شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

تتربولون استات (10161-34-9)

نام محصول: Trenbolone acetate نام شیمیایی: Revalor-H؛ Trenbolone acetate [USAN]؛ 17-بتا (Acetyloxy) استرا-4،9،11-تری-3-یک؛ 17-بتا-استکسی دلتا-4،9،11-استراتیین-3-یک؛ 17-بتا هیدروکسی استرا-4،9،11-تری-3-یک استات؛ 17 بتا هیدروکسی استرا-4،9،11-تری-3-یک استات؛ ...


پودر آفتابگردان تروبونولون


1. استرات Trenbolone چیست؟

Trenbolone یکی از قوی ترین و قدرتمند ترین استروئید موجود است. علاوه بر این، آن نیز یکی از همه کاره ترین ها است؛ زیرا در چرخه های بزرگ و برش به طور یکسان کار می کند. اگر در چرخه بعدی تری گلیسیرید Trenbolone Acet را در نظر بگیرید، حتما متوجه شوید که چگونه از آن برای حفظ امنیت خود استفاده کنید.


به معنای شیمیایی، تتربولون استاتیک یک نسخه کمی تغییر یافته از ناندرولون، مولکول اصلی در Deca Durabolin است. به همین ترتیب، می توانید بسیاری از اقدامات مشابه را انتظار داشته باشید. با این حال، Tren Acetate دارای چند اصلاحیه است که آن را باور نکردنی محبوب است. اول، این محصول aromatized نیست، و یا تبدیل به استروژن در جریان خون است. این خبر خوبی برای کسانی است که به خصوص در مورد اثرات آندروژنی استروئیدها حساس هستند. دوم، استر را کوتاه نگه می دارد که بدین معنی است که پس از استفاده از کار آغاز می شود. این مدت نیمه عمر فقط کمتر از سه روز است، بنابراین مصرف روزانه هر روز بهترین است.

2. چگونه آفت کش Trenbolone کار می کند؟  

قبل از استفاده از هر نوع استروئید مصنوعی، شما می خواهید بدانید که چه محصولی چه محصولی است و به بدن شما چیست. وقتی Tren Acetate را انتخاب می کنید، محصولی را انتخاب می کنید که بسیاری فکر می کنند موثر است. تولید کنندگان فرانسوی محصول این محصول را در دهه 1980 معرفی کردند، اما در ابتدا تنها برای دامپزشکان در دسترس بود. دامپزشکان استروئید را به اسب هایی که انرژی کمی دارند، به نظر می رسد ضعیف و یا دارای هیچ عضلات قوی نیستند.

پس از اینکه تولید کننده اصلی ساخت استروئید را متوقف کرد، شرکت های دیگر در صندوق عقب افتادند. این تولید کنندگان مواد مخدر را برای افزایش میزان گوشت موجود در یک گاو عادی استفاده کردند. کشاورزان در سراسر کشور متوجه شدند که تزریق روزانه گاوهایشان می تواند آنها را گوشت بیشتری و سود خود را افزایش دهد. بدنسازان و دیگر انواع ورزشکاران از استروئید ها استفاده می کنند تا خودشان را قوی تر و سالم تر ببینند.

همچنین با نام مستعار Fina شناخته می شود، استروژن ترن برخی از خواص قوی اتصال دارد. این به استروئید اجازه می دهد تا گیرنده های آندروژن را در بدن قرار داده و به آن اجزای پیوست کنند. تستوسترون به طور طبیعی به گیرنده ها متصل می شود، اما تحقیقات نشان می دهد که تتر اسید دارای پیوندهای بهتر با گیرنده ها نسبت به تستوسترون است. این گیرنده ها اطلاعات را به سایر قسمت های بدن انتقال می دهند.

هنگامی که گیرنده ها به تغییرات جدید عادت می کنند، این گیرنده ها بدن را مجبور می کند که به روش های مختلف عمل کند. استفاده از استروئید می تواند راه حل بدن پروتئین ها و کربوهیدرات ها را تغییر دهد. به جای تبدیل این مواد به چربی، بدن عضلات را از این ترکیبات می سازد. استات تری است همچنین بدن را از تبدیل مواد غذایی به چربی های اضافی متوقف می کند و مانع از حفظ آب می شود. بسیاری از انواع دیگر استروئید باعث می شود عضلات به آب بیشتری جذب کنند که می تواند منجر به افزایش وزن شود.

کسانی که به دنبال افزایش یا افزایش عملکرد خود در دادگاه، در صحنه و یا در حلقه استفاده از تتر استات در هفته های منجر به مبارزه یا رقابت. این یکی از بهترین محصولات طراحی شده برای برش است که زمانی که بدنسازان عضلات پایه قوی ایجاد می کنند. نگاه طولانی و بی چانه ای از آن ماهیچه ها و حمایت هایی که این عضلات می توانند به آنها کمک کنند، عضلات قوی تر را در بالای سر قرار می دهند.

برای پرورش دهنده های بدنسازی، در طول فرايند برش مشکل است. آنها نیاز به مصرف کالری خود را برای کاهش این برش کاهش می دهند، اما آنها بیش از حد کاهش می یابند. این می تواند موجب تضعیف عضلات شود و مصرف کنندگان با انرژی کمتر را ترک کنند. استروژن ترن می تواند خطرات این مشکلات را کاهش دهد. مزایای دیگر، بر اساس برخی از کاربران، عبارتند از:


§ کاربران چربی و کالری بیشتری می خورند؛


§ آنها انرژی بیشتری را در چند دوز دریافت می کنند؛


§ جلوگیری از احتباس آب و وزن آب؛


§ تولید انرژی بیشتری را از غذاهایی که کاربران می خورند؛

 
3. نحوه استفاده از ترانبولون استات؟  

Trenbolone Acetate برای اولین بار در دسترس بود به عنوان محصول Finaject محصول دامپزشکی، که در دسترس نیست. مصرف کنندگان استروئید همچنین ترنبولون استات را از ایمپلنت های گاو Finaplix با استفاده از کیت های تبدیل استخراج کرده اند. در حال حاضر، داروهای غیر دارویی متعددی در حال حاضر توسط آزمایشگاه های زیرزمینی (UGLs) فروخته می شوند و بسیاری از کاربران ترانابون استات پودر را تهیه می کنند و آماده تزریقی می شوند.

 

حلالیت ترانبولون استات در روغن نباتی 50 میلی گرم / میلی لیتر است. در مواردی که از طریق افزایش دهنده های حلالیت مانند بنزیل الکل یا بنزیل بنزوات استفاده می شود، غلظت 75-100 میلی گرم بر میلی لیتر می تواند به دست آید و این نمونه هایی از آماده سازی آزمایشگاه های زیرزمینی است. با این حال، عیب غلظت بالای 50 میلی گرم در میلی لیتر این است که پس از آن می توانید شیوع " سرفه ترن" را افزایش دهید - کوتاهی اما شدید سرفه که ممکن است یک دقیقه بعد از تزریق ادامه یابد و اغلب همراه با عرق کردن شدید باشد. با این حال حتی در غلظت های بالاتر، برای اکثر کاربران این فقط یک مشکل گاه به گاه است که با هر تزریق اتفاق نمی افتد. در حالی که یک دلیل برای محدود کردن غلظت در صورت آماده سازی خود، دلایل کافی برای رد کردن محصولات آماده شده ترنبولون استات در 75-100 میلی گرم در میلی لیتر نیست.

 

Trenbolone یک استروئید است که از مزایای استفاده از متابولیسم نامطلوب برخوردار است، که تحت تاثیر آروماتاز ​​یا 5alpha-reductase نیست؛ داشتن یک استروئید بسیار قوی و قوی است که به گیرنده آندروژن متصل می شود. و داشتن یک نیم عمر کوتاه تقریبا یک روز. این اموال آخر باعث می شود که آن برای چرخه کوتاه بسیار مفید باشد، زیرا انتقال از سطح خون انابولیک به سطح به اندازه کافی کم برای بهبود سریع است.


پنجاه میلی گرم در روز از ترانبولون استات یک دوز مناسب برای فردی است که در اولین چرخه خود قرار دارد یا هنوز کمتر از حد طبیعی خود است، 20 پوند؛ در حالی که 100 میلی گرم در روز ممکن است توسط کاربر پیشرفتهتر که قبلا از این مقدار بیشتر دریافت کرده، ترجیح داده شود. در چند مورد ممکن است دوزهای کم 35 میلی گرم در روز به دلیل داشتن حساسیت غیرمعمول به دارو در رابطه با عرق شبانه یا تحریک بیش از حد CNS باشد.

 

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد که دوز کم و - و برای هر تزریق دیگر آنها خواهد شد دوز کم به عنوان تنها Class I آندروژن - ترنبولون حدود سه برابر بیشتر در هر میلیگرم موثر نسبت به اکثر injectables در گیرنده آندروژن. بنابراین، 50 میلی گرم در روز ترنبولون، همراه با دوز موثر استروئید کلاس II مانند 50 میلی گرم در روز Dianabol، باعث می شود که یک پشته بسیار موثر وجود داشته باشد، با وجود اینکه مقدار کل میلیگرم در هفته نسبتا متوسط ​​است.

 

Trenbolone یکی از موثرترین آندروژن ها در کاهش چربی است. اما بر خلاف برخی ادعاها، هیچ نقش خاصی در استات استری وجود ندارد: استرهای دیگر استرنولون به همان اندازه موثر هستند.

4. مصرف داروی Trenbolone Acetate

استروئید تری گلیسرید معمولا در دوزهای 35-150 میلی گرم در روز استفاده می شود و معمولا بیشتر از 50-100 میلی گرم در روز است. شکل 35 میلی گرم به طور کلی تنها زمانی مناسب است که حساسیت شخصی به عوارض جانبی خاص ترنبولون را داشته باشد. وقتی مصرف ترنبولون این کم است و یک چرخه موثر مورد نظر است، باید یک استروئید آنابولیک دیگری تزریقی اضافه شود. استادان انتخاب خوبی برای این هدف است. یکی دیگر، انتخاب کاملا متفاوت تستوسترون است.

 

همانطور که برای مقدار بالای 150 میلی گرم، این به طور کلی به منظور افزایش تحریک سیستم عصبی در مقایسه با 100 میلی گرم در روز به جای افزایش بیشتر وزن یا قدرت، که در حال حاضر حداکثر یا تقریبا حداکثر در 100 میلی گرم در روز است، استفاده می شود.

 

اکثر کاربران 50-75 میلی گرم در روز را به عنوان یک دامنه ایده آل می سنجند، که به عنوان بخشی از ستون استروئیدی آنابولیک مفید است.

 

این مقدار میلی گرم برای استروئید آنابولیک تزریقی کم است. بخشی از این دلیل این است که ترنبولون به میزان قابل توجهی قوی است (در هر میلیگرم موثر است). دلیل دیگر این است که استر استات غیرمعمول نور است و درصد بسیار بالایی از وزن مولکول استات استیل استروئید فعال است.

 

متوسط ​​Trenbolone Acetate دوز متفاوت است بر اساس چرخه و پشته شما. در طی یک فصلی فشرده خارج از فصل، اکثر بدنسازان متوجه میشوند که هر روز 50 میلی گرم، راحت و موثر است. برخی از مردان هر روز با هیچ مشکلی به میزان 100mg تحمل می کنند و می بینند که این بهترین نتیجه برای آنهاست. در طی یک چرخه برش، مردم تمایل دارند تا با استفاده از Tren کمی بیشتر پاکت را فشار داده و دوزهای بیشتری از هر 100 میلی گرم در هر روز مصرف کنند، اما هیچکس نمی تواند این را به عنوان خطر عوارض جانبی تحمل کند. هیچ کس نباید بیش از 200 میلی گرم هر روز مصرف کند، حتی اگر به نظر می رسد که آن را به خوبی تحمل کند.
5. هشدار o f Trenbolone Acetate

تمام استروئید های آنابولیک جنبه های منفی دارند. همین امر در مورد استفاده از Trenbolone Acetate نیز صادق است. عوارض جانبی احتمالی استفاده از ترنبلون استات

·ریزش مو

·فشار خون بالا

· اضطراب

·بیخوابی

· مشکلات لیبیو

· عرق شبانه

· سرعت ضربان قلب


یکی دیگر از عوارض جانبی بالقوه Trenbolone (همانند دیگر استروئید های آنابولیک آندروژنی)، توسعه ژنیکوماستی است - اساسا مردی مشکوک است. این عارضه جانبی به علت سنتز پروژسترون ناشی از خواص آندروژنی یک استروئید آنابولیک آندروژنی ایجاد می شود.


عوارض جانبی تتربولن استات همیشه به راحتی کنترل نمی شود. بیش از حد استفاده و سوء استفاده از هر استروئیدی آنابولیک آندروژنی می تواند باعث آسیب به قلب، کبد و سایر ارگان های بدن می شود.


مهم است که متوجه شوید که هورمون چگونه قدرتمند است و قبل از استفاده، قبل از مصرف، باید از عوارض جانبی بالقوه Trenbolone Acetate جلوگیری کنید.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است در مورد Trenbolone Acetate وجود دارد؟

بخشی از استفاده از Trenbolone Acetate با موفقیت شامل درک و اجتناب از عوارض جانبی آن، زمانی که ممکن است. این عوارض جانبی را می توان به خفیف و شدید تقسیم کرد.


· معطر - اگر عوارض جانبی استروژنی مانند gynecomastia ممکن است هر چیزی به جز خفیف به نظر برسد، آنها به اندازه کافی آسان هستند که بتوانند با استفاده از یک مهار کننده آروماتاز ​​مثل Arimidex در طول چرخه خود کاهش یابند. این یک الزام است


· پوست روغنی و آکنه -   نه همه افراد این عوارض جانبی را تجربه خواهند کرد، و بسیاری از کسانی که متوجه می شوند که آکنه ترسناک نیست. این را نمی توان کاهش داد، اما شما می توانید آن را با محصولات بدون رژیم حاوی مواد تشکیل دهنده مانند بنزوئیل پراکسید یا اسید سالیسیلیک درمان کنید.


· پوسیدگی -   این یک عارضه دیگر است که برای برخی از مردان قابل اجتناب نیست. مهم است که توجه داشته باشیم که طاس خوردن تتربولون استات روی همه تاثیر نمی گذارد - این تنها بر مردان مبتلا به ژنتیکی مستعد است. به وضوح، Tren می تواند ریزش مو را کاهش دهد یا آن را تسکین دهد، اما به طور مستقیم آن را ایجاد نمی کند .


· فشار خون بالا - ترن و استروئید مثل آن توانایی فشار خون را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند. اگر چه شما در غیر این صورت سالم است، اما اگر مردان در معرض فشار خون بالا باشند باید از استروئید ترنبولون استفاده کنند.


· بی خوابی - بعضی از مردان بی خوابی را تجربه می کنند، و این ممکن است از خفیف تا شدید باشد. به عنوان مثال، در حالی که برخی از مردان ممکن است قادر به استفاده از دیفن هیدرامین برای یک یا دو روز به منظور خوابیدن، دیگر مردان ممکن است برای هر روز در معرض هیچ کمکی. این مسئله تحمل فردی است و می تواند با کاهش دوز خود از بین برود.


· عرق شبانه - بعضی از مردان ممکن است به علت تغییرات هورمونی عرق شبانه را تجربه کنند، و این معمولا نشانه ای از علائم فراوانی استروژن است. استفاده از مهار کننده آروماتاز ​​ممکن است از آن جلوگیری کند.


· مشکلات جنسی - هنگامی که در دوزهای بالا و یا طولانی مدت استفاده می شود، ترومبولون ممکن است باعث اختلال نعوظ یا عدم میل جنسی شود. برای برخی، کاهش دوز این علائم را کاهش می دهد. برای دیگران، Tren به سادگی در هر دوز قابل تحمل نیست.


Trenbolone acetate یکی از محبوب ترین، قوی ترین و محبوب ترین استروئیدهای آنابولیک موجود در انسان است. این در تقریبا هر چرخه یا پشته خوب است و نتایج آن غیر قابل مقایسه است. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که Tren برای مبتدیان نیست؛ شما فقط باید از آن استفاده کنید اگر تجربه ای خوب با استروئیدهای آنابولیک دوچرخه سواری داشته باشید.
7. خرید تتربولون استات   پودر خام F rom SZOB

→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه Trenbolone Acetate را پر کنید.

  محل تحویل، مقدار محصول و نحوه پرداخت را تعیین کنید.

  در مدت 30 دقیقه شما تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e