شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

هگزا هیدروبنسیل کربنات ترنبولون (23454-33-3)

Parabolan trenbolone cyclohexylmethylcarbonate است. نیمه عمر استروئید استر عمدتا وابسته به نسبت آن به حلالیت چربی به حلالیت آب است: زنجیره طولانی تر است، این نسبت بالاتر و نیمه عمر طولانی تر است. این کربنات خاص را می توان به شدت در مقایسه با یک استر أناتهات مقایسه کرد. نیمه عمر احتمالا کمی کمتر از هفته است ...


1. پودر خام هگزا هیدروبنزیل کربنات ترانبولون چیست؟

آنابولیک استروئید Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate، نام تجاری / نام تجاری: Parabolan، به طور معمول و غیر رسمی به ترتیب به عنوان Tren Hex یا Trenbolone Hex. این یک نوع اصطلاح دارویی استروئیدی آنابولیک Trenbolone است که محبوب ترین شکل Trenbolone Acetate است (نوعی ترتربن استروئید عمل ترنبولون).


استر هگزا هیدروبنزیل کربنات نیمه عمر Trenbolone را به میزان حدود 14 روز به جای 3 روز گسترش می دهد، که نیمه عمر Trenbolone Acetate است. Trenbolone در هر دو فرمت، دوره های بسیار کاربردی را به عنوان داروی مورد تایید پزشکی برای استفاده انسان مورد استفاده قرار داد، زیرا Trenbolone Acetate برای مدت کوتاهی در طول دهه 1980 به عنوان Finajet و Finaject به بازار عرضه شد و از سال 1987 به دلیل استفاده انسان از آن، تایید شد. Parabolan برای مصرف انسانی در طول اجرای آن در بازار داروهای تجویزی، به دلیل خواص طولانی تر و آرام تر آن نسبت به ترانبولون استات، مناسب تر بود.


ساخت آن را بسیار مناسب تر و راحت تر برای استفاده بالینی و پزشکی با تزریق کمتر مکرر مورد نیاز است به عنوان یک نتیجه. خود Trenbolone، مهم نیست که استر به آن متصل است، به عنوان قدرتمندترین استروئید آنابولیک موجود در دسترس است که در حال حاضر توسط ورزشکاران و بدنسازان استفاده می شود.


پودر هگزا هیدروبنسیل کربنات Trenbolone

Trenbolone هگزا هیدروبنزیل کربنات خام پودر، مواد Trenbolone hexahydrobenzylcarbonate، نوعی از پودر کریستالی زرد، بسیاری از تامین کنندگان محصولات استروئیدها معمولا خرید خلوص بالا Trenbolone هگزا هیدروبنزیل کربنات پودر آنلاین، آن را به انواع نام تجاری به پایان رسید Trenbolone هگزا هیدروبنزیل کربنات، جزئیات از Trenbolone هگزا هیدروبنزیل کربنات خام در SZOB به صورت زیر است:

نام: Parabolan (trenbolone hexahydrobenzylcarbonate)

CAS: 23454-33-3

فرمول مولکولی: C20H24O3

وزن مولکولی: 312.4028

نقطه ذوب: 90-92 درجه سانتی گراد

Temp ذخیره سازی: RT

رنگ: پودر کریستالی زرد

2. چگونه پودر خام هگزا هیدروبنزیل کربن ترنبولون کار می کند؟

هگزا هیدروبنزیل کربنات Trenbolone استروئید آنابولیک بسیار قوی است و مزایای زیادی را برای ورزشکاران به ارمغان می آورد. برای کسانی که در حال حاضر حجم مناسب دارند، هگزا هیدروبنزیل کربنات ترنبولون می تواند به تقویت عضلات و اضافه کردن تعریف کمک کند. این ایده برای بدنسازان قبل از رقابت یا در یک دوره برش ایده آل است.


این دارو قبلا برای درمان عضله و سکته قلبی استفاده شده بود، در درجه اول به دلیل سنتز پروتئین برتر و حفظ نیتروژن. هر دو از این عوامل کمک می کنند تا عضلات سفت را در حالی که از کاتابولیسم جلوگیری می کنند کمک کنند. مزایای ترنبولون بیشتر است

هگزا هیدروبنسیل کربنات مانند:

 

کمک گرفتن عضله

فعالیت آنابولیک با هگزا هیدروبنسیل کربنات ترنبولون نیز با افزایش میزان گلبول قرمز خون افزایش می یابد. تعداد بالای گلبول قرمز به این معنی است که اکسیژن بیشتری به بدن تحویل داده می شود و به بهبود استقامت کمک می کند. این اجازه می دهد تا برای آموزش طولانی تر و شدید تر و بهبود سریع تر.

 

کمک به سوزاندن چربی

Parabolan همراه با افزایش عضله سود اضافه ای به کمک به سوختن چربی دارد. بسیاری از انواع استروئید آنابولیک می توانند میزان متابولیسم را افزایش دهند که پارابولن نیز می تواند انجام دهد. با این حال، بر خلاف بسیاری از دیگر استروئیدهای آنابولیک، ترنبولون هگزا هیدروبنزیل کربنات همچنین می تواند به طور مستقیم بر سوزاندن چربی از طریق توانایی آن برای اتصال با گیرنده آندروژن به طور مستقیم. نتیجه خالص یک میزان افزایش سوزاندن چربی است که همزمان افزایش عضله است.

 

مورد استفاده برای صنعت دامپزشکی

هگزا هیدروبنزیل کربنات ترنبولون هنوز در صنعت دامپزشکی استفاده می شود و نه به مدت طولانی قبل از کشتار به گلوله های فین به گاو اعطا می شود. این به این دلیل است که tren hex توانایی اجازه دادن به بدن برای پردازش مواد مغذی در غذا را بسیار موثر تر ساخت چربی ها، کربوهیدرات ها و پروتئین بسیار گران تر گرام برای گرم است.

 

 

مزایای پودر خام هگزا هیدرو بنزیل کربنات Trenbolone

هگزا هیدروبنزیل کربنات Trenbolone هیچ اثر استروژنیک ندارد زیرا آن را آروماتیزه نمی کند. این مزیت بسیار خوبی برای بدنسازان است که به دنبال ایجاد پوسیدگی و پوسیدگی بدن هستند زیرا هیچ رگهای احتباس آب و نفخ وجود ندارد. از آنجا که هیچ عطر و طعم وجود دارد، gynecomastia نیز موضوع نیست.

3. چگونه به استفاده از ترنبولون هگزا هیدروبنزیل کربنات پودر خام؟

چرخه و دوز هورمون بنزن هیدرو کربنات سدیم

چرخه Parabolan مبتدی

مثال چرخه شروع Parabolan (12 هفته کل زمان چرخه)


هفته های 1 تا 12:

- تستوسترون Cypionate در 500mg / week

- Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate (Parabolan) در 228mg / week


چنین چرخه هگزا هیدروبنسیل کربنات Trenbolone مبتدی تنها نقطه شروع برای آن دسته از کاربران استروئید آنابولیک است که فقط به استفاده از Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate می شود. تستوسترون Cypionate، نوعی تستوسترون طولانی مدت در دوز 500 میلی گرم در هفته بدنسازی است که به طور معمول در کنار Trenbolone قرار می گیرد


هگزا هیدروبنسیل کربنات به دلیل سازگاری تقریبا بدون درز آنها. هر دو ترکیب نیمه عمر مشابه و میزان انتشار دارند. این Trenbolone مبتدی

 

چرخه هگزا هیدرو بنزیل کربنات را می توان به عنوان یک چرخه افزایش یا جمع آوری به دلیل استفاده از دوز بیشتر طبقه بندی کرد.

 

تری گلیسیرید سدیم تری گلیسیرید سدیم هیدرو کربنات (Parabolan)

مثال چرخه هیدروکربنات سدیم Trenbolone (چرخه زمان کل 14 هفته)


هفته های 1 تا 14:

- تستوسترون Enanthate در 100mg / week

- Parabolan (Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate) در 350mg / week

- Equipoise (Boldenone Undecylenate) در 400mg / week


هفته ها 1 تا 6:

- Dianabol (Methandrostenolone) در 25mg / day

ترنکس 100 این چرخه Parabolan متوسط ​​می تواند به عنوان یکی دیگر از چرخه افزایش یا جمع آوری دسته بندی، و سه استروئید آنابولیک مشابه در نرخ آزادی و نیمه عمر خود را. تستوسترون Enanthate در یک دوز TRT 100mg / week استفاده می شود، در حالی که Equipoise در 400mg / week استفاده می شود. این چرخه باید با بروز کم آروماتیزه، به استثنای امکان Dianabol، نشان دهد. Dianabol در ابتدای چرخه قرار می گیرد و تا 6 هفته به اجرا در می آید تا چرخه را شروع کند. شروع زایمان تلاش برای پرتاب در یک ترکیب (معمولا یک استروئید آنابولیک خوراکی) است که سریع در طول چند هفته اول میزان پلاسمای خون را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد در حالی که ترکیبات طولانی مدت به آرامی در سیستم کاربر ایجاد می کنند. استفاده از یک مجموعه کیک استارتینگ انجام می شود به طوری که کاربر می تواند دستاوردهای در چند هفته اول تجربه، در صورتی که در غیر این صورت تغییرات سریع از ترکیبات طولانی مدت به تنهایی تجربه نیست.

 

چرخه هگزا هیدروبنسیل کربنات پیشرفته Trenbolone (Parabolan)

مثال چرخه Trenbolone هگزاهیدروبنزیل کربن (Parabolan) (12 هفته کل زمان چرخه)


هفته های 1 تا 12:

- تستوسترون Enanthate در 100mg / week

- Parabolan (Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate) در 500mg / week

- Primobolan (Methenolone Enanthate) در 1000 میلی گرم در هفته


هفته ها 1 تا 6:

- Winstrol خوراکی (استنزولول) در 50mg / day

این چرخه Trenbolone هگزا هیدروبنزیل کربنات (Parabolan) به راحتی به عنوان یک دوره پیش رقابت یا چرخه برش طبقه بندی می شود که در آن یا کاهش چربی یا افزایش توده ی چربی (با احتساب چربی یا افزایش یا حفظ آب کم) مورد نظر است. یک بار دیگر، ترکیبات مشابه در نیمه عمر با هم ترکیب می شوند. تستوسترون Enanthate یک بار دیگر به جای حمایت از TRT است. Trenbolone Hexahy drobenzy lcarbonate (Parabolan)، مورد علاقه در میان بدنسازان رقابتی (به ویژه برای پیش رقابت) مورد استفاده قرار می گیرد و مزایای به دست آمده از دوز بالا کمک می کند تا در رسیدن به سخت و متراکم نگاهی به بدن، به ویژه هنگامی که Parabolan استفاده می شود. استفاده از وینسترول (فرمت خوراکی) نه تنها به منظور تا حدودی یک شروع سریع، بلکه برای کمک به کاربر در دستیابی به یک نگاه خشک، پاره پاره و سخت به بدن است.


نوع PCT مورد نیاز پس از پایان دوره

مانند هر استروئیدی آنابولیک، PCT برای کمک به بدن به عملکرد عادی ضروری است. این حقیقت است حتی اگر تستوسترون در طول چرخه مصرف شود زیرا بدن در هنگام تکمیل تولید طبیعی را سرکوب می کند.

Nolvadex یا Clomid اغلب به عنوان بخشی از PCT مورد استفاده قرار می گیرد و از بدن برای بازگرداندن تستوسترون به طور طبیعی یک بار دیگر حمایت می کند.


چگونه می توان آن را پس از استفاده از Trenbolone هگزا هیدروبنزیل کربنات پودر خالص ذخیره؟

در صورت استفاده از قرصهای هگزا هیدروبنزیل کربنات Trenbolone منقضی شده و یا در صورتی که قرص ها یا تزریق ها دیگر مورد استفاده قرار نگیرند، پس از مشورت با یک داروساز یا شرکت دفع زباله های محلی، در مورد چگونگی بی خطر هضم هیدروبنزیل کربنات Trenbolone، باید از این دارو استفاده کنید. به شدت توصیه می شود که Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate را نباید در توالت ریخت و یا ریختن به تخلیه، مگر اینکه به طور خاص توسط یک مقام واجد شرایط توصیه شود. Trenbolone قرص هگزا هیدروبنزیل کربنات و یا تزریق باید به درستی دور انداخته، زمانی که منقضی شده یا دیگر مورد نیاز است. Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate باید در یک اتاق کنترل شده در دمای 20 تا 25 درجه سانتیگراد (68 تا 77 درجه فارنهایت) با دفع مجاز به 15 تا 30 درجه سانتیگراد (59 تا 86 درجه فارنهایت) ذخیره شود و از استفاده غیر مجاز جلوگیری شود. حیوانات خانگی، نور خورشید، رطوبت و کودکان است.
 

4. مصرف پودر خام هگزا هیدروبنسیل کربنات ترنبولون

 

دوز توصیه شده هورس بنزیل کربنات هورمون بطور معمول 50 تا 75 میلی گرم یک بار، 3 یا 4 بار در هفته است.

 

Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate (Parabolan) به طور کلی به عنوان یک داروی مناسب برای افرادی که به طور کامل برای استفاده از استروئیدهای آنابولیک مناسب است، به دلیل توانایی آن، مناسب نیست. بنابراین، میزان دوز ورود به سطح احتمالا هنوز هم برای کسانی که به استروئیدهای آنابولیک مورد استفاده قرار نمی گیرند بسیار قوی خواهد بود.


برای کسانی که قبل از استفاده از استروئید استفاده کرده اند، اما به تری گلیسیرید سدیم هگزا هیدروبنزیل کربنات (Parabolan) تجویز می شود، معمولا در حدود 152-220 میلی گرم در هفته شروع می شود که به نصف یا یک آمپول کامل معادل است. در این دوز از مزایای بسیار قابل توجهی برخوردار است، به ویژه هنگامی که آموزش درست و رژیم غذایی در همان زمان مورد توجه قرار گیرد.

 

مصرف کنندگان با تجربه ترنبولون هگزا هیدروبنزیل کربنات (Parabolan) ممکن است 228 تا 456 میلی گرم در هفته، معادل دو آمپول داشته باشند.

 

پیشرفته ترین کاربران می توانند بیش از 500 میلی گرم مصرف کنند اما در بسیاری از موارد این دوز بسیار بالا به علت قدرت مطلق ترشح بنزیل کربنات Trenbolone (Parabolan) لازم نیست.
 

5. هشدار o f trenbolone هگزا هیدرو بنزیل کربنات پودر خام

برخی از عوارض جانبی Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate (Parabolan) ممکن است برای بعضی از کاربران باشد، اما در بعضی از داروها نباید به طور کامل مصرف شود.


هر کسی که سابقه ای از هر یک از شرایط زیر را داشته باشد نباید بدون استفاده از مشاوره پزشکی از تجویز ترن سکس استفاده کند.

• آتروفی مفصلی

• سرطان پروستات

• سرطان بیضه

• سرطان پستان

• اختلال در عملکرد کبد

• بیماری کلیوی یا اختلال عملکرد

• سکته مغزی

• بیماری قلب و عروقی

• مشکلات تنفسی


Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate (Parabolan) توصیه نمی شود برای استفاده در زنان در هر دوز، به دلیل خطر بسیار بالا virilization. این به خاطر این واقعیت است که parabolan یک استروئید بسیار آندروژنی است.

6. آیا ممکن است اثرات جانبی o f trenbolone hexahydrobenzylcarbonate پودر خام؟  

 

Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate (Parabolan)، که یک شکل از ترنبولون است، یکی از قویترین استروئیدهای آنابولیک است که پنج برابر قویتر از تستوسترون است. به همین علت، می تواند عوارض جانبی را در بعضی موارد ایجاد کند و برای کسانی که قبل از استفاده از استروئیدهای آنابولیک استفاده نکرده اند توصیه نمی شود. عوارض جانبی احتمالی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 

اثرات آندروژنی

Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate (Parabolan) یک داروی قوی آندروژنی است و می تواند بر مردان تاثیر بگذارد که حتی نسبتا حساس به آن هستند. برخی از اثراتی که می توانند تجربه شوند عبارتند از: پوست روغنی و رشد بیش از حد موی بدن.

آکنه همچنین می تواند یک مشکل باشد اما این تنها در مردان مبتلا به گرایش جنسی به وجود می آید. در این موارد، parabolan می تواند مشکل را تشدید کند.

نگه داشتن تمیز، خشک شدن و تغییر لباس های تمرین به سرعت می تواند به مشکلات پوست کمک کند و میزان بروز آکنه را کاهش دهد.

 

قلبی عروقی

کمبود احتباس آب به این معنی است که افزایش فشار خون با ترنبولون هگزا هیدروبنزیل کربنات (Parabolan) به علت استروژن بیش از حد رخ نمی دهد، اما با این وجود، می تواند تاثیر بسیار مهمی در سلامت قلبی عروقی داشته باشد.

هر فرد مبتلا به سابقه پرفشاری خون یا کلسترول بالا توصیه نمی شود هورمون بنزن هگزا هیدروبنزیل کربنات (Parabolan) را آغاز کند. علاوه بر این، در هنگام مصرف استروئید، یک شیوه زندگی سالم، با رژیم غذایی حاوی غنی از اسیدهای چرب امگا و کم چربی اشباع است.

 


ریزش مو

از آنجا که اثرات آندروژنیک هورمون سدیم هیدروبنزیل کربنات (Parabolan) بسیار قوی است، خطر ریزش مو در میان افرادی که این دارو را مصرف می کنند وجود دارد.

با این حال، ریزش مو در مردان تنها در کسانی که ژن برای آن وجود دارد. به جای اینکه باعث ریزش مو شود، هورمون هگزیلید بنزیل کربنات Trenbolone (Parabolan) به سادگی روند را سرعت می دهد. هنگامی که ریزش مو رخ داده است، حتی پس از استفاده از استروئید متوقف نمی شود.

 
سمیت کبدی

Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate (Parabolan) n به طور کلی اعتقاد بر این نیست که استروئید هپاتوسیکسیک باشد و به هیچ عوارض جانبی با دوز منظم مرتبط نیست. ممکن است زمانی که در یک دوز بسیار بالا برای یک دوره طولانی مصرف شود ممکن است میزان سمیت وجود داشته باشد، اما این اثر معمولا انتظار نمی رود.

 

این لیست کامل از تمام اثرات جانبی هگزا هیدروبنزیل کربنات ترنبولون نیست، لطفا جزئیات بیشتری را در هنگام تصمیم به استفاده از آن بررسی کنید.
 

7. خرید تنگنبلون هگزا هیدروبنزیل کربنات پودر خام F ROM SZOB

در بازار، نوع خلوص پودر ترنبولون هگزا هیدروبنزیل کربنات وجود دارد، معمولا از 60 تا 99 درصد، پودر هگزا هیدروبنزیل کربنات ترنبولون با خلوص بالا مثل 98 درصد معمولا در رده دارویی است که برای استفاده بیشتر ایمن است، عوارض جانبی کمتری دارد، می تواند بیشتر داروهای ترنبولون hexahydrobenzylcarbonate تولید، که در آن برای خرید trenbolone درجه دارویی


پودر هگزا هیدروبنزیل کربنات، شاید این یک سوال است. اگر قبلا می دانستید، این خوب است. اگر هنوز هم هنوز نمی دانید و شما یک تامین کننده محصولات استروئیدها هستید، نیاز به این است که شرکت SZOB یکی از گزینه های خوب شما باشد.
مزیت شرکت SZOB چیست؟

1 با کیفیت بالا با قیمت رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص:> 99٪

3) ما تولید کننده هستیم و می توانیم محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه عرضه کنیم.


2 سریع و ایمن تحویل:

1) بسته را می توان پس از 24 ساعت پس از پرداخت ارسال کرد. شماره ردیابی در دسترس است

2) حمل و نقل امن و محرمانه. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.


3 ما مشتریان در سراسر جهان داریم:

1) خدمات حرفه ای و تجربه غنی مشتریان را به راحتی، سهام مناسب و تحویل سریع به میل خود می دهند.

2) بازخورد بازار و بازخورد کالاها قدردانی خواهند شد، ملاقات مشتریان، مسئولیت ماست.

3) با کیفیت بالا، قیمت رقابتی، تحویل سریع، خدمات کلاس اول، اعتماد و ستایش از مشتریان را به دست آورید.


4 سه اصل:

1) تحویل امن: تنوع کانال، حفاظت از حریم خصوصی مشتریان است و فقط در مورد اطمینان از حمل دوباره.

2) هرگز تغییر: محصول همیشه خلوص بالا حفظ، تغییر نمی کند، کیفیت بالا فرهنگ شرکت ما است.

3) خدمات خوب: برای حل مشکلات مشتری به سرعت ممکن است، به طوری که مشتریان با ایمن بودن کالا را دریافت می کنند.
چگونه برای خرید پودر هگزا هیدروبنزیل کربنات تنگنبلول دارویی از شرکت SZOB خام؟

→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه Enanthate Trenbolone را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e