شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

تستوسترون Cypionate CAS: 58-20-8

تستوسترون Cypionate CAS: 58-20-8

شنژن OK Biotech Technology Co، .Ltd حرفه ای تستوسترون cypionate 58-20-8 تولید کننده و تامین کننده با کارخانه است، خوش آمدید برای خرید سیتیپیتر تست، چی cypionate، چرخه تستوسترون، چرخه تستوسترون cypionate، تزریق تستوسترون cypionate از ما است. نام محصول:...

توضیحات درباره تستوسترون Cypionate powder powder (ماده):

تستوسترون Cypionate یک نسخه مصنوعی از هورمون تستوسترون به طور طبیعی تولید شده است. این هورمون مسئول بسیاری از ویژگی های مختلف فیزیکی و روانی در مردان است. این ترویج درایو جنسی، کاهش چربی، کمک به جمع آوری و حفظ توده عضلانی بدون چربی، افزایش تراکم استخوان و حتی محافظت در برابر بیماری های قلبی است. این طبیعی است که تولید می شود و یا از طریق استفاده از تستوسترون Cypionate، این صفات تغییر نمی کند. تمام استروئید های دیگر در واقع مولکول تستوسترون است که برای تغییر خواص هورمون تغییر کرده است. تستوسترون Cypionate دارای رتبه 100 در اندازه گیری ساختار آنابولیک / آندروژنی است و این رتبه برای اندازه گیری تمام استروئید دیگر استفاده می شود. این تستوسترون "پدر" استروئیدهای آنابولیک است که امروزه توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرد. باید توجه داشت؛ تمام ترکیبات تستوسترون، از جمله تستوسترون Cypionate حمل این نمره آنابولیک / آندروژنی 100، به عنوان آنها فقط صرفا تستوسترون .

تستوسترون Cypionate یک هورمون بسیار آنابولیک و آندروژنی است و آن را یک استروئید بزرگ برای استفاده در صورتی که یکی در جستجوی اندازه و قدرت بیشتر است. تستوسترون Cypionate ترویج احتباس نیتروژن در عضله و نیتروژن بیشتر عضلات نگه داشتن پروتئین بیشتر عضلات فروشگاه. تستوسترون Cypionate همچنین می تواند سطوح دیگری از هورمون آنابولیک، IGF-1 را در بافت عضله افزایش دهد که فعالیت آنابولیک بیشتری را به وجود می آورد. تستوسترون Cypionate نیز دارای توانایی شگفت انگیز برای افزایش فعالیت سلول های ماهواره ای است. این سلول ها نقش مهمی در ترمیم عضلات آسیب دیده ایفا می کنند. تستوسترون همچنین به گیرنده آندروژن برای ترویج مکانیسم های وابسته به گیرنده آندروژن برای افزایش عضله و کاهش چربی متصل می شود.

تستوسترون Cypionate باعث تغییر شکل و اندازه می شود و همچنین می تواند ظاهر و تعداد الیاف عضلانی را تغییر دهد. آندروژنها مانند تستوسترون میتوانند از عضلات بدست آمده شما از هورمونهای گلوکوکورتیکوئیدی کاتابولیک (هدر رفته عضلانی) محافظت کنند، که به نوبه خود مانع از واکنشهای جانبی مرتبط است. علاوه بر این، تستوسترون Cypionate توانایی تولید گلبول قرمز را افزایش می دهد و تعداد گلبول های قرمز بالاتر باعث افزایش استقامت از طریق افزایش اکسیژن در خون می شود. بیشتر سلول های قرمز خون همچنین می توانند بهبودی را از فعالیت بدنی شدید بهبود بخشند. با این حال، اثرات آنابولیک / آندروژنیک تستوسترون وابسته به دوز است. دوز بالاتر باعث افزایش اثر عضله سازی می شود.

تستوسترون Cypionate، CAS: 58-20-8

بسیاری از ورزشکاران در حال استفاده از تستوسترون Cypionate در هنگام استفاده از تستوسترون Cypionate نشان می دهند، زیرا هورمون باعث افزایش انقباض عضلات می شود با افزایش تعداد نوترون های موتور در عضلات و بهبود انتقال عصبی-عضلانی. همچنین باعث افزایش سنتز گلیکوژن می شود که سوخت بیشتری برای تمرینات شدید ایجاد می کند و از این طریق استقامت و قدرت را افزایش می دهد.

تستوسترون Cypionate همچنین دارای توانایی افزایش میزان چربی از طریق افزایش فعالیت متابولیک است. تستوسترون به گیرنده آندروژن نسبتا خوبی می بخشد و منجر به شکستگی چربی می شود و از ایجاد سلول های چربی جدید جلوگیری می کند. یکی دیگر از فعالیت های غیر مستقیم از دست دادن چربی است که تستوسترون تولید می کند، اثر بخشی مواد مغذی آن بر روی عضلات و چربی است. از آنجایی که بدن عضله را در سرعت شتابزده قرار می دهد، بیشتر مواد غذایی که می خورید به جایی که چربی ذخیره می شود، به بافت عضلانی منتقل می شود. کارایی مواد مغذی افزایش یافته است.

تستوسترون Cypionate همچنین نقش مهمی را در اطراف کراتین بازی می کند. کراتین برای آدنوزین تری فسفات (ATP)، منبع انرژی برای عضلات ما ضروری است و زمانی که عضلات تحریک شده، ATP به دیفوسفات آدنوزین (ADP) شکسته می شود و این چیزی است که انرژی را آزاد می کند. متاسفانه، در طول فعالیت شدید، این فرآیند اغلب بسیار آهسته است، اما از طریق استفاده از تستوسترون Cypionate، این تقاضا مورد تحسین قرار گرفته است، زیرا ATP با نرخ بسیار سریع تر به بار می آید.

تستوسترون Cypionate پودر خام (مواد) مزیت رقابتی:

1 با کیفیت بالا با قیمت رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص:> 99٪

3) ما تولید کننده هستیم و می توانیم محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه عرضه کنیم.

2 تحویل سریع و ایمن:

1) بسته را می توان پس از 24 ساعت پس از پرداخت ارسال کرد. شماره ردیابی در دسترس است

2) حمل و نقل امن و محرمانه. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.

3 ما مشتریان در سراسر جهان داریم:

1) خدمات حرفه ای و تجربه غنی مشتریان را به راحتی، سهام مناسب و تحویل سریع به میل خود می دهند.

2) بازخورد بازار و بازخورد کالاها قدردانی خواهند شد، ملاقات مشتریان، مسئولیت ماست.

3) با کیفیت بالا، قیمت رقابتی، تحویل سریع، خدمات کلاس اول، اعتماد و ستایش از مشتریان را به دست آورید.

4 سه اصل:

1) تحویل امن: تنوع کانال، حفاظت از حریم خصوصی مشتریان است و فقط در مورد اطمینان از حمل دوباره.

2) هرگز تغییر: محصول همیشه خلوص بالا حفظ، تغییر نمی کند، کیفیت بالا فرهنگ شرکت ما است.

3) خدمات خوب: برای حل مشکلات مشتری به سرعت ممکن است، به طوری که مشتریان با ایمن بودن کالا را دریافت می کنند.

مشکل کیفیت محصول

سوالات متداول

برچسب های داغ: تستوسترون پروپیونات

محصولات مرتبط

واسطه ها

API

پرو هورمون

SARMS Raws

I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e