شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر تستوسترون دكانا (5721-91-5)

پودر تستوسترون پودر، پودر خالص تستوسترون، پودر خالص تستوسترون، پودر تستوسترون، پودر تستوسترون، پودر تستوسترون، پودر تستوسترون، پودر دکانا تستوسترون، تستوسترون،


1. تستوسترون تستوسترون تستوسترون پودر کاکائو چیست؟


تستوسترون دکانوئید (BAN) یک استروئید آندروژن و آنابولیک و استر است. این است که یا جزء از Sustanon همراه با تستوسترون پروپیونات، تستوسترون فنیل پروپیونات و ایزوكاپروئید تستوسترون بوده است. تستوسترون ككانوته به عنوان يك داروي پيشگيري كننده مردانه تزريقي طولاني مدت مورد بررسي قرار گرفته است.


تزریق تستوسترون تزریق دهان اغلب به عنوان بخشی از درمان جایگزین تستوسترون توصیه می شود. برای مردان مبتلا به هیپوگنادیسم که بر کیفیت زندگی تأثیر می گذارند، استفاده می شود. متخصصان و ورزشکاران نیز از تزریق استروئیدی برای افزایش عضلات، قدرت عضلانی و استقامت استفاده می کنند.


اگر میخواهید عضله را بسازید و چربی بسوزانید، در حالی که در عین حال انرژی خود را بهبود می بخشد، رانندگی، بهبودی و حتی مردانگی شما، پس آنچه که واقعا نیاز دارید تستوسترون است. تستوسترون هورمون جنسی مردانه است و مسئولیت ایجاد ویژگی های "جنسی ثانویه" را در مردان دارد که شامل موهای بدن، موهای صورت، صدای عمیق، فک و فک قوی تر و غیره می شود.


اساسا، دکانوات یک "استر" است. یک استر یک ترکیب ارگانیک است که به داروسازی هر ترکیب کمک می کند. به عبارت دیگر، این کمک می کند تا مواد مخدر را از طریق بدن حمل و نقل کند و در این راه راه را در سیستم واکنش نشان می دهد. مهمتر از همه، استر باعث تأثیر نیمه عمر ماده و مدت زمان لازم برای پیشگیری از تزریق بعدی خواهد شد.


در مورد تستوسترون دكانا، نیمه عمر حدود 7 روز است. این به این معنی است که شما باید هر 7 روز یکبار تزریق کنید. این به نیمه عمر بیشتری نسبت به بسیاری از استروئید های دیگر مانند enanthate می دهد.


تستوسترون دكانا محصولی است كه در چین تولید می شود، همچنین به نام Neotest 250 شناخته می شود كه نام تجاری تركیبی است كه عمدتا توسط دامپزشكان استفاده می شود. در اغلب موارد، مصرف کنندگان آن را در فرمول های دیگر ترکیب مانند Sustanon و Omnadren پیدا می كنند. تزریق تستوسترون نه تنها به عنوان مواد کنترل شده در فهرست III به دلیل پتانسیل سوء استفاده و سوء استفاده آنها طبقه بندی می شوند، بلکه هنگام استفاده از یک محصول برای یک چیز وقتی که آن را برای چیز دیگری طراحی شده، می تواند منجر به تعدادی عوارض غیر منتظره و واکنش های جانبی شود.
 

2. چگونه پودر رادان تستوسترون خنثی کار می کند ؟


تستوسترون Decanoate یکی از اشکال است که تستوسترون می آید. تستوسترون هورمون است که به شما ویژگی های مردانه، ویژگی های و ویژگی های رفتاری خود را به شما می دهد. این هورمون چیزی است که شما را یک مرد می سازد. اگر می خواهید عضله را بسازید، چربی بسوزانید، انرژی، استقامت و قدرت را افزایش دهید، افزایش میل جنسی شما و غیره، همه چیز که نیاز دارید تستوسترون بیشتری است.


به سختی تعجب آور است که بدنسازان سعی می کنند سطوح تستوسترون خود را از طریق روش های مختلفی شامل تغییر سبک زندگی، رژیم غذایی، مکمل های تستوسترون و حتی تزریق تستوسترون و یا عکس ها افزایش دهند. تستوسترون یک راه بسیار قدرتمند و ساده برای ایجاد رشد عضلانی، کاهش چربی و انرژی است . اما آنچه مهم است فهمیدن این است که تستوسترون می تواند در انواع مختلفی ظاهر شود و نوعی که استفاده می کنید تاثیر زیادی بر موفقیت کلی شما خواهد داشت.


تستوسترون می تواند به اندازه بدنسازی مربوط به افزایش وزن و قدرت عضلانی شما باشد. این خود را به گیرنده andorgen در بافت عضله تحریک رشد و بهبود در روند متصل می شود. جای تعجب نیست که تستوسترون بعد از مکمل در حلقه های بدنسازی به دنبال دارد.


بسیاری از بدنسازان سعی می کنند با استفاده از عکس های تستوسترون یا تزریق، مزایای افزایش سطح تستوسترون را دریافت کنند. آنها به نظر می رسد یک گزینه جذاب است زیرا آنها تضمین می کنند تقریبا بلافاصله افزایش سطح تستوسترون خود را. اما برخی از گزینه های بهتر، ایمن تر و موثر تر وجود دارد.


نیمه عمر دکانوات تستوسترون حدود 7 روز است. آنچه این بدان معنی است این است که یکبار تزریق می شود، در 7 روز به بدن خود ادامه می دهد و پس از این هفت روز، یک تزریق دیگر نیاز دارید. تستوسترون دكانوات نیمه عمر بیشتری نسبت به ساير فرمهای تستوسترون مانند تستوسترون اناناتا دارد.

3. نحوه استفاده از پودر رادان تستوسترون خالص


تستوسترون دکانوات معمولا به شکل هورمون تزریقی است که به استر و طولانی و بزرگ تبدیل می شود.


نتایج چرخه ی انستیتو تستوسترون موثر هستند و بنابراین برای کسانی که برای تانکانوئات استفاده می کنند، اما قبل از اینکه هرکدام را بخرید، چند چیز وجود دارد که باید در ذهن داشته باشید. همانطور که بررسی های تستوسترون کاکائوانات اشاره کرده اند، این سخت است که پیدا کنید چون دیگر توزیع شده به عنوان یک ترکیب اصلی استر.


بر خلاف سایر تقویت کننده های تستوسترون، دکانوات آهسته عمل می کند و طول می کشد در زمان آزاد کردن هورمون.


نیمه عمر دکانوات تستوسترون حدود 7 روز است. آنچه این بدان معنی است این است که یکبار تزریق می شود، در 7 روز به بدن خود ادامه می دهد و پس از این هفت روز، یک تزریق دیگر نیاز دارید. تستوسترون دكانوات دارای نیمه عمر بیشتری نسبت به سایر فرمهای تستوسترون مانند اناناته تستوسترون است.


تستوسترون-دكانوئات يكي از محبوب ترين تستوسترون ها در بازار است كه بخاطر آن بخش مهمی از مخلوط سستونون-250 است. با این حال، تستوسترون-دکانوئات خالص به ندرت تنها به عنوان یک تستوسترون بر پایه تک استریل یافت می شود، مگر تحت نام نام Neotest 250. تا زمانی که Neotest 250 به بازار برسد، مگر اینکه پودر دنتانویت خود را خریداری کرده و تستوسترون-دکانوات خود را ساخته اید، نمی توانید هر چیزی را پیدا کنید.
 

4. مصرف پودر دکانوئید خام تستوسترون


فقط به این دلیل که این یک چرخه مبتدی است به این معنی نیست که ضعیف است. 250 میلی گرم در هفته چرخه و دوز در واقع برای بسیاری از مردان کار می کند، بنابراین این واقعا جایی است که شما باید شروع کنید. این doseor چرخه آزمایشی enntate به اندازه کافی برای دادن بدن خود را به عنوان سر شروع به صحبت می کنند، و 6 هفته باید بیشتر از زمان کافی برای بدن شما تنظیم می شود. در این مرحله بهتر است که فقط یک سیکل تستوسترون چرخه دكانا را داشته باشید، بنابراین اگر دچار مشكلی نباشید، مشكلی نخواهید داشت.


برای چرخه پیشرفته دكانیات شما می توانید 500 تا 8 تا 12 هفته طول بكشید. این نیز سایز طول استاندارد برای بسیاری از دیگر تقویت كننده های T است و اگر همراه با تمرین های جامد و رژیم غذایی سالم نتایج قابل توجهی داشته باشد، اما علاقه مندان به تناسب اندام وجود دارد. بیش از آن چیزی را افزایش دهید، زیرا آنها به دنبال سود بیشتری از نظر عملکرد هستند.


اگر خود را در میان آن ها حساب کنید، دوز را به 750 میلیگرم افزایش دهید و بهبود عملکرد فیزیکی خود را متوجه خواهید شد. دیگران آن را کمی بیشتر می کنند و تا 1000 میلی گرم در هفته مصرف می کنند. دوز بالاتر نیز با افزایش طول چرخه 8 تا 12 یا 16 هفته همراه است.

5. هشدار دهنده o f پودر تستوسترون خالص


در هر صورت، عوارض جانبی تستوسترون-دکانوات به طور عمده به آنچه که ما می توانیم به طور صریح با عوارض جانبی احتمالی تماس بگیریم، به این معناست که به هیچ وجه تضمین نشده است. علاوه بر این، هر و هر یک از عوارض جانبی تستوسترون-دکانوات 100٪ قابل اجتناب است زمانی که مکمل توسط یک مرد بالغ سالم انجام شود؛ این به این معنی است که شما فشار خون بالا یا کلسترول و مسائل مربوط به پروستات ندارید.


بنابراین عوارض جانبی تستوسترون-دکانوات چیست؟ یکی از مهمترین مردان نگرانی درمورد یک معالجه بزرگ، گنوکوماستیا یا بزرگ شدن سینه مردانه است و این به دلیل افزایش بیش از حد استروژن ناشی از این استروئیدها است. همانطور که سطوح استروژن افزایش می یابد، هورمون به گیرنده ها متصل می شود و رشد بافت سینه را ترویج می دهد و می تواند برای هر انسان ویرانگر باشد.


به منظور مبارزه با این اثر، حفاظت نهایی شما به شکل یک مهار کننده Aromatase (AI) مانند Anastrozole (Arimidex) یا Letrozole (Femara) صورت می گیرد. AI به طور فعال از فرآیند آروماتاز ​​جلوگیری می کند و حتی سطح کلی استروژن بدن را نیز کاهش می دهد. هیچ چیز از یک gynecomastia مانند AI محافظت نخواهد کرد.


سپس اثر جانبی تضاد تستوسترون-دكوانیات تضمین شده است و تسكین طبیعی تستوسترون طبیعی است. اکثر استروئید های آنابولیک تولید طبیعی تستوسترون را سرکوب می کنند و در نتیجه بیضه ما آتروفی ایجاد می کند. آنها ناپدید نمی شوند، اما برخی از آنها را از دست می دهند.
البته، همانطور که شما با تستوسترون خارجی تداخل می کنید، هیچ ریسکی در مقابله با تستوسترون پایین وجود ندارد؛ با این وجود، هنگامی که استفاده از آن قطع شود، سطوح شما همچنان سرکوب خواهد شد. البته، هنگامی که همه ترکیبات استروئیدی خارجی بدن سیستم شما را پاک کرده اند، بیضه ها به اندازه طبیعی خود بازگشته و تولید تستوسترون طبیعی خود را دوباره شروع می کنند.


این بهبود در عرض یک و نیم ساعت اتفاق نمی افتد و برنامه Plate Cycle Therapy (PCT) اغلب به منظور تحریک تولید توصیه می شود. برنامه PCT یک بهبود کامل را به تنهایی ترویج نخواهد کرد، اما به اندازه کافی تستوسترون به درستی عمل می کند در حالی که سطح شما به طور طبیعی افزایش می یابد.


باید اشاره کرد؛ بازیابی تستوسترون فرض است که شما از تستوسترون پایین قبل از مکمل رنج نمی برید و شما به طور جدی HPTA خود را در طول مکمل با اقدامات مکمل نادرست آسیب ندیدید.


قبل از مصرف دکستروژن تستوسترون، به پزشک خود بگویید:

اگر آلرژی به تستوسترون و یا هر بخش دیگر این دارو دارید.


اگر به مواد مخدر مانند این یکی حساسیت دارید، هر گونه دارو، غذا یا سایر مواد دیگر. در مورد آلرژی و علائم شما مانند بثورات به پزشک خود بگویید. کندوها؛ خارش تنگی نفس؛ خستگی؛ سرفه کردن؛ تورم صورت، لبها، زبان یا گلو؛ یا هر علائمی دیگر.

اگر شما مرد هستید و سرطان سینه یا پروستات دارید.


اگر شما هر کدام از این مشکلات سلامتی را دارید: بیماری قلبی، بیماری کلیوی یا بیماری کبد.

اگر شما یک زن هستید این دارو برای استفاده در زنان تایید نشده است. اگر شما یک زن با استفاده از تزریق undecanoate تستوسترون هستید، اگر باردار هستید، در بارداری برنامه ریزی کنید یا در حال شیر دادن، با پزشک خود صحبت کنید.


این یک لیست از تمام داروها یا مشکلات بهداشتی است که با این دارو ارتباط دارد.

به پزشک و داروساز خود در مورد تمام داروهای خود (نسخه یا OTC، محصولات طبیعی، ویتامین ها) و مشکلات بهداشتی بگویید. شما باید مطمئن شوید که تزریق تستوسترون undecanoate با تمام داروها و مشکلات بهداشتی شما مناسب است. شروع به متوقف کردن و یا تغییر دوز هر دارو بدون چک کردن با پزشک خود.


از این دارو طبق دستور پزشک استفاده کنید. تمام اطلاعاتی را که به شما داده شده را بخوانید. تمام دستورالعمل ها را از نزدیک دنبال کنید.


این دارو ممکن است بر روی آزمایشات آزمایشگاهی خاص تاثیر بگذارد. به تمام متخصصان مراقبت های بهداشتی و کارکنان آزمایشگاه خود بگویید که شما تزریق تدریجی تستوسترون را انجام می دهید.


اگر وارفارین مصرف می کنید، با پزشک خود صحبت کنید. ممکن است لازم باشد که کار خونتان را دقیق تر بررسی کنید در حالی که با این دارو مصرف می کنید.

قبل و بعد از استفاده از دست خود را بشویید.


این به عنوان یک ضربه به یک عضله داده می شود.

دکتر شما تزریق تستوسترون undecanoate را انجام خواهد داد.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر دکانوئید تستوسترون خنثی شود ؟


تستوسترون دکانوات می تواند به شما کمک کند تا عضله و قدرت را به دست آورید، اما با قیمت می آید. عوارض جانبی می تواند بسیار شدید باشد. یکی از بزرگترین عوارض ناشی از مصرف آن، افزایش سطح استروژن شماست. سطوح بالای استروژن می تواند سبب بروز کم کاری تیروئید و احتباس آب در بدن شود. این می تواند مشکلات دیگری همچون فشار خون بالا و غیره ایجاد کند.


مشکل دیگر این است که می تواند تولید طبیعی تستوسترون را در بدن شما سرکوب کند. این می تواند مغز شما را باور کند که تستوسترون بیش از اندازه کافی در بدن وجود دارد و شما دیگر نیازی نیست که تستوسترون را خاموش کنید. این می تواند زمانی ایجاد شود که شما با چرخه تستوسترون خود خاتمه دهید. بعضی از عوارض جانبی شامل آکنه شدید، طاسی الگوی مردانه، بی خوابی، عرق کردن و غیره


تمام داروها ممکن است عوارض جانبی ایجاد کنند. با این حال، بسیاری از مردم عوارض جانبی ندارند و فقط عوارض جانبی جزئی دارند. اگر هر یک از این عوارض جانبی یا سایر عوارض جانبی از شما ناراحت یا ناپدید شود، با پزشک خود تماس بگیرید یا به پزشک مراجعه کنید.

 

سردرد

جوش (آکنه).

دفع مدفوع (اسهال).

یو پی اس و سقوط هیجان انگیز.

تغییر در علاقه جنسی.

تغییر در توانایی جنسیت.

احساس خستگی یا ضعف

قادر به خواب نیست

تحریک زمانی که تزریق undecanoate تستوسترون استفاده می شود.

درد که در آن ضربه داده شد.

7. خرید پودر تستوسترون پودر دکانیت با SZOB ROM


→ از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد اولیه تستوسترون را به شما تزریق کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: