شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

تستوسترون فنیل پروپیونات (تستوسترون PP) پودر (1255-49-8)

پودر تستوسترون phenylpropionate، پودر خالص تستوسترون phenylpropionate، خرید پودر تستوسترون phenylpropionate، پودر تستوسترون phenylpropionate، پودر تستوسترون phenylpropionate، پودر تستوسترون phenylpropionate برای فروش، پودر تستوسترون phenylpropionate، پودر تستوسترون PP، پودر PP تستوسترون، پودر PP تستوسترون، پودر PP تستوسترون، پودر PP تستوسترون برای فروش، تستوسترون PP پودر supplie،


1. پودر تستوسترون فنیل پروپیونات (تستوسترون PP) چیست؟


تستوسترون فنیل پروپیونات (نام تجاری Testolent) و یا تستوسترون فن پروپیونات، همچنین به عنوان hydrocinnamate تستوسترون شناخته می شود، یک استروئید آنابولیک آندروژنی مصنوعی (AAS) و یک استرین آندروژن - به ویژه استرهای C17β phenylpropionate تستوسترون است که قبلا در رومانی به بازار عرضه شد.


این اولین بار در سال 1955 در ادبیات علمی منتشر شد و جزء چندین محصول تجاری جدا شده AAS بود اما هرگز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار نگرفت. تستوسترون فنیل پروپیونات نیز به طور قابل توجهی جزء Sustanon و Omnadren بود.


تستوسترون ابتدا با جدا شدن از بیضه های گاو نر در سال 1935 سنتز شد. از آن زمان بسیاری از فرم ها و مشتقات دارویی ایجاد شده است.


تستوسترون فنیل پروپیونات در اصل توسط خانه دارویی Sicomed تحت نام تجاری "Testolent" ساخته شد. سالهاست که تستوسترون فنیل پروپیونات دشوار بود ولی اخیرا توسط آزمایشگاه های زیرزمینی ساخته شده است.
 

2. چگونه پودر تستوسترون فنيل پروپيانات (تستوسترون PP) را از دست ميدهيد؟


تستوسترون مسئول ارتقای سلامت و رفاه است که از طریق افزایش میل جنسی، انرژی، ایمنی، افزایش چربی، به دست آوردن و حفظ توده عضلانی بدون چربی، پیشگیری از پوکی استخوان (از دست دادن تراکم استخوان) و حفاظت احتمالی در برابر بیماری های قلبی است.


تستوسترون همچنین مسئول رشد طبیعی و رشد اندام جنس نر و حفظ ویژگی های جنسی ثانویه است. ویژگی های جنسی ثانویه ویژگی های خاصی است که دو جنس را جدا می کنند، اما مستقیما بخشی از سیستم تولید مثل نیستند، به عنوان مثال: قفسه سینه و موی صورت، خط فک برجسته، شانه های گسترده و افزایش توده عضلانی.


تستوسترون به گیرنده های آندروژن (AR) متصل می شود، که به این ترتیب موجب افزایش قدرت عضلانی، کاهش چربی و بهبود و عضلات می شود. این مکانیزم ها با فعال شدن گیرنده های آندروژن (به طور مستقیم یا به عنوان DHT) تحریک می شوند.


یکی دیگر از مزیت های بزرگ این ماده این واقعیت است که باعث درد در محل تزریق مانند تست پروپیله نمی شود. بازخورد از ورزشکاران ما نشان می دهد که بسیاری از افراد این را ترجیح می دهند به Prop Pro، زیرا این کار بسیار ساده و بدون ناراحتی در محل تزریق انجام می شود.


از آنجا که در دسترس بودن تست Prop بسیار محبوب در میان کاربران شد و تستوسترون فنیل پروپیونات بسیار شناخته شده نیست. اما در تئوری و در عمل تریسترون فینیل پروپیونات همانند پروپیونات تست موثر است با مزایای بیشتری در زمینه مشکلات مدیریتی.


به عنوان یک هورمون، می تواند بر توابع متعدد بدن، نه تنها شامل سیستم غدد درون ریز، بلکه متابولیسم باشد. همچنین دارای تأثیر بر روی میزان کلسترول است که هر استروئیدی آنابولیک می تواند داشته باشد. به همین علت است که می تواند توانایی بدن برای تنظیم سطوح خوب (HDL - لیپوپروتئین با چگالی بالا) و LDL - چربی لیپوپروتئین کم چگالی (LDL) را تحت تاثیر قرار دهد.

 

 

3. چگونه از پودر تستوسترون فنیل پروپیونات (تستوسترون PP) استفاده کنید؟


تستوسترون، یک بار در بدن، می تواند به هر دو استروژن تبدیل شود (از طریق یک فرآیند شناخته شده به عنوان آروماتیزه) و همچنین دی هیدروتستوسترون (از طریق فرآیند شناخته شده به عنوان کاهش 5ال). استروژن معمولا کاتالیزور برای بسیاری از عوارض جانبی مانند gynocomastia، احتباس آب، و غیره ... در حالی که DHT اغلب پس از ریزش مو و بزرگ شدن پروستات است.


تست phenylpropionate یک وسیله عالی برای رسیدن به آنابولیسم پیشرفته از طریق افزایش هورمون مشخصه "مرد" است - برای یک کاربر تازه کار، آن را به منافع فوق العاده قابل توجه است، و برای کاربر پیشرفته، آن را ثابت خواهد کرد که یک متحد طولانی مدت، ضروری به عنوان بخشی از هر چرخه برای هر هدف.


کسانی که تجربه کمی دارند بر روی "هورمون مردانه" به عنوان یک انتخاب عالی برای برخی از اولین تجربه های آنابولیک خود را بر روی پایه قرار می دهند؛ این تقریبا "کامل" است، زیرا در قالب مسائل نامطلوب بسیار کمی ارائه می شود و در عین حال قادر به ایجاد یک تفاوت بزرگ است که تازه کاران تقریبا همه چیز را از استفاده از آن دریافت می کنند.


تستوسترون فنيل پروپيانات، استر را به عنوان داروي کوتاه مدت معرفي مي کند که به وسيله آن ها مي توان آنابوليک و آندروژنيک را تشخيص داد. زندگی فعال آن 4 تا 5 روز است هرچند زمان تشخیص حدود 3 ماه است.


تستوسترون فنیل پروپیونات بین بدنسازان / ورزشکاران به عنوان دیگر تستوسترون استر بسیار محبوب نیست، زیرا بسیاری فکر می کنند که این کارآمد نیست. اکثر ورزشکاران نتایج سریع را می خواهند، اما این دارو نیاز به صبر دارد. با استفاده از تستوسترون فنیل پروپیونات به درستی نتایج عالی خواهد بود. یک ویژگی مثبت که بدنسازان باید در مورد این موارد بدانند این است که عوارض جانبی چنین احتباس آب بسیار ناچیز است.


همچنین با مصرف ورزشکاران فنیل پروپیونات تستوسترون، افزایش اشتها، تهاجمی و قدرت را گزارش می دهند. به طور کلی با استفاده از این نوع از تستوسترون در راه درست اثرات شبیه به دیگر تستوسترون است، اما آن را تزریق بسیار مکرر نیاز نیست، و باعث نمی شود آب حفظ شود.


تستوسترون فنیل پروپیونات به خوبی با سایر ترکیبات ذخیره می شود. به منظور افزایش تراکم و جرم عضلات توصیه می شود ترکیب با رژیم غذایی و ورزش باشد. یک داروی خوب برای ترکیب به خصوص در دوره های برش ناندرولون فنیل پروپیونات است.


همیشه این استروئید را با رژیم غذایی و ورزش تمرین کنید تا چگالی و جرم ماهیچه ها افزایش یابد. برای زنان که از ویروزی شدن و سایر عوارض جانبی که با تستوسترون-فنیل پروپیونات می آیند، آگاه هستند، همانند تمام ترکیبات تستوسترون، ارزشمند است. تستوسترون دارای رتبه بسیار بالای virilization، virilization اشاره به ارتقاء ویژگی های مرد است، و این خواهد شد با تمام ترکیبات تستوسترون رخ می دهد مگر اینکه برای اهداف درمانی در دوزهای بسیار کم استفاده شود.

4. مصرف پودر تستوسترون فنیل پروپیونات (تستوسترون PP)


در مقایسه با سایر استروئید های مبتنی بر تستوسترون، تستوسترون-فنیل پروپیونات محبوبیت زیادی در بین ورزشکاران ندارد. به هر دلیلی و یا از سوی دیگر، تستوسترون-فنیل پروپیونات در وزن و بدن سازی به اندازه کافی استفاده نمی شود.


ورزشکاران نتایج سریع را می خواهند، و تستوسترون فنیل پروپیونات می تواند آنها را تامین کند، اما به دلیل تقاضای کم، به طور معمول در دسترس نیست، مگر اینکه بخشی از مخلوط تستوسترون مانند Omnadren یا Sustanon-250 باشد.


با این حال، همانطور که این مقاله بیشتر روشن می شود، تستوسترون-فنیل پروپیونات "استروئید بی اثر" نیست که گفته شده است. درست است که بسیاری از مردم نمی دانند چگونه از آن برای رسیدن به حداکثر نتایج در حداقل زمان استفاده کنند، آنها برای دیدن نتایج بسیار مشتاق هستند. اگر خوب استفاده شود، تستوسترون-فنیل پروپیونات یکی از بهترین نوع آن است.


بیشتر بدنسازان / ورزشکاران تستوسترون فنیل پروپیونات را دو بار در هفته یا هر دو روز دیگر تجویز می کنند. دوز قابل قبول برای مرد 300mg / week است. به دلیل عوارض جانبی که ممکن است رخ دهد، ورزشکاران زن توصیه نمی شود که از این دارو استفاده کنند.


جایی که Test Prop باید هر روز دوم و روزانه هر روز برای حفظ سطح خون سرم ثابت باشد، تستوسترون فنیل پروپیونات می تواند دو بار در هفته یا هر روز چهارم مصرف شود. TPP در فعالیتهای آن کمی بیشتر از تست پروپیونات است.


ما همچنین Deca 100mg (ناندرولون فنیل پروپیونات) را به عنوان یکی از بهترین آنابولیکهایی که به خوبی گرد شده بود پیدا کردیم. این به تقویت مفصل و رباط کمک می کند در حالی که در عین حال با افزایش عضلات و اندازه های جامد می شود. از جمله آن در رژیم انباشته خود برای به دست آوردن سود کلی و سلامت مشترک یک ترکیب ترکیبی موفق است.


هنگامی که ترکیبی از تستوسترون پروپیونات (همچنین یک استر کوتاه) نزدیک به دکا 100 در زمان انتشار است، اما مطلوب نیست، زیرا یک یا دو روز سریعتر از تستوسترون فینیل پروپیونات آزاد می شود.


هنگامی که شما تستوسترون فنیل پروپیونات خود را با تستوسترون Cypionate ترکیب می کنید، این نیز مطلوب نیست زیرا Cypionate طولانی تر از تستوسترون فینیل پروپیونات استر است و Cypionate سطح سرم خون را بعد از NPP افزایش خواهد داد.


در دسترس بودن تستوسترون کامل برای استفاده با تستوسترون فنیل پروپیونات همیشه یک موضوع بود. آنچه مورد نیاز بود، تستوسترون بود که شما می توانید در یک سرنگ به عنوان NPP قرعه کشی کنید که دقیقه ای را برای یک دقیقه و روز برای روز همانند NPP آزاد می کند.


این یکی از بزرگترین دلایل ما تستوسترون فنیل پروپیونات (TPP) است. TPP کمی طولانی تر از تست پروپیونات است اما کمتر از تستوسترون Cypionate. TPP دارای همان استر به عنوان NPP است و سطح سرمی خون را دقیقا در همان زمان افزایش می دهد.

5. هشدار دهنده پودر تستوسترون فنیل پروپیونات (تستوسترون PP)


عوارض جانبی تست فنیل پروپیونات عمدتا برای اغلب کاربران خفیف می باشد؛ به همین دلیل است که شهرت پدیده ای برای آن به عنوان یک الزام اضافی برای هر چرخه بدست آمده است.


با این حال، برخی از عوارض جانبی احتمالی تستوسترون ممکن است شامل موارد زیر باشند:

ادم (حفظ مایع زیر جلدی)

درد های احتمالی در سر و تهوع عمومی

حالات بالقوه پویا


اثرات منفی احتمالی در سطح پوست

پتانسیل برای افزایش سطح کلسترول

سوگند سنتز هورمون های آلی در هنگام استفاده در دوزهای بالاتر

با ارائه چک های قبل، درون و بعد از چرخه انجام شده و همه چیز به عنوان "روشن" به نظر می رسد، بعید است که شما هر گونه مسائل روبرو می شوند.


شما همچنین باید در هنگام استفاده از این آیتم در سطوح بالاتر به خاطر بسپارید که موثر بودن درمان پس از سیکل حیاتی برای محافظت در مقابل کاهش تولید هورمونی در طول یک دوره پایدار است.


عوارض جانبی تستوسترون معمولا وابسته به دوز و دوره زمانی است که شما برای آنها باقی می ماند. عوارض جانبی به خوبی شناخته شده و مستند شده اند و ما می توانیم در مورد آن در طول بزرگ بحث. تستوسترون فنیل پروپیونات یکی از بیشترین استرس های تستوسترون است و تنها به دلیل محدودیت در دسترس بودن آن است. ویژگی های این ترکیب فقط حس می کند و بازخورد ما از ورزشکاران این را تایید می کند.

6. آیا ممکن است اثرات جانبی تستوسترون phenylpropionate (پودر تستوسترون PP)؟


عوارض جانبی تستوسترون-فنیل پروپیونات کمتر از بسیاری از ترکیبات تستوسترون است، زیرا می تواند تنظیم کند که چگونه استروئید را به سیستم خود هدایت می کند.


این به خاطر فرکانس مصرف استروئید و همچنین این واقعیت است که تستوسترون-فنیل پروپیونات ماده خفیف است. برای اطمینان از حداکثر مزایای استفاده از تستوسترون-فنیل پروپیونات، مقدار کمی از این استروئید را در یک سیستم تزریق کنید.


در مورد بیش از حد تستوسترون-فنیل پروپیونات در سیستم باعث جذب بیشتر می شود. به عنوان یک استروئید سریع عمل، آن را سریع بدن را پاک می کند، و این می تواند مسائل مربوط به رابطه استروژن را کمک کند.


بسیاری از عوارض جانبی احتمالی مرتبط با استفاده از تستوسترون فنیل پروپیونات وجود دارد. این محصول همچنین دارای سطح بالایی از آروماتیزه شدن به استروژن و همچنین DHT (دی هیدروتستوسترون) است.


تبدیل به استروژن، هورمون جنسی زن، باعث ایجاد خطر بالای سینوزیته (تشکیل بافت پستان در مردان) و حفظ آب می شود. استفاده از تستوسترون به بدن شما منجر به تعطیل تولید طبیعی بدن هورمون می شود.


شدت عوارض جانبی بیشتر به دوز و مدت زمان آزاد تستوسترون آزاد و تبدیل آن به زیربن بستگی دارد. اثرات آنابولیک / آندروژنیک تستوسترون به دوز بستگی دارد، بنابراین، دوز بالاتر باعث افزایش اثر عضله سازی می شود.


تستوسترون همچنین رفتار تهاجمی و غالب را ترویج می کند. تستوسترون فنیل پروپیونات یک فرم آزادی سریع تستوسترون است که موجب تغییرات زیادی در سطوح هورمون شده است که توسط بدنسازان برای افزایش سرعت و افزایش قدرت عضله قدردانی شده است، اما ناکامی این است که افزایش سریع ماهیچه ها در چند هفته ها پس از مصرف دارو قطع شده است.


مردان با استفاده از دوزهای بالا از فنیل پروپیونات تستوسترون (یا جایگزین های آن شامل تستوسترون ایزوكاپروات، تستوسترون استات، تستوسترون كانونه یا تاندونوست تستوسترون) مانند 400 میلی گرم در هفته یا بیشتر می توانند توانایی بدن برای مدیریت برخی از توابع، از جمله میزان كلسترول بالا را مختل كنند.


این می تواند منجر به افزایش خطر ابتلا به آترواسکلروز یا پلاک شریانی شود که سبب انسداد شریان ها و جلوگیری از جریان خون به اندام های حیاتی مانند مغز و قلب می شود.

7. خرید تستوسترون فنیل پروپیونات (تستوسترون PP) پودر F ROM SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل مواد اولیه فسفری پتاسیم تستوسترون را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: