شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر استنولون (521-18-6)

پودر Stanolone، پودر خام Stanolone، پودر Stanolone، پودر Stanolone خام، پودر Stanolone برای فروش، پودر Stanolone supplie،


1. پودر استنولون خام چیست؟


استنولون همانند دی هیدروتستوسترون بدن است که همانطور که می دانیم، توسط تبدیل محیطی تستوسترون تشکیل شده است. بعضی از آن ها بنام Stanolone را دی هیدروتستوسترون مصنوعی می نامند. استنولون اثر غالب آندروژنی دارد و به علت ساختار آن نمی تواند به استروژن تبدیل شود.


برای افزایش سریع قدرت و جرم عضلانی، استنولون ارزش کمی دارد. استنولون به عنوان استروئید رقابت مورد علاقه ورزشکار مورد استفاده قرار گرفت زیرا از طریق افزایش میزان عنصر آروماتیک بدون عطر و طعم، باعث شد که عضله سخت تر از طریق محتوای چربی کم شود. ورزشکاران متعدد از Stanolone در طول تمرین برای دوپینگ مسابقات قهرمانی مورد آزمایش قرار گرفتند، زیرا ماده تنها در مدت کوتاهی در بدن باقی می ماند و ارزش تستوسترون / اپیتاستوسترون تحت تاثیر قرار نمی گیرد.


یکی دیگر از خصوصیات مثبت این است که نسخه تزریقی کبد سمی نیست. امروزه، با این حال، استنولون به ندرت توسط ورزشکاران استفاده می شود. یکی از دلایل این امر این است که تقریبا تمام ترکیبات اروپایی و آمریکایی دیگر در دسترس نیستند. دلیل دیگر این است که اکثر ورزشکاران از Masteron که در حال حاضر در دسترس است و اثرات مشابه دارد استفاده می کنند. نه اصلی و نه جعلی Stanolone در بازار سیاه در دسترس است.
 

2. چگونه پودر استنولون خام کار می کند؟


آندروژن و دی هیدروتستوسترون خود بدن همان است که ما می دانیم آن را با تبدیل تستوسترون محیطی شکل می دهد. بنابراین بعضی از آنها به عنوان سنتز دی هیدروتستوسترون به عنوان کتون نر و استروئیدی شناخته می شوند. آندروژن دارای یک اثر آندروژنیک بزرگ به علت ساختار آن است و نمی تواند به استروژن تبدیل شود. برای انباشت سریع توده عملکردی و عضلانی، استنولون مقدار کمی دارد.


استونولون یک بار استروئید رقابتی مورد علاقه ورزشکار بود، زیرا با افزایش سطح آندروژن، عصاره های سخت تر با محتوای چربی کمتری عطر نمی کرد. بسیاری از ورزشکاران از استنولون برای استفاده از تست های دوپینگ در طول ورزش در طول مسابقات استفاده می کنند، زیرا این ماده در مدت کوتاهی در بدن باقی می ماند و ارزش تستوسترون / تستوسترون تحت تاثیر قرار نمی گیرد.


یکی دیگر از ویژگی های مثبت این است که نسخه تزریقی خونریزی نیست. امروزه، استنولون به ندرت توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرد. یک دلیل این است که تقریبا تمام ترکیبات اروپایی و آمریکایی دیگر تجاری نیستند. دلیل دیگر این است که اکثر ورزشکاران با استفاده از Masteron با اثرات مشابه که هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. هیچ اصالت Stanolone یا جعلی در بازار سیاه وجود ندارد.
 

3. چگونه از پودر استنولون خام استفاده کنید ؟


استنولون را می توان به عنوان مواد دارویی مورد استفاده قرار داد. تابع اصلی آن ترویج متابولیسم است. اثرات آنابولیک شامل رشد توده عضلانی و قدرت، افزایش تراکم استخوان و استحکام و تحریک رشد خطی و بلوغ استخوان است . در بدن به اندازه کافی متابولیزه نمی شود تا آن را به عضلات تبدیل کند.


آندروژن اصلی که توسط بیضه ها ترشح می شود، البته تستوسترون است. با این حال، در بسیاری از بدن، علامت آندروژنی توسط تستوسترون انجام نمی شود. در این بافتهای شامل مغز (CNS)، پوست، تناسلی - عملا همه چیز جز ماهیچه - آندروژن فعال، در واقع دی هیدروتستوسترون (DHT) است.

 

استنولون برای پیشگیری از بیماری های مزمن، پوکی استخوان، عفونت شدید و تروما، سوختگی و غیره به علت تعادل منفی نیتروژن، رشد رشد نوزادان نارس و نابالغ و غیره استفاده می شود. شكست آسان نیست. همچنین ممکن است از هیپرکلسترولمی و افسردگی پس از زایمان استفاده شود.

 

استنولون می تواند برای بیماری مزمن مزمن، پوکی استخوان، عفونت های شدید و زخم های ایجاد شده استفاده شود


با سوختن تعادل نیتروژن منفی. استنولون می تواند کودکان نارس و رشد کودکان نابالغ را تحریک کند و غیره. استنولون همچنین می تواند در درمان شکستگی، هیپوکلسترولمی، ضعف پس از زایمان استفاده شود. استنولون است.


آن را بهتر و نه به عنوان مشکل ساز که بسیاری ممکن است حدس بزنید، حداقل در دوزهای متوسط. من می خواهم آن را بخشی از پشته، به عنوان مثال اضافه شده 100-200 میلی گرم در هفته، به جای پایه و یا تنها استروئید استفاده می شود. حداقل یک مطالعه پزشکی در مورد استفاده از تزریق وجود دارد که به خوبی انجام می شود.


زیست پذیری دهان بسیار کم است. پودر پروپیونات ممکن است در دسترس باشد. اگر به صورت خوراکی استفاده شود، هیچ نوع کبد وجود نخواهد داشت. هیچ تردیدی در همه چیز واقعا وجود دارد فقط یک چیز است که دیگر استروئیدهای آنابولیک که گیرنده آندروژنی را به شدت متصل می کنند ندارد و آن را به 5a-androstanediol تبدیل می کند، که خودش بعضی از اثرات نامطلوب روی پوست سر دارد اما به نظر نمی رسد فکر می کنم یک بازی واقعا مهم در ریزش مو است. من نمی دانم چه اتفاقی می افتد با دوزهای بسیار بالا.


واقعا به نظر نمی رسد دلیلی برای انجام آن وجود دارد. اما برای مثال، اضافه کردن آن به 100-200 میلی گرم در هفته، با تزریق، به دلیل تاثیر مثبت بر روی سیستم عصبی می تواند یک چیز جالب برای انجام است، و من فکر می کنم کاملا استفاده reason.oral، من نمی ترسم، اما اگر این کار را بکنید انتظار دارید که 200 تا 300 میلی گرم دو یا سه بار در روز بپردازید که ممکن است سریعا گران باشد.
 

4. استفاده از پودر استنولون خام


دوز stanolone در حدود 50-80milligrams (mgs) در روز است. از آنجایی که سمی نیست کبد، کاربران بعضی اوقات آن را تا 10 هفته اجرا می کنند. با این حال، کاربران جدید نباید بیش از 6 هفته به منظور تعیین اینکه چگونه آنها به خواص قوی DHT واکنش نشان می دهند.

 

کاربران نتایج DHT نوعی از سختی عضلانی، برخی از کاهش چربی، از دست دادن آب، افزایش توده عضلانی بدون چربی و افزایش میل جنسی را دریافت می کنند. با این وجود، نتایج در افرادی که به دنبال مقیاس به سمت بالا حرکت می کنند یا در بسیاری از توده های بزرگ عضلانی حرکت می کنند، نتایج چشمگیری ندارد، به طوری که اگر هدف شما باشد، باید به جای دیگری نگاه کنید.

 

استنولون به بدن DHT تبدیل می شود. DHT هورمون جنسی مردانه ما است، بنابراین باعث افزایش قدرت می شود و به حفظ توده عضلانی کمک می کند. علاوه بر این، DHT به جلوگیری از تبدیل استروژن در بدن کمک می کند، بنابراین به خشک کردن کاربر کمک می کند و احساس از دست دادن چربی بدن را از بین می برد، زیرا آب از سلول های داخل بدن ریخته می شود.


راز دیگر این است که توانایی آن برای اتصال به SHBG (گلوبولین متصل به هورمون جنسی)، منجر به نسبت بیشتر تستوسترون آزاد به کل تستوسترون شود. در پایان روز، این تستوسترون آزاد است که واقعا مهم است، نه کل تستوسترون.
 

5. هشدار o f پودر استنولون خام


عوارض جانبی استنولون شبیه به دیگر AAS است و شامل عوارض جانبی آندروژنی مانند پوست چرب، آکنه، سبوره، افزایش رشد موی صورت / بدن، ریزش موی سر و افزایش پرخاشگری و افزایش میل جنسی است. در زنان،


استنولون می تواند باعث ورید شدن غیرقابل برگشت، به عنوان مثال عمق صدا، هیرسوتیسم، کلتورومگالی، آتروفی پستان، و هیپرتروفی عضلانی، و همچنین اختلالات قاعدگی و ناباروری برگشت پذیر باشد. در مردان نیز ممکن است باعث ایجاد هیپوگونادیسم، آتروفی بیضه و ناباروری برگشت پذیر دوزهای بالا

 

استنولون می تواند اثرات نامطبوعی بر سیستم قلبی عروقی داشته باشد، به خصوص با مصرف طولانی مدت دوزهای بالا. مانند استنولون، تحریک erythropoiesis (تولید گلبول قرمز) و افزایش سطح هماتوکریت و با دوز بالا می تواند باعث پلی سیتمی (تولید پروتئین از گلبول های قرمز)،


که می تواند به شدت خطر ابتلا به عوارض ترومبیک مانند آمبولی و سکته مغزی را افزایش دهد. بر خلاف سایر AAS های دیگر، استنولون آروماتیزه نمی کند و هیچ عارضه ای از نظر عروقی مانند ژنیکوماستی، احتباس مایعات یا ادم وجود ندارد. علاوه بر این، AAS آلکیل شده و به صورت تزریقی تزریق می شود، استنولون هیچ خطر سمیت کبدی ندارد.
 

6. چه عوارض جانبی ممکن است از پودر استنولون خام؟


استروژن در هنگام استفاده از استنولون مسئله ای نیست. در نتیجه، کاربر نگران نباشید در مورد احتباس آب و اثر دومومیو عوارض جانبی که همراه آن است. علاوه بر این، آنها نیز نگران نباشند در مورد gynecomastia (جوانان عوضی)، به عنوان آن است که ممکن است هیچ aromatization استروژن با epi-اندرو امکان پذیر نیست.

 

با این حال، یک مشکل با استنولون وجود دارد، و آن را به اثرات آن بر روی سر ریزش مو مرتبط است. DHT موی سر خود را سرخ کنید، به ویژه اگر شما به چنین شرایطی مستعد هستید. مسئله دیگری ممکن است ناراحتی مشترک از خشکی کاربر را تجربه کند.


اگرچه استفاده از مهارکننده های DHT (مهارکننده ردوکتاز 5a) به عنوان فیناستراید یا دوتاسترید برای محافظت از موها وسوسه انگیز است، باید توجه داشته باشید که DHT هورمون جنسی ما است و این همان چیزی است که مردان در ابتدا به آلت تناسلی می دهند. مهار این هورمون در معرض خطر اختلال عملکرد جنسی کوتاه مدت و بلند مدت است.

 

به رغم این واقعیت که استنولون به عنوان یک ترکیب ملایم در نظر گرفته می شود، درست مثل هر هورمون، کاربر باید به آن احترام گذاشته و انتظار داشته باشد که برخی از سوراخ های ارگان، حتی اگر در کبد بی خطر باشد. با توجه به اثرات آن بر فشار خون و قلب به طور کلی، یک مکمل حمایت مانند N2Guard یک انتخاب عاقلانه خواهد بود.

 

علاوه بر این، مانند تمام هورمون های خارجی، باعث سرکوب می شود، بنابراین همیشه بایستی پس از چرخه درمان (PCT) استفاده شود. لطفا PCT کامل برای پروتکل PCT بهینه را ببینید.
 

7. خرید پودر استنولون فودر SZOB


→ از داروخانه آنلاین ما دیدن کنید و دستورالعمل مواد اولیه Stanolone را پر کنید.

→ تعیین محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت.

→ در مدت 30 دقیقه، شما یک تایید سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

→ در عرض 12 ساعت ارسال خواهد شد.
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: