شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

تستوسترون سوستانون 250 پودر

تستوسترون سوستانون 250 پودر

تستوسترون Sustanon 250، تستوسترون Sustanon 250 پودر، تستوسترون Sustanon 250 پودر خالص، خرید تستوسترون Sustanon 250 پودر، تستوسترون خالص Sustanon 250 پودر، تستوسترون Sustanon 250 پودر برای فروش، تستوسترون Sustanon 250 پودر supplie،


1. پودر سستونون 250 تستوسترون خالص چیست؟


Sustanon 250 ترکیبی از مخلوط هورمون تستوسترون تزریقی است که حاوی چهار استرس مختلف تستوسترون است:

تستوسترون پروپیونات (30 میلی گرم)؛

تستوسترون فنیل پروپیونات (60 میلی گرم)؛

تستوسترون ایزوکاپروات (60 میلی گرم)؛

تستوسترون دکانوات (100 میلی گرم).

Sustanon® طراحی شده است تا یک تستوسترون سریع و در عین حال طولانی منتشر کند، که معمولا یک بار در هر 3 تا 4 هفته در یک محیط بالینی نیاز به تزریق دارد. این بهبود از تستوسترون های استاندارد مانند سپیپنت یا انانات، که مدت زمان کوتاهتری را فراهم می کنند. همانند تمام محصولات تستوسترون، Sustanon 250 یک داروی قوی آنابولیک است که دارای فعالیت آندروژنیک است. این اغلب در چرخه های انبوه استفاده می شود، که باعث افزایش استحکام و توده عضلانی می شود. یک نسخه کوتاهتر از Sustanon که Sustanon 100 نامیده می شود نیز در مناطق خاص ساخته شده است (نگاه کنید به: Sustanon 100).
 

2. چگونه پودر تستسترون سودانون 250 خنثی کار می کند؟


یکی از محبوب ترین استروئیدها در جهان، Sustanon 250 است. این داروی ترکیبی تستوسترون است و توسط Organon تهیه شده است. این استروئید یک هورمون قدرتمند آندروژنی و آنابولیک است. این ترکیبی است که حاوی چهار تستوسترون مختلف استری است و این باعث می شود که واقعا موثر باشد.

 

افرادی که Sustanon 250 را خریداری می کنند فقط باید تزریق یک بار در 3-4 هفته انجام شود. این به این دلیل است که دارو هورمون را تقریبا به زودی تزریق می کند. این دارو در چندین هفته با سرعت ثابت یا حتی باقی می ماند. مزیت اینجا این است که اگر شما Sustanon-250 را مصرف کنید نیازی به مصرف این دارو هر روز یا هر روز دیگر ندارید. 

3. چگونه از تستوسترون خالص سودانون 250 پودر استفاده کنید ؟


هدف از Sustanon 250 به طور کلی موجب افزایش اولیه تستوسترون در پلاسمای خون طی 24 تا 48 ساعت پس از تزریق می شود. پس از این، سطح خون باید به مدت 21 روز به علت استرسهای تستوسترون موجود در ترکیب بالا باشد. [9] ایده در اینجا، همانطور که قبلا ذکر شد، استفاده از Sustanon تقریبا به طور انحصاری در درمان جایگزینی تستوسترون بود. این را باید در نظر گرفت زمانی که هر کسی مایل به اجرای چرخه های Sustanon است. اولین نشانه که ویژگی های نیمه عمر Sustanon باید ارائه دهد این واقعیت است که دوره های Sustanon باید برای مدت بسیار طولانی به عنوان نتیجه، به طور معمول 10 تا 14 هفته اجرا شود. حتی 10 هفته سیتون سون در نظر گرفته شده است که در انتهای کوتاه است.

 

دوره های Sustanon اغلب شامل استفاده از Sustanon تنها، به ویژه در مورد دوره های ابتدایی و مبتدی. به عنوان محصول تستوسترون، Sustanon می تواند و همچنین به عنوان یک ترکیب پایه در یک چرخه حاوی محصولات دیگر استفاده می شود. چرخه های آغازین همچنین می تواند شامل حداقل یک ترکیب دیگر باشد، به طور معمول با هدف افزایش جرم و قدرت، و انبوه سازی. یک مثال در اینجا می توان از Sustanon 250 برای 12 هفته استفاده کرد که Dianabol (Methandrostenolone) به عنوان یک ترکیب کیک استارتینگ در طی 4 تا 6 هفته اول دوره است. ناندرولون دکانوات (Deca-Duarbolin) نیز معمولا با چرخه سوستانون ترکیب شده و به دلیل نیمه عمر طولانی آن به خصوص به خوبی ترکیب می شود و در طول چرخه طولانی 12 هفته یا بیشتر مناسب است .

4. مقدار مصرف تستوسترون خالص Sustanon 250 powder


تستوسترون Sustanon را می توان در چهار دوز اصلی مصرف کرد. 250mg / week، 500mg / week، 750mg / week یا 1000mg / week.

 

1) 250mg / Week Dosage

دوز 250 میلی گرم در هفته بسیار کم است و اثرات مهمی بر روی به دست آوردن عضلات ندارد. این دوز معمولا برای افراد مبتلا به سطوح پایین تستوسترون تجویز می شود. اگر سطح طبیعی تستوسترون دارید و این دوز را مصرف می کنید، هیچ تغییر قابل ملاحظه ای در بدن خود متوجه نمی شوید.

 

مشکل اصلی مصرف این سطح دوز این است که استروئید تولید طبیعی تستوسترون بدن را مهار خواهد کرد. با این وجود، آنتی اکسیدان ها به عنوان یکی دیگر از استروئیدهای آنابولیک آن را به ارمغان نمی آورند.

 

2) 500mg / Week Dosage

این دوز حداقل 250 قرص Sust 250 است که باید برای بدست آوردن نتایج خوب به دست آورید. در هنگام مصرف دوز 500 میلی گرم در هفته، نیازی به استفاده از محصولات تکمیلی برای کنترل میزان استروژن نیست. با این حال، برای ایمنی خود، بهتر است که محصولات کنترل استروژن را در این دوز اضافه کنید.

 

3) 750mg / Week Dosage

در این سطح دوز، نتایج شما بسیار قابل توجه خواهد بود. با این حال، با نتایج بهبود یافته، افزایش تولید استروژن افزایش می یابد. بنابراین، بسیار مهم است که شما یک مکمل برای کنترل تولید استروژن و اجتناب از gynecomastia و احتباس آب را.

 

4) 1000mg / week Dosage

این دوز بالاتر برای سازندگان بدنساز مبتدی توصیه نمی شود. در این دوز، توده ای به دست می آورید و قوی تر می شوید. با این حال، شما نیز بیشتر از عوارض جانبی استروئید رنج می برید. شما فقط باید این دوز بالا را مصرف کنید اگر مدت زمان زیادی برای بدنسازی بوده اید و تجربه استفاده از استروئیدهای آنابولیک دیگر داشته باشید. جدا از این، شما باید از قرص Sustanon با یک پشته استفاده کنید نه به جای خود.

 

تحمل فرد از بدن شما باید در مورد دوز Sustanon به شما اطلاع دهد. شما باید در پایان کم 250mg در هفته شروع کنید و راه خود را بالا ببرید. همانطور که دوز را افزایش می دهید، توجه به علائم بدن خود را جلب کنید. شما می توانید با دامنه های مختلف دوز آزمایش کنید تا بهترین مقدار شما را پیدا کنید.

 

در حالی که برخی از بدنسازان بیش از 1000 میلی گرم در هفته دریافت می کنند، شواهد نشان می دهد که هر مقدار بالاتری به منافع بیشتر منجر نمی شود. علاوه بر این، بیشتر دوز Sustanon شما را، بیشتر احتمال دارد که شما از عوارض جانبی استروئید رنج می برند.

5. هشدار O F تستوسترون خالص Sustanon 250 پودر


SUSTANON 250 عوارض جانبی منفی را هنگام استفاده در مقاصد درمانی مانند TRT به همراه نخواهد آورد. با این حال، استفاده از Sustanon-250 به عنوان یک استروئید برخی از عوارض جانبی منفی را در استروژن و آندروژنی به ارمغان خواهد آورد.

 

یکی از عوارض جانبی استروژنیک سستونون 250، ژنیکوماستی است. Gynecomastia بزرگ شدن پستان به علت افزایش هورمون استروژن است. برای جلوگیری از این عوارض جانبی، ممکن است بخواهید از مکمل ضدستروژن یا مهار کننده آروماتاز مانند Gynectrol و Arimidex استفاده کنید.

 

برای عوارض جانبی آندروژنی، آکنه و ریزش مو ممکن است در استفاده از Sustanon-250 ظاهر شود. همچنین می تواند موجب پیری در زنان شود. با این حال، زنان توصیه نمی شود از Sustanon 250 استفاده کنند. زنان ممکن است از تستوسترون کم رنج می برند، اما می توانند با مکمل های دیگر درمان شوند.
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی تستوسترون خالص Sustanon 250 پودر ؟


عوارض جانبی پتانسیل Sustanon شامل تمام مواردی است که به طور معمول از تستوسترون است، به عنوان پس از همه Sustanon محصول مستقیم تستوسترون است.

 

اولین ناحیه مورد توجه، عوارض جانبی استروژنیک است که به دلیل ماهیت تستوسترون، استروئید آنابولیک معطر است. این بیانگر علاقه به آنزیم آروماتاز است که مسئول تشخیص (یا تبدیل) تستوسترون به استروژن است. عوارض جانبی استروژنیک شامل احتباس آب و التهاب، افزایش فشار خون (به علت احتباس آب)، افزایش احتباس چربی یا افزایش میزان احتباس چربی، و سندرم تخمدان است. البته همه دوز و حساسیت بستگی دارد، و دوزهای بالاتر از Sustanon، فراوانی و شدت این عوارض جانبی سوستانون را افزایش خواهند داد. به منظور مقابله با این عوارض جانبی سوستانون، استفاده از یک مهار کننده آروماتاز و یا یک مسدودکننده استروژن مانند SERM مانند Nolvadex (تاموسیفن سیترات) ضروری خواهد بود. تحقیقات بیشتری در مورد تفاوت بین مهار کننده های آروماتاز (AI) و SERM ها (مولتیلاتورهای گیرنده های استروژن انتخابی) باید توسط کاربر انجام شود تا کاملا درک تفاوت ها را درک کنند.


عوارض جانبی آندروژنی نیز نگرانی است، زیرا تستوسترون به راحتی به دی هیدروتستوسترون (DHT) در بافت های مختلف در سراسر بدن کاهش می یابد. این باعث افزایش کلی عوارض جانبی آندروژنی می شود، زیرا DHT یک ویتامین قوی تر نسبت به تستوسترون است. گرچه تستوسترون خود دارای قدرت متوسط و آندروژنی است، مشکل در DHT است که یک آندروژن بسیار قوی است. عوارض جانبی آندروژنی عبارتند از: افزایش ترشحات سبوم (پوست چرب)، افزایش آکنه (افزایش ترشح سبوم)، رشد موی صورت و صورت و افزایش خطر ابتلا به پوکی استخوان مردان (MPB) در افراد دارای صفات ژنتیکی لازم است که شرایط خود را آشکار سازد. این عوارض جانبی Sustanon را می توان با استفاده از مهار کننده های 5-آلفا ردوکتاز و آنتاگونیست های موضعی DHT، مانند Nizoral، کاهش داد.


Virilization (masculinizing) عوارض جانبی یک مسئله بزرگ با آندروژن های قوی مانند تستوسترون است [5]، و به همین دلیل است که توصیه نمی شود برای استفاده در زنان گاه به گاه زنان. Virilization شامل عوارض جانبی مانند رشد موی و صورت، عمیق شدن صدای، انعطاف پذیری دلبستگی و بی نظمی قاعدگی است.

 

سمیت کبدی و مسائل مربوط به کبد نگرانی در مورد استفاده از سوستونون 250 یا هر محصول تزریقی تستوسترون نیست [6].

 

تستوسترون اثرات منفی بر روی سیستم قلبی عروقی دارد، به ویژه در مورد تغییرات منفی پروتئین کلسترول. استفاده از تستوسترون به تنهایی باعث کاهش HDL (کلسترول خوب) می شود (7)، اما مطالعات نشان می دهد که حتی با تغییر مهار کننده های آروماتاز، تغییرات بدتری را نشان می دهد که سبب افزایش بیشتر LDL (کلسترول بد ) و حتی کاهش بیشتر HDL [8].

 

تستوسترون به عنوان یک استروئید آنابولیک باعث ایجاد اختلال، سرکوب و خاموش شدن تولید تستوسترون درون بدن، به ویژه در دوزهای بدنسازی خواهد شد.
 

7. خرید تستوسترون Sustanon 250 پودر F ROM SZOB


  از داروخانه آنلاین ما بازدید کنید و دستورالعمل Testosterone Sustanon 250 مواد اولیه را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 Hot Tags: تستوسترون Sustanon 250، تستوسترون Sustanon 250، تستوسترون Sustanon 250 پودر، تستوسترون Sustanon 250 پودر، خرید تستوسترون Sustanon 250 پودر، تستوسترون خالص Sustanon 250 پودر، تستوسترون Sustanon 250 پودر برای فروش، تستوسترون Sustanon 250 پودر supplie،
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: