شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر تستوسترون پروپیونات (57-85-2)

پودر تستوسترون پروپیونات، پودر تستوسترون propionate پودر، پودر تستوسترون propionate برای فروش، پودر تستوسترون propionate خام، خرید تستوسترون پودر تستوسترون p

1. پودر تستوسترون پروپیونات چیست؟


پودر تستوسترون پروپیونات چیست؟ پودر تستوسترون پروپیونات یک اثر آندروژنی خاص دارد: تحریک رشد و عملکرد ناحیه تناسلی خارجی، پروستات، حنجره های ذاتی و ویژگی های جنسی ثانویه در مردان (صدا، مو). آن را در شکل گیری قانون اساسی بدن و رفتار جنسی در مردان مشارکت می دهد، میل جنسی و قدرت را تحریک می کند و اسپرماتوژنز را تحریک می کند. این تولید هورمون تحریک کننده لوتئوتروفیک و فولیکول را کاهش می دهد.

 

تستوسترون یک آنتاگونیست از هورمون جنسی زن است & ndash؛ استروژن، اثر ضد توموری در تومورهای پستان در زنان دارد. دارای اثرات آنابولیک است که منجر به تحریک سنتز پروتئین، کاهش میزان رسوب چربی و حفظ مواد لازم برای سنتز پروتئین، پتاسیم، فسفر، گوگرد، تقویت ضریب کلسیم در استخوان و افزایش توده عضلانی می شود. با رژیم غذایی کافی پروتئین تولید اریتروپویتین را تحریک می کند.


2. چگونه پودر تستوسترون پروپیونات کار می کند؟  


مشخصات پودر تریسترون پروپیونات کوتاه مدت است. این سریعترین استرس تستوسترون است. بنابراین تزریق معمولا در یک روز یا هر روز انجام می شود. در واقع این عیب اصلی در مقایسه با سایر استرس های طولانی مدت است.

 

بررسی های پودر تستوسترون پروپیونات نشان می دهد که پس از سوراخ شدن، شما بلافاصله افزایش قدرت را احساس خواهید کرد، با افزایش سطح هورمون در بدن همراه است. یعنی زمانی که دارو در بدن ظاهر می شود، به سرعت در جریان خون جذب می شود، بنابراین پس از اولین تزریق احساس می شود. این هر دو پلاک و منفی دارد. علاوه بر این است که بلافاصله پس از تزریق شما احساس سر و صدا از انرژی، و منفی در این واقعیت است که دارو به سرعت پاک برای مدت کوتاه است. شما باید اغلب (روزانه یا هر روز دیگر) تزریق کنید.

 

برای اکثر ورزشکاران دارو در بدن (و یا بسیار کوچک) آب را حفظ نمی کند، بنابراین این دارو (پروپیونات) موجب افزایش سریع وزن توده بدنی (به عنوان مثال، 5-6 کیلوگرم در عرض چند هفته) در مقایسه با دیگر استرها. با این حال، پودر پروپیونات تستوسترون باعث افزایش وزن در طول پروپیونات می شود در مقایسه با دیگران با کیفیت بالا. همچنین جوانب مثبت و منفی وجود دارد.

 

یکی دیگر از عوارض جانبی پودر تستوسترون پروپیونات با استرس های دیگر این است که خرید تریسترون پروپیونات بسیار گران تر است. و از آنجا که این دارو می تواند به عنوان در استخدام توده عضلانی و همچنین در هنگام احتراق چربی بیش از حد مورد استفاده قرار گیرد، پس منطقی نیست که آن را در وزن (به دلیل گران بودن و تزریق باید تقریبا روزانه انجام شود) منطقی نیست ، پس از آن وزن بر سود آور نیست). بنابراین، اکثر ورزشکاران داروهای دیگر را در ارتباط با جرم ترجیح می دهند و برای چربی اضافی پروپیونات را ترجیح می دهند.


3. نحوه استفاده از پودر روتینیت روتین استروئیدی خام


پودر تستوسترون پروپیونات به سادگی تستوسترون است که استر آن را پروتئین می کند و ساختار شیمیایی را محدود می کند. پروپیونات اسید پروپیونیک است، اما هنگامی که به تستوسترون متصل شود، به عنوان یک پیوند استر (یا پیوند استر) شناخته می شود. اسید پروپوئنیک به ساختار تستوسترون به گروه 17-بتا هیدروکسیل متصل می شود. استروئید آنابولیک استروئیدی محلول چربی بیشتری دارد و به آرامی از محل تزریق آزاد می شود. دلیل اصلی افزایش نیمه عمر و سرعت آزاد شدن این است که هنگامی که پروپیونات تستوسترون وارد جریان خون می شود، آنزیم ها برای شکستن پیوند بین استر و تستوسترون کار می کنند که طول آن متفاوت است - بسته به اینکه استر استفاده می شود. در انتها آنزیم استر را حذف می کند و چیزی که چپ است، تستوسترون خالص است که آزاد است تا کار خود را در بدن انجام دهد. تستوسترون به تنهایی و بدون استرس با آن نیمه عمر حدود 2 تا 4 ساعت دارد. هنگامی که استر پروپیونات را به آن متصل می شود، نیمه عمر تستوسترون تا حدود 4 و نیم روز گسترش می یابد.

 

تستوسترون تجمع نیتروژن را در عضله افزایش می دهد - بیشتر نیتروژن عضله پروتئین بیشتری را که می تواند ذخیره کند، حفظ می کند و بزرگتر می شود. تستوسترون همچنین سطح IGF-1 بدن را افزایش می دهد. نقش اصلی IGF-1 هماهنگ کردن رشد و متابولیسم است. IGF-I به شدت وابسته به هورمون رشد برای تکمیل فعالیت های رشد آن است.

 

استفاده از پودر تستوسترون پروپیونات در نظر گرفته شده

پودر تری پروپانات تستوسترون در مدت کوتاهی پس از انتشار آن در دهه 1930 برای درمان های پزشکی استفاده شد. در میان دیگر آن ها برای درمان کمبود آندروژنی (آندروپوز یا هیپوگنادیسم)، درمان اختلال عملکرد جنسی و درمان برای یائسگی، درمان خونریزی رماتیسم مزمن (منوراژی)، درمان اندومتریوز استفاده شد. بعدا تستوسترون فقط برای بیماران مرد مورد استفاده قرار می گیرد.

 
استفاده واقعی از پودر تستوسترون پروپیونات

پودر تستوسترون پروپیونات یکی از محبوب ترین استروئیدهای آنابولیک امروزه است - 80 سال پس از اختراع آن. این به طور گسترده ای توسط بدنسازان و ورزشکاران به منظور تقویت بدن و عملکرد استفاده می شود. تستوسترون خود طبیعی ترین و ایمن ترین استروئید آنابولیک است که فرد می تواند استفاده کند. استر پرپیوست برای هر کاربر استروئیدی برای اولین بار پیشنهاد شده است.


4. مصرف پودر تستوسترون پروپیونات


شایعترین دوز برای پودر تری پروستات تستوسترون:

50 تا 100 میلی گرم هر روز

50 تا 100 میلی گرم هر روز دوم

هر روز 3 روز باید حداقل مطلق باشد، زیرا در نزدیکی مرز زمان فعالیت فعالیت پروپیونات قرار دارد.


 

5. هشدار تستوسترون P پودر روپیه


این دارو را به آلت تناسلی خود و یا اسکروتوم خود اعمال نکنید. پس از استفاده از ژل پودر تستوسترون پروپیونات، از حمام کردن یا دوش گرفتن برای 2 تا 5 ساعت اجتناب کنید. دستورالعمل های ارائه شده با نام تجاری خاص خود را دنبال کنید. اجتناب از استفاده از لوسیون، روغن یا سایر محصولات پوستی در ناحیه ای که پچ پوستی را استفاده می کنید. پچ ممکن است به پوست درست نچسبد. اگر پزشک شما یک دارو استروئید موضعی مانند هیدروکورتیزون را برای درمان زنگ زدگی ناشی از پوشیدن پوست پری تیتوسترون پروپیونات توصیه می کند، از استفاده از فرم پماد استروئید اجتناب کنید. تستوسترون ژل پروپیونات ممکن است قابل اشتعال باشد. اجتناب از استفاده از شعله های باز نزدیک و سیگار نکشید تا زمانی که ژل به طور کامل بر روی پوست شما خشک شود.

 

هشدارها ترکیبی از اقدامات احتیاطی است. درگیری ها و تعاملات و اثرات مضر جدی در ارتباط با مصرف دارو. یک بیمار دیابتی یا فشارخون باید درباره چندین تعامل داروها هشدار داده شود. یک بیمار حساس به حساسیت نیاز به مراقبت از واکنش یا شوک آنافیلاکتیک دارد. یک زن باردار یا زن شیرده باید از داروهای خاص هشدار داده شود. یک بیمار مبتلا به هپاتیت یا بیمار قلبی باید چند دارو مصرف کند. هشدارهای دارو پودر تری پروستات تستوسترون در زیر آورده شده است.


 

6. عوارض جانبی احتمالی تستوسترون پروپیونات چیست؟

اثرات جانبی استروژنیک تستوسترون:

عوارض جانبی اولیه پودر تری پروستات تستوسترون، توانایی آن را برای آروماتیزه کردن به استروژن می دهد. تستوسترون خود دارای یک سطح متوسط فعالیت استروژنیک است - دارای خواص متوسط برای اتصال به آنزیم آروماتاز (آنزیم مسئول تبدیل تستوسترون به استروژن) است. از این رو، از تستوسترون انتظار می رود سطح معینی از آروماتیزه باشد. برای مقابله با این مشکل دو راه حل وجود دارد:

 

مولتیلاتورهای گیرنده استروژن انتخابی (SERM) مانند تاموسیفن سیترات (Nolvadex) یا Clomifene (نام تجاری: آندروکسال، Clomid و Omifin) با اتصال به گیرنده های استروژن - پر کردن آنها و جلوگیری از استروژن واقعی از اتصال.

مهار کننده های آراماتاز (AIs) مانند آنواستروئوزول (Arimidex) با مهار فرآیند آروماتاز و حتی سطح استروژن خود بدن را کاهش می دهد. بازدارنده های معطر بسیار مؤثرتر از SERM هستند.


 

احتباس آب:

این عوارض جانبی ناشی از افزایش سطح استروژن است و با مهارکننده های آروماتاز مقابله می کند (برای مثال Anastrozole - Arimidex).

 

افزایش فشار خون:

این یک نتیجه از احتباس آب است. با مهار کننده های آروماتاز مقابله می شود.

Gynecomastia (نام مستعار Gyno / Bitch tits):

Gynecomastia توسعه غیرطبیعی بافت پستان در مردان است. افزایش بافت پستان با افزایش سطح استروژن همراه است. این با مدولاتورهای گیرنده استروژن انتخابی یا مهار کننده های آراماتاز مقابله می شود.

 

عوارض آندروژنی تستوسترون:

عوارض جانبی آندروژنیک تستوسترون با این واقعیت که تستوسترون به وسیله آنزیم 5-آلفا ردوکتاز (5AR) به دی هیدروتستوسترون (DHT) قوی تر و قوی تر تبدیل می شود، بیشتر است.

 

آنزیم 5-آلفا ردوکتاز در مقادیر زیادی در بافتهای خاص مانند پوست سر، پروستات و پوست وجود دارد. هنگامی که تستوسترون به این بافتها می رسد، میزان آن به میزان متابولیت های آندروژنی قوی تر DHT کاهش می یابد. DHT است که مسئول افزایش شدت عوارض جانبی آندروژنی است.

پودر تستوسترون پروپیونات پودر مو

این عوارض جانبی به طور کامل وابسته به استعداد ژنتیکی فرد است. اگر در خانواده تان مردان طاسي وجود نداشته باشد، اين موضوع براي شما مهم نيست. اگر پوسیدگی الگوی مردانه در ژن های شما اجرا شود، موهایتان را از دست می دهید، اما مکمل تستوسترون ممکن است روند را سریعتر کند. این می تواند تا حدودی با فیناستراید و استفاده از 2٪ شامپو Nizoral (Ketoconazole) مقابله کند.

 

پوست چرب:

پوست های چرب باعث می شود که موهایشان براق تر شود. در دیگر حیوانات، مردان با پوست خیره تر بیشتر به دنبال مطلوب / سالم هستند.

 

آکنه:

پوست روغنی به نوبه خود باعث شل شدن حفره های منفی و ایجاد آکنه می شود. تا حدودی این امر می تواند با استفاده از شامپو Nizoral 2٪، جایی که ماده فعال آن، کتوکونازول به عنوان یک مسدود کننده موضعی در پوست و پوست سر عمل می کند، به طور موثر کاهش احتمال آندروژن های ناشی از طاسی الگوی مردانه و همچنین بروز آکنه ناشی از افزایش پوست چرب. آکنه معمولا پس از قطع سیکل تستوسترون، پس از قطع استروئیدها، بسیار کوتاه است.

 

تحرک:

مطالعات نشان داده اند که ارتباط بین تستوسترون و تجاوز به روشنی مشخص شده است. سر و صدا یک نوع کنترل ضربه - تمایل به overreact به یک رویداد است که به طور معمول شما را تنظیم نمی کند.

 

انقباض بیضه ها:

هنگامی که تستوسترون خارجی تولید می شود تولید تستوسترون طبیعی ما کاهش می یابد. بیضه ها تولید تستوسترون را متوقف می کنند، زیرا مقدار زیادی از آن را از ورثه خارج می کند. در نتیجه آنها به طور موقت کوچک می شوند. در طول چرخه تستوسترون، ما نمی توانیم در مورد آتروفی بیضه انجام دهیم. هنگامی که استفاده از تستوسترون خارجی پایان می یابد تولید طبیعی تستوسترون به تدریج ترمیم می شود و بیضه ها به اندازه کامل خود باز می گردند. مصرف کنندگان استروئید با مصرف کلومیفن سیترات (نام های تجاری: اندروکسال، کلومید و امیفین) بهبود می یابند. HCG (کورونی گونادوتروپین انسانی) همچنین برای تولید سریع تستوسترون طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کاهش لیبیو:

در حالی که با تستوسترون مکمل است، مردان اغلب متوجه میل جنسی می شوند (میل جنسی). به همین ترتیب آنها متوجه کاهش میل جنسی در دوره زمانی که مکمل تستوسترون به پایان رسید و قبل از تولید طبیعی تستوسترون دوباره (با کلومیفن سیترات یا HCG).
 

7. خرید تستوسترون P ropionate پودر F ROM SZOB

& rarr؛   از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و سفارشات مواد اولیه تستوسترون پروپیونات را پر کنید.

& rarr؛   محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

& rarr؛ در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

& rarr؛   در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.


محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: