شنژن خوب زیست فناوری شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (SZOB)
رده محصول

  شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)

  اضافه کردن هنگ کنگ: 6/F, Fo قهوهای مایل به زرد صنعتی مرکز، خیابان وان Au Pui 26-28, Fo قهوهای مایل به زرد، Shatin، هنگ کنگ

  سرزمین اصلی چین افزودن: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 Heping شرق جاده، لنقوا جدید بخش شنژن چین PRC

  ایمیل:nicole@ok-biotech.com

      smile@ok-biotech.com

  وب سایت: www.ok-biotech.com

  تلفن: شماره 6679 4580

Trenbolone Enanthate (10161-35-8)

Trenbolone enanthate (نام مستعار Trenabol) یا هپتانوات trenbolone نیز شناخته شده 19 و نه δ9، 11-تستوسترون enanthate اوارکتومى، 17 بتا یا در 19-norandrost-4,9,11-trien-17β-ol-3-one اوارکتومى، 17 بتا enanthate، مصنوعی، تزریق استروئید آنابولیک آندروژنی-(AAS) است و مشتق 19-نورتستسترون (ناندرولون) که هرگز به بازار عرضه شد. استر enanthate C17β و prodrug بلند اقدام trenbolone (19-نه-δ9, 11-تستوسترون) است. Trenbolone enanthate در تحقیقات علمی مورد استفاده قرار گیرد.


1.Trenbolone Enanthate خام پودر چیست؟?

Trenbolone Enanthate است یکی از محبوب ترین استروئید آنابولیک استفاده از بدنسازان با توجه به آن effectiveness.others مانند Trenbolone استات، یا Trenbolone سحر و جادو کردن (Tren hexahydrobenzylcarbonate) نیز معروف هستند. کاربران از این دارو مفید برای تمام دوره پرورش از جمله برش و حجیم برایمان.

 

Trenbolone هورمون که متصل به گیرنده های آندروژن، طولانی استر نوع هورمون Trenbolone است.


Trenbolone، است که مشتق شده از ناندرولون (پایه هورمون در Deca-Durabolin)، 19- نه استروئیدی آنابولیک. 19-و نه ترکیبات توسط عدم کربن 19 در ساختار استروئیدی است که همچنین Trenbolone طبقه بندی پروژسترون نیز به ارمغان می آورد مشخص می شوند. از طریق این تغییرات از ناندرولون، آن دو دو-اوراق قرضه بین کربن 11 و 9 معرفی و این تغییر شیمیایی است که به طور موثر Trenbolone کاملا ایمنی به عطر سازی (تبدیل به استروژن) از طریق آنزیم آروماتاز است و همچنین افزایش قدرت در آن Trenbolone متصل به گیرنده های آندروژن. این است که بگوییم Trenbolone که هر گونه عوارض جانبی استروژنی به تنهایی تولید نمی کند و این است که آن یک استروئید آنابولیک بسیار قوی و بسیار قوی با آنابولیک: نسبت مردانه 500:500. تستوسترون آنابولیک بیانگر در مقایسه با تستوسترون این متناوب، است: نسبت مردانه 100:100. از این رو، ما می توانید ببینید چگونه و چرا Trenbolone پنج برابر قدرت تستوسترون است. تغییرات شیمیایی آن نیز به آن اجازه دهد مقاومت قوی تر به سوخت و ساز در بدن اجازه می دهد حداکثر حتی بیشتر از آن قابلیت های آنابولیک در بافت ماهیچه ای. در نهایت، Trenbolone Enanthate دارای استر enanthate، ضمیمه در گروه 17 بتا هیدروکسی در استروئید ساختار است. این، همانطور که ذکر شد چند بار در حال حاضر، سرعت آزاد را کند می کند و همچنین گسترش Trenbolone را نیمه جان در بدن به حدود 7 تا 10 روز.
Trenbolone Enanthate خام پودر

پودر خام Trenbolone Enanthate ofTrenbolone مواد Enanthate نوع خاموش زرد رنگ پودر کریستالی، بسیاری از استروئیدها محصولات فروشنده معمولا خرید خلوص بالا Trenbolone Enanthate را آنلاین، پودر آن را در انواع برند Trenbolone به پایان رسید Enanthate، جزئیات Trenbolone Enanthate خام در SZOB به شرح زیر:

نام و نام شیمیایی: Tren E trenbolone الکترونیکی

فرمول مولکولی: C25H34O3

وزن مولکولی: 382.544

خلوص: > 98%

درجه: درجه دارویی

2.چه کندTrenbolone Enanthate خام پودرکار می کند? 

Trenbolone Enanthate است هر دو آنابولیک و آندروژن و قوی تر از تستوسترون مشترک است. این آثار با اتصال به گیرنده آندروژن (علیرضا) و معطر نمی کند (تبدیل به استروژن) منجر به افزایش عضله. علاوه بر اتصال به علیرضا Trenbolone نیز خود را متصل به سلول های چربی و راه از دست دادن چربی را فعال می کند.


پتانسیل اتصال Trenbolone Enanthate سه بار که هورمون تستوسترون می باشد. به عنوان آنابولیک، استروئید ایجاد و حفظ عضلات موثرتر از تستوسترون و همچنین با این نسخهها کار به طور مستقیم با گیرنده های گلوکوکورتیکوئید برای مهار تولید کورتیزول است که عضلات را می سوزاند. 100 میلی گرم Trenbolone Enanthatewill اثر مشابه به 500 ميلي گرم از مزایای Trenbolone Enanthate.Exact Trenbolone Enanthate به عنوان زیر است:


²افزايش قدرت عضلات: اثرات آندروژنی بالا منجر به رشد سریع تر از عضلات و توده.


²سوزاندن چربی: آن نیز کمک در سوزاندن کالری و از بین بردن سلول های چربی را با اتصال به سلول های چربی.


²بهبود استقامت: کمک می کند تا اثر آندروژنی در برش در حالی که در همان زمان بهبود خود را استقامت.


²هیچ عطر سازی: استروئید نیست تبدیل به استروژن بنابراین سلول های عضلانی بدون سوزانده خواهد شد.


²کارآمد: دوز کمتری نسبت به دیگر جایگزین Trenbolone نیاز شما. شما همچنین می توانید انواع بسته به شخصی desires.cause آن نیمه عمر کوتاه تر در مقایسه با دیگر استروئیدها است متفاوت است.


اگر چه Trenbolone ممکن است به صورت خوراکی در بر داشت، شما بهترین نتایج را با رفتن برای نوع تزریقی تجربه کنند. این است دلیل آن است که به سرعت و به راحتی به بدن جذب می شود و شروع می کند. خطر ابتلا به برخی از آن ها گم شده در دستگاه گوارش به حداقل برسد.
3.نحوه استفاده ازTrenbolone Enanthate خام پودر? 

در بازار، پودر خام Trenbolone Enanthate معمولا به عنوان فرم های تزریق گرفته شده است. بدون توجه به هدف خود را دارد، آن حجیم و یا برش اکثر Trenbolone Enanthate بسیار موثر در 300 میلی گرم - 500 میلی گرم در هر هفته حدود با 400 ميلي گرم در هر هفته به طور کلی یک دوز بسیار جامد بودن پیدا شود. بله، شما بیشتر می توانید استفاده کنید اما ترین دوز که گذشته 500 ميلي گرم در هفته عوارض بیشتر باشد به خصوص اگر آنها را وارد کنید 600 میلی گرم در هر هفته حدود و تقریبا راستى اگر آنها پیش افتادن از 700 میلی گرم در هر هفته خواهید دید. بدون در نظر گرفتن دوز بیشتر از 8 هفته آبرومندانه موثر با 12 هفته استفاده شود تا آنجا که شما می خواهید به طور کلی پیدا کنید. اگر چرخه خود گذشته 12 هفته تمدید به طور معمول بهتر است جایگزین دیگری از هورمون های آنابولیک Tren را محل در-به منظور زنده نگه داشتن پیشرفت است; بله، ما بدن سازگار می شوند.

 

Trenbolone Enanthate چرخه نیازهای کاربران و تحمل برای مواد مخدر تعیین می شود. چقدر و قدرت شما دست آوردن بستگی به چه مقدار شما را.

با اکثر استروئید اثر وابسته به دوز است، به عنوان عوارض جانبی Trenbolone Enanthate بیشتر شما را به سود بیشتر شما; با این حال، بیشتر اثرات جانبی شما تجربه. پس لطفا مراقب باشید در هنگام مصرف شود.

 

همانطور که برای چه باید به شما پشته Trenbolone Enanthate با، به سادگی انتخاب کنید هر آنچه شما می خواهید به عنوان این دسته هورمون با تمام استروئیدها آنابولیک. با این حال، بسیار به عنوان Trenbolone در هر شکل تا حد زیادی از تولید طبیعی تستوسترون سرکوب خواهد شد تستوسترون که بخشی از شما پشته به توصیه می شود. بسیاری از افراد نیز پیدا کردن مکمل با هورمون T-3 می شود بسیار مفید به عنوان سطوح به سقوط به طور کلی زمانی که Tren حاضر است. بیشتر به عنوان مسئول استفاده مهم طرح پست چرخه درمان (PCT) خوب باید پس از تکمیل چرخه رخ می دهد. اگر چرخه خود را به پایان می رسد با این در مورد Trenbolone Enanthate استروئید در بازی PCT خود را نه تا زمانی که حداقل 2 هفته از زمان تزریق گذشته خود گذشت شروع می خواهد.

 

Trenbolone و Dianabol ترکیبی


در طی سه تا چهار هفته اول سایت بدنسازی توصیه ترکیب Trenbolone و Dianabol یا پشته و نشان می دهد حدود 50 میلی گرم مصرف روزانه. این چرخه Trenbolone متوسط دوز در مقدار بالاتر از چرخه های مبتدی شروع می شود. تستوسترون به عنوان یک مکمل به جای اصلی آنابولیک استفاده می شود. Dianabol است که در این دسته شامل اما نه به این دلیل Tren است نه به اندازه کافی قوی به تنهایی است. تنها چیزی که نیاز به چرخه Trenbolone Enanthate تستوسترون است. وقتی که می آید به این دوره خاص، Dianabol اغلب به عنوان پايي برای کسی که می خواهد به حجم بالا و قوی تر استفاده می شود.

 

Trenbolone Enanthate 800 میلی گرم و Drostanolone E ترکیبی

در طول 1 هفته تا 12، بدنسازان نیز ممکن است گرفتن 100 mg تستوسترون enanthate و 800 میلی گرم از Trenbolone enanthate و 400 ميلي گرم از Drostanolone enanthate توصیه می کنیم. این دوزهای بارگیری است. همه چیز در این چرخه انباشته شده حاوی استرهای enanthate. هنگامی که تمام مواد مخدر استر همان آسان تر است برای تزریق و می توان آنها را در سرنگ همان قرار داد است. Trenbolone دوزهای enanthate تستوسترون است درمان جایگزینی مکمل و Drostanolone وجود دارد برای تکمیل Trenbolone بالاتر، خواهد بود.

 

Trenbolone Enanthate و Trenbolone A ترکیبی

توجه داشته باشید که استرها Trenbolone است استروئید آنابولیک پشته ای با آن نداشته. برای مثال، enanthate تستوسترون با Trenbolone enanthate. خوب به ترکیب Trenbolone استات (Tren) با enanthate تستوسترون در چرخه خود را است. این چرخه مشکل ساز نیست. باشید از زمان بندی و نیمه عمر استرها و تزریق برنامه نتایج برسند. در حالی که همه، آگاه باشید که دوزهای enanthate Trenbolone توان – و اغلب – خطرناک و شدید کوتاه مدت و بلند مدت عوارض جانبی ایجاد می شود. 

4-دوز Trenbolone Enanthate خام پودر


Trenbolone Enanthate در بازار سیاه در مقادیر زیاد یافت می شود. می توان آن را نسبتا پر هزینه است، بدون در نظر گرفتن چگونه و در کجا ساخته شده است. قیمت آن می تواند طیف وسیعی از 15 دلار در هر گرم از پودر به حدود 150 دلار در هر بطری 10 میلی لیتر. Trenbolone است دوز محدوده به طور معمول 75 میلی گرم - 100 میلی گرم یک بار به دلیل طول استر کوتاه آن است شما بهتر را آن هر روز یا 3 بار در هفته از طریق میلی گرم داخل عضلانی injection.400 در هفته معمولا دوز کاملا جامد در نظر گرفته است اما اکثر مردم می دید Tren الکترونیکی باید رضایت بخش موثر در 300 میلی گرم - 500 میلی گرم در هر هفته حدود.
 

5.هشدارofTrenbolone Enanthate 


Trenbolone Enanthate است استروئید است که دارای خواص آندروژنی قوی. عرق کردن و کاهش قابلیت های قلبی عروقی است که اغلب به طور گسترده ای با استفاده از Trenbolone Enanthate گزارش شده است. Trenbolone Enanthate برای کسی که در هر نوع ورزشی که نیاز به تناسب قلبی عروقی نقش مناسب نیست. عرق کردن تا حد زیادی در زمان شب با بی خوابی گزارش شده است و حتی عجیب و غریب خواب به وقوع پیوندد. توصیه می شود که مصرف آب باید در حالی که Trenbolone Enanthate مصرف دلیل این تمایل به علت از دست دادن آب موثر است.


با این حال، آن است که Trenbolone Enanthate aromatise اما از آنجا که پروژسترون آشکار ساختن استروژن مربوط به عوارض جانبی مانند سینهها، آن به طور جدی در ذهن در حالی که انباشته آن را با دیگر استروئیدها آنابولیک آندروژنی مانند باید نگه داشته گفت: تستوسترون. Trenbolone Enanthate نیز گزارش شده بسیار سخت در تابع HTPA می باشد. علاوه بر این، بازیابی آن نیز شدیدتر از استروئیدها و به این دلیل گفته می شود، استفاده از گونادوتروپین جفتی انسان اغلب توصیه شده است.
 

6. پودر خام ممکن است عوارض جانبی Trenbolone Enanthate چیست؟

Trenbolone Enanthate است استروئید قوی, اما آن نیز عوارض جانبی قابل توجهی را باعث می شود.

Coomon عوارض جانبی عبارتند از:

²افزایش در اثرات طاسی الگوی مردانه;


²افزایش شیوع آکنه;


²برای ورزشکاران زن به دلیل خواص آندروژنی قوی آن توصیه نمی شود;


²خطر oor الگوهای خواب;


²فراوان عرق کردن;


²افزایش فشار خون;


²Trenbolone Enanthate می تواند علت کبد و یا کلیه آسیب گاهی


عوارض جانبی شامل لیست نیست, هنگامی که شما تصمیم می گیرید Trenbolone Enanthate را شما بهتر می بررسی عوارض جانبی دیگر مربوط.

7.فروشTrenbolone Enanthate پودر خامfرامSZOB

در بازار، انواع خلوص Trenbolone Enanthate پودر وجود دارد، معمولا محدوده از 60% - 99%، پودر Trenbolone Enanthate با خلوص بالا مثل 98% هستند معمولا در کلاس دارویی که بیشتر امن برای استفاده، عوارض جانبی کمتر می تواند تولید بیشتر مواد مخدر Trenbolone Enanthate، جایی که برای خرید پودر دارویی درجه Trenbolone Enanthate، ممکن است این سوال. اگر شما در حال حاضر


بدانید که خوب است. اگر شما هنوز هم هنوز نمی دانند، و شما فروشنده محصولات استروئید است که نیاز به این, سپس SZOB شرکت شاید یکی از انتخاب های خوب شما.


مزیت شرکت SZOB چیست؟

 

1 با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35

2) خلوص: > 99%

3) ما تولید کننده و محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه ارائه می کنند.

 

2 تحویل سریع و امن:

1) بسته در 24 ساعت پس از پرداخت فرستاده شده باشد می تواند. ردیابی شماره های موجود

2) امن و با احتیاط حمل و نقل. انواع روش های حمل و نقل برای انتخاب شما.

 

3 ما را به مشتریان در سراسر جهان:

1) سرویس حرفه ای و غنی تجربه را احساس مشتریان خيال، دیدار با تمایل خود را به سهام مناسب و تحویل سریع.

2) بازخورد بازار و کالا بازخورد قدردانی خواهد شد، نیاز مشتری مسئولیت ما است.

3) مرغوب قیمت رقابتی تحویل سریع، کلاس اول خدمات افزایش اعتماد و ستایش از مشتریان.


4 سه اصل:

تحویل 1) امن: تنوع کانال, حفاظت از حریم خصوصی مشتریان. و در این شرایط به کشتی دوباره باشد.

2) هرگز تغییر: محصول همیشه حفظ خلوص بالا، نمی تغییر، بالا کیفیت فرهنگ شرکت ما است.

خدمات خوب 3): سرعت ممکن برای حل مشکلات مشتری به طوری که مشتریان دریافت کالا با خیال راحت.


نحوه خرید دارویی درجهTrenbolone Enanthateپودر از SZOB

→ شده داروخانه آنلاین ما و سفارش مواد اولیه Trenbolone Enanthate را پر کنید.

→ تعریف محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه به شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

→ آن در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.

 I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: هنگ کنگ: 6/F، مرکز صنعتی Fo قهوهای مایل به زرد, 26-28 خیابان وان Au Pui, Fo قهوهای مایل به زرد, Shatin شنژن هنگ کنگ: 8F Fuxuan ساختمان شماره 46 شرق جاده Heping، لنقوا جدید منطقه, شنژن, PRC چین
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن خوب زیست فناوری شرکت فن Ltd.(SZOB)
Share:
Verification: c5916f6aec73893e