندروژن برای ترویج مکانیسم های وابسته به گیرنده آندروژن برای افزایش عضله و کاهش چربی متصل می شود.

تستوسترون Cypionate باعث تغییر شکل و اندازه می شود و همچنین می تواند ظاهر و تعداد الیاف عضلانی را تغییر دهد. آندروژنها مانند تستوسترون میتوانند از عضلات بدست آمده شما از هورمونهای گلوکوکورتیکوئیدی کاتابولیک (هدر رفته عضلانی) محافظت کنند، که به نوبه خود مانع از واکنشهای جانبی مرتبط است. علاوه بر این، تستوسترون Cypionate توانایی تولید گلبول قرمز را افزایش می دهد و تعداد گلبول های قرمز بالاتر باعث افزایش استقامت از طریق افزایش اکسیژن در خون می شود. بیشتر سلول های قرمز خون همچنین می توانند بهبودی را از فعالیت بدنی شدید بهبود بخشند. با این حال، اثرات آنابولیک / آندروژنیک تستوسترون وابسته به دوز است؛ دوز بالاتر باعث افزایش اثر عضله سازی می شود.

تستوسترون Cypionate، CAS: 58-20-8

بسیاری از ورزشکاران در طول استفاده از تستوسترون Cypionate، قدرت عظیمی را در هنگام استفاده از تستوسترون Cypionate نشان می دهند؛ زیرا هورمون باعث افزایش انقباض عضلانی با افزایش تعداد نوترون های موتور در عضلات می شود و انتقال عصبی عضلانی را بهبود می بخشد. همچنین باعث افزایش سنتز گلیکوژن می شود و سوخت بیشتری برای تمرینات شدید ایجاد می کند و از این طریق استقامت و قدرت را افزایش می دهد.

تستوسترون Cypionate همچنین دارای توانایی افزایش میزان چربی از طریق افزایش فعالیت متابولیک است. تستوسترون به گیرنده آندروژن نسبتا خوبی می بخشد و منجر به شکستگی چربی می شود و از ایجاد سلول های چربی جدید جلوگیری می کند. یکی دیگر از فعالیت غیر مستقیم از دست دادن چربی است که تستوسترون تولید می کند، اثر بخشی مواد مغذی آن بر روی عضلات و چربی است. از آنجایی که بدن عضله را در سرعت شتابزده قرار می دهد، بیشتر از مواد غذایی که می خورید به جای ذخیره شدن به عنوان چربی به بافت عضلانی منتقل می شود. کارایی مواد مغذی افزایش یافته است.

تستوسترون Cypionate نیز نقش مهمی را در اطراف کراتین بازی می کند. کراتین برای آدنوزین تری فسفات (ATP)، منبع انرژی برای عضلات ما ضروری است و زمانی که عضلات تحریک شده، ATP به دیفوسفات آدنوزین (ADP) شکسته میشود و این چیزی است که انرژی را آزاد میکند. متاسفانه، در طول فعالیت شدید، این روند اغلب خیلی آهسته است، اما از طریق استفاده از تستوسترون Cypionate، این تقاضا مورد تحسین قرار گرفته است، زیرا ATP با نرخ بسیار سریع تر به بار می آید.

مزیت رقابتی :

1 با کیفیت بالا با قیمت رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص:> 99٪

3) ما تولید کننده هستیم و می توانیم محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه عرضه کنیم.

2 تحویل سریع و ایمن:

1) بسته را می توان پس از 24 ساعت پس از پرداخت ارسال کرد. شماره ردیابی در دسترس است

2) حمل و نقل امن و محرمانه. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.

3 ما مشتریان در سراسر جهان داریم:

1) خدمات حرفه ای و تجربه غنی، مشتریان را به راحتی، سهام مناسب و تحویل سریع به میل خود می دهند.

2) بازخورد بازخورد بازار و بازخورد کالاها قدردانی خواهد شد، ملاقات مشتریان نیاز ما مسئولیت ما است.

3) با کیفیت بالا، قیمت رقابتی، تحویل سریع، خدمات درجه اول، اعتماد و ستایش از مشتریان را به دست آورید.

4 سه اصل:

1) تحویل امن: تنوع کانال، محافظت از حریم خصوصی مشتریان است. و فقط در مورد اطمینان از حمل دوباره.

2) هرگز تغییر دهید: محصول همیشه خلوص بالا حفظ خواهد کرد، تغییر نخواهد کرد، کیفیت بالا فرهنگ شرکت ما است.

3) خدمات خوب: برای حل مشکلات مشتری با سرعت بیشتری، به طوری که مشتریان با ایمن بودن کالا را دریافت می کنند.

مشکل کیفیت محصول

سوالات متداول

برچسب ها داغ: تستوسترون پروپیونات

محصولات مرتبط
واسطه
API
پرو هورمون
SARMS Raws
Hot Tags: تستوسترون Cypionate پودر استروئید، 58-20-8، تست سپیپیان، چی سیکپیونات، چرخه تستوسترون، چرخه تستوسترون سایپیاگون، تولید کننده تزریق تستوسترون سایپیونات، تامین کننده، کارخانه، تست سایپ، بدنسازی، تناسب اندام
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share: