شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر دهان turinabol (2446-23-3)

پودر دهان turinabol دهان turinabol خام پودر فروش پودر دهان turinabol، خام دهان turinabol پودر، پودر دهان turinabol برای فروش supplie پودر دهان turinabol،


1. پودر خام از دهان turinabol چیست؟?


دهان Turinabol است، تا حدودی مبهم و مستعد ابتلا به سوء تفاهم.

 

به سادگی نسخه لوح Turinabol تزریقی یا نسخه alkylated آن نیست. و با وجود ادعای، این استروئید آنابولیک توسعه یافته به طور خاص برای دوپینگ است. که ادعا می کنند نتایج از سردرگمی با mestanolone.

 

ساختاری، Dianabol با کلر اضافه شده در موقعیت-4 است که مزیت قابل پیش بینی جلوگیری از عطر سازی است.

 

احتیاط باید گرفته اما هنگامی که تلاش برای نتیجه گیری در مورد استروئیدها آنابولیک از ساختار می رسند. جایگزین کردن یک اتم یا پیوند شیمیایی باعث تغییرات بزرگ به شکل کل به جای تنها یک نقطه را تحت تاثیر قرار. این می تواند در تغییر در خواص فراتر از پیش بینی نتیجه. نمونه خواهد بود اگر یکی سعی در پیش بینی خواص Dianabol از ارتباط ساختاری آن برای boldenone (آنها همان است که به جز 19 methylation از Dianabol است.) در حالی که methylation فراهم فراهمی زیستی خوراکی قابل پیش بینی که یکی با تلفن ندارد "دهان boldenone." در واقع Dianabol خواص دیگر دارد

 

در مورد دهان Turinabol، با توجه به بالا ارتباط ساختاری برای Dianabol آن نسخه خشک آن نام است. اگر این است که هر چند درست شد, حالا یکی می توانم تفاوت بین استفاده از OT به تنهایی و با استفاده از Dianabol پلاس مهارکننده های آروماتاز. تفاوت قابل توجهی در عمل با این حال وجود دارد.

 

OT خود ترکیب به جای به سادگی به عنوان Dianabol خشک باید در نظر گرفته شود. که گفت: این توضیحات محبوب تقریب اول بد نیست. به سادگی از محدودیت های خود آگاه شود.

 

در سال 1994 Jenapharm متوقف تولید هر چند Tbol بیان یک رکورد باور نکردنی از برنامه های معتبر و ایمنی،. این بار در اوایل 1990s زمانی که اکثر استروئید آنابولیک بود قطع و از بازار در سراسر جهان به علت افزایش انگ ضد استروئید در زمان کشیده بود. افزایش مقدار منفی توجه به استفاده از آنابولیک استروئیدها در ورزش در اوایل 1990s کشیده بود، نمی کنند مورد Turinabol است و سرنوشت آن در زمان در زمان نیز شبیه به بسیاری دیگر از استروئیدها آنابولیک است.


Jenapharm در نهایت توسط Schering نقره در سال 1996 خریداری شد اما تولید Turinabol نگردید. Halted تولید در اوایل 1990s همزمان با جزئیات مربوط به برنامه تغلیظ حمایت دولت آلمان شرقی به نور و توقف ناگهانی تولید آن در کنار اخبار در رابطه با برنامه تغلیظ به احتمال زیاد است چه کمک به محبوب نگرش در میان ورزشکاران و بدنسازان که Turinabol یک استروئید آنابولیک بسیار مرموز، ویژه و باارزش برای به دست آوردن است.

 

امروز هیچ تولیدات شناخته شده دارویی این ترکیب وجود دارد و تولید آن محدود به تولید کنندگان آزمایشگاه زیرزمینی (UGL) است.
 

2. چگونه نمی خام دهان turinabol پودر کار می کند?


Tbol است تغییر شکل Dianabol (Methandrostenolone); ترکیبی از Dianabol و Clostebol (4 chlorotestosterone).

در حالی که ساختار شیمیایی کلی آن شبیه به Dianabol، این هورمون بسیار خفیف تر است.

ترکیب شیمیایی دو هیچ گونه خطر از aromatising به oestrogen کاهش می یابد اما این نیز قدرت مردانه به طور کلی بیش از حد کاهش می یابد. Dianabol رتبه آنابولیک از بین 90-210, در حالی که Turinabol رتبه آنابولیک 54 دارد دارد.

 

در حالی که Tbol ضعیف تر از Dianabol آن هنوز هم ارائه می دهد مزایای مختلف بدون عوارض جانبی مربوط به استروئید است که oestrogen را افزایش می دهد.

این به این معنی که شما می توانید انتظار ثابت کنید، اگر نه دیدنی عضلانی دستاوردهای بدون تجربه هر نفخ، احتباس آب یا سینهها.
 

3. نحوه استفاده ازپودر خام از دهان turinabol? 


دهان turinabol واقع نسخه methandrostenolone با اتم كلر اضافی در جایگاه چهارم است. از این رو نام theofficial turinabol 4-كلرو-آلفا-Dihydromethyltestosteron است. این ارتقا دارو عملا غیر عطر ساخته شده است. حتی بیشتر turinabol متابولیت به سرعت ترک بدن، مزیت بسیار بزرگ در برابر تهدید آزمایشات تغلیظ.

 

مانند اکثریت قریب به اتفاق دهان AAS دهان turinabol alkylated 17 آلفا است بنابراین برای کبد مضر است. با این حال، تاثیر منفی بر کبد حتی بعد از استفاده طولانی مدت گزارش شده است.

 

دهان turinabol کافی methandrostenolone نه تنها در ساختار مولکول شبیه اما عمل هر دو دارو نیز بسیار شبیه است. Turinabol سود کمتری تولید می کند اما این جرم "کیفیت"، لاغر و نیز آن را به تولید کمتر اثرات جانبی. با وجود turinabol معطر و مواد مخدر بسیار خفیف است، استفاده طولانی مدت ممکن است باعث سرکوب ترشح تستوسترون آندوژن اما در حد بسیار کمتر نسبت به methandrostenolone (dianabol)، و به راحتی یادآوری است.

 

Tbol استروئید بزرگ و حجیم است نه در همه، اما این بدان معنی نیست که این کار مزایای فوق العاده ای در چرخه ندارد. از آن چه معطر، شما لازم نیست که به نگرانی در مورد عوارض جانبی استروژنی مثل سینهها (tits عوضی) آب احتباس (ادم) بی خوابی و یا فشار خون بالا (فشار خون). بنابراین کسانی که مستعد ابتلا به استروژن مربوط به عوارض جانبی این دارو قدردانی بدون مهار کننده های آروماتاز با چرخه های Tbol مورد نیاز است.
 

4. دوزoدكتر خام دهان turinabol پودر


دو دلیل بالقوه برای استفاده از Turinabol وجود دارد; یا برش یا حجیم.

 

سپس شما در حال تلاش برای به دست آوردن توده عضلانی معمولا یک بدنساز و یا ورزشکار دوز تا 80 میلی گرم روزانه انتخاب خواهد بود اگر شما را حجیم هستند.

 

دوز متوسط حدود 40 میلی گرم است هر روز هنگام برش (چربی سوز).

 

اعضای زن تمایل در دوز بسیار پایین تر از مردان معمولا فقط حدود 5-10 ميلي گرم روزانه چوب دارد. این است که به کاهش علائم virilization (virilism موقت قطع گردد)، است که توسعه ویژگی های فیزیکی مردان:

 

صدای عمیق تر

سینه های کوچک تر

چوچوله بزرگ شدن

قطع چرخه قاعدگی

رشد غیر معمول مو در صورت و بدن

مسائل دیگر کاربران زن روبرو می شوند ممکن است شامل آکنه و پرخاشگری.

 

کاربران Turinabol به طور معمول به 6 تا 8 هفته چرخه چوب. توصیه می شود که اگر شما با استفاده از دوز بالاتر شما انتخاب کردن برای چرخه های کوتاه تر، این است که به نگه داشتن خطر عوارض جانبی به حداقل.

 

به عنوان مزایای استفاده از این استروئید به تنهایی هر منفی داشتن انباشته این استروئید، توصیه می شود.

 

وقتی که جمع کردن پروپیونات تستوسترون یا تستوسترون Enanthate است گزینه های معمول اما به عنوان دیگر نیمه عمر برخی از کاربران به دکا Durabolin انتخاب می کنید پس دوزهای کمتری نیاز دارید.

 

برای مردان 20-50mgs در هر روز به عنوان بخشی از پشته استروئید توصیه میکنم. بسیاری از بدنسازان فکر می کنم آنها را مجبور به استفاده از آن در دوزهای بالا برای نتایج خوب، این غلط است. از Tbol معطر، همانطور که شما مقدار زیادی آب در ماهیچه های خود را حفظ نخواهد شد از مقیاس به حرکت روزانه، انتظار نیست.

 

زنان اجرا می Tbol در دوزهای کوچک 2.5-7.5mgs در هر روز حداکثر. این virilization در دوزهای بالاتر می شود. به یاد داشته باشید جوک زنان شرق آلمان آنها ریشه در tbol استفاده, پس خانمها بسیار مراقب باشید.

 

جنسیت دوزهای

مرد 20-50 میلی گرم در روز

زن 2.5-7.5 میلی گرم در روز

نیمه عمر

 

نیمه عمر عظیم-ساعت است تا هنگامی که دوز در روز خوبی کار خواهد کرد. هر چند، من بدنسازان متعدد تقسیم دوز به فاصله 12 ساعت به خون "کامل" را دیده اند.
 

5. هشدارoدكتر خام دهان turinabol پودر


عوارض جانبی منفی با این ماده نادر است و معمولا نتیجه با استفاده از چرخه های بیش از حد طولانی و یا در دوز بیش از حد بالا است. خطر فوق سمیت کبدی و کاهش توانایی لخته شدن خون هستند تنها چیزهای واقعا نگاه کردن برای. آن نیز شناخته شده است که به عنوان رابطه سطح طبیعی تستوسترون – اما یک بار دیگر این کاهش دوز مربوط به طور کلی است. گزارش زنان رنج بیشتر عوارض جانبی نسبت به مردان در هنگام استفاده از این ماده شده است، با این حال این واکنش های رخ داده در زنان تقریبا دو برابر مقدار گرفته شده توسط همتایان مرد خود مصرف می کردند پس از دوره آنها عوارض بیشتر خواهد بود!
 

6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیoدكتر خام دهان turinabol پودر?


شاید turinabol یکی از امن ترین استروئیدها از نظر عوارض جانبی است و آن اغلب Anavar و Primobolan در این جنبه دقیق مقایسه می شود. با این حال، درست مثل همه استروئید tbol رایگان عوارض نیست و برخی از مسائل را به خاطر داشته باشید که با استفاده از آن وجود دارد.

 

اولین و مهمترین--تمام استروئیدها سرکوب شود و turinabol مستثنی از این قاعده نیست. بنابراین، بوستر تستوسترون طبیعی در طول چرخه های tbol مانند Nolvadex و/یا HCGenerate ES به عنوان ancillaries باید گنجانده شود. علاوه بر این، تنها چرخه درمان (PCT) همیشه بعد از چرخه استروئیدی باید اجرا شود. در غیر این صورت، بدن قادر نخواهد بود به طور کامل بهبود می یابند و تولید طبیعی تستوسترون سرکوب همیشه ممکن است در نهایت.

 

برجسته ترین عارضه جانبی turinabol کبدی است. از استروئید c17aa، آن را ارائه برخی سمیت کبدی. اگرچه حتی نزدیک به عنوان به عنوان Dianabol یا آنادرول سمی نیست، آن هنوز تاثیر در عملکرد کبد داشته باشد. در نتیجه، ancillaries حمایت از کبد هستند باید در طول چرخه turinabol، و مدت زمان چرخه نه (بیش از 6 هفته) باید کاهش یابد.


برخی از مردم اطمینان turinabol که کاملا امن برای کبد است و ورزشکاران آلمانی در حال حاضر به عنوان بحث اصلی برای چنین ادعا می کند. سخت است انکار این ورزشکاران با turinabol برای زمان بسیار طولانی اجرا شد و آنها هر گونه مسائل عمده با سلامت کبد خود را نداشته است. با این حال، دوز آنها حتی نزدیک به آن گرفته شده توسط بدنسازان مدرن نمی مانند. از این رو، منظم چک های کبدی هنگام مصرف tbol و کبد مانند حمایت از مکمل های که N2Guard گرفته باید باید انجام شود.

 

دیگر اثر جانبی مکرر دیده با استروئیدها آنابولیک، سطح ليپيد تاکید دارد. معمولاً استروئیدهای سطوح کلسترول بر – کاهش HDL (لیپوپروتئین با چگالی بالا) و افزایش LDL (لیپوپروتئین با چگالی پایین). متاسفانه، به دلیل آن c17 آلفا الکیل دار کردن، turinabol تاثیر قابل توجهی بر توانایی کبد برای پردازش کلسترول است. بنابراين توجه به چربی های خون باید در طول چرخه turinabol پرداخت می شود.

 

در نهایت، آن هنوز هم می تواند برخی عوارض آندروژنی آغاز حتی اگر tbol است که به سختی هر گونه فعالیت آندروژنی است،. هنگامی که دوزهای بیش از حد بالا گرفته شده با این وجود، این تنها در افراد بسیار معقول را.
 

7. دهان turinabol خریدپودر fرامSZOB


→ شده داروخانه آنلاین ما و سفارش مواد اولیه دهان turinabol را پر کنید.

→ تعریف محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه به شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

→ آن در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: