شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

ناندرولون تستوسترون پودر (5721-91-5)

فروش تستوسترون ناندرولون پودر، پودر خام تستوسترون ناندرولون تستوسترون ناندرولون پودر، پودر خام ناندرولون تستوسترون، تستوسترون ناندرولون پودر برای فروش تستوسترون ناندرولون پودر supplie،


1. چه شده استتستوسترون ناندرولون تستوسترون خام پودر?


ناندرولون تستوسترون (بان) آندروژن ها و استروئیدهای آنابولیک و استر تستوسترون است. است یا جزء Sustanon، همراه با تستوسترون propionate و phenylpropionate تستوسترون و isocaproate تستوسترون بوده است. ناندرولون تستوسترون به عنوان بالقوه بلند اقدام تزریقی مرد بهداشتى بررسی شده است.


تزریق ناندرولون تستوسترون به عنوان بخشی از درمان جایگزینی با تستوسترون اغلب توصیه می شود. برای مردان مبتلا به هیپوگنادیسم که بر کیفیت زندگی استفاده می شود. بدنسازان و ورزشکاران نیز استفاده از تزریق استروئید به منظور افزایش عضله و قدرت عضلانی و استقامت.


اگر شما به دنبال به ساخت عضله و سوزاندن چربی در همان زمان بهبود انرژی خود درایو خود را بازیافت و حتی مردانگی خود را، سپس شما واقعا نیاز تستوسترون است. تستوسترون هورمون جنسی مردانه است و مسئولیت برای تحریک توسعه متعدد 'ویژگی های ثانویه جنسی' در مردان که شامل امثال موهای بدن, موهای صورت، صدای عمیق تر، قوی تر jawline و ابرو, و غیره.


اساسا، ناندرولون استر است. استر ترکیب آلی است که ایدز با فارماکوکینتیک هر ترکیب است. به عبارت دیگر آن را به حمل مواد مخدر از طریق بدن و در این راه است که به آن واکنش نشان داده در سیستم تاثیر کمک می کند. مهمترین آنها، استر تاثیر در نیمه عمر ماده و چه مدت شما باید صبر کنید قبل از تزریق بعدی خود داشته باشد.


در مورد تستوسترون ناندرولون، نیمه عمر حدود 7 روز است. که بدان معنی است که شما نیاز به تزریق هر هفت روز یک بار. که به آن می دهد نیمه عمر طولانی تر از بسیاری از استروئیدها دیگر مانند enanthate.


ناندرولون تستوسترون محصول تولید شده در چین، آن به Neotest 250 که با نام تجاری ترکیب استر عمدتا مورد استفاده توسط دامپزشکان است. در اکثر موارد مصرف کنندگان آن در فرمول ترکیب دیگر مانند Sustanon و Omnadren.Testosterone نه تنها به عنوان کنترل مواد برنامه سوم با توجه به توانایی بالقوه آنها برای سوء استفاده و سوء استفاده از طبقه بندی شده، اما هنگام استفاده از محصول برای یک چیز دید هنگامی که آن را برای چیز دیگری طراحی شده است می تواند تعدادی از عوارض جانبی غیر منتظره و عوارض نتیجه.
 

2. چه کندپودر خام ناندرولون تستوسترونبا این نسخهها کار?


ناندرولون تستوسترون است یکی از انواع تستوسترون که می آید. تستوسترون هورمونی است که به شما می دهد ویژگی های مرد خصوصيات و صفات رفتاری است. این هورمون است آنچه را به شما باعث می شود انسان است. اگر می خواهید به ساخت عضله، سوزاندن چربی، افزایش انرژی و استقامت یا قدرت، افزایش میل جنسی خود را و غیره، که لازم است بیشتر تستوسترون است.


عجیب نیست که بدنسازان سعی افزایش سطح تستوسترون از طریق روش های مختلف است که عبارتند از: تغییر در شیوه زندگی رژیم غذایی مکمل های تستوسترون و حتی تزریق تستوسترون یا عکس است. مصرف تستوسترون راه بسیار قدرتمند و ساده سپس باعث توسعه عضله اضافی و از دست دادن چربی و انرژی است. اما چه کلید درک است که تستوسترون می تواند در انواع مختلف آمده و نوع استفاده شما تاثیر بزرگی در موفقیت های کلی خود را داشته است.


تستوسترون قادر به انجام یک کار فوق العاده برای افزایش حجم عضلانی و قدرت می تواند تا آنجا که بدنسازی مربوط می شود. آن خود را متصل به گیرنده های andorgen در بافت عضله تحریک کننده رشد و بهبود در روند. جای تعجب نیست که تستوسترون را به بعد از مکمل در در بدنسازی محافل به دنبال اتفاق می افتد.


بسیاری از bodybuilers سعی کنید برای دریافت مزایای سطح تستوسترون افزایش یافته با کمک عکس های تستوسترون یا تزریق. به نظر می رسد آنها به یک گزینه جذاب است از آنها اطمینان حاصل شود که تقریبا فوری افزایش در سطح تستوسترون. اما برخی از گزینه های بهتر و مطمئن تر و موثرتر وجود دارد.


نیمه عمر ناندرولون تستوسترون حدود 7 روز است. آنچه به این معنی است که پس از تزریق، آن را به ماندن در بدن شما برای 7 روز و شما تزریق دیگری بعد از این هفت روز نیاز دارید.  ناندرولون تستوسترون نیمه عمر طولانی تر نسبت به دیگر انواع تستوسترون مانند تستوسترون enanthate است.

3. روش پودر ناندرولون تستوسترون خام استفاده?


ناندرولون تستوسترون معمولا در فرم تزریقی هورمون است که متصل به استر ناندرولون طولانی و بزرگ می آید.


نتیجه چرخه تستوسترون enanthate موثر است و بنابراین کسانی که برای ناندرولون T هستند اما قبل از اینکه شما را به هر یک، چند چیز شما باید در ذهن داشته باشیم وجود دارد. این سخت است برای پیدا کردن از آن دیگر به عنوان استر منفرد ترکیب توزیع شده است که تستوسترون ناندرولون بررسی اشاره کرد.


بر خلاف دیگر بوستر تستوسترون ناندرولون است کند اقدام و طول می کشد کمی هم در هورمون آزاد.


نیمه عمر ناندرولون تستوسترون حدود 7 روز است. آنچه به این معنی است که پس از تزریق، آن را به ماندن در بدن شما برای 7 روز و شما تزریق دیگری بعد از این هفت روز نیاز دارید.  ناندرولون تستوسترون ascompared نیمه عمر طولانی تر به اشکال دیگر هورمون تستوسترون مانند تستوسترون enanthate است.


تستوسترون ناندرولون یکی از محبوب ترین testosterones در بازار با توجه به این بخش ضروری مخلوط Sustanon 250 است. با این حال، خالص تستوسترون ناندرولون به ندرت به تنهایی به عنوان تستوسترون استر تنها بر اساس جز تحت نام Neotest 250 یافت می شود. شما قادر به پیدا کردن هیچ نخواهد بود مگر اینکه خرید خود را پودر ناندرولون و ناندرولون تستوسترون خود را ساخته شده تا Neotest 250 بازار، آمار.
 

4. دوزofپودر خام ناندرولون تستوسترون


فقط به خاطر این است چرخه مبتدی است ضعیف است معنا نیست. چرخه 250 میلی گرم در هر هفته و این واقعا است که در آن شما نیاز به شروع واقع دوز برای بسیاری از مردان کار می کند. این testorone enantate دوز چرخه است به اندازه کافی به بدن شما شروع به سر به و 6 هفته باید به بیش از زمان کافی برای بدن شما تنظیم می شود. بنابراین شما هیچ مشکلی بدانند اگر مشکلی وجود دارد در این مرحله شما را با فقط فقط تستوسترون ناندرولون چرخه هستیم.


برای چرخه ناندرولون پیشرفته شما می توانید را 500 میلی گرم برای 8-12 هفته. این طول استاندارد برای بسیاری دیگر بوستر T، است و اگر همراه با تمرینات جامد و سالم رژیم غذایی تولید نتایج برجسته. اما علاقه مندان تناسب اندام است که بیش از آن را به خاطر آنها به دنبال بیشتر از نظر عملکرد سود وجود دارد.


اگر شما خودتان را در میان کسانی که تعداد, دوز به 750 میلی گرم افزایش و بهبود از لحاظ عملکرد فیزیکی خود را اطلاع می دهد. دیگران آن را کمی بیشتر و تا حد 1000 mg در. دوز بالاتر نیز افزایش طول دوره از 8 تا 12 یا 16 هفته همراه است.

5. هشدارofپودر خام ناندرولون تستوسترون


در هر صورت عوارض ناندرولون تستوسترون تا حد زیادی به آنچه ما درستی عوارض جانبی می توانید تماس می گیرند و این بدان معنی است که آنها به هیچ وجه تضمین شده است. علاوه بر این، هر یک ممکن است عوارض جانبی از تستوسترون ناندرولون دارد 100% قابل اجتناب که مکمل با مرد بالغ سالم انجام شده است; این به این معنی شما فشار خون بالا و یا کلسترول و یا هر گونه مسائل پروستات ندارد.


بنابراین عوارض جانبی از تستوسترون ناندرولون چیست؟ یک نگرانی بسیاری از مردان در مورد زیادی سینهها یا مرد پستان بزرگ شدن است و این به دلیل تجمع بیش از حد استروژن ناشی از این استروئید aromatizing طبیعت است. افزایش سطح استروژن هورمون به گیرنده متصل می شود و ترویج رشد بافت پستان و که می تواند ویرانگر باشد به هر انسان.


در مرتبه برای مبارزه با این اثر، حفاظت نهایی خود را در فرم از آروماتاز بازدارنده (هوش مصنوعی) مانند Anastrozole (Arimidex) یا Letrozole (Femara) آمده است. هوش مصنوعی است فعالانه مهار آروماتاز روند از وقوع و آنها حتی کاهش سطح استروژن کل بدن. هیچ چیز شما را از سینهها مانند هوش مصنوعی محافظت.


سپس تضمین شده عارضه جانبی از استفاده ناندرولون تستوسترون وجود دارد و آن طبیعی تستوسترون سرکوب است. اکثر استروئید آنابولیک همه ما تولید طبیعی تستوسترون سرکوب، و در نتیجه آتروفی بیضه ها ما. آنها ناپدید می شوند اما آنها برخی از پری خود را از دست بدهند.
البته، همانطور که شما در حال مکمل با تستوسترون اگزوژن، بدون خطر در-توجه به افتادن به وضعیت کم تستوسترون وجود دارد; پس از استفاده است متوقف شده است با این حال، سطح خود را همچنان سرکوب شود. پس از تمام ترکیبات استروئیدی بیرونی سیستم خود را پاک, به عنوان تولید تستوسترون طبیعی خود را دوباره شروع خواهد شد البته بیضه ها را به اندازه طبیعی خود بازگشت.


این بازیابی یک شبه رخ می گذرد و طرح پست چرخه درمان (PCT) است که اغلب به منظور تحریک تولید توصیه. برنامه PCT بهبودی کامل خود را ارتقاء خواهد شد اما در حالی که سطح شما همچنان افزایش به طور طبیعی آن شما را با تستوسترون به اندازه کافی به تابع درستی ارائه.


آن باید توجه شود; تستوسترون بازیابی شما هنوز از تستوسترون پایین قبل از مکمل رنج می برند و شما نه شدت HPTA شما در طول مکمل با شیوه های نادرست مکمل آسیب بود با فرض است.


قبل از مصرف تستوسترون ناندرولون به دکترتان بگویید:

اگر شما آلرژی به تستوسترون و یا هر بخش دیگری از این دارو.


اگر شما آلرژی به هر گونه مواد مخدر مانند این یکی سایر داروها و غذاها یا مواد دیگر. دکتر خود در مورد آلرژی و چه نشانه های شما، مانند راش؛ بگویید کهیر; خارش; تنگی نفس; خس خس سینه؛ سرفه; تورم صورت، لب و زبان یا گلو یا هر نشانه های دیگر.

اگر شما مرد و سرطان سینه یا پروستات است.


اگر هر یک از این مشکلات را دارید: بیماری های قلبی و بیماری کلیوی یا کبدی.

اگر شما یک زن هستید. این داروی تایید شده برای استفاده در زنان است. اگر شما یک زن با استفاده از تزریق تستوسترون undecanoate اگر حامله هستید قصد باردار شدن یا شیردهی هستند با پزشک خود صحبت.


این یک لیست از تمام مواد مخدر یا مشکلات سلامتی است که ارتباط برقرار کردن با این دارو نیست.

پزشک و داروساز خود در مورد تمام مواد مخدر خود را (نسخه پزشک یا OTC محصولات طبیعی ویتامین) بگویید و مشکلات سلامتی. شما باید برای اطمینان از آن است که امن را برای شما تزریق تستوسترون undecanoate با تمام مواد مخدر و مشکلات را بررسی کنید. هنوز شروع، توقف یا تغییر دوز هر گونه مواد مخدر بدون چک کردن با دکتر خود.


استفاده از این دارو به عنوان دستور داد با دکتر خود. خواندن تمام اطلاعات به شما داده می شود. دنبال همه دستورالعمل نزدیک.


این دارو ممکن است تست خاصی تاثیر می گذارد. همه از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کارکنان آزمایشگاه بگویید که شما تزریق تستوسترون undecanoate را.


اگر شما به مصرف وارفارین، با دکتر خود صحبت کنید. شما ممکن است نیاز به کار خون خود را در حالی که شما آن را با این دارو هستند مصرف بیشتر از نزدیک بررسی.

دستان خود را قبل و بعد از استفاده بشویید.


آن است که به عنوان ضربه به عضلات داده می شود.

دکتر شما می دهد تستوسترون undecanoate تزریق.
 

6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیofپودر خام ناندرولون تستوسترون?


ناندرولون تستوسترون قطعا شما به دست آوردن عضله و قدرت می تواند کمک کند اما آن را در یک قیمت می آید. عوارض جانبی می تواند بسیار شدید باشد. یکی از بزرگترین عوارض که اتفاق در نتیجه استفاده از آن می باشد افزایش سطح استروژن. سطوح بالای استروژن می تواند به سینهها و احتباس آب در بدن می شود. این بیشتر می تواند مشکلاتی از قبیل فشار خون و غیره ایجاد کنید.


هنوز مشکل دیگری است که می تواند تولید طبیعی تستوسترون در بدن شما سرکوب آن است. آن مغز شما اعتقاد دارند که بیش از حد هورمون تستوسترون در بدن وجود دارد و شما لازم نیست دیگر منجر به تستوسترون را تعطیل می کنند. زمانی که شما پایان کردن با چرخه تستوسترون خود این مشکلات را ایجاد کنید. برخی از عوارض جانبی عبارتند از آکنه شدید، طاسی الگوی مردانه، بی خوابی، عرق کردن و غیره.


همه داروها ممکن است عوارض جانبی ایجاد. با این حال، بسیاری از مردم بدون عوارض جانبی و یا تنها عوارض جانبی جزئی شده. دکتر خود تماس بگیرید و یا اگر هر یک از این عوارض جانبی و یا عوارض جانبی دیگر شما را خسته یا به دور دریافت کمک های پزشکی:

 

سردرد.

جوش (آکنه).

مدفوع شل (اسهال).

احساسی فراز و یو پی اس.

تغییر در بهره جنسی.

تغییر در توانایی جنسی.

احساس خسته یا ضعیف.

نه قادر به خواب.

سوزش که تزریق undecanoate تستوسترون استفاده می شود.

درد که در آن شات را داده بود.

7. فروشناندرولون تستوسترونپودر fرامSZOB


→ شده داروخانه آنلاین ما و سفارش مواد اولیه ناندرولون تستوسترون را پر کنید.

→ تعریف محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه به شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

→ آن در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: