شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر Trenbolone (10161-33-8)

پودر Trenbolone، خرید پودر Trenbolone، پودر Trenbolone خام، Trenbolone، پودر Trenbolone برای فروش، Trenbolone پودر خام، Trenbolone پودر تامین کنندگان،


1. پودر Trenbolone خام چیست؟


Trenbolone یک استروئید است که اثرات آنابولیک و آندروژنی دارد. این یک استروئید بسیار قدرتمند برای ساخت توده عضلانی است و عمدتا برای این منظور استفاده می شود. اثرات جانبی ترنبولون می تواند خطرناک و تند و زننده مانند فشار خون بالا، آکنه شدید، ریزش مو و gyno.

 

Trenbolone یکی از محبوب ترین استروئیدها در حال استفاده است. این معمولا توسط کسانی است که می خواهند رشد عضلانی و اشتها را افزایش دهند. اما اکنون، حتی بدنسازانی که می خواهند توده بدن خود را افزایش دهند، از آن استفاده می کنند.

 

Trenbolone دارای اثرات مثبت زیادی دارد و می تواند به عنوان استروئید آنابولیک در نظر گرفته شود که می تواند عملکرد ورزشکاران را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. نسبت به ایمن بودن استفاده از ارائه راهنمایی های شما در این صفحه پیروی می کند. Tren همراه با عوارض جانبی قابل توجه است و شما باید یاد بگیرند که چگونه برای مقابله با آنها قبل از استفاده برای اولین بار.

 

علاوه بر این، ترنبولون بیشتر توسط بدنسازان با تجربه ترین که قبلا تجربیات چرخه قبلی دارند استفاده می شود.

 

شکل تزریقی ترنبولون به جای فرم دهانی این استروئید ترجیح داده می شود. دوز معمول برای ترنبولون فقط 300 میلی گرم تا 700 میلی گرم در هفته است. بدنسازان می توانند از دو نوع ترنبولون انتخاب کنند. 

2. چگونه پودر Trenbolone کار می کند؟  


Trenbolone، هنگامی که با سایر عوامل آنابولیک مانند Winstrol انباشته می شود، می تواند به شما کمک کند که یک عضله قوی تر به دست آورد، عملکرد تمرینات شما را بهبود می بخشد، و عضلات بزرگ را فراهم می کند. همانطور که در بالا توضیح داده شد، عضلات بزرگ به شما اجازه می دهند که حتی در حالی که استراحت می کنید، بیشتر از میزان انرژی و چربی های خود بکاهید بیایید نگاهی به شیوه های مختلفی که Trenbolone منجر به از دست دادن چربی است.

 

کاهش چربی Trenbolone یک پدیده اثبات شده علمی است. استروئید خود را به گیرنده کراتوسید خود متصل می کند و کورتیزول را کنترل می کند. کورتیزول در بدن شما چیزی است که منجر به انباشت چربی و از دست دادن توده عضلانی می شود. با استفاده از کاسنتیزول در چک، می توانید تمرینات طولانی مدت را بدون خطر خستگی و فاکتور موثرتری انجام دهید.

 

Trenbolone همچنین به گیرنده های AR خود در سلول های چربی متصل می شود. اگر شما در چرخه بزرگ شدن خود هستید، می توانید کشف کنید که ترنبولون تقریبا 4 برابر در جلوگیری از افزایش چربی نسبت به تستوسترون موثر است. این به این دلیل است که تستوسترون به عنوان ترانبولون به عنوان گیرنده های AR به شدت وابسته نیست.

 

در نهایت، trenbolone اجازه می دهد تا آب در بدن شما در طول مرحله برش شما اجازه می دهد تا به طور قابل توجهی از دست دادن چربی را ببینید. علاوه بر این، در بدن شما میزان استروژن کمتری وجود دارد، که منجر به سطح بالایی از سوختگی چربی می شود.

 

عالی ترین چیز در مورد Trenbolone نتایج INSTANT شما می توانید دریافت کنید. بعضی از افراد در یکی از محبوب ترین انجمن های استروئید حتی در مورد اضافه کردن 50 کیلوگرم به نیمکت نشیمن او در یک روز شگفت زده شدند. اما پس از آن اضافه شد، "اما به طور جدی نتایج قدرت فوری INSANE" نیست.

 

و او درست است اکثر بچه ها در طول روز یا دو روز شاهد افزایش قدرت فوری هستند.

 

اما افزایش عضلات و از دست دادن چربی طول خواهد کشید. شما می توانید انتظار داشته باشید که درآمد ماهیچه ها را در هفته اول و نتایج از دست دادن چربی در عرض دو هفته ببینید.


با این حال، این دستاوردها وفادار نیست ... کاربران اغلب پس از اتمام چرخه خود، دستاوردهای خود را از دست می دهند.

3. چگونه از پودر ترنبلون استفاده کنید؟  


Trenbolone می تواند استات یا آنانتات باشد. استروژن ترنبولون برای مقاصد کوتاه تر عمل می کند در حالی که انانتانت ترنبولون برای مقاصد طولانی تر عمل می کند.

 

هر دو نوع ترنبولون می تواند تاثیرات مثبت زیادی را برای ورزشکاران و بدنسازان به وجود آورد. در زیر لیستی از مزایای مشترک است که trenbolone می تواند به شما بدهد.

 

با استفاده از Trenbolone به طور منظم می توانید چندین مزیت را به شما بدهد. این مزایا به اندازه شگفت انگیز و افزایش قدرت در مدت کوتاهی از زمان است. شما متوجه خواهید شد که توده بدن و ماهیچه هایتان به طور مداوم در طول زمان رشد می کنند. مطمئنا شما قوی تر و شکل بدتری خواهید داشت.

 

شما نیازی به نگرانی در مورد چرخه شما ندارید چون Trenbolone کار می کند حتی اگر شما چرخه های برش و انبساط را انجام می دهید. اگر در طول دو دوره تمرین استفاده از ترنبولون، رشد بدن شما سریعا دیده می شود.

 

قبل از اینکه بتوانید عضله و جرم بدن خود را افزایش دهید، مهم است که ابتدا چربی بدن خود را کاهش دهید. کاهش چربی بدن می تواند به شما در بهبود شکل بدن کمک کند.

همچنین اگر چربی کمتری داشته باشید، تمرین شما آسانتر خواهد بود. خوشبختانه ترنبولون توانایی شما را در سرعت سوختن چربی فراهم می کند.

 

بودن در رژیم غذایی می تواند به دیگر بدنسازان و ورزشکاران سخت باشد. اما با کمک ترنبولون، رژیم غذایی بسیار آسان خواهد بود.


حتی اگر اشتهای بیشتری از طریق تنبولون داشته باشید، هنوز توانایی کنترل رژیم غذایی و شکل بدن خود را دارید. رژیم غذایی می تواند روند پرورش اندام را سریعتر و موفق تر کند.


در واقع، ترنبولون امروزه ترین استروئید است. مزایای آن می تواند به ورزشکاران و بدنسازان کمک بزرگی کند.


همچنین استفاده از ترنبولون بدون عوارض جانبی منفی است، بنابراین استفاده از آن کاملا بی خطر است. بنابراین شروع به استفاده از trenbolone در حال حاضر و شگفت زده شده توسط چقدر آن می تواند به شما کمک کند در رسیدن به بدن زرق و برق دار ترین که شما می خواهید.
 

4. مصرف پودر Trenbolone


سلول های چربی همچنین دارای گیرنده های آندروژن هستند. Trenbolone با این گیرنده های آندروژن ارتباط دارد و میزان چربی را که سوزانده می شود افزایش می دهد. این، همراه با توانایی آن در کاهش کورتیزول و اتصال با گیرنده های گلوکوکورتیکوئیدها، برای بدنسازانی که می خواهند چربی بدن را کاهش دهند، مفید خواهد بود. استفاده طولانی مدت از استروئید آنابولیک ممکن است باعث سمیت کبد و همچنین آسیب کلیه شود و ترنبولون نیز متفاوت نیست. کاربران غیرممکن باید ترنبولون را تا ده هفته محدود کنند، اما کاربران با تجربه این محدودیت را کشف می کنند.

 

دوز trenbolone بستگی دارد که چگونه کاربر به مواد مخدر واکنش نشان می دهد. بعضی افراد فقط می توانند روزانه 35 میلیگرم مصرف کنند اما Masteronothers می توانند حتی 150 میلی گرم را مصرف کنند، در حالی که می توانند عوارض جانبی شدیدی را از بین ببرند. کاربران جدید توصیه می شود که ابتدا با دوزهای کمتری شروع کنند و واکنش آنها به ترکیب را ببینند. بسیاری از مردم با 35 میلی گرم دارو شروع می کنند. این سطح مناسب برای کسانی است که به شدت حساس به عوارض جانبی از trenbolone. فرد میتواند یک چرخه موثر دیگر استروئید آنابولیک مانند Masteron تزریق کند.

 

یک چرخه استروئیدی ترنبولون اثرات مثبت آن را هنگامی که با یک استروئید آنابولیک دیگر مانند تستوسترون، آنادرول یا دیانبول قرار می گیرد، می دهد. تنها سیکل های استروئیدی Trenbolone دستاوردهای محدودی را به دست می آورند. به عنوان مثال، یک فرد می تواند 50 میلی گرم ترنبلون استات با 50 میلی گرم دیانابول پشته شود. این باعث می شود تاثیر بیشتری نسبت به 100 میلی گرم ترنبولون یا 100 میلی گرم دیانابول داشته باشد.

 

از سوی دیگر، کشیدن ترنبولون با استروئیدهای آنابولیک مانند اگزاندرولون، پریموبولان یا استرانون نتایج مختلفی به دست می دهد. معمولا، این استروئید آنابولیک با ترنبولون به منظور بهبود اثرات انباشته نمی شود، بلکه به منظور کاهش عوارض جانبی است.

 

دوز مناسب ایده می تواند 50 تا 75 میلی گرم باشد. ممکن است متوجه شده باشید که این مقادیر برای استروئید آنابولیک کم است، اما ترانابولون استات بسیار موثر است. این قدرت نیز می تواند به سبکی استرات استریت نسبت داده شود. به عنوان یک نتیجه، بیشتر وزن در مولکول استات استیل استروئید فعال است. هنگامی که در مقایسه با ترنبولون استات، درصد استروئید فعال در انانتانت ترنبولون پایین تر از 20 درصد است. بنابراین، ممکن است مقدار کمی ترشحات تنبولون Enanthate گرفته شود.

5. هشدار o f پودر Trenbolone خام


Trenbolone قدرتمند ترین استروئید تزریقی است که به شما اجازه می دهد دست به کار شوید.

 

هنگامی که در Tren انتظار می رود قابل توجه شدید سخت سخت است. اما ناهنجاری های بزرگی وجود دارد. Tren 75 عوارض جانبی شدید هستند و قبل از اینکه شما حتی در مورد دست زدن به این ترکیب فکر کنید، باید آنها را آگاه و آماده کنید.

 

همچنین هشدارهای متعددی وجود دارد که باید درباره ترنبولون توجه کنید:

 

هرگز از ترنبولون به عنوان اولین چرخه استفاده نکنید.

هرگز یک چرخه تنها tren را اجرا نکنید - همیشه با ترکیب دیگری بچرخید.
 

6. آیا ممکن است اثرات جانبی Trenbolone o f ؟


هیچ فعالیت استروژنیک توسط ترنبولون نمایش داده نمی شود، بنابراین هیچ عارضه ای از عوارض استروژنی وجود ندارد. با این حال، عوارض جانبی آندروژنی را می توان انتظار داشت. برخی از عوارض جانبی رایج عبارتند از آکنه، چرب شدن پوست و افزایش پروستات. برخی از افراد همچنین گزارش کرده اند که ریزش مو. افرادی که به علت ژنتیک شدن به طاسی میشوند ممکن است برای جلوگیری از ترنبولون مفید باشند.


Trenbolone برای زنان توصیه نمی شود. Trenbolone اثرات Virilizing مانند عمق صدا، رشد مو در بدن و صورت و بزرگ شدن Clitoral است که می تواند برای کاربران زن مشکل ساز باشد. در زنان، این اثرات نیز ممکن است در دوزهای پایین نشان داده شود. از آنجاییکه عوارض جانبی استروژنی وجود ندارد، ممکن است فکر کنید که لازم نیست نگرانی در مورد احتباس آب یا gynecomastia داشته باشید. توجه داشته باشید که ترنبولون خواص پروژستین دارد، بدین معنا که خود را به گیرنده های پروژسترون متصل می کند (پروژسترون یک هورمون جنسی زنانه است). این منجر به افزایش سطح پرولاکتین می شود. در این مورد، عوارض جانبی می تواند شامل شیردهی و رشد سینه باشد. برای جلوگیری از این عوارض جانبی، کاربران می توانند از ترکیبات مانند ویتامین B6، بروموکریپتین و بیشتر استفاده کنند.

 

Trenbolone همچنین باعث افزایش موقت سطح هورمون های تیروئید می شود که دوباره می تواند باعث افزایش سطح پرولاکتین شود. در این مورد، شما می توانید یک ترکیب T3 برای نفی اثرات استفاده کنید.

 

از آنجا که ترنبولون پروژستین است، تولید تستوسترون طبیعی کاربر را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این باعث می شود که بدن به طور موقت تولید تستوسترون را متوقف کند و اثرات می تواند تا هفته ها بعد از اینکه کاربر از بین برود، آن را ادامه دهد. با مصرف ترنبولون در ارتباط با تستوسترون، می توانید از مشکلات جنسی، اختلال عملکرد جنسی و اثرات روحی جلوگیری کنید. بعضی از مردم در مورد آتروفی بیضه شکایت دارند اما با در نظر گرفتن گنادوتروپین کوریونیک انسان می توان از این موارد اجتناب کرد.

 

اثرات فیزیولوژیکی نیز در برخی افراد دیده شده است. بیشتر این اثرات را می توان به طبیعت آندروژنی ترنبولون نسبت داد. افراد افزایش تجاوز را گزارش کرده اند. ترکیبات آندروژنی می توانند شیمی مغز را تحت تاثیر قرار دهند، باعث احساس تحریم، خشم، یا اضطراب می شوند. برعکس، مردان پس از تجویز ترنبولون ناگهان ممکن است افسردگی، رانندگی جنسی پایین و بسیاری از شرایط دیگر را از زمان بهبودی بدن شروع کنند و دوباره تولید تستوسترون طبیعی را تجربه کنند.

 

عملکرد کلیه و کبد در بعضی از افراد نیز ممکن است منفی باشد، به ویژه هنگامی که دوزهای بزرگ مصرف می شود. ادرار تیره نیز به عنوان یک عارضه جانبی از مصرف ترنبولون دیده می شود. مصرف کنندگان که استفاده از ترنبولون را گسترش می دهند باید عملکرد کلیه ها و کبد خود را کنترل کنند تا اطمینان حاصل شود که این اندام ها آسیب دیده اند.

 

ممکن است عرق بیش از حد نیز وجود داشته باشد. استروئید آنابولیک باعث افزایش متابولیسم و ترنبولون می شود. این ممکن است به ویژه هنگامی که فرد خواب دارد آشکار شود. افراد باید میزان مصرف آب خود را افزایش دهند، زیرا کمبود آب به علت عرق کردن امکان پذیر است. بی خوابی یا اختلال در خواب وضعیت دیگری است که ممکن است با مصرف ترنبولون ایجاد شود. Trenbolone می تواند سیستم عصبی را تحریک کند، به ویژه در مقادیر زیاد. در نتیجه فرد ممکن است مشکل خواب در حالت خوابیدن داشته باشد، ممکن است احساس خستگی نکند یا احساس بی قرارگی کند. بسیاری از کاربران با استفاده از داروهای خواب و کمک های خواب گزارش می دهند.

 

بعضی از کاربران ترنبولون نیز پس از تزریق انسولین به تنبلی، از یک سرفه، به نام سرفه Tren رنج می برند. این معمولا زمانی اتفاق می افتد که فرد هنگام مواجه شدن با سوزن از طریق پوست، یک مویرگ یا ورید را سوراخ کند. تزریق استروئید آنابولیک معمولا بر اساس روغن است. هنگامی که این تزریق می شود، مقدار کمی روغن وارد مویرگ ها یا رگها می شود. این به ریه ها منتقل می شود که تلاش می کنند آن را سرفه کنند.

 

Trenbolone همچنین تولید استروژن را مهار می کند. از آنجا که استروژن برای رشد اسپرم مورد نیاز است، بر روی باروری مرد تاثیر می گذارد. سطوح پایین استروژن همچنین می تواند منجر به از دست دادن میل جنسی شود و خطر ابتلا به بیماری های دژنراتیو مانند بیماری پارکینسون و بیماری آلزایمر را افزایش دهد.
 

7. خرید Trenbolone پودر F ROM SZOB


از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه Trenbolone را پر کنید.

تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

  در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: