شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پماد مندابول خوراکی (2446-23-3)

پودر مادابول خوراکی، پودر خام حاوی محتوایابال خوراکی، پودر مادامبوال خوراکی، پودر خوراکی خوراکی مادامبول، پودر خوراکی مادابول برای فروش، پماد خوراکی مادابول،


1. پودر مادهابول خوراکی چیست؟


خوراکی Turinabol، تا حدودی، مبهم و مستعد سوء تفاهم است.

 

این به سادگی یک نسخه قرص تزریقی Turinabol نیست، یا یک نسخه آلکیل شده از آن است. نه، علیرغم ادعاها، آن استروئید آنابولیک است که به طور خاص برای دوپینگ طراحی شده است. این ادعا ناشی از سردرگمی مستانولون است.

 

به طور ساختاری، Dianabol با کلر اضافه شده در موقعیت -4، که مزیت قابل پیش بینی از جلوگیری از آروماتیزه است.

 

با این حال، هنگام تلاش برای رسیدن به نتیجه گیری درباره استروئید آنابولیک از ساختار، باید احتیاط شود. جایگزین یک اتم یا پیوند شیمیایی باعث تغییرات زیادی در کل شکل می شود و نه تنها یک نقطه واحد را تحت تاثیر قرار می دهد. این می تواند تغییرات در خواص فراتر از قابل پیش بینی باشد. یک مثال میتواند این باشد که یکی از خواص دیانابول را از روابط ساختاری خود با boldenone پیشبینی کند (همانند متیلاسیون 19 Dianabol). در حالی که متیلاسیون قابلیت دسترسی به زیستی قابل پیش بینی را فراهم می کند، در واقع، خواص دیگر Dianabol به طوری که کسی نمی تواند منطقی به "boldenone دهان" بگوید.

 

در مورد تورینبول خوراکی، به دلیل رابطه ساختاری بالا با دیانابول، معمولا آن را خشکی نسخه می نامیم. در حال حاضر اگر این درست بود هر چند، می تواند تفاوت بین استفاده از OT به تنهایی و استفاده از Dianabol به علاوه مهار کننده آروماتاز ​​نمی گفت. در عمل، تفاوت قابل توجهی وجود دارد.

 

OT باید ترکیب خود را در نظر گرفته شود، نه فقط به عنوان یک Dianabol خشک. گفتنی است که این توصیف محبوب تقریبی برای اولین بار نیست. به سادگی از محدودیت های آن مطلع شوید.

 

اگر چه Tbol یک رکورد باور نکردنی از کاربرد معتبر و ایمنی را بیان کرد، در سال 1994 Jenapharm تولید را متوقف کرد. این زمان در اوایل دهه 1990 بود که اکثریت استروئید آنابولیک در آن زمان به علت افزایش میزان ضد استروییدی در آن زمان، از بازارها در سراسر جهان متوقف شده بود. مقدار افزایش توجه توجه منفی به استفاده از استروئید آنابولیک در ورزش در اوایل دهه 1990 به پرونده Turinabol کمک نکرد، و سرنوشت آن در آن زمان مشابه بسیاری از استروئیدهای آنابولیک دیگر نیز بود.


Jenapharm در نهایت توسط Schering AG در سال 1996 خریداری شد اما تولید Turinabol را ادامه نداد. تولید متوقف شده در اوایل دهه 1990 همزمان با جزئیات مربوط به برنامه دوپینگ دولتی آلمان شرقی بود که در حال ظهور است و تولید ناگهانی آن در کنار اخبار مربوط به برنامه دوپینگ به احتمال زیاد به نگرش مردم در میان ورزشکاران و بدنسازان کمک می کند که تورینابول یک استروئید آنابولیک بسیار اسرار آمیز، ویژه و با ارزش برای به دست آوردن بود.

 

امروزه هیچ محصول دارویی شناخته شده ای از این ترکیب وجود ندارد و تولید آن محدود به تولیدکنندگان آزمایشگاه زیر زمینی است (UGL).
 

2. چگونه خمیر پودر مندابول خوراکی چگونه است   آثار؟


Tbol یک فرم اصلاح شده از Dianabol (Methandrostenolone) است. ترکیبی از Dianabol و Clostebol (4-chlorotestosterone).

در حالی که ساختار شیمیایی کلی آن مشابه Dianabol است، این هورمون بسیار کوچکتر است.

ترکیبی از دو ماده شیمیایی باعث کاهش خطر آمونیاک به استروژن می شود، اما این نیز قدرت کلی اندروژن را کاهش می دهد. دیانابول دارای رتبه آنابولیک بین 90 تا 2110 است، در حالیکه تورینابول دارای رتبه آنابولیک 54 است.

 

در حالی که Tbol ضعیف تر از Dianabol است، هنوز مزایای مختلفی دارد، بدون عوارض جانبی مرتبط با استروئیدها که باعث افزایش استروژن می شوند.

این بدان معنی است که شما می توانید انتظار داشته باشید که بدون عوارض ناگهانی، احتباس آب و یا gynecomastia، احساس عضلات پایدار، اگر نه ظاهرا غیر قابل مشاهده است.
 

3. نحوه استفاده از خمیر پودر مندابول خوراکی ؟  


مندابول خوراکی در واقع نسخه متانستروستولون با اتم کلر اضافی در جایگاه چهارم است. از این رو نام رسمی مندابول 4 کلروآلفا دی هیدروتیل تستوسترون است. این ارتقاء دارو را عملا غیر آروماتیک ساخته است. حتی بیشتر، متابولیت های مهدباب بسیار سریع بدن را ترک می کنند، و باعث می شوند که در برابر تهدیدات تست دوپینگ قرار گیرد.

 

مانند اکثر ویتامین های AAS خوراکی، آلبوم های 17 آلفا آلکیل شده است، بنابراین به طور کافی برای کبد مضر است. با این حال، تاثیر منفی روی کبد حتی بعد از استفاده طولانی مدت گزارش نشد.

 

مندابول خوراکی به اندازه متانستروستولون به اندازه کافی متشکل از ساختار مولکول است اما عمل هر دو دارو نیز بسیار مشابه است. تورینابول سود کمتری تولید می کند، اما این "کیفیت"، توده ی بی چربی است و همچنین عوارض جانبی کمتری را تولید می کند. علیرغم ماهبابول، آروماتیزه نمیکند و از داروهای کاملا خفیف استفاده میکند، استفاده طولانی مدت میتواند منجر به سرکوب ترشح تستوسترون اندوژن شود، اما در مقایسه با متاندروستولون (دیانابول) بسیار کم است و به راحتی جوانه می زند.

 

Tbol استروئید بزرگ زیادی نیست اما این بدان معنا نیست که مزایای زیادی در چرخه ندارد. از آنجا که آن را aromatized نیست، شما لازم نیست که در مورد عوارض جانبی استروژن مانند gynecomastia (جوانان عوضی)، احتباس آب (ادم)، بی خوابی، و یا فشار خون بالا (فشار خون بالا) نگران باشید. بدون بازدارنده آروماتاز ​​با چرخه Tbol لازم نیست، بنابراین کسانی که مستعد عوارض جانبی مرتبط با استروژن هستند، این دارو را درک می کنند.
 

4. مصرف خوراکی پودر مندابول خوراکی


دو دلیل بالقوه برای استفاده از تورینابول وجود دارد. یا برش یا انبساط

 

اگر مقدار زیادی دارید، سعی می کنید جرم عضلانی را به دست آورید، به طوری که معمولا یک بدنساز یا ورزشکار روزانه مقدار 80 میلی گرم را انتخاب می کند.

 

هنگام برش (سوزاندن چربی)، دوز متوسط ​​تقریبا 40 میلی گرم در هر روز است.

 

مصرف کنندگان زن تمایل دارند تا مقدار بسیار پایینتری نسبت به مردان داشته باشند، معمولا فقط حدود 5 تا 10 میلی گرم در روز است. این به منظور کاهش علائم virilization (virilism) است که توسعه ویژگی های فیزیکی مرد است:

 

صدای عمیق تر

سینه های کوچکتر

یک clitoris بزرگ

قطع چرخه قاعدگی

رشد مو غیر طبیعی در صورت و بدن

سایر مسائل مربوط به کاربران زن ممکن است شامل آکنه و تجاوز باشد.

 

کاربران Turinabol معمولا به چرخه 6-8 هفته می رسند. توصیه می شود اگر از دوز بالاتر استفاده می کنید، چرخه کوتاهتری را انتخاب کنید، این امر برای حفظ خطر عوارض جانبی به حداقل می رسد.

 

قرار دادن این استروئید توصیه می شود، زیرا منافع استفاده از این استروئید به تنهایی بیش از هر منفی نیست.

 

هنگامی که غلظت تستوسترون پروپیونات یا تستوسترون Enanthate قرار می گیرند، گزینه های معمولی هستند، اما برخی از کاربران Deca Durabolin را انتخاب می کنند، زیرا نیمه عمر بیشتری دارند، بنابراین دوز کمتری نیاز خواهند داشت.

 

برای مردان، من 20-50 میلی گرم در روز به عنوان بخشی از یک استروئید پشته توصیه می کنم. بسیاری از بدنسازان فکر می کنند که برای دستیابی به نتایج خوب باید از آن در دوزهای بالا استفاده کنند، این دروغ است. از آنجا که Tbol عطر نیست، انتظار نداریم مقیاس به طور روزانه حرکت کند، زیرا شما در ماهیچه های خود آب زیادی نخواهید داشت.

 

زنان می توانند Tbol را با دوزهای کوچک اجرا کنند، حداکثر 2.5 تا 7.5 میلی گرم در روز روزانه. این می تواند موجب افزایش در دوزهای بالاتر شود. به یاد زنان خاورمیانه جوک می زنید؟ آنها در استفاده از tbol ریشه دارند، بنابراین خانم های بسیار مراقب باشید.

 

دوزهای جنسیتی

نر 20 تا 50 میلی گرم در روز

زن 2.5-7.5 میلی گرم در روز

نیمه عمر

 

نیمه عمر 16 ساعت کامل است، بنابراین یک بار در روز، دوز مناسب کار خواهد کرد. اگرچه، بدنسازان زیادی را دیده ام، دوز را به فواصل 12 ساعته تقسیم می کند تا سطح "کامل" خون را به دست آورد.
 

5. هشدار o f خام پودر محتوایابال خوراکی


عوارض جانبی منفی با این ماده بسیار نادر است و معمولا نتیجه استفاده از چرخه هایی هستند که در دوزهای بیش از حد طولانی یا بیش از حد بالا هستند. خطر ابتلا به سمیت کبد و کاهش توانایی لخته شدن خون تنها چیزهایی است که واقعا باید مورد توجه قرار گیرد. همچنین در رابطه با کاهش سطح طبیعی تستوسترون دخالت دارد - اما بار دیگر این به طور کلی دوز مرتبط است. در هنگام استفاده از این ماده، زنان مبتلا به عوارض جانبی ناخوشایند بیشتر از مردان مواجه شده اند، اما این واکنش ها در زنان رخ داده است که تقریبا دو برابر میزان مصرف شده توسط همتایان مردشان بوده است ... بنابراین البته عوارض جانبی بیشتری به دست می آورند!
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از مواد خام پودر مندابول خوراکی استفاده کنید ؟


شاید، محتوایابول یکی از امن ترین استروئید ها از لحاظ عوارض جانبی است و اغلب با آنوار و پریمو بولان در این جنبه دقیق مقایسه می شود. با این حال، درست مثل تمام استروئیدها، Tbol عارضه جانبی نیست و در هنگام استفاده از آن برخی مسائل وجود دارد.

 

اول و مهمتر از همه - تمام استروئید ها باعث سرکوب می شوند و محتوایابول هیچ استثنائی از این قانون نیست. بنابراین، تقویت کننده های طبیعی تستوسترون باید در طول دوره های تلولوم، مانند Nolvadex و / یا HCGenerate ES، به عنوان کمک های اولیه استفاده شوند. علاوه بر این، یک دوره پس از درمان (PCT) همیشه باید پس از یک دوره استروئیدی انجام شود. در غیر این صورت، بدن قادر نخواهد بود به طور کامل بهبود یابد و تولید طبیعی تستوسترون ممکن است به طور دائم سرکوب شود.

 

مهمترین عوارض جانبی مندابول، سمیت کبدی است. از آنجایی که آن استروئید c17aa است، آن را سمی بودن کبد را ارائه می دهد. حتی اگر آنزیم آنادرول یا دیانبول تقریبا به اندازه سمی نیست، هنوز بر روی عملکرد کبد اثر خواهد گذاشت. درنتیجه، در طول دوره های مندابول، کیت حمایت کننده ها باید در طول دوره های مندابول باشد، و باید مدت زمان چرخه (نه بیشتر از 6 هفته) کاهش یابد.


برخی افراد اطمینان می دهند که مندابول برای کبد کاملا ایمن است و ورزشکاران آلمانی را بعنوان استدلال اصلی برای چنین ادعاهایی ارائه می دهد. دشوار است انکار کند که این ورزشکاران برای مدت زمان بسیار طولانی به داروی بایبول تجویز می شوند و هیچ گونه مسائل عمده ای با سلامت کبد خود نداشته اند. با این حال، دوزهای دریافت شده حتی نزدیک به آنچه که توسط بدنسازان مدرن گرفته نشده، حتی نزدیک نیست. بنابراین، هنگام مصرف تلول، باید به طور منظم بررسی کبد انجام شود و از مکمل های مکمل کبدی مانند N2Guard استفاده شود.

 

یکی دیگر از عوارض جانبی مکرر که با استروئید آنابولیک دیده می شود، سطوح چربی استرس است. معمولا، استروئید ها بر میزان کلسترول تاثیر می گذارند - HDL (HDL) را کاهش می دهد (لیپوپروتئین با شدت بالا) و LDL (چربی لیپوپروتئین کم) افزایش می یابد. متاسفانه، با توجه به القاء آلفا C17 آن، محتوایبول تأثیر قابل توجهی بر توانایی کبد برای پردازش کلسترول دارد. بنابراین، در طول دوره های مندابول باید توجه دقیقی به پروفیل های چرب داشته باشد.

 

در نهایت، اگرچه tbol به سختی فعالیتهای آندروژنی دارد، اما هنوز می تواند عوارض جانبی آندروژنی خاصی ایجاد کند. با این وجود، هنگامی که بیش از حد مقدار زیادی از آنها مصرف می شود، این موارد فقط در افراد بسیار حساس انجام می شود.
 

7. خرید oralabout پودر مادون بمب SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل های مواد اولیه حاوی مطالبابال را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: