شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر ترستولون استات (MENT) (6157-87-5)

پودر ترستولون استات (MENT) (6157-87-5)

پودر استاتین ترستولون، پودر آفتاب ترستولون، پودر خالص ترستولون استات، خرید پودر ترستولون استات، پودر ترستولون استات، ترستولون پودر استات، فروش پودر ترستولون استات، پودر MENT، پودر MENT، پودر MENT خام، پودر MENT پودر برای فروش، پودر MENT پودر،1. پودر تستولون استات (MENT) خام


Testolone Acetate، در حالی که برای سایر اهداف مرتبط با طبی استفاده می شود، یک جایگزین محبوب برای فردی است که جدی در مورد ارتقاء سلامتی انسان است. این برای نتایج سریع و موثر آن برای هر کسی که به دنبال افزایش قدرت سرعتی است، به رسمیت شناخته شده است و در مورد اندازه افزایش در زمان کمی که ممکن است. Trestolone Acetate برای بدنسازان اختصاص داده شده و مربیان وزن است که متعهد به گرفتن نتایج مثبت از طریق ترکیبی از رژیم غذایی، مکمل ها و رژیم تناسب اندام هستند.


برای کسانی که کاملا به ارتقاء سلامتی خود متعهد هستند، آنها فرصت های مختلفی را برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود در اختیار خواهند گذاشت. استفاده از Trestolone Acetate یکی از راه های رسیدن به یک بدن لاغر، خالص با حداکثر افزایش عضله است. امکان دستیابی به نتایج مثبت بدون اثرات نامطلوب، یکی دیگر از دلایلی است که بسیاری از آنها با ترستولون استات و سایر استروئیدهای آنابولیک آزمایش خواهند کرد.

2. چگونه پودر تستولون استات (MENT) خام کار می کند؟


تراتولون استات را می توان در قالب های مختلف، از جمله تزریق و پودر گرفته شده است. در آینده، باید در قالب شفاهی نیز موجود باشد. این در مواجهه با فرآیند فشرده مؤثر است و بدنسازان و وزنه برداران را قادر می سازد توده عضلانی خود را تولید کنند، در حالی که چربی را کاهش می دهند. این می تواند با افزایش دهنده های دیگر ترکیب شود تا حداکثر نتایج را با برش و سخت شدن بدن بدن به دست آورد.


با حداکثر دوز 50 میلی گرم در روز، کاربران می توانند سه ماه پس از مصرف، سود قابل توجهی کسب کنند. ممکن است افزایش میزان استرس و توده عضلانی با افزایش وزن تا 20 پوند در آن دوره زمانی افزایش یابد.

3. چگونه از پودر تستولون استات (MENT) خام استفاده کنید؟


Testolone Acetate بر روی رقابت به دلیل این واقعیت است که بسیار قدرتمند است. علاوه بر این، آن را بر اساس تحقیقات صوتی، پزشکی، و نه فروش تجاری است. در حالی که سایر استروئید ها نیز از مکمل تستوسترون نیاز دارند، می توان مستقل از استاتین ترستولون استفاده کرد. این دارو به عنوان یک داروی بهینه برای دستیابی به رشد عضلانی در مقایسه با همتایان خود محسوب می شود.


استفاده از ترستولون استات به عنوان یک مزیت اضافه باعث نمی شود:

بیخوابی؛

حمله از تجاوز؛

شب بخیر ناخواسته؛

از دست دادن میل جنسی؛

شیوع آکنه؛

لازم به ذکر است که ریزش مو، افزایش فشار خون و احتباس آب با استفاده از آن ممکن است رخ دهد.


در هنگام بررسی پاسخ کسانی که از ترستولون استات استفاده می کنند، پاسخ بسیار مثبت است. به طور کلی، کاربران با توجه به افزایش درجه حرارت هسته از زمان شروع، نشان می دهد که این استروئید آنابولیک می تواند به کار با نتایج کوتاه مدت. کسانی که به دنبال اثرات قابل توجه هستند، در هفته اول استفاده منظم، تغییرات در سلامت آنها دیده می شود.


آنها به سرعت لاغر می شوند، چربی را از بین می برند، در حالیکه عضله افزایش می یابد. کاربران ترستولون استاتون می توانند از مدت کوتاهی از مصرف به مدت دو هفته سود ببرند. در غیر این صورت، آنها می توانند دوره ای را برای شش تا ده هفته برای دیدن حداکثر نتایج بمانند. گوش دادن به علاقه مندان راضی است و بسیاری از این استروئید آنابولیک را به عنوان مورد علاقه خود انتخاب می کنند، استروئید استثنایی انتخابی که در مورد به حداکثر رساندن تمرین و پتانسیل آنها می آید.

4. مصرف پودر ترستولون استات آلی (MENT)


دوز موثر: 20 تا 50 میلی گرم در روز برای یک کاربر با تجربه. این دوز به شکل ترستولون وابسته است. دوز دهان و فراموشی ممکن است کمی بالاتر از فرم تزریقی باشد. یک مهار کننده آروماتاز مانند Arimidex و یک مهار کننده پرولاکتین مانند کابرگولین باید در معرض اثرات جانبی پرولاکتین و استروژن باشد.


فرم تزریقی Trestolone Acetate به عنوان بهترین روش تحویل برای این استروئید آنابولیک در نظر گرفته می شود، در حالی که فرم های خوراکی نتایج کمترین رضایت بخش را تولید می کند. لازم به ذکر است که دوز کلیدی است. هر کسی که از استاتون ترستون استفاده کند، باید تمام دستورالعمل های دوز را به صورت نامه به منظور جلوگیری از اثرات منفی دنبال کند. دوز مناسب نیز نتایج مؤثرتری را در صورت استفاده منظم در طی یک دوره طولانی مدت به ارمغان خواهد آورد.


برای هر کسی که علاقه مند به انبساط و یا برش است، Trestolone Acetate برای هر دو هدف مفید است. برش اجازه می دهد تا ورزشکاران به کاهش چربی و بدون توجیه توده عضلانی خود برسند. هنگامی که انباشته شدن، هدف اصلی این است که حداکثر عضله و قدرت را بسازیم. Trestolone Acetate هر دو نتایج را به دست می آورد، در حال کمک به بدنسازان و وزنه برداران به عنوان آنها به طور مداوم برای بدن خود را به کار انداختن. چربی در مواجهه با موادی که بیشتر رشد می کنند، موثرتر می شود.


به منظور استفاده بیشتر از Trestolone Acetate، لازم است که یک رویکرد جامع استفاده شود. رژیم غذایی مناسب برای اضافه کردن عضله و از بین بردن چربی ضروری است. یک تمرین موثر نیز باید حفظ شود. هنگامی که با استفاده از Trestolone Acetate در مقدار تجویز شده در مدت زمان طولانی ترکیب شده، نتایج قابل توجه خواهد بود.


5. هشدار از ترستولون استات (MENT)

با وجود اینکه Ment ممکن است با توجه به نتایج بصری و عوارض جانبی مشابه تستوسترون رفتار کند، مهم است که توجه داشته باشیم که توانایی Ment برای ایجاد این عوارض جانبی در دوزهای معادل نسبت به تستوسترون بسیار بیشتر است. این به علت شدت قدرت آندروژنیک آن است. با توجه به استفاده از بازخورد، Ment همچنین خطر ایجاد برخی از "ترن مانند" طرف در برخی از کاربران، به خصوص در دوزهای بالاتر حمل می کند، گرچه همه کاربران این را گزارش نکرده اند.


تفاوت بین ترنبولون و ترستولون این است: Tren در حالی که تستونول می کند، aromatized نیست. هنگامی که هورمون به بدن استروژن تبدیل می شود، تنفس اتفاق می افتد. این خوب و بد است. خبر خوب این است که این به معنی افزایش تولید GH و IGF و قدرت اضافی است. بر خلاف باور عمومی، این امر همچنین می تواند به مشکلات لیبیود که معمولا با هورمون های مبتنی بر ناندرولون مرتبط است کمک کند. خبر بد این است که عوارض جانبی مرتبط با استروژن مانند gyno و احتباس آب بیشتر احتمال دارد رخ دهد. بر روی کاغذ، ترستولون WAY قوی تر از تستوسترون است. شخصیت آن آندروژنی و استروژنی آن شبیه ترن و دکا خواهد بود، اما توانایی ساخت هیپرتروفی عضله باید از هر دومی بالاتر باشد. این است که با استر استات است که در دسترس است، به این معنی است که دوز روزانه بهینه برای حفظ سطح خون پایدار است. ترستولون به صورت پودر، تزریقی استریل موجود است و به زودی در فرم های دهان و دندان دیده می شود.

6. آیا عوارض جانبی ممکن است از پودر تستولون استات آلی (MENT) چیست؟


عوارض جانبی: ممکن است از دست رفته موها، هیپرتروفی پروستات، عمیق شدن صدا، آکنه، پرخاشگری، gyno، نفخ و افزایش فشار خون.


در مورد دوز، هیچ رهنمودی قطعی هنوز شکل نگرفته است، اگر چه به نظر من احتمال دارد که احتمالا Ment به همان ترانروپرولولین با مقدار متوسط تقسیم می شود که تقریبا 200-500 میلی گرم در هفته است. البته، همه کاربران به این دستورالعمل ها پایبند نخواهند بود، بعضی از آنها تصمیم می گیرند که دوز بیشتری مصرف کنند. به طور کلی، ما به یک استروئید بسیار قدرتمندی نگاه می کنیم، هم بر روی کاغذ و هم در دنیای واقعی، که می تواند در طول یک دوره نسبتا کوتاه از افزایش شدید در جرم و قدرت باشد. با افزایش در دسترس بودن، این استروئید را برای اقامت دائم در زرادخانه های BB'rs و ورزشکاران قدرت به طور یکسان نگاه کنید.

7. خرید پودر ترستولون استات (MENT) خام از SZOB


1 با کیفیت بالا با قیمت رقابتی:

1) استاندارد کیفیت: USP 35


2) خلوص:> 99٪


3) ما تولید کننده هستیم و می توانیم محصولات با کیفیت بالا با قیمت کارخانه عرضه کنیم.


2 تحویل سریع و ایمن:

1) بسته را می توان پس از 24 ساعت پس از پرداخت ارسال کرد. شماره ردیابی در دسترس است


2) حمل و نقل امن و محرمانه. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.


3 ما مشتریان در سراسر جهان داریم:

1) خدمات حرفه ای و تجربه غنی مشتریان را به راحتی، سهام مناسب و تحویل سریع به میل خود می دهند.


2) بازخورد بازار و بازخورد کالاها قدردانی خواهند شد، ملاقات مشتریان، مسئولیت ماست.


3) با کیفیت بالا، قیمت رقابتی، تحویل سریع، خدمات کلاس اول، اعتماد و ستایش از مشتریان را به دست آورید.


4 اصل سه

1) تحویل امن: تنوع کانال، حفاظت از حریم خصوصی مشتریان است و فقط در مورد اطمینان از حمل دوباره.

 

2) هرگز تغییر: محصول همیشه خلوص بالا حفظ، تغییر نمی کند، کیفیت بالا فرهنگ شرکت ما است.

 

3) خدمات خوب: برای حل مشکلات مشتری به سرعت ممکن است، به طوری که مشتریان با ایمن بودن کالا را دریافت می کنند.
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: