شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر Enanthate Trenbolone (10161-35-8)

پودر Enanthate Trenbolone، پودر خام Enanthate Trenbolone، خرید پودر Enanthate Trenbolone، پودر Enanthate Trenbolone خام، پودر Enanthate Trenbolone، پودر Enanthate Trenbolone برای فروش، Trenbolone پودر Enanthate پودر،


1. پودر Enanthate Trenbolone خام چیست؟


Trenbolone Enanthate یکی از محبوب ترین استروئیدهای آنابولیک است که توسط بدنسازان مورد استفاده قرار می گیرد. بعضی از آنها مانند Trenbolone Acetate یا Trenbolone-Hex (Tren-hexahydrobenzylcarbonate) نیز محبوب هستند. مصرف کنندگان این دارو برای تمام دوره های بدن سازی، از جمله برش و انبوه، سودمند هستند.

 

Trenbolone یک هورمون است که با گیرنده های آندروژن، یک نوع استرس طولانی از Trenbolone هورمون است.


Trenbolone، که مشتق شده از ناندرولون (هورمون پایه در Deca-Durabolin) است، یک استروئید 19-نه آنابولیک است. ترکیبات 19-nor با کمبود یک کربن 19 در ساختار استروئید مشخص می شوند که همچنین طبقه بندی پروژسترون را به ترنبولون می رساند.


از طریق اصلاحاتی از ناندرولون، دو باند بین کربن های 11 و 9 معرفی می شود و این اصلاح شیمیایی است که به طور موثر باعث می شود Trenbolone به aromatization (تبدیل به استروژن) با استفاده از آنزیم aromatase و همچنین افزایش قدرت در که Trenbolone به گیرنده آندروژن متصل می شود.


این بدان معناست که Trenbolone تنها عوارض جانبی استروژنیک را تولید نخواهد کرد و آن استروئید آنابولیک بسیار قوی و بسیار قوی با نسبت آنابولیک نسبتا آندروژنی 500: 500 است. در مقایسه با تستوسترون، این تکان دهنده است، زیرا تستوسترون نسبت آنابولیک و نسبت آنزیم 100: 100 را بیان می کند. از این رو می توانیم ببینیم که چگونه و چگونه Trenbolone پنج برابر قدرت تستوسترون است.


تغییرات شیمیایی آن همچنین باعث مقاومت قوی تر به متابولیسم بدن می شود، که حتی بیشترین قابلیت آنابولیک آن را در بافت عضلانی می دهد. در نهایت، Trenbolone Enanthate حاوی استرهای Enanthate است که در گروه هیدروکسیل 17 بتا در ساختار استروئیدی قرار دارد. این، همانطور که در چندین بار ذکر شد، سرعت آزاد شدن را کاهش می دهد و همچنین نیمه عمر Trenbolone را در بدن به حدود 7 تا 10 روز گسترش می دهد.
پودر Enanthate Trenbolone خام

Trenbolone Enanthate پودر خالص، ماده از Enbanco Enanthate، یک نوع پودر کریستالی رنگ خاموش زرد، بسیاری از محصولات استروئید تامین کننده معمولا خرید خلوص بالا Trenbolone Enanthate پودر آنلاین، آن را به انواع نام تجاری به پایان رسید Trenbolone Enanthate، جزئیات Trenbolone Enanthate خام در SZOB به صورت زیر است:

نام شیمیایی: Tren E، trenbolone E

فرمول مولکولی: C25H34O3

وزن مولکولی: 382.544

خلوص:> 98٪

درجه: درجه داروسازی

2. چگونه خمیر Trenbolone Enanthate پودر کار می کند؟


Trenbolone Enanthate هر دو آنابولیک و آندروژن است و قدرتمندتر از تستوسترون معمولی است. آن را با اتصال گیرنده آندروژن (AR) کار می کند و نمی کند (تبدیل به استروژن) منجر به افزایش عضله. علاوه بر اتصال به AR، Trenbolone نیز خود را به سلول های چربی متصل می کند و مسیرهای کاهش چربی را فعال می کند.


پتانسیل اتصال Trenbolone Enanthate سه برابر تستوسترون است. به عنوان یک آنابولیک، استروئید تولید و حفظ عضله به طور موثر تر از تستوسترون است و همچنین به طور مستقیم با گیرنده های گلوکوکورتیکوئید کار می کند برای مهار تولید کورتیزول که عضلات را می سوزاند. 100mg Trenbolone Enanthate خواهد اثر مشابهی با 500mg Trenbolone Enanthate.Exact مزایای Trenbolone Enanthate به شرح زیر است:


² افزایش قدرت عضلانی: اثرات آندروژن بالا منجر به رشد سریع عضلات و جرم می شود.


² Fat Burning: همچنین در سوختن کالری و حذف سلول های چربی با اتصال به سلول های چربی کمک می کند.


² بهبود استقامت: اثر آندروژنیک در برش کمک می کند در حالی که در همان زمان باعث افزایش استقامت شما می شود.


² بدون عطر و طعم: استروئید به استروژن تبدیل نمی شود، از این رو هیچ سلول عضلانی سوخته نمی شود.


² کارآمد: شما نیاز به مقدار کمتر از Trenbolone در مقایسه با سایر گزینه ها. شما همچنین می توانید انواع مختلفی را به دلخواه شخصی تغییر دهید. زیرا نیمه عمر آن کمتر از سایر استروئیدها است.


گرچه ممکن است Trenbolone در شکل شفاهی یافت شود، بهترین نتیجه را با رفتن به نوع تزریقی تجربه خواهید کرد. این به این دلیل است که به سرعت و به راحتی به بدن جذب می شود و تقریبا بلافاصله شروع به کار می کند. خطر ابتلا به برخی از آن در سیستم گوارش گم شده است.
3. نحوه استفاده از پودر Enanthate Trenbolone خام


در بازار، Trenbolone Enanthate پودر خام معمولا به عنوان فرم تزریق گرفته شده است. صرف نظر از اینکه هدف شما چیست، آیا آن را بزرگ و یا برش بیشتر Trenbolone-Enanthate را پیدا خواهد کرد بسیار موثر در 300mg-500mg در هفته محدوده با 400mg در هفته به طور کلی یک دوز بسیار محکم است. بله، شما می توانید بیشتر استفاده کنید، اما بیشتر آنها دوز دریافت می کنند که بیش از 500 میلی گرم در هفته برای عوارض جانبی بیشتر می آیند، به ویژه اگر آنها به 600 میلی گرم در هفته می رسد و تقریبا مطمئن باشید اگر آنها در هر هفته 700 میلی گرم برسند. صرفنظر از دوزهای بیشتر، 8 هفته طول می کشد تا با استفاده از 12 هفته طول عمر مفید به طور کامل تا آنجا که می خواهید بروید. اگر چرخه شما از 12 هفته گذشته ادامه داشته باشد، بهتر است که هورمون آنابولیک دیگری را در محل Tren جایگزین کنید تا بتوانید زنده بودن را ادامه دهید. بله، بدن ما سازگار خواهد شد.

 

چرخه Enanthate Trenbolone بر اساس نیاز کاربران و تحمل برای دارو تعیین می شود. چقدر جرم و قدرت شما به دست می آید بستگی دارد به چقدر شما می گیرید.

همانند اکثر استروئیدها، اثر وابسته به دوز است، همانطور که عوارض جانبی Trenbolone Enanthate نیز وجود دارد، هرچه بیشتر به دست آوردن مزایایی که مشاهده می کنید، بیشتر شود. با این حال، بیشتر عوارض جانبی شما تجربه. بنابراین لطفا در هنگام مصرف مراقب باشید.

 

با توجه به آنچه که باید Trenbolone-Enanthate را با خود بیاورید، به سادگی آنچه را که میخواهید انتخاب کنید، زیرا این هورمون به خوبی با تمام استروئیدهای آنابولیک پشته شده است. با این حال، بسیار توصیه می شود که تستوسترون بخشی از پشته خود را به عنوان Trenbolone در هر شکل تا حد زیادی سرکوب تولید تستوسترون طبیعی است. بسیاری از افراد همچنین می توانند هورمون T-3 را تکمیل کنند تا بسیار مفید باشند زیرا سطح Tren در حال حاضر به طور کلی سقوط می کند. علاوه بر این، همانطور که استفاده مسئول مهم است، پس از اتمام چرخه، یک برنامه خوب پس از درمان چرخه (PCT) باید انجام شود. در مورد Trenbolone-Enanthate، اگر چرخه شما با این استروئید در بازی به پایان می رسد، PCT شما نمی خواهد شروع کند تا حداقل 2 هفته از زمان آخرین تزریق شما گذشته است.

 

ترنبلون و دیانابول ترکیبی


در طول سه تا چهار هفته اول، برخی از وب سایت های بدنساز سازی ترکیبی از Trenbolone و Dianabol یا پشته را پیشنهاد می دهند و توصیه می کنند مصرف حدود 50 میلی گرم در روز باشد. این چرخه Trenbolone میان مدت دوزهای را با مقدار بالاتری از چرخه های جدید شروع می کند. تستوسترون به عنوان مکمل به جای آنابولیک اصلی استفاده می شود. Dianabol در این پشته گنجانده شده است، اما این به این دلیل نیست که Tren به اندازه کافی قدرتمند نیست که تنها باشد. تنها چیزی که نیاز به چرخه Enanthate Trenbolone تستوسترون است. هنگامی که در مورد این چرخه خاص می آید، Dianabol اغلب به عنوان یک شروع کننده برای کسی که مایل به انبساط و تقویت است استفاده می شود.

 

Trenbolone Enanthate 800 میلی گرم و ترکیبات Drostanolone E

طی هفته های 1 تا 12، بدنسازان همچنین ممکن است 100 میلی گرم تستوسترون انتانات و 800 میلیگرم انتانات ترنبلون و 400 میلی گرم انتانات دورتانولون را مصرف کنند. اینها دوزهای هفتگی هستند. همه چیز که در این چرخه قرار دارد، شامل استرهای enanthate است. وقتی مواد مخدر یکسان است، تزریق آسانتر است و آنها را می توان در همان سرنگ قرار داد. دوز انانتان تروبوبولن بالاتر خواهد بود، در حالی که تستوسترون یک درمان جایگزین مکمل است و Drostanolone برای تزریق Trenbolone وجود دارد.

 

ترنبلون Enanthate و Trenbolone ترکیبی

توجه داشته باشید که استرها از Trenbolone لازم نیست که یک استروئید آنابولیک داشته باشند. به عنوان مثال، تستوسترون Enanthate با Trenbolone enanthate. خوب است که ترکیب تتربولون استات (Tren A) با تستوسترون انتانت را در طول دوره های خود ترکیب کنید. این چرخه ها مشکل ساز نیستند. برای دستیابی به حداکثر نتایج، از زمان و نیمه عمر استرها و برنامه های تزریق آگاه باشید. در عین حال، باید دانست که دوزهای Trenbolone enanthate می تواند - و اغلب - خطرناک باشد و می تواند عوارض جانبی کوتاه مدت و بلند مدت را ایجاد کند. 

4. مصرف پودر Enanthate Trenbolone خام


Trenbone Enanthate در بازار سیاه در مقادیر زیادی یافت می شود. این می تواند نسبتا گران باشد، صرف نظر از اینکه چگونه و چه جایی ساخته شده است. قیمت آن می تواند از 15 دلار برای هر گرم پودر تا حدود 150 دلار برای هر 10 میلی لیتر بطری باشد. محدوده دوز مصرفی Trenbolone معمولا 75 تا 100 میلی گرم یک بار است. با توجه به طول کوتاه استر، بهتر است آن را هر روز یا 3 بار در هفته از طریق تزریق داخل عضلانی مصرف کنید. 400 میلی گرم در هفته به طور کلی کاملا در نظر گرفته می شود دوز جامد، اما اکثر مردم Tren E را در محدوده 300 تا 500 میلی گرم در هفته پیدا خواهند کرد.
 

5. هشدار o f Trenbolone Enanthate


Enanthate Trenbolone استروئیدی است که دارای خواص قوی آندروژنی است. عرق کردن و کاهش توانایی قلب و عروق اغلب به طور گسترده ای با استفاده از Trenbolone Enanthate گزارش می شود. Enanthate Trenbolone مناسب برای کسی نیست که ورزش هایی را که نیاز به تناسب اندام قلب و عروق دارند، بازی کند. عرق کردن در شب بسیار زیاد گزارش شده است، با بی خوابی و حتی رویاهای عجیب و غریب ممکن است رخ دهد. توصیه می شود مصرف آب در هنگام مصرف Trenbolone Enanthate کارآیی داشته باشد زیرا باعث تمایل به از دست دادن آب می شود.


با این حال، گفته شده است که Trenbolone Enanthate فاقد فسفر نیست، اما از آنجا که استروژن اثرات جانبی مرتبط با پروژسترون را نشان می دهد، مانند gynecomastia، آن را باید به طور جدی در حالی که آن را با سایر استروئید آنابولیک آندروژنی، مانند تستوسترون، انباشته می شود. گزارش شده است که Trenbolone Enanthate در عمل HTPA بسیار شدید است. علاوه بر این، بهبودی آن نیز گفته شده است که سخت تر از استروئید است و به همین دلیل، استفاده از HCG اغلب توصیه می شود.
 

6. آیا ممکن است عوارض جانبی Trenbolone Enanthate پودر خام؟

Enanthate Trenbolone استروئید قدرتمند است، اما همچنین باعث عوارض جانبی قابل توجهی می شود.

عوارض جانبی کوئمون عبارتند از:

² افزایش اثرات طاسی الگوی مردانه؛


² افزایش شیوع آکنه؛


² برای ورزشکاران زن به دلیل خواص قوی آن آندروژنی توصیه نمی شود.


² خطر ابتلا به Oor الگوهای خواب؛


² عرق خفیف؛


² افزایش فشار خون؛


² Trenbolone Enanthate می تواند به علت آسیب کبد یا کلیه گاهی اوقات


این لیست تمام عوارض جانبی را شامل نمی شود، در صورتی که تصمیم به مصرف Trenbolone Enanthate دارید بهتر است سایر عوارض جانبی را بررسی کنید.

7. خرید Trenbolone Enanthate پودر F ROM SZOB

در بازار، نوع خلوص پودر Trenbolone Enanthate متفاوت است، معمولا از 60 تا 99 درصد، پودر Enanthate Trenbolone با خلوص بالا مانند 98٪ معمولا در رده دارویی است که برای استفاده بیشتر امن است، عوارض جانبی کمتر، می تواند بیشتر مواد مخدر Trenbolone Enanthate، که در آن برای خرید درجه دارویی Trenbolone Enanthate درجه دار، شاید این سوال است. اگر شما در حال حاضر


می دانید، این خوب است. اگر هنوز هم هنوز نمی دانید و شما یک تامین کننده محصولات استروئیدها هستید، این شرکت نیاز دارد، پس شرکت SZOB ممکن است یکی از انتخاب های خوب شما باشد.


مزیت شرکت SZOB چیست؟

 

1 با کیفیت بالا با قیمت رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص:> 99٪

3) ما تولید کننده هستیم و می توانیم محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه عرضه کنیم.

 

2 سریع و ایمن تحویل:

1) بسته را می توان پس از 24 ساعت پس از پرداخت ارسال کرد. شماره ردیابی در دسترس است

2) حمل و نقل امن و محرمانه. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.

 

3 ما مشتریان در سراسر جهان داریم:

1) خدمات حرفه ای و تجربه غنی مشتریان را به راحتی، سهام مناسب و تحویل سریع به میل خود می دهند.

2) بازخورد بازار و بازخورد کالاها قدردانی خواهند شد، ملاقات مشتریان، مسئولیت ماست.

3) با کیفیت بالا، قیمت رقابتی، تحویل سریع، خدمات کلاس اول، اعتماد و ستایش از مشتریان را به دست آورید.


4 سه اصل:

1) تحویل امن: تنوع کانال، حفاظت از حریم خصوصی مشتریان است و فقط در مورد اطمینان از حمل دوباره.

2) هرگز تغییر: محصول همیشه خلوص بالا حفظ، تغییر نمی کند، کیفیت بالا فرهنگ شرکت ما است.

3) خدمات خوب: برای حل مشکلات مشتری به سرعت ممکن است، به طوری که مشتریان با ایمن بودن کالا را دریافت می کنند.


چگونه برای خرید داروسازی Trenbolone پودر Enanthate از SZOB؟

→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه Enanthate Trenbolone را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: