شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر ایزوكاپروئید تستوسترون (15262-86-9)

پودر تستوسترون ایساکاپروئید تستوسترون، پودر خام ایزوکاپروئید تستوسترون، پودر تستوسترون ایسوکاپروئید، پودر تستوسترون ایساکاپروات خام، پودر تستوسترون ایسوکاپروئید برای فروش، پودر تستوسترون ایساکاپروات پودر،


1. پودر Isocaproate تستوسترون خام چیست؟


تستوسترون Isocaproate به طور جداگانه یافت نمی شود، اما در برخی از داروهای دیگر مانند Sustanon 250 و Omnadren موجود است که به راحتی در بازار موجود می باشد. تستوسترون Isocaproate تقریبا مشابه با Caproate تستوسترون است اما با چند استثناء. این همان تعداد هیدروژن، کربن، اکسیژن و همان وزن مولکولی است اما زندگی فعال آن یک روز بیشتر نسبت به Caproate تستوسترون است. تستوسترون Isocaproate با یک اسید چرب یا استر محدود شده است که موجب تاخیر در انتشار آن در بدن می شود. همانطور که قبلا گفته شد، آن زندگی فعال تر داشته است که بدین معناست که در مدت زمان طولانی در بدن باقی خواهد ماند و به همین ترتیب آن را به شکل یک تزریق یک بار یا حداکثر دو بار در هفته به اندازه کافی دریافت می کند.


تستوسترون ایساکاپروات در افزایش وزن بدن کمک خواهد کرد و همچنین در به دست آوردن قدرت کمک خواهد کرد. همچنین در از دست دادن چربی بدن کمک می کند و باعث افزایش میل جنسی، گلبول های قرمز، استقامت و بهبود سریع پس از تمرین شدید می شود. همانطور که قبلا گفته شد، در بازار خالص ترین شکل آن بسیار سخت است اما فرم پودر خام آن در بازار به صورت تستوسترون Cypionate و تستوسترون Enanthate موجود است. تستوسترون ایساکاپروات در افزایش سنتز پروتئین در بدن، کاهش کورتیزول مفید است، افزایش توانایی بهبودی مخصوصا پس از تمرینات سنگین، افزایش قدرت و کمک به فرد به دست آوردن جرم بیشتر مفید است. این نیز در هر دو برش و چرخه فشرده بسیار کارآمد است. اما همانطور که مربوط به خانواده آندروژن است، خواص طعم دهنده نیز دارد. به غیر از این مزایا، تمام مزایای دیگر مرتبط با آن نیز همراه با سایر تستوسترون است.

2. چگونه پودر ایزوكروئید خام تستوسترون کار می کند؟


ایساکاپروات تستوسترون نوعی تستوسترون مصنوعی است که به استرئیک ایزوكروئید متصل است. این تعیین نحوه تحویل تستوسترون و نحوه حرکت آن از طریق بدن را تعیین می کند. همانطور که قبلا حدس زده اید، کاپروات تستوسترون به یک کاپروات استر متصل می شود.


بنابراین، سوال بزرگ: آیا این فرم های تستوسترون برای ساخت عضله کار می کنند؟

جواب آره یا نه است. برای کسانی که کمی بیشتر با استروئیدها و تزریق تستوسترون آشنا هستند، کافی است بگویم که این فرم تستوسترون با تمام جوانب مثبت و منفی معمولی همراه است. این بدان معناست که این امر به شما کمک می کند که عضله بیشتری بسازید اما با عوارض جانبی نیز همراه خواهد بود.


این عوارض جانبی عبارتند از:

آکنه

تحریک پذیری / چرخش خلق و خوی

ناتوانی جنسی

ریزش مو

کاهش تولید طبیعی تستوسترون

ژنیکوماستی

و دیگران

افزایش تستوسترون موجب عوارض جانبی مختلفی می شود که از سطح طبیعی فراتر می رود - فقط به دلیل بلوغ فکر می کنم!


هرچند که بدتر از آن این است که وقتی تستوسترون به شیوه های غیر طبیعی افزایش پیدا می کند، بدن با تعطیل کردن تولید طبیعی داخل بدن پاسخ می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید به طور دائم نیاز به TRT فقط برای حفظ سطح به طور منظم. و به همین دلیل است که همیشه بسیار امن تر از استفاده از محصولات مانند Testo Max از Crazy Bulk استفاده کنید.

 

فنجانی دیوانه نام تجاری بین المللی است که برای مکمل های پرورش دهی بدن سازی با کیفیت بالا شناخته شده است که استروئیدها را بدون عوارض جانبی مضر تقلید می کند. این طیف وسیعی از 100٪ استروئید حقوقی یک ضربه بزرگ در بین بدنسازان است و می تواند به شما کمک کند تا عضله بدون عوارض جانبی را به میزان زیاد یا کاهش دهد.

3. نحوه استفاده پودر ایزوكاپروئید تستوسترون خام ؟


تستوسترون ایساکاپروات دارویی است که برای درمان کمبود هورمون مردانه، مشکلات ترشح هورمون و سایر شرایط استفاده می شود.

لیست کامل موارد استفاده و علائم تستوسترون پروپیونات / تستوسترون ایساکاپروات به شرح زیر است:

· کمبود هورمون مردانه

· مشکلات ترشح هورمون

· تستوسترون Propionate / تستوسترون Isocaproate همچنین ممکن است برای اهداف که در اینجا ذکر نشده استفاده شود.

4. مصرف پودر ایزوكاپروئید تستوسترون خام


مصرف تزریقی

برای تزریق عمیق i / m

60 میلی گرم تستوسترون ایساکاپروات پودر خام

. بزرگسالان (> 15 سال):

دوز توصیه شده: 1 میلی لیتر هر سه هفته.

خانمهای مذکر: هر روز دو تا چهار هفته 1 میلی لیتر بسته به مرکز متخصص.

. کودکان (کمتر از 15 سال): توصیه نمی شود.

5. هشدار o f پودر ایزوكاپروئید خام تستوسترون


در صورت وجود هر گونه نشانه ای از واکنش های آلرژیک نسبت به ایزوكاپروئید تستوسترون، یك حنجره، در صورت نیاز به اورژانس كمك كنید. تنفس سخت تورم چهره، لبها، زبان یا گلو.


در صورتی که:

تهوع یا استفراغ؛

تغییر رنگ پوست؛


افزایش یا تداوم نعوظ آلت تناسلی؛

ناتوانی جنسی، مشکلات انزال، میزان کاهش اسپرم، کاهش اندازه بیضه؛

ادرار دردناک و دشوار

تنگی نفس (حتی با اعمال خفیف)؛

درد قفسه سینه یا فشار، درد گسترش به فک و شانه شما؛

تورم در مچ پا یا پا، افزایش سریع وزن؛

علائم لخته خون در ریه - درد قفسه سینه، سرفه ناگهانی، خس خس سینه، تنفس سریع، سرفه کردن خون؛

علائم یک لخته خون در پا - درد، تورم، گرما یا قرمزی در یک یا هر دو پا؛

سطح بالایی از کلسیم در خون - درد معده، یبوست، افزایش تشنگی یا ادرار، درد عضلانی یا ضعف، درد مفاصل، سردرگمی و احساس خستگی یا بی قرار بودن. یا

مشکلات کبدی - درد بیش از حد معده، خارش، از دست دادن اشتها، ادرار تیره، مدفوع رنگ خاکستری، زردی (زرد شدن پوست یا چشم ها).

 

زنان دریافت کننده تستوسترون ممکن است ویژگی های مردانه ای داشته باشند که اگر درمان ادامه یابد، می تواند غیر قابل برگشت باشد. در صورت مشاهده هر یک از این علائم تستوسترون بیش از حد به پزشک خود مراجعه کنید:

آکنه؛

تغییرات در دوره قاعدگی

رشد موهای مردانه (مانند چانه یا سینه)؛

صدای خنک و یا عمیق تر یا

clitoris بزرگ


عوارض جانبی معمول تستوسترون (در مردان یا زنان) ممکن است شامل موارد زیر باشد:

تورم پستان؛

سردرد، اضطراب؛

افزایش موی صورت یا بدن، طاسی الگوی مردانه؛

افزایش یا کاهش علاقه جنسی؛

بی حسی یا احساس تلخی یا

درد یا تورم که در آن دارو تزریق شد.


این لیست کاملی از عوارض جانبی نیست و ممکن است دیگران رخ دهند. در مورد عوارض جانبی با پزشک خود مشورت کنید. شما ممکن است عوارض جانبی را به FDA در 1-800-FDA-1088 گزارش دهید.

6. آیا ممکن است اثرات جانبی تستوسترون خام پودر ایزوكاپروئید باشد ؟


تستوسترون ایساکاپروات جزء فعال استروئید های قوی مانند Omnadren و Sustanon-250 است. این نیمه عمر طولانی مدت است که بدین معنی است که بدن در بدن فعال است و نیازی به تزریق آن به صورت روزانه نیست. با استفاده از تستوسترون Isocaproate کاربر می تواند توده عضلانی، قدرت و وزن را در کنار افزایش استقامت و درایو به سخت تر آموزش دهد. این استروئید عملکرد را افزایش می دهد و جرم عضلانی بدون چربی را از بین می برد.

 

عوارض جانبی جدی تستوسترون ایساکاپروات در مردان این است که باعث می شود که بدن برای تولید طبیعی تستوسترون در بدن متوقف شود. تستوسترون هورمون جنسی مردانه است که به طور طبیعی در بدن تولید می شود. وقتی بدن تستوسترون را از منابع دیگر دریافت می کند، تولید خود را تضعیف می کند. اگر کاربر با مصرف خارجی ادامه یابد، بدن ممکن است به طور طبیعی به طور طبیعی متوقف تولید تستوسترون شود.

 

معطر شدن یکی دیگر از اثرات جانبی تستوسترون ایساکاپروات است. تستوسترون به استروژن تبدیل می شود. این استروژن هایی که هورمون جنسی زنانه را با بافت های پستان متصل می کنند و در آنجا قرار می گیرند و موجب افزایش سینه در مردان می شود. احتباس آب یکی دیگر از مشکلات است که با استروئید رخ می دهد. هنگامی که مایعات در زیر پوست جمع می شوند، ماهیچه ها دیگر به نظر نمی رسند. به همین علت استفاده از مهارکننده Aromatase (AI) اغلب توصیه می شود؛ یک AI فرایند آروماتاز را مهار می کند که باعث تبدیل تستوسترون به استروژن می شود و حتی سطح استروژن بدن را نیز کاهش می دهد. با استفاده از AI، هیچ دلیلی وجود ندارد که برای gynecomastia و حفظ احتباس آب وجود داشته باشد.

 

بیش از حد تستوسترون-ایساکاپروات می تواند به پوست و مو مضر باشد. تستوسترون-ایساکاپروات ممکن است به علت تبدیل به دی هیدروتستوسترون بزرگ (DHT) باعث ایجاد آکنه در افراد بسیار حساس شود، اما به طور معمول پوست و پوست حساس ایجاد می کند. اگر آکنه رخ می دهد، آن را بیشتر در شانه، پشت و سینه پیدا می شود. ریزش مو یکی دیگر از اثرات جانبی تستوسترون-ایساکاپروات است اما بسیار نادر است. تنها استروئید هایی که واقعا می توانند ریزش مو را تسکین دهند، ترکیبات DHT یکبار دیگر هستند، اما تبدیل می تواند در اینجا اتفاق بیفتد که می تواند بعضی از مردان برخی موهایشان را از دست بدهد. خوشبختانه، این فقط در مورد مردان که به قاعده الگوی مردان مبتلا هستند، اعمال می شود؛ اگر شما مستعد نیستید، هیچ ریسکی وجود ندارد. اگر شما مستعد هستید و در حال افزایش DHT بزرگ است، استفاده از Finasteride می تواند به شما ارائه حفاظت.

 

تستوسترون-ایساکاپروات یک استروئید عالی است که شگفتی هم در سطح فردی و هم در ترکیب با استرس های دیگر مانند استوانهای 250 و Omnadren دارد. این عوارض جانبی ناخواسته مانند سینوزیت، احتباس آب و مهار تولید طبیعی تستوسترون است. تستوسترون ایزوكروآت همچنین می تواند اثر منفی منفی روی پوست داشته باشد و همچنین می تواند باعث آسیب به مو شود، اما همان طور كه در بالا توضیح داده شد، در اکثر مردان بسیار بعید است. عوارض ناشی از استروئید ها معمولا اگر دوز درستی دنبال شود، معمولا در بررسی قرار می گیرند، اما برای دستیابی به نتایج سریع، اغلب ورزشکاران و بدنسازان بیش از حد از استروئید استفاده می کنند. این استفاده بیش از حد از سطوح استروئید هنگامی که عوارض جانبی جدی در طبیعت تبدیل شده است. تستوسترون Isocaproate در بدن برای یک هفته تا ده روز فعال است. در نظر داشتن این دوز توصیه شده برای تستوسترون ایزوكاپروات 250 میلی گرم در هفته برای شروع و تا 1000 میلی گرم در هفته برای بدنسازان جدی و ورزشکاران است.

 

فراتر از بالا، باید بیان شود؛ تستوسترون Isocaproate نباید توسط زنان استفاده شود، زیرا آن دارای رتبه بسیار بالای ویرولیزایی است. علاوه بر این، مانند تمام استروئیدهای آنابولیک، این ترکیب نباید توسط کودکان استفاده شود. نوجوانان وقتی که با استروئیدهای آنابولیک مکمل هستند، به شدت به سیستم شکننده آن اندروژن آسیب می رسانند، و اغلب این آسیب برگشت پذیر نخواهد بود. هنگامی که به ایزوپروت تستوسترون می آید، مکمل باید فقط توسط مردان بالغ سالم در نظر گرفته شود و این بدان معنی است که شما فشار خون، کلسترول و پروستات ندارید.

 

سافورات 250 میلی گرم در هفته برای شروع و تا 1000 میلی گرم در هفته برای بدنسازان و ورزشکاران جدی است.
 

7. خرید   تستوسترون من پودر فسفری SZOB را دوست دارم


  از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل های مواد اولیه ایزوکاپروئید تستوسترون را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 Hot Tags: SZOB، ok-biotech.com، Isocaproate تستوسترون، 15262-86-9، پودر Isocaproate تستوسترون، پودر خالص Isocaproate تستوسترون، خرید پودر Isocaproate تستوسترون، پودر Isocaproate تستوسترون خونی، پودر Isocaproate تستوسترون برای فروش، تستوسترون Isocaproate powder supplie،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: