شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر تستوسترون Enanthate (315-37-7)

تستوسترون پودر Enanthate، پودر خالص تستوسترون Enanthate، پودر تستوسترون Enanthate، پودر Enanthate تستوسترون خام، پودر Enanthate تستوسترون، پودر Enanthate تستوسترون برای فروش، تستوسترون، Enanthate powder supplie،


1. پودر Enanthate تستوسترون خام چیست؟


تستوسترون enanthate برای اولین بار در سال 1952 معرفی شد. تحت نام تجاری Delatestryl در بین آن ها، تستوسترون به طور عمده تحت نام تجاری Delatestryl عرضه می شود. این نام تجاری تحت نام های مختلف نام تجاری و همچنین شامل آندرو ل، Andropository، Depandro ، Durathate، Everone، Testrin، Testostroval و Testro LA در میان دیگران. تستوسترون Enanthate یک استروئید آندروژن و آنابولیک است. این یک استرین آندروژن مصنوعی است که به عنوان یک پیش دارنده تستوسترون عمل می کند و از این رو به عنوان یک فرم طبیعی و زیست شناختی تستوسترون محسوب می شود.


همراه با تریسترون تستوسترون، تستوسترون پروپیونات و تستوسترون undecanoate، تستوسترون enanthate یکی از استروئید ترین تستوسترون است. تستوسترون enanthate یک پیش داروی تستوسترون است و یک استروئید آندروژن و آنابولیک آندروژنی (AAS) است. بدین معنی است که آن را agonist گیرنده آندروژن (AR) است.


تستوسترون enanthate در درمان جایگزینی آندروژن استفاده می شود. این تستوسترون به طور گسترده در درمان جایگزینی آندروژن استفاده می شود. تستوسترون enanthate در ایالات متحده و به طور گسترده ای در سایر نقاط جهان در دسترس است. تستوسترون Enanthate یکی از قدیمی ترین و شاید اغلب مورد استفاده استروئید آنابولیک در تمام دوران است. تستوسترون Enanthate یک فرم انتشار آزاد آرگومان هورمون تستوسترون است و اولین فرم تستوسترون بزرگ / طولانی است که استفاده می شود.


تستوسترون مصنوعی خود را در دهه 1930 توسعه خواهد داد. اولین تستوسترون تولید شده هیچ وابسته به استر (تستوسترون تعلیق) را ندارد و نیازی به گفتن نیست که سریع عمل می کند و نیاز به تزریق بسیار مکرر دارد. در سال 1937 اولین تستوسترون کنترل شده توسط استر به لطف Schering و محصولات تستوسترون Propionate جدید خود به بازار رسید.


با تنظیم زمان انتشار آن، کنترل بیشتری بر هورمون تستوسترون امکان پذیر است. با این حال، در اوایل دهه 1950، استراز بزرگتر Enanthate به هورمون متصل می شود و بنابراین فعالیت هورمون را حتی بیشتر می کند. تستوسترون Enanthate می تواند به عنوان تستوسترون غالب در زمینه پزشکی تبدیل شود و تستوسترون Cypionate به چند سال بعد پیوست. تفاوت تستوسترون Enanthate و تستوسترون Cypionate عمدتا غیر قابل پیش بینی است.
 

2. چگونه پودر Enanthate تستوسترون خالص است ؟


تستوسترون به عنوان یک هورمون استروئیدی آندروژنیک است که به طور عمده توسط بیضه ها در مردان ترشح می شود و به میزان قابل توجهی در زنان از طریق تخمدان ها طبقه بندی می شود. تستوسترون به عنوان هورمون جنسی تعیین کننده مردان شناخته شده است و مسئول گسترش رشد بافت تولیدی (بیضه و پروستات) همراه با ویژگی های جنسی خاص مانند: موی بدن، توده استخوانی و رشد عضلانی است. سطح تستوسترون مناسب برای جلوگیری از پوکی استخوان، بهینه سازی عملکرد شناختی و افزایش خلق و خوی شناخته شده است.


تستوسترون Enanthate یک ترکیب تستوسترون پایه استر است. این هورمون ترکیبی هورمون تستوسترون است که دارای یک اسید کربوکسیلیک اسید در Enanthate (اسید انانتیک) است. استر به هورمون در گروه هیدروکسیل 17 بتا متصل است. با اتصال استر Enanthate، این اجازه می دهد تا برای کنترل مدت زمان فعال هورمون و زمان آزاد شدن.


پس از تزریق، تستوسترون فعال نمی شود تا زمانی که استر شروع به جدا شدن از هورمون کند. انهدام کلی همه در یک زمان اتفاق نمی افتد، اما اجازه می دهد تا آزاد شدن آهسته و پایدار هورمون فعال را به بدن تبدیل کند. پس از تزریق، در اولین 24-48 ساعت پس از تزریق، تستوسترون به شدت افزایش می یابد.


از این طریق هورمون به طور مداوم از بدن جدا می شود و از بین می رود. تستوسترون Enanthate با مدت زمانی که آن را نیمه عمر حدود 8 روز، که به عنوان یک تزریق هر 2 هفته در یک محیط درمانی اجازه می دهد. با این حال، هر 7-10 روز در حفظ ثبات موثرتر خواهد بود.


بر اساس کاربردی، تستوسترون Enanthate درمان مناسب برای درمان تستوسترون کم است. اگر از تستوسترون کم رنج می برید، این بدان معنی است که بدن شما دیگر به اندازه کافی از این آندروژن اولیه به تنهایی تولید نمی کند. همانطور که تستوسترون Enanthate به سادگی است، تستوسترون، آن را به سطح پایین را بهبود می بخشد. میلیون ها نفر در سراسر جهان از یک نوع کمبود آندروژن رنج می برند.


در ایالات متحده تنها برآورد شده است که بیش از 20 میلیون نفر از کمبود آندروژن رنج می برند. زنان همچنین می توانند از تستوسترون پایین رنج ببرند و تستوسترون Enanthate می تواند آن را درمان کند. با این حال، اکثر زنان با فرم های جایگزین درمان تستوسترون مانند ژل هایی که شامل مخلوطی از تستوسترون و پروژسترون و یا تکه های کوچک تستوسترون مانند Testopel هستند، بهتر عمل می کنند.


برای افزایش عملکرد ورزشکار، تستوسترون Enanthate به آنها به همان میزان که بیمار تستوسترون پایین است، بهره مند خواهد شد. آنها سلامت جسمی، روحی و جنسی خود را تا حد زیادی بهبود خواهند بخشید. با این حال، برای این فرد او سطح تستوسترون خود را به مراتب فراتر از حد پایه می برد.


او سطوح بالاتر و فراتر از آن چه را که طبیعتا تولید می شود می گیرد. در نتیجه، پنج ویژگی مهم تستوسترون وجود دارد که به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و برای بهبود عملکرد موفقیت آمیز ضروری است. ما به این نتیجه خواهیم رسید که چگونه هورمون می تواند به دلیل این صفات در بیشتر دوره ها مفید باشد، اما ما باید از آنچه که این صفات را مهم می سازیم، آغاز کنیم.

3. چگونه از پودر Enanthate تستوسترون خالص استفاده کنید؟


تزریق تستوسترون Enanthate، USP تستوسترون Enanthate، USP، یک مشتق از تستوسترون آندروژن آندروژن برای تزریق عضلانی. آندروژن ها در فرم فعال خود دارای یک گروه 17 بتا هیدروکسی هستند. استری کردن گروه 17 بتا هیدروکسی باعث افزایش طول مدت فعالیت تستوسترون می شود. هیدرولیز به تستوسترون آزاد در in vivo.


تستوسترون آنانتاته دارای نیمه عمر 4.5 روز و میانگین زمان اقامت 5/8 روز در هنگام استفاده به عنوان یک تزریق عضلانی انقباضی است. نیاز به تزریق مداوم تقریبا یک بار در هفته است و نوسانات زیادی در سطح تستوسترون با آن همراه است. بالا بودن و فیزیولوژی شناسی.
 

4. مصرف پودر Enanthate تستوسترون خالص


تستوسترون هورمون مردانه است. از رشد طبیعی مردانه مانند رشد عضلانی، موهای صورت و صدای عمیق پشتیبانی می کند. این در مردان برای درمان سطح پایین تستوسترون مورد استفاده قرار می گیرد.

تستوسترون Enanthate تستوسترون رایج ترین دارو در سراسر جهان است. همچنین یکی از محبوب ترین فرم های تستوسترون طولانی مدت است که توسط ورزشکاران و بدنسازان استفاده می شود، با استفاده از همان مقدار استفاده و محبوبیت با تقریبا یکسان نوع تستوسترون Cypionate.


تستوسترون در هر فرم از آن به عنوان یک استروئید آنابولیک کاملا ضروری استفاده می کند که باید به معنای واقعی کلمه هر چرخه ی تکمیلی را بدون هیچ استثنائی از این قانون استفاده کرد. Enanthate تستوسترون به طور خاص به عنوان یک استروئید آنابولیک برای اولین بار توسط مبتلایان به نام تجاری جدید به دنیای استروئیدهای آنابولیک استفاده می شود.


این به خاطر ماهیت طولانی آن با نیمه عمر طولانیتر آن است که درجهت راحتی بیشتری برای مبتدیانی که ممکن است از ایده تزریق مکرر لذت ببرند لذت بخش است، زیرا تستوسترون Enanthate فقط نیاز به دو تزریق هر هفته دارد که به طور مساوی از هم فاصله دارند از یکدیگر برای اطمینان از سطح پایدار خون.


همانطور که هر چرخه شروع یک تایمر ابتدایی فقط باید تستوسترون باشد، تستوسترون Enanthate معمولا انتخاب نوع تستوسترون برای اولین چرخه است. خود تستوسترون بدون توجه به استریل متصل استروئید آنابولیک بسیار متنوع و انعطاف پذیر است از نظر نحوه استفاده از آن. تستوسترون Enanthate دوز دارای یک پنجره بزرگ انعطاف پذیر بسته به اهداف کاربر، نوع چرخه، و سایر عوامل مختلف.


تستوسترون تستوسترون Enanthate Dosing در زمینه پزشکی، تستوسترون Enanthate است که در درجه اول برای درمان کمبود آندروژن در مردان بالغ (hypogonadism یا آندروپوز) استفاده می شود. تستوسترون دوزهای Enanthate برای چنین شرایطی که به واسطه رهنمودهای تجویزی تعیین می شود، این است که از هر 50 تا 400 میلی گرم هر 2 تا 4 هفته تجویز شود.

 

تستوسترون شروع کننده، متوسط ​​و پیشرفته برای استفاده از بدن و بهبود عملکرد، اغلب دوزهای تستوسترون Enanthate بیشترین بار در هفته تجویز می شود (در مقایسه با تجویز هر 2 تا 4 هفته به صورت دستورالعمل تجویز شده).


با این حال، دوزهای تستوسترون Enanthate باید به صورت ایده آل دو بار در هفته تجویز شوند، هر دوز به طور یکنواخت از هم جدا شوند (به عنوان مثال دوشنبه و پنجشنبه). این به منظور اطمینان از پایدار ترین پایه مطلوب سطح پلاسما تستوسترون به دست می آید، زیرا تزریقات یک بار در هفته اغلب پیک های وحشی و وحشی را در سطح پلاسمای خون تولید می کند که اغلب منجر به عوارض جانبی شدید در میان اختلالات بالقوه می شود.


تستوسترون مبتنی بر دوزهای Enanthate در محدوده 300 تا 500 میلی گرم در هفته است، به ویژه برای اولین بار اولین گام استروئید آنابولیک. حتی پایین ترین محدوده 300 میلی گرم، برخی از پیشرفت های چشمگیر در سلامتی و قدرت را ارائه می دهد، در صورتی که تغذیه و آموزش مبتدی به درستی تنظیم و دقیق باشد.


تستوسترون متوسط ​​دوز Enanthate به طور کلی در محدوده 500 - 700mg در هفته است، بدون نیاز به جرات بیش از 500mg بیشتر از زمان. بعضی از کاربران متوسط ​​می دانند که کمی بالاتر هستند، اما اگر اجزای تغذیه و تربیت فرد به درستی ساختار یافته باشند، این کار هرگز نباید ضروری باشد.


تستوسترون پیشرفته Enanthate معمولا افزایش نمی یابد بالاتر از دوزهای متوسط، اما می تواند به عنوان 700 - 1000 میلی گرم در هفته و یا بیشتر دیده می شود. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که نقطه اصلی که دوزهای بالاتر و دوزهای بیش از حد بالا تعریف یک کاربر استروئید پیشرفته آنابولیک هر نوع نیست. به یاد داشته باشید که افزایش تستوسترون Enanthate همیشه با افزایش آروماتیزه و افزایش شدت عوارض جانبی همراه است.
 

5. هشدار o f تستوسترون خام پودر Enanthate


تستوسترون Enanthate در میان استفاده کنندگان استروئید آنابولیک زنان بسیار نادر است، با توجه به رتبه بندی قوی آن آندروژنی در مقایسه با سایر استروئیدهای آنابولیک که ممکن است در این زمینه ضعیف باشد. تستوسترون Enanthate از نظر پزشکی برای درمان بیماران مبتلا به سرطان زن استفاده می شود و همچنین برای درمان انتقال ترانسژنرهای زن به مرد استفاده می شود.


این توصیه برای زنان به منظور عملکرد و بهبود سلامت به دلیل تمایل شدید برای اثرات اثرات virilization که می تواند بسیار سریع در آشکار شدن در هنگام استفاده از آندروژن های قوی مانند تستوسترون، Trenbolone و غیره توصیه می شود.


ادبیات نشان می دهد که تقریبا نیمه عمر انستارتیت تستوسترون هنگام تزریق به صورت عضلانی 4 روز است. با استفاده از این اطلاعات می توانیم تخمین بزنیم که به طور متوسط ​​22 روز (3.14 هفته) فرد را برای تصحیح تستوسترون انتانات از گردش خون سیستمیک می گیرد. در حالی که تستوسترون enanthate در طول مدت طولانی از استرپیرپینات استرها در سیستم اشغال می شود، تقریبا 2 برابر سریع تر از فرآیندهای سایپیاگون حذف می شود.
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی تستوسترون خالص پودر Enanthate


برای مردی که از تستوسترون کم رنج می برد، علائم متعددی وجود دارد که می تواند رخ دهد. این وضعیت می تواند منفی بر سلامت جسمی، روانی و جنسی شما باشد. علائم خود را تهدید کننده زندگی نیستند؛ با این حال، این یک بیماری ناسالم است، بسیار پر دردسر است و می تواند در معرض بسیاری از شرایط بسیار جدی قرار گیرد. علائم کم تستوسترون عبارتند از:

 

از دست دادن Libido (می تواند به زیان جزئی یا کلی اشاره کند)

اختلال نعوظ (عدم توانایی برای حفظ یا به دست آوردن و نصب)

از دست دادن توده عضلانی (با وجود رژیم و ورزش)

از دست دادن قدرت (با وجود رژیم و ورزش)

افزایش چربی بدن (با وجود رژیم غذایی و ورزش)

از دست دادن وضوح ذهنی

کاهش توانایی تمرکز

لتارگی

بیخوابی

تحریک پذیری

کاهش انرژی

افسردگی

سیستم ایمنی ضعیف


اگر از تستوسترون کم رنج می برید، اثرات تستوسترون Enanthate به سادگی به این معنی است که شما دیگر از تستوسترون کمتری رنج می برید. علائم مرتبط با این بیماری از بین خواهد رفت و هر یک از این مناطق زندگی شما بهبود خواهد یافت. اگر از تستوسترون کم رنج می برید، باید بدانید که تنها چیزی که به طور کامل درمان می شود، درمان مستقیم تستوسترون با هورمون هایی مانند تستوسترون Enanthate است.


عوارض جانبی احتمالی استفاده از تستوسترون Enanthate وجود دارد، اما ما می بینیم که آنها برای مردان بالغ سالم بسیار دشوار است. وقتی ما به نر بالغ سالم می رسیم، مسئله تستوسترون کم است. برای بیمار سطح پایین، احتمال عوارض جانبی بسیار کم است.


در چنین مواردی، فرد صرفا جایگزین چیزی است که او فاقد آن است و هیچ چیز دیگری ندارد. برای عملکرد ورزشکار، عوارض جانبی تستوسترون Enanthate احتمال بیشتری را به همراه خواهد داشت، اما هنوز هم باید بسیار کنترل شود. اکثر مردان می توانند سطح بالایی از تستوسترون را تحمل کنند.


با این حال، همانطور که با بسیاری از چیزها در زندگی، مسائل فردی و حساسیت نقش مهمی ایفا می کند. این منحصر به تستوسترون Enanthate منحصر به فرد نیست، اما با همه چیزهایی که در بدن ما قرار داده است، درست عمل می کند. به منظور درک عوارض جانبی احتمالی تستوسترون Enanthate، ما آنها را به دسته های جداگانه خود اضافه کردیم و تمام اطلاعاتی را که نیاز داریم، می بندیم.

7. خرید پودر تستوسترون Enanthate از طریق SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه تستوسترون Enanthate را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: