شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

تستوسترون Undecanoate (آندریول) پودر (5949-44-0)

پودر Undecanoate تستوسترون، پودر خالص تستوسترون Undecanoate، پودر خالص تستوسترون Undecanoate، پودر Undecanoate تستوسترون، پودر Undecanoate تستوسترون خونی، پودر Undecanoate تستوسترون برای فروش، پودر Undecanoate تستوسترون، پودر Andriol، خرید پودر Andriol، پودر Andriol خام، پودر آندریول برای فروش، Andriol powder supplie،


1. پودر تستوسترون undecanoate خام (Andriol) چیست؟


تستوسترون Undecanoate   در مردان که به اندازه کافی از یک ماده طبیعی به نام تستوسترون استفاده نمی شود استفاده می شود. در مردان، تستوسترون مسئول بسیاری از عملکرد طبیعی، از جمله رشد و توسعه اندام تناسلی، عضلات و استخوان است. همچنین باعث ایجاد رشد طبیعی جنسی (بلوغ) در پسران می شود. تستوسترون متعلق به یک دسته از داروهای شناخته شده به عنوان آندروژن است. این کار با تأثیر بسیاری بر سیستم های بدن انجام می شود تا بدن بتواند به طور طبیعی رشد و عملکرد کند. تستوسترون نیز ممکن است در بعضی از نوجوانان پسر مورد استفاده قرار گیرد که باعث بلوغ در افراد با بلوغ تاخیر می شود. این دارو نباید در زنان استفاده شود.
 

2. چگونه پودر تستوسترون Undecanoate (آندریول) خالص است   آثار؟

 

تستوسترون Undecanoate استور Undecanoate تستوسترون آندروژن است، با مهار بازدارنده گنادوتروپین و فعالیت جایگزینی هورمون است. همانطور که تستوسترون مانع ترشح گنادوتروپین ها از غده هیپوفیز می شود، تستوسترون باعث کاهش ترشح هورمون لوتئینیزه می شود. با مهار ترشح LH، رشد سلول های Leydig، که معمولا توسط LH برای تولید تستوسترون تحریک می شود، می تواند سرکوب شود. علاوه بر این، این عامل ترویج حفظ ویژگی های جنسی مرد است و می تواند برای جایگزینی تستوسترون در مردان هیپوگانادال استفاده شود.
 

3. چگونه برای استفاده از پودر Undecanoate تستوسترون خام (آندریول) ؟


این دارو را به صورت دهان، معمولا دو بار در روز با صبحانه و یک وعده غذای روزانه یا به عنوان پزشک تجویز کنید. کلیپ کپسول را ببلعد کپسول ها را نوشیدنی نکنید. انجام این کار می تواند تغییر کند که داروها به خوبی عمل می کنند.

 

دوز دارو بر اساس وضعیت پزشکی شما، سطح خون تستوسترون و پاسخ به درمان است.

برای به دست آوردن بیشترین سود از این دارو به طور مرتب از این دارو استفاده کنید. برای کمک به شما به یاد داشته باشید، هر روز آن را در همان زمان ببرید.

 

سوءاستفاده یا سوء استفاده از تستوسترون می تواند عوارض جانبی جدی مانند بیماری قلبی (از جمله حمله قلبی)، سکته مغزی، بیماری کبد، مشکلات روانی / خلقی، رفتار غیر طبیعی جستجوی مواد مخدر یا رشد نامناسب استخوان (در نوجوانان) ایجاد کند. دوز خود را افزایش ندهید و یا این دارو را بیشتر یا بیشتر از دارو تجویز نکنید. هنگامی که تستوسترون به طور ناگهانی مصرف دارو را متوقف می کند، ممکن است علائم احتمالی (مانند افسردگی، تحرک پذیری، خستگی) داشته باشید. این علائم ممکن است از هفته ها تا ماه ها ادامه داشته باشد.


اگر وضعیت شما بهبود نیافته یا بدتر شود، به پزشک خود بگویید.

4. مصرف پودر تستوسترون Undecanoate خام (Andriol)


از نظر پزشکی، دوزهای آندریول در محدوده 120 تا 160 میلی گرم در روز برای 2 تا 3 هفته اول تجویز می شوند. پس از این دوره اولیه، دستورالعمل های تجویز نیاز به کاهش دوز آندریول به یک برنامه نگهداری از 40 تا 120 میلی گرم در روز.

 

برای عملکرد و بهبود فیزیکی، مصرف آندریول باید به وضوح قابل توجه باشد. برای دیدن هر اثر قابل اندازه گیری حداقل 250 میلی گرم در روز لازم است (6 یا 7 کپسول)، و بسیاری از افراد ادعا می کنند که نتایج در این محدوده در انتهای پایین است. معمولا، آندریول در دوز 400 - 500 (10 - 14 کپسول) در روز استفاده می شود. کاربران پیشرفته یا باتجربه ممکن است دوزهای بالاتری نسبت به آن داشته باشند.

 

با توجه به ماهیت لیپوفیلی داروی آندریول، توصیه می شود که دوزهای آندریول با مصرف غذا و یا وعده غذایی مصرف شود، به طور ایده آل با داشتن محتوای چربی بالاتری برای جذب بیشتر بدن از طریق سیستم لنفاوی. مطالعاتی که در معده خالی انجام می شود، جذب و بیوفیزیکی اندریول بسیار کم است. دوز آندریول نیز باید به دو دوز به صورت یکنواخت (به عنوان مثال صبح و عصر) تقسیم شود تا سطح سرمی ثابت و پایدار تستوسترون را حفظ کند.

5. هشدار دهنده o f تستوسترون Undecanoate خام (آندریول) پودرافراد مبتلا به بیماری کبد

اگر بیماری کبدی دارید، تستوسترون undecanoate ممکن است باعث ایجاد مایع اضافی در بدن شما (ادم) شود. این دارو همچنین باعث آسیب بیشتر کبد و بیماری کبد شما می شود.


افراد مبتلا به مشکلات قلب

اگر بیماری قلبی دارید، Undecanoate تستوسترون ممکن است موجب ایجاد مایع اضافی در بدن شما (ادم) شود. همچنین تستوسترون undecanoate ممکن است سطح کلسترول شما را افزایش دهد، که ممکن است منجر به مشکلات قلبی بیشتر شود.


افراد مبتلا به مشکلات کلیوی

اگر مشکلات کلیوی دارید، تستوسترون undecanoate ممکن است باعث ایجاد مایع اضافی در بدن (ادم) شود.


مردان مبتلا به سرطان پستان

اگر شما یک مرد مبتلا به سرطان سینه هستید، شما باید Undecanoate تستوسترون دریافت نکنید. مصرف این دارو می تواند سرطان سینه شما را بدتر کند.


مردان مبتلا به سرطان پروستات

اگر شما یک مرد مبتلا به سرطان پروستات هستید، شما باید Undecanoate تستوسترون را دریافت نکنید.


زنان حامله

تستوسترون undecanoate یک ماده بارداری رده X است. داروهای رده X نباید در طول بارداری استفاده شود. زنان در هنگام مصرف این دارو باید از کنترل تولد مطمئن استفاده کنند.

اگر این دارو در دوران بارداری استفاده می شود یا در هنگام مصرف این دارو باردار شود، بیمار باید از آسیب احتمالی جنین آگاه باشد.


زنان تغذیه با شیر مادر

مشخص نیست که مقدار تستوسترون undecanoate به شیر مادر منتقل می شود.

تستوسترون undecanoate نباید در زنان شیرده استفاده شود.


برای سالمندان

اگر شما بیش از 65 سال داشته اید، در هنگام مصرف این دارو ممکن است در معرض خطر ابتلا به بیماری های قلبی، سرطان پروستات و پروستات بزرگتر باشید. این دارو نباید برای درمان کاهش سن در تستوسترون استفاده شود. اطلاعات کافی از مطالعات بالینی در افراد 65 ساله و بالاتر برای حمایت از مصرف این دارو برای یک دوره طولانی وجود ندارد.


تستوسترون undecanoate می تواند یک واکنش آلرژیک شدید باشد. علائم عبارتند از:

مشکل تنفس

تورم گلو یا زبان شما

اگر یک واکنش آلرژیک دارید، با پزشک یا مرکز کنترل سموم محلی تماس بگیرید. اگر علائم شما شدید باشد، با شماره 9-1-1 تماس بگیرید یا به نزدیکترین اتاق اورژانس بروید.

 

اگر این واکنش آلرژیک را داشته اید، دوباره این دارو را می توانید کشنده (علت مرگ) باشد. حتما به پزشک خود بگویید اگر شما تا به حال واکنش آلرژیک به این دارو داشته اید.
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی تستوسترون undecanoate خام (Andriol) پودر ؟


با این که Andriol یک محصول تستوسترون است، با آن همه عوارض جانبی تستوسترون را به طور کلی حمل می کند.

 

عوارض جانبی استروژن یکی از اولین موارد است که معمولا بر روی کاربر تاثیر می گذارد. تستوسترون از طریق تعامل با آنزیم آروماتاز، مقدار معینی از آروماتیزه شدن (تبدیل) به استروژن بدن را تحت تاثیر قرار می دهد. این بدان معنی است که سطح پلاسمايی استروژن در خون می تواند با استفاده از آندریول ایجاد کند و عوارض جانبی استروژنیک نیز می تواند منجر شود. عوارض جانبی استروژنیک عبارتند از: حفظ و / یا افزایش چربی بدن، نفخ و احتباس آب، فشار خون بالا (به عنوان نتیجه احتباس آب) و احتمال ایجاد سندرم تخمدان (سینه). توصیه می شود افرادی که از Andriol استفاده می کنند احتمال استفاده از برخی از انواع ضد استروژن را در طی یک دوره افزایش دهند یا حداقل در صورت اثرات جانبی استروژنیک، از نظر ضد عفونی در معرض قرار گیرند.

 

عوارض بعدی آندریول شامل اثرات جانبی آندروژنی است. این عوارض جانبی خاص مربوط به رابطه جنسی مردانه و مردانه است. اندریول تستوسترون است و تستوسترون اصلی آندروژن مرد است و تأثیر مستقیم بر عوارض جانبی آندروژنی دارد. علاوه بر این، androgenicity بالا محصولات تستوسترون بیشتر مربوط به کاهش (یا تبدیل) آن به دی هیدروتستوسترون (DHT) است، که آندروژن بسیار قوی تر از خود تستوسترون است. در این مورد، استفاده از یک مهار کننده 5-آلفا ردوکتاز می تواند عوارض جانبی آندروژنی را از طریق جلوگیری یا کاهش تبدیل تستوسترون به DHT کاهش دهد. عوارض جانبی آندروژنی عبارتند از: افزایش پرخاشگری، افزایش رشد موهای بدن، افزایش ترشحات چربی پوست، تقویت صدای، و احتمال پوکی استخوان ممکن است در مردان مبتلا به ژنتیکی باشد.

 

تستوسترون، مانند هر و دیگر استروئید آنابولیک، می تواند تولید طبیعی تستوسترون را در خود ایجاد کند. سرکوب تستوسترون یک واقعیت بسیار واقعی از استفاده از استروئید آنابولیک است، به همین دلیل مهم است که طول دوره چرخه را محدود کرده و در پروتکل چرخه پیوند پس از پایان سیکل استروئیدی آنابولیک قرار گیرند. عدم انجام این کار به طور بالقوه باعث سرکوب دائمی تستوسترون برای زندگی می شود.

 

اثرات منفی قلب و عروق نیز نگرانی است. تحقیقات نشان داده است که در حالی که تستوسترون مورد استفاده در دوزهای درمانی برای درمان TRT در مردان بعید است خطر ابتلا به مشکلات قلبی عروقی را بالا ببرد (و حتی ممکن است پروفایل کلسترول را بهبود بخشد)، استفاده از تستوسترون در دوزهای افزایش عملکرد منجر به کاهش HDL (کلسترول خوب). علاوه بر این، هنگامی که با مهارکننده های آروماتاز ترکیب شده است، تحقیقات و مطالعات نشان داده اند که اثرات منفی روی سیستم قلبی عروقی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

 

آندریول به علت مکانیسم عمل بسیار متفاوت آن در مقایسه با استروئید آنابولیک خوراکی C-17 آلفا آلکیل شده، هیچ اثری از اثرات کبدی ندارد. به عنوان مثال، در یک مطالعه، پتانسیل آندریول برای سمیت کبد را با تلاش برای دوزهای بالا در افراد آزمایشی (400 میلی گرم در روز) 20 روزه تحلیل کرد و آندریول هیچ تغییر قابل توجهی در خواندن آنزیم های کبدی در طول مطالعه ایجاد نکرد. این همچنین شامل بیماران می شود که دارو در طولانی مدت (یک دهه یا بیشتر) مصرف می شود.

7. خرید تستوسترون undecanoate پودر F ROM SZOB


  از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل اولیه مواد اولیه تستوسترون undecanoate را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: