شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

undecanoate تستوسترون CAS: 5949-44-0

undecanoate تستوسترون CAS: 5949-44-0

Nebido را به مدت طولانی پایه استر ترکیب بسیار بزرگ / هورمون تستوسترون است که در درجه اول در درمان کم تستوسترون استفاده می شود. متشکل از undecanoate تستوسترون، این همان هورمون و استر مورد استفاده در استروئید آنابولیک Andriol را، یک کپسول تستوسترون خوراکی است. با این حال، Nebido هورمون تستوسترون تزریقی است و با زمان دولت موقت بعد بسیار طولانی است. Nebido یک استروئید آنابولیک نسبتا جدید است که برای اولین بار به بازار در سال 2004 توسط شرینگ Schering AG آورده شد است. این شده است برای درمان نقصهای آندروژن در بسیاری از کشورها در سراسر جهان تایید شده است. با این حال، در شرکت دارویی آمریکا Indevus صاحب حقوق به خط Nebido، و آن را در راه رسیدن به تایید کامل FDA در ایالات متحده که به خوبی می تواند در آینده نزدیک تغییر دهید، و انگار هیچ دلیل منطقی برای آن را به نه؛ با این حال، Nebido تا به حال یک زمان دشوار به دست آوردن تایید FDA آمریکا به دلایلی که تا حدودی ناشناخته است. اگر چه عمدتا به عنوان یک ترکیب تستوسترون برای درمان کم تستوسترون مشاهده، Nebido می توان برای اهداف عملکرد بالا بردن استفاده می شود. با این حال، تمام چیزی است که در میان ورزشکاران و موش ورزشگاه معمول نیست با توجه به ماهیت بسیار کند عمل آن است. نتایج به راحتی می تواند با این ترکیب شبیه به تستوسترون بیشتر محبوب در Cypionate تستوسترون و تستوسترون به دست آمده باشد. با این حال، با توجه به فعالیت بسیار کند، Nebido معتاد به خوبی مناسب برای بسیاری از برنامه های مبتنی بر عملکرد است.

توضیحات درباره undecanoate تستوسترون CAS: 5949-44-0:

Nebido را به مدت طولانی پایه استر ترکیب بسیار بزرگ / هورمون تستوسترون است که در درجه اول در درمان کم تستوسترون استفاده می شود. متشکل از undecanoate تستوسترون، این همان هورمون و استر مورد استفاده در استروئید آنابولیک Andriol را، یک کپسول تستوسترون خوراکی است. با این حال، Nebido تزریقی است تستوسترون هورمون و حمل یک زمان دولت موقت بعد بسیار طولانی است.

Nebido یک استروئید آنابولیک نسبتا جدید است که برای اولین بار به بازار در سال 2004 توسط شرینگ Schering AG آورده شد است. این شده است برای درمان نقصهای آندروژن در بسیاری از کشورها در سراسر جهان تایید شده است. با این حال، در شرکت دارویی آمریکا Indevus صاحب حقوق به خط Nebido، و آن را در راه رسیدن به تایید کامل FDA در ایالات متحده که به خوبی می تواند در آینده نزدیک تغییر دهید، و انگار هیچ دلیل منطقی برای آن را به نه؛ با این حال، Nebido تا به حال یک زمان دشوار به دست آوردن تایید FDA آمریکا به دلایلی که تا حدودی ناشناخته است.

اگر چه عمدتا به عنوان یک ترکیب تستوسترون برای درمان کم تستوسترون مشاهده، Nebido می توان برای اهداف عملکرد بالا بردن استفاده می شود. با این حال، تمام چیزی است که در میان ورزشکاران و موش ورزشگاه معمول نیست با توجه به ماهیت بسیار کند عمل آن است. نتایج به راحتی می تواند با این ترکیب شبیه به تستوسترون بیشتر محبوب در Cypionate تستوسترون و تستوسترون به دست آمده باشد. با این حال، با توجه به فعالیت بسیار کند، Nebido معتاد به خوبی مناسب برای بسیاری از برنامه های مبتنی بر عملکرد است.

مزیت رقابتی :

1 با کیفیت بالا با قیمت رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص: 99٪>

3) ما تولید کننده و می توانید محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه فراهم می کند.

2 سریع و ایمن تحویل:

1) بسته را می توان در 24 ساعت پس از پرداخت ارسال می شود. شماره پیگیری در دسترس

2) امن و با احتیاط حمل و نقل. روش حمل و نقل های مختلف برای انتخاب شما.

3 در حال حاضر مشتریان در سراسر جهان:

1) خدمات حرفه ای و تجربه غنی مشتریان احساس در سهولت، سهام مناسب و تحویل سریع با میل خود.

2) بازخورد بازار و کالاهای بازخورد قدردانی خواهد شد، ملاقات نیاز مشتریان مسئولیت ما است.

3) با کیفیت بالا، قیمت رقابتی، تحویل سریع، کلاس اول خدمات به دست آوردن اعتماد و ستایش از مشتریان.

4 سه اصل:

1) تحویل امن: تنوع کانال، محافظت از حریم خصوصی customers.And فقط در مورد، اطمینان به دوباره کشتی.

2) هرگز تغییر: این محصول همیشه حفظ خواهد خلوص بالا، تغییر نخواهد کرد، با کیفیت بالا فرهنگ شرکت ما است.

3) خدمات خوب: با بیشترین سرعت ممکن برای حل مشکلات مشتری، به طوری که مشتریان با خیال راحت دریافت کالا.

مشکل کیفیت محصولات

پرسش و پاسخ

برچسب ها داغ: تستوسترون ناندرولون

محصولات مرتبط
واسطه
API
Prohormone
SARMS Raws
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share: