شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

Trenbolone Acetate(Tren ace) پودر (10161-34-9)

پودر Trenbolone استات، تامین کنندگان پودر Trenbolone استات، پودر Trenbolone استات برای فروش خام Trenbolone استات پودر خرید پودر Trenbolone استات Tren آس پودر، پودر آس Tren خرید


Trenbolone Acetate(Tren ace) پودر


1. چه شده استTrenbolone Acetate(Tren ace) پودر?

Trenbolone یکی از قوی ترین و قدرتمند ترین استروئید موجود است. از آنجا که کار می کند و در حجیم و برش چرخه توزیع های مبتنی بر چه چیزی بیشتر، همچنین یکی از متنوع ترین است. اگر شما با توجه به Trenbolone Acetate(Tren ace) پودر در چرخه بعدی خود، مطمئن شوید که شما را در درک نحوه استفاده از آن مسئولانه برای ایمن نگه داشتن خود را.


در حس شیمیایی پودر Trenbolone Acetate(Tren ace) نسخه اندکی اصلاح ناندرولون مولکول پدر و مادر در دکا Durabolin است. به این ترتیب، شما می توانید بسیاری از اقدامات مشابه انتظار. با این حال، Tren استات چند تغییرات است که فوق العاده محبوب را حمل. اول، این محصول نمی خوشبو ساختن و یا تبدیل به استروژن در جریان خون. این خبر خوبی برای کسانی که حساس به اثرات آندروژنی استروئید است. دوم، استر کوتاه است که به معنی آن شروع به کار بلافاصله پس از استفاده از حمل. این فعال نیمه عمر کمتر از سه روز پس از دوز دیگر-روزانه بهترین است.

2.چه کندTrenbolone Acetate(Tren ace) پودرکار می کند? 

قبل از استفاده از هر نوع مصنوعی استروئید، شما می خواهید به گرفتن برخی از ایده در مورد چه محصول و عملکرد آن به بدن شما. وقتی Tren استات را انتخاب می کنید یک محصول است که به اعتقاد بسیاری موثر است. تولید کنندگان فرانسوی معرفی محصول در 1980s اما ابتدا تنها به دامپزشکان در دسترس است. دامپزشکان تزریق استروئید به اسب که حال انرژی کمی ضعیف به نظر می رسد یا فاقد هر گونه ماهیچه های قوی.

پس از تولید کننده اصلی متوقف ساخت استروئید، دیگر شرکت ها شروع به پریدن در ارابه موسیقی. کسانی که تولید کنندگان مواد مخدر به افزایش مقدار گوشت موجود در گاو عادی استفاده می شود. کشاورزان در سراسر کشور که دادن خود تزریق روزانه گاو می تواند آنها را به گوشت بیشتر و افزایش سود خود را. دیگر انواع از ورزشکاران و بدنسازان حالا استروئیدها عضلات قوی تر و سالم به دنبال به خود استفاده کنید.

نیز شناخته می شود با نام مستعار بازمانده چوب ج Tren استات برخی از خواص قوی اتصال است. این اجازه می دهد تا استروئید به گیرنده های آندروژن در بدن پیدا و به آن دسته از اجزا وصل کنید. تستوسترون به طور طبیعی متصل به گیرنده های اما تحقیقات نشان می دهد که Tren استات به شکل باند بهتر با گیرنده های از تستوسترون. این گیرنده های حمل و نقل اطلاعات به دیگر نقاط بدن.

هنگامی که گیرنده های عادت کرده به تغییرات جدید رشد، آن گیرنده های بدن به طرق مختلف عمل وادار کرده است. استفاده از استروئید راه فرآیندهای بدن پروتئین ها و کربوهیدرات ها را تغییر دهید. به جای تبدیل این مواد به چربی بدن عضلات از ترکیبات آن می سازد. Tren استات نیز متوقف می شود بدن از تبدیل مواد غذایی به بیش از حد چربی و احتباس آب جلوگیری می کند. بسیاری از انواع دیگر استروئیدها عضلات برای جذب بیشتر آب است که می تواند منجر به افزایش وزن می شود.

کسانی که به دنبال افزایش و یا افزایش عملکرد خود را در دادگاه، در صحنه و یا در حلقه در استفاده از Tren استات در هفته منتهی به مبارزه یا رقابت. این یکی از بهترین محصولات برای برش است که هنگامی که بدنسازان قوی پایه عضلات طراحی شده است. بلند و لاغر ظاهر آن دسته از عضلات و پشتیبانی است که قادر به ارائه آن دسته از عضلات می تواند کمک به آنها در ساخت ماهیچه های قوی تر در بالا.

مشترک برای بدنسازان به مشکلات توسعه مرحله برش است. آنها نیاز به کاهش مصرف کالری خود را به آن نگاه برش اما آنها را تا به حد برش باد. این می تواند باعث تضعیف عضلات و ترک کاربران با انرژی کمتر. Tren استات می تواند خطرات ناشی از این مشکلات را کاهش می دهد. مزایای دیگر با توجه به برخی از کاربران شامل:


§ کاربران بیشتر چربی و کالری می سوزاند؛


§ آنها به دست آوردن انرژی در چند دوز;


§ جلوگیری از احتباس آب و وزن آب;


§ تولید انرژی بیشتر از غذاهایی است که خوردن کاربران

 
3. روش پودر استفاده Trenbolone Acetate(Tren ace)? 

پودر Trenbolone Acetate(Tren ace) اول به عنوان محصول دامپزشکی Finaject, در دسترس بود که دیگر موجود نیست. کاربران استروئید همچنین trenbolone استات از ایمپلنت های Finaplix گاو با استفاده از کیت تبدیل استخراج. در حال حاضر، آماده سازی های مختلف غیر دارویی در حال حاضر فروخته شده توسط آزمایشگاه های زیرزمینی (UGLs)، و بسیاری از کاربران خرید پودر trenbolone استات و داروهای تزریقی خود را.

 

حلالیت trenbolone استات در روغن نباتی 50 ميلي گرم در ليتر است. افزایش دهنده حلالیت مانند بنزیل الکل و یا بنزیل بنزوات استفاده می شود، که در آن غلظت 75-100 mg/mL می تواند به دست آورد و اینها نمونه ای از آماده سازی آزمایشگاه زیرزمینی. ضرر، با این حال، غلظت بالاتر از 50 mg/mL که در پس از آن می تواند وجود داشته باشد افزایش شیوع استtren سرفه"— مختصر اما شدید سرفه مناسب شاید مدت یک دقیقه پس از تزریق، اغلب همراه با عرق کردن فراوان. با این حال حتی در غلظت های بالاتر برای اکثر کاربران این است تنها مشکل در گاه به گاه, نه با هر تزریق اتفاق می افتد. در حالی که این دلیلی برای محدود کردن غلظت اگر آمادگی خود را در نظر بگیرید این دلیل کافی برای رد کردن محصولات پودر Trenbolone Acetate(Tren ace) از قبل آماده شده را در 75-100 mg/mL است.

 

Trenbolone است استروئید داشتن مزایای دستخوش هیچ متابولیسم نامطلوب آروماتاز و یا نام 5alpha-ردوکتاز تحت تاثیر قرار; بسیار قوی بودن کلاس من استروئید شدت اتصال به گیرنده آندروژن; و داشتن کوتاه نیمه عمر حدود یک روز. به عنوان گذر از anabolically موثر خون به سطح پایین به اندازه کافی برای بازیابی سریع این خاصیت گذشته را بسیار مفید برای چرخه های کوتاه می کند.


پنجاه میلی گرم در هر روز از پودر Trenbolone Acetate(Tren ace) است دوز خوب برای کسی که در چرخه اول خود و یا که هنوز کمتر از، می گویند، 20 پوند بیش از حد طبیعی خود است. بیشتر پیشرفته کاربر است که در حال حاضر به دست آورده بیش از این در حالی که 100 میلی گرم در روز ممکن است توسط ترجیح داده. در چند مورد، کم از 35 میلی گرم در روز ممکن است به کاربر داشتن حساسیت های غیر معمول به مواد مخدر با توجه به شبانه یا بیش از حد تحریک CNS به علت ترجیح داده دوزی.

 

در حالی که این ممکن است به دوزهای نسبتا کم به نظر می رسد--و برای هر تزریقی آنها می شود کم دوزی به عنوان کلاس تنها من آندروژن — trenbolone حدود سه برابر بیشتر موثر در هر میلی گرمی از ترین injectables در گیرنده آندروژن است. بنابراین، 50 میلی گرم/روز trenbolone، همراه با یک دوز موثر از طبقه دوم استروئیدی مانند 50 میلی گرم در روز از Dianabol، پشته بسیار موثر با وجود میزان کل میلی گرم در هفته متواضع بودن باعث می شود.

 

Trenbolone است میان آندروژن موثر در کمک به از دست دادن چربی. اما بر خلاف ادعای برخی از هیچ نقش ویژه استر استات است: دیگر استرهای trenbolone به همان اندازه موثر هستند.

4. دوزofTrenbolone Acetate(Tren ace) پودر

Trenbolone Acetate(Tren ace) پودر است که معمولا در 35-150 میلی گرم در روز و بیشتر به طور معمول 50 تا 100 میلی گرم در روز استفاده می شود. شکل 35 میلی گرم به طور کلی فقط وقتی که داشتن حساسیت بالا شخصی به عوارض جانبی trenbolone خاص مناسب است. Trenbolone استفاده این کم است و چرخه موثر مورد نظر است، دیگر استروئید آنابولیک تزریقی باید اضافه شود. Masteron است انتخاب خوبی برای این منظور. دیگر، کاملا متفاوت انتخاب هورمون تستوسترون است.

 

همانطور که برای بالاتر 150 mg/چهره، این به طور کلی به منظور تحریک سیستم عصبی افزایش نسبت به 100 میلی گرم در روز و نه برای بیشتر توده یا قدرت پیشرفت، که در حال حاضر حداکثر یا بسیار نزدیک را در 100 میلی گرم/روز حداکثر استفاده می شود.

 

اکثر کاربران 50-75 mg/day به محدوده دوز ایده آل پیدا کردن دادن سود عالی به عنوان بخشی از پشته استروئید آنابولیک.

 

این مقدار میلی گرمی غیر منتظره ای کم برای یک استروئید آنابولیک تزریقی است. بخشی از دلیل است که trenbolone است قابل ملاحظه ای قوی (موثر در هر میلی گرم.) یکی دیگر از دلایل چرا که نور غیر منتظره ای استر استات درصد بسیار بالایی از وزن مولکولی پودر Trenbolone Acetate(Tren ace) است استروئید فعال است.

 

متوسط Trenbolone Acetate(Tren ace) پودر دوز متفاوت است براساس چرخه و پشته. اکثر بدنسازان در چرخه حجیم خارج از فصل پیدا که 50 میلی گرم هر روز راحت و موثر است. برخی از مردان تحمل تا 100 میلی گرم هر روز با مسائل و آنها که این بهترین نتایج برای آنها ارائه می دهد. در طول چرخه برش تمایل مردم را پوشش کمی بیشتر با Tren و دوزهای حتی بالاتر از 100 میلی گرم هر روز اما نه هر کس می تواند تحمل این به عنوان خطر عوارض جانبی را افزایش می دهد. حتی اگر آنها را به آن را به خوبی تحمل به نظر می رسد هیچ کس تا کنون بیش از 200 میلی گرم هر روز باید استفاده کنید.
5. هشدارofTrenbolone Acetate(Tren ace) پودر

استروئیدهای آنابولیک تمام جنبه های منفی است. همین امر به Trenbolone استات استفاده. Trenbolone استات استفاده ممکن است عوارض جانبی شامل:

· ریزش مو

· فشار خون بالا

· اضطراب

· بی خوابی

· مشکلات میل جنسی

· شبانه

· سریع ضربان قلب


دیگر اثر جانبی بالقوه Trenbolone (همانطور که با دیگر استروئیدها آنابولیک آندروژنی) توسعه سینهها – اصل طنز مرد است. این عوارض به علت باعث سنتز پروژسترون ناشی از خواص آندروژنی استروئید آنابولیک آندروژنی رخ می دهد.


Trenbolone استات عوارض همیشه به راحتی کنترل می شود. استفاده بیش از حد و سوء استفاده از استروئید آنابولیک آندروژنی هر می تواند باعث آسیب به قلب و کبد و سایر اندام های بدن اصلی است.


مهم است به درک چگونه قدرتمند هورمون است و عوارض جانبی بالقوه Trenbolone استات را در ذهن قبل از استفاده نگه داشتن است.
 

6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیoاف خامپودر Trenbolone Acetate(Tren ace)?

بخشی از Trenbolone استات با موفقیت با استفاده از درک و اجتناب از عوارض جانبی آن که ممکن است شامل. این عوارض را می توان به خفیف و شدید تقسیم شده است.


· عطر سازی –هر چند عوارض جانبی استروژنی مثل سینهها به نظر می رسد چیزی جز خفیف ممکن است، آنها را به اندازه کافی آسان به کاهش با استفاده از مهار کننده های آروماتاز مانند Arimidex در طول چرخه خود است. این یک نیاز است.


· پوست چرب و آکنه – همه مردان این عوارض جانبی و بسیاری از کسانی که آکنه پر دردسر است پیدا کردن را تجربه کنند. آن را تخفیف نمی، اما شما می توانید آن را با بیش از حد محصولات حاوی مواد تشکیل دهنده مانند بنزوئیل پراکسید یا اسید سالیسیلیک درمان.


· طاسی – این است یکی دیگر از عوارض جانبی که برای برخی از مردان نمی توان اجتناب کرد. توجه داشته باشید که Trenbolone استات طاسی همه را گذارد-تنها تاثیر می گذارد که ژنتیکی مستعد هستند مهم است. وضوح بیشتری Tren می تواند سرعت و یا تسهیل از ریزش مو، اما آن به طور مستقیم آن ایجاد نمی کند.


· فشار خون بالا –Tren و استروئیدها مانند آن توانایی قابل توجهی افزایش فشار خون است. هر چند این مشکل نیست، اگر شما در غیر این صورت سالم مردانی که در حال حاضر فشار خون بالا باید Trenbolone استات را جلوگیری از.


· بی خوابی –برخی از مردان بی خوابی را تجربه خواهید کرد و این ممکن است طیف وسیعی از خفیف تا شدید. در حالی که برخی از مردان ممکن است قادر به استفاده از دیفن هیدرامین برای یک یا دو روز به منظور رسیدن به خواب، و به عنوان مثال، مردان دیگر ممکن است عدم امداد رسانی در تمام مدت روز پیدا. این ماده تحمل شخصی است و می تواند با کاهش دوز خود اجتناب شود.


· شب عرق –برخی از مردان ممکن است به شبانه به دلیل تغییرات هورمونی و این معمولا نشانه ثبتشده فراوانی از استروژن است. با استفاده از مهار کننده های آروماتاز آن ممکن است جلوگیری از.


· مشکلات جنسی –زمانی که در دوزهای بالا و یا بیش از مدت زمان طولانی استفاده می شود، Trenbolone اختلال نعوظ و یا فقدان میل جنسی باعث ممکن است. برای برخی، کاهش دوز این علائم را تسکین می دهد. برای دیگران، Tren به سادگی در هر دوز تحمل است.


Trenbolone استات یکی از محبوب ترین است قوی ترین و عاشق ترین استروئیدهای آنابولیک در دسترس است به مردم. متناسب با آن و در تقریبا هر چرخه یا پشته و نتایج آن غیر قابل مقایسه هستند. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که Tren است نه برای مبتدیان است; اگر شما یک معامله خوب از تجربه با استروئیدها آنابولیک دوچرخه سواری شما تنها باید از آن استفاده.
7. فروشTrenbolone Acetate(Tren ace) پودرfرامSZOB

→ شده داروخانه آنلاین ما و سفارش مواد اولیه Trenbolone استات را پر کنید.

 محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت را تعریف کنیم.

 در مدت 30 دقیقه شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

 آن خواهد شد در عرض 12 ساعت فرستاده شده.

محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: