شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

تستوسترون Undecanoate CAS: 5949-44-0

تستوسترون Undecanoate CAS: 5949-44-0

Nebido است ترکیب فوق العاده بزرگ / بلند اتر پایه تستوسترون است که عمدتا در درمان تستوسترون کم استفاده می شود. متشکل از تستوسترون Undecanoate، این همان هورمون و استر است که در اندرول استروئید آنابولیک، یک کپسول تستوسترون خوراکی استفاده می شود. با این حال، Nebido هورمون تزریقی هورمون تستوسترون است و مدت زمان فعالیت پس از آن بسیار طولانی است. Nebido یک استروئید آنابولیک نسبتا جدید است که اولین بار در سال 2004 توسط Schering AG به بازار عرضه شد. برای درمان کمبود آندروژن در اکثر کشورهای جهان مورد تایید قرار گرفته است. با این حال، در ایالات متحده، شرکت داروسازی Indevus دارای حقوق به خط Nebido است، و هنوز هم به تصویب FDA کامل در ایالات متحده است که می تواند در آینده نزدیک تغییر کند، و هیچ دلیل منطقی برای آن نیست؛ با این حال، Nebido تا به حال دشوار به دست آوردن تایید FDA ایالات متحده به دلایل که تا حدودی ناشناخته است. اگرچه در ابتدا به عنوان یک ترکیب تستوسترون برای درمان کم تستوسترون مورد استفاده قرار می گیرد، Nebido را می توان برای اهداف بهبود عملکرد استفاده کرد. با این حال، این موضوع در بین ورزشکاران و ورزشگاه های موتوری به دلیل طبیعت بسیار آهسته ای آن، معمول نیست. نتایج به راحتی می تواند با این ترکیب شبیه به محبوب تر تستوسترون در تستوسترون Cypionate و تستوسترون Enanthate. با این حال، با توجه به فعالیت بسیار آهسته، Nebido به راحتی برای اکثر برنامه های مبتنی بر عملکرد مناسب است.

شرح درباره تستوسترون Undecanoate CAS: 5949-44-0:

Nebido است ترکیب فوق العاده بزرگ / بلند اتر پایه تستوسترون است که عمدتا در درمان تستوسترون کم استفاده می شود. متشکل از تستوسترون Undecanoate، این همان هورمون و استر است که در اندرول استروئید آنابولیک، یک کپسول تستوسترون خوراکی استفاده می شود. با این حال، Nebido هورمون تزریقی هورمون تستوسترون است و مدت زمان فعالیت پس از آن بسیار طولانی است.

Nebido یک استروئید آنابولیک نسبتا جدید است که اولین بار در سال 2004 توسط Schering AG به بازار عرضه شد. برای درمان کمبود آندروژن در اکثر کشورهای جهان مورد تایید قرار گرفته است. با این حال، در ایالات متحده، شرکت داروسازی Indevus دارای حقوق به خط Nebido است، و هنوز هم به تصویب FDA کامل در ایالات متحده است که می تواند در آینده نزدیک تغییر کند، و هیچ دلیل منطقی برای آن نیست؛ با این حال، Nebido تا به حال دشوار به دست آوردن تایید FDA ایالات متحده به دلایل که تا حدودی ناشناخته است.

اگرچه در ابتدا به عنوان یک ترکیب تستوسترون برای درمان کم تستوسترون مورد استفاده قرار می گیرد، Nebido را می توان برای اهداف بهبود عملکرد استفاده کرد. با این حال، این موضوع در بین ورزشکاران و ورزشگاه های موتوری به دلیل طبیعت بسیار آهسته آن، معمول نیست. نتایج به راحتی می تواند با این ترکیب شبیه به محبوب تر تستوسترون در تستوسترون Cypionate و تستوسترون Enanthate. با این حال، با توجه به فعالیت بسیار آهسته، Nebido به راحتی برای اکثر برنامه های مبتنی بر عملکرد مناسب است.

مزیت رقابتی :

1 با کیفیت بالا با قیمت رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص:> 99٪

3) ما تولید کننده هستیم و می توانیم محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه عرضه کنیم.

2 تحویل سریع و ایمن:

1) بسته را می توان پس از 24 ساعت پس از پرداخت ارسال کرد. شماره ردیابی در دسترس است

2) حمل و نقل امن و محرمانه. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.

3 ما مشتریان در سراسر جهان داریم:

1) خدمات حرفه ای و تجربه غنی مشتریان را به راحتی، سهام مناسب و تحویل سریع به میل خود می دهند.

2) بازخورد بازار و بازخورد کالاها قدردانی خواهند شد، ملاقات مشتریان، مسئولیت ماست.

3) با کیفیت بالا، قیمت رقابتی، تحویل سریع، خدمات کلاس اول، اعتماد و ستایش از مشتریان را به دست آورید.

4 سه اصل:

1) تحویل امن: تنوع کانال، حفاظت از حریم خصوصی مشتریان است و فقط در مورد اطمینان از حمل دوباره.

2) هرگز تغییر: محصول همیشه خلوص بالا حفظ، تغییر نمی کند، کیفیت بالا فرهنگ شرکت ما است.

3) خدمات خوب: برای حل مشکلات مشتری به سرعت ممکن است، به طوری که مشتریان با ایمن بودن کالا را دریافت می کنند.

مشکل کیفیت محصول

سوالات متداول

برچسب های داغ: تستوسترون دكوونات

محصولات مرتبط
واسطه
API
پرو هورمون
SARMS Raws
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e