شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
رده محصول

پودر YK11 (431579-34-9)

پودر YK11 (431579-34-9)

YK11 پودر YK11 پودر خام فروش پودر YK11 خام YK11 پودر، پودر YK11 برای فروش YK11 پودر supplie،


1. چه شده استپودر خام YK11?


SARMS از جمله YK11 بسیار مورد استفاده در صنعت پرورش اندام است و دلیل اصلی این است زیرا آنها می تواند کمک به شما برای به دست آوردن عضلات و از دست دادن چربی. این است که بسیار شبیه به هنگامی که در مقایسه با AAS اما بهترین چیز این است که آنها به شما هر یک از عوارض جانبی تند و زننده را نمی خواهد. برخی از عوارض جانبی به طور معمول می کردید، شامل فشار خون بالا خاموش کردن HPTA آسیب کبدی و بیشتر. در مناطق که هدف آنها، بنابراین شما هنوز هم می توانید بدست آوردن عضلات و از دست دادن چربی انتخابی هستند زیرا SARMS شما این عوارض نمی دهد.

 

این یک واقعیت شناخته شده که برخی از SARMS وجود دارد که خیلی موثرتر از دیگران وجود دارد و YK11 یکی از آنهایی که جدید ترین در بازار است در حال حاضر است. این متناسب به انتخاب نخبگان SARMS و آن وقت و زمان دوباره ثابت کرده است که آن تغییر می تواند شما پتانسیل ژنتیکی برای عضله سازی. همانطور که می بینید، پس YK11 واقعا یکی از SARMS قدرتمند ترین در بازار اما آن که گفت، نیز به بازار نیز بسیار جدید است و هنگامی که آن را به کلی استفاده از آن می آید حال حاضر این می تواند بسیاری از مردم قرار داده است.

 
2. چه کندپودر خام YK11کار می کند?


یکا را عمل به عنوان ضد Andorgen (توقف تستوسترون و غیره اتصال در بدن). با برخی از پتانسیل آنابولیک در سطوح پایین آزمون/DHT. به عنوان مشتق شده از DHT این احتمال که عضله کمی منافع جمعی می تواند به طور مستقیم از آن دست است. با این حال، حفظ عضله و سختی عضلات و قدرت و میل جنسی به افزایش است. معنی این امر می تواند بدنسازان ترکیب می جای در طول فصل کردن هنوز آن است که اغلب اجرا به نمایش قرار به بازار عرضه انبوه ساز.

 

بنابراین آنچه تا ویژه ای آن را؟ SARM بر خلاف هر چیزی این بازار همیشه قبل از دیده است و آن را به عنوان آندروژن بسیار قوی نیز عمل است از آن مقدار است. این، همراه با حداقل عوارض جانبی شما معنی که SARM این قطعا یکی از SARMS مورد نظر بالا در بازار است و مهمتر از همه این مهار ميوستاتين بسیار موثر را نیز هم! ميوستاتين پروتئین شناخته شده است و هنگامی که این موجود است، به بافت عضلانی و تولید کلی آن آن به عنوان محدود عمل می.


این بدان معناست که حتی اگر ژن های خود را می باشد ممکن است محدود و عضلات خود را SARM این كه رفتن و عضلات به هر حال ایجاد. به عبارت دیگر اگر شما از قد کوچک هستید و می خواهید به انجام همه چیز شما می توانید برای افزایش اندازه خود را اما شما فقط نمی تواند، این می تواند کمک به شما برای انجام این کار بدون هیچ مشکلی. بنابراین چنین سخت است ببینید که چرا YK11 تعویض بازی واقعی نگاه کردن حقایق علمی پشت آن باعث افزایش ساخت و بالقوه خود را برای ساخت عضله در وهله اول.

 

بسیاری از SARMS آمده با اثر آندروژنی محدود اما اغلب اوقات این می تواندt واقعا که تستوسترون مقایسه شده است. با YK11 این چنین نیست و آن به تستوسترون اصلا قابل مقایسه نیست. کانو برای اولین بار توسط آزمایش سلول های عضلانی C2C12 شروع و او این را در حیوانات یا انسان ها انجام داد انجام دهد. او سپس اگر آنها به معرض 500nmol یا nannomoles YK11 اگر شما آنها را به همان مقدار از DHT در معرض مقایسه با سلول های عضلانی در بدن تولید عوامل آنابولیک بسیار متوجه شدم. پس چه معنا است؟ در واقع به این معنی است که YK11 واقع سلول های عضلانی باعث آنها را به follistatin بیشتر باعث. این راه بیشتر سپس هنگامی که در مقایسه با DHT است که مهار ميوستاتين بسیار قوی است. پس این چیز دیگری شما باید در ذهن داشته باشیم هنگامی که شما آنها را برای اولین بار استفاده می YK11 نیز از طریق گیرنده آندروژن نیز کار می کند. زمانی که شما نگاه چقدر قدرت آن را به ماهیچه های خود را و آن را اضافه کنید شما هر یک از عوارض جانبی مضر نیز نمی دهد که می شود گفت، YK11 به خوبی به عنوان تستوسترون است.
 

3. نحوه استفاده از پودر خام YK11?


مشکل این است که 11 یکا است کاملا تست هیچ و هیچ مجوز محققان شرکت داروسازی یا شرکت Sarms هر تحقیق بر روی آن ادامه دارد. یکا هیچ حیوانی (هیچ رت یا موش) تست و بدیهی است که هیچ مطالعه انسان داشته است. یکا فقط داده های آزمايشگاهی در سلول های C2C12 از موش myoblast همراه خط قادر به افتراق. به عبارت دیگر آنs فقط در لوله test تست شده. اين آزمايش ما بگویید که آن پتانسیل باعث عضلات تمایز در غلظت های خاصی دارد. اما 0 داده ها در سوخت و ساز آن وجود دارد این به طور مستقیم به دوزهای انسان قابل ترجمه نمی باشد. حالا که ما می دانیم که این استروئید مصنوعی است با این حال شما می تواند استدلال کنند که حدس آگاهانه از استروئید های سنتتیک دیگر نشانه ای خشن از سوخت و ساز بدن خود را می. اما مطمئنا هیچ چیز و هیچ.


شماایمیلی را در تعدادی از وب سایت نکات زیر ساخته شده;

-دوز صحیح

-دوز انسانی بهترین برای عضله سازی

-نیمه عمر

-کوتاه مدت و بلند مدت عوارض جانبی

-که هیچ PCT مورد نیاز است

-آن hepatoxic به کبد نیست


همه این نقاط کاملا نادرست و ساخته شده است تا. برخی از افراد با آزمون و خطا می شود اما هیچ چیز واقع اثبات شده و یا از راه دور به وعده از طریق علم واقعی نشان داده شده است.


یکا 11 بسیار به احتمال زیاد به نیاز PCT قوی پس از آن به عنوان استروئید است.

یکا 11 hepatoxic به کبد با توجه به 4 گروه methylated در آن نامگذاری می شود. با این حال به دلیل جایی که آنها هستند آن بعید است به انبوه سمی به کبد است. ارزش های کبدی افزایش اما نه انبوه پرش می.


نیمه عمر یکا 11 هنوز ثابت شده است و نه عوارض جانبی بالقوه است.
 

4. دوزofپودر خام YK11


بسیاری از افراد بین 2 و 5 mg دو بار در روز توصیه می کنیم. به عنوان هر چیز دیگری همیشه کم برای ارزیابی تحمل و ساخت راه خود را تا شروع.

 

یکا SARM قدرتمند است که باید به آرامی گرفته شده است. با این حال، حتی در 30 ميلي گرم مردم گزارش کمی به هیچ عوارض جانبی احساس.

 

بنابراین آنچه تا ویژه ای آن را؟ SARM بر خلاف هر چیزی این بازار همیشه قبل از دیده است و آن را به عنوان آندروژن بسیار قوی نیز عمل است از آن مقدار است. این، همراه با حداقل عوارض جانبی شما معنی که SARM این قطعا یکی از SARMS مورد نظر بالا در بازار است و مهمتر از همه این مهار ميوستاتين بسیار موثر را نیز هم! ميوستاتين پروتئین شناخته شده است و هنگامی که این موجود است، به بافت عضلانی و تولید کلی آن آن به عنوان محدود عمل می. این بدان معناست که حتی اگر ژن های خود را می باشد ممکن است محدود و عضلات خود را SARM این كه رفتن و عضلات به هر حال ایجاد. به عبارت دیگر اگر شما از قد کوچک هستید و می خواهید به انجام همه چیز شما می توانید برای افزایش اندازه خود را اما شما فقط نمی تواند، این می تواند کمک به شما برای انجام این کار بدون هیچ مشکلی. بنابراین چنین سخت است ببینید که چرا YK11 تعویض بازی واقعی نگاه کردن حقایق علمی پشت آن باعث افزایش ساخت و بالقوه خود را برای ساخت عضله در وهله اول.

 

نمودار چرخه توصیه می شود اما حتما بررسی برچسب محصول نیز هست. دوز ممکن از نام تجاری به نام تجاری متفاوت است.

هدف: توده عضلانی (فله)

هفته 1: 5 میلی گرم

هفته 2:10 میلی گرم

هفته 3:15 میلی گرم

هفته 4:20 میلی گرم

هفته 5:25 میلی گرم

هفته 6:30 میلی گرم

هفته 7:30 میلی گرم

هفته 8:30 میلی گرم

هدف: توده عضلانی (برش)

هفته 1: 5 میلی گرم

هفته 2: 5 میلی گرم

هفته 3: 5 میلی گرم

هفته 4:10 میلی گرم

هفته 5:10 میلی گرم

هفته 6:10 میلی گرم

هفته 7:15 میلی گرم

هفته 8:15 میلی گرم

5. هشدارپودر خام YK11


YK11 SARM است که آن نیز استروئید مصنوعی است. این اثرات آنابولیک و همچنین دارای پروژسترون بالقوه نیز هست اما این نه تا هنوز شناخته شده است. محصول دقیق همان ستون فقرات به عنوان استروئید، اما بسیاری از مردم را انتخاب کنید به استروئید را زیرا آنها دانt مانند عوارض خطرناک آنها ارائه دهد. یکی از دلایل اصلی که چرا YK11 پس امن است چون آن شما می توانید تمام مزایای استروئید را اما شما برنده استt نیاز به قرار دادن با هر یک از عوارض جانبی این قطعا یکی از دلایل بسیاری که چرا بسیاری از مردم استفاده از آن است.
 

6. چه هستندtاو ممکن است عوارض جانبیofپودر خام YK11?


زیرا نمی خواهند با عوارض جانبی است که دیگر SARMS آنها را قرار داده است دلیل اصلی که چرا مردم به YK11 مبادله. همان می رود برای کسانی که تستوسترون. بعد از همه YK11 رشد مو به جای کاهش آن را افزایش می دهد و بنابراین اگر شما با داشتن مشکلات پروستات و یا اگر مشکلات را در گذشته داشته اند پس از آن شما می توانید در این برای از بین بردن شانس از این بدتر SARMS حساب می آن همچنین پروستات یا تاثیر نمی گذارد . این تنها یکی از بسیاری از چیزهایی است که می توانید آن را برای شما است و شما در چه حد آن نیز می تواند کمک شما بنابراین اگر شما می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر و یا اگر شما می خواهم برای دیدن چگونه آن می تواند شما را بهره مند سپس همه شما نیاز به انجام شگفت زده می شود است آن را امتحان کنید برای خودتان امروز. آن هیچگاه آسانتر نبوده است و این بهترین راه برای شما را به دانستن و درک نتایج می تواند شما را بر اساس روز به روز ارائه دهد.

 

اگر چه SARMs قدرتمند مواد مخدر هستند، آنها همان طیف وسیعی از عوارض جانبی است که شما انتظار می رود از استروئید آنابولیک معادل را حمل نیست.

 

ریزش مو و سميت كبدي و آکنه همه اغلب نگرانی با استروئیدها، از تنوع مردانه اما این عوارض جانبی نیست با YK11 رخ می دهد هستند. اگر چه YK11 تاثیر می گذارد به گیرنده های آندروژن، کنش بسیار گزینشی از با استروئیدها آنابولیک این است. این چه به اثرات مطلوب را در حالی که هنوز اکثریت عواقب نامطلوب اجتناب از تولید کمک می کند.

 

اگر گرفته شده در دوزهای بالا، YK11 توانایی افزایش پرخاشگری است اما در دوز پیشنهادی این موضوع را نباید.
 

7. فروشYK11پودر fرامSZOB


 داروخانه آنلاین ما مراجعه و سفارش را پر کنیدYK11مواد اولیه.

 محل تحویل، مقدار محصول و روش پرداخت را تعریف کنیم.

 در مدت 30 دقیقه شما تاییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد.

 آن خواهد شدفرستادهدر داخل12 ساعت قبل.

محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: HK: 6 / F، مرکز صنعتی Fo Tan، 26-28 Au Pui Wan St، Fo Tan، Shatin، Hongkong Shenzhen: 8F، Building Fuxuan، No. 46، East Heping Rd، District Longhua New District، Shenzhen PRC China
تلفن: +852 6679 4580
 فکس:+852 6679 4580
 ایمیل:smile@ok-biotech.com
شنژن OK Biotech Technology Co.، Ltd. (SZOB)
Share: